Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙ ΑΙΜΜΟΡΡΑΓΙΑ


Recommended Posts

αχ βρε tsarli μου... φανταζομαι το αγχος κ την εννοια σου...

δεν πας μωρε να παρεις μια δευτερη γνωμη, οπως ειπαν κ τα κοριτσια ...;; :roll:

σου ευχομαι συντομα να σταματησει το αιμα κ να συνεχιστεί πολύ πιο ηρεμα

η εγκυμοσύνη σου !! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω νέα. 'Ετυχε και πήραμε και 2η γνώμη από έναν καθηγητή (top), όλα είναι μια χαρά εσωτερικά, οπότε το αίμα να μη με ενοχλεί, το έμβρυο αναπτύσσεται φυσιολογικά. Διαπίστωσε όμως ότι το στομάχι ήταν κάπως διατεταμένο (κάναμε υπέρηχο σε μηχάνημα β' επιπέδου). Ενημέρωσα και τον γιατρό που με παρακολουθεί και διαπίστωσα ότι στις σημειώσεις του αναφέρεται και αυτός σε μια "περίεργη κήλη", αλλά έχει τις επιφυλάξεις του για ατο αν βρίσκεται στον εγκέφαλο ή στο στομάχι.

Το θέμα είναι ότι και οι δύο μου είπαν ότι τα πάντα θα φανούν στην αυχενική, μπορεί τώρα να διαπλάθεται το ένβρυο και όλα να γίνουν φυσιολογικά. Θα δείξει. Πάντως το σίγουρο είναι ότι θα κάνω και λήψη τροφοβλάστη.

Αυτά είναι τα νέα μου. Για ένα ακόμη μήνα θα είμαι στην αναμονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλα θα πανε!!Απλα προσπαθησε να σκεφτεσαι μονο θετικα και προσπαθησε να σε απασχολουν αλλα ευχαριστα πραγματα για να μπορεις να ξεχνιεσαι για λιγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα ανοίξω νέο θέμα, εφόσον πλέον με απασχολεί η νέα εξέλιξη που είχαμε. "Διατεταμένο στομάχι ή εγκέφαλος". Η αιμορραγία πλέον δεν λαμβάνεται υπόψιν, έχουμε πιο σοβαρά πράγματα πλέον για να ανυσυχούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...