Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενημερωση για γυναικολογο


Recommended Posts

Έχω ακούσει ότι είναι καλός γιατρός, έχω ακούσει ότι είχε ακόμη κι επιτυχίες.

Έκανα μαζί του τις πρώτες μου 2 προσπάθειες, εις μάτην όπως αποδείχτηκε μετά...

Δυστυχώς, όχι μόνον δεν είχαμε επιτυχία, ούτε καν δηλαδή, αλλά τόσο η συμπεριφορά του (παρανοϊκή πολλές φορές, την πρώτη φορά που με είδε μου πέταξε τις εξετάσεις μου στα μούτρα) όσο η αντιμετώπισή του (δεν ζήτησε, ούτε συνέστησε, ούτε επέβαλλε προγεννητικό έλεγχο, σκέψου! κι αυτό είναι το λιγότερο, δεν ήξερα πχ πόσα ωάρια είχα, πόσα πήρε... κλπ κλπ κλπ) μας έκανε να στραφούμε τρέχοντας σε ιδιωτικό κέντρο.

Αν δεν έχεις άλλη επιλογή, σου εύχομαι καλό κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω για την απάντηση.

Δεν ειναι καθόλου ενθαρρυντικα τα σχολιά σου.

Τουλάχιστον στο ιδιωτικό πήγαν όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω γλυκειά μου, λυπάμαι ειλικρινά αν σε απογοητεύω μέσω της δικής μου εμπειρίας.

Στο ιδιωτικό καμία σχέση, τουλάχιστον δεν τις έκανα στον βρόντο, μπορεί να έκανα άλλες 3 αλλά έμαθα και τα προβλήματά μου (θρομβοφιλία - ανοσοποιητικό) και στην τελευταία προσπάθεια ήρθε και η πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ατύχησε δυστυχώς αλλά ελπίζουμε. Κι έχω ένα σωρό ανθρώπους δίπλα μου, ειδικούς εννοώ, να ενδιαφέρονται πραγματικά.

Σου εύχομαι το καλύτερο ειλικρινά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marg, παλιοτερα ήταν καλυτερα τα πραγματα στο Ελενα και υπηρχαν και καποιες επιτυχιες. Μια φιλη μετα από 8 εξωσωματικές έπιασε σε αυτόν.

Τώρα όμως τα πραγματα έχουν αλλάξει δραματικά. Φαινεται τους έχουν κοωει λεφτα και δεν ενδιαφερονται καθολου. Δεν σου δινουν καθόλου σημασια και υπαρχει και μεγαλη ανευθυνοτητα σε ένα θέμα που σημασια έχει η λεπτομερεια. Κ η δική μου γνωμη ειναι ότι τσαμπα θα παρεις τα φαρμακα και την ταλαιπωρια. Εννοειται ότι τα ιδιωτικά ειναι σαφώς καλύτερα χωρις όμως και κει να σου εγγυαται κανεις επιτυχια. Αν δεν έχεις άλλη επιλογή, ψαξτο σε άλλο δημοσιο νοσοκομειο. Ισως στο Αλεξανδρα, Αρεταιειο αλλα΄χωρις να ΄΄εχω ακουσει κατι θετικό και γι αυτά. Δε ξερω, δε ξερω το θέμα παιδί με εξωσωματική θέλει πολλά λεφτα. Λίγες ειναι αυτές που κανουν μια και πευχΑΙΝΟΥΝ. Ο Μ.Ο. στα χρήματα που ξοδευονται γιαεξωσωματική είναι 20 με 30 χιλιάδες ευρώ χωρίς βεβαια να ειναι και σιγουρο ότι θα πιασεις.

Εύχομαι ολοψυχα να μην ταλαιπωρηθείς και ναπετυχεις με όποιο τροπο και αν επιλέξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...