Μετάβαση σε περιεχόμενο

Meaiuftiras Thessaloniki !!!


Recommended Posts

Manoules kalimera sas kai xronia polla !!! Tha ithela an mporousate na me voithisete na vrw kapoion kalo giatro ...

Eimai eggyos stin 8 evdomada se dydima meta apo exoswmatiki kai thelw na mou proteinete kapoion kalo kai empriro meaiytira stin Thessaloniki .Tha ektimousa poli an me voithousate giati den exw idea apo gynaikologous stin thessaloniki (katoikousa se eparxiaki poli nwritera)

p.s. sorry gia ta greeklish alla exw aggliko pliktrologio pros to parwn :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρταται τι θελεις..

συγοτρα πολλες απο εμας θα εχουμε να σου προτεινουμε γιατρους...

τωρα το αν καποιος ειανι καλος η οχι ειναι πιστευω και προσωπικη εκτιμιση της καθεμιας..

ΠΧ ο πρωτο ςμου γυναικολογος ηταν καλος γεννικα και στη συμπεριφορα του κατα τη διαρκεια της εγλκυμοσυνης και του τοκετου κλπ, ενω ο δευτερος που ηταν ενα πολυ γνωτσο ονομα και εμπειρος και καταρτησμενος σαν επιστημονας δε με κερδισε σαν γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tha ithela apla ena giatro o opoios einai ikanos na antimetwpisei tuxon dyskoles katastaseis.Den anazitw megala onomata, psaxnw kapoion epistimona kai anthrwpo ....an kapoia apo esas exei antimetwpisei kapoia dyskoli katastasi stin eggymosini tis kai einai yper eyxaristimeni apo ton giatro tis parakalw na mou dwsei ta stoixeia tou ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικος μου ο γιατρος ξερω οτι εχει μεγαλη εμπειρια απο τοκετους μιας που ηταν σε νοσοκομειο παλαιιοτερα..ειναι κατι παραπαν απο ανθρωπος !

ειναι ο κυριος Μπυρος Απόστολος ειναι στην λαγκαδα και το τηλ ειναι 655505.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o dikos mou einai polu kalos....einai k sto papagewrgiou (giati 8ewrw kalutera na eisai se nosokomeio otan me to kalo 8a genniseis logw twn didumwn)...egw den eixa duskoles katastaseis do3a to 8eo, alla legetai oti einai kalos k se auta....einai bebaia ligo mountrouxlis...den milaei polu k den einai apo tous giatrous pou sou xaideuoun ta autia!!!8eodwridhs legetai me iatreio sthn agias sofias....an 8es thl pes mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joannita δεν ηξερα οτι κι εσυ ειχες το Θεοδωριδη......strawberry εγω ημουν 1 μηνα στο Παπαγεωργιου με συσπασεις και τελικα τα καστανα απο τη φωτια εκεινη την ημερα τα εβγαλε ο Θεοδωριδης ο οποιος εσωσε (σε εκεινη τη φαση) το μωρο μου απο ενδομητριο θανατο!Οι αλλοι χαμπαρι δεν πηρανε....για την ιστορια και μια φιλη μαια μου εχει πει τα καλυτερα για οτι εχει να κανει με κυηση υψηλου κινδυνου..και η δικη σου ως διδυμη ενεχει ενα βαθμο επικινδυνοτητας....επισης ειναι στο Παπαγεωργιου και ειναι καλο νοσοκομειο με το καλυτερο νεογνολογικο(αχρειαστο να ειναι....)

Και ο Μπυρος ειναι καλος, αλλα επιμενω για το δημοσιο για εκτακτα περιστατικα.....

Επισης στο Παπαγεωργιου ειναι συνεργαζομενος και ο Δημητρης Αθανατος τον οποιο γνωριζω και προσωπικα και μαλιστα ειχα στο δωματιο κοπελα που τον ειχε γιατρο με διδυμη κυηση και το ενα μωρο με υπολειπομενη αναπτυξη, και ενω ολοι οι γιατροι της λεγανε οτι το ενα μωρο δε θα τα καταφερει τελικα με τον Δημητρη τα καταφερανε και τωρα εχει τα ζουζουνακια της σπιτι της και τα χαιρεται!!!

Οτι αλλο θελεις στειλε πμ!Ειμαστε εδω!!ΦΙλακια και καλη και τελειομηνη προπαντων εγκυμοσυνη!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria5 Κ ΕΣΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ??ΑΥΤΟΣ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ ΜΑΛΛΟΝ Ε?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΣΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΧΕΣ!!

ΑΥΤΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΜΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ????

ΑΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ, ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΦΡΑΓΚΟ...!!!ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΙΣ ΜΗΝΙΑΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ, ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ...Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ....ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ (ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ) ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ...ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΦΟΥ ΣΑΡΑΝΤΙΣΑ..ΜΑΡΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Θεοδωριδης ηταν εφημερια την ημερα που γεννουσα και τον ειχε αφισει "υπευθυνο" ο γιατρος μου γιατι ημουν εκει με VBAC...

εμενα προσωπικα μου εκανε αρκετα αρνιτηκη εντυπωση απο καποια περιστατηκα που εβλεπα εκει μεσα γιατι εκατσα πανω απο 24 ωρο στην αιθουσα τοκετων..

Οποτε κοριτσαρα δες τι θα σου πουνε και πηγενε να δεις και 2-3 γιατρους για να σχηματισεις προσωπικη γνωμη..

ειμαι σηγουρη πως δεν υπαρχει γιατρος για τον οποιον να μην υπαρχουν 3-4 αρνητικα περιστατηκα.

Ακομα και ο δικος μου που ειναι θεωρητηκα κορυφη στον τομεα του, εγω προσωπικα που τον ειχα γιατρο 9 μηνε ςκαι γεννησ αμαζι του δεν εμεινα ευχαριστημενη.

Οσο για το Παπαγεωργιου θα συμφωνησω ειδικα για την περιπτωση σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

πηγαινα στο μπυρο στην αρχη της 2ης εγκυμοσυνης μου κ δεν εμεινα ευχαριστημενη

για τον θεοδωριδη κ αθανατο εχω ακουσεικαλα λογια αλλα προσωπικη εμπειρθα δεν εχω

καλη συνεχεια ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ο ιδιος δεν αναλαμβανει, εγω ειχα τον παπανικολαου απλα στις 26 που εκανα εισαγωγη εφημερια ειχε ο θεοδωριδης, οποτε συνενοηθηκε με τον Θεοδψριδη και οσο ημουν εκει φροντιζε να με παρακολουθει ΚΑι αυτος εκτος απο τις μαιες

Γιατι ναι μεν οι πονοι με πιασανε στις 26/07 άλλα γεννησα στις 27/07 με καισαρικη τελικα..

Απλα ο Θεοδωριδης ηταν καπως..

ενω σαν γιατρος δεν ηταν ουτε των καισαρικων ουτε της βιασινης ...

δηλαδη δεν δεχοταν να κανει προκληση- εκτος απο 3-4 περιπτωσεις που ειχα δικο τους γιατρο και επεμεναν οι γιατροι τους- ουτε καισαρικη για ψιλου πηδημα.

Ηταν εκει σε μερικες δυσκολες περιπτωσεις, αλλα μου εκανε αρνητηκη καποια αλλα πραγματα.

Τελικα ολα ειναι σχετικα και ειναι και ποιος γιατρος θα σου κανει κλικ αλλα και το τι εχεις να αντιμετωπισεις εκεινη την ημερα.

Πολλα παιζουν ρολο..ειναι να υπαρχει χημεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα καισαρικη εκανες τελικα παλι?για ποιο λογο?

κοιτα ο θεοδωριδης ειναι πολυ κρυος κ αποτομος λιγο, κ εγω στην αρχη ηθελα να τον αλλαξω για αυτο το λογο αλλα τελικα δεν τον αλλαζω με τιποτα.....οπως το βλεπει ο καθενας......για σενα μπορει να ειναι ο καλυτερος κ για αλλον ο χειροτερος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joanitta μου εμενα τη μαλακια δεν την εκανε ο Θεοδωριδης, αλλος γιατρος εκανε την τομη..ο Θεοδωριδης απεναντιας ηταν ο μονος που πηρε χαμπαρι οτι το μωρο δυσφορουσε και με εβαλε για εκτακτη καισαρικη...οι αλλοι χαμπαρι δεν πηρανε....και μαλιστα οταν εστειλα τον αντρα μου να του δωσει κατι (ετσι τους κακομαθαινουμε) δεν επαιρνε με τιποτε χρηματα και τελικα του πηρε ενα δωρο...Ο Θεοδωριδης εβγαλε το μωρο απο την κοιλια μου προσεκτικα αλλα απο εκει και περα ανελαβε αλλος.... :? Αμα ξαναειμαι τυχερη παντως και μεινω ξανα εγκυος η στο Θεοδωριδη θα παω η στον Αθανατο που ειναι και φιλος χρονια(δεν ηξερα μεχρι φετος οτι ασκει το επαγγελμα στη Θεσσαλονικη...) Αλλα η φιλη μας αφου εχει και διδυμη κυηση που εξ ορισμου ειναι πολυτιμη καλο θα ηταν να ειναι με γιατρο σε δημοσιο νοσοκομειο, κυριως για τα μωρακια της.....

cesilia καταλαβαινω αυτο που λες....ειναι οντως απομακρος....και εγω θα ηθελα πολυ να κανω vbac μιας και ηταν εκτακτη η καισαρικη και μωρο δεν εχω και θα ηθελα να κανω πολλα παιδια....ο Αθανατος ειναι vbac friendly παντως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ouf anakoufistika twra...tromaksa otan m eipes oti autos se ksegennise giati mou eixes pei ti egine me thn tomi......k lew mipws prepei naallaksw giatro....alla ok!!!xairomai pou sas eswse se ekeini th fash.....poios htan o malakas?giati tous kserw sxedon olous apo papagewrgiou...douleuei i mana m ekei....

fusika k tha ksanameineis egkuos k auth th fora tha pane ola kala...sto euxomai mesa apo thn kardia m....k an xreiasteis kati sto papagewrgiou mou les...exoume ta mesa!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια χίλια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και συγγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλα ήμουν στο κρεβάτι με αιμορραγία και μακριά απο υπολογιστή ...

Τελικά έχετε δίκιο για το δημόσιο νοσοκομείο και αποφάσισα να γεννήσω πρωτα ο Θεός στο Παπαγεωργίου, την Τρίτη έχω ραντεβού με έναν γιατρό που μου σύστησε άλλος γυναικολόγος και λέγεται Μακέδος Αναστάσιος και είναι στο Παπαγεωργίου ...τον γνωρίζει κάποια κοπέλα ??

Τελικά έχει δίκιο η cecilia για όλους τους γιατρούς θα ακούσεις και θετικά σχόλια και αρνητικά.Ετσι και εγώ εύχομαι να είμαι τυχερή στο θέμα γιατρού και να πάνε όλα καλά.Σας φιλώ κορίτσια μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...