Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

Αχ βρε Αλέκα, να είσαι καλά!!!Χαίρομαι που το παρατήρησες οτι απο μπυροκοιλιά έγινε εγκυμοσύνης γιατί και γώ έτσι το βλέπω...Βέβαια μόλις γεννήσω θα σας βάλω φωτο...Θα είναι μπυροκοιλιά, τίγκα στη χαλαρώση αλλα δεν πειράζει!!!

Τι δουλειές ετοιμάζεσαι να κάνεις πάλι τώρα που δεν θα έχεις την μικρή? Σε ρωτάω γιατί απ΄ότι έχω καταλάβει δεν κάθεσαι καθόλου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ariadni to eida auto to site to Next....exei polu wraia rouxalakia exw pathei plaka.

Aleka gelasa me to soutien kai to paxnidi xaxaxa. Kai mena to idio kai tis giagias mou to eswrouxo pou leei o logos na foraw den exei problima autos thelei to periexomeno :lol:

Kai egw bepanthol bazw giati arpaw eukola...fantasou oti tin Kuriaki pou pigame gia kafe paraliaka egw kathomoun ston ilio kai olo to ntekolte egine san patzari! E kai bazw twra bepanthol na fugei h kokkinila. Kai to kalokairi gia na maurisw prwta kaigomai kai meta maurizw.

Bre Ariadni kai egw to idio den sou eipa oti fainetai pio adunatismeni, ennoousa oti den fainontai ta paxakia, e ti prepei na sto pw mpurokoilia gia na katalabeis ti ennow?? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, δεν έχει φοβέρα ρουχαλάκια και trendy για τις μπέμπες?? :)

Παρότι κοκκινομαλλα και όχι ξανθιά, δεν τα πιάνω με την μία όλα Έλενα...χαχαχα...Παντως εντάξει, καλύτερα είναι τώρα που φαίνεται ότι είναι εγκυμοσύνης...!!! ;) Και ξέρεις τί έχω παρατηρήσει? Ότι οι πιο αδύνατες κοπέλες, πετάνε πιο γρήγορα κοιλιά, σε αντίθεση με τις πιο τσουπωτες!!!Αφου σκέφτομαι μερικές φορές ότι αν είχα μείνει έγκυος όταν ημουν +23 κιλά, δεν θα το καταλάβαινε κανείς ότι ειμαι έγκυος...!!! :lol:

Συμφωνώ ότι η bepanthol είναι πολύ καλή κρέμα και αγνή σχετικά!!

Ε, η Σταυρούλα κορίτσια είπε να πάρει τα σετάκια για να γίνουν πιο πικάντικα τα παιχνιδάκια!!!Χρειάζονται κι αυτά για εμπλουτισμό της διαδικασίας!!! Εγώ πάντως κάτι έκανα σήμερα...μετα απο πααααααρα πολυυυυ καιρό!!! :oops: Είδατε τί κάνει όανθρωπος για ναμην διαβάσει??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφαγα ενα μπωλ πουρε! τι γουρουνα!!!

αριαδνη η μερα χωρις τη μικρη ξεκιναει με το σαντουιτσακι του μπαμπα για τη δουλεια! μετα καφε και μετα σπιτι για ξεσηκωμα το κρεβατι της, νανι το μεσημερι και το απογευματακι μαγειρεμα για ναναι ζεστο για το μπαμπα και μετα θα τον πρηξω να μου φτιαξει την πορτα για τη βεραντα!!!! θελει στανταρ ενα 2μερο να τη φτιαξει και θα τον πρηξω να μου βαλει τα ονοματα στη πορτα γιατι αν τα βαλω εγω δεν θα του αρεσουν!!!!

εμεις οι στρουμπουλες κοπελες που να φανει η κοιλια μας μου και ο γιατρος αυτο μου ειπε "δε εκανες κοιλια τα εβαλες στο πωπο"

κοκκινομαλλα ε???? εχεις και φακιδουλες??? εγω ξανθια με φακιδουλες τι λεμονια εω πασαλειψει τη μουρη μου οι φακιδες σταθερες!

παλι δεν διαβασες??? τουλαχιστον διακαιολογησε γιατι ειχες καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Ariadni kai fainontai kai polu poiotika! Sigoura mellontika tha kanw agores...ase na perasei ligo kairos na dw kai ti dwra tha mou fairoun giati kai h karta exei parei fwtia. Kala ekanes kai ksedwses ligo giati mono diabasma kai tipota allo den leei! :lol::lol::lol::lol:

Auto pou les me tis adunates exeis dikio...alla pws na min petaksoun koilia amesws bre afou einai apta kokkala bgalmenes. Egw mono polu adunati mesi exw alla h lekani mou eixe polu xwro gia tin mpempa mou na kribetai ekei tous prwtous mines kai na min petaxtei polu koilitsa amesws.

Aleka kai egw kastani me fakides :lol: Ase to kalokairi ginetai h mouri mou ti na sou pw...ena swro antiliakes bazw kai panades bgazw kai fakides.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!! πηγα κ εφω στα lidl κ πηρα το σουτιεν σε ροζ χρωμα..γιατι ενα που ειχα παρει με 18ε ειναι σε ασπρο....ωραιο ειναι παντως..κ για 6ε δεν το συζηταμε!!!!

αλεκα παρα πολυ ομορφα τα σεντονια κ τα ρουχα!!

οι κοιλιτσες στρογγυλεψαν ε..........??? :):):) τελεια τελεια...

κ εμενα μπαμ εκανε απο την αρχη η κοιλιτσα..αφου φορουσα στενα ρουχα κ ημουν 46κ.. εφτασα 63κ τωρα!!

οσο για τις παναδες εβγαλα κ εγω.. :(:( κ δεν ξερω πως φευγουν.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι διάβασα, όλοκλήρωσα ήδη την μία εργασία και έχω αρχίσει και την δεύτερη...την οποία πρέπει να έχω τελειώσει μέχρι την Κύριακη το βραδυ :oops: ε, και είπα να κάνω ένα δημιουργικό διάλειμμα!!! :D

Όλες οι φακιδομύτες εδώ μαζευτήκαμε...??Εγώ να δείτε τί φακίδες έχω...Έχω και το μαλλί κόκκινο, με περνάνε για Αγγλίδα πολλές φορές... Έλενα και γω έχω δοκιμάσει ένα σωρό αντηλιακές και με την μόνη που έχω δει αποτέλεσμα είναι μία της la roche posay, την οποία ήδη φοράω απο τώρα εντατικά γιατί έχω διαβάσει ότι οι φακίδες και οι πανάδες επιδεινωνοται με την εγκυμοσύνη...

Αλέκα, εσύ δεν είσαι τσουπωτή, είσαι κανονική, μια χαρά!!!

Delphine εσύ μη μιλάς καθόλου...46 κιλά???Παιζει να ήμουν στο Γυμνάσιο τόσα :D:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη οντως φαινεσαι πιο αδυνατισμενη και η κοιλιτσα πιο ομορφη!

Αλεξανδρα δεν ξερω το ειδα στο ιντερνετ αρχικα το αρκουδακι που κοιταζα για κανα παιχνιδακι εκτος απο κουδουνιστρες και μου αρεσε πολυ! Φαινται πολυ γλυκουλι :lol:

Οσο για τα πραγματα εκατσα και εγραψα τι πρεπει να παρω σε μια λιστα και σε δυο απογευματα τα πηρα ολα μαζι και ξεμπερδεψαμε.

Εστε και εγω στα λητω ημουν το απογευμα στην Αγια Παρασκευη.Εκει πηρα και σουτιεν θυλασμου απο 50 κατι ειχαν βαλει μιση τιμη.

Ελενα την ειχα δει την προικα και μου αρεσε παρα πολυ! Η προικα που διαλεξα το ξερω οτι δεν υπαρχει σε ροζ.Εγω θα την παραγγειλω απο το bebemaison θα την στειλουν απο Θεσσαλονικη .Εκει βρηκα την καλυτερη τιμη και σου κανουν δωρο και τη βαση για την κουνουπιερα.

http://www.bebemaison.gr/product_search ... 1&extLang=

Bετα σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια!

Φακιδοκοιλιτσες μου ,πλακα εχετε :lol: εγω δεν εχω φακιδες και πρεπει να προσεχω να βαζω αντιλιακο και το χειμωνα γιατι ειμαι ασπρουλα με ευαισθητο δερμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τωρα δοκιμαζω την αβεν μου την εδωσαν για τη μικρη και τη χρησιμοποιω και εγω και μεχρι στιγμης δεν εχουν πληθυνει οι φακιδες θα δουμε ομως!

μαρακι μην ανυσηχεις θα φυγουν μετα τη γεννα απλως θελεις αντηλιακη με υψηλο δεικτη προστασιας!

καλε τι ομορφα πραγματακια εχει το σαιτ που εβαλες λιλ μου καθομαι και το χαζευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι ποσά γράψετε πάλι σε ένα απόγευμα :o

Beboula με γεια τα πραγματάκια για τα διδυμακια σας.

Μόνο εγώ δεν βλέπω πονηρά όνειρα που να δω κιόλας με ξυπνάει και η μικρή κανά δυο φορές μέσα στη νύχτα και τις τελευταίες μέρες δεν ξέρω τι έχει πάθει θέλει να έρχεται και να κοιμάται μαζί μας, φανταστείτε θέαμα ο άντρας μου, η μικρη, το μαξιλάρι θηλασμου και εγώ ...μια ομορφιά είμαστε που να κοιμηθώ καλά για να δω και όνειρα :lol::lol:

Έλενα και εσύ το ροζουλι πήρες με γεια και το σουτιέν και το κολαν

Κατερίνα για τον καφε που ρωτησες και εγώ ξέρω ότι μέχρι ένας την ημέρα είναι οκ και ας είναι καλύτερα κανονικός. Βλέπω το lidl το τιμησαμε όλες, με γεια τα κολαν. Μαρακι και εσύ το ροζ με γεια.

Λια έκανες και εσύ τις αγορές για το αγοράκι σου, με γεια τα πραγματάκια σας!

Αριαδνη γλυκυτατη έγινε η κοιλιτσα σου ;)

Κοιλιτσες μου αύριο θα ανέβω Θεσσαλονίκη με την μικρη,είναι η αδερφη μου εκεί και έχει παει και η μαμα μου για λίγες μέρες. Είναι ευκαιρία τώρα γιατί αργότερα δεν θα μπορώ σίγουρα, αρκεί να τα καταφέρω με το ταρζανακι μου στο τραίνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai lil mou kai egw sou lew auti tin proika tin exw erwteutei, an eixa agoraki sigoura auti tha eperna...tin epsaksa pantou sto roz den uparxei kai oi alles roz me arkoudakia pou exei Pierre Cardin den einai toso omorfes opws h mple.

Emena oi fakides den exoun epidinwthei me tin egkumosuni, apla molis me dei o ilios an de balw kapoia antiliaki tha gemisw.

Kangaroo nai pira to rozouli mou arese pio polu apto aspro. Kala na peraseis me tin aderfi sou kai ti mama sou!

Egw mageirepsa gia aurio gioubetsi mosxaraki mpas kai kataferw na kanw kamia alli douleia, alla twra eimai kai egw kommatia. Mallon paw gia upno suntoma kai gw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Καθε μερα λεω να γραψω κι ολο κατι συμβαινει.

Μια χαρα "ακουω" τα νεα σας και χαιρομαι.Ευτυχως που υπαρχουμε κι εμεις και δουλευουνε λιγο τα καταστηματα!!!!!

Δεν καναμε καμια ιδιαιτερη ετοιμασια αλλα ειχε λιγο τρεξιμο....παντρευομαι το Σαββατο.Τελικα πηρα φθηνες βερες και θα τις αντικαταστησουμε οταν με το καλο κανουμε τον θρησκευτικο με τα βαπτισσια.

Εμενα μαγνησιο δεν μου χε δωσει,θα ρωτησω τον καινουριο γιατρο.οσο για το ασβεστιο εχω πολυ καιρο που δεν το πινω :oops: δε το αντεχω βρε κοριτσια...προσπαθω ομως να τρωω τροφες με ασβεστιο.Σιδηρο πινω ενα την ημερα

Δυσκολευομαι πολυ στο περπατημα ρε γαμωτο,κι ας δεν εχω φουσκωσει τρελα.Με ποναει κι απο κατω πολυ και δυστυχως δε μπορω να απολαυσω λιγη περατζαδα,με σερνει ο αντρας μου :(

μμ,ημουνα φανατικη του φραπε,αν δεν επινα πρωτα καφε δεν εβγαινα απτο σπιτι,τωρα δεν θελω ουτε να τον βλεπω.Μακαρι να μου επιτρεψει η μπεμπουλα μου να απολαυσω λιγο το φαγητο στο υπολοιπο της εγκυμοσυνης μου.

Τελικα που βρισκεστε στα κιλα,ποσα εχετα παρει?Με εχουν πρηξει οτι τωρα που μπαινω στον 7ο θα τα παρω ολα μαζεμενα και κατι τετοια.οχι οτι με πειραζει ιδιαιτερα αλλα εχω αρκετα παραπανω αρα θα με βολευε να παρω εστω μεχρι 10.

αυτα κοπελιτσες μου,παω για νανακια.ονειρα γλυκα να χουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ariadni γελαω με το γυμνασιο!!παρακαλαω να μου μεινουν..εστω να ειμαι 55κ.. ο αντρασ μου θελει πιασιματα.. ;) αλλα κ τι να κανω.???!!!!! ειχα παει σε ινστιτουτο αδυνατισματος για να παχυνω κ μου ειχαν βγαλει μια προσφορα απο 1800ε - 800ε να δωσω για να μου βαλουν κιλα..ειχε μια μεγαλη διαδικασια..δεν το εκανα,γιατι μολις το ειπα στην φιλη μου με εβριζε ενα μηνα.. στεναχωριομουν πολυ που ειμαι τοσο αδυνατη..ολοι με εμενα ασχολουνται :evil::evil: !τρωω πααααααααααααααααααααρα πολυ εντωμεταξυ!!!!!!

αχ κοριτσια δεν ξερω,δεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ..με ποναει η πλατη πολυ κ κλωτσαει παρα πολυ,που φτανει το ποδι στο στομαχι μου..δεν ξερω πως να βολευτω,,ασε που περπαταω με ανοιχτα ποδια.. σαν τους πιγκουινους παω!!

νατασα που εισαι εσυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

delphine και η δικη μου η μεση κ η λεκανη κ η πλατη με εχει τρελλανει στον πονο.ουτε να κοιμηθω μπορω οτε να κατσω καποιες φορες.

tsevoula η ωρα η καλη!!αντε να μπεις στο club και εσυ!!χχχχχ!

παω να κοιμηθω κοριτσακια μου,δεν παλυεω αλλο!!!φιλακια πολλα !!!καηνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αννα δεν αντεχετε!!! πως την βγαζεις εσυ? παιρνω παυσιπονα η αλλιως βαζω την θερμοφορα για να με ανακουφισει λιγο κ να κοιμηθω..

τσεβουλα η ωρα η καλη!!!!!!!!!!!!! καλως να μας ερθεις στο club!!!!!!!!!!!!

καληνυχτα σε ολες!!! φιλιαααααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τόσες μέρες μπαίνω να σας διαβάσω και πάντα κάτι γίνεται και δεν μπορώ να γράψω! Δυστυχώς δε θα σχολιάσω γιατί δεν τα θυμάμαι όλα. Με γεια στα κορίτσια για τις αγορές τους! Μαγνήσιο δεν παίρνω ούτε εγώ, βασικά δεν παίρνω τίποτα...ούτε ασβέστιο, ούτε σίδηρο, προς το παρόν δεν χρειάστηκε...Συσπάσεις βέβαια έχω αλλά σε φυσιολογικά επίπεδα. Τώρα τελευταία παρατήρησα και εγώ ότι δυσκολεύομαι στο περπάτημα. Μετά από λίγη ώρα με πιάνει σαν σφάχτης από την δεξιά πλευρά. Το ίδιο πάθαινα και στην 1 εγκυμοσύνη.

Εγώ αυτές τις μέρες είχα και έχω πολύ τρέξιμο στην δουλειά.... και το σαββατοκύριακο θα βάψουμε το μαγαζί του άντρα μου...μάλλον θα πάρω άδεια την Δευτέρα για να το τακτοποιήσουμε (μιας και θα έχει κλειστό) έτσι ώστε την Τετάρτη να είναι έτοιμο.Την άλλη εβδομάδα το καμάρι μου γίνεται 2!!!Οπότε έχω ετοιμασίες..Τώρα φτιάχνω τις προσκλήσεις. Να σας ρωτήσω...να κάνω τα γενέθλια σπίτι ή σε παιδότοπο? Το μεσημέρι θα φωνάξουμε τους παππούδες για φαγητό έτσι ώστε το απόγευμα να είναι μόνο τα παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpes mou k apoti vlepw moni mou eimai.. upnaroudes ksupniste...

egw piga xthes sta lidl alla den eixe oute soutien oute mlpouza pou ithela eixe mono kolan ta opoia egw den entexw panw stin koilia ase pou itan k megala gia mena ta noumera pou eixe opote tzifos... :(:(:(

este sta litw exei teteia soutien pou thes ta eixa dei otan eixa paei....

koritsakia mou megia oi agores sas.....

emeis xthes valame k mia tenta dikias mas efevresis sto mpalkoni gt den paleueotan o ilios ntala..

ti na pw k egw san to maraki arxisa me 45 kila tin egkumosuni i koilia kateutheian ksepetaxtike.... :( k egw parakalaw na mou minoun liga kila alla skeftomai oti prin mino egkuos agorasa 3 pantelonia tzin pou den prolava na ta valw k ama mou minoun kila den pezei na ta foresw k pote den tha mpainw mesa...

mexri stigmis exw valei 12 kila....

lil mou esu ontws ola mazi ta pires k athoriva kale auto to bebemaizon einai dipla sto spiti mou... exei ontws polu wraia pragmata k egw proika mallon apo kei tha parw alla den exw kataliksei akoma...

kangouro tha mas ertheis thessaloniki? ante kalo taksidi na exeis k na peraseis kala...

twra gia kafe den se lew gt mallon den tha exeis xrono....

aaa ksupnisate merikes... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

πήγα και γω στα λιντλ χθες και πήρα 2 σουτιέν, εμένα με βολεύουν όποτε δεν χρειάζεται να πάρω άλλα, είμαι έτοιμη και απαυτά!

εγω απο φαρμακα παιρνω 1 σαλοσπιρ, 2 μαγνησια, 2 σιδηρο, 2 φιλισιν την ημέρα!ντοπαρισμενες μας εχουν κανονικα!

venus νομίζω ότι τα ιδια λεφτα θα σου κοστισει να πας σε παιδότοπο σε συγκριση με το σπίτι, εμενα μαρεσει καλυτερα σπίτι αλλα θα κουραστεις εσυ!οπότε κρινε με βαση τη δικη σου κουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, ξύπνησα και γώ!!

Αφροδίτη, πρώτη φορά ακούω να μην παίρνουν καθόλου φάρμακα στην εγκυμοσύνη, μάλλον ο οργανισμός σου είναι σε σούπερ κατάσταση!!! Όσο για τα γενέθλια, νομίζω ότι πρέπει να αποφασίσεις βάσει του οικονομικού γιατί ο παιδότοπος θα σου στοιχίσει περισσότερο απ' ότι στο σπίτι..Βέβαια το μειονέκτημα του σπιτιού είναι ότι μετά θα έχεις ένα σπίτι μπάχαλο.

Μαρία και Μαχιμ, αυτά τα κιλά που λέτε είναι το κάτι άλλο :roll: Μαρία σιγά μην έδινες 800 ευρω για να παχύνεις!!Μαχιμ και συ μια χαρά κιλά έχεις πάρει!!

Εγω δεν μιλάω γι αυτό το θέμα γιατί θα κουραστώ να κάνω δίαιτα. Δίαιτα πρίν, προσοχή τώρα(όποτε μπορώ :) ), δίαιτα μετά...Δεν βλέπω να την παλέυω..Άτιμα γονίδια...

Εγώ θα πάω κομμωτήριο να ισιώσω τα μαλλιά γιατί η αυτοπεποιθηση μου θέλει μία ενεσούλα...και μετά διάβασμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veta mou ksexastika.... sumfwnw me tin kikitsa gia to parti analoga poso tha kourasteis k to kostos pou tha exeis k egw to spiti proteimo pio polu eidika ama exeis k megalo k exeis xoro...eixa mia fili pou mou elege oli oti prepei na eimai i moni pou prospathei na paxunei oles na adunatisoun prospathoun... exw kalo metavolismo gia auto den paxainw an k trww para polu eidika twra...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου..το τι εφαγα πρωι πρωι δεν παιζεται..εχω σκασει..

τοσο καλα ειναι αυτα τα σουτιεν κ τα κολαν βρε κοριτσια;εγω εχω να παω στα λιντL παρα πολυ καιρο..απο τοτε που ξεκινησε η κριση..προσπαθουμε με τον αντρα μου να ψωνιζουμε μονο ελληνικα προιοντα.κ δεν παμε καθολου.ειναι κ γερμανικο κ καταλαβενετε.. :lol::lol: λες κ θα σωσουμε εμεις την ελλαδα..

κανγκουρο που να δεις οταν θα γεννησουμε τι θα γινει με τις μικρες..αν κ εμεις απο τοτε που της πηραμε το κρεβατι της αρεσει τοσο πολυ που δεν ερχεται πια καθολου..κ τοτε σταματησε να ξυπναει κ το βραδυ..ειχαμε αγανακτησει που ειχε φτασει 2 ετων κ ακομα ξυπναγε αλλα ευτυχως το ροζουλι κρεβατι μας εσωσε..καλε θα ταξιδεψεις με τρενο μονη σου με την μικρη;;;εμενα δεν θα καθοταν καθολου ησυχη..

αλεκα γιατι μας εκρυψες το τατοου;

μπεμπουλα με γεια τα πραγματακια!αντε τελειωνεις κ εσυ..να ναι καλα η μανουλα σου!τι τυχερη..εγω τα παιρνω μονη μου..απο τον αντρα μου δεν εχω παρει παρα πολλα..δεν του ζηταω γιατι μου χει ταξει δικλινο κ μια τσαντουλα(louis vuitton) κ επειδη ειμαι καλο κοριτσακι προσπαθω να παρω οτι μπορω εγω..ευτυχως βεβαια πηρε ο μπαμπας μου κουνια κ καροτσι..

αλλα κανενας μα κανενας αλλος δεν εχει προσφερθει για κατι κ οπως ξερετε εχω κ 4πεθερικα!κ αμα μαθουν οτι το κοριτσακι θα βγει ασχετο ονομα εκει ειναι που δεν θα παρουν τιποτα.. :lol::lol:

αλλα οπως λεει κ ο αντρας μου να μαστε καλα κ δεν εχουμε αναγκη κανεναν.αλλα με πιανει το παραπονο συχνα πυκνα..ειδικα οταν διαβαζω ποσα σας παιρνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες!!! κ εγω νωρις ξυπνησα.. :) αχ ναταλια κ εσυ οντως αδυνατη ησουν!! παρηγορια μου. :):):):) οταν βλεπω καποια κοπελα σαν εμενα πολυ χαιρομαι.. λεω δεν ειμαι η μονη με αυτα τα κιλα!!που θα παει.....??? δεν θα μας μεινουν>..???!!!!!!!

venus η γνωμη μου αν εχεις βοηθεια καντε τα σπιτι,,αν οχι.στον παιδοτοπο να πατε..θα χαρουν τα παιδια παιχνιδι.. με τον γιο μου οταν τα εκανα σπιτι γιατι ηταν 24 ιανουαριου,οποτε ψοφοκρυο ειχε κ ειχα 35 παιδια κ 20 μαμαδες στο σπιτι ηταν πολυ πικρα.. :o το χαλι στο παιδικο ειχε γινει απο πλαστελινες,τουρτες,γαριδακια κ οτι αλλο μπορεις να φανταστεις.. φρικη!! στα γενεθλια με εφευγαν σχεδον 200-250 ε... τα τελευταια χρονια επειδη μεγαλωσε κ κανει επιλογες να καλεσει ειναι λιγοτερα χρηματα κ πιο ησυχα!!!

ναταλια τα μπλουζακια ηταν απαισια..δεν μου αρεσαν..το κολαν ετσι οπως ειπε η αλεκα ειναι,αλλα δεν πηρα..μονο το σουτιεν..μια χαρα ειναι..την δουλεια του την κανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα  Απ' ότι κατάλαβα είναι πιο ασφαλές από τους υπέρηχους της αυχενικής κι έπειτα! 12εβδ++ Για το προσεχές ραντεβού σημείωσε να ρωτήσεις τη θέση του πλακούντα για να εφαρμόσεις τη θεωρία Ραμζι 🤣🤣🤣 ένα βήμα τη φορά, και μια θεωρία τη φορά 😋😋
    • Φίλε!!!! Μου έδωσες πολύ υλικό για διάβασμα!!! Και από ποια εβδομάδα και μετά φαίνεται αυτό;;;;;; Μήπως να έχω το νου μου την επόμενη εβδομάδα.. θα είμαι 11η.. 13/6 έχω υπέρηχο.... λες να δω τίποτα;;;
    • Ξέρεις.. και τα νεύρα, σύμπτωμα είναι!!! 😂😂😂 Όλα καλά, τα συμπτώματα πάνε και έρχονται, μην τα υπολογίζεις τόσο σε παρακαλώ γιατί δεν θα μπορέσεις ποτέ να χαλαρώσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Τώρα δυστυχώς είναι το πιο δύσκολο στάδιο.. αυτό της υπομονής... Κουράγιο!! Θα δείς το μωράκι σου στον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα και θα χαλαρώσεις για 3-4 μέρες..😝😂😂😂 Ναι με το διπλασιασμό δεν μπορείς να καταλάβεις.. αλλά δεν ισχύει αυτό με το αρχικό νούμερο της χοριακής.. ούτως ή άλλως περιμένουμε τουλάχιστον αύξηση 60% ανά 72 ώρες μέχρι η χοριακη να ξεπεράσει τις 1200 μονάδες.. μετά η αύξηση μειώνεται.. και μειώνεται ακόμα περισσότερο από 6.000 μονάδες και πάνω.. με το τι νούμερο χοριακής θα ξεκινήσεις είναι εντελώς άσχετο.. αυτό έχει να κάνει με το πότε έγινε η εμφύτευση και με τον οργανισμό.. δεν επιρρεαζει πουθενά αυτό την αύξηση που θα ακολουθήσει.. Anyway!! Το ξεπεράσαμε αυτό το στάδιο για ακόμα μια φορά και ειλικρινά χαίρομαι που δεν χρειάζεται να τα σκέφτομαι πλέον!! Μπρρρρ!!! Μακριά από εμένα!!! 😂😂😂😂 Εσύ που έχεις και εμπειρία πρέπει να μας κάνεις τις συστάσεις στα Doppler!!! Εγώ είμαι στα χαμένα.. κοιτάω κάποια που έχουν 5-6.000€ 🤦🙊 όχι ότι υπάρχει ποτέ πιθανότητα να έβρισκα τα λεφτά για να το πάρω.. αλλά ειλικρινά δεν ξέρω ποίο είναι το καλύτερο VFM με αξιοπιστία.. δεν βλέπω και πολλά σχόλια.. που απορρίπτω να μην υπάρχουν γυναίκες που να μην πήραν!!!! Αλλά σα και μένα ντρέπονται να παραδεχτούν την τρέλα που μας δέρνει!!! 🤣🤣🤣🤣
    • χαχαχαχαχα δε ξέρω γιατί τα ξέρω εγώ αυτά!! μάλλον επειδή είναι διαδεδομένα στα αγγλικά σαίτ που παρακολουθώ;;  To nub theory υποτίθεται είναι 90% έγκυρο κιόλας, κι έχει να κάνει με το "βουναλάκι" από το οποίο αρχίζουν και διαμορφώνονται τα γεννητικά όργανα. Και τα δύο φύλλα πριν σχηματιστούν τα θηλυκά ή αρσενικά όργανα, μοιάζουν με ένα βουναλάκι. Η θεωρία λοιπόν λέει πως εάν τραβήξουμε μια ευθεία γραμμή κι αυτό το βουναλάκι βρίσκεται σε ευθεία με τη σπονδυλική στήλη είναι κορίτσι, ενώ εάν τραβηξουμε γραμμή απ τον βουναλάκι και τέμνεται με την σπονδυλική είναι αγόρι. Δείτε φώτο:
    • Όχι δεν περνάει διαφορετικά!!! 😂😂😂😂 Θέλει τρέλα στην τρέλα για να απασχολείται το μυαλό και να περνάνε οι μέρες..! ΔΕΝ Γ Ι Ν Ε Τ Α Ι ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!!!! 😫😫😫 🤣🤣🤣🤣 Εγώ έχω βρει αυτό: https://www.astrofengshui.gr/articles/fengshui-arthra/chinese-gender-prediction nub theory???? Τι είναι πάλι τούτο;!!! Ένα ένα μας τα βγάζεις!!!!! Πες παιδί μου να τα ξέρουμε!!! 🤣🤣🤣🤣 Τώρα ψάχνω τη θεωρία Ραμζι..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...