Μετάβαση σε περιεχόμενο

erotisei_test owrixias


Recommended Posts

kalimera koritsia tha ithela na me boithisete oses gnorizete loipon ego stathero kuklo den exo mporei na exo apo 25-45 diafora ston kuklo mou o prohgoumenos kuklos htan 45 hmeron aytos 24 ara ypologizo tora na erthei kapou sth mesh 35 hmeron simera einai h 6 mera tou kuklou mou k xtes mou efyge h periodos thelo na xekiniso test owrixias apo pia mera na to kano;;;; as einai k noritera de me noiazei exo arketa testakia k ana pote na kano xrhsh;;;;; k kati allo kathe mhna kanoume owrixia;;;; sugnomi an to mhnyma mou einai kapos xaxaxaxxa elpizo na me katalabenete :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου

καθε μηνα εχουμε ωορηξια γιαυτο και καθε μηνα εχουμε περιοδο το ωαριο ωριμαζει κι αν δεν γονιμοποιηθει εχουμε περιοδο,τωρα για το τεστ στο κουτι γραφει οδηγιες απο οσο θυμαμαι,στον πρωτο μου γιο ετσι εμεινα εγκυος,μονο που ηταν το 2003 και δεν θυμαμαι και πολλα πραγματα,νομιζω περιπου στα μεσα του κυκλου ξεκιναμε να χρησιμοποιουμε το πρωτο τεστ δες και λιγο αυτο http://www.eimaimama.gr/2011/02/blog-post_15-5.html εχει απαντησεις γυρω απο το τεστ ωορηξιας,ελπιζω να σε βοηθησα λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαμπαλού καταρχήν καλή επιτυχία! Μακάρι να το τσακώσετε σύντομα το μωράκι! Για τον κύκλο σε κατασλαβαίνω κι εγώ γιατί κι ο δικός μου είχε διακυμάνσεις 27-47 μέρες μπορεί και λίγο παραπάνω ενίοτε... λοιπόν για τα τεστάκια εγώ έκανα το εξής. Υπολόγισα τον μικρότερο δυνατό κύκλο μου πχ 26 μέρες (πιο κατω δεν έχω πέσει ποτέ), αφαιρούσα 14 μέρες, άρα από τη 12η μέρα ξεκινούσα τα τεστάκια. Έκανα 1 την ημέρα την ίδια ώρα πάντα και μπορεί να έκανα τεστάκια για 10 και 15 μέρες μέχρι να βγει θετικό. Μια γιατρός βέβαια μου χε πει ότι υπάρχουν ανοωρρηκτικοί κύκλοι, δηλαδή ενώ έχουμε περίοδο δεν έχουμε αυγουλάκι. Περισσότερα γιαυτό δεν ξέρω. Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.Εγω με κυκλο απο 28 μεχρι 35 ημερες ξεκινουσα την 8η ημερα τα τεστακια και συνηθως την 15η με 16η εδειχνε ωορηξια!Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koitaje να δεις τωρα οσο αφορα για εμενα εκανα στο πρωτο κ εγω τεστ κ μου ξεκινουσε γυρω στη 12μερα εχω κυκλο 28 με 30 συνηθως λενε 14 με 16 ημερα σε πληροφορω κ στα 2 μου παιδια εμεινα εγκυος γυρω στη 10 με 12μερα κυκλου στο πρωτο εκανα τοτε τεστ ορμονικο κ χωρις να ξερω οτι ειμαι εγκυος ειχαν ηδη ξεκινησει οι ορμονες εγκυμοσυνης θυμαμαι μετα απο 3-4 μερες απο τη μερα γονοιμοπποιησης κ στη μικρη ξερω ημερομηνια γιατι εγινε μια κ μοναδικη φορα παλι 3-4 μερες μετα την περιοδο οποτε καλυτερα να ξεκινας νωριτερα γιατι καμια φορα δεν ξερεις.η ξαδερφη μου ελεγε που εκανε 5 παιδια κ τις 5 εμεινε την 9μερα εγκυος με κυκλο 26μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia simera xekinisa thn 8 mera tou kuklo k itan arnitiko sufona me ayta po leei h giatros pistesuo meta thn 20 mera tha exo k o logos pou den exo piasei paidi einai giati ta diname ola mexri thn 15-18 mera k meta mia fora stis 4 alla tora tha kano ana 2 meres test k an de exo apotelesma ton allo mhna tha kano kathe mera xaxaxaxaxaxaxa pou tha paei tha to piasoume to mpempe :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...