Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ενα κεφαλι καζανι δεν ξερω ολο πονοκεφαλους εχω απο τοτε που ηρθα :twisted:

πολυ χαιρομαι που το πετιτακι ειναι καλυτερα δοντι θα ταν μωρε...

πες το κολπο ρε για την κορη κ ασε τα ζουζουνιασματα αντε να δουλευει λιγοτερο ο μπαμπας σας να σας χαρει κ η ινα εχει λιγη ακρατεια ολοκληρο καρπουζι βγαλατε απο κει ρε τσουπρες θα επανελθει μην αγχωνεσαι :oops::oops:

ο αλεξ μωρε θελει προσοχη μπορει γιαυτο να κανει σκανταλιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαίρεται. :D

Μαρία τα cruisers δεν τα ξέρω και δεν έτυχε να τα πάρω ποτέ. Εγώ παίρνω τα baby-dry(http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007 ... =drugstore) και τα active-fit (http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003 ... =drugstore). Τελευταία φορά παρήγγειλα τα 2α.

Τώρα σύγκριση τιμών:

Αμαζον: 22,71: 132τμχ= 0,17 λιρα = 0,21 ευρω/τμχ

https://www.welovebabies.gr/active-fit/ ... o-4-9-20kg

= 25,99: 66= 0,39 ευρω/τμχ

Προσπαθησα να βρω την ιδια συσκευασία. Γενικά θυμάμαι ότι στην Ελλάδα όποτε κάνω σύγκριση σε όποιοδήποτε μοντέλο βγαίνει πάντα γύρω στα 0,30 κάτι το τεμάχιο. Φυσικά με αυτά τα εκπτωτικά κουπόνια που λες δεν ξέρω πόσο βγαίνει.

Οι αλλαγές στις συσκευασίες οφείλονται στην διαφορετική χώρα κατασκευής, γιατί νομιζω ότι δεν υπάρχει μονο ένα εργοστάσιο που τις φτιάχνει.

Το κακό με τα αμαζον είναι ότι καθυστερουν συχνα λόγω ελληνικων ταχυδρομείων.

Πάντως και από ubershop που αγορασα 2 φορές αν και τα μεταφορικά είναι τσουχτερά πάλι όταν τα υπολόγισα μου έβγαιναν πιο φθηνά από Ελλάδα, και αυτοί στέλνουν με acs οπότε σε 1 εβδομάδα τα είχα. Φυσικά αγοράζω μεγάλες ποσότητες, δηλ εξαντλώ το όριο των κιλών του σάιτ που είναι 27 κιλά.

Σε κάλυψα; Αν κάνω κανέναν υπολογισμό λάθος, πες μου.

Όντως ο Αλεξ εκτονώνεται στον κήπο κυρίως ανοίγοντας βρύσες και γεμίζοντας από πάνω μέχρι κάτω λάσπες :evil::evil::evil::evil::evil:

Σήμερα μου έσπασε 4 πλήκτρα από το λαπτοπ :evil::evil::evil: τα 2 κατάφερα και τα ξαναέβαλα. ευτυχως τα άλλα 2 είναι οι αγκύλες, οπότε άχρηστα.

Τι "τέλεια" που περάσατε στο πανηγύρι!! :twisted::twisted::twisted:

Ο χυμός από δαμάσκηνα λες να κάνει τίποτα στη δυσκοιλιότητα;

Αλεξάνδρα ήπιε 1 ποτήρι γάλα και ήθελε και άλλο;;; :o Μπράβο το κορίτσι μας. Ο Αλεξ γενικά ειναι σκανταλιάρης μόλις τον αφήσεις λίγο ελεύθερο. Πάντως παρατήρησα μια αλλαγή που μάλλον δείχνει την αναστάτωση του λόγω του μωρού, έχει πολύ ανήσυχο ύπνο τις τελευταίες μέρες, μέχρι που πέφτει από το κρεβάτι, όχι από πλάγια αφού εκεί έχω προστατευτικό, αλλά από την κάτω πλευρά. :shock:

Αυτή τη φορά ήταν καλύτερα με το σηκω-κάτσε μετά τον τοκετό, τα κατάφερνα και μόνη μου απλά μου έπαιρνε κάποια ώρα. :lol:

Μάγδουλα αλήθεια λέω δεν ξέρω πως βγηκε και αυτή ίδια μου :oops:

Αλλά σας έχω άλλη εγκυκλοπαιδική γνώση :lol::lol::lol::lol: λοιπόν η κολλητή της μαμάς μου μετά από έρευνα χρόνων λέει ότι αν η κορφή των μαλλιών του παιδιού είναι στο κέντρο του κεφαλιού τότε το επόμενο παιδί είναι αγόρι, αν η κορφή είναι πιο πλάγια (δεξιά ή αριστερά) τότε το επόμενο παιδί είναι κορίτσι. Του Αλεξ είναι πλάγια οπότε τωρα έκανα κόρη, ενώ της Δανάης είναι κέντρο, άρα το επόμενο θα είναι αγοράκι.

Μαρία αν οι κόρες σου έχουν διαφορετική κορφή φαντάζομαι θα σημαίνει ότι ακολουθούν δίδυμα, αγορι+κορίτσι!!!!! :D

Το μήνυμα αυτό ξεκίνησε με "καλημέρα" :lol::lol: αλλά τελικά κατάφερα να το τελιώσω στις 9 το βράδυ. :lol::lol::lol:

Ο Άλεξ πήγε σήμερα να κοιμηθεί με τη γιαγιά στο σπίτι της, για να αφήσουμε και το μπαμπά να κοιμηθεί αυριο λίγο παραπάνω. Εντωμεταξύ όταν πάει στους γονείς μου έχει μια φοβερή συνήθεια, πάει στο καφενείο με τον παππού και τρώει παγωτά και γρανίτες! :evil:

Αυτά. φιλάκια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα τώρα είδα και τη φωτο. Τι παιδί είναι αυτό; Χάνεσαι μέσα στα ματάκια του!! Φυσικά στην αρχή όταν είδα ότι έστειλες μέιλ τρομοκρατήθηκα, γιατί σκέφτηκα ότι θα έστειλες και καμιά φωτο με εσένα να φοράς μαγιό και στην κατάσταση μου αυτό είναι επικίνδυνο :evil::lol: Άντε να δω τώρα πως θα μαζευτούν πάλι οι κοιλιές, τα βυζιά κλπ :oops: Από 1η Αυγουστου πρέπει κάπως να το ράψω το στοματάκι μου για να μην με μπερδεύουν στη βάφτιση με τις μπαλονοσυνθέσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εχω χαθει εδω κ πολυ καιρο, διαβασα τα νεα σας...δεν θα σχολιασω ομως πολλα παρα μονο:

τη φωτεινουλα....να σου ζησει το μωρακι!!!! γερο κ καλοτυχο!!!! ειναι κουκλιιιιι!!!!!!!!!!!!! :D

και να πω...οτι στεναχωρεθηκα με το τσακωμο σας... νομιζω οτι η Δεσποινα ειναι σε κρισιμη κατασταση και δεν θα πρεπε να μαλωνετε, απλα να την στηριξουμε...κ αν εχει κανει λαθος σε κατι, αφηστε τη να το ζησει και να μαθει απ αυτο...καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη...τωρα θα μου πειτε δε μου πεφτει λογος...οκ! απλα περασαμε πολλες ωρες κ μερες εδω μεσα και "διπλα" και ηθελα να πω την αποψη μου...θα θελα να ειμαστε οπως ημασταν, και να μην υπαρχουν τσακωμοι...

σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υποτιθεται οτι καναμε αυτο το παρεακι για να στηριζουμε η μια την αλλη κ οχι να τσακωνομαστε...εσεις φαγωθηκατε!!! και ΕΙΠΑΤΕ ΛΟΓΙΑ ΣΚΛΗΡΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΑ, τι ειναι αυτα ρε κοριτσια...κι αν ολες εχετε δικιο, οκ, μπορειτε να κανετε ομως λιγο πισω μονο κ μονο γιατι η Δεσποινα παιδευεται να κανει παιδακι...σεβαστητε το...και μη δημιουργειτε εντασεις...δεν περιμενα να της μιλησετε ετσι...(οτι εχει ανασφαλειες, αναφερθεικατε στη πεθερα της οτι την ανεχετε κι αλλα πολλα...) ακομα κ αν ειχατε δικιο σε κατι, με τα λογια αυτα το χανεται...λυπαμαι πραγματικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAλημερα κ την πιο μεγαλη καλημερα την στελνω στη φωτειναρα ηρθα με κατι μουτρα να μα να δουλευω σαββατο κ μαλιστα 3 σερι αλλα διαβασα το πως τα λες ρε κοριτσαρα κ μου φτιαξες τη μερα ακομα γελαω με τον αυτοσαρκασμο σου το θεωρω τρελο προσον φιλεναδα ακου με τις μπαλονοσυνθεσεις :lol::lol: να σου πω κατι εγω σε θεωρω πολυ ομορφη χτες εδειχνα φωτο στη μαμα μου απο σενα κ του αλεξ κ αυτη το ιδιο ειπε εχεις υπεροχο προσωπο τωρα για τα κιλα που λες κοτζαμ παιδακια εβγαλες ασε που πρεπει ολοι πια να ναι οδοντογλυφιδες??εγω εβαλα 3 κιλα κρητη σε μια βδομαδα κ το καταχαρηκα.ευχαριστω για τα καλα λογια για το καμαρι μου στη θαλασσα γινοταν πολυ μπλε τα ματια του λες κ αλλαζαν το λεγαν παλια κ για μενα κ κοροιδευα κ τωρα που το δα εκανα μοκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης για την κορφη μαλλον φιλεναδα γιος καραδοκει για μενα παλι παρατηρησα χτες που πηγαμε κομωτηριο οτι ηταν στην μεση :shock: ε μπορει στο τριτο :roll::roll::roll: οσο για τις αταξιες κ μενα εχει γινει ατακτος κ αρκετα ισχυρογνωμων αρχιζει κ λεει κ επιχειρηματα ας πουμε του λεω μη βρεχεσαι με το νερο σου κ απανταει μα κανει ζεση(ζεστη)τις προαλλες τσαταρα με αλεξ μου να κλεισω το κομπουτε(κομπιουτερ)γιατι βαγιεται τωρα εκει τι λες αστα συζητησει πιανει το καθαρμα.του λεω χτες παμε για υπνο κ με κοιταει ξεκαρδιζεται κ κανει μπαααα δε νομιζω αυτο ειναι ατακα του μπαμπα του οταν του ζηταω κατι :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξ σε περιμενω για παρεα ξυπνηστε ξυπνηστε εμεις απο της 7,30 σημερα ορθιοι ηρθε στο κρεβατι με το χτεσινο αδειο μπουκαλι κ ζηταγε γαλα στον μπαμπα του..μα κ αυτος αξημερωτα πεινασε..κ μενα επεσε τις προαλλες απο το κρεβατακι κ ανεβηκα πανω κ μου κανει μπαμ μαμ εκανα αλλα ξανακοιμηθηκε ειναι χαμηλα ξυλινο πατωμα χαλι(δε το βγαλα για τετοιους λογους)κ εχω βαλει κ μαξιλαρες κατω.

στεργια χτες επεσα να κοιμηθω κ σενα σκεφτομουν που χαθηκες θα ψαχνα το τηλ σου να δω πως πας καλη επιστροφη κοριτσακι πως παει το νινι μπες να μας πεις νεα κ κατορθωματα καλε...

μαρακι πανηγυρι κ χωρις καροτσι που πας μαρι ξεβρακωτη στα αγγουρια ξεγοφιαστηκες ε..εγω χωρις καροτσι δεν την παλευω γιατι εμενα θελει να μην τον κραταω κ απο το χερι αστα το ατιμο στειλε καμια φωτο απο τα ζουζουνια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε θυμωσε κοριτσακια που λετε ο αντρουλης γιατι εκει θα μεναμε αν δεν βοηθαγε κανα χριστιανος να σπρωξει καλε σαν να χε παθει καθιζηση οταν πηγαμε το μισο αμαξι ειχε εξαφανιστει να ναι καλα οι κρητικοι πολυ φιλοξενοι επιασα μια παρεα στην αρχη κ τους ειπα οτι θελω βοηθεια ακουσαν οι διπλα ηρθαν κ μετα που περπαταγαμε ολοι μαζι ρωτησαν κ κατι αλλοι τι εγινε ειπα κ ηρθαν κ αυτοι να ναι καλα...οποτε ο β αφου εχει σουρωσει με τον αδερφο του να σπρωχνουν κ να ξεθαβουν οταν πηγα εκει ειπε παλι καλα ρε μαγκυ εδω θα μεναμε...ηθελα να βγαλω φωτο αλλα ειπα να μην το ρισκαρω οι αλλοι να σπρωχνουν κ εγω παπαρατσι αλλα ηταν αστειο σαν θεαμα παντως.

καλε αστραφτερο μου χτες ειδα κ το μυνημα που χες στειλει οτι γεννησε η φωτεινουλα να σαι καλα κουκλιτσα μου απλα ειχα απειρα μυνηματα κ κλησεις απο γιορτη μου κ τα εβλεπα σταδιακα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ που χαθηκες με τα γειτονακια εχετε κιθαροβραδιες να υποθεσω ε μπραβω οτι καλυτερο ειναι.

δεσποινιω αντε κ μια ακομα λιγοτερη για τα αποτελεσματα...ανυπομονω!!!!

τουιτακο τωρα θα απολαμβανετε στις παραλιες γλυκια μου με τα κουμπαρια απολαυστε οσο μπορειτε αναμενω φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα καλε επεστρεψες εφυγε κ το προβληματακι η ακομα...τι κανει η νυφη ο γαμβρος ζητα φωτο με μαγιο παρακαλω ειπε να σου πω αφηστε τις ντροπες να δουμε τι θα παρουμε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικηγορινα μου δωσε το παρον καλε κ εσυ διακοπες ακομα???ξεχασα ποτε ειχες αδεια :oops::oops: ο τασουλης πως παει μωρε μου.

ελενα μιτσι πριγκιπισσα ελπιζω να στε καλα κ να χετε ενα ομορφο καλοκαιρι..

αριακι οταν θα μπεις οταν θα φυγει ο αντρουλης σου θα γραφεις καθε μερα για να σε χορτασουμε αυτη ειναι η τιμωρια σου χαχαχαχα!!!!καλα να περνας τρελαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μονη μου θα γεμισω το θεμα κ δεν ξερω να ανοιγω κι αλλο :o:shock::shock: αντε καλα παω να μορφωθω να διαβασω καμια συνταγη αφου μονη μιλαω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας,απο Θεσ/νικη πια :( Και παρ'οτι αυτο το μηνυμα θα πρεπε να ηταν γεματο νεα διακοπων ,μαλλον θα σας απογοητευσω αφου γυριζοντας ,μην εχοντας διαβασει τπτ απο την Παρασκευη και περιμενοντας να δω την αποψη οσων ακομα δεν την εχουν εκφρασει ,ειδα οτι ολα βαινουν απλα "καλως" :!::!:

Και αυτη τη φορα απογοητευτηκα εγω κοριτσια και απογοηταευτηκα πολυ γιατι πραγματικα αυτο το στυλ 'χαρωπα τα δυο μου χερια" δεν μου ταιριαζει καθολου :!::!: Γιατι αληθεια δεν μπορει να γκρεμιζονται ολα γυρω μας και να μην λεμε λεξη,φοβουμενες τι,αληθεια?Μην γκρεμιστουμε απο το συννεφακι μας :?::?: Λυπαμαι αλλα εχω αλλη γνωμη για τις ανθρωπινες σχεσεις γιατι εγω αυτο πιστευα οτι εχουμε φιλικη σχεση,δεν καταλαβα οτι απλα ανταλλασουμε τις καθημερινες μας εμπειριες :!::!: Και οι αληθινες σχεσεις εχουν απ'ολα γελια,χαρες,συγκινηση αλλα και εντασεις,καυγαδες,διαφωνιες.....

Πριν καιρο ειχε πει η Φωτεινη οτι κατι παραπανω συμβαινει μεταξυ μας,γιατι βρεθηκαμε εδω πριν 2-2,5 χρονια{καποιες} επειδη απλα γεννησαμε την ιδιο περιοδο αλλα για να εκακολουθολυμε να μαστε εδω κατι παραπανω βρηκαμε η μια στην αλλη :!::!: Αυτη ακριβως ειναι η αποψη μου...

Δεν μπορει λοιπον να αποκαλυπτονται πραματα φοβερα,οτι καποιες απο εμας "κουτσομπολευουν " μεσω κινητου τις αλλες,να ανταλλασονται βαριες οπως ειπες Στεργια λογια και να το προσπερναμε απλα!!!Και ειμαι ετοιμη να ακουσω τα παντα,σε καμια περιπτωση ομως τη σιωπη σας :!::!:

Ουτε φυσικα καθε φορα που καποια μπαινει στην παρεα και μας καλησπεριζει να την καλωσοριζουμε μεσα στη τρελλη χαρα και να τη θεωρουμε αυτοματα κολλητη μας πριν δωσει δειγματα γραφης!!!Αλλιως γιατι ενοχληθηκατε που καποια ασχετη με το παρεακι{little dancer} ειπε την αποψη της??Αν ειναι ετσι τα 2000 μελη του mammy ειναι εν δυναμει φιλες μας :shock::shock: Λυπαμαι αλλα για μενα δεν ειναι καθολου ετσι!!!Για τη Δεσποινα ειχα τις επιφυλαξεις απο την αρχη και δυστυχως επιβεβαιωθηκα!!!

Βεβαια ο καθενας εχει την αποψη του μπορει για καποιες να ηταν το πιο εμπιστο ατομο.Για αυτο και σεβομαι τη γνωμη σου Στεργια και εκτιμω το οτι πηρες θεση ακομα και αν διαφωνω!ΘΑα πω μονο για να μην αφησω την εντυπωση της σκυλας που εν βρασμω πληγωνει οποιον βρει μπροστα της...δεν παιρνω λεξη πισω απο αυτα που ειπε γιατι τα εννουσα!Και ημουν μαλιστα ιδιατερα επιεικης αφου αν διαβαζες τις δημοσιευσεις της που επιμελως εσβησε θα καταλαβαινες ακριβως τι εννουσα!!Τωρα για το αν θελει ηρεμια,πρωτα μαλλον θα πρεπει να το σκεφτει αυτη και οπως της ειπα ηδη να προστατεψει τον ευατο της!!!Καθως οταν προκαλεις,στηνεις σκευωριες,συκοφαντεις,προσβαλλεις ασυστολα σιγουρα η ηρεμια και η γαληνη δεν ειναι σιγουρα το προσωπικο σου μελημα!!!Ευχομαι ειλικρινα να της πανε ολα καλα και η μητροτητα να της χαρισει τη γαληνη που ακομα δεν εχει βρει...αλλα ειναι δικαιωμα μου να μιλαω και να πιστευω οποιον θελω....αλλιως θα ημουν ψυχολογος ή καλυτερα Οσια που σε καμια περιπτωση δεν ειμαι :!::!:

Ελπιζω να καταλαβατε πως πραγματικα νοιωθω!!!Με οσες εχω επιλεξει πια θα επικοινωνω μεσω μαιλ,με τις αλλες μπορει καποια στιγμη στα ιδια μερη θα ξαναβρεθουμε .....αυτη τη φορα μαλλον δεν μπορεσαμε να το "παμε παλι απο την αρχη".......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έμπαινα τόσες μέρες ακριβώς για τον ίδιο λόγο με τη Χαρά.Νόμιζα ότι αλλιώς ήταν τα πράγματα μεταξύ μας και αλλιώς εξελίχθηκαν.Ίσως πολλές από εσάς με θεωρείτε διπρόσωπη και ιδίως η Μαρία(και με το δίκιο της εδώ που τα λέμε),τη στιγμή που προσποιούμουν ότι δεν ήξερα,ενώ ήξερα.Και γιατί;Για να φάω στο τέλος τα μούτρα μου.Δε θα ξαναγράψω,απλά θα διαβάσω τα νέα σας,γιατί κακά τα ψέματα ενδιαφέρομαι πραγματικά για εσάς και τα παιδιά σας.Μερικές ίσως να πείτε ότι κάθε φορά που γίνεται κάτι,κάνω το ίδιο πράγμα.Οι άλλες δύο φορές αφορούσαν παρεξηγήσεις που είχαν γίνει με τη Χαρά,κάτι που ήταν αναμενόμενο,αφού όπως έχουμε ξαναπεί είμαστε παρορμητικές και αρκετά ίδιοι σαν χαρακτήρες.Ήξερα όμως ότι θα ξαναέμπαινα,απλά ήθελα το χρόνο μου να καταλαγιάσουν τα πράγματα.Αυτή τη φορά είναι αλλιώς.Δε σας κατηγορώ για τη θέση που δεν πήρατε,απλά περίμενα στήριξη από συγκεκριμένα άτομα.Δεν πειράζει όμως.

Στέργια,κι εγώ εκτίμησα που πήρες θέση και στο λέω πραγματικά αυτό.Εξέφρασες την άποψή σου,χωρίς να σκεφτείς αν θα είναι αρεστή ή όχι.Αυτό δείχνει ότι βιώνεις το "παρεάκι" αυτό,χωρίς να σκέφτεσαι πριν μιλήσεις.Κι εγώ έτσι νόμιζα πριν λίγο καιρό ότι μπορούμε να λέμε ό,τι θέλουμε,αφού έχουμε περάσει πολλά μαζί.Με λίγα λόγια δεν μπορώ να διανοηθώ ότι σε μία φίλη μου δε θα λέω την πραγματική μου άποψη για κάτι.Αυτό έκανες κι εσύ.Είπες ό,τι ένιωθες,χωρίς να σκεφτείς αν θα πειράξει εμένα ή τη Χαρά.Μπράβο σου,έδειξες πόσο ειλικρινής είσαι.Το λέω και το εννοώ αυτό.Όσο για αυτά που έγραψα για τη Δέσποινα,δεν τα μετανιώνω,γιατί έδειξε(σε εμένα τουλάχιστον),πως αν δεν κάνεις αυτό που θέλει σε δίνει κανονικά και δημιουργεί καταστάσεις όπως αυτή που ήδη δημιούργησε.Θα μπορούσα κι εγώ στην προκειμένη περίπτωση για να σώσω το τομάρι μου να κάνω το ίδιο,να προδώσω δηλαδή κάποια ή να πω κάτι εναντίον άλλων κοριτσιών από εμάς,για να φανώ η καλή,αλλά δεν το έκανα.Έχω αξιοπρέπεια.

Χαρουλίτα μου,πρώτα απ'όλα θα σου πω ότι με έκανες κι έκλαψα.Κι εγώ αυτή τη φορά λέω ότι δε θα το πάω πάλι από την αρχή.Σε ευχαριστώ πολύ που με στήριξες.Στάθηκες σαν πραγματική φίλη μου και σε θεωρώ κιόλας πραγματική φίλη μου για να πω την αλήθεια.Θα φανεί υπερβολικό αν πω ότι αυτά που έγραψες,αν τα έκανα μία αντιγραφή-επικόλληση θα ήταν ακριβώς αυτά που νιώθω;Βασικά τι νέα να μας πεις από τις διακοπές;Νιώθω εν μέρει άσχημα,αφού οι διακοπές σου αμαυρώθηκαν από όλο αυτό. :(

Μαρία,θέλω να σου ζητήσω μία μεγάλη ΣΥΓΓΝΩΜΗ.Όχι ότι η τοποθέτησή μου στο θέμα της Δέσποινας ήταν ψεύτικη.Δεν έπρεπε να προσποιηθώ,όμως,ότι δεν ξέρω τίποτα,τη στιγμή που ήξερα τα πάντα.Δεν το κάνω,για να είναι καλή η τελευταία εντύπωση,ούτε υποκρίνομαι.Μου αρέσει όμως να αναγνωρίζω τα λάθη μου και να μη βγάζω την ουρά μου απ'έξω.

Συγνώμη,επίσης θα ζητήσω και από τη Φωτεινή,γιατί σίγουρα θα περίμενε διαφορετική υποδοχή από αυτή που βρήκε.Είμαι σίγουρα κι εγώ υπεύθυνη.

Σας αγάπησα και σας αγαπώ όλες με αληθινή αγάπη κι εσάς και τα μωράκια σας.Σας φιλώ γλυκά και σας ευχαριστώ για τις στιγμές γέλιου,συγκίνησης,έντασης που μου χαρίσατε.

Το τελευταίο φιλί και μάλιστα θα είναι πολύ μεγάλο ανήκει δικαιωματικά στη ΔΑΝΑΗ μας. :-*:-*:-*

Καλή συνέχεια σε όλες.Εγώ δε θα πω αυτό που είπε η Χαρά ότι θα επικοινωνεί μέσω μέιλ,αφού δεν ξέρω ποια είναι πλέον η άποψή σας για εμένα.Θα πω μόνο πως όποια θέλει ξέρει πού θα με βρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια τι να πω....παιρνουμε θεση σε ενα θεμα γινεται χαμος,δεν παιρνουμε παλι τα ιδια...

φουφου μου εγω δεν το συνεχισα γιατι κ σε υποστηριξα εκει που επρεπε κ μαζι τα ειπαμε εκεινη την μερα κ απο οτι ειδα οταν εγραψες τα γεγονοτα την Πεμπτη αν δεν κανω λαθος,καταλαβες ποια ηταν η θεση μου κ καταλαβαν κ τα κοριτσια.δεν ηθελα να ριξω αλλο λαδι κ να κατηγορω τωρα την Δεσπ. και να συνεχιζεται αυτο για μερες.την υποστηριξα στην αρχη γιατι πιστευα οτι δεν ηταν σωστη η αντιμετωπιση προς εκεινη (τα εγραψα ολα αυτα τοτε)αλλα μετα δεν μου αρεσαν καθολου αυτα που εκανε κ της το ελεγα προσπαθοντας να ηρεμησω την κατασταση...ασχετα που ειχε κ εξωτερ επιρροες κ το συνεχιζε.και τελοσπαντων νομιζω οτι οσα εγραψες ηταν ειλικρινη κ δεν χρειαζεται να στεναχωριεσαι!παντως συγνωμηαν νιωθεις οτι δεν σε υποστηριξα γιατι συμμετειχα κι εγω σε αυτο.

Χαρα μου πριν μερικους μηνες το ιδιο δεν εγινε με την Κατερινα;δεν λεγαμε κατι δημοσια μπροστα της αλλα μεταξυ μας στα πριβε κ μετα στην ομαδα...τωρα αν καποιες δεν ηθελαν να σχολιασουν,ειναι αλλο θεμα..αλλα ισως εχουν κανει την επιλογη τους...δικαιωμα σου βεβαια να πιστευεις οποια θελεις...το οτι διαφωνησα με την Μαρια δεν σημαινει οτι δεν την εκτιμω,μιλαμε σχεδον καθε μερα κ εχουμε πει κ προσωπικα μας θεματα,λογικο να υπαρχουν κ αντιθετες αποψεις.ομως μετα απο ολα αυτα μιλησαμε κ ξεκαθαρισαμε καποια πραγματα που δεν ηθελα να υπαρχουν αμφιβολιες ουτε μεσα μου ουτε μεσα της!

ελπιζω να ηρεμησετε κ να τα ξαναπουμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Βρε κορίτσια βρε κορίτσια θα σας μαλώσω..............Καταρχήν ποιος είπε ότι επειδή δεν αναφέρουμε το θέμα οι υπόλοιπες δεν παίρνουμε και θέση;;;Εγω προσωπικά είπα πως καλό είναι να περιμένουμε να πάρει η Δέσποινα τα αποτελέσματα της να ηρεμήσουμε όλοι,να δώσουμε λίγο χρόνο και μετά να το συζητήσουμε όσο θέλετε.Όσο το συζητάμε ενώ ο άλλος αγωνιά για κάτι και τον φουντώνουμε δεν του κάνουμε καλό.Και γω απογοητεύτηκα στην αρχή και είπα δε θα γράφω άλλο για προσωπικά μου αυτές τις μέρες αλλά το έκανα για να ηρεμήσει το κλίμα.Αν πάνω στην ένταση λέγαμε κι άλλα και γινόντουσαν και άλλες παρεξηγήσεις δε θα καταλήγαμε να το διαλύαμε το παρεάκι απο μιας αρχής;Χαρά και foufou δε νομίζω ότι η λύση είναι να αποχωρήσετε αλλά να μείνετε εδώ να συζητήσουμε ότι σας απασχολεί και να το λύσουμε.

foufou από τη πρώτη στιγμή κατάλαβα ότι η δημοσίευση σου για "τα κουβαδάκια της και σε άλλη παραλία" ήταν φτιαχτή γιατί όπως προέγραψα μερικές φορές παριστανω τη χαζή για να ηρεμήσουν καταστάσεις.Μου ζήτησες και προσωπικά συγνώμη και σου πα ok δε τρέχει τίποτα μεταξύ μας.Εξάλλου δε μπορείς να κρίνεις έναν άνθρωπο που μιλας τόσο καιρό από μια στιγμή και να τραβήξεις ένα χ!

Το ίδιο ισχύει και για τη Δέσποινα,εγώ δε τη διέγραψα,εκείνη με αποφεύγει.Εγώ είπα να ηρεμήσει και εδώ είμαστε ξαναμιλάμε.

Ε τώρα δε νομίζω ότι αξίζει να το διαλύσουμε ή να παρεξηγηθούμε επειδή είπα ότι μπαίνω για να λέω τα καθημερινά μου και να ανταλάσσω εμπειρίες για τα παιδιά μου και όχι για κάτι περισσότερο.Αν προκύψει και το περισσότερο θα το συζητήσω..εδω είμαστε.

Αν σταματήσετε να συμμετέχετε θα νιώσω υπεύθυνη ότι από μένα ξεκινησε όλο αυτό από μια κουβέντα που είπα στη Δεσποινα στον παρορμητισμό μου και δε νομίζω ότι αυτό θέλετε.

Εντάξει με μένα;;;Πήρα θέση τώρα;ικανοποιημένες;;;

Αστε και εχω αγωνία σήμερα θα βγουν τα αποτελέσματα των παιδικών να δούμε αν μας πήραν!!!

Ευτυχώς και η Φωτεινή με τις μπαλονοσυνθέσεις και εφερε το κλίμα στις πραγματικές του διαστάσεις...

Καλά με τη κορφή του κεφαλιού και το φύλο του μωρού είναι φοβερή η γειτόνισσα!!!Θα κάτσω να ψάξω κεφάλια το μεσημέρι!!!!χα χα

Χαρά κορμί θανατηφόρο όντως η Δημητρούλα με τις δίπλες στα μποτάκια λιώνω...εμένα έτσι μου αρέσουν τα μωρά πιασάρικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες μου;;; Εμεις ειμαστε καλα...πια! Αφου περασαμε 2 μερες με σαραντα πυρετο και επειτα μια μερα και νυχτα στο νοσοκομειο γιατι το θηριακι επεσε απο την καρεκλα και εκανε ενα τεραστιο καρουμπαλο πισω στο κεφαλι! ΚΑΤΑΡΧΗΝ

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ να σου ζησει η κορακλα, να ειναι παντα ευτυχισμενη και γερη και δυνατη!!! επαθα πλακα με την περιγραφη σου! Στειλε απο δω το γαμπρο, με την δικια μου την τρελλαρα δεν θα ξερω ποιον να πρωτο μαζεψω μου φαινεται!!!

Ρε κοριτσια εχω μεινει με το στομα ανοιχτο μ'αυτα που εγιναν!!! Θα μου επιτρεψετε να μην παρω θεση αφου εχω διαβασει τα μισα, οπως καταλαβαινεται ειχαν διαγραφει τα μηνυματα της Δεσποινας οταν μπηκα! Θα πω απλως οτι δεν θελω να αποχωρησετε ΧΑΡΑ και ΚΑΤΕΡΙΝΑ...θα τα λυσουμε τα προβληματα μας αφου εχουμε αυτο το κατι παραπανω απο απλη ανταλλαγη εμπειριων οπως ειπατε κι εσεις και συμφωνω κι εγω! Ειναι κριμα λοιπον να χαλασουμε το παρεακι μας για μια παρεξηγηση, ε; Αντε βρε κοριτσια...κι ειμαι και μονη μου ξανα σημερα!!! Ελεος!

Απο αυριο σχολιαζω κανονικα πια, σημερα δεν ειμαι και πολυ στα καλα μου, καταλαβαινεται...Στεναχωρηθηκα και με ολο αυτο...τελος παντων!!! Περιμενω νεα σας, απο ΟΛΕΣ!!! ΟΛΕΣ ΛΕΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Αχ βρε Αριάκι,νοσοκομείο;;;;Πω πω περαστικά σας...Αχ αυτά τα ταρζανάκια...

Εμένα χθες σκηνικό:Ήμασταν στη τραπεζαρία σιδέρωνα και λέει η Δήμητρα που ήταν κάτω στη Χρυσάνθη που ήταν πάνω σε μια καρέκλα:"Έλα, ενα ιο,τια πηδα!!!!"Κατάλαβες το σκατό;;;Να πέσει η άλλη να σπάσει κανά πόδι να χουμε άλλα!!!Σας τις έστειλα βιντεάκι,ελπίζω να μπορέσετε να το ανοίξετε.Με vlc προγραμματάκι αν έχετε ανοίγει και με ήχο.Είναι από προχθες στη παραλία.Άλλες ταρζανιές εκεί...

Ελπίζω επειδή συνεχίζω να γράφω για τα καθημερινά μου να μη θεωρείτε ότι πετάω σε ροζ συννεφάκια που λέει και η Χαρά.Απλά προσπαθώ να επαναφέρω το κλίμα..

Αυτά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρια ειμαι σιγουρη οτι δεν αναφερονταν σε εσενα τα κοριτσια..προφανως σε μενα αφου η φουφου δεν μου μιλαει κιολας!!ισως κ να εχει δικιο απο την μερια της,αλλα οταν εγραψε τα γεγονοτα εκεινης της μερας εγραψε κ ποια σταση κρατησα κ ποια υποστηριξα κ αφου με καλυψε με οσα ειπε θεωρησα πως επρεπε να ληξει πια το θεμα εδω γιατι αρκετα στεναχωρεθηκαμε ολες.κ αφου ειχαμε μιλησει μεταξυ μας,τουλαχιστον αυτες που ειχαμε εμπλακει αμεσα θεωρησα οτι πρεπει να παμε παρακατω για το καλο της παρεας.η φουφου απο οσα εγραψε ειδα οτι καταλαβε οτι αυτο προσπαθουσα!δεν τα ξεχασα ολα ξαφνικα,ουτε ειμαι σε κανενα ροζ συννεφακι ,ουτε ειμαι καμια αναισθητη για να περασω ετσι ξαφνικα στα καθημερινα μας νεα....τελοσπαντων...για να καλυψω τυχον κενα κ να ειστε ολες βεβαιες οτι υποστηριζω την φουφου κ δεν ειναι καμια διπροσωπη να σας πω οτι εκεινη την μερα μετα την δημοσιευση της Χαρας που στεναχωρεθηκε η Δεσπ γιατι δεν την υποστηριξε αλλα δικαιολογησε την Μαρια(δικαιωμα της εννοειται) περιμενε να απαντησει η φουφου γιατι δεν ειχε γραψει τιποτα μετα την Χαρα κ η Δεσπ θεωρησε οτι η φουφου δεν ηθελε να ερθει σε κοντρα με την Χαρα,κ ηθελε να πει στην φουφου οτι εκεινη την παρεσυρε αρχικα να τα γραψει γιατι ειχε αχτι την Μαρια(δεν ισχυει κατι τετοιο βεβαια).της ειπα να μην το κανει,δεν ειναι σωστο να γραψει κατι τετοιο κ μου ειπε οτι δεν θα το ελεγε στο θεμα αλλα στο τσατ που κ εκει της ειπα να μην το κανει γιατι την υποστηριξε εκεινη.απανταει η φουφου ,εκεινη την ωρα ειχα βγει για να ταισω κ οταν μπηκα παλι επειδη την ειπε υπερβολικη κ οτι ειναι φορτισμενη η Δεσπ της εστειλε αυτο που μου ειπε οχι στο τσατ να τα πουν προσωπικα αλλα στο θεμα...προσπαθουσα να την βρω στο κινητο την Δεσπ να της πω να το σβησει για να μην το δει η φουφου κ στεναχωρεθει αλλα κ οι υπολοιπες κ γινει θεμα απο το τιποτα κ θα πρεπει να δινει η φουφου εξηγησεις.εκεινη την ωρα ειδα την Μαρια που μπηκε κ προφανως το διαβασε,εγω ημουν εκτος συνδεσης αλλα ηξερα πως δεν θα ελεγε κατι στο θεμα κ μετα θα το ελεγα στην φουφου για να μιλησουν οι 2 τους κ να λυθει αυτη η παρεξηγηση χωρις να γινει ολο αυτο που τελικα εγινε.προσπαθωντας να πεισω την Δεσπ να το σβησει μπηκε η φουφου !!μολις το εσβησε η Δεσπ απαντησε η φουφου ...προσπαθησα κ εκεινη να την πεισω να τα σβησει κ να μιλησουν μαζι,τις πηγα στο μσν αλλα δεν ειχα μεγαλη επιτυχια κ συνεχιστηκε ο διαλογος μεταξυ τους στο θεμα...

κ οσο για τα προηγουμενα ,εγω της εστειλα μηνυμα εκεινη την μερα γιατι δεν το ειχε η Δεσπ κ ηθελε να της τα πει.στεναχωρηθηκε οπως κι εγω με αυτα που ειπωθηκαν εκεινη την μερα κ θελησε να την υποστηριξει οπως εκανα κι εγω,χωρις να υπαρχουν αλλοι υπόγειοι λογοι.θεωρω οτι απο ενα σημειο κ μετα ξεφυγε το πραγμα κ ελεγα στην Δεσπ να κοιταξει τον εαυτο της κ να ειναι ηρεμη για το δικο της καλο .δεν γινεται αυτο!!

παντως βρε κοριτσια νομιζα πως θα ειχαμε την ευκαρια να μιλησουμε προτου στειλετε μια ανακοινωση αποχωρησης...

Αριακι περαστικα στην κουκλιτσα σου!!φανταζομαι την αγωνια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου τι ειναι βρε όλο αυτό το λογύδριο που έγραψες;;;Καταμπερδεύτηκα μου ειπε της ειπα μας ειπε... α πα πα...Και υποτίθεται το γραψες για να ξεκαθαρίσεις καταστάσεις;;;Αστειεύομαι...

Μην νιώθεις τύψεις και ενοχές για τίποτα.Εσύ προσπαθούσες να ηρεμήσεις τη Δέσποινα και να μη δώσει συνέχεια στο γεγονός.Ε δε θα σε κατηγορήσουμε τώρα γι αυτό!

Γιατί δε δίνουμε ένα τέλος να συνεχίσουμε το παρεάκι μας;Θα αφήσουμε ένα περιστατικό να το διαλύσει ή να το ενώσει περισσότερο;

Ελα τώρα που ήρθε και η Άρια...Τι θα μπαίνει να διαβάζει τα δικά μου μόνο;;;

Βγήκαν τα μόρια για τους παιδικούς σταθμούς.Ενω έχουμε καλά μόρια(σχετικά) μάλλον δε μπαίνουμε στον ίδιο σταθμό και ίσως δε μπαίνουμε και καθόλου με το πρόγραμμα.Πολύ στεναχωρέθηκα.Θέλουμε ένα 500αρικο το μήνα για να πάνε στον ίδιο.Θα τα σκάσουμε για ένα χρόνο τι να κάνουμε και ελπίζω από του χρόνου που θα ναι 2,5 να τις πάρουν στου δήμου το σταθμό.Ουφ...Πολλά δίδυμα όμως και τρίδυμα είδα 2-3 στις αιτήσεις.Το Σαββάτο θα βγει η κατάταξη μετά από τις ενστάσεις.Για να δούμε τι θα δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε μπερδεψα βρε Μαρια ε;ειναι που εχω στεναχωρεθει κ ηθελα να τα γραψω οσο πιο αναλυτικα για να μην δημιουργουνται αλλα θεματα...νιωθω τυψεις που πηρα θεση απο την αρχη...κ την φουφου δεν ηθελα να την πληγωσω γιατι περιμενε στηριξη απο μενα κ δεν το εκανα απλα θεωρουσα οτι ξεκαθαρισε τα πραγματα κ εφοσον ειχατε μιλησει κ εσεις σκεφτηκα οτι μπορουσαμε να προχωρησουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να τις παρουν στον παιδικο..δεν μπορουν να πανε απο τωρα στου δημου;

για τα δικα μας δεν εχω ιδιαιτερη διαθεση προς το παρον...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!!!!Τι μου έχετε κανει που μπαινω καθε τρεις και λίγο στο μαμμυ να δω τα νέα σας...εγω έγραψα στην ομαδούλα μας τι σκέφτομαι και θα συνεχίσω να λέω για τα νεάκια μας εδώ περιμένοντας τα να ακούσω τα νέα από όλες σας.

Πηγαμε 3 μέρες Χαλκιδική με τα κουμπαρακια μας και νονους της εμμελειας και περάσαμε τελεια.Το κοριτσάκι μου ηταν καλό,σπάνια γκρίνιαζε και δεν ξεκολουσε από τη θάλασσα.βρε τι νερό έπινε γελούσε.Στην ταβέρνα που πήγαμε παρήγγειλε κανονικά. :lol::lol: Μόλις ήρθε ο σερβιτόρος πριν προλάβουμε να πουμε κουβέντα,πετάχτηκε το σκατό και του είπε θελω πατατες και τυλι ντομάτα και αγγούλι.εφυγε ο ανθρωπος και αυτή φώναζε θελω πατατες θελω πατατες κυλιε.Αφου της εφερε σε ενα μικρο πιατακι για αυτη μεχρι να μας σερβιρει κανονικα.Μακάρι να βολέψει να ξαναπάμε ξεφύγαμε λίγο μωρε..

Αριάκι καλώς ήρθες πάλι.Περαστικα στο κοριτσάκι μας,φαντάζομαι πόσο ταλαιπωρηθήκατε και τι αγωνία πέρασες.τουλάχιστον ήταν και ο αντρας σου ή είχε φυγει?Τελικά δεν ήρθαμε στα μέρη σας,πήγαμε πρώτο πόδι στο εξοχικό των κουμπάρων μας.αλλά ενδέχεται να ερθουμε κατα το 15αυγουστο εκεί.Οπότε στειλε μου το κινητό σου για να το έχω.

Φωτεινούλα τι κάνει η Δανάη μας?Αντε καλέ που θες να κάνεις και δίαιτα με 2 παιδιά που θηλάζεις?στην τελική δεν θα χρειαστεί να κάνεις μπαλονοσυνθέσεις και θα σου βγει και πιο οικονομικά!!! ;):lol::lol::lol: Ο Αλεξ τώρα τον πρώτο καιρό θέλει προσοχή και ίσως για αυτό είναι πιο ζωηρός!!

Αλεξάνδρα μου πες μας τι κάνει η Κωνσταντίνα?μη μου στεναχωριέσαι κουκλιτσα μου...

Μαρία μακάρι να τις πάρουν στον παιδικό γιατί 500 δεν τα λες και λίγα...

Μαγδα τι κάνει ο ομορφός μας?καλά λογικό ήταν να σε βοηθήσουν τόσα άτομα.και εγω θα σηκωνόμουν αν ήμουν εκεί.. :lol::lol:

Κατερινάκι και Χαρά :x:x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι αυτα ρε κοριτσια που διαβαζω αποχωρησεις κ οι παρεξηγησεις συνεχιζονται????

σε ολες τις οικογενειες υπαρχουν διαφωνιες ετσι κ στην δικια μας ας τα αφησουμε ολα πισω ψωμι κ αλατι εχουμε φαι κριμα ειναι....

κ επισημαινω πως δεν πηρα θεση εξαρχης κ ουτε θα παρω σκοπιμα για τους εξης τρεις λογους.

1 οταν τσακωνομαι με τον αντρα μου θελω να τα βρουμε μονοι μας να μην επεμβαινει ουτε η μαμα μου ουτε οι φιλες μου ουτε η αδερφη μου ετσι θεωρησα πως κ εδω καλο ειναι τα κοριτσακια που διαφωνησαν να λυσουν μονες τους την διαφωνια η την οποια παρεξηγηση

2 δεν ημουν παρουσα σε ολο αυτο οποτε σιγουρα μια σαφη εικονα για το τι πραγματικα ειπωθηκε δεν εβγαλα τωρα ποιος εφταιγε η οχι ποιος ειχε δικιο η οχι ,τ μαρακι(στο κεφαλι του δεν ειμαι )πο οσο την ξερω στανταρ απο την καλη της την καρδια θα τα πε απο αγχος κ φοβο

απο την αλλη κ το δεσποινιω (ουτε στο δικο της κεφαλι ειμαι)εχει τα αγχη τις αγωνιες κ τους φοβους της λογικο να ναι ευαλωτη

3 οσο για την σταση αλλων κοριτσιων η καθεμια εκανε αυτο που νιωθε δε βλεπω το λογο να κρινω τα πιστευω τους κ ετσι αποφασισα να το ξεχασω κ να παω παρακατω για να ελαφρυνει η κατασταση στο παρεακι μας..

αυτη ειμαι εγω αυτα ενιωθα κ αυτα εκανα...κ θα χαρω να ξεκινησουμε απο την αρχη κ να ξεχασουμε τις κακες στιγμες οπως κανουμε με οσους αγαπαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...