Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Καλημέρα σας,πώς είστε σήμερα;Πάλι αφορήτη ζέστη.Θα μου πείτε,αναμενόμενο ήταν μετά από τέτοιο χειμώνα.Εχθές την ανηψούλα μου την έπιασε το παράπονο ότι της λειπουν η μαμά κι ο μπαμπάς και στεναχωρήθηκα,αλλά μετά ευτυχώς της πέρασε.

Μαγδούλα,υπομονή.Πότε έχετε κλείσει για τις διακοπές σας;Εμάς έλεγε ότι θα έρθει η πεθερά μου για λίγες μέρες κι έκανα όνειρα ότι θα ξενοιάσουμε λίγο,αλλά τελικά δε θα έρθει. :? Κι εγώ σήμερα το μεσημέρι έκλεισα ραντεβού για τα μαλλάκια μου,άντε να δούμε τι θα βγει.Από την άλλη σκεφτόμουν κι αυτό το καροτί της Χρηστίδου να κάνω.Με μαύρισμα θα είναι ωραίο.Θα το σκεφτώ. :roll: Σαρανταποδαρούσα;Καλά έκανες και δεν την άφησες,γιατί αυτές έχουν δηλητήριο.Μπορεί να έχεις πρόβλημα και μόνο που θα περπατήσει επάνω σου,δε χρειάζεται να σε τσιμπήσει.Είναι άτιμες.Κι εδώ είχα δει μια φορά,γενικά κυκλοφορούν διάφορα αφού είμαστε κοντά στη φύση. :evil:

Αριάκι μου,επιτέλους!Μας έλειψες πολύ,αλλά είσαι απολύτως δικαιολογημένη.Αδιαθέτησες ε;Κι εγώ τώρα τελείωσα.Ρε κορίτσια τι κακό κι αυτό;Χάθηκε να σταματάει η περίοδος τους μήνες του καλοκαιριού;Μα να ψηνόμαστε και να μην μπορούμε να πάμε για μπάνιο; :evil: Καλά η Στέλλα με το φαΐ έχει θέμα χειμώνα καλοκαίρι,η Αγγελική τρώει δεν μπορώ να πω.

Μαράκι,τι ταρζανάκι μωρέ είναι η Δημητρούλα;Τσαμπουκαλού για τα καλά ε;Ελα μωρέ λες και καταλαβαίνει τώρα κι αυτό ότι αυτό που κάνει είναι κακό.Βέβαια,καλά κάνεις και τους μιλάς κι εσύ και η δασκάλα. ;) Καλά θα κάνετε και θα πάτε για μπανάκι,κι εμείς το απογευματάκι θα την κάνουμε.Η Αγγελικη εμάς πλέον βουτάει μόνη της κι εχθές πήγαινε προς τα μέσα,μέχρι που ήπιε νερό δύο φορές.Στο τσακ την προλάβαμε.Την πρώτη γέλαγε και τη δεύτερα ψιλογκρίνιαξε.Οπότε μπρατσάκια και μέσα κι έξω.Αυτή είναι απρόβλεπτη.Τη μία παίζει στην άμμο και την άλλη πάει και βουτάει.Η Στέλλα πάλι στα ρηχά,σαν τη γοργόνα. :lol::lol::lol:

Έχω απίστευτο σίδερο και πρέπει να το κάνω.Φιλάκιααααααααα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάρες ευχαριστώ για το ενδιαφέρον :D

Δεν γεννησα ακόμα. Όταν έρθει εκείνη η ώρα να είστε σίγουρες ότι θα λάβετε μήνυμα.

Δεν μπορώ να κάθομαι πολύ ώρα στο γραφείο και όταν βρίσκω ευκαιρία ψάχνω πράγματα για τη βάφτιση. Είναι σχεδόν τα περισσότερα έτοιμα. Τελικά θα τα βαφτίσουμε και τα 2 μαζί και το όνομα αυτής Δανάη (πως με τουμπάρει έτσι κάθε φορά ο άτιμος; :lol: ).

Θα ξαναμπω αργότερα να σας διαβάσω και να σας πω με λεπτομέρειες τι κάνω όλες αυτές τις μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα,να'σαι! :D Καταλαβαίνουμε μωρέ ταλαιπωρείσαι πολύ με αυτή τη ζέστη.Λογικό.Τι ωραία που θα τα βαφτίσεις και τα δύο μαζί.Πιστεύω πήρες την καλύτερη απόφαση.Αχ,τι ωραία!!!Άντε αναμένουμε περισσότερα νέα. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Φωτεινή,μόλις μου πε ο άντρας μου είδε τον δικό σου εφορεία και του πε γεννάτε μέχρι 15 Ιουλίου...really;;;Αγχώθηκα...χα χα πλάκα κάνω...Θα σε πάρω να μου πεις...φιλιά...

Περιμένω να σχολάσω....γκρρρρρρρρρ..το μαγιο με γλυκοκοιτάει στη τσάντα και η κόρη του αφεντικού δε λέει να ξεκουμπιστεί....Με ρωτάει αν θα θελα τρίτο παιδί και δε ξέρω αν είναι ερώτηση παγίδα ή από ενδιαφέρον....

Μια κοπέλα εδώ στη δουλειά προσπαθούσε χρόνια για παιδάκια,παντρεμένη πριν από εμένα,39 ετών σήμερα.Την είχα στείλει στο θείο μου πέρσι,κάναν εξωσωματική πέτυχε αλλά παλλινδρόμησε το μωράκι.Και τώρα μου ανακοίνωσε είναι 3 μηνών έγκυος με φυσιολογική σύλληψη!!!!Αμα σε θέλει τελικά....δε πα να σαι 39 με μια σαλλπιγγα με αποτυχίες ...ε θα σου κάτσει...Ανατρίχιασα!!!

Να τα ακούνε μερικές μερικές που δεν έχουν υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,κοριτσάρες;Πού είστε καλέ;Μα τέτοια ησυχία.Δεν το έχει συνηθίσει το ποστάκι μας. :( Λιώνουμε από τη ζέστη.Πάλι καλά που έχουμε και τη θάλασσα και πηγαίνουμε. ;)

Μαράκι,λες να προσπαθεί να σε ψαρέψει η κόρη του διευθυντή σου;Φύλαγε τα ρούχα σου για να'χεις τα μισά δε λένε;Ασε μη λες τίποτα εσύ.

Άντε καλέ μπείτε κι οι υπόλοιπες.Πού είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H Αλεξάνδρα ξεκαλοκαιριάζει στον Κάλαμο,η Δέσποινα είναι σε σκέψεις,η Άρια χορταίνει ακόμα σύζυγο,η Φωτεινή γεννάει,η Χαρά κάνει εφημερίες,εγώ και συ μείναμε Κατερινιώ να λέμε καλημέρες!!!Άντε και η Μαγκυ στο διάλειμμα της...

Αχ κάτι πήγα και κόλλησα και γέμισε η γλώσσα μου κάτι μικρά άσπρα σπυράκια.Πήγα χθες στο φαρμακείο μου δωσαν ένα υγρό που το απλώνεις πάνω,σαν ιώδιο κάθε 8 ώρες.Σήμερα είναι χειρότερα πονάει και ο λαιμός,πονάει και η γλώσσα.Τυρρανία...

Επιτέλους πήρα τα λεφτά του Ικα Αλεξάνδρα!!!Μετά από 8 μήνες και άπειρα τηλεφωνήματα.Τελικά ενόχλησα τον προιστάμενο αφού ο υπάλληλος δεν έκανε τη δουλειά του και όλο με έγραφε.Αφού πέρασα από όλα τα τμήματα,πήρα ένα σωρό υπογραφές επιτέλους τα πήρα.378€ γιατι να τους τα χάριζα...Θα τα ψωνίσω στις κόρες μου.

Το Σαββάτο έχουμε γάμο,θα τις ντύσω να τις στολίσω να πάμε.Δε θα κάτσουμε στο τραπέζι,θα ειναι κυριλέ και φοβόμαστε ότι θα γκρινιάζουν και δε θα κάθονται καλά.Κακώς βέβαια πρέπει να μαθαίνουν και μεις να ξεθαρεύουμε αλλά τώρα δήλωσα ήδη στη νύφη να μη μας υπολογίζει στο τραπέζι.

Χθες στη θάλασσα η Δημητρα πάλι τα ίδια,κλάμμα,υστερίες,είχε γαντζωθεί από πάνω μου,αφού αν έκανα να βγω έξω θα έβγαινα σίγουρα με κατεβασμένο μαγιό!!!Η Χρυσανθούλα πιο καλή.Έκλαιγε στην αρχή αλλά μετά της άρεσε και έπιανε και πετρούλες και πετούσε.Τις βούτηξα και 2 φορές μέσα το κεφάλι,να καθαρίζουν οι μύτες.Με αγριοκοιτούσαν οι λουόμενοι αλλά εμάς ο γιατρός μας είπε βουτιές το καλοκαίρι να γλυτώσουμε όσο μπορούμε του χειμώνα τα κρυώματα.

Αυτά...σχολάω πάω να τις πάρω...δεν έχει μπάνιο σήμερα,δουλεύει ο μπαμπάς μας...η μαμά μου θα παει στα κρεβάτια του γάμου,οπότε θα μαι μόνη με τις ζουζούνες μου...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aτιμο καλοκαιρι το ξεκληρησες το παρεακι μας χαθηκαμε καλε να σας πω την αληθεια οταν ειμαι σπιτι μονο χρονο για ιντερνετ δεν εχω εδω κ για κατουρημα συγνωμη κιολας με την βεντουζα μου παω :twisted: πολυ μαμακιας επισης ειχαμε κ 2 ατυχηματακια στο ενα ο μικρουλης οταν ηταν με το μπαμπα του σκουντουφλησε στο πρωτο σκαλι κ δαγκωσε την γλωσσα του ο κακομοιρακος μου λεει πολυ αιμα ο αντρας μου ευτυχως περασε χτες επινε νερο κ αδειασε κ λιγο στα πλακακια το πατησε κ γλιστρησε κ κουτουλησε την μυτη του στο καρεκλακι εκανε μια μικρη μελανιτσα αμαν πια το καψερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτες εκανα κ μαλλι το κοψα κ λιγο μα ουτε λιπασμα να βαζα πολυ γρηγορα μακραινει το ατιμο..φουφουδελι μου ωραιο κ το καροτι αν κ το φοβαμαι τωρα με τα μπανια μη γινει χαλια ξερναει το χρωμα με τη θαλασσα να ξερεις..οτι κ να επιλεψεις θα σου παει πολυ γιατι εισαι ομορφη οποτε στο μαλλι θα κολησουμε...

δε θα ρθει η πεθερα ?γιατι την σκαπουλαρε εμενα η μαμα μου εχει γινει λαστιχο την μια μερα σε μενα την αλλη στην ινα η μικρη πολυ καλη της πληγωσε λιγο το βυζι της καημενουλας μου..

μαρακι κρατα πισινη στις ερωτησεις στη δουλεια τους εχει φοβηθει το ματι μου.ωραια να σου δινουν ρουχα σουπερ να δεις ποσα μαζεψα κ εγω για β απο ξαδερφια κ φιλους κ τωρα κ η ινα χαμος μιλαμε...πολυ χαρηκα για την κοπελιτσα που μεινε εγγυος με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε χαστουκισε η μικρη??βρε το τερατακι εμενα μια κ μοναδικη φορα τολμησε να με δαγκωσει τον πηρα σε ενα δωματιο του σφιξα το χερι κ τον αγριοκοιταξα κ του πα οτι αν το ξανακανει δεν θα τον παρω ποτε αγγκαλια :twisted: μετα μου ζητησε αγκαλια δεν τον πηρα φυσικα κ τον πηρα μετα απο κανα 2ωρο .να σου πω επιασε το κολπο γιατι δεν το ξανακανε..

να την μαλωνεις θα μαθει δεν ξερει ακομα το καλο κ το κακο με καθοδηγησει θα μαθει η ψυχουλα τα ορια.

βουτιες κ γω τον κανω πινει κ νερο δε βαριεσαι να μαθαινουνε καλο κανει εμενα δε φοβαται μουλιαζει αλλα δε βγαινει οταν ειναι να φυγουμε αρχιζουμε τις υποσχεσεις παμε σπιτι κ θα παιξουμε η θα φαμε παγωτο κατι να πειστει να ξεκολησει..εγω κοριτσια κανα 2 φορες του δωσα παγωτο ελπιζω μην χαλασουν τα δοντια του :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που ερχομουν στη δουλεια σταματησα κ πηρα ενα φορεματακι πιστευω θα ναι βολικο για κρητη βισκοζ κοντουλι να μην τσαλακωνει κ δενει στο λαιμο στα χρωματα του τζιν 20 ευρουλακια.

αριακη πολυ χαρηκα που μπηκες κ εδωσες το παρον μας ελειψες κοριτσακι μου...

αλλα αφου περνας καλα αυτο ειναι το παν παντα κοβεται η ορεξη με τη ζεστη λενε στον βασιλη δεν εχει κοπει εχει ανοιξει θα λεγα τον τελευταιο καιρο που τρωμε τα παντα ας πουμε πρωι τρωει φετες με μαρμελαδα κ κορν φλεικς μετα το γαλα μεσημερι πιαταρα να απογευμα γιαουρτι η φρουτα η κρεμα η ομελετα βραδυ παλι ολο κ κατι τρωει τοστ φαγακι κ γαλαταρα αλλα μαλλον ψηλωσε παλι γιατι τον ζυγησα κ ειναι 13,500 κιλα παρολο που τρωει τοσο πολυ ναμου πεις λυσαει που να μεινει γραμαριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι κ μενα φουφουκακι μου η βαφτηστηρα μου μολις περασουν οι μερες κλαει κ τους ζηταει τη μαμα κ το μπαμπα αλλα μετα ξεχνιεται ανυπομονω κυριακη θα μαστε κρητη ολη η παρεα η κουνιαδα μου ο κουνιαδος μου κ οι μικρες θα αλωνισουμε..

δεσποινιω πολυ χαρηκα που πηγαν καλυτερα τα πραγματα δε σου απαντησα το δα αργα το μυνημα θα σε παρω τηλ να τα πουμε αναλυτικα μικρη μου..

συμπεθερα που σαι μαρι φυγατε για διακοπες???

θελω να φτιαξω βαλιτσες κ βαριεμαι να σιδερωσω για το αμαξι πηρα ενα πραγμα σαν καβουκι για την οροφη γιατι τοσο μπαγκαζια κ το καροτσι που να χωρεσουν θα παμε με το δικο μου γιατι ο β λεει θα του χαλασει το δερμα με το αλατι της θαλασσας σας

:twisted::twisted::twisted::twisted::evil: να χαλασει το δικο μου δηλαδη :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας τσούπρες!Περιμένω το μάθημα να έρθει κι είπα να σας διαβάσω μέχρι να έρθει.

Τα τρία μας μείναμε καλέ!!!Πώ πω,δεν έχω συνηθίσει στο θέμα μας τόσες απουσίες μαζεμένες.Μου κακοφαίνεται αλλά είναι και λογικό.Διακοπές μπάνια καλοπέραση. ;)

Μαράκι,πώς είναι η γλώσσα σου;Σε καλη μεριά και τα λεφτούλια.Καλέ γιατί να τους τα χαρίσεις;Στραγάλια είναι; :? Θα πάτε και στο γάμο το Σάββατο;Ε,έχετε καιρό για να ξεθαρρεψετε,μην αγχώνεσαι. :) Αχ,έτσι κι η Στέλλα εχθές στη θάλασσα.Την έβαλε ο άντρας μου με το ζόρι γιατί είχε απίστευτη ζέστη κι έκλαιγε.Παρατήρησα όμως ότι κοιτούσε γύρω της,που σημαίνει ότι φοβάται την έκταση της θάλασσας.Αυτό την τρομάζει.Σε αγριοκοιτάζουν δε σε αγριοκοιτάζουν,εσύ θα κάνεις αυτό που θες. [-([-([-(

Μαγδούλα,δυο χτυπήματα μαζεμένα μωρέ ο κακομοιρούλης μου;Περαστικά να είναι και να μην υπάρχει συνέχεια.Ο παππούς του άντρα μου είναι άρρωστος και θα χειρουργηθεί και γι'αυτό αναβλήθηκε η άφιξη της πεθεράς.Όσο για το μαλλί,το έκανα προς το ξανθό τελικά.Καλό βγήκε.Εγώ δεν ξετρελάθηκα,γιατί δεν ήθελα να το χαλάσω,ας όψεται όμως ο έρωτας. :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Καλό το ανηψουδάκι ε;Μπράβο μωρέ να μην ταλαιπωρείται το κορίτσι.Αν και αυτή τώρα θα είναι σε πελάγη ευτυχίας. :D Άντε καλέ που θα χαλάσουν τα δόντια του με δύο παγωτα.Κι εγώ τις δίνω και καραμέλες καμιά φορά.Μεγειά το φορεμετάκι σου.Τυχερή θα πας διακοπές.Εγω γι'αυτό στεναχωρήθηκα που δε θα'ρθει η πεθερά.Και τα παιδιά δε θα δει και εμείς δε θα ξενοιάσουμε λίγο. :( Μια χαρά τρώει.Ε,με το κολύμπι τώρα και με το παιχνίδι πού να βάρει βάρος καλέ το παιδί;Τον Βασίλη θα τον πάρετε στις διακοπές ε;Αφού θα είναι και τα κοριτσάκια. :)

Αυτά,το μάθημα ακόμα να έρθει,αλλά................τσατάρω με Σταυρουλίτσα!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάρες μου.ναι το ξερω οτι χαθηκα και ντρεπομαι πολύ για αυτο!!!! :oops::oops::oops::oops:

δε θα σχολιασω μπήκα για να δωσω το παρόν γιατί με συγκινησατε καλέ που με ψαχνατε!!!!!

εγω τρεχω όλη μερα με τη μικρη η οποια εχει γινει κανονικο πιαδακι και πολύ απαιτητικό.ισως πάμε αυριο διακοπές γιατί μπορεί να δωσουν στον αντρα μου κατι ρεπό μαζεμένα οπότε αριάκι θα σου ερθω...

αυτα στα γρηγορα γιατι ξυπνησε η μικρή.

Φωτεινούλα υπομονή.πλησιάζει η ωρα.λες οταν θα ξαναμπώ να εχουμε μπουμπουκα στη παρέα?

Μαγδούλα να σου ζησει η ανιψούλα γερή και καλότυχη να είναι!!!

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια.καλα μπανάκια οσες λιάζεστε στην παραλία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα έχω κάτι νεύρα με τον άντρα μου.γκρρρρρρρρρ.δε μιλιόμαστε.Και το κακό έιναι ότι τσακώνομαι μόνη μου και εκείνος δε μιλάει μόνο κατεβάζει τη προβοσκίδα.Αλλά αυτή τη φορά δεν υποχορώ πρέπει να λάβει ένα μήνυμα.Βαρέθηκα τη δικαιολογία ότι οι άντρες αργούν να ωριμάσουν.Είναι 7 χρόνια μεγαλύτερος μου και νιώθω λες και μεγαλώνω τρίτο παιδί ώρες ώρες.Τέρμα....να αναλάβει ευθύνες...εγώ πως τα χω φορτωθεί όλα και αυτός αραχτός και στο θέμα δουλειάς και στο θέμα σπιτιού και στο θέμα παιδιών...Έλεος...η εφηβεία φραπεδιά,γυαλί και παντελόνι Lee πρέπει κάποτε να τελειώσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλίτσα,φιλάκια!Εμείς τα είπαμε και στο τσατ.Μακάρι να καταφέρετε να πάτε διακοπούλες. :)

Τι έγινε βρε Μαράκι;Πρέπει να είσαι πολύ θυμωμένη ε;Η αλήθεια είναι ότι συνέχεια τους δικαιολογούμε,αλλά δεν είναι έτσι.Έχουμε τις ίδιες ακριβώς ευθύνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες.

Από που να αρχίσω δεν ξέρω;

Λοιπόν για τη βάφτιση σχεδόν τα περισσότερα έχουν μπει σε πρόγραμμα. Η κολλητή μου στην Αθήνα θα βαφτίσει τη Δανάη και έχει αγοράσει τα βαφτιστικά ρουχαλάκια, λαδοπανα, λαμπάδες, κουτιά κλπ και για την μικρή και για τον Αλέξανδρο (θα της δώσει τα λεφτά μετά ο άλλος νονος). Μένει να πάρει τον σταυρό και ο κολλητός του Τ τον σταυρό του Αλέξ. Το απόγευμα θα πάω να κλείσω οριστικά προσκλητήριο και μπομπονιέρα. Στον νονό θα πάρουμε φωτογραφική μηχανή και στη νονά ρολόι.

Είμαι ανάμεσα στα παρακάτω, για πείτε τη γνώμη σας, της αρέσουν τα λεπτοκαμωμένα:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004 ... ROKL5A1OLE

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003 ... ROKL5A1OLE

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004 ... ROKL5A1OLE

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005 ... ROKL5A1OLE

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005 ... ROKL5A1OLE

Με φουξια φόρεμα τι χρώμα παπούτσι ταιριάζει; Ασημί, ε; Μη μου προτείνετε κανένα λαχανί, ακούς Χαρά;

Στα της εγυμοσύνης τώρα. Την Τρίτη έχω γιατρό. Η βαλίτσα έτοιμη. Χθες πήγα και για αποτρίχωση και πεντικιούρ, οπότε τώρα είμαι έτοιμη, ας έρθει όποτε θέλει η μικρή, αν και το καλό που της θέλω ας περιμένει καμιά 10αριά μερούλες ακόμα. Έδωσαν και παράταση στις φορολογικές, γκρρρρρρρ :evil::evil::evil:

Ααα, δεν σας είπα κουρέψαμε τον Αλεξ :D Καλά μην φανταστείτε τιποτα φοβερό. Τις ουρές του έκοψε λίγο γιατί δεν ξεμπερδεύονταν εύκολα στο χτένισμα. Εντωμεταξύ όποτε τον κοιτάζω σκέφτομαι πόσο πολύ έχει μεγαλώσει. Πότε ήταν ένα μικρό στρουμπουλό μωράκι και πότε έγινε σχεδόν 2 χρονων; Έχει γίνει πολύ αγκαλίτσας, τρελαίνεται να βοηθάει, αλλά και από αταξίες δεν έχω παράπονο. :lol: Πιστεύω και ότι με την μπέμπα θα τα πάνε μια χαρά γιατί όποτε βρισκόμαστε με μωρά είναι πολύ καλός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να πιάσω τα δικά σας τώρα. Αλλά θα διαβάσω τις σελίδες όσο πιο γρήγορα μπορώ, μην με παρεξηγείτε :cry:

Μαράκι η Χρυσάνθη αραχτή στην ξαπλώστρα φαίνεται βρε παιδί μου πόσο απολαμβάνει τη ζωή :lol::lol::lol::lol: Η Δήμητρα στα γενέθλια έφαγε όλα αυτά που είναι στο πιατάκι της;; :o Εσύ αδυνάτισες κι άλλο;; Μα πόσο ξύλο ρίχνει αυτή η Δημ; :o Μια χαστουκίζει εσένα , μια τα παιδάκια στον παιδικό, και δεν το συζητώ η κακομοίρα η Χρυσ έχει γίνει ο σάκος του μποξ για την τσαμπουκαλού. Καλοφάγωτα τα λεφτά του ικα, επιτέλους τα πήρες! Πως πάει η γλώσσα σου; Πέρασε; Και ο αλεξ όλο γκρίνια είναι στη θάλασσα σαν τις δικές σου. Ο Δ πάλι την έκανε την βλακεία του; Άντρες ......!

Μαγδούλα να σου ζήσει η ανιψούλα. Να είναι πάντα γερή και δυνατή και καλή λοχεία στην Ίνα. Τι ωραία που την είχατε κάνει την κοιλίτσα της :lol::lol::lol: Και ο Βασιλάκης κοτζάμ παίδαρος στην παραλία. Μα πραγματικά πόσο μεγαλώσαν τα καμάρια μας; Δώστου φιλάκια του σκουντούφλη σου να φύγουν οι μελανιές. Μεγεια το μαλλί. Παγωτό τρώει και το δικό μου το βλαστάρι κάθε Σάββατο που φέρνει η αδελφή μου, του δίνω λίγες κουταλίτσες από το μπολάκι μου. Δεν θυμάμαι αν σας το είπα αλλά όταν τον ρωτήσαμε τι θέλει να του φέρει η μπέμπα, απάντησε "παωτο" :lol::lol::lol: Πάτε διακοπούλες; Να περάσετε τέλεια.

Φουφου τα έβαψες ξανθάαααα;;;;;;; :o:o Δεν μπορώ να σε φανταστώ! Μεγειά πάντως. Κριμα που δεν θα έρθει η πεθερά, αλλά ένα πράγμα έχω να πω "τι τυχερή που είσαι". Το να πετύχεις καλή πεθερά στις μέρες μας μονο ως τυχη το βλέπω, με αυτά που ακούω γενικά. Αλλά εντάξει είσαι και εσύ καλή κοπέλα, οπότε τι άλλο θα ήταν η πεθερά σου! :lol:

Σταυρούλα και εσείς καλά να περάσετε στις διακοπές σας. Λες να βρεθείτε και με την Άρια; Τι ωραία, θα μου πεις κιόλας μετά πως είναι η νυφη μου από κοντά! :lol:

Άρια τι γίνεται; Η Μαριλού το έριξε στη δίαιτα; Εγώ δεν βλέπω διαφορά στον Αλεξ, ίσα ίσα που ό,τι και να του δώσεις το καταβροχθίζει, αλλά παρατηρώ ότι έχει γίνει επιλεκτικός, πχ το κολοκυθι ούτε να το αγγίξει, ενώ έχει γίνει φοβερός κρεατοφάγος, αν του βάλω κοτοπουλο με πατάτες θα φάει όλο το κοτοπουλο και με το ζόρι θα του χώσω εγώ καμιά πατάτα στο στόμα. Και φυσικά μολις τον ρωτήσεις τι να μαγειρέψουμε απαντά "μαμαόνια" :lol::lol::lol::lol: μα από τώρα θα μου γίνει μακαρονάς;;;; !!!

Η Χαρά αναχωρεί για διακοπές και αυτή σε λίγες μέρες, ε; Καλά να περάσετε. 15 μέρες χωρίς εφημερείες, πωπω μαγικό ακούγεται!! ;)

Η Αλεξάνδρα λείπει απ'οτι διάβασα;

Φυσικά έχω να πω στις καλομαθημένες (Χαρά και Δέσποινα): "Αλεξάνδρα δώσε αρακά στο παιδί μη σου γίνει σαν μερικές μερικές παράξενες" :lol::lol::lol::lol: Θέλω και εγώ αρακά με αγκινάρες! =p~ και ψωμάκι να βουτηξω στη σαλτσούλα! Ο Αλεξ τον ξεσκίζει τον αρακά.

Πάω να μαγειρέψω επιτελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Φωτεινούλα δε σε πέτυχα.Ηρέμησα λίγο,τα συζητησαμε από msn με τον άντρα μου σφαιρικά αυτά που μας κάνουν να τσακωνόμαστε,τα παράπονα μας.Δε πιστεύω να αλλάξει κάτι,χαρακτήρας είναι αυτός δεν αλλάζει,αλλά τουλάχιστον ξέρει οτι αυτά κι αυτα με ενοχλούν πολύ και όχι κάθε φορά έχουμε τη καραμέλα ότι είμαι κουρασμένη έχω νεύρα και μου φταίει αυτός.΄

Όσο για τη γλώσσα μου είναι καλύτερα σήμερα.Φούσκωσαν τα χείλη αλλά η γλώσσα έχει βελτίωση.Εκλεισα ραντεβού με δερματολόγο,αλλά ήταν τώρα το μεσημέρι και δε πήγα,ε εντάξει αφού με το βάμα του φαρμακοποιού είμαι καλύτερα πιστεύω θα περάσει.

Φωτεινή ωραία τα νέας σας για τη διπλή βάπτιση και όλα σχεδόν έτοιμα,να μην έχεις να νοιάζεσαι μετά.

Μπα δεν αδυνάτισα άλλο,ούτε πήρα όμως,ότι είχα χάσει με τη διαιτολόγο.Με το φούξια φόρεμα ασημί παπούτσι.Και γω στα κρεβάτια μου αυτό το συνδυασμό είχα κάνει φούξια με ασημί.

Φουφούκα μεγειά το μαλλί!Εμένα δε βγήκε όπως ήθελα.Πιο χάλκινο παρά μελί.Μάλλον θα αλλάξω κομμώτρια,εδώ στη δουλειά πάνε τα άλλα κορίτσια σε μια σπίτι της και με μισά λεφτά και ωραίο αποτέλεσμα.Θα δούμε,τώρα το Σεπτέμβρη πάλι.

Βαριέμαι...........λείπετε και όλες....Δέσποινα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι!

Φωτεινούλα,άντε καλέ και μπήκα με την έγνοια σου,επειδή είπε η Μαρία μήπως γεννάς μέχρι τις 15.Τελικά ήταν ράδιο αρβύλα ε; :lol::lol::lol: Μια χαρά ετοιμότατους σας βρίσκω για τη βάφτιση,αλλά και για τα γεννητούρια :D:D:D:D .Όσο για τα ρολόγια,είμαι ανάμεσα στο 3ο και στο 5ο με τη σειρά που τα έχεις βάλει. :) Κουρέψατε τον Αλεξίτο μωρέ;Αχου,στείλε τον φώτο να τον δούμε.Αχ,χάρηκα που είπες ότι είμαι καλή κοπέλα,γιατί ουσιαστικά καταλαβαίνουμε η μία το χαρακτήρα της άλλης από αυτά που γράφουμε.

Μαράκι,καλά κάνατε και μιλησατε.Νομίζω ότι αυτή την καραμέλα την έχουν όλοι. :? Τελοσπάντων,αύριο θα είστε πάλι μέλι γάλα.Για δοκίμασε και την άλλη κομμώτρια. ;)

Πάω γιατί θα έρθει ο αντρούλης όπου να'ναι.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, καλησπέρα!!!Μαζεύτηκα κι εγω το απολωλός προβατο, αλλα συγχωρεστε με…οποτε είναι να φυγω για διακοπες θυμουνται ολοι τα πιο τρελλα πραγματα, εχω και μια τελειομανια και θελω να τα κανω όλα, να μην αφηνω εκκρεμοτητες κι εχω κατι μερες, που ειμαι κλεισμενη στο γραφειο από το πρωι μεχρι τις 8 το βραδυ!Τον Τασουλακο μου τον βλεπω μια ωρα το πρωι και το βραδυ κανα δυωρο ακομα!!!Αλλα από την Κυριακη με το καλό θα ειμαστε μια εβδομαδα τα δυο μας και μετα θα ερθει και ο μπαμπας μας για άλλες δυο εβδομαδες!!!Φυσικα και θα είναι και οι γονεις μου, να χαρουν και τον Τασουλη!!!Αφηστε που ετοιμαζα τα album της βαφτισης τα μεσανυχτα για να τα δωσω σε νονους, πεθερα και μαμα μου!!!!Γι’ αυτό το παιδι ερχεται το πρωι και μου λεει «τσικο μαμα, τσικο, χερι, τσικο μπαλα», που να σηκωθω η δολεια σαν τουβλο κοιμαμαι σαν τουβλο σηκωνομαι!!!!Κατά τα άλλα, είναι μια χαρα, λεει παρα πολλες λεξουλες ο παρλαπιπας μας και από χθες μαθαινει κατι τραγουδακια με τον Καρακατσανη κλπ και το λεει ολοκληρο με τον δικο του τροπο βεβαια!!!Το προηγουμενο σκ πηγαμε για πρωτη φορα για καμπινγκ στη Φοινικουντα στη Μεσσηνια, ο Τασουλης ξεσαλωσε, του αρεσε αυτή η ελευθερια και η σκηνη, ηταν και αλλα 4 παιδακια, ειχαν πολύ πλακα όλα μαζι!!!Κι εμενα δεν τρωει τωρα με την ζεστη και η πεθερα μου είναι να σκασει, θελει μονο ντοματες ολοκληρες, φετα, πατατες και ψωμι!!!Βεβαια γαλα, αυγο, γιαουρτι και φρουτα τρωει, οποτε δεν ανησυχω!Επίσης δεν θελει με τιποτα να μπει στη θαλασσα, γραπωνεται πανω μου και αρχιζει τα «οκι μαμα, οκιιιιιι!!!»Εγω εκτος από το ότι εχω πηξει στη δουλεια και όταν θα γυρισω θα πρεπει να αρχισω να εισπραττω, ειμαι καλα, ανοιξα κι εγω το μαλλι, εχασα 6 κιλα και γενικως ειμαι καλα!Περασαμε κι εμεις κατι γκρινιτσες με τον αντρουλη μου, αλλα όλα καλα!

Τα δικά σας – συγνωμη αλλα δεν θα τα πιασω από την σελιδα που τα αφησα γιατι θα θελω μια ημερα ακομα στο γραφειο!!!

Μαγδούλα μου να σου ζησει η ανιψια, παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη στη ζωη της και καλη λοχεια στην Ινα!!!Εγω δεν εχω παρει φωτογραφιες του Βασιλακη!!!!Περαστικά για τις τουμπιτσες, ολη την ωρα κι εμενα μπουρδουκλωνεται!!!!Να προσεχεις με τα κουνουπια με αυτόν τον βρωμοιο του νειλου που λενε γιατι είναι στα νοτια προαστια όλα τα κρουσματα!

Συμπεθερα μου λιαζεις το κορμι σου στο εξοχικο!!!!Να μου προσεχεις τη νυφη!!!!

Μαρακι μου τα λεμε και στο τσατ, αντρες παιδι μου, μικρα παιδια αιωνια!!!!Περαστικα για αυτό που εβγαλες στη γλωσσα και καλο κουραγιο με το μικρο σου ταλιμπαν!!!!!Οσο για ττην δουλεια και τον φοβερο συναδελφο μονο υπομονη μπορω να σου πω όπως εχουν γινει τα πραγματα αλλα εκει πατανε ολοι. Δεν πηρα φωτογραφιες αυτή την φορα!!!Γιατι????

Φωτεινουλι κι εμεις τα λεμε στο τσατ, με το καλο κοριτσακι μου να γεννησεις, όλα θα πανε καλα, θα βρω τροπο να μπω να σας διαβαζω!!!!Με γεια το κουρεμα του μικρου!!!Κι εμενα θα τον παει ο αντρας μου σημερα, να παμε ομορφοι στη Σκυρο!!!!

Φουφουδελακι μου και μονο που διαβασα την περιπετεια σου με τη νυχτεριδα ανατριχιασα ολοκληρη, εγω μπορει να ειχα παθει και καρδια!!!Με γεια τα μαλλια σου!!!Εχετε ξεσαλωσει παλι με τα γειτονακια, αυτά βλεπει απεναντι η κακιστρω που δεν παταει ανθρωπος στο σπιτι της και ζηλευει!!!

Χαρουλιτα μου, ειμαι αδιορθωτη δεν σε εχω παρει ακομα, τωρα που θα παω Σκυρο και θα ειμαι λασκα θα σε παρω!!!Οταν ερθεις Κορινθο σε παρακαλω παρε να βρεθουμε!!!!Περαστικά στη μικρή σου!!!

Σταυρουλιτσα και Αριάκι welcome back!!!!Να περνατε πολύ πολύ ωραια!!!

Δεσποινακι μου γλυκο σε αφησα τελευταια γιατι θελω να σου πω να γινεις λιγο πιο αισιοδοξη και θα σου ερθουν όλα τα καλα μαζεμενα!Μην ασχολεισαι με ανθρωπους και καταστασεις πρωτον που ανηκουν στο παρελθον και δευτερον που δεν σου προσφερουν τιποτα, χανεις πολυτιμο χρονο από τα σημαντικα της ζωης σου!Ασε τι εγινε, κοιτα να τα βρεις με τον αντρουλη γιατι στο εχω ξαναπει για να ειστε μαζι υπαρχει λογος που πρεπει να τον ξαναανακαλυψετε και να ειστε ετοιμοι για το μεγαλο γεγονος!Κοινως ασε τη μουρμουρα και πεισμωσε για την σχεση σας και για το νέο σας ξεκινημα!Συγνωμη αν τα ειπα λιγο αποτομα!

Σας ζητω συγνωμη αν εχω ξεχασει καμια ή κατι σημαντικο από αυτά που εχετε γραψει αλλα δεν διαβαζα παραλληλα, ότι θυμομουν από την πρωτη αναγνωση!!!!Σας φιλω πολύ ολες, να περνατε καλα και θα τα πουμε από 6/8 και μετα!!!!Μαλλον βεβαια θα βαλω internet στη Σκυρο οποτε μπορει να τα πουμε και πιο γρηγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή και μενα το τρίτο και το πέμπτο ρολόι μου αρέσει με τη σειρά που τα βαλες.Το τρίτο πιο πρωτότυπο,το πέμπτο πιο κομψό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Σαββατοκύριακο ε;Έχετε ξαμοληθεί στις παραλίες και έχετε απλώσει τις κορμάρες;Κι εμείς το ίδιο. :P:P:P Εχθές πήγαμε για ψώνια,μετά για μπάνιο και το βράδυ ψήσαμε,φάγαμε και παίξαμε κιθάρα και τραγουδήσαμε. :D Πολύ ωραία ήταν.Καθίσαμε μέχρι τις 4,15,να δούμε τη σελήνη να σκεπάζει τον πλανήτη Δία.Το είχα διαβάσει στο ίντερνετ και ήθελα να το δω.Τελικά τι ήταν;Ένα αστεράκι δίπλα στο φεγγάρι που πλησίαζε πλησίαζε μέχρι που κρύφτηκε πίσω από το φεγγάρι.Κοιμήθηκα λοιπόν κατά τις 4,30 και ξύπνησα 10.Καταλαβαίνετε,είμαι μες στη νύστα.Σηκώθηκα,μαγείρεψα τα γεμιστά μου,φάγαμε και φύγαμε για θάλασσα.Γυρίσαμε,μπανιαριστήκαμε και τώρα φτιάχνει ο αντρούλης μου κρέπες,να τις πάρουμε,να πάμε στα γειτονάκια που έχουν μετακομίσει.Θα μου πείτε τώρα,αφού είσαι κουρασμένη,γιατί δεν κάθεσαι σπίτι;Αμ,δεν μπορώ. :lol::lol::lol::lol: Α,αύριο έχουμε και οφθαλμίατρο.Θα δει και εμένα και τα κορίτσια.Για να δούμε θα έχει βελτίωση η Στελλίτσα μου;

Ρουλάκι,τραβάς ζόρι,αλλά καλύτερα να ζοριστείς μερικές μερούλες και να είσαι ξέγνοιαστη στις διακοπές σου από θέμα δουλειάς. ;) Λέει κι ο Τασούλης τις κουβεντούλες του;Ε,πλέον νομίζω ότι όλα τώρα αρχίσαν να μπαίνουν σε μία σειρά.Το λέω για τη δικιά μου που νόμιζα ότι θα αργήσει πολύυυυυυυ να μιλήσει. :P:P:P:lol::lol::lol: Και κάμπινγκ;Α,σας βρίσκω πολύ σούπερ. :) Όσο για τη γειτόνισσα,έχεις άλλους επισκέπτες τώρα και πάλι με δείχνει.Τα έχω πάρει.Αφού είπα στον άντρα μου να πάει να πιάσει τον δικό της και να του πει να σταματήσει να ασχολείται.Ε,μα πια βαρέθηκα.Έχει λυσσάξει σίγουρα.

Αυτά κοριτσάκια,πάω για κρέπα πάρτυ.Φιλάκιαααααααα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου ΤΣΑ!!!!να 'μαι κι εγω!!!!σας ελειψα;;; :D:D εμενα πολυυυυυυυυ!!!!!!δεν σας λεω τιποτα ακομα γιατι ειμαι πτωμα...!!!απο διακοπες θα μου πειτε γυρισα αλλα ξεκουραζεται η μανα;;;; :lol::lol::lol: σας αφηνω με την αγωνια λοιπον κ αυριο μετα την γενικουλα μου θα σας τα πω ολα αναλυτικα κ θα σχολιασω κ τα νεα σας !!!!φιλακια πολλα σε ολες!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεερα!!!!!μα τι ζεστη;;;καλα ειμασταν στις εξοχες....περασαμε τελεια!!!η Κωνσταντινα ηταν το καλυτερο παιδακι του κοσμου :x !!!!ξυπνουσε το πρωι 9-10,αν ξυπνουσε νωριτερα επινε ενα ποτηρακι νερο(πολυ διψα!!)που της εβαζα μεσα στην κουνια κ αφου με εβλεπε να κοιμαμαι διπλα ξαναεπεφτε κ αυτη.... :D:D ετρωγε την κρεμουλα της κ μετα ηταν ετοιμη να παμε κατω στην γιαγια κ στον παππου για ξεσαλλωμα!!! :?:lol: μετα πηγαιναμε για μπανακι...τι ωραιες στιγμες δροσιας!!!η Κωνσταντινα τι κοινωνικη που ειναι....μολις εβλεπε παιδακια γινοταν ενα με την παρεα.. :lol::lol: ηταν κατι παιδακια που επιαναν καβουρακια κ μετα καθοταν κ τα χαζευαν κ πηγαινε κ η γλυκουλα μου αναμεσα τους κ κοιτουσε κ εκεινη...ή κατι κοριτσακια που εψαχναν για κοχυλακια τα ακολουθουσε κ η δικια μου κ εκανε οτι εψαχνε κ επιανε πετρουλες κ τους εδινε.. :lol::lol: νομιζε οτι βοηθαει το μωρο μου!!!της εβρισκα κ εγω κανενα κοχυλακι κ το πηγαινε ολο χαρα να το δωσει :lol::lol::D:D !!!μετα πηγαιναμε σπιτι κ ειχε μια πεινα που στρωνοταν μονη της για να φαει,κ για οσες αναρωτιουνται δεν εφαγε ουτε αρακα ,ουτε φασολακια,ουτε καν τις αγαπημενες φακες δεν εφτιαξα... :lol::lol: η γιαγια δεν αφηνε ουτε χθεσινο φαι να της δωσω.της φτιαχναμε κοτοπουλακι,κουνελακι,κατσικακι,της επαιρναν φρεσκο ψαρακι κ εκεινη τα ετρωγε ολα!!! :o:o:-bd:-bd βεβαια ειχαμε κοψει το δεκατιανο αλλα δεν πειραζει,καλυτερα που ετρωγε το φαγακι της κ το φρουτακι το ετρωγε το απογευμα...κοιμοταν το μεσημερακι ουτε 2 ωρες αλλα ξυπνουσε μεσα στην καλη χαρα περιμενοντας βολτες εννοειται....μια φορα της πηγαμε βολτα στην θαλασσα για καροτσαδα ,μπαινω μεσα σε ενα μαγαζι κ οταν βγηκα την βρηκα μεσα στην θαλασσα με την μαμα μου... :lol::lol: οποτε της εβγαλα τα ρουχα κ πλατσουρισε με την πανα η οποια φουσκωσε κ εγινε..μην σας πω καλυτερα...μετα θα ερχοταν ο μπαμπας μου να μας παρει οποτε βγηκαμε να περπατησουμε αλλα εκεινη ηθελε να ξαναμπει κ εκανε ενα πεισμα...να σφιγγεται κ να μουγκριζει :cry: ...κ να πεφτει προς τα πισω ετσι οπως την ειχα αγκαλια :evil::evil: ...το μονο μελανο σημειο των διακοπων μας οποτε της το συγχωρω!!!μονο οταν ηρθε ο παππους ηρεμησε...μεγαλη αδυναμια!!! :D:D σχεδον καθε μερα πηγαιναν κ ποτιζαν,εβλεπαν τα ζωακια...ααα το αλλο δεν σας το ειπα...ξεκιναμε να ετοιμαστουμε την Κυριακη να παμε για μπανακι...λεω στον αντρα μου''αγαπη μου φερε απο το αμαξι την τσαντα με τα μαγιο''παει η αγαπη,γυρναει η αγαπη με αδεια χερια...''δεν ειναι στο αμαξι'' λεω βρε μπας κ την βαλαμε σε κανενα δωματιο κ δεν το θυμαμαι;;τιποτα!!!ξεχασαμε την τσαντα της θαλασσας!!! :o:o:o κ εννοειται ολα μεσα..μαγιο,πετσετες,μεχρι κ αδιαβροχες πανες...παιχνιδια,καπελα,αντιληκιακα...τα παντα!!!!παμε τωρα Κυριακιατικα να αγορασουμε μαγιο...ενα μαγαζι μονο υπηρχε κ βρηκα ενα μαγιο στο νουμερο μου,μην ρωτατε πως ηταν... :lol::lol: την δουλεια του την εκανε....για την Κωνσταντινα ομως δεν ειχε...ολα ηταν τεραστια...εκανε γυμνουλα μπανακι κ μετα της εβαζα πανα την οποια της μουλιαζε αφου δεν ξεκολλαει απο την θαλασσα η γοργονα μου!!!φευγοντας ανακαλυψα ενα μαγαζι με θαλασσινα μεσα σε μια καφετερια( :?: μην ρωτατε περισσοτερα :lol::lol: )κ βρηκα κ ενα τελευταιο μαγιουδακι για την μικρη....ο αντρουλης ειχε βαλει το μαγιο του κ μια πετσετα στο αμαξι γιατι δουλευε Αναβυσσο οποτε μετα εριχνε κ μια βουτια κ ειχε ξεμεινει εκει του τυχερου....την Δευτερα που ηρθε Αθηνα μας τα εστειλε με το κτελ κ μια χαρα!!! :D:D γυρναμε χθες...αρκετη κινηση...κ παω να φυλαξω καποια πραγματα στο ψυγειο κ τι βλεπω;;;ο καταψυχτης ανοιχτος!!!ειχε βαλει κατι μπουκαλια με νερο οαντρας μου το Σαββατο κ δεν εκλεισε καλα...το τι πεταξα...που να τα φαμε ολα αυτα;;μεσα σε μια μερα ξεπαγωσαν ολα...πηγα να σκασω χθες...βραδιατικα καθαριζα το ψυγειο απο ζουμια κ νερα που ειχαν τρεξει...παω μετα να ταισω κ την μικρη δεν πολυ ηθελε κ ξαφνικα αναγουλιαζει κ κανει κ λιγο εμετο...αμαν λεω... :cry::cry: λπιζω απλα να ηταν κουρασμενη κ να εγινε αυτο...θα επιστρεψω με σχολιασμο για ξυπνησε..11 παρα πηγε ,ωρα της ηταν!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...