Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

φουφουκα μου μονο εσυ με καταλαβαινεις... :-*:-* αντε μην της φτιαχνω συνεχεια αρακα... :lol::lol: περαστικα στο Στελλακι....ακομα δεν επεσε ο πυρετος;;10 ξυπνησες;;;εχω να ξυπνησω τετοια ωρα....πριν απο την εγκυμοσυνη... :?:? περιμενω να ερθει η κολλητη μου να κατσει με την Κωνσταντινα για να βγω για κατι δουλιτσες..εχει πολυ ζεστη...μην το ταλαιπωρώ κ αυτο το καημενουλι!!!

Μαγδα εχει πλακωσει κοσμος;;σε περιμενα στο τσατ αλλα δεν σε βλεω να ευκαιρεις...φιλακια...κουκλος κ στην τελευταια φωτο ο Βασιλης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλεξανδρούλα,κανόνισε να της φτιάχνεις συνέχεια αρακά και μετά θα κυνηγάει εμένα με τις κουτάλες η Κωνσταντινούλα.Επεσε με το αντιπυρετικό.Ελπίζω να μην κρατήσει πολύ μωρέ.Καλά θα κάνεις να μην τη βγάλεις.Έχει απίστευτη ζέστη.Εν τω μεταξύ άνοιξα τα μάτια μου και δεν περίμενα ότι θα είναι τέτοια ώρα.Ωραία ήταν όμως.

Περιμένω να γυρίσει ο αντρούλης,έχει πάει για κούρεμα και θα έρθει να μας πάει βόλτα.Δε μαγειρεύω σήμερα,βαριέμαι.Μα πολύ βαρεμάρα όμως.Μέχρι και τα μπιμπερό βαριέμαι να πλύνω.

Να σας πω κάτι,εχθές δεν ήμουν καλά ψυχολογικά το βράδυ.Πήγαμε να πάρουμε μαγιό,βλέπω ένα πολύ ωραίο και ρωτάμε πόσο έχει.Μου λέει λοιπόν η πωλητρια,53 ευρώ,του άντρα μου του φάνηκε ακριβό.Όπως λοιπόν κρατούσε το προσπέκτους,που έδειχνε το μοντέλο να φοράει το μαγιό,μου λέει:"53 ευρώ έχει όλο το πακέτο".Ε,στεναχωρήθηκα,φύγαμε και δεν μπήκα καν στον κόπο να δω άλλο μαγιό.Έντάξει,ξέρω πως δεν είμαι όπως ήμουν,αλλά δε χρειάζεται να μου το υπενθυμίζει κιόλας με αυτόν τον τρόπο.Έσκασα.Κάτι πρέπει να κάνω για να φύγει η κοιλιά,δε γίνεται άλλο. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο μια τρελα ευτυχισμενη θεια!!!!γεννησαμε !!!!!!!!ναι με φυσιλογικο τοκετο ο μπαμπας τα ειδε ολα απκ σενα φουφουδελη μου ακομα ψηνετε :cry::cry: περαστικα μωρε...

ο μεσα κ εκοψε κ το λωρο φυσιολογικος τοκετος 3180 κ 51 ποντοι ξανθια μαλλον σκουρα ματια κ θεα!!!!!!!!!!!

ειμαι ερωτευμενη μαζι της τη λατρευω κ ναι εχω κορη!!!!!!!!!απο χτες ολη μερα κλαιω απο χαρα εκει που καθομαι τωρα ανυπομονω να σχολασω για να παω να την αγκαλιασω η αδερφουλα μου ηταν αψογη κ τωρα παλι δε γκρινιαζει σχεδον καθολου χαχαχαχα

κατα τα αλλα δεν εχω νεα γιατι ολα περιστρεφονται γυρω απο τις λατρειες μου απο χτες.ααα επισης ο αντρας μου ηρθε σημερα εκπληξη στη δουλεια κ μου πηρε ενα iphone δωρο επετειου βλεπετε οταν ειχαμε ειμασταν μαλωμενοι αλλα ευτυχως ξαναγινε φυσιολογικος ο καλος μου..

αλεξ κ σε σενα μωρο μου χρονια πολλα αν κ νομιζω στα πα κ στο τσατ..

περαστικα βρε συμπεθερουλα στη νυφαδια μου ναι τα ξανθοψειρακια μας ταιριαζουν πολυ...

ψαχνω κ εγω κουκου που χει καλε εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k εγω συμπεθερα θελω να παρω τετοια παντοφλακια για τον β κ δεν εχω προλαβει φοραει τις σαγιοναρες μου καλε :shock::shock: μπας κ γλυτωσουν

αλεξ ευχαριστω κουκλιτσα μου κ για τα μυνηματα συμπαραστασης εισαι φιλη αληθινη στο χω ξαναπει...

δεσποινιω μου τι ζουζουνιες εκανες παλι καλε???μπες αμεσως να τσαταρουμε που σαι ολο οξω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστραφτερο μου εισαι κουκλιτσα κ το ξερεις ο αντρας σου στο πε για πλακα βρε εγω θα το παιρνα το μαγιο να μαθει...εγω πηρα ενα με 30 ομορφουλι ηταν μπλε με ασπρο σαν ριγε κ σαν λιγη χρυσοσκονη.του κανα πλακα οτι θα παρω brazil και μου λεει παρε οποιο θες αλλα το νου σου μη σου φαω κανα κωλο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης φουφουκι εσυ εβγαλες κ 2 κουκλες απο αυτη τη κοιλιτσα κ δε καμαρωνεις στα περιοδικα γιατι εχεις να καμαρωνεις 2 θεες καταδικες σου που βγηκαν απο αυτη τη κοιλιτσα που δε σου αρεσει...οι κοιλιακοι θα βοηθησουν αλλα εγω ποτε δεν κανω κ ολο λεω θα κανω αλλα αποφασισα οτι σε οποιον αρεσω για τους αλλους δε θα μπορεσω ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω κοριτσια απιστευτη ζεστη...γυρισα εκανα κ μια μακαρονοσαλατα ωραια δροσερη...φουφου πηγαινε να δεις το εργο μου.. :lol::lol: καλη μας επιτυχια!!!! ελα βρε που στεναχωριεσαι για λιγη κοιλιτσα....αλλα δεν το επιασα αυτο που ειπε ο αντρας σου... :-s:-s τι εννοουσε ο ποιητης;;αλλα κι εμενα με ζυγιζει ωρες ωρες κ μου λεει ''πρεπει να πηρες κανα 2 κιλακια..'''την δικια του την κοιλια δεν την κοιταει...ειναι γοητεια;;; :lol::lol:

Μαγδουλα τι ωραια!!!δεν ταλαιπωρηθηκε η αδερφουλα τελικα...μπραβο στον αντρουλη...να ζησετε κ να ειστε παντα αγαπημενοι!!!αντε καλε που ευχαριστεις...σε σκεφτομουν απο το πρωι...αντε να ξαναζησουμε ολες τετοιες χαρες!!!!μην φουντωνεις καλε τον αντρα σου με το μαγιο...χαχα πανω που ηρεμησε...

αχ θα μου λειψετε αν κατσουμε τελικα στο εξοχικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου εγιναν καλα οι μικρουλες σου??/ακομα σε παιδευουν στη δουλεια κωλοσυναδελφος κ αφεντικο ε>>>

μην ερθω εκει πες τους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι.Έχω σκασει παιδιά από τη ζέστη.θα πάω λίγο σούπερ μάρκετ,μετά θα γυρίσω να ετοιμάσω κανα μεζεδάκι,γιατί το βράδυ έχουμε κιθαρα πάρτυ. :P:P:P:P

Μαγδουλίτσα,είσαι χαζοθείαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!Να σου ζήσει και πάλι κουκλίτσα μου!!!Δώσε τις ευχές μας και στην Ίνα. :-* Ορίστε καλέ ο αντρούλης σου,είδες που σου πήρε και δωράκι;Μπράβο μεγεια. :D Ρε συ έχω και εγώ μπραζίλ,αλλά κολλάω λίγο να το φορέσω. :oops: Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! :x

Ρε Άλεξ,επιτέλους με τη μακαρονοσαλάτα!Εννοούσε αν μπορουσε να πάρει μαζί και το μοντέλο που φορούσε το μαγιώ. :evil: Έλα ντε,τα χάλια τους δεν τα κοιτάνε.Κι εμάς θα μας λείψεις Αλεξίτο.Θα κάτσεις μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας και παλι!!!Μαγδουλα να σου ζησει η ανηψουλα σου ευχομαι συντομα κι εσυ με μια κουκλιτσα στην αγκαλια σου!!εμεις ειχαμε παει Γιαννενα σημερα για τον πρωτο υπερυχο και δυστυχως τα νεα μου δεν ειναι καθολου καλα οι ωοθηκες μου δεν ανταποκριθηκαν στην θεραπεια μου αυξησε την δοση απο σημερα και μου εγραψε κι αλλες ενεσεις γιατι προφανως δεν θα μου φτασουν που σημαινει οτι πρεπει να ξαναταξιδεψουμε μεχρι την Θεσσαλονικη για να τις παρω.....ειμαι πολυ απογοητευμενη και στεναχωρημενη ο γιατρος μου ειπε οτι δεν του φαινεται παραξενο λογω πολυκυστικων αλλα πιστευει οτι απλα καθυστερουν ''να παρουν μπροστα''!!!θα δειξει....την Δευτερα θα εχω νεοτερα θα ειμαι και μονη ελπιζω να καταφερω να μπω και να σας τα πω αναλυτικα προς το παρον φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμείς μια χαρά.Περιμένω να ξυπνήσει με το καλό το Στελλάκι μου να δω πώς πηγαίνουμε με τον πυρετό.Εχθές περάσαμε πάρα πολύ ωραία.Ήταν η ωραιότερη βραδιά κιθάρας που έχουμε κάνει μέχρι τώρα.Δεν τους άφηνα να φύγουνε.Σήμερα θα είμαι μοναχούλα μου και κάνει και πάααααααρα πολλή ζέστη.Αμάν πια.Είναι τόσο πρωί κι έχει τέτοια κάψα.Μετά τι θα γίνει; :?

Δεσποινιώ μου,για να σου λέει ο γιατρός ότι δεν του φαίνεται παράξενο κάτι θα ξέρει παραπάνω βρε χαζούλα.Μην απογοητεύεσαι,γιατί είπαμε ότι η ψυχολογία παίζει ρόλο. :);) Όλα καλά θα πάνε θα το δεις. :) Ε,και ένα ταξιδάκι μέχρι τη Θεσσαλονίκη δεν είναι κακό.Δεστε το σαν εκδρομούλα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλεξ,SOS!Δεν έχεις βάλει τη φωτογραφία σου στις συνταγές της παρέας στο "Συμμετοχές διαγωνισμού Ιουλίου '12",αλλιώς δε θα είναι έγκυρη η συμμετοχή σου.Στο φόρουμ του σάιτ.Αν δεν το δεις εδώ μέχρι το μεσημέρι θα στο στείλω μνμ στο κινητό.Αλλιώς στείλε μου με μνμ τον κωδικό σου να στο βάλω εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια :?: Εγω κλασικα εφημερευω ,εχω λιωσει απο το πρωι,εχει στραβωσει ενα περιστατικο και τωρα καθισα απο το πρωι!!!Ευτυχως ειναι καλα τωρα :)

Εχθες επηξα στο σιδερο,ολη μερα πλυντηριο- στεργνωτηριο- απλωμα,σε 2 μερες τελειωσα 6 πλυντηρια :o:o:o:o:o Για αυτο δεν μπηκα καθολου γιατι ηθελα να τελειωσω :!::!::!: Μα μου την εδωσε αγρια ο δικος μου :evil::evil: Καθε φορα πριν φυγουμε το ιδιο μου κανει,μου βγαζει ολα του τα ρουχα στα απλυτα :evil::evil::evil: Τι τα κρατουσες του λεω????Ελα μωρε,λεει ενα φρεσκαρισμα θελουν να τα χω καθαρα στις διακοπες ~x(~x(~x(~x(

Κατα τ'αλλα η Δημ ευτυχως καλυτερα,αρχισε και τρωει κανονικα τωρα γιατι ηταν και σε διαιτα :!: Σημερα με παιρνει και η κολητη μου τηλ και μου λεει οτι εχει γεμισει και η δικια της σπυρια με υγρο,δεν κανει ευτυχως πυρετο!!!Τελικα πηγαν στο λοιμωδων και εχει τον ιο χεριων-ποδιων στοματος :!::!::!: Κυκλοφορουν πολλες ιωσεις,το νου σας και το νουνου σας :!::!::!::!:

Συμπεθερα,καλως τα δεχτηκατε :!::!::!: Εμ τι θα ηταν και αυτη,κουκλα :!: Αφου ειστε ομορφοσογο για αυτο σας προτιμησαμε :lol::lol::lol: Νομιζω οτι τα ΚΟΥΚΟΥ ειναι μονο Θεσ/νικη :?:?

Φουφουκι,παλι καλα που ειναι καλυτερα η Μαρθα Βουρτση :lol::lol::lol: Εσυ ομως απτοητη ,θελω τα γλεντια μου,θελω τα οπα μου :lol::lol::lol: Πες το δικο σου,και ολο το πακετο να κανει 53 ευρα ,αυτη ουτε με 53.000 ευρα δεν ερχοταν μαζι σου :lol::lol::lol: Αντε που θα κανει και σχολια για το πιπινι του θεματος :o:o:o

Αλεξ,καλα να περασετε και καλες βουτιες :!::!::!: Καλα θα κανεις ,μην ψηνεστε τζαμπα στην Αθηνα,αν και λειπει βασικο κομματι της παρεας ;)

Δεσποινα,μην απογοητευεσαι καλε,μολις αρχισες :!::!::!: Μεσα η κοιλια ,εξω οι ωμοι,ψηλα το κεφαλι...(ασχετο ,τωρα μου ηλθε ομως) :lol::lol::lol: Αν εχεις χρονο αυτη τη φορα που θα ελθετε παρε τηλ ;)

Αντε σας φιλω!!!ΜΑΤΣ-ΜΟΥΤΣ :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μου,τα χάπια μου.Σήμερα μου έχουν σπάσει τα νεύρα.Είμαι μόνη μου,έχει ζέστη κι έχουν αφηνιάσει και τα παιδιά.Δεν τις πήγα και στη θάλασσα.Πρώτον,για να μην κάνει πάλι κανα πυρετό το Στελλί και δεύτερον δεν μπορώ να κανω κι εγώ μπάνιο.Την άφησα μία μέρα,να σιγουρευτούμε.Από αύριο βλέπουμε. ;)

Χαρουλίτα μου,πάλι εφημερεύεις;Κι εγώ ρε γαμώτο έχω πλυντήρια,σήμερα δεν είχα κουράγιο να κάνω τίποτα.Αύριο όμως θα πλακωθώ στη γνωστή Δευτεριάτικη γενική και στα πλυντήρια,μπας και σιδερώσω κιόλας το απόγευμα να τελειώνω.Αχ,κάτι τέτοια κουλά τα κάνει κι ο δικός μου.Εμένα γεμίζει με ρούχα τις κρεμάστρες οπότε κάποια στιγμή παίρνω ανάποδες και του τα βάζω για πλύσιμο από μόνη μου και μετά ψάχνεται.Μα δεν μπορώ σε κάθε κρεμάστρα να βλέπω κι ένα παντελόνι.Αμάν ρε γαμωτο,καλοκαιριάτικα οι ιώσεις;Δε μας έφταναν όλο το χειμώνα.Καλά λες,έτσι θα του πω.Βέβαια,τελικά πήγα την επόμενη,εχθές δηλαδή και το πήρα το μαγιώ.Σιγά μην το άφηνα. :lol::lol::lol: Περιμένω να τελειώσω με την περίοδο,να πάω να αποτριχωθώ και να το φορέσω. :D:D:D

Αυτά.Τώρα τις έχω και τρώνε,θα πάω να τις κάνω ένα μπάνιο και να τις βάλω για ύπνο.Φιλάκιαααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μια νέα βδομάδα ξεκινά με υγεία και χαρά(θέλω να ελπίζω).Εμεις είμαστε καλύτερα.Μόνο "φορτώσαμε" φλέμματα αλλά θα φύγουν και αυτά.Στη θάλασσα χθες τις βάλαμε με το ζόρι.Πάλι κλάμμα ρε κορίτσια και ήταν σούπα η θάλασσα.Τέλος πάντων,τις βγάλαμε τις άλλαξα μαγιό και τις έβαλα στον ίσκιο με κουβαδάκια και μεις καφεδάκι αραχτοί.Χαλάρωσα,ωραία ήταν.Θέλω το Σκ να κάνω όσο το δυνατόν περισσότερα πράγματα με τα παιδάκια μου.Σήμερα έχουμε γενέθλια σε παιδότοπο,ο εγγονός του αφεντικού.Θα πάμε οικογενειακώς.

Μαγδούλα να σας ζήσει!!!!!!!!!!!!!!Φυσικά θα είναι μια θεά αφού είστε ομορφόσογο!Ο Βασιλάκης κούκλος στη θάλασσα.Τι ακριβώς κρατάει;;;Σαν αχινός μου φάνηκε και σκιάχτηκα.

Φουφούκα και σεις ίωση;Αμαν αυτές οι κωλοιώσεις καλοκαιριάτικο...Και γω νόμιζα τελειώσαμε το χειμώνα αλλά μάλλον πίσω έχει η αχλάδα....Μη σκας βρε για τη χαλάρωση...Μια χαρά είσαι...Να του την λές και συ του άντρα σου...Σου κανα πες και 2 παιδιά και μιλάς;;;.Δεν είπαμε να αφήνεσαι αλλά δε θα σκάσουμε κιόλας.Εγώ παρόλι τη κοιλίτσα περπατάω με τις κόρες μου στην ακροθαλασσιά και καμαρώνω...που άλλες εποχές ούτε να σηκωθώ από τη πετσέτα μου δε θα θελα...χα χα

Αλεξανδρούλα καλά να περνάτε στο εξοχικό...Πολλές πολλές βουτιές...σας ζηλεύω...

Δεσποινιώ πετάς μια φυτιλιά και μας αφήνεις...Τι αποκαλύφθηκε καλέ;Περί ποιού θέματος;

Όσο για τη διέγερση θα σε μαλώσω πάλι.Το ότι καθυστερούν οι ωοθήκες να αντιδράσουν δε σημαίνει ότι δε θα αντιδράσουν και ποτέ!!!Εγώ ξεκίνησα τη πρώτη ένεση 23/12 και την μβρυομεταφορά την έκανα 25/01!!!Σκέψου πάνω από μήνα μας πήρε η διέγερση και όλο αύξαναμε τις δόσεις....Οιστραδιόλη στο τέλος 5,000 μονάδες!!!8 αυγά έτρωγα ημερησίως με το φόβο της υπερδιέγερσης.Εσυ να κάνεις ότι σου λέει ο γιατρός κατά γράμμα όμως,να έχεις πίστη και αισιοδοξία και όλα θα γίνουν.Καλά στα είπε ότι οι πολυκυστικές καθυστερούν να ανταποκριθούν.

Χαρά με τις εφημερίες και τα ψωνια σου....καλορίζικα!Πότε είναι να πάτε στη Τζιά;Δεν ήταν αυτό το Σκ;Μπερδεύτηκα...

Ελπίζω να βρω καμιά για παρεούλα το μεσημεράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Περιμένω το μάθημα να έρθει και μετά να ξεκινησω μία καλή γενική,γιατί εχθές δεν έκανα τίποτα. 8-}8-}8-} Έχω πολλά να κάνω :? Εχθές πήγαμε για μπανάκι,φόρεσα και το καινούργιο μου μαγιώ ;) και μετά πήγαμε και κάτσαμε μέχρι αργά στα φιλαράκια. :D Τα παιδάκια μου Δόξα Τω Θεώ είναι καλά.Α,εχθές πήγα κι έκανα αποτρίχωση κι έφτιαξα και τα νυχάκια των παιδιών,σήμερα θα πάρω τηλ. να κλείσω ραντεβού στο κομμωτήριο,για να πάω να γίνω ξανθιά.Μου το ζήτησε εχθές ο άντρας μου.Όχι ότι θα τα κάνω άσπρα,απλά θα τα ανοίξω.Αντε να δούμε,θα ανανεωθούμε καθόλου; :roll:

Μαράκι,καλύτερα τα κορίτσια μας ε;Μπράβο μωρέ,καιρός ήταν.Αρκετά ταλαιπωρήθηκαν για φέτος.Πώς περάσατε εχθές στα γενέθλια;

Πάω να διαβάσω τα νέα της Δεσποινούλας μας. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Περάσαμε πολύ ωραία στα γενέθλια....Τα μικρά στην αρχή δε ξεκολλούσαν από πάνω μας αλλά μετά δε θέλαν να φύγουμε όταν εξοικειώθηκαν με το περιβάλλον.Τράβηξε φώτο ο άντρας μου και η κόρη του αφεντικού...Αν έχει καμιά καλή θα σας βάλω.Φάγαν μόνες τους σε τραπεζάκι με άλλα παιδάκια και ήπιαν μόνες τους και χυμό από ποτήρι...η Χρυσανθούλα όχι με μεγάλη επιτυχία...χα χα

Γυρήσαμε τις κάναμε μπάνιο και πέσαν ξερές.Κατά τις 24,30 ξύπνησε η Χρυσάνθη και ήπιε μονοκοπανιά 3 μπιμπερό νερό!!!!Λύσσαξε το παιδί μου....Να δείτε που σπίτι δεν έβαζαν μπουκιά και κει καταβρόχθησαν όλα τα αλμυρα και από ενα κομματι τούρτα!!!Τελικά ο μιμιτισμός είναι γεγονός...

Σα έστειλα φώτο από τη Κυριακή στη παραλία.Και αυτές είναι από κινητό και δεν είναι πολύ καθαρές...

Ο συνάδελφος έχει κάτι νεύρα,σε όλους μιλάει άσχημα και μενα μου απευθύνεται "ρε Μαρία".Μα ποιος του έδωσε τέτοιο θάρρος;;;και φοβάμαι να τον βάλω στη θέση του γιατί θα μου κάνει κακό,έχει πραγματική κακία μέσα του το πιστεύω.Τον έχουν χώσει για τα καλά απο δω για να δικαιολογήσουν τα λεφτά που παίρνει και ξεσπάει σε όλους τους υπόλοιπους,στους πελάτες,απαράδεκτη συμπεριφορά.Εγω δε δίνω δικαιώματα...πετάει είπαμε ο γάιδαρος πετάει....

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,ρε Μαράκι έχεις μπλέξει εκεί με το συνάδελφο.Τι να κανεις;Δύσκολη η θέση σου.Είδα και τις φώτο.Πολύ ωραίες.Μια χαρά ήσυχες κάθονται. :) Χλαπάκιασαν για τα καλά στο πάρτυ ε; :lol::lol: Είδες άμα βλέπουν τα άλλα παιδάκια;Εκεί εγώ παίρνει λίγο θάρρος με τη Στέλλα.Αν πάει παιδικό,ελπίζω να βλέπει τα άλλα παιδάκια και να τρώει. :roll: 3 μπουκάλια νερό το παιδί ε;Έσκασε.Έχει κι αυτή την ανυπόφορη ζέστη.

Οι άλλες πού είστε;Σταυρουλίτσα,Βικουλίνι,Ελενάκι,Αριάκι,Ρουλάκι,Φωτεινούλα;

Καλέ η Φωτεινούλα λέτε να γέννησε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω αλλο οτε !!!!!!! :evil::evil: αντε να φυγουμε λιγο διακοπες γιατι τα χω παιξει!!!!!πηγαινε ελα πηγαινε ελα με κλιματισμο το 50 ευρω δε με φτανει τη βδομαδα για βενζινη χωρις κλιματισμο θα πεθανω...

τι νεα???χαθηκαμε μωρε ..

δεσποινιω τα παμε στο τσατ κ λιγο με μαρακι...

μαρακι οι φωτο τελειες!!!!!τι κουκλιτσες ναζιαρες ειναι αυτες θελω να δαγκωσω μπουτακια βλεπω τα πηρες τα μαγιο που σου λεγα πολυ πρακτικα ε??

καλα για το συναδελφο δεν εχω λογια ναι καλα κανεις εσυ πασο γιατι δεν ειναι καιροι να χασουμε καμια δουλεια τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ομορφα ρουχακια που τους βαζεις καθε φορα ειδικα το φορεμα της νταρντανας ειναι ολα τα λεφτα για την περηφανη μαμα δεν εχω λογια λαμπεις σαν τις κορακλες σου..

φουφουκακι μου μεγεια το μαγιο πολυ καλα εκανες κ το πηρες..θα σαι κουκλιτσα κ εγω αυριο εχω μαλλι για ανταυγιες αυριο στης 7 σουπερ ωραιο θα σου ναι το ξανθο για καλοκαιρι ανανεωση,νυχια κ γω θελω αλλα δε βλεπω να προλαβω προ κρητης γγκρ!!!

εσυ τις προαλλες ειχες επεισοδιο με νυχτεριδα εγω με σαρανταποδαρουσα που????στο πλυντηριο πιταων πως μπηκε εκει θεε μου με ακουσε ολο το τετραγωνο κ επειδη φοβομουν ξερετε τι εκανα??εβαλα μπρος το πλυντηριο κ την επνιξα την βρηκα πλυμενη κ πεθαμενη μετα απο ενα γρηγορο πλυσιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το ομορφοσογο ευχαριστω ρε φιλεναδες μου ανεβαζετε το ηθικο ..η ινα ειναι ολη μερα με το βυζι ωξω σαν την τσιτσιολινα το σαββατο θα παω κ δε βλεπω την ωρα να το φαω του πηρα σημερα 2 σετ σεντονια κ πιπιλες.

φωτεινουλα καλε που σαι εσυ???μας ελειψες.αλεξανδρα 2 μερες ελειψες κ ηδη μου λειψες στειλε φωτο!!!!!

συμπεθερα για τον καλο σου κ τα πλυντηρια δεν εχω λογια αυτοι τα σιδερωνουν για να τους νοιαζει να μου πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλακια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια

μιτσακο τρεχεις με το φαρμακειο ο στεφανακος καλα??

αριακι εσυ εχεις τον αντρουλη ξερουμε απολαυστε οικογενειακες στιγμες..

τουιτακο μου εσυ τωρα που δουλευει ο αντρουλης σου τρεχεις και δε φτανεις με την γλωσσου μας??

βικουλα κ ελενα μπειτε να μας πειτε πως πατε βικουλα επιασες δουλειτσα αν καταλαβα καλα απο φουφουκι??

ελενα εσυ με τον αντρουλη τα βρηκατε καλη μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες; Η μικρη ειναι βολτουλα με τον μπαμπα κι εγω εκανα ενα μπανακι γιατι εσκασα και αδιαθετησα και ειμαι πτωμα!!! Διαβασα τα νεα σας στα γρηγορα!!! Καλε τι περιπετειες ειναι αυτες με τα ζωυφια και τις νυχτεριδες :shock::shock::shock: !!!! Περαστικα και στα αρρωστουλικα μας! Καλοκαιριατικα τι ηταν κι αυτο!!! Μαγδουλινι να σου ζησει το ανηψακι, φανταζομαι χαρα που θα εκανε ο Βασιλης με το ξαδερφακι!!!

Η μικρη εχει καταργησει το φαγητο με αυτη τη ζεστη, και τα δικα σας;;; Το Κωνσταντινι την καθαριζει παντως την φακη ε; το μονο που τρωει κι αυτο με το ζορι ειναι γιαουρτι και "κουκουτσι" ετσι λεει το ροδακινο! Σταυρουλα σας περιμενουμε εεεε;;;;; Ειχες πει γυρω στις 15 Ιουλιου! Δεν το ξεχνω!!!

Φιλακια σε ολες και στα ζουζουνακια!!! ΑΑΑ καλε η συμπεθερουλα μου γεννησε;;; Ελπιζω να ξαναμπω συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!Αρια welcome back!!!Τι έγινε έφυγε ο αντρούλης;Τελείωσε η άδεια;Και οι δικές μου δε καλοτρώνε τώρα,ήταν και άρρωστες.

Μαγδούλα ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια...Τα φορεματάκια μου τα χαν στείλει οι ξαδέρφες μου από Αμερική όταν γέννησα,μια κούτα ρούχα και όλα τα φορεματάκια ήταν για 2 ετών,οπότε τώρα μας έρχονται γάντι.

Σήμερα θα σχολάσω, έχω το μαγιό στη τσάντα,θα πάμε να πάρουμε τα μικρά και βουρ παραλία!!!Δεν παλεύεται αυτός ο καύσωνας.

Η Φωτεινή δε νομίζω να γέννησε κάποια θα χε ενημερώσει αλλά καλού κακού θα τη πάρω ένα τηλέφωνο το βράδι να δούμε πως την παλεύει και θα σας πω.

Χθες πρώτη φορά τις πήγα κούνιες και δε θέλαν να κατεβούν από το καρότσι να παίξουν,είχε τόση ζέστη.Τους πήγα μετά με τον άντρα μου που σχόλασε νωρίτερα βόλτα σε κάτι συντριβάνια,δε ξεκολλούσαν .Πήρα τη Δήμητρα με το ζόρι αγκαλιά γιατί έπεφτε στην άσφαλτο και χτυπιόταν και τι έκανε το σκατό;;;;Με χαστούκισε!!!Αλήθεια κορίτσια γερό χαστούκι όχι αστεία...Η δασκάλα μου λεει χθες πρώτη φορά τη μάλωσα.Λέω τι έκανε;Αφού πλάκωσε τη Χρυσανθούλα στο ξύλο,μετά ξεκίνησε να δέρνει και το κοριτσάκι που έπαιζε με τη Χρυσανθούλα!!!Καλά της έκανες λέω στη δασκάλα να αγιάσει το χέρι σου...Μα πως βγήκε έτσι αυτό το παιδί και όλο δέρνει;;;Το βράδι που γυρήσαμε της λέω δε μου άρεσε που με χτύπησες στη βόλτα και που έπεφτες στο πάτωμα στο δρόμο.Και γυρίζει μου κάνει μια αγκαλιά και μα στο μάγουλο...Μα άντε τώρα να κρατήσεις χαρακτήρα!!!Ουφ στα όρια μου με φέρνει ώρες ώρες...Και το άλλο είναι τόσο καλό...Χθες παίζαμε ένα παζλ και με τις δυο ,σηκώνομαι να φέρω τα νερά τους από τη κουζίνα και μέχρι να ρθω της είχε ανοίξει τα χείλη και τρέχαν αίματα με το παζλ...

Αυτές οι περιπέτειες με τα μικρά ταλιμπανάκια μου!!

Σήμερα στη θάλασσα θα τις βάλω θέλουν δε θέλουν δεν έχει μάνα μου κυρά μου!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...