Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Τι γίνεται τσούπρες;Ξάπλωσα λίγο το μεσημέρι.Ο άντρας και η Αγγελική ακόμα κοιμούνται.

Φωτεινούλα,απ'ότι κατάλαβα ήρθε ο άντρας σου στο σπίτι,τον νανούρισες κι έκατσες να τον προσέχεις ε; :lol::lol::lol: Ξαγρύπνησες;Τα καλά της εγκυμοσύνης. :? Αστα Φωτεινούλα,νυχτερίδα.Όπως το ακούς.Εννοείται πως τωρα το απόγευμα αν θα φύγουμε,θα τα κλείσω όλα.Ναι ρε,ξεκίνησε τις κοπάνες.Δεν μπορούσε να ξυπνήσει.Σκασίλα μου κι εμένα.Σέρφαρα με την Άλεξ. :lol::lol::lol::lol:

Μαρία,μπράβο και πάλι μπράβα που σου ζήτησε συγνώμη.Κατάλαβε τη βλακεία του.Πολύ σημαντικό.Αυτό το είδος αντρών σπανίζει. :twisted:

Άμαν ρε Άλεξ περίεργη,άσε το παιδί να δημιουργήσει.Αμέσως εσύ:"άρχισε το body painting".Ε,και λοιπόν;Έτσι εκφράζεται το παιδί. :lol::lol::lol::lol: Κοπελιά τους μαρκαδόρους τους έχω καταργήσει εδώ και πολύ καιρό.Βάφανε και τα παιχνίδια και τις κούκλες και μετά τάχα φιλάγανε τις κούκλες και μου ερχόντουσαν με πράσινη μουσούδα. :lol::lol::lol: Αντε ρε,είχατε χάσει το σκυλί;Αφού το βρήκατε,όλα καλά.Ε,όχι να σε φάει η κουζίνα σου τέτοια μέρα,όλα κι όλα.Και που μαγείρεψες πολύ ήταν.Μια μακαρονοσαλάτα έπρεπε να κάνεις έτσι για το καλό. :lol::lol::lol: Αλήθεια την έκανες;Εγώ έκανα ένα yoghurt cake.Πήγαινε δες το.

Αυτά.Σας έχει τύχει να διαβάζετε ένα θέμα και να μην απαντάτε,γιατί δε θέλετε να βγείτε κακιά;Ε,αυτό έχω πάθει με το θέμα που άνοιξε "Είμαι έγκυος και δεν ξέρω τι να κάνω".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σήμερα κοιμηθήκαμε!!!!!!!!!!!γιουπι............Ξύπνησα μόνο 04,30 έδωσα ένα γάλα στη Χρυσάνθη και μετά κανονικά στις 07,00.Αφου σηκώθηκα με κάτι μάτια φουσκωμένα από τον ύπνο,το ευχαριστήθηκα.

Η Χρυσάνθη από το βήχα βράχνιασε ο λαιμός της,και το κλάμμα δεν ακούγεται,κάνει ένα πνιχτό ήχο.Οι μύξες σήμερα μου φάνηκαν λιγότερες που ξύπνησαν.Χθες πήγαμε jumbo βρήκα μια ξαδέρφη μου και κείνη ο μικρός της τα ίδια και πυρετό με αντιβίωση τον είχε.Οπότε κατέληξα δεν έφταιγε το μπάνιο αλλά είναι ίωση.Τους πήραμε καρεκλίτσες πλαστικές για το μπαλκόνι,bowling(ζήλεψα από Αλεξάνδρα,χα χα) και ένα σκυλάκι που το χαιδέυεις και κάνει ήχους.Η Δήμητρα ξετρελάθηκε φυσικά με το σκυλί,όλο έβαζε το δάχτυλο στο στόμα του και το τραβούσε και ξεκαρδιζόταν.Τι γέλιο έχουν ώρες ώρες...

Στη δουλειά τα ίδια τα πράγματα,χθες έφυγα 15,30.Δεν άντεξα μόνη,κόντευε να με πάρει ο ύπνος.Ευτυχώς μου κρατούσε παρέα η Φωτεινή.Τα νεύρα μου με το θέμα ωράριο και άλλων χαζών απαιτήσεων συνεχίζονται αλλά δε μπορώ να κάνω και διαφορετικά.Το αφεντικό έχει αγριέψει και όποιος δε του κάνει τα κέφια παίρνει πόδι,οπότε πετάει ο γάιδαρος πετάει...

Αντε σας αφήνω να κάνω καμιά δουλειά...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες μου!!!τι κανετε;;εμεις μια χαρουλα!!!χθες ο αντρουλης με εβγαλε βολτα \:D/ \:D/ ...με πηγε θαλασσα για ουζακι κ θαλασσινα :D !!κανονισε να ερθει η μαμα του με τις αδερφες του να κρατησουν την μικρη κ καναμε την εξοδο μας μονοι μας...περπατησαμε αγκαλιτσα παραλιακα [smilie=love3.gif] ...κατσαμε να φαμε,μιλησαμε,καναμε σχεδια...αααααχχχχ τον αγαπωωωωωω:x:x[smilie=love7.gif] !!!!!!!!!!!τι ωραια που περασαμε :ymdaydream: ...σαν πιτσουνακια ημασταν!!!μετα... :oops::oops: ολα τελεια!!!! :lol::lol: πως ρουτινιαζουμε μετα ρε γαμωτο; αλλα ειπαμε θα το κανουμε να αφηνουμε λιγακι την μικρη,καλο ειναι κ για μας αλλα κ για την μικρη...δεν την παιδεψε πολυ την γιαγια...ζοριστηκε λιγο να την βαλει να κατσει κ να της δωσει την 1η κουταλια αλλα μετα ενατξει...κ στον υπνο μεχρι να κοιμηθει πηγε 11+ αλλα ενταξει...για 1η φορα που την εβαλε για υπνο καλα ηταν!!!θα μαθουν κ οι 2!! :lol::lol: σημερα ξυπνησε 8.30..τι καλο που ηταν το χθεσινο 10 το πρωι!!!!

φουφουκα μου το εκανες το γλυκακι ,ανεβασες κ φωτο..μπραβο μπραβο!! :-bd καλη επιτυχια!!!δεν την εκανα ακομα εγω...ψωνισα οτι μου ελειπε χθες κ θα την φτιαξω...καλε την αφησα να δημιουργησει....δεν την ειπα τιποτα...τολμαω;; :lol::lol::lol: κι εμενα το κανει αυτο..δινει φιλια κ βαφονται κ τα χειλια της... :lol::lol: στο θεμα που λες ειδα απαντησες..δεν κρατηθηκες... :lol::lol: τι να πεις..κι εγω τσαντιζομαι με κατι τετοια κ προτιμω να μην τα εκφρασω...

Μαρακι τι καλα που ξεκουραστηκατε το βραδυ :-bd ....καλα η Χρυσανθη ξυπναει για γαλα;η μικρη δεν σηκωνοταν το βραδυ;καλυτερευουν τα κοριτσια;αντε να περασει τελειως η παλιοιωση...οχι μωρε να εφταιγε το μπανιο...τι στο καλο...ολοι αρρωστοι θα ημασταν....καποιο στον παιδικο θα ηταν αρρωστουλι...με γεια κ τα παιχνιδακια σας :D !!!καντε προπονηση στο bowling να παιξουν τα κοριτσια μαζι... :lol::lol: οσο για την δουλεια...μακαρι να μπορουσες να τα βροντηξεις κ να φυγεις... :evil: ...

η Σταυρουλα εχει χαθει τελειως.... :(:( το Αριακι φανταζομαι θα απολαμβανει τον αντρουλη.... :D

φιλακια πολλα σε ολες.... :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας...οταν μπαινω καποια θα πετυχω στο τσατ οποτε δεν μενει χρονος για το θεμα...γενικα ομως ειμαι ολη μερα εκτος σπιτιου οποτε ειναι και μερες που δεν ανοιγω καθολου υπολογιστη...οταν ανοιγω ομως σας διαβαζω!!!

Αλεξανδρουλι μου να τα εκατοστησετε να ειστε παντα γεροι κι ευτυχισμενοι και συντομα με ενα αδερφακι για το Κωνσταντινι σου!!!!!!!!!!!μ αρεσει που την μια μερα λεγαμε για το αυτοκινητο και την επομενη το πουλησατε...αντε ο δρομος ανοιχτος τωρα!!!!!!

Φωτεινουλα κι εσεις να ζησετε ευτοιχισμενη με το καλο να ερθει η μπουμπου σου!!!!!!!!!!

παω να ζυμωσω μπιφτεκακια!!!απο το πρωι ειχα παει για σερβις το αυτοκινητο του συζυγου 2 μερες καθοταν δεν το πηγε και σημερα ετρεχα εγω...τελος παντων να μην γρινιαζω.....νεα εχω αρκετα καποιες τα γνωριζετε ηδη...αλλα αυτη την στιγμη δεν προλαβαινω...θελω να κανω και γενικη στο σπιτι ουφφφφφ

προς το παρον φιλια με τσακωσαν στο τσατ πανε τα μπιφτεκια......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια!Τι γίνεται;Εχω τα νεύρα μου και κάποιες φαντάζομαι καταλαβαίνετε το λόγο.Η Στελλίτσα κάνει κι αυτή πυρετό.Ελπίζω μόνο να της κρατήσει όσο της Αγγελικής να μην έχουμε ταλαιπωρία.Κατά τ'άλλα καλά.

Μαράκι,άντε μπράβο κι εσύ!Κοιμήθηκες μία φορά καλά.Άντε κάθε μέρα να είναι έτσι απο'δω και πέρα.Αμ,τι δεν πετάει ο γάιδαρος;Προκειμένου να μην έχεις δουλειά,όλα τα κάνεις. :? Μεγειά και τα πραγματάκια σας και περαστικά στα ζουζούνια σου.

Άλεξ μου,πολύ συγκινήθηκα.Ζήλεψα ρε.Με την καλη έννοια ε;Για να μην παρεξηγηθώ. :oops: Αχ,ναι να το κάνετε.Να βγαινετε έτσι και να δείτε πόσο καλύτερα θα είστε μετά. :D Άντε φτιάξε τη μακαρονοσαλάτα.Εμ,δεν κρατήθηκα,πώς να κρατηθώ;Όντως η Σταυρούλα πού είναι;

Δεσποινιώ,εγώ δεν ξέρω τα νέα σου. :( Άντε να μπεις να τα γράψεις. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε φουφουκα..απο νευρα....μια απο τα ιδια...τωρα καταλαβα γιατι δεν μπορουσες να κρατηθεις...τελοσπαντων...να σας πω τα ευχαριστα...μιλησα με την Μαγδουλα πριν ,αυριο το πρωι μπαινει η αδερφουλα της να γεννησει!!!!θα μπει να μας γραψει ολα τα νεα ελπιζουμε αυριο!!απλα πηρα εξουσιοδοτηση να σας το πω.. :lol::lol: με το καλο κ παλι Μαγδουλα κ ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει πολυ!!!ο Βασιλακης πολυ ζουζουνι...εκλεβε καροτα απο την κουζινα που μαγειρευε η Μαγδα κ κρυβοταν να τα φαει... :D:D

Δεσποινακι σε ευχαριστω πολυ!!!!ειδες;μολις ειπαμε για το αμαξι προεκυψε ο αγοραστης...κ προχθες πειραξα την φουφου που μιλαγαμε το βραδυ οτι δεν ξυπνανε ολα τα παιδια 10 το πρωι κ την επομενη μερα ξυπνησε 10....βρε λες;;να αρχιζω να λεω διαφορα;; :lol::lol::lol: τα εκανες τα μπιφτεκια;;ηρθαν επισκεψεις εκεινη την ωρα γι αυτο εφυγα....

φουφουκι κ η Στελλιτσα πυρετο;ελπιζω να περασει γρηγορα...αντε καλε που ζηλεψες...αφου κ εσυ με τον αντρουλη σαν πιτσουνακια ειστε!!!! :x:x

φιλακια πολλα σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ναι κι εγω ο ασωτος υιος μου λειψατε σας διαβαζω καθημερινα αλλα απο το κντ οποτε σπανια προλαβαινω να γραψω δυστυχως νιωθω οτι δε εχει η μερα 24 ωρες αλλα 4 σπιτι δουλεια βολτες ολο κατι κανω!!!

αυριο γενναμε οπως ειπε ο απεσταλμενος αλεξανδρουκος μου.δε βλεπω την ωρα ζω για το αυριο!!!

ο βασιλης μου δοξα τω θεο το καλυτερο παιδακι παμε θαλασσα κ απολαμβανουμε.

χτες ειχαμε παει στο εκπτωτικο χωριο ηταν τελεια κ εκανα κ ψωνακια πηρα ενα ομορφο μαγιο ενα σετ κιτρινα εσωρουχα το χρωμα του αντρα μου ;) και για τον βασιλη βερμουδα κ αμανικο θα ναι μουρλια ψωνισε κ ο μπαμπας 3 μπλουζες κ 2 πουκαμισα πηρα προαγωγη στη δουλεια ξεχασα να σας πω ναι ο καλος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο β πηρε προαγωγη ηθελα να πω οχι εγω χαχαχα!!!

λοιπον οτι θυμαμαι σχολιαζω δικηγορινα καταρχην μου λειψες!!!

μαρακι μου τα παμε κ στο τσατ ο τυπος πολυ μ...κας οσο για το ωραριο σε νιωθω καλη μου κ εγω νιωθω οτι χανω πολυτιμο χρονο ειδικα με το κωλοσπαστο ωραριο...οσο για το αν εισαι ασπλαχνη μανα που πε ο αντρας σου αμα του φαω τα αυτια θα του πω εγω να του πεις!!!οι λουωμενες θεες δεν εχω λογια!!!περαστικα βρε γλυκιαμου τι εγινε καλε κ ολα αρρωσταινουν κ αστραφτερο μου περαστικα κ σε σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινιω μου τα παμε κ στο τσατ αρχισαμε ενεσεις γιουπι!!!!!!!!!!!!!!

φωτεινουλα μου αντε να γεννησεις κ συ να χουμε φρεσκα κοριτσακια.....

φουφουκακι μου καλο αρχισες τα κατεβατα σου κ απολαμβανω..

τα αλλα κοριτσια ελπιζω να περνανε τελεια γιαυτο να χαθηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Τι κανετε εγω χαλια!!!Κλασσικα εφημερευω!!!Θα σας τα πω λοιπον στα γρηγορα ;)

Οπως ειπε και η Φωτεινη,δεν ξερω ποιος μας ματιασε :twisted::twisted: Θυμαστε που σας ειπα για την ιωση....Δευτερα εφημερευα παλι,ειχαν ελθει οι δικοι μου απο Κυριακη βραδυ για να την κρατησουν να κοιμηθω και εγω λιγο,το πρωι λοιπον πριν φυγω για τη δουλεια ειχε 37,9,ολη μερα απυρετη και γενικα βελτιωμενη.Την Τριτη λοιπον το πρωι στις 8:15(ειχα κοιμηθει στις 6:00 :!::!::!: )χτυπαει το τηλ μου,ηταν οι δικοι μου πανικοβλητοι,η μικρη ειχε γεμισει εξανθηματα :shock::shock::shock: τους λεω λοιπον να την πανε στο Λοιμωδων και φευγω και εγω απο τη δουλεια αρον-αρον :!: Τελικα μου ειπαν οτι ειναι ερπητοιος,ειναι το εξανθημα τρομακτικο αλλα σιγα σιγα θα παει προς τα ποδια μεχρι που θα εξαφανισθει!!!Ευτχως δεν μας κρατησαν!!!!οΝΤΩς ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ,ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΑΡΡΟΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ :( ΕΥΤΥΧΩς ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΗΛΙΟ ,ΟΥΤΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΚΟΜΑ :(

Παντως τα πηρα τρελλα με τον διευθυντη του αντρα μου και τους επιμελητες του :twisted::twisted::twisted::twisted: Τους ζητησε αδεια να φυγει ,να ελθει στο νοσοκομειο και δεν του εδωσαν :twisted::twisted::twisted: Εινα του λεει 3 ατομα εκει ,παρεα θα τους κανεις?? :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted: Ειχε γινει χαλια ο καημενος και δεν ειναι σαν και μενα που θα ειχα φυγει χαλαρα και ας μου εκανε αναφορα,ΧΕΣΤΗΚΑ!!!!ΠΑΛΙΟΜ....Σ :twisted::twisted::twisted::twisted:

Τα καλα νεα ειναι οτι εδω κλεινουν κατι παιχνιδομαγαζα αλυσιδα,τα ΚΟΥΚΟΥ και εχουν εκποιηση,πηγα λοιπον εχθες καιο της πηρα κουνια(σαν της Κων/νας),τραμπαλα και τραμπολινο,ολα μαζι 85 ευρα :D:D της ειχα βαλει τη τραμπαλα στο σαλονι και μολις σηκωθηκε εκανε σαν παλαβη απο τη χαρα της :D:D:D

Εχθες το βραδυ εφημερευε ο μπαμπας μας και την κρατησαν οι δικοι μου και βγηκα με τις κολλητες μου για ποτο,τελεια περασαμε ειχε λατιν παρτυ σε πισινα,ηπιαμε τα κοξταιλ μας,2:30 γυρισα :oops::oops::oops: και σημερα στη δουλεια σκουντουφλαω :oops::oops::oops:

Αυριο θα παω για ΚΤΕΟ και μετα σπιτι για σιδερο,ευτχως εκανα πολυ καλη γενικη το Σ/Κ που μειναμε εδω λογω ασθενειας,κουζινες μεσα-εξω,παντζουρια,μπαλκονια...κλπ οποτε να βαλω και τα ρουχα σε μια ταξη γιατι την αλλη εβδομαδα ΦΕΥΓΩΩΩΩ :D:D:D:D

Αν ειναι καλα η μικρη μπορει να πανε το απογευμα στο εξοχικο των δικων μου και να ελθω κατευθειαν στην δουλεια την Κυριακη,αφου παλι εφημερευω :evil::evil::evil:

Σας αφηνω,αν προλαβω θα μπω μετα για σχολια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑ :D Να μαι παλι ;) Ειδα τον Μποραν :oops::oops::oops: Τι να κανω ,ειναι το νεο μου αμορε :lol::lol::lol:

Αλεξ,να τα χιλιασετε κοριτσακι μου,να σας χαιρεται η φαγου σου( :lol::lol::lol: ) και να της κανετε γρηγορα παρεα ;) Παντως πολυ συγκινηθηκα ποως τα εγραφες ;;);;) με πηραν τα ζουμια :oops: Ασε που ζηλεψα λιγακι,με την καλη ενοια που λεει και η Φουφου :) Περιμενω και εγω πως και πως τις διακοπες μηπως και θυμηθω περασμενα μεγαλεια :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Ειδες το Κων/νακι που δεν το προλαβαινεις :o:o:o Παντως συμφωνω μα τον αλλεργιολογο να ερχιζεις σταδιακα να προσθετεις ,αλλιως πως θα αρχισει η απευαισθητοποιηση :?:

Πηρατε αποφαση τι αμαξακι θα παρετε :?:

Συμπεθερα,ακαρδη πεθερα,ουτε ενα περαστικα δεν ειπες στη νυφη σου :((:((:((:((

Τι τελεια νεα ειναι αυτα :o:o:o Με το καλο η ανηψουλα,αν παρει απο το σοι σας θα ειναι ΘΕΑ ;)

Σε καταλαβαινω με την ωρα και εγω δεν προλαβαινω να κανω τπτ :roll::roll::roll:

Περιμενουμε νεα απο τη μπεμπα!!!!ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟΟΟΟΟΟ :!::!::!::!::!:

Φωτεινουλα,μιας και επιασα τις εγκυουλες,ας ελθω και σε εσενα :-*:-* Σε καταλαβαινω οτι θελεις μονο τον αντρουλη σου και εγω στη Μιμη θυμαμαι,ηθελα μονο τον αντρα μου και ολο εφημερευε και τα εμπηγα ολη την ωρα :cry::cry::cry: Αλλα τι να κανει και αυτος ,αφου θελετε να γινεται οικογενεια Χωραφα :lol::lol::lol: Τωρα δε ,που εχει κορη να προικισει :lol::lol::lol:

30/7 :!::!::!: Κοιτα μην γεννησεις οσο ειμαι σε αδεια και δεν το μαθω :!::!::!:

Για τη βαφτιση απο τη μια καλο θα ειναι να ξεμπερδευεται ,αλλα απο την αλλη ειναι μικρουλα,ασε που εγω νομιζω οτι πρεπει αυτη η μερα να ειναι μοναδικη για καθε παιδακι,αλλα απο την αλλη με τοσο κοσμο που θα εχετε που να τους ξανακαλεις ολους :?:?:?

Να ζησετε και εσεις πιτσουνακια μου :)

Δεσποινακι,απο οσο καταλαβα αρχισατε τη διαδικασια [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] Γραψε καλα τα σημαντικα και ασε τα μπιφτεκια :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι,ταλαιπωρειστε και εσεις οπως και εμεις βλεπω :( Για αυπνια μην μου λετε γιατι ειναι η συνηθεια που εγινε λατρεια,αφου εγω ξενυχταω σπιτι -δουλεια :lol::lol::lol: Αν το γυρισω σε μπουζουκτσου θα βγαζω σουπερ μεροκαματο :lol::lol::lol:

Τα κοριτσακια σου κορμια θανατηφορα με μαγιο,δεν το συζητω :lol::lol::lol:

Οπως βλεπεις ολοι οι διευθυντες το ιδιο ειναι και σκεψου του αντρα μου ειναι και σε δημοσιο,οποτε ο δικος σου αρνακι μπροστα του :twisted::twisted::twisted: Μην ακουω χαζα για το ποσο ανικανη εισαι :twisted::twisted::twisted: ειδες πες του τι γινεται αν σε αφησω ενα απογευμνα μονο με τα παιδια,αλλα αν τους τα πεις κατεβαζουν μουτρα :twisted::twisted: Βεβαια πρεπει να του αναγνωρισουμε οτι ζητησε σγγνωμη ;)

Φουφου,ΦΟΝΙΑ ΤΩΝ ΝΥΧΤΕΡΙΔΩΝ :!::!::!::!: Θα σε καταγγειλω στη wwf :lol::lol::lol: Μα σπιτι ειναι αυτο καλε ή το ψυχω :o:o:o Αλλα οι νυχτεριδες φταινε αν ψηνετε καθε βραδυ και μοιριζουν τσικνα :lol::lol: καλα τι σκηνη με τα μαλλια..... :shock::shock::shock::shock:

Ωραια περνατε με τα κοριτσακια σου :) Καλα τις σκηνς που λες τις ζουμε και εμεις με τη δικια μου και την ανηψια μου 10 λεπτα αυτοκολλητες και μετα πλακωνονται :lol::lol::lol: Παντως παρασυρονται και με την καλη εννοια στο φαγητο και τρωνε και πραματα που η καθεμια μονη δεν τα τρωει ;)

Κολλησε και το Στελλι :o:o:o Προσεχε μην στραβωσει,μου ειπαν οτι γινεται χαμος απο ιωσεις και στο νοσοκομειο ειχε πολυ κοσμο :!::!::!:

Η μαθητρια σου ξενυχταει και δεν μπορει να ξυπνησει το πρωι :lol::lol::lol:

Οσο για τη χαζη,μην δινεις σημασια,ειναι Κατιναριο η γυναικα :lol::lol::lol::lol:

Ρουλακι,ποτε θα φυγετε :?: Αν εισαστε ακομα Τριπολη οταν κατεβουμε μηπως βρεθουμε *-:)*-:)*-:) Θα σε παρω τηλ να τα πουμε,ολο το λεω και.... :oops::oops::oops:

Θα παρω και τη Σταυρουλα να δω που χαθηκε :?:

Ελπιζω μην ξεχασα καμια,αντε σας φιλω :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιααααααααα!!!!!!!!!!Είμαι σαν ζόμπι.Δεν έχω κοιμηθεί καθόλου,αφού η καλή μου Αγγελικούλα φρόντισε γι'αυτό.Δεν ξέρω τι την έπιασε εχθές το βράδυ και κατά τη 1 έκλαιγε σταμάταγε,έκλαιγε σταμάταγε.Έτσι το πήγαμε μέχρι τις 3 περίπου.Ε,μετά την πήρα δίπλα μας,γιατί δεν άντεχα άλλο κι έτσι κοιμηθήκαμε,τρόπος του λέγειν.Είχε και ζέστη,ήταν και πρώτη μέρα περιόδου,καταλαβαίνετε τι ομορφιά.Έπρεπε να ξυπνήσω πρωί,γιατί στις 9 έχω μάθημα.Θα έρθει άραγε σήμερα;Να σας πω την αλήθεια,καλύτερα να μην. :lol::lol::lol::lol: Δεν είμαι σε θέση.Το Στελλί μου εχθές το βράδυ ανέβασε ένα 37,8,της έδωσα αντιπυρετικό και τώρα που πήγα και την είδα πρέπει πάλι να ανέβασε.Δεν της δίνω όμως θα την περιμένω να ξυπνήσει.Το σκατούλι,της αρέσει που κάνει το θερμομετρο ήχο και το παίρνει κάθε λίγο και λιγάκι,παίρνει και ύφος Μάρθας Βούρτση κι αρχίζει:"Μαμά,ανέβασα πάλι πυρετό".

Άλεξ,πιτσουνάκια,αλλά θα ήθελα κι εγώ να μείνουμε μόνοι μας έστω για 2-3 ώρες,να θυμηθούμε τα παλιά.

Μαγδούλα,πότε έφτασε ο καιρός;Απίστευτο!Με το καλό και με έναν πόνο το κορίτσι μας.Πώ πω τι φανταστικές στιγμές είναι αυτές!!! :x:x:x:x Περιμένουμε νέα όπωσδήποτε. :D Μεγειά τα καινούργια σας πραγματάκια και συγχαρητήρια και στον αντρούλη σου.Μπράβο μπράβο!Και εις ανώτερα. :)

Χαρουλίτα μου,τι ήταν αυτό που έπαθε το παιδί;Καλά έκανες και βγήκες με τις φίλες σου,να ξεδώσεις κι εσύ λιγάκι μωρέ.Έκανες και το σπιτάκι σου,θα φτιάξεις και τα ρούχα και μετά έτοιμη για τις σούπερ διακοπές.Τυχερή κι εσύ που θα πάτε χωρίς τη Δημητρούλα.Θα θυμηθείτε τα παλιά. ;) Όλα τα κούκου κλείνουν ή μόνο εκεί τα δικά σας;Τελικά με όλες τις ξαδερφούλες τα ίδια γίνονται ε;Ασε τις νυχτερίδες ουτε που θέλω να τις θυμάμαι.Ελπίζω το Στελλί μου να γίνει γρήγορα καλά.Της Αγγελικής δεν της είχε κρατήσει ούτε ένα 24ωρο.Για να δούμε.Και τώρα έχω μάθημα.Θα έρθει άραγε; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα,τι τρελό μωρό είναι αυτός ο Βασιλάκης!!!!!Τι κουκλί,ρε συ φαίνεται μεγαλύτερος,ολόκληρο αντράκι! :D και η κοιλίτσα της Ίνας λαχταριστή.Αχ,άντε να μας πεις τις εξελίξεις. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Και μεις μια από τα ίδια Χαρά και foufou.Πυρετό,βήχα και μυξούλες.Πήγαμε γιατρό,ξεκινήσαμε αντιβίωση στη Χρυσανθούλα προληπτικά,αντιβηχικό και zyrtek.Κατακαλόκαιρο τι μας έμελε να πάθουμε...Πάντως μου πε είναι ίωση,όλα τα παιδάκια έτσι δεν έφταιγε η θάλασσα ,είχα τύψεις που τις άφησα με βρεγμένο μαγιό ώρα.

Καλά Μάγκυ φταίω εγώ να πω ότι το δεύτερο μωρό σας θα ναι κορίτσι.Αυτός ο Βασιλάκης έχει τόσο γλυκά χαρακτηριστικά,αν δε δεις τσουτσουνάκι δεν τον λες για αγόρι.Βέβαια πήρε τη γλύκα της μανούλας του.Συγχαρητήρια για τον αντρούλη και με ένα πόνο το κορίτσι μας.Τη τέλεια κοιλιά και καθαρή,ούτε ραγάδες,ούτε τριχούλες,πόσο πεθύμησα τη δικιά μου.Θα περιμένουμε νέα...Με το καλό η ανηψιά και στα δικά σου!!!

Χαρά είσαι άπαιχτη,ευτυχώς που είμαι ακόμα μόνη στη δουλειά και μπορώ να γελάσω.Μα τι σπίτι λέει είναι αυτό με τις νυχτερίδες το ψυχώ;;;Είσαι φοβερή!!Περαστικά μωρέ για το Δημητρούλι...Όλα τα παιδάκια έτσι είναι.Να περάσετε τέλεια στη Τζιά!Να μας βγάλεις ρομαντικές φώτο με ηλιοβασιλέματα να ζηλέψουμε...

Φουφούκα και Αλεξάνδρα κακώς ανακατευτήκαμε στο φλέγον θέμα,είδα το πήρατε πολυ πατριωτικά και χαλαστήκατε-νευριάσατε.Ο καθένας τις απόψεις του δε μπορούμε να συμφωνούμε όλοι πάντα.Ας ευχηθούμε να γίνει ότι καλύτερο για το κορίτσι.

Επιτέλους σκ!!!!!!!!!!!Δε θα δω τις φάτσες τους εδώ μέσα για 2 μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία,μήπως με την αντιβίωση είναι καλύτερα.Κι εγώ στην αρχή έτσι νόμιζα ότι είναι από τη θάλασσα,αλλά λέω κι εμείς πηγαίναμε στη θάλασσα.Δεν αρρωστήσαμε.Αρα ιωσούλα.Αμα ήταν να τις αλλάζουμε μαγιό κάθε λιγο και λιγάκι θα θέλαμε καμια 10αριά τη φορά.Όσο για το θέμα δεν ανακατευτήκαμε.Ζητήθηκε γνώμη και την είπαμε.Κι εγώ αυτό λέω,ο καθένας έχει τις απόψεις του.Αυτό είναι το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια…ζεστη πολύ κ σημερα….η μικρη κοιμαται ακομα…μια χαρα!!!!

Μαγδουλα μου τα ειπαμε χθες κ τηλεφωνικως κ από μσν…συγχαρητηρια στον αντρουλη σου…ειδες;σε ποσο συντομο χρονο πηρε προαγωγη….!!!!θα εχει καλυτερα ωραρια τουλαχιχτον τωρα;;με γεια τα ψωνια σας!!!!επεισης για τις φωτο στα ειπα..ολοκληρο αντρακι εχει γινει….

Χαρουλιτα μου τι να πω πια;;!!!τι ταλαιπωρια το κοριτσακι μας!!!περαστικα να είναι κ να μην ξαναπαθει τιποτα!!!καλα ο διευθυντης του αντρα σου τι μ….!!!να μην μπορεις να πας να δεις το παιδι σου;;τελοσπαντων αφου περασε σχεδον μην το σκεφτεστε!!με γεια κ τα παιχνιδια σας!!!!αντε ρε χασαμε τετοια ευκαιρια….εκανες κ την εξοδο σου…μια χαρα σε βρισκω!!!ευχαριστω κ για τις ευχες σου!!!!αλλη ερωτιαρα από εδώ που συγκινηθηκε…χαχα στις διακοπες χωρς την μικρη θα γινει χαμος…χαχα!!!κ φαντασου εμεις ειχαμε λιγες ωρες μονοι μας…ετσι κανω με την μικρη..λιγο λιγο να συνηθιζει..μεχρι κ παγωτο δοκιμασε προχθες κ δεν την πειραξε ουτε το γαλα…για αμαξι κοιταμε για station.θελουμε κ μεγαλο χωρο πισω γιατι θα το παιρνει κ στην δουλεια.

Φουφουκι παλι καλα που αργει η μαθητρια κ τα λεμε στο τσατ…χαχα ειχε ορεξη η μικρη σου χθες;ε συμβαινουν κ αυτά….το μεσημερι θα κοιμηθητε ολοι !!!!αντε πες στα γειτονακια να κανουν babysitting να θυμηθητε κι εσεις τα παλια…είναι πολύ αναζωογονητικο!!!!!

Μαρια μου τα ειπαμε κ στο τσατ,περαστικα στα κοριτσια σου….οσο για το θεμα εκεινο δεν νομιζω ότι ανακατευτηκαμε…όταν δημοσια σου ζητανε την γνωμη σου εχεις κάθε δικαιωμα να την πεις…μπορει να είναι διαφορετικη από αυτό που θα περιμενε να ακουσει αλλα δεν γινεται να συμφωνουμε ολοι….εμενα η ενσταση μου ηταν προς τις άλλες κοπελες που εσπευσαν να κατηγορησουν οσες ειπαν ότι η εκτρωση είναι κατι κακο που θα την σημαδεψει….κ αν θεωρουσαν σκληρα αυτά τα λογια εγω θεωρω αυτην την πραξη πιο σκληρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνεται τσούπρες;Μόλις έβαλα το φαγάκι μου,τελείωσα και το σπιτάκι μου,έκανα κι ένα ντουζάκι.Μα τι ζέστη κι αυτή σήμερα.Στάζουμε όλοι.Τι μαγειρεύετε;Εγώ χοιρινή τηγανιά,ρυζάκι,γεμιστές πιπεριές με φέτα μπέικον και τριμμένη ντοματούλα,θα τηγανίσω και κανα κολοκυθάκι και καμια μελιτζάνα και θα βολευτούμε μια χαρούλα,θα κόψω και σαλατούλα και θα είμαστε μια χαρά.Αχ,δεν μπορώ ζεσταίνομαι.Όσο έκανα δουλειές είχα καταϊδρώσει.Είμαι και στη δεύτερη μέρα περιόδου,καταλαβαίνετε. :evil: Μα τώρα που έχω εγώ περίδο κάνει τους καύσωνες; :-w Τελοσπάντων,στη θάλασσα πάντως θα πάμε να κάνουν τα μωρούλια μπάνιο.Κρίμα είναι να τα κρατήσω εδώ με αυτή τη ζέστη.

Αυτά πάω να φτιάξω και τα υπόλοιπά.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον φουφουκα καθε πρωι οταν μιλαμε η Κωνσταντινα κοιμαται μεχρι αργα....κανονισε..πρωινο ραντεβου!!!! :D:D σημερα 10 +20...ομως δεν κοιμαται τωρα το μεσημερι... :evil::evil: λιγα πραγματα εκανες βρε για μεσημερι.... :lol::lol: εγω εκανα αρακα με αγκιναρες...με το ζορι το εφαγε η μικρη αφου της το αλεσα....η Στελλιτσα πως ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ μη με κοροϊδεύεις.Περίσσεψαν και για το βράδυ,λες να έκανα πολλά τελικά; :? Οκ,θα φροντίσω,αφού δεν έρχεται που δεν έρχεται το μάθημα,θα τσατάρουμε,να απολαμβάνει το Κωνσταντινάκι ύπνους.

Μαγδούλα,είχαμε γεννητούρια;;;Άντε βρε να σας ζήσει.Να είναι καλότυχη και πάντα υγιής κι ευτυχισμένη. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε φιλεναδιτσες :) Εγω τους κοιμισα και ειπα να μπω να σας διαβασω και να σας πω τα νεα μου,μην μεινω παλι πισω :!: Ασε που αγχωθηκα να ανοιξουμε το Νο5 για να ειναι αφιερωμενο στη μπεμπα που ερχεται ;)

Καταρχην να σας πω οτι εστειλα μην στη Σταυρουλα ειναι καλα,μπαινει μας διαβασει αλλα δεν εχει χρονο να σχολιασει,συγκινηθηκε η παλαβιαρα που τη ψαξαμε!!!

Πηρα τηλ και τη Ρουλα αλλα ηταν υποθηκοφυλακειο και δεν καταφεραμε να μιλησουμε :(

Κατα τ'αλλα,τελειωσα νωρις απο τη δουλεια σημερα και προλαβα να παω ΚΤΕΟ.Μετα εκανα παλι μια εξορμηση στα ΚΟΥΚΟΥ και πηρα μια διπλη κουνια τυπου καναπεδακι για το εξοχικο για να μπορει να κουνιεται και η ανηψουλα μου και αυτη 32ευρα μονο :o:o:o

Μετα πηγα πηρα τη ζουζουνιτσα μου και πηραμε crocs μωβ με πριγκιπισσες,μιλαμε πολυ τρελλα ειναι :D ,εγω ηθελα τα ροζ γιατι πανε καλυτερα με τα μπανιερα μας αλλα δεν τα εβγαζε με τιποτα τα μωβ,αφου με αυτα ηλθαμε σπιτι :lol::lol::lol:

Λεγαμε να παμε στο εξοχικο των δικων μου σημερα και αυριο αλλα αδιαθετησα πρωι-πρωι οποτε.....τζιφος!!!!Παει και αυτο το Σ/Κ :evil::evil:

Το απογευμα λοιπον στησαμε την κουνια στην αυλη μας και ενθουσιαστηκε :D:D

Το μεσημερι εφερε ο αντρας μου ενα δωρακι για την μικρη απο μια νοσηλευτρια,στο ασχετο αλλα πολυ με συγκινησε!!!Ειναι ενας πινακας με το ονομα της,πολυ τελειο,το εβαλα στο δωματιο της ηδη :D Το εκανε μια φιλη της που κανει ζωγραφικη για παιδια,μπομπονιερεςκλπ!!!Θα σας βαλω φωτο ;)

Φουφουκι,πλακα μας κανεις :lol::lol: γαμο ειχατε καλε και εκανες τοσα φαγητα :lol::lol:ή μηπως περασες τα παιδια για τον γκοτζιλα???? :lol::lol::lol:

Ολα τα ΚΟΥΚΟΥ κλεινουνε,οποτε τρεχα να προλαβεις αν εχετε εκει ;)Συμπασχουμε βλεπω,περιοδευεις και εσυ ;)

Μαγδουλα,λογικα εχετε δει ηδη το νεο μελος σας :D Ελπιζω να πηγαν ολα καλα!!!Γερη και ευλογημενη να ειναι!!!!!

Πηρα και τις φωτο του γαμπρουλη μου!!!!Ρε εσυ σαν αδελφακια ειναι με τη δικια μου :o:o:o:o

Αλεξ ,με ωραια φαγητα την μυεις στον κοσμο της γευσης :lol::lol: Αγκιναρα με αρακα δεν τρωω εγω,σιγα μην φαει η Κων :lol::lol: Ειμαι ερωτιαρα ρε φιλεναδα,αλλος ειναι.....γιουχου!!!!!

Μαρακι,αντε καλη ξεκουραση ευχομαι,αρχιζει ενα ωραιο Σ/Κ με τις κορουλες σου,οι οποιες ελπιζω να υγιαινουν!!!!

Αντε πολλα ειπα παλι!!!Σας καληνυχτω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι αργα και αυριο εχω πολυ πρωινο ξυπνημα αλλα δεν μπορω να μην σχολιασω κατι που διαβασα...πες τα βρε Χαρα......μαρη Αλεξ εισαι καλα εδωσες στο παιδι αρακα με αγκιναρες????????το αλεσες κιολας????και μετα παραπονιεσαι που δεν τρωει.......εγω θα στο εφτυνα κιολας οχι μονο δεν θα το ετρωγα!!!!!!!!!!!

εχω συγκλονιστηκα νεα αλλα δεν ειναι η ωρα καταλληλη αλλα ουτε και το μερος για να τα γραψω καποια στιγμη απο την επομενη εβδομαδα στην ομαδα!!!!το μονο που θα πω ειναι οτι σημερα εγιναν αποκαλυψεις ;);) και ωωωω ναι τις εκανα εγω :shock: εεε καιρος δεν ηταν????αχ κοριτσια σαν να εφυγαν απο πανω μου 100 κιλα νιωθω!!!!!!!τα πα και ξεθυμανα....αυτα!!!!σημερα παλι στην γυρα ημουν πηγα και εκανα και ριζα κατασπρη ημουν..αυτα παω να την πεσω!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!

Αλεξ ελπιζω αυριο να την της φτιαξεις φαγητο την προκοπης :lol: ακου αρακα με αγκιναρες :o την καημενουλα τι τραβαει κι αυτη ουφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες...τι κανετε;;φουφου δεν μπηκες σημερα κ ειχαμε πρωινο ξυπνημα παλι...τελοσπαντων...τουλαχιστον εφαγε ηρεμα βλεποντας βιντεακια παιδικα στο you tube... :lol::lol::lol:

Καλα μαρη Δεσποινα...για να σχολιασεις τον αρακα μπηκες... :lol::lol: δηλ αρακα να μην φαει;;;ολο γκουρμε θα τρωει;δεν το ηθελε καθολου μη αλεσμενο,οταν το αλεσα κατι εγινε.... ;);) σημερα θα της κανω κατι πιο καλο για να μην λετε...τι ειπες εσυ κ ξαλαφρωσες;;σε ποιον;;;με τρομαζεις κοπελια..γιατι εχεις κ ενα στοματακι...μελι σταζει!!!! =))=))

Χαρουλιτα το Νο 6 θα ανοιξουμε για την μπεμπα της Φωτεινης...αυτο ηταν αφιερωμενο στην επιστροφη μας!! :lol::lol: τα αδειασες τα κουκου!!! :lol::lol: με γεια κ η αλλη κουνια σας!!!!κι εσυ με τον αρακα ε;;καμια στηριξη;;; :cry::cry:

εμεις μαλλον θα παμε στο εξοχικο σημερα...κ μπορει κ να μεινω με το Κωνσταντινακι λιγες μερες...

φιλακια πολλα σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σας!Πώς είστε;Το Στελλάκι μου ψήνεται στον πυρετό στην κυριολεξία.Τόσες μέρες ψηνοτανε,αλλά είχε χαλάσει το θερμόμετρο και δεν έδειχνε τις πραγματικές θερμοκρασίες.Το καημενούλι μου,τουλάχιστον δεν είναι η διάθεσή της τελείως πεσμένη. :?

Χαρουλίτα,μεγεια τα πραγματάκια σας.Ελα ρε μη με κοροϊδεύεις κι εσύ με τα φαγητά.Δεν ήταν πολύ το κρέας,φοβόμουν μήπως δε φτάσει κι ήθελα να έχουμε και ποικιλία. :P:P:P Το βράδυ όμως τα αποτελειώσαμε. ;) Τι να έχει εδώ κουκου; =))=))=))=))=))=))=)) Μπα σε καλό σου.Εδώ ένα τζάμπο άνοιξε κι έχει διαστάσεις διαμερίσματος,με βάση τον πληθυσμό δεν επιτρέπεται να ανοίξει κάτι τέτοιο. :roll: Κι εσύ περνάς περιοδεύων ε;Αστα μες στη ζέστη.

Δέσποινα,θα σε βάλω στη χαστουκέρα ε;Καλά ρε;Μπαίνεις μας ανάβεις φωτιές και φεύγεις;Τρελή.Περιμένουμε τα νέα σου.Αν και τα πολυ σημαντικά τα έμαθα από την Άλεξ.Αντε όλα καλά θα πάνε. :):-*

Άλεξ,ρε ξύπνησα στις 10.Τρελάθηκα στον ύπνο,αλλά το ευχαριστήθηκα. :P:P:P Με το που ξύπνησα κατέβηκα και μπήκα.Άντε να πάτε να κάνετε τα μπανάκια σας.Καλά να περάσετε.

Καλέ γιατί να μη φάει αρακά;Δε λέω για τις αγκινάρες,γιατί κι εγώ δεν έχω δοκιμάσει ποτέ.Αλλά πρέπει να μάθουν να τα τρώνε όλα.

Αυτά.Πάω να αράξω με την οικογένεια.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...