Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Καλή επιτυχία Δεσποινιώ στην εξεταστική και μετά στην εξωσωματική!!!Μια χαρά και με τις καμπύλες...τζάμπα ανησυχούσες....

Βγαίνω γιάτί έχω κάτι επέίγον σήμερα..Θα τα πούμε άλλη στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!σημερα με ξυπνησε απο τις 7.30 (-| κ δεν ηθελε γαλα,την κρεμα παλι με το ζορι ...με εσκασε παλι.. :evil: δεν ξερω πια τι θελει αυτο το παιδι [smilie=dontknow.gif] ....την ξαναεβαλα για υπνο να ησυχασουμε κ οι 2!!χθες ηρθε η κουνια :D:D !!!την εστησε το απογευμα ο μπαμπας μας,με βοηθο την Κωνσταντινα η οποια επαιρνε τις βιδες κ μετα τις ψαχναμε... :?:? πριν ακομα την τελειωσει ηθελε να ανεβει...κ κλαμα που δεν την εβαζα.....ε μετα δεν ηθελε να κατεβει!!!το μποουλινγκ δεν το εχει καταλαβει ακομα...τα ειχα στησει κ της εδινα να πεταξει την μπαλα κ την πεταγε πανω μου :evil::evil: κ αμα εριχνα εγω τις κορινες νευριαζε κ τις ξανασηκωνε... :lol::lol::lol:

Μαρακι τα ειπαμε κ χθες στο τσατ λιγακι,για την θαλασσα σου προτεινω την τακτικη μου...μπες εσυ μεσα κ μην τους δωσεις σημασια.... ;);) μετα να δεις πως θα μπουν...αλλα να ειναι κ ζεστη η θαλασσα...κανε κ τις εξετασεις αλλα αφου σε στεναχωρεσε κατι τοσο πολυ πιθανον να ειναι ψυχολογικο... :YMHUG::YMHUG:

Στεργιακι προσεχε με το χαμομηλακι μηπως της κοβετε η ορεξη .της δικια μου δηλ που ειναι κ λιγοφαγη αν της δωσω τιποτα πριν απο το γευμα...θα ειναι λες κ εχει φαει κανονικα κ δεν θα θελει το φαι της. :evil: εσυ ξερεις καλυτερα την μικρη σου βεβαια ;) .κανατε κ εμβολιακι!!ε φερνει λιγο γκρινια αλλα ενταξει σημερα θα ειναι καλυτερα!!ηρθαν κ τα βαφτιστικα σας,τι καλα!!μονη σου εφτιαξες τις μπομπονιερες με μωρο στο σπιτι!! :ymapplause::ymapplause: μπραβο κοριτσακι μου,βαλε μας καμια φωτο τις θαυμασουμε!Αυγουστο ειχες πει η βαφτιση;

φουφουκααααααα!!!!!!!!!!!αντε να τελειωσει το σχολειο να μπαινεις κ λιγο το πρωι!!!ψηλωσε το Στελλακι;τι ωραια!!τι ατακα ειπε παλι!! =))=))=)) ωχ ετσι κ αρχισει να μιλαει η δικια μου το τι εχει να μου συρει για πιεση.... :lol::lol::lol: αντε σε λιγο θα μας λες κ τις ατακες της μικρης... :D:D:D με τα γειτονακια βλεπω σταθερα ε; :lol::lol: μια χαρα!!!οσο για την αλλη δεν ηξερε με ποια εμπλεκε...τωρα ας πηγαινε με σκυφτο το κεφαλι... L-)L-)

Αριακι μου γλυκο τι ωραια που περνατε οι 3 σας :x:x !!!η μικρη κολλημενη στον μπαμπα;πολλα φιλακια στο Μαριλακι

Δεσποινιω μου μια χαρα οι εξετασεις,αντε τωρα θα προσεχεις ομως λιγο τι τρως γιατι σε λιγο θα εισαι εγκυουλα [smilie=wav.gif] κ θα πρεπει να τρωει καλα κ το μπεμπακι!!για την εξεταστικη δεν σε φοβαμαι... :-B:-B=))=))

Ρουλα;;;;συμπεθερουλα μου;;που χαθηκες παλι :cry::cry: ;θελω φωτο του γαμπρου με μαγιο!!! B-)B-)

Βικακι,Ελενακι;μπειτε για ενα γεια!!ελπιζω ολα να ειναι καλα!!φιλακια στα παιδακια σας :-*

Σταυρουλιτσα τρεχετε κ δεν φτανετε τωρα που δουλευει κ ο αντρουλης;περιμενουμε τα νεα σας οταν μπορεσεις! :-*:-*

η δικια μου δεν βλεπω να κοιμαται...γελαει μονη της.... :D:D φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια!Τι κάνετε;Εγώ γύρισα άρον άρον από το σχολείο,αφού είχαμε ατύχημα.Είχε σκαρφαλώσει το Στελλάκι μου στην κούνια της,έπεσε και γύρισε το πόδι της.Πρήστηκε,αλλά της έκανε η μάνα μου πάγο και μέχρι να έρθουμε με τον άντρα μου είχε ξεπρηστεί.Της το έχω βάλει τώρα σε επίδεσμο,καλού κακού για να είναι σταθερό.Την πήραμε τη λαχτάρα μας.

Βασικά θα σχολίαζα,αλλά μου έφυγε η όρεξη.Σορυ κοριτσάρες! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου περαστικά στο Στελλίνι,Κατερινιώ...Και γω νόμιζα όταν μεγαλώσουν σταματάνε τα ατυχήματα...μπα μάλλον δεν ισχύει ε;;;

Πάλι πρέπει να βγω...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Ναι, το ξέρω είμαι γαϊδούρα που χάθηκα, αλλά όλο κάτι θα συμβαίνει και δεν προλαβαίνω να γράψω.

Όλα προχωράνε καλά με την μπέμπα. Την Πέμπτη είχαμε γιατρό. Έχει πάρει πολύ καλή θέση και είναι ήδη 2.870. Ο γιατρός θεωρεί δεδομένο ότι θα πιάσουμε πάλι το 4κιλο. Ο Αλεξ αυτή τη φορά δεν έκλαιγε που ηρθε μαζι μας και χάζευε και αυτός τον υπέρηχο, όχι ότι κατάλαβε και τίποτα, απλά εμείς του λέγαμε "να η μπέμπα στην τηλεόραση" και ο γιατρός να λέει "να το πιπί της" :lol: .

Ο μικρός ώρες ώρες γίνεται πολύ ατίθασος και δεν συμμαζεύεται. Ευτυχώς έρχεται κάποια απογεύματα η μαμά μου και τον κυνηγάει αυτή γιατί εγω τα έχω παίξει. Δεν παλεύεται και η ζέστη :evil::evil:

Αλεξάνδρα μεγεια η κούνια και το μπόουλιγκ. Πραγματικά τόση υπομονή που δείχνεις με την μικρή δεν υπήρχε περίπτωση να την έχω. Χτες του δικού μου δεν του άρεσε το μεσημεριανό και έφαγε με το ζόρι 4 πιρουνιές. Ε σιγά μην τον παρακαλούσα, του πήρα το πιάτο και συνέχισα να τρώω εγώ μόνη μου. Μια χαρά περάσατε και στους γονείς σου. Η μικρή τα έμαθε όλα τα ζωάκια; :D Άσχετο: η εικόνα με τον φραπέ παντού :lol::lol::lol::lol: θα τον είχα δολοφονήσει :lol::lol::lol:

Δέσποινα εσάς σας δίνουν δωρεάν τα φάρμακα οι φαρμακοποιοί; Δεν είστε στον Εοππυ; Καλή επιτυχία στην εξεταστική. Με το καλό να πάνε όλα τέλεια και στην εξωσωματική. Και για την μετακόμιση σου έχω λύση: Να έρθει η πεθερούλα σου να σε βοηθήσει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αν είχες τον ενδοκρινολόγο μου θα σου τα έψελνε για την καμπύλη. Εγώ φέτος είχα

0' 87

60' 162

Κατά τη γνώμη μου ίσως είναι καλό να προσέξεις τη διατροφή σου γιατί αν είχες τα ίδια αποτελέσματα σε περίοδο εγκυμοσύνης θα είχες θέμα σίγουρα. Με μέτρο μακαρόνια, ρυζι, πατατες, άσπρο ψωμί και φυσικά τα γλυκά.

Αν έρθεις Ρόδο θα τους συνηθίσεςι τους σεισμούς. :lol::lol::lol: Εμείς κοιμόμασταν και οι 3 τρεις στο κρεβάτι για μεσημέρι, ξυπνήσα εγώ, ξύπνησα τον άντρα μου και μολις τελείωσε το κούνημα συνεχίσαμε τον ύπνο μας. Ο Αλεξ χαμπάρι δεν πήρε.

Άρια φρόντισε να τον ξεζουμίσετε τον αντρουλη σου τώρα που τον έχετε κοντά σας. :lol: Μήπως να βάζατε μπροστά και για 2ο να έχει να ασχολείται η Μαριλού να μην σας ζαλίζει; :D

Στεργία το λινκ που μου έστειλες το πατάω και λέει ότι το άλμπουμ είναι άδειο, οπότε δεν βλέπω πουθενά φωτογραφίες σας. Για τη βάφτιση όλα μόνη σου τα κανόνισες; Οι νονοί δεν συμμετέχουν καθόλου; Ούτε το σταυρό δεν διάλεξαν; Η βάφτιση πως πήγε; Τελικά η μαμά έβαλε το λουλουδικό στο κεφάλι;

Το χαμομήλι θρεπτικό δεν είναι αλλά αν δίνεις το γνωστό κίντερτε έχει ζάχαρη νομίζω μέσα, οπότε καλύτερα να το αποφεύγεις. Τώρα το καλοκαίρι θα διψάει και πιο συχνά και ίσως να χρειάζεται που και που λίγο χλιαρό χαμομηλάκι για να δροσιστεί, αλλά η αλήθεια είναι ότι πάντα ήμουν της άποψης ότι μόνο γάλα χρειάζονται τα μωράκια. Αφού έχεις συννενοηθεί με την γιατρό, τότε εσύ ξέρεις καλυτερα.

Χαρά πόσο ροζ είναι το δωμάτιο της μικρής;!!! :lol: Σιγά μην άφηνε τα παπουτσια της γιαγιάς χωρίς να τα φορέσει. :lol::lol:

Φουφου μια χαρά οι μικρές σου από ανάπτυξη. Θα κάνουν τρελό παρεάκι μεταξύ τους. Οι ανιψιές είναι πολύ μικρές. Θα τις καταφέρεις όλες μαζί; Το ματιάσαμε το κορίτσι που το έχεις ακόμα στην κούνια :cry::cry: Περαστικά να είναι.

Μαρία πόσο γέλασα με την Χρυσάνθη που βγάζει το γλωσσί της στη φωτογραφία :lol::lol::lol: είναι λες και σας κοροϊδεύει!! :lol::lol::lol: Πως πας σήμερα; Τα ίδια; Θα τα καταφέρεις και με την εξεταστική και τις μικρές στην Αθηνα; Ενταξερι θα μου πεις είναι και τα πεθερικά.

Μάγδα ο Βασιλάκης περιμένει την ξαδελφούλα του ή μόνο τις παραλίες σκέφτεται; Έτοιμο το δωμάτιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε??? μολις σας διαβασα και ειπα να σας σχολιασω...

εγω ειμαι ετσι :evil: σημερα ολη μερα ειναι μες τη γκρινια...επισης ειναι 2-3 μερες που αρχισε να φωναζει δυνατα και ταυτοχρονα να γελαει ή να γκρινιαζει....αν ασχοληθω μαζι της σταματα κ γελα αν την αφησω κατω η στη κουνια-ριλαξ κτλ τα ιδια.... :twisted: ολη τη μερα ζητημα ειναι αν κοιμηθει 2-3 ωρες καλα το μεσημερι δεν κοιμαται με τιποτα ...δεν αφηνει και μας να κοιμηθουμε,....κ οταν με νευριασει και σηκωθω μετα κοιμαται...τι αναποδο παιδι :twisted:

Αριακι καλα να περνας με τον αντρουλη σου κ το παιδακι σου!!! να μπεις οποτε μπορεσεις να μας πεις τι κουβεντουλες λεει η μικρη!

Δεσποινακι καλη αρχη και καλη επιτυχια στην εξεταστικη! Αντε με το καλο να αρχισεις και την εξωσωματικη!!! τι καλα...

αλεξακι ηρθε η κουνια σας ε! Τι καλα...πλακα θα ειχε η κων.να στη κουνια αλλα και με το μποουλινγκ...οσο για το χαμομηλι τη δικια μου δεν την επηρεαζει στο γαλα...αμα εχει ορεξη αυτη να φαει τρωει και την κανω κ αλλο, αμα δεν θελει ομως μπορει και να κοιμηθει νηστικη...τι να τη κανω...στην αρχη ακουγα απο γνωστες μου οτι τα παιδια τους τρωνε 150 μλ μπορει κ στο 3 ωρο...και γινομουν ετσι :shock: ...κ ελεγα παει το δικο μου δεν θα μεγαλωσει.... αφου δεν τρωει παντα αυτα που πρεπει να τρωει ...αλλα κ εγω που δεν ετρωγα ουτε 50 μλ -με λεει η μανα μου- τι επαθα...δε μεγαλωσα??? προσπαθω να μην αγχωνομαι με το φαι....

φουφουκα περαστικα για το ποδαρακι της μικρης...ευχομαι να ειναι καλυτερα!!!

φωτεινακι, σου ξαναστειλα μαιλ με φωτο...για δες τωρα τις βλεπεις??? σε μπερδεψα με τις βαφτισεις....

ακου:

-->το σαββατο 23/6 γινομαι νονα...γι αυτο πηρα σταυρο-βαφτιστικα κτλ. Το λουλουδικο θα το βαλει η μανα του παιδιου που θα βαφτισω....

--> στις φωτο που σας εστειλα, που σας ειπα οτι τις βγαλαμε πριν παμε στη βαφτιση, ημασταν καλεσμενοι απλα...

--> τη κορη μου θα τη βαφτισουμε τον αυγουστο...κι ακομα δεν εχω κοιταξει τιποτα...αλλωστε θα την κανουμε πολυ κλειστη.....δεν μας παιρνει αλλιως....οποτε δεν εχω και πολλα να κανω....

πιστευω να σε ξεμπερδεψα....χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι νεα κοριτσακια?Ναι καλε,εγω ειμαι!!!Το ξερω χαθηκα,αλλα τι να κανω η κακομοιρα,τρεχω σαν τον Βεγγο....Πανω-κατω στη μανα μου(εκει δεν εχω νετ),ερχομαι για 2 απογευματα και προσπαθω να βαλω ταξη στο σπιτι και φτου μανα :twisted::twisted:

Λειπει και ο μπαμπας μας στις Βρυξελλες,την Πεμπτη γυρναει,οπτε ειμαστε μοναχουλια!Ασχετο αλλα την Πεμπτη που γυρναει εχουμε επετειο γαμου και εφημερευω,οποτε δεν θα βρεθουμε,αλλα και το Σαββατο που εφυγε,παλι εφημερευα,οποτε εχω να τον δω.....

Κατα τ'αλλα η μικρη μου εμφανισε εκζεμα στα μαγουλακια και πηγαμε σε δερματολογο,ατοπικη δερματιτιδα εχει,αλλα δεν υπαρχει λογος να το ψαξουμε πιο πολυ,τοπικη αγωγη θα παρει και βλεπουμε!!Θα απευαισθητοποιηθει μονη της μεγαλωνοντας,ολα τα στραβα απο μενα τα πηρε πια :twisted::twisted:

Αυριο εχει γιορτη η ανηψια μου στα προνηπια και θα παμε :!: Ανυπομονω!!!

Αυτα τα νεα μας σε γενικες γραμμες,παω να σχολιασω γιατι μαζευτηκαν τοσες σελιδες :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχιζω λοιπον....

Φουφουκι,καταρχην περαστικα για το Στελλακι σου :( Τι το πιεζεις μαρι το παιδι :?: Οριστε αυτοτραματιζεται απο το να μη σε αντεχει :lol::lol: Καλα μιλαμε ελιωσα,τι αλλο θα ακουσουμε :lol::lol:

Πηρε μπρος και το μικρο σου ,ε?Και εμενα η δικια μου καθε μερα μας ξεφουρνιζει καινουριες λεξεις :D Σημερα ειπε:καρεκλα,κερασια,κουκουτσια και τα λεει πολυ καθαρα :D

Ωραια ρε εσυ που ειναι καλα στο καινουριο σχολειο ;) Φευγει η μανουλα :( Ερχονται οι ανηψιες :o Πως θα την παλεψεις ρε εσυ με τοσα παιδια :shock: Ευτχως που χορτασες τα γειτονακια γιατι βλεπω να κανεις μαυρα ματια να τα δεις :lol::lol:

Καλα η αντικοινωνικοτητα και ο αντρας μου ειναι 2 εννοιες ταυτοσημες!!!Αν εφευγα μονη μου ,θα ηταν το καλυτερο του :twisted:Κοιτα σνομπ δεν νομιζω να τον πουν,αλλα περιεργο.....!!!!!Και με το δικιο τους οι χριστιανοι δηλ!!!!

Μαρακι,φοβερες οι κουκλες σου στις φωτο!!!Αυτες ειδικα για τον μπαμπα,φανταζομαι θα ελιωσε!!!

Δινεις μαθημα παλι,τελεια να μας πεις και κανενα κουτσομπολιο :lol::lol: Καλη επιτυχια!!!

Για το παρεακι,μην ανησυχεις,καθε καλοκαιρι αποσυντονιζομαστε,αλλα μετα βρισκουμε τους ρυθμους μας ;)

Τωρα για την κυβερνηση,να σου πω και εγω χαρηκα εκτος απο τον ανδρα της Φωτεινης!!Πιστευω οτι ο ΣΥΡΙΖΑ θα ηταν καταστροφη,οχι οτι οι αλλοι τα καναν καλυτερα τοσα χρονια,αλλα πιστευω οτι πηραν το μηνυμα τους πια!!!Αλλα στο ΣΥΡΙΖΑ δεν μπορουσαν να συννενοηθουν μεταξυ τους πια,με τους εξω θα τα βρισκανε!!!Ασε δηλ που ολο το διεφθαρμενο ΠΑΣΟΚ εχει προσχωρησει εκει!!!Οποτε το μη χειρον,βελτιστον...θα δειξει η ιστορια!!!

Συμπεθερα,αρχισατε τα μπανακια,ε!!!τελεια!!!Κοιτα ομως μην μου πνιξεις το παιδι!!Ελπιζω να παμε και εμεις καμια Χαλκιδικη για Σ/Κ αν και εχουμε και βαφτιση την Κυριακη,αλλα σκεφτομαι να μην παμε :oops: Τι να κανω ,ενα Σ/Κ που δεν εφημερευω να μην παμε για ενα μπανιο πια!!!!

Γεννατε οπου να ναι ετσι?Δεν πιστευω να χαθηκες για αυτο :roll:

Αρια,σε καταλαβαινω απολυτα,σιγα μην ειχα τη θαλασσα στα ποδια μου και μιλουσα σε εσας :mrgreen: Ποσο ζηλευω!!!Οταν ειμασταν Κορινθο το σπιτι μας ηταν πανω στη θαλασσα και ειχα θεα ολο τον Κορινθιακο,τωρα επιασα τα βουνα,βεβαια μην παραπονιεμαι,ωραια ειμαστε,εχουμε δροσια,αφου οταν κατεβαινω στη μανα μου ψηνομαι!!!

Το Σ/Κ παιζει να ελθουμε στα μερη σου και δεν εχω το τηλ σου!!!!Αν το εχει καμια ας μου το στειλει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ,τις εκανε τις βουτιες της και η δικια σου!!!Μονο η δικια μου θα μεινει ασπρουλαρια,ασε που τωρα με την δερματιτιδα πρεπει να αποφευγουμε τελειως τον ηλιο!!Δεν της ανοιξε καθολου την ορεξη η θαλασσα?

Της αρεσε η κουνια,ε?Θελω και εγω να της παρω!!Ποια πηρατε τελικα?Αν και πρεπει να παρω και τον ανδρα σου μαζι γιατι ο δικος μου σιγα μην καταφερει να την συναρμολογησει :lol::lol:

Φωτεινη,μανα κουραγιο και κοντευεις!!!!Απορω και εγω πως λες για αλλα παιδια με τα καλοκαιρινα γεννητουρια!!!Πολυ baywatch ο Αλεξ με το μαγιο :lol::lol:

Κορη εχω μαρη ,που το ειχα και καημο και εβγαλα το αχτι μου,γιατι στην αρχη μου λεγαν οτι ειναι γιος,τι ηθελες να το κανω το δωματιο,καφε!!!

Ο συζυγος ευχαριστημενος σαν και εμενα φανταζομαι!!!Ευτυχως υπαεχει και ενας σωφρον στο σπιτι σας!!!

Ρουλακι,πανω που σε βρηκαμε σε ξαναχασαμε!!!Απαραδεκτη και εγω,θα σε παρω αυριο τηλ!

Ελπιζω να ειναι καλυτερα ο μικρος και εσυ βεβαια!!!Τα δωματια τελικα δεν μας τα βαλες!!Αληθεια απο Θεσ/νικη εχει απ'ευθειας,οπως και για Σκιαθο,Σκοπελο?Εχω μπλεξει με τους γαμους παλι αλλιως θα μπορουσα να ελθω κανα 4ημερο,αν και πιο πιθανο το βλεπω να βρεθουμε στα νοτια τελικα!!!

Και μην ακουω βλακειες οτι δεν εισαι καλη μανα!!!Εχουμε αναγκη να γεμιζουμε μπαταριες που και που!!!Καλα εκανες και το εριξες εξω στην Αθηνα!!!Στην Τριπολη μπορεις?Οχι,αρα....

Και εσεις δεν γινεστε νονοι μεσα στο καλοκαιρι?αρχισες τις προετοιμασιες?φανταζομαι θα μεγαλουργησεις παλι!!!!

Στεργια,τι κουκλι μωρο εχεις,αλλα ζορικο απο οσο βλεπω!!!Και εσυ ομως κουκλιτσα,τα ματια σου ολα τα λεφτα φιλεναδα!!Ποιος τα ξερει μωρε τι τα ενοχλει,μπορει και να ζεστενεται :roll: Τωρα που βρηκες το κολπο οτι της αρεσει η πισινα,παρτες σβαρνα :lol: Ειναι γεννημενη για μεγαλη ζωη η κοπελα :lol:

Ετοιμη για τη βαφτιση,ε?αντε με το καλο!!Εφτιαξες και τις μπομπονιερες!!!Πως να μη σε γεμισει δωρα η κουμπαρα σου μετα!!!Οσο για αυτο,δεν την αδικω και στα μερη μας ετσι ειναι,δινουν πολυ σημασια στον κοσμο,οποτε και εγω για να μην στεναχωρω παπουδογιαγιαδες ειμαι τυπικη πολυ!!!Αλλωστε εσενα μια χαρα σου εκατσε,τι σε νοιαζει ;)

Τωρα σε οτι αφορα το χαμομηλι,συμφωνω με την παιδιατρο σου!Τα παιδια που πινουν ξενο γαλα εχουν αναγκη απο εξτρα ενυδατωση,αλλιως υπαρχει κινδυνος δυσκοιλιοτητας,απλα οχι πριν το γευμα ακριβως για να μην της κοβει την ορεξη!!!

Μιτσακο,Βικυ,Ελενα,Σταυρουλα!!!!!!!!!!Που χαθηκατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι,σε αφησα τελευταια γιατι εχεις τα πιο σημαντικα νεα :!: Καταρχην ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ μεσα απο την καρδια μου!!!Να μας ανακοινωσεις γρηγορα μια τεραστιαααα χοριακη ;)

Τωρα σε οτι αφορα τη μεταθεση τι να πω!!!Ηλθε ασχημη ωρα αλλα μαλλον ειναι καλος οιωνος αφου απο οσο καταλαβα δεν τρελλενεσαι για τους Ηπειρωτες,ασε δηλ που θα φυγεις και μακρια απο την πεθερα :mrgreen: Αν σου κατσει δε και πας Λημνο,μην ανησυχεις θα σου φτιαξει το σπιτι ολο η Φουφου,η ειδικοτητα της ειναι αλλωστε,αν πας κατα Ροδο μην περιμενεις φως :lol::lol:

Παντως περα απο την πλακα,αν κανεις την εμβρυομεταφορα και ελθει και μετακομοιση,να φανε τον κ..ο τους οι δικοι του θα ειναι,οι δικοι σου θα ειναι????Δεν ξερω,αλλα θα ελθουν να σε βοηθησουν για την ακριβεια να τα κανουν ολα αυτοι :!: Ή θα πας στη μανα σου να σε προσεχει και θα τα αφησεις ολα στον αντρουλη σου!!!Εχει δικιο η Μαρια σε αυτα που σου ειπε!!!

Εκτος αν τα αφησεις για μετα και βρεις αλλο γιατρο εκει!!!Γιατι τελικα δεν εχω καταλαβει αν τον εμπιστευεσαι ή οχι τον γιατρο σου :?

Εγω παντως θα σου πω κατι φιλικα,οι γιατροι απεχθανομαστε αυτους που το παιζουν ειδημονες και μας τη λενε!!!Ειναι σαν να νας ακυρωνεις τις γνωσεις μας που στην τελικη για αυτες ηλθες σε εμενα!!!Αλλωστε αν δεν σου γεμιζει το ματι,που ειναι απολυτα θεμιτο αλλαζεις γιατρο και πας σε αυτον που εμπιστευεσαι!!!Αν δεν υπαρχει αμοιβαια σχεση εμπιστοσυνης δεν προχωραει καλα το θεμα!!!Ακουσε με!!!Και αν θελει αυτες τις βιταμινες αυτες παρε δεν χαλασε ο κοσμος!!!Ή τουλαχιστον μην του τη λες.....δεν σε καλεσε αυτος εσυ πηγες εκει!!!!

Αυτα στα λεω μεσα απο την καρδια μου γιατι ξερω το συναφι μας!!!Εγω πχ μπορει να μην σε ξαναδεχομουν στο ιατρειο μου :?

Παντως οτι και αν αποφασισεις τελικα το σημαντικο ειναι οτι πηρατε την αποφαση σας :)

Ηλθατε Θεσ/νικη τελικα?Κριμα που δεν εκατσε να βρεθουμε :(

ΑΑΑΑΑ!!!Τωρα που το θυμηθηκα μια και το ειπε η Φωτεινη ,τωρα οι συντεγες εκτελουνται κανονικα,μαλλον μεχρι την Τριτη,οποτε τρεχτε....Η Δεσποινα πηγε σε φαρμακειο του ΕΟΠΥ για αυτο δεν πληρωσε!!!

Φοφουκι,δεν τα αλλαξα τα πιατα,βρηκα τροπο να μπααινουν στο πλυντηριο ;)

Αντε σας φιλωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας να μαι κι εγω!!!!!η ωρα ειναι 2!!!!!ειμαι μονη και μολις τελειωσα το διαβασμα για αυριο ουφφφφ μ αυτην τη ζεστη!!!!! λοιπον ξεκιναω να σχολιασω .......

Φωτεινουλα εχεις απολυτο δικιο για το καλοκαιριεδω κοντεβω να πεθανω εγω μ αυτην τη ζεστη ποσο μαλλον εσυ αλλα κανε λιγο υπομονη τον εφαγες τον γαιδαρο!!εσυ δεν μπαινεις στην θαλασσα??δεν στο επιτρεπει ο γιατρος?? :? για την καμπυλη μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικη γιατι στα 180'επεσε στο 72 πηρα και τον ενδοκρινολογο μου και μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα αφου η καμπυλη ινσουλινης βγηκε μια χαρα απλα να προσεξω λιγο και να μην τρωω βλακειες οσο για τα φαρμακα εγω δεν εχω πλεον ΕΟΠΠΥ εβγαλα βιβλιαριο στην ασφαλεια του αντρα μου και στην Θεσσαλονικη πηγα γιατι τα παρειγγειλα απο το φαρμακειο του στρατου οποτε τα πηρα με 5% συμετοχη αντι 25% που ειναι στα πολιτικα φαρμακεια γενικοτερα ομως εμεις μπορουμε να παρουμε φαρμακα κανονικα αφου δεν ανηκουμε στον ΕΟΠΠΥ.απο την Δευτερα τα φαρμακεια εκτελουν κανονικα συνταγες τωρα μεχρι ποτε κανεις δεν ξερει :? βεβαια οπως αποδεικνειεται ηταν κι αυτο ενας προεκλογικος εκβιασμος :?:?

Φουφουκα εφτασε ο καιρος να φυγει η μανουλα??δεν πειραζει ομως θα ερθουν οι ανηψουλες...περαστηκα για το ποδαρακι της ζουζουνας σου μα με τοση καταπιεση το παιδι στο τελος πηδηξε απο την κουνια :lol::lol:

Αλεξ μας ελειψες πολυ αλλα αφου περασες καλα χαλαλι!!τα ειπαμε και στο τσατ....ενθουσιαστηκε η μικρη με την κουνια???αντε εκμεταλλευσου το κι εσυ τωρα ;) ξερεις εσυ :lol::lol:

Χαρα ναι ηρθαμε Θεσ/κη αλλα ειχα μαζι μου και τα 3 μικρουλια μου αφου ακομα δεν τρωνε μονα τους οποτε δεν μπορουσα να τα αφησω εδω νηστικα ολη την ημερα οποτε δεν καθησαμε καθολου ο αντρας μου ηταν μεσα στο αυτοκινητο με τον κλιματισμο για να μην σκασουν κι εγω πηγα στο φαρμακειο να τα παρω και φυγαμε κατευθειαν μετα ειχα ραντεβου με τον γιατρο στα Γιαννενα στις 7 και καναμε βολτες να περασει η ωρα αφου δεν μπορουσαμε να παμε πουθενα και να τ αφησω μεσα στο αυτοκινητο μονα τους θα εσκαγαν.οσο για τον γιατρο.....δεν ξερω τι να πω...ολοι λενε οτι ειναι πολυ καλος και οκ δεν λεω οτι δεν του εχω εμπιστοσυνη αλλα για να του βγαλω μια κουβεντα τρομαζω..δεν μιλαει...τι ειναι αυτο το πραγμα δεν ξερω :roll: οτι και να τον ρωτησω μου δινει καθε φορα και μια φωτοτυπια και μου λεει διαβασε και θα σου λυθουν οι αποριες...οσο για αυτο που διαφωνουσα ηταν προβιοτικα για να μην τον πειραξει η αντιβιωση που του εδωσε και αφου λοιπον προχθες μου τα ξαναειπε γιατι προφανως δεν θυμοταν την συζητηση του λεω ηρεμα κι ωραια μα αυτο γιατρε ειναι κυριως για να αποφευχθουν οι κολπιτιδες ο αντρας μου γιατι να το παρει????για να το διαβασω μου λεει....το διαβαζει λοιπον και μου λεει ''δικιο εχεις παρε το αλλο και μην νομιζεις οτι εμεις οι γιατροι ασχολουμαστε και πολυ μ αυτα αλλα ηρθε ενας αντιπροσωπος μου αφησε εδω τα φυλλαδια και δεν το προσεξα αφου εισαι και σε φαρμακειο ξερεις πως γινονται αυτα''...εε απλα χαμογελασα τι να του πω?????εν τω μεταξυ μου λεει και ευθεως ποσα θελει φακελακι :shock: και οκ εγω ετσι κι αλλιως ειχα σκοπο να του τα δωσω αλλα μεσα σε δημοσιο νοσοκομειο εισαι καντο λιγο πιο διακρητικα :oops: τωρα για την μετακομιση δεν νομιζω οτι θα βοηθησει κανεις οι γονεις δεν υπαρχει περιπτωση η δουλεια τους ειναι τετοια που αυτην την εποχη και μεχρι τελος Αυγουστου δεν μπορουν να παρουν ανασα οχι να ερουν να βοηθησουν εμενα εγω επισσης δεν υπαρχει περιπτωση να παω γιατι θα κουραστω πολυ περισσοτερο απ οτι να κανω μια μετακομιση αφου η μαμα μου τους καλοκαιρινους μηνες μπαινει αργα το βραδυ και καποιες μερες της εβδομαδας μονο για 4-5 ωρες την νυχτα.....τωρα για τα πεθερικα ας μην το ανοιξω το θεμα γιατι μετα δεν θα κλεινει :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεργιακι μου πολυ μου αρεσουν τα μωρα που κοιμουντε λιγες ωρες :lol::lol: μα να εχεις να θυμασαι βρε παιδι μου στιγμες απο την βρεφικη του ηλικια οχι να μεγαλωσει και να λες ''ολο κοιμοταν δεν το χαρηκα''επισσης εχω χαρει πολυ που μπορεις και μπαινεις καθημερινα και μας λες τα νεα σου!!!μετα την βαφτηση θα πατε Βολο??θα σε χασουμε παλι????

Αρια καλα κανεις και γυρνας με τον αντρουλη οχι θα καθησεις να κλειστεις καλοκαιριατικα μεσα...αντε περαστε καλα τωρα που ειστε μαζι!!!

Μαρακι τι επαθες κοριτσακι μου :?::?: ελπιζω ηδη να εισαι καλυτερα!!!την επομενη εβδομαδα θα σε χασουμε κι εσενα??θα μεινετε μερες Αθηνα???αντε πηγαινε τις κουκλιτσες σου να αναστατωσουν λιγο τον παππου και την γιαγια!!

Ρουλιτσα δεν θυμαμαι αν στο ειπα :roll: τα δωματια σας ειναι φανταστικα!!!!αααα το νεο που μου ειπες το διαβασα αλλα το ειδα και σε βιντεο :lol::lol: ολα τα λεφτα... καλα να παθει της χρειαζοταν αλλα αυτη μυαλο δεν βαζει ρεζιλι γινεται ολος ο κοσμος την συζηταει αλλα αυτη δεν πτοειται συνεχιζει ακαθεκτη :mrgreen:

Σταυρουλαααααα που εχεις χαθει καλε??????????

Μαγδουλα μου τα ειπαμε λιγο και στο τσατ αλλα ειχα και τον αντρα μου που θυμηθηκε να κανει ολες του τις δουλειες το απογευμα και δεν μπορουσε και μονος........κοριτσακι μου εχεις απολυτο δικιο σε ολαααα για υτο μην καθεσαι και πολυ σκας!! ;)

και η ωρα πηγε 3 παρα ελπιζω να μην ξεχασα καμια :roll: για την μεταθεση δεν εχουμε ακομα κανενα νεο.....στο τελος θα μας πουνε σε μια εβδομαδα να ειστε ...στου διαολου την μανα.... [smilie=violent1.gif] [smilie=violent4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..τι κανετε;ελπιζω να ξυπνησατε καλα γιατι εμεις....ξυπνησε απο τις 7..ολο κ νωριτερα...χθες της πηρα καινουριες κρεμες κ διαφορα αλλα πραγματακια απο τα βιολογικα κ δεν θελει τιποτα,δεν της αρεσει τιποτα...εχω βαρεθει πια...με το ζορι τρωει συνεχεια κ αναγουλιαζει....το πρωι παλι τα ιδια...τιποτα δεν της αρεσει πια;ολο την εφτυνε την κρεμα την σηκωνω,λεω ας κατσει νηστικη πια,παω να βγω στην βεραντα κ δεν ειχα σηκωσει ολο το ρολο κ χτυπησα το κεφαλι μου,απο τα νευρα μου το τραβηξα με τοση δυμανη που εσπασα τα στοπ κ δεν μπορω να το κατεβασω....θα ερθει ο αντρας μου κ θα τα ακουσω....δεν ειναι κατασταση αυτη....το οτι φυγαμε για λιγες μερες δεν βλεπω να βοηθησε...κ εκει με ζοριζε κ εδω χειροτερα....προσπαθησα να την ταισω κ στην κουνια αλλα δεν θελει...δεν εχω αλλες ιδεες πια...ολο ψαχνω τι θα της φτιαξω,τι θα της παρω,πως θα την ταισω κ τιποτα δεν καταφερνω....ας κατσει νηστικη ,βαρεθηκα πια....εχω χασει τον εαυτο μου...εγω δεν ημουν ετσι,ειχα υπομονη ,τωρα γινομαι εξαλλη καθε φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλιτα μου, η γλωσσοκοπανα σου πηρε μπρος ε? την εμμελεια λεγαμε...αλλα ολα βλεπω εχουν αρχισει τις κουβεντες! τι καλα...θα χει πολλη πλακα..θα σας αφηνουν εκπληκτους να φανταστω... :D ο αντρουλης ταξιδι ε? δεν πειραζει που θα χεις εφημερεια στην επετειο σας...α...χρονια πολλα κιολας αν δε σε δουμε μεχρι τοτε...να ειστε ευτυχισμενοι και να χαιρεστε τη κορουλα σας! :x οσο για τη βαφτιση που σας εχουν καλεσει, δεν πειραζει και να μην πατε...καλυτερα να ξεκουραστειτε και να βρειτε χρονο για σας :!::!::!:

οσο για την κυβερνηση...δεν χαρηκα καθολου....αντιθετως στεναχωρεθηκα και ειλικρινα ντρεπομαι για τη χωρα μου.......αλλα ο καθενας εχει την αποψη του...το μονο που φοβαμαι ειναι οτι τα χειροτερα ακομα δεν ηρθαν και ερχονται οπου να ναι....τα καναλια καταφεραν να περασουν τη προπαγανδα των κομματων και να φοβησουν το κοσμακη...τοσα χρονια μας φοβιζουν οτι θα βγουμε απ το ευρω και καλα...αν εχουμε να πληρωσουμε ΤΟΣΑ φετος στην εφορια, του χρονου ποσα θα χουμε?????

εγω ειπα στον αντρα μου οτι τωρα που προλαβαινουμε ας γινουμε νονοι και ας κανουμε τη βαφτιση τη δικια μας...στο μελλον δεν μας βλεπω να μπορουμε να ζησουμε ξανα αυτες τις χαρες...ουτε του νονου, κι ισως ουτε του δευτερου παιδιου....μονο κ μονο γιατι πληρωνουμε χαρατσια, εφορια, μειωσεις μισθων...κτλ κτλ κτλ....και μη μου πειτε οτι υπερβαλω :!:

ηταν μια περενθεση πολιτικου περιεχομενου...παμε παρακατω...

δεσποινακι καλη επιτυχια στο μαθηματακι...ξερεις τι σκεφτομαι τωρα...οτι εχω να διαβασω για να δωσω μαθημα 5 χρονια...ξερω οτι δεν ειναι πολλα...αλλα ξεσυνηθισα και δεν ξερω αν θα εχω τη διαθεση και το μυαλο να βαλω κατω το κ**ο μου να διαβασω...μονο για τη δουλεια διαβαζω πλεον, αν παω κανενα σεμιναριο κτλ νιωθω καμια μεγαλη, αφου ειχα συνηθισει τοσα χρονια το διαβασμα...τι ειναι η ζωη μας??? ενα σχολειο...μια ζωη διαβαζουμε...δημοτικο, γυμνασιο, λυκειο---πανελληνιες, μετα σπουδες....ποπο!!!! παντα περιμενα τη στιγμη να σταματησω το διαβασμα και τωρα που εφυγα απ το χωρο τω σχολειων νιωθω μεγαλη ξαφνικα...τεσπα...με επιασε η φιλοσοφια μου....τρατζικ!!! :lol:

α τωρα που ειπα τρατζικ, εμαθα οτι ειχαν ερθει η τασουλα κ ο κιτσος λημνο για γυρισματα :!: και μου λεει μια φιλη μου ψαχνουν ατομα για κομπαρσους χαχαχαχα! και της λεω αντε παμε!!! να βγαλουμε και κανενα ευρω...τι γελιο καναμε δε φανταζεστε!!!! ακομα γελαωωωω :lol::lol::lol::lol::lol: τρατζικ :lol:

τα δικα μας....μετα τη βαφτιση φευγουμε, (που με ρωτησες δεσποινακι) λεμε να φυγουμε τριτη 26 του μηνα...γυρω στις 15 μερες για βολο...ελπιζω μεχρι τοτε να χει φτιαξει ο καιρος...εχουμε πολλα μποφορακια....χαμος απ τον αερα! γιατι θα ταξιδεψουμε με πλοιο για καβαλα κι απο κει με το αμαξακι μας για βολο...

θα ειναι το πρωτο ταξιδι της μικρης....η μαλλον το δευτερο αλλα αυτη τη φορα θα εχει διαρκεια! η πεθερα μου μας πηρε παρκοκρεβατο, για να κοιμισουμε εκει τη μικρη, και η αλλη πεθερα μου εχει κουνια...της την εδωσε καποιος συγγενης απ τα παιδια του. οποτε οπου κ να παμε θα εχουμε να την κοιμησουμε. κατα βαση θα μενουμε στη μια πεθερα -πεθερο μου, αλλα καποιες μερες θα παμε και στην αλλη να μεινουμε. δεν ξερω ακομα...οτι αποφασισει ο αντρας μου κι οπως νιωθει εκεινος καλυτερα...εγω δεν εχω προβλημα. η βιολογικη του μαμα, τωρα το καλοκαιρι δεν δουλευει κ θα χει χρονο να κρατησει τη μικρη για 2-3 μερες να παμε καμια βολτα....την ευχαριστησαμε πολυ και χαρηκαμε που μας το ειπε...αλλα...δυστυχως δεν μας κοβω να πηγαινουμε...λογο οικονομικων....εισητηρια, βενζινες, θα παμε και αθηνα στην παιδοκαρδιολογο για επανελεγχο του φυσηματος...οποτε αλλα λεφτα και κει, βενζινες και γιατρος....εχει να κανει σερβις και το αμαξι, να ψωνισουμε και για τη βαφτιση κανενα ρουχο...βεβαια θα παμε πηλιο που εχει σπιτι η μανα του, δεν ξερω αν θα ειμαστε ολοι μαζι οι μονοι μας, αν και θα μας βολευε να ειναι και οι δικοι του να κρατησουν το μωρο να παμε για κανενα μπανιο τουλαχιστον μονοι μας....μας φτανει κ αυτο...καλα θα περασουμε πιστευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αλεξακι μου...σε καταλαβαινω εχεις δικιο...μα ποση υπομονη να χεις και εσυ...σε ταλαιπωρει....δεν πειραζει που χαλασες το ρολο, φτιαχνετε...μην αγχωνεσαι...ειναι μερες που ειναι καλα και τρωει και μερες που δεν τρωει απ οτι καταλαβα, στο εξοχικο που πηγατε περασατε καλα κ καθοταν ησυχη-ετρωγε, δεν σημαινει οτι δεν σας ωφελησαν οι μερες εκει...θα στρωσει παλι ρε συ...και με χαρα θα μπεις να μας πεις οτι ειναι καλυτερα....μη μου στεναχωριεσαι....φιλακια! :|:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!ας σχολιασω σημερα πριν με εξοργίσει παλι η μικρη.. :?:? οχι πως εφαγε τωρα το πρωι…το εχει ραψει το στομα… :cry::cry: ο αντρας μου τελικα δεν με μαλωσε για το ρολο,μου ειπε θα το φτιαξουμε :x !!!θα το φτιαξουμε βεβαια όταν θα φυλαξει κ τα χαλια στο παταρι :evil: ….ενα πραγμα 10 φορες πρεπει να το πω….χθες ολη μερα την μικρη την εντυνα κ εκεινη ξεντυνοταν κ εβγαζε κ την πανα… :lol: της ειχα παρει 2 βρακακια,την εβαλα κ στην λεκανη με το ειδικο καθισματακι αλλα δεν ηθελε να κατσει…τελικα τα κατουρησε κ τα 2….αλλα δεν εδειχνε να ενοχλειται ότι ηταν βρεγμενη. :-s:-s τι να πω;δεν βλεπω να κοβουμε την πανα συντομα….

Φουφουκι μου σε πετυχα κ στο τσατ χθες που ησουν σπιτι…περαστικα στο Στελλακι ….καλυτερα σημερα;δεν ποναει; :-*:-*

Φωτεινακι μου μεγαλωνει η μπεμπα ε;μα καλα σε ένα μηνα θαβαλει πανω από 1 κιλο; :-o:-o δεν πειραζει,ξερεις εσυ…μπραβο κ στον Αλεξανδρουκο που ηταν φρονιμο παιδι!!!πρεπει να ερθεις σπιτι για να δεις ποση υπομονη μου εχει μεινει…ντρεπομαι που το λεω αλλα αν δεν της εδινα καμια στο χερι να ησυχασει δεν θα ετρωγε ποτε…εκλεινε το στομα της με το χερι ή αμα της εβαζα κουταλια την σκουπιζε με το χερι της μεσα από το στομα της..μετα βεβαια το πασσαλειμενο χερι πηγαινε παντου…προσωπο,μαλλια… #-o#-o αμα το εκανε μια δτο τοσο σαν τον δικο σου να πω ενατξει…αλλα εμενα είναι συστημα…αλλα τωρα θα αδιαφορω …ειλικρινα κουραστικα κ δεν απολαμβανω τιποτα :( …απλα θελω να δω όταν θα μας επιτρεψει ο γιατρος να τρωει τα παντα… θα τρωει :-?:-? ;;στο εξοχικο εμαθε κ την κοτα επιτελους κ το ελεγε κ με στυλ…δηλ αρχισε σιγα κ στο τελος εκανε κ την κορωνα της…κο κο κο ΚΟΟΟΟΟ!!! =))=))=))

Στεργιακι η μικρη τωρα δοκιμαζει κ την φωνη της…θα ακους κατι τσιριδες τωρα…αλλα μολις την συνηθισει θα περασει κ αυτό :-bd:-bd !!2-3 ωρες καλε να κοιμαται για μεσημερι είναι πολύ καλα… \:D/ οσο για τις ποσοτητες που ακουω κι εγω ότι τρωνε τα αλλα παιδια…ασε….πολυ στεναχωρια :( …αλλα μην αγχωνεσαι εσυ [-x ,μην κανεις τα δικα μου…ειδικα σε λιγο που θα αρχισετε κ τις στερρεες μην την ζορισεις…α κι εσυ από τα καλα παιδια που δεν ετρωγες ησουν;η Κωνσταντινα ετσι ειναιεκει που τρωει εχω χαλαρωσει κ εγω,τοτε σταματαει [smilie=angry9.gif][smilie=angry9.gif] …κ στο εξοχικο μην νομιζεις,εκει ειχε την εννοια να βγει βολτα κ με ζοριζε κ εκει,εχανε κ γευματα από την κουραση ….τι να πω πια!!!ας μεινει 5 κιλα τι να κανω;θα σ ε δουμε σε καμια διαφημιση :D:D ;αντε δεν ξερεις μπορει να γινεις κ διασημη!!να σου ζησει κ η 4 μηνων κορουλα σου :x:x !!!ποτε περναει ο καιρος….

Που εισαι βρε Χαρουλιτα;σημερα γυρναει ο μπαμπας σας ε;καλως να τον δεχτείτε !!!Να ζησετε κιολας …να ειστε ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι :x:x !!δεν πειραζει που δεν θα ειδωθειτε,κανονισετε κατι με την πρωτη ευκαιρια!!!ελα βρε ,εκανε ατοπικη δερματιτιδα η Δημητρουλα :( ;κ η δικια μου ειχε εμφανισει όταν θηλαζα λογω αλλεργιας κ ακομα μπανιο κανει με ειδικο αφρολουτρο.δεν θα μπορει να κανει μπανακια η μικρη σου;ουτε αργα το απογευμα που θα εχει φυγει ο ηλιος;εμας μας ειχε πει οτι θα κανει κ καλο η θαλασσα κ οντως περασε τελειως περυσυ το καλοκαιρι...εμενα παντως δεν της ανοιξε η ορεξη…το αντιθετο μη σου πω..ηταν τετοια η κουραση της που δεν ηθελε να φαει.κ να φανταστεις 1 ωρα καθομασταν ,αντε 1,5….η κουνια που πηραμε είναι αυτή: http://www.playcity.gr/plastiki-koinia- ... -5407.html αλλα εχει κ αλλες.

Δεσποινιω πως πανε οι εξετασεις;βρε τρελη που πηρες κ τα πουλια μαζι σου =))=)):)):)) ….καλα ο γιατρος…κι αμα εκανε κολπιτιδα ο αντρας σου :)):)):)) ;;πεφτει παντως εκμεταλλευση….εγω πχ που δεν ξερω θα το επαιρνα.ας καταληξουν για την μεταθεση κ παιρνεις κ μια γυναικα να σου μαζεψει τα μικροπραγματα.. ;);) κ μην σε ξανακουσω να λες ότι σου αρεσουν τα μωρα που δεν τρωνε κ δεν κοιμουνται ….. [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] θα ερθω εκει να σε πιασω από το μαλλι !!!!μια χαρα τα χαιρεσαι κ όταν κοιμουνται O:-)O:-)i-) ,κ τι να κανεις ολη μερα με ένα βρεφος;;πρεπει να ξεκουραστει κ αυτό κ η μανα!!!αλλα θα ερθεις στην θεση μας…κ κανε παραπονο ότι εισαι κουρασμενη κ το μωρο δεν κοιμαται….ή δεν τρωει το φαι του…ε ρε τι εχει να γινει!!!!!θα σου δειξω τα σχολια σου... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Μαγδουλα που εισαι κοριτσακι μου;τι επαθες κ καθεσαι κ σκας;ποιος σε στεναχωρεσαι :( ;φιλακια πολλα στο γλυκο σου αγορακι!!

:-*

η μικρη παλι ξεβρακωθηκε..δεν γινεται να ειναι ολη μερα ετσι....φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες που γυρνατε;;σας εστειλα μειλ με το κορμι.... :lol::lol: γαμπρε μην παρεξηγησεις το topless :oops::oops: ...πηγαιναμε σε οικογενειακες παραλιες... :roll::roll: εχω κ στο κινητο καποιες πολυ καλλιτεχνικες με ηλιοβασιλεματα κ η Κωνσταντινα να ρεμβαζει...αμα βρω την καρτα μνημης να τις περασω θα τις στειλω κ αυτες...φιλιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξ τελειες οι φωτοοοοοο! καλα τι να πρωτοσχολιασω....το μαγιο, τα καπελα, τα σταρακια, τα nike ρουχακια ή τη κουνιααα! τελεια και η κουνια!!!! αφου ετσι οπως τη βλεπω με ερχεται να κατσω εγω... :lol: οχι δεν καταλαβες...2-3 ωρες κοιμαται συνολικα ΟΛΗ τη μερα, οχι το μεσημερι... :mrgreen:

καποια (δεν θυμαμαι ποια...) που ειπε για μπανακι στη πισινα, δεν τη βαζω μεσα καλε!!! απλα για παρεα παμε οικογενειακως, γιατι εχει σκια και ειναι καθαρα σε σχεση με τη θαλασσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια!

Καλέ Αλεξάνδρα μη το ξαναπείς αδύνατο το κορμί σε έφαγα...Μια χαρά και μπουτάκια έχει το παιδί και τα ρουχαλάκια ωραία της κάθονται και γλύκανε ακόμα περισσότερο το προσωπάκι της....φτου της είναι μια γλύκα...

Εμεις κούνια πήραμε αυτές τις μενονωμένες χωρίς τα πλαινά και βάλαμε 2 γάτζους στο μπαλκόνι και τη κρεμάμε εκεί και το χειμώνα τη βάζω στο αποθηκάκι.Και είναι και για πιο μεγάλα παιδάκια,βγαίνουν τα προστατευτικά και μπορούν να ανεβαίνουν μόνες όταν μεγαλώσουν.Από πέρσι τις βάζαμε και φυσικά γίνεται σφαγή ποια θα πρωτοκάτσει....Ωραία και η δικιά σας..

Σήμερα μόλις σχολάσω πάμε τις παίρνουμε και αεροδρόμιο.Τους πήρε ο μπαμπάς βιβλιαράκια καινούρια να απασχοληθούν στο αεροπλάνο,αν και μια ψυχή δε νομίζω να ησυχάσει...

Χθες τις πήγα σε μια καφετέρια με συντριβάνια και η Χρυσανθούλα έκατσε στη καρέκλα κυρία της έδινα και γρανίτα και σούφρωνε τα χειλάκια της.Η άλλη σα νευρόσπαστο πάλι πετούσε τα μπισκότα κάτω,άδειαζε το προρτοφόλι μου δεξιά και αριστερά ,πήγαινε έσβηνε το διακόπτη από τα ψυγεία και μετά έκλαιγε σαν υστερικό να σηκωθώ να την πάρω βόλτα.Δε με νοιάζει να είναι ενεργητική και να παίζει και να φεύγει από τη φούστα μου,με ενοχλεί όμως όταν κλαίει υστερικά άνευ λόγου και αιτίας,όταν μου τραβάει τη μπλούζα σε δημόσιο χώρο,όταν χτυπιέται γενικώς που το κάνει πολύ συχνά.Η δασκάλα κάθε μεσημέρι όλο κάτι για τη Δήμητρα έχει να μου πει...και συνήθως όχι καλό...

Παιδάκι είναι όμως θα σοβαρευτεί κι αυτό κάποτε...

Τη Κυριακή δίνω το μάθημα μεσημέρι οπότε μετά θα μαι χαλαρή,Αλεξάνδρα,Μάγκυ αν δε λείπετε στις θάλασσες θα χαρώ να σας δω με τα ζουζούνια σας...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κοπελιές;;;Τη Τετάρτη πάω κομμωτήριο για δείτε και πέιτε μου πως το ζητας αυτό το χρώμα;

http://www.palo.gr/cluster/multimedia/l ... 60597&pg=4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!τι ζεστη ειναι αυτη...α πα πα...βγηκαμε νωρις νωρις για τα ψωνια μας κ παλι εσκασα...γι αυτο πηρακ ενα παγωτακι.. :ymblushing::ymblushing::D

Μαγδουλα μου σε θυμωσε το παλιο σαιτ... :evil: εγω τα γραφω σε word κ μετα τα αντιγραφω εδω,αμα την πατησεις...χθες δεν προλαβα να μπω το απογευμα γιατι ειχαμε επισκεψεις... :-*

Στεργιακι μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για την μικρη μου...απο αξεσουαρ αλλο τιποτα... :lol::lol: οι μαρκες ειναι δωρα γιατι δεν ειμαι της αποψης να δινω τοσα λεφτα για μαρκες για λιγους μηνες....2-3 ωρες ολη μερα;τοσο κοιμαται η δικια μου μετα το χρονο που εκοψε τον πρωινο υπνο...τουλαχιστον οταν ξυπναει εινια ορεξατη ΄η γκρινιαζει σαν να μην της φτανει;μηπως ζεστανεται κ δεν καλοκοιμαται;

Μαρακι αλλη Δεσποινα με βρηκε...που βλεπεις καλε μπουτακια;;;τα πλευρακια της που τα μετρας ενα ενα;; :shock: σε ευχαριστω παντως που την βρίσκεις καλη :-*:-*!!! φευγεται σημερα ε;Καλο ταξιδι να εχετε :-h:-h ,τα κοριτσια να ειναι αγγελουδια στο αεροπλανο O:-)O:-) και να γραψεις τελεια στο μαθημα σου!!! οσο για την Δημητρουλα μην σκας,δεν ειναι το μοναδικο παιδακι...σιγα σιγα θα ηρεμησει ..που θα παει;κι εμενα μου τα κανει αυτα ωρες ωρες. το χρωμα που θες τελειο [smilie=icon_thumleft.gif] !!!!πολυ γλυκο κ θα σου πηγαινει...δεν ξερω πως το λενε αλλα καλυτερα να το εδειχνες στην κομμωτρια ωστε αναλογα με την βαση σου να στο πετυχει...

παω να δωσω φρουτο κ να βαλω κ το φαγακι να γινεται,κοτοπουλακι με πιλαφι για ολους...τι ευτυχια οταν τρωμε ολοι το ιδιο!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας τα σχολιαζω λιγα λιγα μην παει κ κολησει παλι κ θυμωσω.καταρχην τι να πω για το μοντελακι μας την κων???τι μαγιο τι ποζα τι συνολακια αχ θελω να την φαω!!!καλε φιλεναδα τι κοτρωνες καλε στη θαλασσα ρε πως μπαινατε με βουτια κατευθειαν καθαρη αλλα τρομαξε το ματι μου τις πετρες..

μαρακι μου γλυκο καλη επιτυχια ευχομαι να σκισεις κ να καταφερουμε να συναντηθουμε παρε με τηλ ;)

δεσποινιω σε βλεπω στο τσατ αντε μπες να κουσκουσεψουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλωσε το μπουμπουκακι σου στεργιουλα μου θα το λατρευεις ολο κ περισσοτερο με τα νεα καμμωματα...

πολυ χαιρομαι που τωρα πια μπαινεις συχνα ειναι απολαυστικες οι περιγραφες μου με το καλο κ οι 2 βαφτησεις σας να γινουνε κουκλιτσα μου.καλε τοσο λιγο κοιμαται το ζουζουνακι σου εμενα ετρωγε κοιμοταν 3 ωρες κ ξανα μανα τα ιδια λες κ δεν ειχα μωρο ηταν αλλα τωρα θεριεψε κ κοιμαται μονο μεσημερι 2-3 ωριτσες κ ξανα βραδυ μετα αααχχχ ποτε ηταν λεχουδακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχχχχχ βρε κοριτσάκι μου... Και εγώ αποφεύγω να σε κάνω tag σε αυτό το τοπικ για να μην σου προκαλώ περισσότερο πόνο.. τι δύναμη ψυχής έχεις για να έρχεσαι να μας γράφεις για να μας δώσεις κουράγιο.. παρακαλάω και προσεύχομαι να κλείσει αυτός ο κύκλος του βαναυσου και άδικου αυτού πόνου εδώ.. να είσαι η τελευταία θεέ μου... καμία γυναίκα να μην το ζήσει ξανά... να πάνε όλα κατ'ευχήν με υγιή και τελειόμηνα μωράκια σε όλες μας και σύντομα η Παναγίτσα μας να σε ευλογήσει με ένα ακόμα υγιές θαυματακι στην αγκαλιά σου..! Πάρε αγκαλιά την κορούλα σου.. πάρε δύναμη από το θαύμα που έχεις ήδη στη ζωή σου.. και σίγουρα όταν μαζέψεις τα κομμάτια σου και είσαι έτοιμη, θα έρθει και το αδερφάκι..! Έχεις όλη την αγάπη μου... Κουράγιο κοριτσάκι μου.. 
    • Στο γενεσις θα πάω. Για αγιο Λούκα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια 
    • Ναι Θεσσαλονίκη μένω!  Θα πάμε να δούμε κάποιες κλινικές γιατί ο γιατρός μου συνεργάζεται με σχεδόν όλες της Θεσσαλονίκης.  Θα δούμε γενεσις,άγιο Λουκά, βιοκλινικη και ίσως γενική κλινική !  Εσύ;
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα!!! 🥰🥰🥰 μονο εσεις με νιωθετε απολυτς... εννοω ολα τα κοριτσια της ομαδας μας!!! 🫂 Το Σαββατο εχω τη χοριακη με το καλο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!🙏🫄🧿🫶 Ευχαριστω πολυ Αγαπη!!!!🥰🥰 Ναι σε νιωθω... 1η ετ για μενα κ χαωθηκα λιγο με τα φαρμακα...αλλο ειναι υποθετο, αλλο απ στομα, αλλο ανα 8ωρο, αλλο ανα 12ωρο..... σαστησα λιγο αλλα συνηθιζονται...
    • @Christi.D. από Θεσσαλονίκη είσαι? Που θα γεννήσεις?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...