Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Χαρουλιτα μου συγνωμη που δεν σηκωσα το τηλεφωνο όταν με πηρες, αλλα ταξιδευαμε και νομιζω ταιζα τον Τασουλη εκεινη την ωρα και μετα ξεχαστηκα!!!!Θα σε παρω με ησυχια να τα πουμε!!!Οι φωτογραφιες ηταν τελειες, εκανες πολύ καλη δουλεια!!!Να συνεργαστουμε, θα κανουμε θαυματα ;);) !!!Παλι ελαμψες κοριτσακι μου!!!!Μπραβο και εις ανωτερα :!::!: !!!Αχ μωρε την ζωηρη την Μιμικα!!!Δεν πειραζει, ετσι πρεπει να είναι τα παιδια, αλλα θα σε ξεθεωσε!!!!Ειναι όμως ζουζουνα και της τα συγχωρεις!!!!Για τον αντρουλη δεν θελω να σχολιασω, αλλα αμαν πια ότι θελουν αυτοι να γινεται!!!Κι εμενα στη Σκυρο δεν ειχε ορεξη να παμε για ποτο με τους κουμπαρους μου, που τους συμπαθει κιολας, αλλα μονο να ψαρευει!!!!Με το καλο να το επαναλαβεις συντομα, ξερεις εσυ :oops::oops::P !!!!Τι ηθικο κοριτσι!!!Ακου αγκαλιες και σαλιαρισματα, ντα ντα και στη θεση σου νεαρε :lol::lol::lol: !!!!Τα εχω περασει κι εγω αυτά που λες με τον αντρα σου, ότι και να του ελεγα να κανουμε μου ελεγε όχι, με ειχε παρει από κατω και δεν ηθελα να του κανω κι εγω τιποτα άλλο πια και μετα μου ηρθε αναλαμπη και τωρα τα κλεινω μονη μου και του το ανακοινωνω, γκρινιαζει βεβαια αλλα μετα του αρεσει!Το ξερω ότι είναι δυσκολο με την δουλεια σου και τη Μιμικα, αλλα τριξτου και λιγο τα δοντια, εγω του ειχα πει είναι σαν να ειμαστε δυο αδελφακια!!!Θελει προσπαθεια και συνεχεια τσιγκλισμα, αλλιως επαναπαυονται!Υπομονη!

Φωτεινουλα δεν ξερω αν σου εχω γραψει ότι το δωματιο σας είναι τελειο :):) !!!Γαληνιο και πολύ ομορφο!!!!Τι γλυκουλι το αντρακι σου, ερχεται να δει αν είναι καλα η μαμα και ο μπαμπας!!!!Προσοχη αν κανετε τιποτα κανενα βραδυ και τον δειτε φαντη μπαστουνι :oops::lol::lol: !!!Καλα η πεθερα απαιχτη :evil::twisted: !!!!!Ακου κοντο το παιδι, κοτζαμ αντρακι!!!Κουραγιο με τη ζεστη!!!Μολις διαβασα με τον γνωστο σας με το ψαροντουφεκο και μου κοπηκαν τα ποδια, κι εγω δεν θελω να πηγαινει, αλλα δεν κρατιεται.

Μαρακι μου, μην στεναχωριεσαι για τα μαλλακια τους, κι εμενα τον κουρεψε αρκετα για να δυναμωσουν και τωρα θελει παλι κουρεμα!!!Το κερασακι εμενα τρωει μεχρι το κουκουτσι, μου το δινει βγαζω το κουκουτσακι και συνεχιζει!!!!Αχ, ολο χτυπανε τα ζουζουνια, κι εμενα πριν τα κουνουπια ειχε δυο καρουμπαλα στο μετωπο!!!!Κριμα για την πορτα, αλλα ο σιδερας νομιζω θα το καταφερει!Αντε φερε την μανουλα, να βγειτε βολτουλα τα δυο σας :P:oops::P !!!Δεν θελω να κανω τη δηλωση!!!!!Φοβαμαι τι θα μας πουν να πληρωσουμε!!!Μεχρι τωρα παιρναμε επιστροφη γιατι μου κανουν πολλες κρατησεις, αλλα ποιος ξερει φετος!Κουκλες οι μικρες σου και το δωματιακι τους τελειο!!!Αλλα εγω θυμαμαι τον παιδοτοπο σας και θελω να ερθω εκει να μεινω :P:P !!!!Αχ, εγω να δεις ποσο φοβαμαι!!!Σκεφτομαι και κατι απιθανα πραγματα που μπορει να συμβουν και τρελλαινομαι!!!Τα λεω στον αντρα μου και με ηρεμει, γιατι αλλιως θα ειχα τρελλαθει!!!Σουπερ βοηθος η Δημητρουλα!!!!Κι εμενα αν του δωσεις μια χαρτοπετσετα κανει ότι ξεσκονιζει, σκουπιζει κλπ!!!!

Συμπεθερουλα μου, τι να πω για την πεθερα, αλλα κατι τετοια κανει και η δικια μου, εμεις πρεπει να την παρουμε, μηπως να την παρακαλαμε κιολας????Με γεια το φορεματακι της νονας σας!!!Καλα στις φωτογραφιες είναι μια γλυκα, οσο για εκεινη που κοιμαται στο πατωμα δεν εχω λογια! :P:P !!!Μπραβο σου , το παχυνες το κοριτσακι μας :!::!: !!!Κυρια εκατσε στις βολτες, ε???Θα το ακταλαβει τωρα και σου λεει από το να ειμαι μεσα στο σπιτι, ας ειμαι εξω και θα καθομαι ησυχα και θα τρωω ;);) !!!!Σαν πριγκιπισσα θα είναι στο δωματιο της, τελειο!!!Με γεια τα πραγματακια σας!!

Μαγδουλα, να ζησουν η αδερφουλα σου με τον αντρουλη της και με το καλο η μπουμπου τους :P:P !!!Ενταξει με την μετακομιση???Δεν πειραζει μωρε να βγαινουν καμια φορα και οι αντρες, εγω δεν του εχω πει ποτε να μην βγει κι ετσι κι εκεινος δεν πολυβγαινει!!!Κουκλα θα ησουν με τη φορμα, αλλα να ξεχασεις να παρεις ρουχα???? :o:lol:8-) χιχι!!!!Δεν εχω παρει φωτογραφιες του Βασιλακη, σνιφ!!!!Κι εμεις αλλαξιερα από το ikea και κουνια από το ανατελλω!!!

Αριακι, τι καλα που θα εχετε τον μπαμπα σας τοσο καιρο και δεν πειραζει για την Βαρκελωνη!!!!Η μικρουλα σου θα βλεπει λουλουδι και θα αλλαζει δρομο!!!! :lol::lol:

Φουφουδελι μου, τι ζηλιαρα εκεινη η γειτονισα???Ελεος πια, μαλλον δεν εχουν με τι να ασχοληθουν!!!Και ο αντρας της όμως κοτουλα :lol::lol: !!!! Καλως δεχτηκες την μανουλα και να της χαιδευτεις οσο μπορεις!!!!Ωραια η επιστροφη στο σχολειο, ε??? :P

Μιτσι μου, τι να πω για τον εργοδοτη σου???Ξερουν τι γινεται με την κριση και το εκμεταλλευονται. Δεν ειχες και άλλη προταση για φαρμακειο?Ελπιζω όλα να πανε καλα :P:) !!!Κι εμενα ενας φιλος μου εγινε παπας και δεν μπορουσα να συνειδητοποιησω όταν τον εβλεπα ότι φοραει ρασο!

Στεργιουλα μου, καλως ηρθες κι εσυ στο club των μαμαδων που κανουν φωτοτυπιες των αντρων τους :lol::lol::lol: !!!Αν κι εμενα εχει αλλαξει τωρα και μοιαζει και σ’ εμενα!!!!Εγω δεν εχω παρει φωτογραφιες της μπουμπους, γιατι :?::?: ????Με γεια το φορεματακι!!!Ποιος νοιαζεται που είναι περσινο, λες και ολοι παρακολουθουν την μοδα!!!!Κουκλα θα εισαι!!!Μια χαρα και η μπουμπου!!!!Αν το λουλουδακι της κουμπαρας είναι διακριτικο, οκ!!!Βαλε φωτο της μικρης με το πουα φορεμα :P:P !!!!Θελει συμπαρασταση ο αντρουλης στη διατροφη και εγινε λιγο αποτομος :twisted: !!Ευτυχως δεν εχω κανει πυρετο, αλλα νιωθω αυτή την ξινιλα που σε πιανει με το κρυωμα, λιγο βουλωμενη μυτη και μια καταπτωση, την οποια βεβαια την νιωθω αρκετες ημερες λογω κουρασης, πρεπει να παω να παρω βιταμινες!

Σταυρουλιτσα μου, να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και να το καμαρωσεις όπως επιθυμεις :P:P !!!!Μπραβο για την δουλεια του αντρουλη σου κι ελπιζω σιγα σιγα να είναι ακομα καλυτερα τα πραγματα!!!Κριμα για τον ανθρωπο, κάθε μερα ακουμε για αυτοκτονιες. Δεν με πηραν στις εκλογες, παλι!!!!Μην με καλεσετε στο σπιτι σας για ποδαρικο, δεν ειμαι και πολύ τυχερη τελευταια :lol::lol::lol: !!!Την αλφαβητα θα την εμαθε από κανενα παιχνιδι μαλλον κι ετσι που τα παιρνει και ευκολα, ποιος την πιανει!!!!»Εισαι η μαμα μου»???Πολυ γελασα!!!Ελα θα ξαναπροσπαθησουμε μαζι για την διαιτα :lol:;):P !!!

Δεσποινακι, τα ειχαμε πει και στο τσατ, απαραδεκτος ο καθηγητης και οι άλλες οι κλωσες, αλλα μην ασχολεισαι, ποσο σου εμεινε????Τι καλα που μεγαλωσαν τα μικρα σου, να ησυχασεις και λιγο!!!Γλυκουλια είναι στις φωτογραφιες :P:P !!!Θελω την συνταγη για το παγωτο!!!Βγες λιγο από το σπιτι, θα σε μαλωσω!!!Αυτες τις σκεψεις για τους αντρες μας ολες τις εχουμε κανει λιγο πολύ, τον αγαπας και σε αγαπαει γι’ αυτό και ειστε μαζι και συντομα θα δημιουργησετε μια ομορφη οικογενεια, όλα γινονται, αρκει να εισαι αισιοδοξη και να το παλευεις, μην παραδιδεις τα οπλα και γεμιζεις το κεφαλακι σου κακες σκεψεις.Σιγουρα είναι λαθος του γιατρου, ψαξτο παλι!Δες και μια κοπελα που εχει ανοιξει ένα παρομοιο θεματακι με δευτερη γνωμη και βουρ στην εξωσωματικη!!! :P:P@};-@};-:x

Βικακι, εδώ ειμαστε, οποτε μπορεσεις μπες!!!Να εισαι καλα!!! :P

Crazy mammy, καλως ηρθες στη παρεα μας!!!Ειμαι η Ρουλα κι εχω τον Τασουλη σχεδον 20 μηνων!!!Με το καλο και το δευτερο μωρακι σου!!! :P

Τα καταφερα!!!!Σημειωτεον δεν εκανα καμια δουλεια του γραφειου!!! :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα! να σας σχολιασω πρωτα λιγο συντομα και να σας πω τα δικα μου!

Crazymummy καλωσηρθες, εγω ειμαι η στεργια και εχω μια κορουλα 3,5 μηνων. Πως σε λενε? Περιμενεις παιδακι?...με το καλο! Περιμενουμε αναλυτικα να μας πεις!

Αλεξακι μεγεια τα πραγματακια σας! Πολυ καλα εκανες και παρειγγειλες την κουνια αφου εχε και δωρο τα μεταφορικα! Αααα μηχανη ποπ κορν ακουω....μου φαινεται θα σας ερχομαι σπιτι να βλεπω ταινιες χαχαχαχα! Αντε ωραια! Καλοριζικη κ αυτη!

Δικηγορινα μου...μεγεια τα πραγματακια σας! Καλα περασες μια με την φιλη εγκυουλα μια με την αλλη! Ευκαιρεια ηταν να ξεφυγεις και λιγο μωρε! Εκανες και το μπανακι σου μια χαρα!

Φωτεινουλα δεν πειραζει βρε...οποτε θυμηθεις ομως στειλτο, ισως σε προλαβω ομως και μου το δωσει καμια αλλη κοπελια! Φουσκωνεις ε....υπομονη...μπανακι στη θαλασσα επιτρεπεται??...δεν ξερω γιατι εγω ημουν χειμερινους μηνες εγκυος. Αν επιτρεπεται καλα θα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον...χτες βγηκαμε μια βολτα στην αγορα με τους κουμπαρους...η κουμπαρα μου (γιατι αυτη κανει κουμαντο...αφου κανει συμβουλιο με τη μανα και την αδερφη της...τον αντρα της ουτε που τον λαμβανει υποψη...αυτο εχω καταλαβει!) αποφασισε να μου κανει και δωρο στη μπομπονιερα για την εκκλησια. μας πηραν πλυντηριο πιατων. μεχρι εδω οκ! ειχαμε συμφωνησει λοιπον οτι θα μας παρουν το πλυντηριο, και για τη μπομπονιερα της εκκλησιας να βαλει μια εικονα ή να βαλει κατι φτηνο-φο οτι να ναι...τεσπα οχι κατι ακριβο. ε τελικα τι μου λεει! ντρεπομαι λεει να βαλω εικονα γιατι τι θα πει ο κοσμος.,...αχ θεε μου ειναι ιδια ηλικια με μενα κ εχει τετοιες σκεψεις!!!! "τι θα πει ο κοσμος" της λεω αφου μας πηρατε τοσα λεφτα το πλυντηριο...τεσπα εκεινη επεμενε.

οποτε βγαινουμε oloi mazi me ta paidia sta karotsia, κι εγω πηγαινα προς τα διακριτικα για το λαιμο, σκουλαρικια που ηταν κ πιο φτηνα κτλ για να μην την επιβαρυνω....με τροπο. κ αυτη δεν της αρεσαν αυτα που ελεγα εγω...φαινοταν "λιγα" για τη μπομπονιερα. :shock: καταληξαμε σε ενα ρολοι τελικα το οποιο μ αρεσε πολυ!

μετα παμε καθομαστε στη λεσχη (εγω δεν εειχα παει ξανα ποτε) ωραια ηταν! με θεα τη θαλασσα και το καστρο, τσιμπησαμε κατι....μεχρι εδω καλα...ελα ομωςπου εκαναν επιδρομη κατι κουνουπια...μετα συγχωρησεως τοοοσα!

ευτυχως ειχα κουνουπιερα για τη μικρη και δεν τη τσιμπησαν. τσιμπησαν ομως εμενα...στα ποδια....και σημερα τουμπανο!!! πρηστηκε ολο το ποδι και αντι να εχω φαγουρα με πονουσε πολυ!!! παω νοσοκομειο, μου καναν μια στο κωλο---ενεση :lol: και αντιβιωση...μολυνση!!!!! μες τα σ....α ειχαν βουτηξει τα κωλοκουνουπα πριν με τσιμπησουν? δε ξερω!!!!

οποτε περιμενω να ξετουμπανιασω! δεν εχω διαθεση καθολου!!!!

αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Στεργιούλα τι έπαθες στα καλά καθούμενα....Το μουρμούρησε μου φαίνεται η κουμπάρα το ρολόι...

Περαστικά,θηλάζεις κιόλας;Κανει με την αντιβίωση,ρώτησες;

Τι κακό με τα κωλοκούνουπα μια εσύ μια ο Τασουλης της Ρούλας σας κατασπάραξαν...

Όσο για τις αντιλήψεις έχεις δίκιο,κανείς δε τα προσέχει πια αυτά.Εμεις που πήραμε στους νονούς μια βιντεοκάμερα την έβαλα σε ένα ροζ κουτί με κορδέλα ροζ και την έδωσα στους νονούς με τη λήξη του μυστηρίου.Κανείς δεν΄είδε τι είχε μέσα και αν έδωσα κάτι.

Αυτοί ευχαριστήθηκαν και αυτό με νοιάζει...

Φιλιά περαστικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα μαρακι μου! δεν θηλαζω οποτε δεν εχω θεμα με την αντιβιωση. τι να πω για το δωρο...νιωθω ασχημα...αλλα αφου επεμενε και ηθελε να το παρει, εγω χαιρομαι...μ αρεσε αλλωστε πολυ! οσο για τις αντιληψεις περι του τι θα πει ο κοσμος...δεν ειναι της κουμπαρας μου, αλλα της μανας της και της αδερφης της...ειδικα αυτη η αδερφη της....αχ θεε μου! ειχαμε παει για ρουχα κτλ να δουμε κ ειχε ερθει και συνεχως ελεγε τη γνωμη της...αλλα με εμεσο τροπο προσπαθουσε να το επιβαλει....ευτυχως σε καποια συμφωνουσαμε!!!! λες και βαφτιζει εκεινη το δικο της παιδι...τεσπα! εγω σ αυτα δεν ανακατεβω ουτε γονεις ουτε πεθερικα, με τον αντρα μου αποφαζισω τι θα κανω...οι γονεις ειναι θεατες κ απλα τους το λεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Με εκνεύρισε πρωινιάτικα το παπί μου και δεν μπορώ να συγκεντρωθώ.Από χθες ξεκίνησε γκρίνια στο οτιδήποτε,δε θέλει να αλλάξει πάνα,δε θέλει να κάτσει στο καρεκλάκι του αυτοκινήτου,δε θέλει να μπει στο καρότσι,δε θέλει νερό,δε θέλει πιπίλα μια άρνηση γενικώς,μόνο ουρλιαχτά και γκρίνια.Για τη Δήμητρα μιλάω φυσικά!!!Μα ειναι λογικο 07,30 να σηκωνουμε τη γειτονιά στο πόδι με τις φωνές της;;Ξεσηκώνει και την άλλη.Και έχω και τον άντρα μου :τι έχεις Δημητρα τι έχεις τι έχεις έλα δω τι έχεις....Ε άστην λέω χριστιανέ μου μη της μιλάς κάνε πως δεν υπάρχει μπας και σταματήσει,όσο της δίνεις σημασία το εκμεταλλεύεται και δωστου...Είναι λέει δόντια...Λεω για όνομα τόσο καιρό θα χε βγάλει 45 δόντια και χει μόνο 10!!!!!!!!!!Ουφ ξέρω δε πρέπει να μουρμουράω για τα παιδιά αλλά ειλικρινά σήμερα είπα να πάω δουλειά να πάει σταθμό μπας και ηρεμήσει μερικές ώρες το κεφαλάκι μου.

Και όλο στα ωπα ωπα την εχουμε πολλες φορες εις βαρος της Χρυσάνθης που κοιτάει όλη τη κατάσταση και δε μιλάει το γλυκό μου...κουνάει το κεφαλάκι της σα να λέει κουράγιο μάνα....

Σας φιλώ, όλο εγώ νιώθω ότι γράφω και όλο τα ίδια και τα ίδια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

μαρακι μου μην απογοητευεσαι....σε καταλαβαινω απολυτα...εδω εγω αγανακτω με το βρεφος καποιες φορες και εχω δηλωσει πως δεν θελω αλλο παιδι...το ιδιο και ο αντρας μου! οποτε η δικια σου που ειναι και μεγαλη λογικο ειναι να τα κανει αυτα! πιστευω πως ολα τα παιδια ετσι ειναι---απ οσο εχω δεν---δεν ξερω παλι..

ευτυχως που δουλευεις και ασχολειται το μυαλο σου και με κατι αλλο...αλλιως θα εσκαγες... :o μη μασας...θα της περασει μωρε... φιλακια πολλα σου στελνω...

τα δικα μου...ειμαι καλυτερα σημερα, ξεπρηστηκε λιγο το ποδι μου...μου ρθε και η θεια απ τη ρωσια, εχω πολυ αιμα...οπως εχουν πει κ αλλες εδω μεσα ισχυει τελικα και σε μενα! πονο δεν εχω οπως ειχα πριν την εγκυμοσυνη-γεννα...εκτοος απ το χτες βραδυ που με επιασε λιγο η μεση-κοιλια ξυπνησε και η μικρη εκλεγε στις 3.30. σηκωθηκα, εκανα γαλα, κ με επιασαν και τα πονακια μολις ξαπλωσα...αλλα ευτυχως τωρα δεν ποναω... μετα στις 6 το βιολογικο της χτυπησε παλι...κ αντε ορθια κ γω! την ταισα...δεν ετρωγε...μονο κλαμα κ γκρινια...α ρε γαλα που πεταω...μετα εφαγα για να παρω την αντιβιωση, και την πηρα στο κρεβατι μπας και κοιμηθει λιγο ακομα αλλα δε..οποτε σηκωνομαι με κατι νευρα την αρπαζω και τη βαζω ριλαξ. βαζω σκουπα σφουγγαριζω...αυτα. φαγητο ανεθεσα στη μανα μου απο χτες να μου κανει, την εδωσα τα υλικα για γεμιστα. νομιζα οτι θα ειμαι το ιδιο χαλια με χτες κ οτι δεν θα μπορουσα να μαγειρεψω, αλλα ειμαι καλα. την πηρα τηλ και της ειπα ακυρο οτι μπορω κ ειμαι καλα. λεει τωρα θα στο κανω εγω δεν πειραζει. να ναι καλα η μανουλα μου...

αυτα τα νεα μου...

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβαζω καθημερινα απο το κντ μου απλα δεν προλαβαινα να γραψω εχω να σχολιασω τοσα γλωσσουδες..

καταρχην το κωσταντινη ηταν ομορφο αλλα τωρα ειναι πανεμορφο τι φανταστικες φωτο ειναι αυτες.υπεροχο δωματιο πριγκιπικο αλλα την παρασταση κλεβει η πιτσιρικα με την τσαχπινια.αρια χρυσοχερα τα σκουφια κ η κορδελα τελεια!!!

εκει που κοιμαται κατακοπο ειναι για φαγωμα!!!

στεργια κ εσυ εισαι πολυ ομορφη κ η μικρη μοιαζει σαν αυτα τα ψευτικα μωρα τα κουκλακια μιλαμε θελω να την φιλησω!!!για να μην σε τρομαξω οτι μου περναει κ να την δαγκωσω στα μαγουλακια!!

δεσποινιω με βλεπεις???σου μιλαω στο τσατ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μου μη κ σε ριχνει ο συμπεθερος θα του σπασω το κεφαλι να του πεις...

ετσι ειναι κ μενα κλειστος σαν χαρακτηρας οσο δεν παει το αντιθετο απο μενα που κανω γνωριμια οπου σταθω κ οπου βρεθω..σε νιωθω απολυτα κριμα για τα γειτονακια εγω θα πηαγαινα μονη να μαθει αυτος ετσι κανω πλεον αν δεν ακολουθει παω οπου θελω μονη κ ετσι αναγκαζεται κ ερχεται :lol::lol: κ η ρουλιτσα καλα λεει κανονιζε κ θα του ρχεται η ορεξη ισως κατι τον απασχολει το συζητησατε??πολυ ηθικη η νυφη ετσι την θελω αρκει να μην μας δερνει κ μας :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε τουιτακο μου χαθηκες κ μου λειψες κ εσυ κ η ρουλιτσα θα παω να διαβασω καπου ειπαν εχεις γραψει αλλου αν καταλαβα καλα..

μαλλον η γλωσσου μας εμαθε την αλφαβητα απο παιχνιδακι κ μενα λεει κατι ακαταλαβιστικα αφα βητα ωμεα απο ενα της φισερ πραις..

μαρακι σουπερ για τα φιμε εγω στο πρωτο αμαξι μου τα χα βαλει λογω λειζερ που χα κανει στα 18 για μυωπια κ δεν εκανε να με χτυπαει ηλιος στο τωρινο με το που το αγορασα ζητησα να χει φιμε εξαρχης..βεβαιατο παθος του αντρα μου ειναι τα αμαξια αρα εμενα το αμαξι μου εχει οτι φανταζεσαι πανω εξατμισης ζαντες φιμε με πετυχαινουν στο δρομο κ καλα για κοντρα με βλεπουν μετα μεσα κ ξενερωνουν χαχαχαχ

καλα για τις δηλωσεις κ την εξεταστικη καλα κουραγια ευχομαι κουκλιτσα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεργια μου μεγεια το ρολογακι το πλυντηριο αν αυτα την ευχαριστουν μην της το χαλας για να ναι κουμπαρα σου την αγαπας κ σε αγαπαει αρα ηθελε να σου παρει κατι καλο ετσι κ εγω της πηρα κοσμηματα που ποτε δεν ειχε ακριβα κ τα καταχαρηκε ασχετα που δεν τα φοραει μη κ τα χασει :?:? μονο σε γαμους χαχαχαχα

μαρακι σε εσκασε ε το διαβολακι εμενα οταν κανει παλαβα τον αφηνω κ φευγω ερχεται εκει που ειμαι κ κλαει κ ξαναφευγω μετα βαριεται κ με αγκαλιαζει κ σταματαει.αλλα μην στεναχωριεσαι υπομονη ειναι κ εξαντλειται σιγα ολες το παθαινουμε κ εμενα καποιες φορες μου ρχεται να το πνιξω :twisted::twisted:

φωτεινακι μου οσο περναει ο καιρος κ η αδερφη μου ζοριζεται 2850 η μπουμπου της λυπηθηκα γιαυτον που πεθανε πολυ ασε εγω δεν θελω να κανω μαυρες σκεψεις τον τρεμω τον θανατο κυριολεκτικα η μεγαλυτερη μου φοβια ειναι κ στις ειδησεις που πανε για 2 παιδια καισαιριανη που ληστεψαν κ το ενα το σκοτωσαν ειναι στην απεναντι πολυκατοικια των πεθερικων μου κ η μαμα φλη οικογενειακη χηρα χρονια εχασε τωρα το παιδακι της κ το αλλο χαροπαλευει 2 μερες εκλαιγα ουτε να το σκεφτομαι θελω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι σου λαχε στεργιακο μου με το ποδαρακι απαπαπα κ σενα ρουλιτσα ουστ τα βρωμοκουνουπα!!!

δικηγορινα τα κατεβατα σου ολα τα λεφτα τι καλα που ξεδωσες εισαι τελεια μανα ακους εκει κ εγω εχω αναγκη για λιγη διασκεδαση μονη αλλα που τετοια τυχη ολες το χουμε αναγκη δεν σημαινει δεν αγαπαμε τα μωρα μας κ τους αντρες μας εστω κ αν καποιες φορες σκεφτομαστε να τους παρατησουμε ;) χαχαχαχ

λοιπον αυριο ρεπαρω θα συνεχισω με τα υπολοιπα γιατι με θελει ο προσιταμενος :evil::evil::mrgreen::mrgreen:

μακια στις αλλες θα σας σχολιασω αυριο κ θα σας πω τα νεακια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου :?: sorry που χαθηκα παλι,αλλα εχουν ελθει η θεια μου και την ψαχνω για καποιο θεμα υγειας,οποτε τρεχωωω :!:

Θα σας πω τα νεα μου στα γρηγορα,δεν νομιζω να καταφερω να σχολιασω γιατι αυριο εφημερευω και η ωρα ειναι ηδη 23:50 :o:o

Μολις πριν λιγο γυρισαμε απο τον παιδοτοπο οπου περσαμε πολυ ωραια,ειχε και ενα παρτυ οποτε ειχε και κλοουν, η μικρη τρλλαθηκε!!!Της εκανε καπελο-μπαλονι,την εβαψε,χορεψε...ως εδω καλα!!!Απο τη στιγμη που μπηκαμε στο αμαξι να φυγουμε,επαθε υστερια,να κλαιει χωρις λογο,να μην ηρεμει,τα ιδια και στο σπιτι!!!!Ο δικος μου επαθε φρικη,αρχισε να της φωναζει,ακομα χειροτερα αυτη!!!Με πειραζει οταν της φωναζει,αλλα εχει δικιο,με τιποτα να μην ευχαριστιεται αυτο το παιδι!!!!!!!

Προχθες,αρχισε να με τσιμπαει στα μαγουλα μου και να μπηγει τα νυχια της!!!Της δινει μια στον κωλο και την μαλωσε!!!Ξερετε τι εκανε????Το επαναλαμβανε συνεχεια και τον κοιτουσε προκλητικα!!!!!

Εχθες το ξανακανει και δεν της διναμε σημασια,και τι κανει?????Του δινει το χερι της και του λεει :"ντα-ντα",δηλ χτυπα με!!!!!Μα χαζο ειναι?????

Ασε το κορυφαιο που εκανε τη Δευερα!!!Ειχαν παει στην αδελφη μου και ειχε μπανισει ενα κουκλακι gummy bear της ανηψιας μου,που λεει και το τραγουδαι,πριν φυγουν λοιπον παει και το κρυβει μεσα στο μπουφαν της χωρις να την παρει χαμπαρι κανεις και μπαινει στο ασανσερ 1η χωρις να χαιρετησει κανενα,μπαινουν και οι δικοι μου και μολις κλεινουν την πορτα το βγαζει και τους λεει "ΤΖΑ"!!!!!!!και αν την ρωτησεις γελαει!!!!!

Ασε που δεν μπορουμε να κατσουμε ενα απογευμα σπιτι μας,γιατι δεν θελει η κυρια να παιζει στην αυλη αλλα θελει να βγαινει στο δρομο με τα πιο μεγαλα παιδια,δεν μπορω να την κυνηγαω 3 ωρες καθε βραδυ,ΕΛΕΟΣ!!!!

Πολυ δυσκολη ρε κοριτσια,ησυχια δεν εχει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τι θα γινει με αυτη τη βλακεια που βγαινει !!!!Κανεις δεν σκοπευει να το διορθωσει!!!Σερνεται το φορουμ :twisted:

Τα δικα μου,γενικα ησυχα,απλα πολυ δουλεια και αγχος με τη Θειουλα,αν και μεχρι στιγμη δεν βρισκουμε κατι σοβαρο :) Βεβαια οπως λεει και αυτην ,αφου ειναι ολα καλα,εγω γιατι βηχω 8 μηνες :? μεχρι και αποκολληση αμφιβληστροειδους επαθε απο το βηχα!!!!

Κατα τ'αλλα τσακωθηκα με μια σημερα στο νοσοκομειο γιατι με προκαλουσε 2 μερες!!!Μα ολοι οι τρελλοι εμας βρισκουν τελευταια ρε κοριτσια!!!!

Που λετε αυτη ειναι μια χειριστρια σε ενα μηχανημα κλασσικη δημοσιος υπαλληλος που μοιραζονται το 8ωρο με τους αλλου 3 συναδελδους της και δουλευουν 2 ωρες την ημερα!!!!!

Εχθες λοιπον την επιασε ενα παρραλληρημα εναντιον των γιατρω ,γιατι αναρψτηθηκα εγω οτι τι καταλαβα που σπουδασα!!!Αρχισε λοιπον να λεει οτι ολοι ειμαστε λαμογια,οτι θα ελθει η ωρα σου "κοριτσακι" :o να κανεις την καλη μην βιαζεσαικλπ!!!!Δεν της λεω τπτ εχθες,παρα μονο οτι δεν εχω την ορεξη της πρωινιατικο και κυριως δεν μπορω τα κομπλεξ και τις υστεριες ,οπτε αρχιζει παλι να λεει οτι αυτη ειναι η αποψη της και αν μ'αρΕΣΕΙ κλπ!!!!Της λεω κοφτο τωρα να δουλεψω,κατι που δεν κανεις εσυ και την γραφω!!

κανω μυνηση για εξυβρισηψη Σημερα το πρωι αρχιζει παλι πολιτικη συζητηση και ενω ξερει που ανηκω ,αρχιζει να λεει οτι ολοι οι ΠΑΣΟΚΟΙ ειμαστε κλεφτες και οτι για αυτο ζοριζομαι,που θα χασω και εγω την μασα κλπ!!!!!Αρχιζω να αφριζω λοιπον και της λεω"με ξερεις και απο εχθες?και αλλωστε ποτε δεν ημουν εγω δημοσιος υπαλληλος να εχω μεριδιο στον εθνικο τρουβα!!!"Συνεχιζει να λεει τα δικα της ,ε δεν ηθελα και πολυ πια και της λεω"Για ενα πραμα φταει το πασοκ που επετρεψε σε καποιους να δουλευουν 8-10"!!!!Αρχιζε να ουρλιαζει ,με ειπε "χθεσινο τσουτσεκι" και αλλα απιθανα και της λεω και εγω οτι δεν προκειτε να πεσω σε αυτο το επιπεδο αλλα αν συνεχισει θα της κανω μυνηση για εξυβριση και καλα θα κανει να μην μιλαει οποιος εχει ραμματα για τη γουνα του,γιατι δεν κολλαω να της κανω αναφορα λιγο πριν βγει στη συνταξη στα 50!!!!!!!!

Πειτε μου τη γνωμη σας ρε παιδια γιατι με ταραξε η ......!!!!!!

Λοιπον σας καληνυχτω γιατι αυριο εχουμε γενικη εφημερια!!!!!Φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ συνεχιζω ακαθεκτη καπου βλεπω κ αλεξ αλλα μαλλον σχολιαζει χαχαχα καλε σου ρθε η κουνια??ωραια ??

καλως την crazy mama ειμαι η μαγδα με τον βασιλη 20 μηνων κ μενω στην βαρη με το καλο κ το δευτερο αγγελουδι σου.

φουφουκακο μου ηρθε η μανουλα ε.. κουκλιτσα μου απολαυσε την οσο μπορεις σαν τις μανουλες μας τιποτα στον κοσμο...

ποσα τραβηξανε κ αυτες με μας σκεφτομαι κ τωρα καταλαβαινω ποσες θυσιες εχουν κανει για μας!!εγω ημουν και παρα πολυ δυσκολο παιδακι δεν ετρωγα δεν κοιμομουν κ δεν σταματαγα λεπτο αταξιες :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στην κρεβατοκαμαρα τωρα κ ο βασιλης εχει μεταφερει λιγο λιγο ολο το παιδικο εδω φερνει φερνει παιχνιδια :x:x αχ!!!μια ωρα θα μαζευω μετα προκειμενου να σας γραψω λιγο εδω..

χαρουλιτα καλε εχει τρελαθει ο κοσμος ηρθε στη δουλεια ενας στον προισταμενο κ τον σκυλοβρισε στα χερια μονο δεν πιαστηκαν αγνοησε την τη βλαμενη θεματα θελει να δημιουργει.περσατικα στη θεια σιδερενια οσο για την δημητρα φοβαμαι πια τη νυφη εκλεισα χααχααχ :lol::lol: `1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα απο την λαχταρα του χτες με δαγκωσε πρωτα με φιλησε κ μετα με δαγκωσε τσιριξα κ του φανηκε αστειο κ με ξαναδαγκωνε μετα δεν αντεξα του πατησα κ εγω μια δαγκωνια κ τωρα ουτε για πλακα να δαγκωσει ε μα ...να δει πως ειναι..ακου κ thief η μιμικα το σουφρωσε τον γκαμι xaxaxa ax ακουω γκαπα γκουπα να δω τι αλλα θα κουβαλησει ο β

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλα ελενακι καλε δωστε το παρον να μην ανησυχουμε!!!!

δεσποινακο εχουμε ραντεβου για τσατ σημερα μην ξεχνας...

τουιτακο εγω με μαξιλαρακι τον κοιμιζω απλα το αγκαλιαζει η χωνει απο κατω το κεφαλακι του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το δωματιο του β εχει επενδυση ξυλου στον ενα τοιχο κ στη σκεπη για να χει στυλ σοφιτας κανονικο δωματιο ειναι κ κατι παρομοιο εχουμε κανει κ στην κρεβατοκαμαρα..

εμεις χαλαρα τα νεακια μας τσουπρες σπιτι δουλειτσα αντε κ καμια βολτουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε σε ενα τελειο πανηγυρι τη δευτερα ο βασιλης το καλυτερο παιδι ηταν το απολαυσα πολυ.

μιτσακο τι εγινε τελικα με τα χαζο ωραρια σου???

θα ξαναμπω κ αργοτερα μικρες μου μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κανετε κοριτσακια;εμεις μια χαρα!!!απο κουνιες σε κουνιες ειμαστε πρωι – απογευμα αφου συνεχεια υποσχομαι βολτες!!!!χαχα η Κωνσταντινα αρχισε να λεει κουβεντουλες!!χθες ειχε ερθει η κουμπαρα μας κ φευγοντας της λεει ‘’αντε γεια!!’’θα το ειπε κ 20 φορες!!!σημερα ειχε συνομιλια τηλεφωνικη κ με Βασιλη…χαχα τι γελιο εχουν…κοιταζε το τηλ ,γελαγε,ελεγε τα δικα της ,ειπε κ ένα αντε γεια,τωρα που το μαθαμε…χαχα

Ρουλακι μουμε γεια τα πραγματακια σας!!σηκωσες τα μαγαζια ε;ειδες κ τις φιλες σου…που να ησουν κ ξεκουραστη!!!χαχαχα ειχαμε παει κ εμεις στα δικαστηρια τοτε με το δανειο κ πραγματικα πηγαιναμε πανω κατω,από την μια αιθουσα στην άλλη..χαμος… κ μην ακουω βλακειες επειδη ξεκουραστηκες κ περασες ωραια χωεις την οικογενεια ότι εισαι κακια!!!πρεπει να γεμιζεις κ τις μπαταριες που κ που !!!με φοβισες με τα κουνουπια…θελω να παω στο εξοχικο κ εκει γινεται χαμος…αμα δεν επιασε η κρεμα ….τωρα είναι καλυτερα ο Τασουλης;

Φωτεινακι λογικο βρε να εισαι ετσι εγκυος γυναικα…φορτωσε λιγακι στον κοκκορα τις δουλειες….κ ξαναφωναξε γυναικα για τις δουλειες…δικιο εχεις..κυκλος είναι με την μικρη…πρεπει η μια να χαλαρωσει για να χαλαρωσει κ η άλλη…τωρα ειμαστε χαλαρα…χθες εφαγε κ το ψαρακι της….πανω στον παγκο την ειχα καθισμενη,ψαχουλευε διαφορα κ ετρωγε…λες να παω στον οαεδ;λες να εχει σχεση που ειχα παρει το 6μηνο;;τους 6 πρωτους μηνες του 2011.μετα υποτιθεται γυρισα μεχρι τον 12/2011.μακαρι να ετρεχε κ ο δικος μου αντρας αλλα για όλα τα γραφειοκρατικα,δικα του ή δικα μου τρεχω εγω!!!ασε πολλα παιχνιδια,αρκετα μας εχουν δωσει τα ξαδερφακια της μικρης…πρεπει να μαζεψω παλι οσα δεν παιζει γιατι τα παει από εδώ τα παει από εκει κ ολο το σπιτι είναι ενας παιδοτοπος!αρεσαν στον Αλεξανδρο οι φωτο;ευχαριστουμε πολύ!!!!!αχ τι το ειπες για το ψαροντουφεκο…κανει κ ο δικος μου κ φοβαμαι όταν παει μονος του…το καλο είναι ότι δεν κατεβαινει σε βαθος αλλα κ παλι θελει προσοχη…

Χαχαχα ακου Βικυ Σταματη…πολύ γελασα!!!!

Στεργιακι μην νομιζεις η μηχανη κανει μικρη ποσοτητα,χθες που ηθελε ο αντρας μου εβγαλα κατσαρολα…το καλο είναι ότι βγαινουν πιο αφρατα για την μικρη…αχ αυτά ‘’τι θα πει ο κοσμος..’’αλλα αφου το ηθελε κ μπορουσε να στο παρει,να πεις όχι;;;με γεια λοιπον!!!καλοφορετο!κι εγω ρολοι ειχα παρει στην κουμπαρα,στον γαμο.στην βαφτιση σκουλαρικια κ βραχιολι. πωπω τι επαθες με το παλιοκουνουπο….ευτυχως που ξεπρηστηκες!! Πρωτη περιοδος ηταν αυτή;ναι ετσι ημουν κι εγω .μετα παο κανα 2 κυκλους επανηλθε στα φυσιολογικα.οσο για το γαλα που πετας….εχει πιει γαλα ο νεροχυτης μου,….ουουουου!!!!

Μαρακι τα ειπαμε κ στο τσατ,δεν εισαι η μονη με πεισματαρικο παιδακι!!!τα κανει κ η δικια μου,κ καλα να ειμαστε σπιτι…την αφηνω κ ξεθυμαινει..αν ειμαστε εξω κ κλαιει κ χτυπιεται ειδικα όταν θελει να κανει αυτά τα παιχνιδια στο περιπτερο;;κ ο αντρας μου,την παιρνει να δουνε τα γατακια από το παραθυρο αλλα αν της εχει κολλησει κατι….την στελνει σε μενα να την κανω καλα…υπομονη…θα περασουν τα δυσκολα…ελπιζω!!!

Μαγδουλα κι εμεις τα ειπαμε στο τσατ..τι γλυκο παιδακι μωρε ο Βασιλακης…ευχαριστω για τα καλα σου λογια…η αληθεια είναι ότι είναι για φαγωμα…γι’αυτό εμαι με την φωτογραφικη ανα πασα στιγμη…χαχα δεν θελω να ξεχασω τιποτα όταν θα εχει μεγαλωσει!!!!η κουνια πιστευω την Δευτρα να ερθει,χθες την πληρωσαμε ,πηραμε κ ένα ξυλοφωνο κ ένα σετ μποουλινγκ!!!τελικα τα μαζεψε τα πραγματα ο νοικοκυρης;ο Βασιλακης παντα είναι φρονιμος στις βολτες…δεν είναι σαν μερικες μερικες…

Χαρουλιτα τι να πω πια..η γυναικα δουλευει 2 ολοκληρες ωρες…επειδη εσυ κανεις κ μερικες εφημεριες ;;μα κανενας σεβασμος ‘’κοριτσακι’’;;ντροπη σου που της μιλησες ετσι….καλα αυτή τι ζορι τραβαει αληθεια;;την εχει βολεψει κ μιλαει κιολας;;μην ασχολεισαι μαζι της κ ταραζεσαι!!!περαστικα στην θεια..ακου τι μπορεις να παθεις από τον βηχα…

Καλα η Δημητρουλα τι πονηροφατσα είναι;;ακου να παρει μαζι της τον γκαμυ…κ το εστησε τοσο καλα χαχαχα!!! Α κ η δικια σου κανει αυτά τα ωραια πεισματα ε;αλλα δεν παιρνει κ χαμπαρι από μαλωματα ε;αυτό είναι ένα θεμα…εγω αμα την μαλωσω κ της δωσω κ μια στον πισινο,που δεν ποναει γιατι είναι η πανα της κοβονται τα πεισματα….

Δειτε αυτό το βιντεακι,το βλεπει η Κωνσταντινα κ τρωει το φρουτο χωρις να βγαλει κιχ κ χωρις να σταξει τιποτα κατω!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Pfg_TQulyHs

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες! μπηκα διαβασα τα νεα σας γιατι μαζευτηκαν και πολλα αλλα για να σχολιασω ουτε λογος! Εχει μιση ωρα που μου φωναζει το αντρακι μου να παω αλλα διαβαζω στα γρηγορα!!! προσπαθησα να μπω και τις προαλλες αλλα δεν ανοιγε η σελιδα! σημερα καναμε επιτελους και το τελευταιο μας εμβολιο, εβαλε 4 ποντους αλλα εχασε 100γρ. Ειναι πονηροφατσα ομως, μολις μπηκαμε του λεει "κοκο" γιατι της δινει καραμελες, της λεει ο γιατρος "θα κανεις το εμβολιο και μετα θα σου δωσω" τον κοιταει με απορια και παει στο καλαθακι που τις εχει περνει τρεις και του φωναζει "κοκο-κοκο"!!! Εμεινε με το στομα ανοιχτο ο γιατρος!

Αλεξ μεγαλο ειναι το σκουφι ε; το εκανα με μοντελακι την Μαριλου, δεν πειραζει του χρονου!!! καλα τρελλο φατσακι η Κωνσταντινα!!!

Σταυρουλα θα σας περιμενουμε, εδω θα ειμαστε!!!! Τελεια!!!

Φιλακια σε ολες...συγγνωμη που δεν σχολιαζω αλλα καταλαβαινετε ε;;;;!!!! Φιλια στα ζουζουνακια σας!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλεναδουλες απο το αγωνιστικο μετωπο οτε γκρρρρρρ..νυσταζω κιολας σημερα γαμωτο καλε μπειτε να τσαταρουμε κ θα με παρει ο υπνος στο γραφειο..αριακη ειναι αφασια η μικρη σιγα μην κατσει να σκασει για τις καραμελες ειναι ανεξαρτητο το παιδι καλε..απολαυσε το αντρουλη σου εμας μας αρκει που περνατε ομορφα..

αλεξακι μου κι εγω ετσι με το κντ στο χερι ειμαι ολη μερα να βγαζω φωτο!!με το καλο να σας ερθει η κουνιτσα σας.

εμεις χτες πηγαμε για μπανακι κ εφοσον μου δωσε το οκ ο παιδιατρος οποτε ειναι ετοιμο το παιδι να μπει δεν χασαμε ευκαιρια ειχε να μοιασει εμενα μονο τα λεπια μου λειπουν εχω λατρεια με την θαλασσα κ απο οτι βλεπω κ ο βασιλης μπηκε κ βγηκε οταν ηταν να φυγουμε σε καποια φαση τρεμανε τα χειλακια του κ ο βασιλης να λεει μπιμπισει μαμα(κολυμπησει μαμα)εγω απολαυσα θαλασσα, γυαλινη ηταν τωρα που δεν εχει ξεκικινησει η πολυκοσμια κ οσοι ηταν καναν ηλιοθεραπεια ετσι ηταν σουπερ μεσα..ακομα κ τα ψαρακια εβλεπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!τι κανετε;εγω ξυπνησα κ η μικρη ακομα κοιμαται...η ωρα 9.30!! :D:D απο αυριο σιγουρα θα με σηκωνει απο τις 7!! :?:?:?

Αριακι κατσε καλε με τον αντρουλη να τον ευχαριστηθεις,δεν σε παρεξηγουμε!! ;);) το Μαριλακι ειναι πολυ μουτρο...αφου ηξερε που ειναι οι καραμελες γιατι να κανει πρωτα το εμβολιο;; :lol::lol: δεν πειραζει για το βαρος,το εδωσε ολο σε υψος...για το σκουφι κι εγω φανταστηκα πως θα το δοκιμασες στην Μαριλου αλλα πολυ μινιον η δικια μου... :lol::lol::lol:

Μαγδουλα τελειο το πρωτο μπανακι του Βαιλακη!!!Δελφινακι ε;μπραβο!!κι εμεις λεμε να παμε στους δικους μου να κανουμε κ κανενα μπανακι...λεω μηπως κατσω κ κανα 2-3 μερουλες...θα δουμε...μην ανησυχησετε λοιπον αν δεν μπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα μου σου απαντησα στην ομαδουλα μας μιας κ ειναι λιγο πιο πριβε ;)

αστραφτερο σπιτι που σαι καλε εσυ ηρθε η μανουλα κ δε βαζεται κωλο κατω να υποθεσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχχχχχ βρε κοριτσάκι μου... Και εγώ αποφεύγω να σε κάνω tag σε αυτό το τοπικ για να μην σου προκαλώ περισσότερο πόνο.. τι δύναμη ψυχής έχεις για να έρχεσαι να μας γράφεις για να μας δώσεις κουράγιο.. παρακαλάω και προσεύχομαι να κλείσει αυτός ο κύκλος του βαναυσου και άδικου αυτού πόνου εδώ.. να είσαι η τελευταία θεέ μου... καμία γυναίκα να μην το ζήσει ξανά... να πάνε όλα κατ'ευχήν με υγιή και τελειόμηνα μωράκια σε όλες μας και σύντομα η Παναγίτσα μας να σε ευλογήσει με ένα ακόμα υγιές θαυματακι στην αγκαλιά σου..! Πάρε αγκαλιά την κορούλα σου.. πάρε δύναμη από το θαύμα που έχεις ήδη στη ζωή σου.. και σίγουρα όταν μαζέψεις τα κομμάτια σου και είσαι έτοιμη, θα έρθει και το αδερφάκι..! Έχεις όλη την αγάπη μου... Κουράγιο κοριτσάκι μου.. 
    • Στο γενεσις θα πάω. Για αγιο Λούκα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια 
    • Ναι Θεσσαλονίκη μένω!  Θα πάμε να δούμε κάποιες κλινικές γιατί ο γιατρός μου συνεργάζεται με σχεδόν όλες της Θεσσαλονίκης.  Θα δούμε γενεσις,άγιο Λουκά, βιοκλινικη και ίσως γενική κλινική !  Εσύ;
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα!!! 🥰🥰🥰 μονο εσεις με νιωθετε απολυτς... εννοω ολα τα κοριτσια της ομαδας μας!!! 🫂 Το Σαββατο εχω τη χοριακη με το καλο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!🙏🫄🧿🫶 Ευχαριστω πολυ Αγαπη!!!!🥰🥰 Ναι σε νιωθω... 1η ετ για μενα κ χαωθηκα λιγο με τα φαρμακα...αλλο ειναι υποθετο, αλλο απ στομα, αλλο ανα 8ωρο, αλλο ανα 12ωρο..... σαστησα λιγο αλλα συνηθιζονται...
    • @Christi.D. από Θεσσαλονίκη είσαι? Που θα γεννήσεις?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...