Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

χρονια πολλα γλωσσου εμελειακη αν γιορταζεις αλλα κ να μην γιορταζεις 1000 χρονια ευτυχισμενα ευχομαι κοριτσακι ομορφο.

συμπεθερα δεν σε ειδα αλλα στανταρ θα σκισες μπες να μας τα πεις αναλυτικα..

μαρακι οντως ειμαι τρελοκομειο ο αντρας μου παλι καμια σχεση με μενα ηρεμη δυναμη τον λεω αλλα κοντα σε μενα ξεμυαλιζεται κι αυτος..εγω γενικα κοιταω να περναω ομορφα το καθε λεπτο να μη χανω χρονο με χαζα κ στεναχωριες..

δεσποινιω τι κακες συμαθητριες ειναι αυτες καλε αλλα κ ο καθηγητης βλεπω δεν παει πισω καλε θα μεινεις τωρα που χεις μια παραπανω απουσια??αγχωθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δικηγορινα μου κ σενα εχουμε χασει τελευταια μωρε ολα καλα???τρεχεις??

φουφουκα τι καλα που ηρθε η μανουλα μμμ κ μενα μου αρεσουν τα παπουτσακια μιαμ μιαμ..για να πω κ εγω στη δικια μου να μου φτιαξει..

ελενακι βικυ :x:x:ymblushing::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα καλησπερα που λεει ο θεοδωρακης.

Φωτεινη φουφου κ δεσποινακι ευχαριστω για τις αποψεις σας σχετικα με το θεμα της δουλειας μου.

Φουφου εφριξα με τη κατινα...βρε δε γγγ...καθετι το λαμβανω σα σημαδι απο το θεο για το πως θα πρεπει να πραξω απο δω κ επειτα...στη θεση σου θα καταλαβαινα οτι αυτοι οι ανθρωποι δεν ειναι για καλο σας....ας χωρισουν οι δρομοι σας...καθε εμποδιο για καλο.

Δεσποινα καλα κανεις κ μιλας στη σχολη,τουλαχιστον αργα η γρηγορα θα φοβηθουν το ξεσκεπασμα.μονο μη σε σκισει ο βλακας στις εξετασεις.νασαι διαβασμενη.κ ο αντρας μου παει σε τεοια σχολη να παρει χαρτι βοηθου,αν ποτε ανοιξω φαρμακειο να τον εχω υπαλληλο....χαχαχχαχ!!!προτιμω ναμαι εγω υπαλληλος,ειμαι χαζη ε?? :x:roll::shock:

Τι αλλα.

Ηρθε ενας φιλος μου που μενει λερο παντρευτηκε κ εκανε παιδι...κ εγινε παππας!!!!ημασταν φιλοι οταν σπουδαζε αθηνα. Κ ειχε διακαη ποθο να γινει ιερεας.οταν τελειωσε τη σχολη κ ανοικε μια κ μοναδικη θεση για ιερεα στη λερο,αρπαξε τηη ευκαιρια,μια κ δεν χριζουν πια ιερεις

Ηεθαν για τσεκαπ του μωρου αθηνα κ χαρηκα τοσο πολυ,μαγειρεψε ο αντρας μου κ φαγαμε :roll:

Δε πιστευα οτι ειχε ρασο κ μουσι,αλλωστε με ξερετε ειμαι υπερ της ορθοδοξιας!!!!

Παντως,αλλον αερα εχουν οι νησιωτες,βρε τι καλα που ειστε,φωτεινη,φουφου!η βικυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κ κατι αλλο,φωτεινη ασε τι μ...κιες ακους απο τις πεθερες αλλα κ απο γονεις καμια φορα.....

Πραγματικα προτεινω να γραφουμε οτιδηποτε ακουμε καθημερινα απο πεθερες να λιωνουμε στο κουτσομπολιο!!!

Σαυτη τη περιπτωση νομιζω πως εγω θα ειμαι o chief της παρεας,μια κ την εχω απο κατω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσακο αν ακουσεις τι μου εχει πει η δικη μου πεθαρα κατα καιρους θα φριξεις!!!!αχ ωραια που πηγαινει ο αντρας συ για βοηθος...τελειωνει κι αυτος φετος???ποτε θα δωσουμε πιστοποιηση εχετε υποψην σας μηπως???δεν τον εχω αναγκη στην προοδο εγραψα 20 ας μου βαλει και 2 εεε παλι περναω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη οχι μον δεν μετρησα μερες καθηστερησης αλλα αδιαθετησα και 4-5 μερες νωριτερα :lol::lol:

Μαγδουλα θελω κι εγω φωτο :cry::cry::cry:

Φουφουκα πηγατε με την μανουλα στα γειτονακια???αχ τι ωραια που θα περνατε τωρα ολο βολτουλες θα ειστε....αχ ποσο σε ζηλευω δεν φανταζεσαι!!εμενα η μαμα μου δεν ερχετε :cry::cry: και πλησιαζει και το τριημερο αντε θα ξεσαλωσετε!!!!με το καλο να τους δεχτειτε!!!

Αριακι χορτασε τον αντρουλη σου οσο μπορεις και διαβαζω απεκτησες καινουρια κακια συνηθεια :lol::lol:

μμμ τι αλλο...εχω τετοια ημικρανια σημερα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες.

Ρε κορίτσια κάτι έπαθε το σάιτ ή μονο σε εμένα το βγάζει αυτό το πράγμα;;;;;;;; Δεξια και αριστερά της οθόνης φαίνεται ότι υπάρχει άλλο σάιτ από πίσω, και όταν πατήσω σε οποιοδήποτε σημείο της σελίδας που δεν υπάρχει όμως από κάτω κάτι του μαμμυ, τότε με πετάει κατευθείαν σε άλλο σάιτ που λέγεται pinme.gr. Τι σκατά έχει γίνει;;; Θα βάλω αύριο τον χάσμπεντ να το κοιτάξει μην είναι κανένας ιός.

Λοιπόν στα δικά μας τώρα. Χτες όλη μερα ήμασταν στης μαμάς μου, βόλτες πέρα δώθε, για καφεδάκι σε γνωστούς, έφαγα και μια κομματάρα τουρτα παγωτό! Είναι που προσέχω και τη διατροφή μου!!! :lol::lol: Μια χαρά ήταν, απλά το βράδυ ήμουν πτωμα και δεν ήθελα να σηκωθώ από τον καναπέ να πάω μέχρι το κρεβάτι.

Ο σύζυγος πλέον έρχεται ακόμα πιο αργά λόγω φόρτου εργασίας (φορολογικές δηλώσεις), αφού απορώ γιατί έρχεται και δεν κοιμάται στο γραφείο ο κακομοίρης!! Ευτυχώς το σ/κ θα ξεκουραστεί, όσο τον αφήσει ο Αλεξ. :lol::lol::lol:

Μαράκι τώρα αξιώθηκα να δω το μέιλ. Το φουσκωμένο μαλλί της Δημ είναι όλα τα λεφτά. :lol: Το κούρεμα της Χρυσ μου θυμίζει το μαλλί του Αλεξ όταν ήταν πιο μικρός. Και το δωμάτιο μια χαρά κοριτσίστικο. Με τα σκίαστρα έχεις δίκιο, δεν κάνουν δουλειά. Θα το συζητήσω με τον Τ για τα φιμέ. Ο Αλεξ είδα χτες ότι έχει το μαύρισμα των οικοδόμων :lol::lol: έχει στα μπρατσάκια του μια γραμμουλα από το μανικάκι, και είναι μαυρισμένος από εκεί και κάτω. :lol::lol::lol:

Στεργία θα σου στειλω με πμ το μέιλ μου. Ώστε το φωτοτυπικό μηχάνημα δούλεψε υπέρ του συζύγου;;;;;; :lol::lol::lol: ; Μεγεια και το φόρεμα. Επειδή δεν θυμάμαι καλά το ήθελες για κάποια άλλη βάφτιση ή για τη βάφτιση της μικρής σου; Πότε θα την βαφτίσετε;

Χαρά μπράβο για τα ευχάριστα νεα του συνεδρίου. Πάντα τέτοια και όταν θα γίνεις διάσημη καρδιοχειρουργός να μας μιλάς, έτσι;;

Φουφου καλωστην δέχθηκες τη μανουλα σου. Ήρθε για να προσέχει τις μικρές τώρα που θα γυρίσεις στη δουλειά; Αλήθεια από Σεπτ ποιος θα τις προσέχει;

Σταυρούλα για να το λενε τα κορίτσια μάλλον γιόρταζε η μικρή σου σουσουράδα, οπότε χρόνια της πολλά. Καλέ που είσαι;;;;;;;;;;;;;

Αλεξάνδρα μια χαρά ακούγεται και το κόλπο με τον χαρτοπόλεμο, απλά λίγο κουραστικό στο καθάρισμα :lol::lol::lol::lol: Σε βλέπω να κάνεις φακές σε ό,τι παραλλαγή υπάρχει αφού άρεσαν στη μικρή :lol::lol::lol: Εμένα πάντως τώρα το καλοκαίρι μ'αρέσουν σαν σαλάτα, δηλ τις βράζω και απλά ρίχνω από πάνω ντομάτα σε κύβους και κρεμμυδάκι. Είχες πει ότι θα έβαζες φωτο με τα καλά που θα σου έφτιαχνε η Άρια, το ξέχασες;;;;;;;;;;

Μάγδα τι παιχνίδι και κακό είναι αυτό στο δωμάτιο του Βασιλάκη; :lol: Και εγώ ήθελα ξύλινα πατωματα στα υπνοδωμάτια, αλλά τελικά βάλαμε πλακάκια :cry: Και από ανάπτυξη σούπερ είναι ο μικρός. Φοβερή η ατακα για την πεθερά μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έτσι έπρεπε να της πω ότι λόγω κρίσης δεν το ταίζω, αν και εγώ ως πιο κακιά σκέφτηκα να της έλεγα ότι είναι κοντός επειδή πήρε από το σόι τους που είναι όλοι ζουμπάδες. Αλλά τετοιες μπουρδες δεν τις λέει μπροστά μου, τα λέει στον άντρα μου και αυτός απλά χασκογελάει, τι άλλο να κάνει με τέτοια που ακούει.

Δεσποινα στη σχολή έχεις πετύχει διάνα, μα τι φοβερή συμπεριφορά καθηγητή;;;;;;;;;; :shock: Και τι αλληλεγγύη μεταξύ συμμαθητών;; :lol::lol::lol::lol: Ήρθε η περίοδος κιόλας; Οπότε τώρα είσαι αποφασισμένη για εξωσωματική;

Άρια φιλάκια και καλά να περνάτε.

Μήτση τελικά τι γίνεται στη δουλειά; Πεθερόπληκτη μου και εσύ :lol::lol::lol::lol: Αλήθεια τώρα ποιος προσέχει το Στεφ; Η πεθερά που είναι και από κάτω; :?

Αυτά φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας αυτη την κοτσανα που λεει κ η φωτεινουλα την βγαζει κ σε μανα 2 σαιτ παραλληλα :twisted::evil: αχ ρε φωτεινουλα πολυ γελασα που ειναι ολοι ζουμπαδες χαχαχα ναι απο παιχνιδια αλλο τιποτα κ εχω κ αλλο ενα δωματιο που ειναι γεματο παιχνιδια κ ποσα αλλα στην αποθηκη ορεξη να χω να μαζευω ευτυχως οτι βγαζει ο βασιλης τα ξαναμαζευει ο νοικοκυρης μου!!

αστραφτερο μου ικεα ειναι η αλλαξιερα κ η σιφονιερα κ κουνια απο αννατελω.

δεσποινιω μαρι εισαι εδω για τσαταρισμα???ηρθε η περιοδος :shock::( βρε σου στειλα κ σενα φωτο ολες μονο στη στεργια δεν εστειλα δεν εχω μειλ καντε τις μια προωθηση οποια της εχει σας παρακαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακο πολυ χαρηκα που συναντησες το φιλο σου παππας μια χαρα δουλεια αρκει να την πιστευει γιατι δυστυχως στο ονομα του χρηματος καταστρεφουν καποιοι την θρησκεια μας..

τι εγινε τελικα με δουλειτσα τι αποφασισες???

αχ ρε μιτσακο οντως κ εσυ μας ελεγες κατι ωραια πετυχημενα με την πεθερα για πες κανενα??

μακια στις υπολοιπες εχω τρελη δουλεια θα ξαναμπω μετα εμεις τα ιδια νεακια ησυχια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλανια μου που ειστε???? ρε γμτ και μενα αυτο που λετε με εβγαζε...με πετουσε σ αυτο το σιτε οπου κ αν πατουσα...μαλλον ιος ειναι...με ειπε η δεσποινα και μπηκα απ τον explorer kai ειναι οκ τωρα!

φωτεινουλα μου περιμενω πμ να σε στειλω φωτο κ να μου στειλεις κ συ...το φορεμα ειναι για τη βαφτιση που θα γινει τελος του μηνα (θα γινω νονα). τη δικια μας θα τη βαφτισουμε 18 αυγουστου, αλλα ακομα δεν εγω δει τιποτα για τη δικια μου. μονο εκκλησια κ μαγαζι κλεισαμε.

χθες βραδυ λυσσαξε κυριολεκτικα...αγανακτησα....εκλεγε ασταματητα...δεν ηξερα τι να την κανω...μεχρι που μου ρθε να κλαιω κ γω μαζι της...βγαινουμε το απογευμα μια βολτα με τη κουμπαρα μου και το μικρο της μια χαρα ηταν....γυρναμε σπιτι, τη κανω μπανιο, φτιαχνω γαλα κ ξεκινα το πατιρντι!!!! ουτε εφαγε...αρχισε το καλμα :oops::oops: μιλαμε για πολυ κλαμα...μπορει πονος στη κοιλια ισως κ τα δοντια γιατι ξεκινησε να βγαζει πολυ σαλιο...μετα κοπων κ βασανων ηρεμησε κ κοιμηθηκε στη καλαθουνα. λεω τον αντρα μου δεν τη μετακινω στη κουνια...γιατι αμα ξυπνησει τη βαψαμε...τελικα κοιμηθηκε μεχρι της 6!!!!!!!! :D μετα απο τοσο καιρο επιτελους κοιμηθηκαμε κ μεις συνεχομενα μεχρι της 6............ :ymparty::ymparty::ymparty:

ο αντρας μου πηγε στο λογιστη(....κοντα στα 2 χιλιαρικα εχουμε να πληρωσουμε....επαθα ενα εγκεφαλικο, οταν με πηρε να μ το πει) εγω την εντυσα...και βγηκαμε μμια βολτα περασαμε κ απ τη μανα μου, της πηρε κ φορεμα! κοκκινο λευκο πουα...θεε μου!

ααα! με λεγε η κουμπαρα μου οτι στη βαφτιση του γιου της, σκεφτεται να βαλει λουλουδι στα μαλλια της...δεν ειναι υπερπαραγωγη...? λουλουδι ξερω βαζουν οι νυφες...αλλα ντραπηκα να της το πω, μην με παρεξηγησει...

καποιες θα γελανε με το ΜΕ και το ΣΕ στο συντακτικο μου....χαχαχα! :lol::lol::lol: αλλα τι να κανω το εχουμε εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε ολες σημερα??????εγω ειμαι στα προθυρα νευρικου κλονισμου με εχει παρει παλι απο κατω εχω παρα πολλα νευρα γενικα χαλια κατασταση...και τα εχω παρει και με το μαμμυ μα καλα δεν υπαρχει καποιος διαχειρηστης να κανει κατι δεν δινει κανεις σημασια απορω πως εχει τοση επισκεψιμοτητα :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω με τη δεσποινα! οτι να ναι ειναι αυτο το μαμμυ!!! τουλαχιστον "διπλα" δεν ειχαμε τετοια προβληματα...τεσπα...ελπιζω να ξεκολλησει...χθες εγραψα και δεν σημοσιευτηκε, με πεταει συνεχως σ αυτο το σιτε, σπαζομαι και το κλεινω, σημερα καταφερα να μπω κανονικα!

που ειστε? τριημερακι να φανταστω ολες πηγατε....καλα να περασετε! φιλακιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε όλες βιαστικα γιατι ξυπνησαν οι κανακάρες από μεσημεριανό ύπνο.Δε τρωνε τιποτα μου εχουν σπασει τα νευρα,όλο τσιμπολογηματα και φαι μαγειρευτο μηδεν....Τζαμπα μαγειρεύει η μανούλα.

Στεργία και η δικιά μας η νονά είχε βάλει μια μικρή ορχιδέα στα μαλλιά και μάλιστα την κρατούσε σα κόρη οφθαλμού στο ψυγείο μέχρι να ρθει η κομμώτρια!!!!Μετά τα πήρε όλα ο αέρας στο ξωκλήσι από κοτσίδες μέχρις ορχιδέες!!χα χα...Μη της πεις τίποτα,άσε όπως νιώθει...

Φωτεινή σου ριξα ένα γέλιο με τους ζουμπάδες,ακόμα γελάω....είσαι φοβερή...sorry για σήμερα που δε μπορούμε να έρθουμε...ανωτέρα βία!

Δεσποινιώ μη πέφτεις μάζευε δυνάμεις και προχώρα...

Πάω να δώσω μάχη φαγητού!!

Α ρε Αλεξάνδρα τι τραβάς ήρωας ήρωας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!τι κανετε;εμεις δεν εχουμε σταματησει να γυρναμε….το Σαββατο πηγαμε σε μια ξαδερφη μου που ειχε έναν μικρουλη 22 μηνων.ηταν αφασια κ τα 2…παιζαμε παρεουλα,καθονταν σεενα γραφειακι κ ζωγραφιζαν,ετρεχαν…χαμος!!!την Κυριακη πηγαμε βολτα στην Πλακα,κατσαμε για καφε κ η Κωνσταντινα ηταν πολύ ησυχη….επαιζε με ένα σφηνοποτηρο που της εβαζα νερακι κ τσουγκριζαμε κ επινε κ περασαν 2 ωριτσες χαλαρωσης…μετα πηγαμε μοναστηρακι κ φαγαμε,η Κωνσταντινα βεβαια δεν ηθελε…εφαγε λιγες γκοφρετες κ κοιμηθηκε οποτε παλι φαγαμε ηρεμα κ ωραια χωρις κυνηγητα…γυρισαμε σπιτι απογευματακι κ της εφτιαξα μακαρονακια που τα εφαγε μονη της μια χαρα κ αφου ηταν να διαλυσει το σπιτι την πηρα κ πηγαμε στην πλατεια οπου ηταν κ η φιλεναδιτσα της.καθονταν κ τα 2 σε κατι σκαλοπατακια κ ετρωγαν ποπ κορν…ασχετο,ειδα κατι μηχανες για ποπ κορν,ξερει καμια αν θα είναι καλες;γιατι στην κατσαρολα δεν μου βγαινουν τοσο αφρατα κ φοβαμαι μην πνιγει κ η μικρη.αα δεν σας ειπα,πηρα κ ζυγαρια να ζυγιζω την μικρη…ευτυχως δεν το κανω κάθε μερα…αλλα όταν την πηρα για να την δοκιμασω κιολας ειδα ότι ειχε παρει γυρω στα 200.της εχω αυξησει την κρεμα κ ευτυχως δεν εχουμε πολλα δραματα για να την φαει….

Δεσποινακι μια χαρα τα πουλακια,ξεπεταχτηκαν όλα!!!για το ταμειο τι να πω πια!!!3 χρονια + δουλευα συνεχομενα μεχρι να απολυθω,μονο 5 μηνες δικαιούμουν;για να μην πω ότι όταν εκανα τα χαρτια θα επαιρνα 550,όταν βγηκε η αποφαση θα επαιρνα 460 κ όταν μπηκαν στον λογαριασμο μου ηταν 360 κ το τελευταιο ποσο ηταν 320…ελεος πια….οσο για τα υπολοιπα τα ειπαμε κ στο τσατ,ελπιζω να εχεις ανεβει λιγακι σημερα.

Αριακι απολαυσε τον αντρουλη σου!!!βολτουλες θελει η μικρη ε;καλα κανει!!!κανατε κανενα μπανακι;

Φουφουκα πως ηταν η πρωτη μερα στην δουλεια;σου ελειψαν οι κουκλιτσες σου να φανταστω….φανταζομαι κι εσεις δεν θα καθεστε σπιτι καθολου….

Στεργιακι τα ειπαμε κ στο τσατ,η μικρη ειναι μια κουκλιτσα….πολυ μαλλακι εχει…θα πιανεται συντομα κοτσιδια!!χαχαχα ετσι είναι,θα εχετε κ τις γκρινιες….το βραδυ ακομα ξυπναει ή κοιμαται περισσοτερο;μην λες για δηλωσεις….οσο για το λουλουδι,κι εμενα μου φαινεται υπερβολικο,αλλα η μαμα είναι,δεν πειραζει….

Μαγδουλα παλι βραδυ ο αντρουλης;καλα ο Βασιλακης είναι αντρακι σωστο!!!μπραβο το αγορακι μας!!!αληθεια ,ο Βασιλης δεν τραβαει όλα τα πραγματα από την ραφιερα;εμαν αμα ηταν η Κωνσταντινα θα τα ειχε κατεβασει όλα κατω…

Μιτση εχεις θεμα με πεθερα;καλα οσο καλη κ αν είναι αμα την εχεις κ πανω από το κεφαλι σου….

Φωτεινακι κανεις ατασθαλιες ε;ε δεν πειραζει μωρε μια στο τοσο..αμα προσεχεις κ τα υπολοιπα….καλα με τον χαρτοπολεμο γινεται χαμος,είναι σε λωριδες κ μαζευται πιο ευκολα,μετα το βαζω σε μια σακουλα για το επομενο γευμα…χαχαθα βαλω φωτο…μην φωναζεις!!!!!!!χαχαχα

Μαρακι τα ειπαμε κ στο τσατ…ποσο στεναχωριεμαι όταν καταλαβαινει καποια τι περναω εστω κ για λιγες μερες….ελπιζω σημερα να φανε !!!

Αυτά κοριτσακια μου!!!σας φιλω να παμε κ την βολτουλα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...αχ πόσο σας ζηλεύω όλες που πάτε βολτίτσες τα πρωινά και ειδικά σήμερα που όλα είναι κλειστά και γω είμαι στη δουλειά γκρρρρρρ κλεισμένη σε 4 τοίχους με ένα παράθυρο που βλέπει σε ένα τοίχο και κοιτάω μια οθόνη υπολογιστή για τις επόμενες 2 ευτυχώς ακόμα ώρες!!!!!!!!!!!!!

Τα ζουζούνια μου δεν έχουν σχολείο και κάθονται με τη γιαγιά(θέλω να ελπίζω ήσυχα....)

Σε όσους έκανα φέτος δήλωση κλάφτα χαράλαμπε είναι....Και πως θα τους το πω κιόλας ότι πληρώνουν τόσα...

Το mammy σερνεται...

Εμεις βολτάραμε το ΣΚ (είχαμε και μια δελεαστικότατη πρόταση από Αλεξανδρούκο αλλά περιμέναμε επισκέψεις και δεν ανταποκριθήκαμε στο κάλεσμα).Η Δήμητρα σήκωσε χθες πυρετό στα καλά καθούμενα αλλά έδωσα depon και μετά ήταν καλά (η κλασικά σκανδαλιάρα Δήμητρα).Τώρα θέλει να περπατάει πίσω από το καρότσι όχι μέσα σε αυτό να το βλέπει μπροστά....Χθες βόλτα στη παλιά πόλη πήραμε crocks (αυτά τα παντοφλάκια που φοράνε οι τουρίστες στη θάλασσα )τα κρατούσε στην αγκαλιά σφιχτά από την ώρα που τα πήραμε και πήγαινε πίσω από το καρότσι με τη Χρυσάνθη μέσα να κρατάει τα δικά της και να ρίχνει και ματιές πίσω αν έρχεται η αδερφή της...πολύ γέλιο...

Αχ λατρεύω τις ώρες που περνάω μαζί τους όσο κι αν με κουράζουν μερικές φορές...

Από τότε που γέννησα φοβάμαι μη πάθω τίποτα στην υγεία μου και πάψω να χαίρομαι τα παιδιά μου.Το έχετε νιώσει και σεις αυτό ή είμαι η μόνη παλαβή;;Αν και με τον άντρα μου που το χουμε συζητήσει μου χει πει το νιώθει κι αυτός...Λέτε να ναι ένστικτο και να πάθουμε κάτι;;;;Πλάκα κάνω....μακριά από μας...φτου φτου

Όπως καταλάβατε βαριέμαι σήμερα του Αγιου πνευματος στη δουλεια που με κουβάλησαν και γράφω βλακείες...

Αντε γράψτε τίποτις,ολόκληρο σκ πέρασε όλες στις κούνιες τη βγάλατε και η Δεσποινα στους καφέδες;;;

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια χρονια πολλα για σημερα!

Δε δουλευω κ ετσι καθομαι στη βεραντα για ηλιοθεραπεια,ο στεφ κοιμαται λιγακι,πηγαμε κ εκκλησια.

Χτες μονοημερη στη περαχωρα στο αλεποχωρι,στη σκηνη της αδερφης μου που εκανε καμπινκ με το αγορι,

Φωτεινη η μανα μου τον κραταει γιατι ηπεθερα δουλευει ευτυχως!!!!

Μαγδα ο παπας που σουλεγα παιρνει 400 ευρω ο καημενος κ εχουν προβλημα επιβιωσης σχεδον.τον βοηθα κ ο πατερς του που ειναι ναυτικος.μαλιστα χτυπιοταν απο μικρο να γινει παπας οποτε ευτυχως το πιστευει φουλ.

Δεσποινακι,η συναδελφος μου εκανε προσπαθειες για παιδι απο αρχες του 2009 ,βαρεθηκε την αναμονη,το διεγραψε απο τη λιστα αγχους,κ μεσα σε ενα διμηνο εμεινε εγκυος απτο πουθενα.γενναει σε ενα μηνα κ ειναι 28 οποτε καθαρα θεμα αγχους

Φουφουκα καλωσταδεχτηκες,καλες βολτουλες.

Αχ ρε κοριτσια εχω φορτωσει με τον αντρα μου.τετοια τσαπατσουλια κ τετοια αναβλητικοτητα σε ολα,ημαρτον,,,,,αν δε νοιασρω εγω για τις δοσεις ,δε θυμαται τιποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Δεσποινιω τα πουλια ξαμόλησες μέσα στο σαλόνι;;;;;;;;;Τώρα είδα τις φώτο.

Είμαι online όλο το πρωί που μου υποσχέθηκε μια ψυχή να μπει αλλά μάλλον καλοπερνάει με τους άντρες της στο σπίτι και με ξέχασε...χα χα

Ευτυχώς σε λίγο τέλος ωραρίου....

Να και η mitsi ιδιωτικός τομέας και κάθεται σήμερις...μόνο εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε? χτες προσπαθησα να μιλησω με τη δεσπ στο τσατ...αλλα δεν σερνοταν απλα (οπως λεει η μαρια) το μαμμυ...ηταν ψοφιο! αφου εγραφα κ δεν πηγαιναν τα μηνυματα...

δεσποινακι μου μην πεφτεις...οπως λεει η μητση παιζει κ το αγχος μεγαλο ρολο...μην αγχωνεσαι να μην γινεσαι χειροτερα,,,,ελπιζω σημερα να σαι καλυτερα! καλε τωρα τα ειδα τις φωτο με τα πετουμενα σου! τι γλυκουλια που ειναι μωρε!!! τρέλα!!!!

αλεξακι ωραια πρεπει να περασατε! καφεδακι φαγητουλι κ ησυχη κων/να ;) μια χαρα! η μικρη καποιες μερες κοιμαται κ ξυπνα στις 6 το πρωι, αλλα και καποιες ξυπνα ενδιαμεσα...κ αν ξυπνησει δεν ειναι οτι απλα θα φαει και θα ξανακοιμηθει...αλλα γκρινιαζει και περνα η ωρα μεχρι που ερχεται 6 και τοτε το βιολογικο της ρολοι λεει "ε κοπελια 6 ειναι ακομα στη κουνια καθεσαι....δωσε ηχο να σ α κουσει η μανα σου...!!!!!"

μαρακι μου, γελασα με τη μικρη σου που θελει να περπατα πισω απ το καροτσι κ να βλεπει την αδερφη της...πολυ γελιο θα χει! αυτο που φοβασαι μην παθετε κατι...ειναι απλα οτι σκεφτεσαι κ νοιαζεσαι τα παιδια σου....τιποτα παραπανω...κ γω το νιωθω καποιες φορες....

μητση μου...ακουσα για καμπινγκ...τι μου θυμισες....ειχαμε παρει σκηνη και κανονιζαμε να παμε καμπινγκ με ενα ζευγαρι...αλλα μετα απο λιγες μερες μαθαμε οτι ειμαι εγκυος κ αρχισαν τα περιεργα της εγκυμοσυνης...επομενως η σκηνη καθεται απειραχτη στη θηκη της...τωρα με τη μικρη...ακομα ετσι θα μεινει-απειραχτη-για πολυ ακομα! χαχχαχααχα!

φουφου μου πως πηγε η πρωτη μερα στο σχολειο? σου λειψαν οι μικρες? πως περασαν με τη γιαγια? περιμενουμε νεα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εγραφα εγραφα εγραφα και χαθηκαν ολα :evil::evil: λοιπον ελεγα...

καλημερα κοριτσια χαιρομαι πολυ που ακουω για τις εξορμησεις του σκ

Αλεξ τα ειπαμε και στο τσατ μια χαρα περασατε και η μικρουλα αγγελακι :P εεε οσο μεγαλωνει θα ειναι ολο και πιο ησυχουλα οποτε θα απολαμβανεται τις εξοδους σας!!

κι εσεις Μαρακι μια χαρα περασατε Θεες οι κορες σου....εδω δεν δουλευε ουτε ο ιδιωτικος ουτε φυσικα ο δημοσιος τομεας ηταν τα παντα κλειστα αλλα απ οτι θυμαμαι και στην Σπαρτη οταν δουλευα παντα ειμασταν κλειστα αλλα και στην Τριπολη παντα ειμασταν κλειστα τωρα δεν ξερω αν αλλαξε κατι φετος.οσο για το σκ ενα θα σου πω μπηκα παρασκευη μεσημερι απ την σχολη και ειναι Δευτερα μεσημερι και δεν εχω βγει απ την πορτα ευτυχως εχω και τα μικρουλια μου και περναει λιγο η ωρα και φυσικα ξεσαλωνοντας μπροστα στον υπολογιστη....εχω τοσο χαλια διαθεση που εδω και 3 μερες κλαιω ασταματητα φυσικα σ αυτο βοηθα και ο συζυγος και ρε κοριτσια ντρεπομαι που το λεω αλλα ωρες ωρες μετανιωνω που παντρευτηκα :oops::oops:

Μητσακο πολυ ομορφα περασατε κι εσεις....κι εμενα μ αρεσει η κατασκηνωση και μαλιστα απ οταν ημουν ελευθερη ειχα παρει ολο τον απαραιτητο εξοπλισμο αλλα τωρα η παρεα δεν συγκινειτε οποτε ο εξοπλισμος παραμενει στην αποθηκη κι εγω στον καναπε μου!!!!οσο για την εγκυμοσυνη στην περιπτωση μου δεν ειναι θεμα αγχους αλλα θεμα σπερματος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Χρόνια πολλά!Τι κάνετε;Η Αγγελική είπε σήμερα το μεσημέρι να μην κοιμηθεί. :evil: Εμείς περνάμε πάρα πολύ ωραία.Κανα δυο βράδια έχει κρατήσει η μανούλα τα παιδιά,αφού τα κοιμίσαμε και πήγαμε στα γειτονάκια για ποτάκι. :D:D Κατά τ'άλλα είμαστε όλο βόλτες και γυρουλιό.Μου αρέσει πάρα πολύ.Την Παρασκευή πήγα πρώτη μέρα στο σχολείο.Καλά ήταν και το σημαντικό είναι ότι ήταν και το κλίμα πολύ καλό.Έφυγα κατά τις 10,20 επειδή ήταν η πρώτη μέρα,αλλά από αύριο δεν ξέρω τι ώρα θα σχολάω.Γραφική δουλειά θα κάνω.Τώρα τι ακριβώς δεν ξέρω,από αύριο θα δω. :roll: Θέλω απεγνωσμένα να πάω για μπάνιο,κάνει καταπληκτικές μέρες,αλλά μου ήρθε περίοδος εχθές,οπότε αναβάλλεται. :evil: Πήγα να μπω και προχθές,άλλα έμπαινε ένα άλλο σάιτ στη μέση.Τι βλακεία κι αυτή;Δεν μπορούσα να συνδεθώ με τον κωδικό μου. :? Ευτυχώς έφτιαξε. :roll:

Καλέ Στεργιάκι,τι κουκλίτσα είναι αυτή;Πώς μεγάλωσε έτσι; :D Αχ,να σου πω τι έπαθα;Είδα μία κοπέλα στη Μύρινα η οποία μου φάνηκε ότι σου έμοιαζε και είχε ένα νεογέννητο μωράκι στο καρότσι.Τη ρωτάω πόσο είναι το μικράκι και μου λέει 5 μηνών,πώς δεν τη φώναξα και Στέργια να γίνουμε ρόμπες. :lol::lol::lol: Σου έστειλε κάποιο κοριτσάκι τα μέιλ των κοριτσιών που είπες;Αμα είναι να στα στείλω εγώ.Καλέ τι χαζή που είμαι;Εγώ νόμιζα ότι το θες για τη βάφτιση της μικρής το φορεμα.Καλά που το διευκρίνισες. :? Λουλούδι,έχω ξαναδεί βρε.Αν είναι μικρό τότε οκ,αν είναι μεγάλο τότε θα υπάρχει πρόβλημα. :lol::lol::lol: Σας έκανε χουνέρια η μικρή ε;Τουλάχιστον για να σας αποζημιώσει,κοιμήθηκε σερί μετά.Κι εσείς κάπου τόσο θα πληρώσετε ε;Όλοι έτσι μου φαίνεται θα τα σκάσουμε.Εγώ δεν ξέρω ακόμα.Φοβάμαι να στείλω τα χαρτιά στον μπαμπά μου. :lol::lol::lol:

Μαγδούλα,μια χαρά είναι στην ανάπτυξη ο Βασιλάκης μας.Κοτζάμ άντρας!!! :D Φτου φτου!Τι ωράρια καλέ είναι αυτά του αντρούλη σου;Υπομονή.Το σημαντικό ξαναλέω είναι ότι υπάρχει δουλειά. ;):)

Μητσάκι,έφριξες με την τύπισσα ε;Τι να κάνεις και πώς να μη φρίξεις.Εννοείται πως είναι σημάδι από το Θεό.Ευτυχώς μου το έδωσε γρήγορα αυτό το σημάδι.Προτιμάς να είσαι εσύ βοηθός ε;Να σου πω και το αφεντιλίκι έχει τα δικά του ζόρια.Άγχος,ευθύνες,τρέξιμο.Οπότε όπως σε βολεύει κάνεις. ;) Άντε έλα στη Λήμνο να πάρεις κι εσύ λίγο νησιώτικο αέρα. :) Τώρα για την τσαπατσουλιά που λες,για να σε παρηγορήσω θα σου πω ότι είναι καθαρά αντρικό χαρακτηριστικό.Κι εμένα μου σπάνε τα νεύρα,αλλά και τι να κάνω.Τσακώνομαι αλλά δε βγαίνει και τίποτα.

Δεσποινιώ,αφού δεν έχεις ανάγκη τον βλαμένο τον καθηγητή,σκασίλα σου!Όχι ρε,δεν πήγαμε με τη μάνα μου στα γειτονάκια,η μαμά μου έκατσε και κράτησε τα κορίτσια.βγήκαμε όμως και κάτσαμε έξω και παραγγείλαμε σουβλάκια με τα άλλα διπλανά γειτονάκια ένα βράδυ κι ήταν κι η μανούλα. :) Όσο για το μάμμυ,είναι απελπιστικη η κατάσταση.Ακόμα περιμένουμε απάντηση για το τσατ που είχαμε ρωτήσει.Αν δεν είχαν ανοίξει τώρα θέμα με τη σελίδα που άνοιγε και δεν είχε απαντήσει η διαχειρίστρια,θα άνοιγα θέμα και θα τους τα έχωνα κανονικά.Μου τη δίνει η αδιαφορία.Εσύ γιατί είσαι χάλια κι έχεις νεύρα;Α,διάβασα παρακάτω και νομίζω πως κατάλαβα.Επειδή σου ήρθε περίοδος;Αυτό το ότι έχω μετανιώσει που παντρεύτηκα το έχω πετάξει κι εγώ στον άντρα μου σε στιγμές τρομερού θυμού.Ήρέμησε και σκέψου θετικά.

Φωτεινούλα,η τουρτα που έφαγες σου φάνηκε πεντανόστιμη;Εγώ είχα φάει μία φορά όταν ήμουν έγκυος στη Στέλλα και μου φάνηκε πεντανόστιμη.Ή ήταν όντως πολύ νόστιμη ή μου φάνηκε έτσι,επειδή είχα καιρό να φάω λόγω σακχάρου. :lol::lol::lol: Ναι,η μανούλα ήρθε για να προσέχει τις μικρές τώρα που πήγα για δουλειά και από Σεπτέμβρη θα αναλάβει η πρώην γειτονοπούλα και φιλεναδούλα. ;)

Μαράκι σου ξεκινήσανε κι εσένα νούμερα με το φαγητό;Μήπως είναι και η ζέστη μωρε.Καλέ σε βάλανε να δουλέψεις σήμερα;Αμαρτία.Α,δεν πάνε καλά.Δε σέβονται τίποτα. :evil: Τα έχουν ισοπεδώσει όλα.Γι'αυτό που λες ότι φοβάσαι μην πάθεις κάτι,μπορεί να το σκέφτομαι και κάθε μέρα.Σκέφτομαι πως αν πάθουμε εμείς κάτι τι θα απογίνουν τα παιδάκια μας και ότι θα μας ζητάνε και τέτοια.Μερικές φορές σκέφτομαι μη μου πάθουν τίποτα κι αυτά και τρελαίνομαι ακόμα πιο πολύ.Είναι φυσιολογικό πιστεύω να ζούμε με αυτό το φόβο.Απλά να μην το σκεφτόμαστε,γιατί δε χαιρόμαστε τις στιγμές μας.Πρέπει να χαιρόμαστε την κάθε στιγμή. ;)

Αλεξανδρούλα,καλέ φτύστο το κορίτσι μας!Μια χαρά έκατσε και στον καφέ κι έφαγε κιόλας.Γι'αυτές τις μηχανές ποπ κορν δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια,κι εγώ στην κατσαρόλα κάνω όποτε κάνω.Δεν παραπονιέται κιόλας;Τέλεια.Πρόσεχε μη σου γίνει εμμονή και τη ζυγίζεις συνέχεια,ευτυχώς βγαίνετε συνέχεια βόλτα και ξεχνιέστε. :P:P:P Πρώτη μέρα στη δουλειά δεν έκατσα πολύ,ευτυχώς.Ήρθα λίγο μετά που ξύπνησαν.Αν και είμαι ήσυχη γιατί είναι σε καλά χέρια και από αύριο θα έχει άδεια και ο αντρούλης μου και θα βοηθάει και τη μανουλίτσα μου και θα έχει κι εκείνη παρέα και θα πηγαίνουν και μαζί βολτούλες. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τω Θεω δοξα :!::!::!::!::!: Επιτελους δημοσιευσε αυτο που εγραψα #:-s#:-s#:-s#:-s

Τι κανετε φιλεναδιτσες :?: Το ξερω χαθηκα :oops::oops: Μη βαρατε :P:P:P:P:P

Με το προγραμμα της Μιμικας μου τρεχω και δεν φτανω :!::!: Το πρωι δουλεια σαν παλαβη κλασσικα,γυρναω -τρωμε-νανι εως τις 6 και μετα παιρνω τα ορη τα βουνα :!::!::!::!: Ή Μθα ειμαστε εξω στην αυλη με ολο το τσουρμο της γειτονιας να τρεχω πανω-κατω ή θα ειμαστε βολτα σε κουνιες ,παιδοτοπους κλπ....γυρναμε κατα τις 9:30-μπανι και νανι :!::!: Αν βεβαια το νανι ηταν και μεχρι το πρωι ,ποιος το λεγε :!::!::!: αλλα ξυπναει η κυρια αναλογα με τα κεφια της απο τις 3;30 ΚΑΙ μετα καποια στιγμη και θελει να ερχεται μαζι μας :twisted::twisted::twisted: βεβαια κοιμαται αμεσως δεν ξυπναει αλλα πολυς κοσμος πια σε εκεινο το κρεββατι :twisted::twisted::twisted: τωρα που θα πιασουν και οι ζεστες θα πιασουμε κοραιους :lol::lol::lol::lol:

Οπως καταλαβαινετε μετα λιγο να μαζεψω παει 11:00,που καιρος για μαμμυ :(:(:( εχω και τον δικο μου που μου την λεει,οτι να μην παραπονιεμαι οτι χανομαστε που τα βραδυα αντι να πουμε καμια κουβεντα ή να δουμε μαζι καμια ταινια εγω τον γραφω για το νετ :!::!::!::!: Τι κανω η γυναικα?Ποσα κομματια να γινω πια :!::!::!:

Αλλα τα νεα σας τα διαβαζω καθε μερα ;)

Τα νεα της μικρουλας μου ειναι οτι κλασσικα τρωει οοοολο το φαι της παρ'οτι βγαζουμε κυνοδοντες και ειναι λιγο με μυξες :lol::lol::lol: Απο λεξεις καθε μερα μας λεει κατι καινουριο και ολοκαθαρα :D Την προηγουμενη εβδομαδα λεει στον μπαμπα μου:"παππου παμε κουνια" :D εχθες της ειχα βγαλει τα παππουτσια στο αυτοκινητο και μολις φτασαμε στον παιδοτοπο μου λεει:"μαμα παπουτσια" :D και το Σαββατο τσακισε μια πιατελα πατατες τηγανητες ενω μεχρι τωρα δεν της ηθελς και μολις τελειωσε μου λεει:"μαμα πατατα",αντι για τατα λεει βολτα κ.α

Μην κοροιδευεις Σταυρουλα που η δικια σου τα λεει απο οταν ηταν 6 μηνων :lol::lol::lol: εχω τον καημο μου η μανα που νομιζα οτι θα μου εμενε μουγκο :lol::lol::lol::lol:

Κατα τ'αλλα πολυ ζωηρη ρε κοριτσια ,εχει γινει ο φοβος και ο τρομος της γειτονιας :o:o:o:o αφου τα παιδακια μολις τη δουν τρεχουν εντρομα και φωναζουν:"παιδιααααα,ερχεται η μπεμπουλα" :lol::lol::lol:

Ασε που εχθες στον παιδοτοπο βγαινει ενα αγορακι γυρω στα 5,κλαιγοντας και λεει στη μαμα του:"μαμα η Ντορα χτυπαει τον αδελφο μου" :!: ΣΟΚ :!::!::!::!: Αφου το μονο κοριτσακι ηταν η δικια μου :!::!: Παω μεσα και τη ρωταει αν τον χτυπησε και μου λεει ΝΑΙ :!::!::!: Γιατι ,της λεω :?:

Και μου λεει σε απταιστα ελληνικα:"μπεμπη,Μιμη γκαλια :!: Μιμη οκι :o:o Μιμη ΝΤΑΑΑΑ :o:o:o:o "Σε ελευθερη μεταφραση,ηθελε να τοην αγκαλιασει,του ειπε οχι και αφου την αγκαλιασε τον ξυλοφορτωσε :o:o:o

Ακους συμπεθερα,το εχουμε κορωνα το στεφανι μας :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τ'αλλα κλασσικα εφημερευω σημερα,ημουν και την Παρασκευη οποτε τζιφος το 3μερο :twisted::twisted: Ειδες Μαρακι ,υπαρχουν και χειροτερα ;)

Τελευταια βεβαια δεν ειμαι στα καλα μου και εγω!Εχω τα ψυχολογικα μου παλι με τον δικο μου :( Ωρες-ωρες,θελω να φυγω απο το σπιτι ειμαστε τοσο διαφορετικοι τελικα :( Παρ'οτι με βοηθαει πολυ δεν μπορω να πω στο σπιτι , και με την μικρη το προσπαθει πολυ χωρις να τα καταφερνει παντα :( Αλλα τον εχει παρει η ρουτινα και εχει γινει σαν γερος 100χρ :twisted::twisted: Του λεω για να κανονισουμε διακοπες,μου λεει εχουμε καιρο θα δουμε :o:o:o ασε που μου ειπε το κορυφαιο να μεινουμε ολη την αδεια στους δικους του για να ξεκουραστουμε :o:o εγω πριμενω να την κρατησουν λιγο να παμε 4-5 ημ καπου οι δυο μας και αυτος στον κοσμο του :!::!::!: Ασε που τα πεθερικα μου οταν ειμαι εγω ,δεν τρεχουν και απο πισω της :!: Εγω δηλ να τρεχω σε ολη την αδεια μου παλι :?::?::?:

Αλλα και γενικα,εχουμε χαθει με ολους :( παλι καλα που ειναι και οι κουμπαροι μας και βρισκομαστε που και που :!:

Το Σαβ. ημουν εγω απο νωρις εξω με την μικρη και αυτος εβλεπε τον Ολυμπιακο.Ο.Κ δεν ειπα τιποτα ξερω οτι ειναι το παθος του.Στο μεταξυ εγω καθομουν στη διπλανη αυλη με αλλα 3 ζευγαρια-γειτονες και τα παιδακια τους.Λεει ο ενας,ρε παιδια δεν βαζουμε να ψησουμε :!: Χαρηκα και εγω ,να πιουμε κανενα κρασακι,να περασει η ωρα,ο.κ δεν γνωριζομαστε καλα αλλα στην ηλικια μας ειναι,διπλα μενουμε,τι πειραζει να γνωρισουμε δηλ :?:

Ασε με ,μου λεει,ουτε που τους ξερω και δεν εχω καμια ορεξη :twisted::twisted::twisted: Στεναχωρεθηκα τοσο πολυ,που μπηκα μεσα με τη μικρη και με πηραν τα κλαμματα :cry::cry::cry: Γιατι τελικα αυτο με στεναχωρει πιο πολυ που ειμαστε ασπρο-μαυρο :( Εγω υπερκοινωνικη και αυτος ......τεσπα :!:

Θα μου πεις δεν τον ηξερες :?: ΝΑΙ,παντα ημασταν διαφορετικοι αλλα οχι και ετσι,βαριεται που ζει πια :!::!::!:

Παω να σχολιασω γιατι ειναι η μονη μου ευκαιρια νομιζω :roll::roll::roll:

Δεσποινακι σε βλεπω ,αλλα αν δεν σχολιασω σημερα δεν θα μπορεσω ποτε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαζευτηκαν πολλα νεα βεβαια ,οποτε ζητω την καταννοηση σας :!: Λεω μαλιστα να προτοτυπησω σημερα και να αρχισω απο τις απουσες ,αφου βλεπω πολλες απουσιες τελευταια :?

Ρουλακι,που χαθηκες εσυ ρε κοριτσι :?: Σε παιρνω και τηλ αλλα δεν απαντας :? Ελπιζω να εισαι καλα :!: Δωσε σημεια ζωης,ανησυχω :-*:-*:-*:-*

Ελενα,χαμενη και εσυ ,οπως και η Βικουλα μας :!: Ελπιζω να εισαστε καλα και να φταει ο ηλιος του Αιγαιου και η θαλασσα για την απουσια σας και οχι ασχημες σκεψεις παλι :) Αν και απο οσο βλεπετα μαλλον μια απο τα ιδια ειμαι και εγω :)

Αρια,μπυριτσες ακουω και βερανταδες με τον συζυγο :) Περνα καλα εσυ και εδω ειμαστε εμεις ;) Η Μαριλουκα,καλα :?: Ζουνε τα υπολοιπα φυτα σας ή τα ξεπατωσε ολα :lol::lol::lol:

Σταυρουλα,που χαθηκες ρε?Ελπιζω ολα καλα με τη δουλεια του αντρα σου!Στο γαμο ,πως περασατε :?: Σε πηρανε με τις ντοματες για αυτο δεν μας στελνεις φωτο :-p:-p:-p

Ειδα που εγραψε η Αλεξ οτι εγραψες στην ομαδα,γιατι μωρε παλαβιαρα δεν συντονιζεσαι :?: Θα σε διαβασω μετα ;)

Στεργια,που τελικα εισαι πιο παρουσα απο εμενα τελευταια :lol::lol::lol: αυτο σημαινει οτι εστρωσε η μικρουλα και σου αφηνει λιγο χρονο :!: Με τον υπνο μην απογοητευεσαι,εδω η δικα μου η γαιδαρα ακομα με ψαχνει :o:o τι θα κανει το βρεφος :!::!::!:

Αχ!!!ειπες για τη δηλωση και πονεσε η καρδια μου :!::!::!: Απο εβδομαδα θα τα παω και εγω :?:? ποσα θα πληρωσουμε,ουτε θελω να το σκεφτομαι :twisted::twisted::twisted:

Βαλα καμια φωτο να δουμε το LAK φορεμα ;) Η κουμπαρα,υπερπαραγωγη μου ακουγεται :lol::lol::lol: Οντως υπερβολικο μου φαινεται,αλλα περι ορεξεως....

Δεν εχω το μαιλ σου ρε :( Θα σου στειλω το δικο μου με πμ,γιατι θελω να δω τη μπουμπουκα :((:((:((:((:((

Καντε μου καμια προωθηση ρε [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...