Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια....

Σήμερα στη βάση μου δεν έχει εξωτερικές δουλειές,τις τελείωσα νωρίς.

Σας ευχαριστώ για τα καλά λόγια για τα κοριτσάκια μου....όντως είναι γλύκες.κου κου βα κου κου βα.

Χθες πήγαμε κούνιες και η Δήμητρα με το που τις είδε φώναζε "κουνια μπέλα" καθαρότατα και με το ρυθμό που το λέω εγώ.Καλά πολύ σκατούλα.Είναι και νοικοκυρά,όταν την αλλάζω το πρωί πάει το πάμπερς στα σκουπίδια και τις πυτζάμες της στο κρεβάτι της.Τώρα της την έχει βαρέσει και τρώει μπάρες δημητριακών.Της πήρα για δοκιμή της digestive και ξετρελάθηκε.Το ΣΚ έφαγε 5 μπάρες!!Αλεξάνδρα κάνει να δώσεις τέτοιες στο πετικάκι;Επειδή έχει τις ίδιες συνήθειες με τη δικιά μου λέω μήπως της αρέσουν.

Φωτεινή άπαιχτη η πεθερά...που να βλεπε τη δικιά μου και να της έλεγες ότι γεννηθηκαν την ιδια μερα με τον Αλεξανδρο...Θα σου λεγε 6 μηνων είναι;;;χα χα..μη δινεις βαση..

Κατερινιώ πότε πας σχολείο;Για πόσο καιρό;

Χθες άφησα το αμάξι μου και μου έκαναν τα τζάμια φιμε.Για τα μωρά θέλω να μη μπαίνει ήλιος.Πολύ καλή δουλειά.Τα σκιάστρα τύπου tweety δεν κάναν τίποτα κι αυτές τσουρουφλίζονταν σε πιο μακρινές διαδρομές.

Αντε σας φιλώ να δουλέψω...θα μπω μεσημερακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας γεια σας!!μλις γυρησα απο δουλεια και φευγω για σχολη.......μου την εχει δωσει πολυ τελευταια......ετσι μου ρχεται να μην ξαναπατησω αλλα σκεφτομαι ενας μηνας ειναι ακομα μαζι με την εξεταστικη ας κανω λιγο ακομα υπομονη!!!θα σας πω αλλη στιγμη τι εγινε και τα εχω παρει ασχημα :evil::evil: αχ μιλησα και με την Μαγδουλα τι γλυκο πλασματακι τι αθωα φωνουλα!!!!Φωτεινουλα τελευταια εχει σταθεροποιηθει ο κυκλος μου στις 35 μερες οποτε δεν υπαρχει καθυστερηση..την Τριτη εναι να αδιαθετησω αλλα εχω την εντυπωση οτι αυτο το μηνα θα ερθει νωριτερα :? κοριτσακια σας χαιρετω σημερα τελειωνω 8 αλλα δεν νομιζω να καθησω :roll::roll: φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελες μου τι κανετε? διαβασα λιγο τα νεα σας...οχι ολα...τις τελευταιες σελιδες...κ αφου δεν τις διαβασα ολες εχω κενα...χαχαχα! βεβαια εχω χασει πολλα επεισοδια απ ολες... κριμα! καμια στο τσατ... :(:(:(

η δικια μου καλα ειναι μεγαλωνει...γκρινιες, ξενυχτι καποιες μερες..καποιες αλλες κουλ, γελια ΜΕ ΗΧΟ...μια φωτοτυπια του αντρα μου γεννησα...μα ολοιδιος! :lol:

οποτε βγαλω καινουριες φωτο θα σας στειλω...φιλια πολλα στα μικρα σας, σε εσας! σας σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Εμείς αδιάφορα.Λίγο τα νεύρα μου με έχουν πειράξει,αλλά θα μου περάσει.Καθάρισα όλο το σπίτι και περιμένω αύριο πρωί πρωι τη μανούλα. :D:D:D Ανυπομονώ σα μικρό μωρό.

Μαριώ,στα χνάρια της Κωνσταντινας η Δημητρούλα;Με μπάρες;Αμάν αυτά τα μπεμπάκια,θέλουν να έχουν σιλουέτα. ;) Καλοριζικα και τα φιμέ,καλά έκανες,γιατί αλλιώς δε γίνεται δουλειά.Πάω σχολείο την Παρασκευή που έχει πρώτη,μέχρι τις 21 Ιουνίου που θα κλείσουν. :)

Δεσποινιώ,επεισόδια στη σχολή;Μα τι συμβαίνει;Μήπως είναι ο Ερμής ανάδρομος όπως λέει και ο άντρας μου; :lol::lol::lol::lol: Πρέπει να χαλαρώσουμε λίγο μου φαίνεται,γιατί δε μας βλέπω καλά.Μη μασάς πάντως,ό,τι και να'ναι. :-*

Στεργιούλα,επιτέλους.Κι εμείς σε σκεφτόμαστε μωρέ!Φωτοτυπία του άντρα σου; :lol::lol: Τόσο ίδια;όπως η Αγγελική με τον μπαμπά της.Αφού τη φωνάζει κλώνο. :P:P:P Να μας στείλεις φώτο και να προσέχεις την μπουμπού! :D

Σταυρουλίτσα,αύριο γιορτάζει το Εμμελειάκι;Αν,ναι να το χαίρεσαι και να το καμαρώνεις.Να τη δεις όπως επιθυμείς. :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::o):o):o)@};-@};-@};- Στα λέω από σήμερα,γιατί αύριο δεν ξέρω αν θα το θυμηθώ,μπορεί να μην μπω κιόλας.Θα έρθει με το καλό η μανούλα και καταλαβαίνεις. [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!Μπηκα να σας διαβασω και να δωσω το παρον :)

Να σχολιασω τωρα ,ουτε λογος [-x[-x[-x[-x[-x[-x αφου λυσαξατε παλι :o:o

Πετυχα και το Δεσποινακι στο τσατ ,που ευτυχως μονο αυτη στηθηκα να με δει(γαιδουρες)αλλα τελικα,λογω καποιου προβληματος δεν υπηρχε καλυψη εκεινη την ωρα στην δικη μας αιθουσα :(:( εχασα την ευκαιρ :( ια να γινω διασημη :lol::lol:

Αλλα εσκισα :D:D ο προεδρος μου ειπε 3 φορες συγχαρητηρια :D θα σας τα πω αναλυτικα ;)

Θα μπω αυριο για τα υπολοιπα ;) ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σας!!!Τι κάνετε;;;Εγώ έχω ξυπνήσει από τις 4. :D Ξύπνησε ο άντρας μου να πιει νερο και με ρώτησε κι εμένα αν θέλω κι απο'κείνη την ώρα δεν ξανακοιμήθηκα,αφού ανυπομονώ να πάω να πάρω τη μανούλα μου.Δεν πέρναγε με τίποτα η ώρα.Είχα βάλει ξυπνητήρι 6,15 αφού η μανούλα φτάνει κατά τις 6,30 με 7 παρά και το αεροδρόμιο είναι στα 5 λεπτά από εδώ,αλλά σηκώθηκα 6 με πολύ κόπο αφού ήθελα να σηκωθώ νωρίτερα :lol::lol::lol::lol: ,έπλυνα τα χθεσινοβραδινά μπιμπερό κι έκατσα να δω τι έχετε γράψει.Βασικά μόλις είδα ότι η τελευταία δημοσίευση ήταν της Χαρουλίτας μας τρόμαξα και σκέφτηκα:"Μήπως έπρεπε τελικά να σηκωθώ νωρίτερα για να προλάβω να σχολιάσω κιόλας;;;". :lol::lol::lol: Αλλά το κορίτσι μας δεν πρόλαβε. :-*:-*:-*

Στεργιούλα,ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! :x:x

Χαρά μου,εγώ όπως κατάλαβες την ώρα της ομιλίας σου είχα γειτονοκατάσταση. :oops::oops::oops: Μπήκα όμως κατά τις 5,30 και μίλαγε ένας άντρας,βγήκα αμέσως όμως.Δεν περίμενα το ομολογώ.Όχι που δε θα τα πήγαινες περίφημα εσύ.Είναι δυνατόν;Αφού είσαι αστεράκι. :D Συγχαρητήρια κι από μένα φιλεναδούλα.Το δικό μου συγχαρητήρια μετράει πιο πολύ από του προέδρου φαντάζομαι ε; :lol::lol::lol::lol: Αχ,έχω πολλή όρεξη.Θες να γίνεις διάσημη;Γιατί δεν κάνεις τη ζωή σου ριάλιτι;Οι άλλες τι παραπάνω έχουν;;; :P:P:P:P

Αυτάααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!Πάω στο αεροδρόμιοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες…η δυναμη της συνηθειας ατιμο πραγμα :evil: …σηκωθηκα από τις 7 κ η μικρη κοιμαται ακομα….

σημερα γιορταζει το Εμμελακι;;το ειδα χθες στο εορτολογιο αλλα με προλαβε από ότι ειδα κ η φουφουκα….Χρονια πολλα λοιπον Εμμελακι!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] !να εισαι παντα γερη κ ευτυχισμενη!!!Να την χαιρεσαι Σταυρουλιτσα!!!!

Εμεις ειμαστε σε καλη φαση,χθες εφαγε τις φακες της :-bd:-bd τοσο καλα που δεν το πιστευα.. :lol::lol: ολη μερα χθες σκαλιζε ένα συρταρι οσο κι αν την μαλωνα αυτή εκει…ανακαλυψε ένα σωληνα που αμα το ανοιξεις πεταει χαρτακια,είναι για παρτυ,το ειχα ξεχασει στο παρτυ της κ ετσι όπως πηγα να της το παρω μην εχουμε τιποτα ατυχηματα το ανοιξα καταλαθος κ καταλαβαινεται τι εγινε… [smilie=occasion16.gif] :lol::lol::lol: το βραδυ καθισε με τον μπαμπα της που ετρωγε φακες κ μου ειπε ότι εφαγε μισο πιατο κ να μην της κανω κρεμα,εγω παρολα αυτά της εκανα,κ αν κ ζοριστηκα να την βαλω να κατσει μετα εφαγε κ ολη της την κρεμα :D ….επαιζε με αυτόν τον χαρτοπολεμο που το ειχα βαλει σε μια σακουλα κ εφαγε στο πι κ φι.αμα γραψω βιβλιο 1000 κ 1 τροποι να ταισετε το παιδι σας θα βγαλω τιποτα; :lol::lol: ή μονο εγω εχω το πιο κακοφαγο παιδι :? ;;τι άλλο θα δοκιμασω για να φαει;;

Μαρακι θα ρωτησω μια φιλη μας που μας κανει τις δηλωσεις μηπως εχει βγαλει εκεινη κωδικους,φανταζομαι ηλεκτρονικα τα στελνει…οι μπαρες δυστυχως δεν κανουν λογω δημητριακων… :( νοικοκυρουλα η Δημητρουλα ε;εγω αμα σας πω τι εκανε μια φορα με την πανα…την ξεχασα κ παω ν :o:o α την παρω μετα από λιγο κ την ειχε στα χερια της,την ανοιξε κ την εβαζε στο προσωπο….μπρρρρρ ευτυχως ηταν μονο τσισα….με γεια κ τα τζαμακια …η αληθεια είναι ότι γινεται φουρνος το αμαξι…. :crazy:

Δεσποινακι τι εγινε καλε;καλα το σκεφτεσαι,υπομονη για έναν μηνα κ μετα δεν θα τους ξαναδεις!! :thumbup::wave::wave:

Στεργιακι φανταζομαι δεν θα την χορταινεται την μικρουλα!!!τωρα που γελαει με ηχο κιολας… :x:x τι εκανες με το φορεμα τελικα;φιλακια πολλα!!!

Αμαν βρε Χαρα..σε εσενα βρηκε να εχει προβλημα η καλυψη;;ειχαμε αφησει καλε την Δεσποινα αντιπροσωπο…. :lol::lol: εσκισες ε;μπραβο Χαρουλιτα μου!!!!ηρθε κ η υπολοιπη ομαδα να παρει συγχαρητηρια;;

Φωτεινακι κι εγω περιμενω να φτιαξει επιτελους ο καιρος κ να της βγαλω την πισινουλα στην βεραντα..της αρεσει πολύ να πλατσουριζει…μα γιατι δεν πηγες καλε κ στην βαφτιση;; =))=)) αμα δεν γεννούσες στα μισα….καλα η πεθερα …..κ να ηταν κ κοντο το παιδι….μια χαρα ψηλο είναι!μην δινεται σημασια….εννοειται όταν της ταζω ότι μετα τα κανουμε…τοση κουνια αυτές τις μερες….σε λιγο εκει θα κατασκηνωσουμε…. :lol::lol: τι άλλο να της υποσχεθω;της λεω ότι θα παμε να παιξουμε κ με τον σκυλο…αν της ταζω παιχνιδι,θα μπω μεσα…. :lol::lol: βρες την συνταγουλα να την δοκιμασω κ αυτή….thankssssssss!!!!!!!! :-*:-*

Φουφουκα τωρα θα εισαι με την μανουλα….αντε να την χαρεις αυτές τις μερες!!!! :x:x:-*

Μαγδουλα για αλλη μια φορα τι γλυκας που ειναι ο μικρος!!!!πολυ ωραιο το δωματιακι του!!!εχω βγαλει κι εγω φωτο αλλα πρεπει να τις περασω....

φιλακιαααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες,πρωινές και βραδινές!!

Σήμερα με προλάβαατε Αλεξάνδρα και Φουφούκα!

Κατερινιώ καλως να δεχθείς τη μανούλα και καλή αρχή στο σχολείο...Αν και από ότι καταλαβαίνω δε θα μπεις σε τάξη,αφού τώρα κλείνουν τα σχολεία.Μάλλον για τις επανεγγραφές και γραφειοκρατική δουλειά σε θέλουν ε;

Αλεξάνδρα μου αστέρι το πετικάκι με τις φακές,vegeterian καλά είπα εγώ...

Μαγδούλα το δωματιάκι σας είναι υπερπαραγωγή!Αυτοκόλλητα,παιχνίδια,συρταράκια,ντουλαπάκια δε ξέρεις που να πρωτοκοιτάξεις...Και έτσι ξύλινο σα σοφίτα μοιάζει.Όσο για σένα και τον αντρούλη σου φαίνεστε τρελοκομείο ( με τη καλή έννοια πάντα).Αντιθέτως εμεις σα ζευγάρι είμαστε πολύ σοβαροφανείς....

Ο Βασιλάκης δε,μπορεί να είναι ο μικρότερος της παρέας αλλά είναι πολύ ανεπτυγμένος,κουκλος σκόρδα του!

Σταυρούλα εγώ δε βλέπω κάτι σε Εμμέλεια στο ημερολόγιο αλλά για να το΄λένε τα κορίτσια κάτι θα ξέρουν.Να τη χαίρεσαι λοιπον!!!!!!

Στεργία μου και μενα οι κόρε η μια ίδια ο άντρας μου και η άλλη ίδια ο πεθερός μου!!!Για να μη παραπονιέσαι,ορίστε εγώ έκανα και δυο και τίποτα εσύ έχεις ελπίδες στο δεύτερο τουλάχιστον να αλλάξει η συνταγή!

Δεσποινιώ πότε ξεκινάς εξεταστική;Εγώ την άλλη Κυριακή δίνω τη πρώτη ενότητα και 24/6 τη δεύτερη.Ας όψονται οι κωλοεκλογές που μας καθυστέρησαν τόσο φέτος.Υπομονή το φάγαμε το γάιδαρο..

Σας φιλώ έχω πολύ χαρτούρα σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας ομορφες!!! φουφουκα μου σε κοβω πολυ χαρουμενη που ηρθε η μανουλα...μπραβο σας! καλα να περασετε!

αλεξακι μου, το κων/κι μια χαρα τα παει με το φαγητο, μπραβο της! χαιρομαι...τουλαχιστον δεν εισαι μ αυτο το αγχος! ανακαλυψε και το χαρτοπολεμο...ποιος τη πιανει τωρα!!!

φορεμα βρηκα τελικα...ειναι και lak παναθεμα με...αλλα ηταν περσυνο κ το πηρα μιση τιμη... :) ειναι πρασινο σατεν, πολυ απλο, αλλα οχι στενο, και καλυτερα...να νιωθω πιο ανετα.(τα κιλα τα εχω χασει 2 μου εμειναν, αλλα η κοιλια ειναι χαλαρη--θελει γυμναστικουλα---τρατζικ :o ) ειναι στο στηθος στενο κ μετα ανοιγει.

σταυρουλιτσα χρονια πολλα για το εμμελειακι! δε το ηξερα...απ τα κοριτσια το εμαθα! να τη χαιρεσαι, γερη κ ευτυχισμενη!

μαρακι φανταζομαι εχετε πολλη δουλεια τωρα με τις δηλωσεις...ασε που ειναι τελος του μηνα....και φανταζομαι τι γινεται. δε μου λες ικα περαιωσεις κτλ πελατων τα κανετε μεσο ιντερνετ? γιατι εδω ειναι κανα 2 λογιστικα γραφεια που τα φερνουν σε μας και τα περναμε....λες και ειμαστε λογιστες...τεσπα...(τουλαχιστον για ενα χρονο τα ξεχναω...κατι ειναι κ αυτο...μετα αμα παω γρρρρρρρρρρρ :evil: ) καλα η μια μοιαζει το μπαμπα η αλλη το πεθερο ?????? :lol: κ γω ετσι λεω οτι μοιαζει τη πεθερα μου κ τον αντρα μου!

με το δεσποινακι τα ειπαμε χτες τσατ...

χαρουλιτα μου εχω χασει επεισοδια....απο τα συγχαρητηρια να υποθεσω οτι ειχες καποια εργασια-παρουσιαση-ομιλια....και εσκισες! μπραβο σου αστερι μου! και εις ανωτερα! :ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που κοιμαται η μικρη και η φακη βραζει...ας σας πω και τα δικα μου με την ησυχια μου (επιτελους)!

η μικρη πλεον ειναι οκ...επιτελους τα πονακια σταματησαν...το γαλατακι της το πινει...ποτε θα πιει λιγο ποτε κανονικα ποτε καθολου...αλλα δεν αγχωνομαι πια..αν δεν φαει στο ενα γευμα καλα, στο επομενο τρωει! βαρος παιρνει οποτε οκ! στις 18/5 ηταν 5060 και 62cm...ψιλη κ αδυνατη λεει η γιατρος...και λεω στον αντρα μου...ειδες πηρε κατι κ απο μενα :lol::lol::lol::lol: λεμε τωρα....για το αδυνατη οκ,,,,τωρα για το ψηλη...μαλλον μπηρε απ το μπαμπα μου που ειναι ντερεκι.βολτιτσες κανουμε αλλα ο καιρος μας τα χαλαει...μια βρεχει μια εχει ψυχρουλα....που θα παει θα φτιαξει ομως!

πειμενω να ερθει η βαφτιση να τελειωνουμε, κ να παμε βολο. τον πεθυμησα...να ξεχαστουμε λιγο απ τα καθημερινα-συνηθισμενα.

σας φιλωωωωωω!!!! ελπιζω να πετυχω καμια κ στο τσατ οποτε μπω να τα πουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!!αφου ταισα τα μικρα μου και αφου δεν ειναι ωρα για φτιαξω το φαγητο ακομα ας σχολιασω οσα θυμαμαι τελος παντων!!!ααα να σας πω και τι εγινε στη σχολη να μου πειτε ρε κοριτσια αν ειμαι εγω η παραλογη???λοιπον καθε δευτερα και μονο την δευτερα εχουμε ενα συγκεκριμενο μαθημα με 2 καθηγητες λοιπον εγω ετυχε να λειψω 3 δευτερες και πηρα κανονικα τις απουσιες μου οι οποιες ειναι συνολικα 12 και το οριο ειναι 11.εν τω μεταξυ εμαθα οτι οταν ελειπα οι μπαμπογριες της ταξης πηγαν στον καθηγητη και του ειπαν να μου βαλει απουσια επειδη δεν δουλευω και δεν εχω δικαιολογια να λειπω τις δευτερες.....πηγαινω λοιπον προχθες την δευτερα κανονικα για μαθημα και απο τα 21 ατομα ειμαστα περιπου 8 και οι συγκεκριμενες ''κυριες'' ελειπαν του λεω λοιπον τωρα θα βαλεις απουσιες και σ αυτους που λειπουν δεν μιλουσε απο τα πολλα του ειπα κι εγω οτι καθε φορα που εγω λειπω μου βαζει τις απουσιες κανονικα στους υπολοιπους γιατι δεν βαζει και συγκεκριμενα σ αυτες.....εγω μου λεει σε ολους βαζω για να σε δω λεω σημερα αν θα βαλεις αφου συμφωνησαν και οι αλλοι μαζι μου και εγινε μια μεγαλη συζητηση σε εντονους τονους τελικα δεν εβαλε σε κανεναν απο αυτους που ελειπαν....μαθημα ειχαμε μεχρι τις 8 παρα 15 και κατα τις 6 και κατι λεει τι θα κανουμε τωρα θα φυγουμε??εν τω μεταξυ για να φυγει νωριτερα θα πρεπει να φυγουμε ολοι του λενε καπιες κοπελες οκ βαριομαστε βαλε μας εστω μια απουσια και φευγουμε λεω εγω δεν εχω αλλο περιθωριο εχω ξεπερασει το οριο των απουσιων και δεν μπορω να φυγω και μου λεει ε κατσε μονη σου εγω φευγω βαζει σε ολους οσους ειμαστε εκει απο μια απουσια και εφυγε :o:o και την επομενη μερα μαθαμε οτι πηρε τις ''κυριες'' τηλεφωνο να πανε για καφε αλλα αυτες τον εγραψαν και δεν πηγε καμια :lol::lol: δεν τους εβαλε και απουσιες εφαγε και το φτυσιμο....πειτε μου εσεις τωρα φταιω εγω που δεν θελω να ξαναπατησω εκει μεσα???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αριακι…βρε Αριακι!!!μια κορδελιτσα δεν ειπαμε;;;σημερα τα παρελαβα!!ειναι τελεια…. :D:D την κορδελα θα την φοραει για χρονια,με αυτό το κολπο με το κουμπωματακι…το σκουφι είναι πολύ μαλακο…τελεια όλα!!!!ευχαριστουμε πολύ πολύ!!!!φιλακια κ από εμας!!!! :YMHUG::YMHUG:

Μαρακι σε προλαβαμε ε;σημερα κοιμηθηκε αρκετα το Κωνσταντινακι οποτε σχολιασα κ μετα πηγαμε κ στον οαεδ,τελειωσε κ η επιδοτηση μου…. :(( μονο 6 μηνες δικαιούμουν..κριμα :(:( …καλα πως τις πετυχες ετσι τις κορες;;εγω από ότι λενε εκανα τον κλωνο μου.. :lol::lol::lol::lol:

Στεργιακι,τι καλα που ξαναμπηκες συντομα!!περσυνο φορεμα;; [-x[-x α πα πα!!! :lol::lol: με γεια!!!καλα γυμναστικη πιστευω λιγο πολύ θελουμε ολες….αλλα που… x_xx_x . :lol::lol::lol: το αγχος δυστυχως δεν φευγει ποτε!!!γιατι εκει που τρωει κ ειμαστε μεσα στην ευτυχια ξαναθυμαται παλι κ κανει πεισματα…μια χαρα η μικρουλα σου!!μετα θααρχισετε κ τις κρεμουλες κ ποιος σας πιανει!!!! :-bd

Δεσποινακι τι να πω;;; :shock::shock: απο τις κατινιες;;τι δουλεια εχουν να ανακατευονται αν θα μπει σε καποιον απουσια ή οχι;;ο καθηγητης γκομενα προσπαθει να πιασει κ τους εχει ειδικη μεταχειρηση;;υπομονη...τι αλλο να κανεις;;τωρα που περασες το οριο τι γινεται;

Παω να μαγειρεψω γιατι μετα τον οαεδ πηγαμε λαικη ,μετα λιγο κουνιες(πως θα μπορουσαμε να το παραλειψουμε;;;)οποτε περασε η ωρα!!!φιλακιαααααααα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα τι να πω τωρα :?::?::?::?::?::?: εμαθα τα παντα για τα stends!!!!

Μαρακι πολυ ζουζουνιτσες οι μικρες σου και η Δημητρουλα εχει κανει κατι μαγουλακια για τσιμπιμα οσο για το Χρυσανθακι δεν εχω λογια :-* ...και το δωματιο σας κουκλιστικο!!!εγω εχω κλειδαριθμο απο αλλα χρονια τον γνωριζω κιολας αφου μπηκα και εκτυπωσα και το E1 και του αντρα μου του το εστειλαν ταχυδρομικως την περασμενη εβδομαδα αληθεια εως ποτε πρεπει να καταθεσουμε φορολογικες δηλωσεις?εγω ουτε τον γαμο στην εφορια δεν εχω δηλωσει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ μονο για 6 μηνες δεν εχω παρει ποτε ταμειο 3 φορες που μπηκα ηταν για ενα χρονο...και καλα περασε τοσο γρηγορα το εξαμηνο????ειδες μωρε το πετιτακι που ολο το κατηγορεις μια χαρα τρωει :-*:-*:YMHUG: οσ για την σχολη τι να πω????αυτς ειναι 32 αυτες μεγαλυτερες η μια εχει και 3 εγγονια...αλλα εχω καταλαβει οτι αν τον κερασεις εναν καφε μετα καθετε να τον ......αντε μην πω.....οπως και ολοι οι ηπειρωτες ως γνωστον!!!!

Φωτεινη εγω δεν θα σχολιασω την πεθερα αλλωστε την γνωμη μου για τις πεθερες την γνωριζετε πολυ καλα πλεον.....τι να πω μην ασχολεισαι.....εμ πως να μην ασχοληθεις 1,2,3 ε καποια στιγμη θα ασχοληθεις :evil::evil::evil:

Φουφουκα για την γειτονοπουλα τα ειπαμε και στο τσατ ο κοσμος σημερα εχει ξεφυγει προσπαθει να δημιουργει προβληματα για να ξεχναει αλλα σοβαροτερα τι να πω :!::!::!: αχ τωρα θα εχεις την μανουλα εκει!!!τι καλα!!!

Σταυρουλιτσα που εισαι?????γιορταζει σημερα το Εμελειακι???για να το λενε τα κοριτσια ετσι θα ειναι.....χρονια πολλα να την χαιρεσαι και να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!!!!βρε κοριτσι μπες να δωσεις εστω σημεια ζωης μετα τον γαμο στο Μεσολογγι εξαφανιστηκες ανησυχω!!!!

Στεργιακι εμεις τα ειπαμε στο τσατ....αντε το επομενο θα ειναι φτυστο εσενα :lol::lol:

Ρουλακι κι εμεις τα ειπαμε στο τσατ..... :x

Μαγδουλα που εισαι???τι κανει το μικρο???πηρες την κρεμα???ποιες φωτο καλε που ειναι να δω κι εγω????

αυτα φευγω παω να παρω αβγα να φτιαξω με ντοματα!!φιλακια προς το παρον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου!!! Μπηκα για λιγο, καθομαστε με το αισθημα στο μπαλκονακι αλλα τωρα μπηκε να δει τον καιρο κι εγω να δω τα νεα σας!!! Αλεξανδρα μου ευχομαι να σας αρεσαν, ελπιζω να βρω ευκαιρια να σας κανω κι αλλα, και στα αλλα κοριτσια!!! Εμμελειακι Χρονια Πολλα! να εχεις ο,τι επιθυμεις...η μικρουλα ειναι ολη μερα βολτες μια μενα, μια με την μαμα μου και μια με και με τους δυο μας, δεν συμμαζευεται στο σπιτι! Λιγο ο καιρος μας τα χαλαει αλλα δνε πειραζει θα στρωσει!!! αυτα, παω για μπυραααααα!!!! φιλακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,καλές μου φιλεναδούλες!Ευτυχώς δε γράψατε πολλά από χθες μέχρι σήμερα.Αγχώνομαι μη δε σας προλαβαίνω τώρα που είναι και η μανούλα εδώ,γιατί μετά αν μαζευτούν πάλι σωθήκαμε. :P:P:P Εχθές πήγα και την πήρα,πήγαμε τη βόλτα μας και το πρωί και το απόγευμα και το βράδυ μαντέψτε...Βάλαμε τα κορίτσια για ύπνο και πήγαμε στο καινούργιο σπίτι στα γειτονάκια και θυμηθήκαμε τα παλιά. :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Ξύπνησα στις 6 να τελειώσω με τις δουλειές και μόλις ξυπνήσουν τα παιδιά ξεσκονίζω το δωμάτιό τους,σκουπίζω σφουγγαρίζω,κάνω ένα ντουζάκι και φεύγουμε.Η μανούλα μαγειρεύει.Μου φτιάχνεις παπουτσάκια που τόσο πολύ μου αρέσουν,αλλά δεν τα τρώει ο άντρας μου. :?

Μαγδούλα,τι όμορφο το δωματιάκι του Βασιλάκη!!!Ένα άσπρο έπιπλο-αλλαξιέρα που έχεις από τα ΙΚΕΑ το έχουμε κι εμείς στο δωμάτιο των κοριτσιών.Πολύ ζεστό και χουχουλιάρικο το δωματιάκι σας.Μπράβο μπράβο.Κι εσύ με τον άντρα σου,κουκλιά μην τα ξαναλέμε. :D

Αλεξανδρούλα,κι εγώ για το Εμμελειάκι στο εορτολόγιο το είδα.Θα πάρω και σήμερα τη Σταυρούλα τηλ. να της ευχηθώ αφού δεν μπήκε. :)] Λες να κάνουμε λάθος; :-? Θα δείξει.Ξύπνησες κι εσύ από τις 7 με την προσμονή ότι θα ξυπνήσει και το μικράκι ε;Τι μας έχουν κάνει τα άτιμα;Καψόνια είναι αυτά. :lol::lol::lol: Έφαγε κιόλας το κορίτσι.Ορίστε,ας ξυπνάς εσύ κάθε μέρα από τις 7 και ας τρώει.Πολύ χάρηκα.Καλέ...ξεχάσαμε να το φτύσουμε το κορίτσι.Φτου φτου!!!Εσύ τι λες;Να έχεις μόνο εσύ το πιο κακόφαγο παιδί;Τι λες μωρέ χαζούλα;Ξέρεις πόσες μαμάδες περιμένουν το καινούργιο σου βιβλίο;;; :lol::lol::lol: Αχ,κι εσένα σου έχει κάνει ζημιά με πάνα;;; :mrgreen: Κουράγιο μέχρι να τις κόψουμε. :roll: Α,ξέχασα!Είχατε πάρτυ εχθές και δε μας κάλεσες;; :lol::lol::lol:

Μαράκι,απ'ότι καταλαβαίνω για να μην έδωσες το παρόν σήμερα πάλι χαρτούρα έχεις ε; :? Υπομονή είναι και οι μέρες για το επάγγελμά σας δύσκολες.Καλέ τι λες;Εμένα μου φαίνεται ότι η Δημητρούλα μοιάζει σε εσένα. :roll: Για να το λες εσύ όμως κάτι θα ξέρεις περισσότερο. ;) Αν και έχω ξαναπει πως όταν γεννήθηκε η Στέλλα ήταν φτυστή ο άντρας μου,ενώ πλέον είναι ίδια εγώ.Η Αγγελική παραμένει κλώνος του. :P:P:P

Στεργιάκι μου,πολύ χαίρομαι που είδα πάλι δημοσιεύσεις σου.Αν έχω χαρά λέει που ήρθε η μανούλα;Μεγάλη!!!Μια χαρά που βρήκες και φορεματάκι και σκασίλα σου αν είναι περσινό.Σιγά.Λες και αυτά που αγοράζουμε τα φοράμε μόνο τη χρονιά που τα αγοράζουμε.Αφού σου αρέσει μην το συζητάς και καθόλου.Ρε συ τι μεγάλο ζουζουνάκι είναι αυτό που έχεις.Μην το ματιάσω το κοριτσάκι μας.Μπράβο μεγαλώνετε.Σταματήσανε και οι κολικοί ε;Είδες;Πέρασε το πρώτο δύσκολο τρίμηνο.Καλά κάνεις και δεν αγχώνεσαι με το γαλατάκι,αφού λες πως άμα δε φάει στο ένα γεύμα θα φάει στο επόμενο.Χαζή είναι;Θα πεινάει και δε θα τρώει; ;) Για να σε κατατοπίσω η Χαρουλίτα μας,είχε ένα συνέδριο στο οποίο θα παρουσίαζε μία εργασία και φυσικά έσκισε.

Δεσποινάκι ομοιοπαθούσα,τι να πεις;Τα πήρες και με το δίκιο σου!Τι άνθρωποι υπάρχουν ρε!Δηλαδή τώρα που πέρασες το όριο τι γίνεται;Α,δεν κατάλαβες κορίτσι μου.Τώρα είναι που υπάρχει λόγος να πηγαίνεις,γιατί θα τους δείχνεις ότι τους αγνοείς και ότι αδιαφορείς κι εκεί θα σκυλιάζουν.Απόλαυσέ το λοιπόν. :mrgreen: Έλα ρε,μη λες για όλους τους Ηπειρώτες.Υπάρχουν κι εξαιρέσεις,αν θυμάσαι απο'κει κρατάω. :cry::cry::cry::-*:-*:-*:-p Α,οι φορολογικές δηλώσεις έχουν όλες καταληκτική ημερομηνία 15 Ιουνίου.

Αριάκι,απολαμβάνεις τον αντρούλη σου ε;Μπράβο μπράβο,καλά να περάσετε!! :D

Ξύπνησαν οι ζουζούνες μου.Φιλάκιααααααααα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΟΟΟΟ!!!----τωρα ανοιξα τα μαιλ ειχα μερες--- καλε μεγαλωσαν τα κοριτσια σου!!! φτου φτου! οσο για το δωματιακι τους τελειο κ αυτο! πολυ ομορφα αυτα που εχεις βαλει!!! ωραια χρωματα!!! φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεργιακι κουκλιτσα η μπουμπου σου καλε πως μεγαλωσε ετσι???φτουφτου φτου και τι μαλλι :lol::lol: οσο για την ομοιοτητα...τα ματια ειναι δικα σου τωρα για τα υπολοιπα δεν ξερω......μπραβο κοριτσακι μου την ξεπαταξες γρηγορα γρηγορα μπραβο μικρη μανουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω δεσποινακι μου! να σαι καλα! σημερα τις βγαλαμε κ μολις τις περασα υπολογιστη, σας σκεφτηκα αμεσως! τα ματια ναι, ολα τα αλλα απ τα jumbo που ελεγε κι η διαφημιση! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφιες μου σας διαβαζω καθε μερα απο το κντ μη μου μαζευονται αλλα δεν προλαβαινω η καημενη να μπω αρχισε ο αντρας μου το 12-6 βραδυ κ θελει ως να φυγει ολη μου την προσοχη :twisted:

εχω να μπω απο δευτερα νομιζω τα νεα μας ησυχα θα λεγα σπιτι δουλεια δευτερα τριτη κ χτες πηγαμε παιδιατρο καναμε τσιμ οπως λεει κ ο βασιλης αλλα ο γιατρος του δωσε ενα σοκολατακι υγειας κ μετα εστηνε κ το αλλο χερι μπας κ του ξαναδωσει :P απο αναπτυξη για αγορακι ειναι τρομερα μεγαλυτερος απο την ηληκια του σε δεξιοτητες κ ομιλια στα 2 λεει κανουν 2-3 κουβεντες μαζι εμας ηδη κανει προταση 3 λεξεων πλεον μας ειπε ;) ειναι σουπερ απο υψος επισης παρα πολυ ψηλος κ κιλα κανονικος 13 κιλα 91,5 νομιζω ποντοι.δυστυχως τον πειραξε το εμβολιακη κ εκανε εμετουλι το βραδυ αλλα μια χαρα ξελαφρωσε κ ξεραθηκε.ξεκινω σχολιασμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που σας αρεσε το δωματιακη μας απο το κντ δεν φαινεται καλα μωρε..μαρακι κ σενα φανταστικο ειναι ειδικα ο τουιτακος εχω τρελα με τουιτακο..τρεχεις με δουλεια κουκλιτσα μου ξεκινας κ εξεταστικη ωχ πωσ σε σκεφτομαι..

αστραφτερο σπιτι καραφλιασα με τον βλαμενο συζυγο κ την ανωμαλη γυναικα του μη ασχολεισαι κ πεφτεις στο επιπεδο τους κοριτσαρα μου η αδιαφορια ειναι το καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεργιουλα μου αρχισατε κ στρωνετε μπραβω ρε μανουλα αντε κ μας ελειψαν τα καθημερινα κατεβατα σου...

εγω δεν ειχα ι μειλ σου νομιζω αν δεν εχεις παρει φωτο πες μου να σου προωωθησω..

δεσποινιω τα παμε λιγο απο τα sms μπες μαρι να τσαταρουμε..μην πεφτεις δεν θελω τετοια δυναμικα κ θα ρθει το μωρακι μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριακη μου εχεις τον αντρουλη κ καλοπερνας κοκονα μου εε...μπραβω πολυ χαιρομαι..

αλεξ μου μπηκες χτες αλλα πλακωσε κοσμος που σαι καλε???πως εισαι???το πετιτακι μας τρωει φτου φτου φτου.

καλα φωτεινη η πεθερα δεν εχει επαφη με παιδια καλε??που θα πει τον αντρακλα μας κοντο..

τωρα καταλαβα το μακρια κ αγαπημενα αμα ειναι να σου ανεβαζει την πιεση..δεν ειπες λογο κρισης δεν το ταιζετε να ειναι μικρο να πιανει λιγο χωρο..ακους εκει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...