Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Μυριαμάκι μου η μαμά μου θέλει αλλά λόγω καταστάσεων δε γίνεται, τα κρατούσε και η πεθερά της αλλά τώρα τρέχει στα νοσοκομεία......και τα τρία μαζί είναι παλούκι από τη στιγμή που και τα δυο μικρά θέλουν να περπατάνε....!

Καλή επιστροφή στο σπιτάκι σας!

Νασιούκο μου όντως κοντεύουμε να χρονίσουμε, περνάει γρήγορα ο καιρός, σαν χθες μου φαίνεται που περιμέναμε να γεννήσουμε!!!!!! μου έλειψες, φιλάκιαααααααααα πολλά

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα καλο φθινοπωρο.....

απο το πρωι προσπαθω να γραψω αλλα δεν προλαβαινω.....χαμος πλυντηρια κ δουλειες...χτες επιστρεψαμε το πρωι κ ακομα να τελειωσω με τον πανικο :lol: περασαμε πολυ καλα κ ο γιος μου ακομα καλυτερα....θαλασσα πρωι απογευμα φουλ βολτιτσες κ το βραδυ θερινο σινεμα καθε βραδυ με παιδικη ταινια.....τις εχουμε δει βεβαια ολες αλλα το σινεμα ηταν διαφορετικα.....εκει που πηγαμε (να ειναι καλα η δουλεια του συζηγου γιατι φετος δεν θα πηγαιναμε κ πουθενα, no money) ειχε να κανουν ποδηλατο τα παιδια σινεμα κουνιες.....ξετρελαθηκε....ξυπνουσε 7πρωι ετρωγε κ κατα της 9 μπανιο παραλια γυρνουσαμε φαγητο υπνο ξαναπαραλια κ μετα απο τις 7εως τις 11διαφορα για τον γιο μου.....περασαμε πολυ καλα.....

η μικρη ξετρελαθηκε με την θαλασσα εκανε σαν να κολυμπουσε :lol: φωναζε στην θαλασσα...ηθελε κ το μπρατσακι του αδελφουτης κ καθε φορα που την πλησιαζε προσπαθουσε να του το αρπαξει.....αααα ο ακης εμαθε κολυμπι....ηταν τελειος....

κουραστηκα πολυ βεβαια γιατι η μερα ηταν γεματη...ελπιζω να ξεκουραστω αυτες τις 2 ημερες που μου εμειναν....με σιδερο φουλ :lol: 15πλυντηρια ειναι αυτα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Τι κάνετε κορίτσια;

Εγώ διανύω την τελευταία εβδομάδα των "διακοπών" μου. Τι διακοπές δηλαδή, που δε βλέπω την ώρα να επιστρέψω στο σχολείο για να ξεκουραστώ! Μόνο που αγχώνομαι, επειδή ο Αντρέας τώρα έχει περισσότερες απαιτήσεις, θέλει να κάνει στράτα, να παίζει στον καναπέ (όπου φυσικά πρέπει να τον προσέχει κάποιος για να μην κάνει βουτιά στο πάτωμα), θέλει περισσότερη προσοχή γενικώς. Αύριο θα περπατήσει κιόλας, κι ο άντρας μου βαριέται να ασχολείται και πολύ, θα τον κάνει για λίγο στράτα, θα παίξουν για λίγο, αλλά μετά τον βάζει στο πάρκο για να παίξει αυτός στον υπολογιστή. Ο μικρός αν δε θέλει το πάρκο θα κλαίει, κι ο άντρας μου είτε τον παίρνει αγκαλιά και κάθονται μπροστά στον υπολογιστή (και φυσικά ο Αντρέας κλαίει περισσότερο) είτε τον αφήνει στο πάρκο και του λέει "έλα Αντρέα μου σταμάτα επιτέλους", λες και θα σταματήσει... Επίσης, θα παίρνω το αυτοκίνητο, και του εξηγώ ότι πρέπει να τον παίρνει καμιά βόλτα έστω με το καρότσι στη γειτονιά, γιατί δε γίνεται το μωρό να είναι όλη μέρα κλεισμένο μέσα, αλλά αυτός φυσικά, βαριέται, και το θεωρεί απολύτως φυσιολογικό, να είναι το μωρό όλη τη μέρα στο σπίτι... Τέλος πάντων, ελπίζω να βάλει μυαλό, που δεν το βλέπω...

Μύριαμ, φυσικά και τον βάζω στη θάλασσα! Του αρέσει πολύ, αν και καμιά φορά φοβάται λίγο!

Τι έγινε, ακόμα με την περίοδο;

Νάσια, τι περάσατε κι εσείς... Πω πω... Ευτυχώς που δεν είναι τίποτα.

Ο Αντρέας τα λέει όλα αυτά, αλλά ασυναίσθητα, π.χ. δε λέει "μπαμπά", λέει "μπαμπαμπαμπα". Τώρα προσπαθεί να στέκεται μόνος του, αφήνει τα χέρια στο πάρκο, στην κούνια ή και στον καναπέ όταν παίζει, και στέκεται μόνος του για μερικά δευτερόλεπτα. Καμιά φορά κάνει και παλαμάκια, και μετά πέφτει! Μια φορά έκανε και δύο βήματα στην κούνια, και μετά έσκασε με τα μούτρα! Φυσικά δεν χτύπησε, ούτε έκλαψε. Τώρα μπορεί να τα έχω ξαναγράψει αυτά και να μην το θυμάμαι!

Γιωταμαρία, όντως είναι δύσκολο τρία παιδιά μαζί, ειδικά για ηλικιωμένη. Μια θεία μου προσέχει τον εγγονό της τρεις μέρες τη βδομάδα, και δεν αντέχει, είναι πάνω από 70, ο εγγονός 15 μηνών περίπου και πολύ ζωηρός, και τον βάζει μπροστά στην τηλεόραση. Δε φταίει, όμως, η γυναίκα, φταίνε οι γονείς που, ενώ ξέρουν ότι δεν μπορεί, συνεχίζουν να της τον παίρνουν.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια πιστευω οτι θα το καταλαβει κ απο μονος οτι θα θελει βολτα το μικρο..

εμενα η μικρη αν δεν βγει βολτα καθε απογευμα κλαιει....βαριεται μεσα....ο αντρας μου θα τα βγαλει κ τα δυο οταν λειπω....κ ασχολειται μονο με τα παιδια....ουτε τουαλετα δεν προλαβαινει να παει....η μικρη μας ειναι σουπερ απαιτητικη :lol: θελει αγκαλιτσες κ παιχνιδακια συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι ο Αντρέας θέλει τη βόλτα του κάθε μέρα. Π.χ. χτες πήγαμε στο πανηγύρι του αγίου Φανουρίου σε ένα χωριό εδώ κοντά. Όταν λέω κοντά, εννοώ δέκα λεπτά απ' το σπίτι μας! Όταν είπα στον άντρα μου να πάμε, μου λέει "μπα, άσ'το, δεν είμαι για πανηγύρια". Του λέω "για τα πανηγύρια είσαι". Τελικά πήγαμε, και φεύγοντας μου λέει "ωραία ήταν". Το ίδιο μου λέει κάθε φορά που βγαίνουμε, όπου κι αν πάμε. Αλλά μέχρι να το αποφασίσει, μου βγάζει την ψυχή.

Ο Αντρέας ευτυχώς δεν είναι απαιτητικός, κάθεται στο πάρκο και παίζει μόνος του για ώρα, αλλά όταν βαρεθεί θα τον ακούσει όλο το τετράγωνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία απόλαυσε την τελευταία βδομάδα διακοπών με τον Αντρίκο γιατί μετά θα σου λείπει.

Καλή επιστροφή στο σχολείο εύχομαι, τι θα μας γράψεις και φέτος για να δούμε....ποσα μαργαριτάρια θα ακούσουμε από τα μαθητούδια σου :lol::lol::lol::lol::lol:

Η μαμά μου είναι μικρή σχετικά 56 αλλά έχει την μέση της και δυσκολεύεται, και που να κρατήσεις 3 παιδιά, τα μικρά μας έχουν 4 μήνες διαφορά, της αδερφής μου είναι 14 μηνών και θέλει να περπατάει όλη μέρα, θέλει προσοχή, ο δικός μου κάθεται στο πάρκο παιζει, σηκώνεται , χορεύει αλλά θέλει και αυτός να βολτάρει! ;)

Χρυσάνθη μου τι κάνει ο κολυμβηταράς σου;;; φαντάζομαι πώς θα περασαν τα μικρά σου τέλεια!!!!! τώρα εσύ έχεις αγώνα να μαζευτείς! Καλή δύναμη και του χρόνου με υγεία!!!!

Ο δικός μου στη Κέρκυρα κρύωνε στη θάλασσα - καλά ήταν παγάκι!!_ εδώ που πήγαμε σε ζεστή ξετρελάθηκε!!!!

φιλάκιααα πολλά στα μαναράκια σας!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου καλές,

Τι κάνετε;εμείς είμαστε ακόμα στη Λευκάδα,αλλα τις τελευταίες

μέρες περάσαμε δύσκολα.την Παρασκευή η Χρυσή ανέβασε πυρετό

μέχρι και 39.7...δεν έπαιρνε ντεπόν σιρόπι με τίποτα,όρο με τίποτα,

μου βγήκε η ψυχή.τελικά βάλαμε υποθετο και απο χθες είμαστε χωρίς

πυρετό.βέβαια έχουμε γκρίνια,φοβάμαι μήπως βγάζει και δοντακια ...

Κατα τα αλλα απο εχθές εδω έχει έναν τρελο αέρα,μας παίρνει και

μας σηκώνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουλα μου τι περάσετε με το κοριτσάκι σου,ευτυχώς όλα είναι καλα!

φιλια και στα δυο σου τα ζουζουνάκια!

Muriamaki αύριο κάνεις χωριακή;άντε και μας έχει φάει η αγωνία!

Μαράκι Γιωτάκι η αλήθεια είναι ότι είναι δύσκολο για τη μαμά να

Κρατάει 3 παιδάκια.τα δικα μας τα παιδάκια είναι και στη φάση τη

Δύσκολη που δεν στέκονται λεπτό...φιλια στο Θανούλη σου!!

Άννα Μαρια μην ανησυχείς θα την βρει την άκρη ο άντρας σου με τον

Αντρίκο.η αλήθεια είναι ότι οι άντρες είναι λίγο στον κόσμο τους...

Σε καταλαβαίνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΕΓΩ ΒΑΛΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 7 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΧΩ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ ΤΑ4 ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ....ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΜΙΝ ΣΑΣ ΠΡΗΖΩ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΩ......

ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΑΝ ΕΧΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ...Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΟΠΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ.ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΑΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.

ΔΩΡΑΚΙ ΜΑΡΙΑ12 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!

Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ενα υγιέστατο μωρό!

Με το καλό φιλενάδα, μην αγχώνεσαι, θα είναι λίγο δύσκολα αλλά θα τα καταφέρεις!!!!!

Περιμένουμε νέα σου!

φιλιάαααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, συγχαρητήρια! Το είδα και πριν, αλλά δεν μπόρεσα να γράψω!

Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι κι όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΦΛΚ!!!!!

ΜΑΡΙΑ 12 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΙ ΑΝΧΩΜΕΝΗ ΠΩΣ ΘΑΚΑΤΑΦΕΡΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Ο ΑΛΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΛΠ.Κ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΑΤΖΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμάκι σε καταλαβαίνω έχεις αγχωθεί.

και εγώ ήθελα δεύτερο αλλά σκεφτόμουνα πώς θα τα έκανα όλα και να κρατάω το Θάνο να περπατάει και να μην έχω προβλημα με το μωρό ...

αλλά θα τα καταφέρεις, άντε να μου πεις πως είναι μπας και πάω για το δεύτερο!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ12 ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ Κ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ.....ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΤΣΙ ΛΕΩ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, θα είναι πολύ δύσκολο, αλλά σκέψου ότι μετά θα έχεις δύο παιδάκια που θα παίζουν μεταξύ τους κι εσύ θα τα καμαρώνεις! Θα δυσκολευτείς στην αρχή, αλλά αφού ήρθε, τι να κάνεις; Δεν μπορείς να έχεις βοήθεια από μάνα ή πεθερά; Αν δεν έχουν κάποιο πρόβλημα υγείας, δεν είναι πολύ μεγάλες και δε δουλεύουν, μπορείς να κάνεις μια συζήτηση μαζί τους, να τους εξηγήσεις ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο για σένα και ότι χρειάζεσαι βοήθεια. Τουλάχιστον τώρα που είσαι έγκυος, να μη σκύβεις, κ.λπ. Αν και, εσένα δε σε φοβάμαι, εδώ με την κοιλιά στο στόμα και καθάριζες μπάνια και παντζούρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Η ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.....Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ Ε?ΠΩΠΩ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΣΑ ΒΑΡΥ ΤΟΝ ΑΛΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΓΑΛΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΨΝΙΑ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ.ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ Κ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πρέπει να βοηθά ο άντρας σου περισσότερο τότε. Πες του επίσης να μιλήσει αυτός στη μάνα του, αν μπορεί και δεν έχει κάποιο πρόβλημα υγείας, να έρχεται να σου κάνει μερικές δουλειές, να σε βοηθά με τα ψώνια, κ.λπ. Και μη μου πεις ότι θέλεις να τα κάνεις όλα μόνη σου, γιατί πρέπει να σκεφτείς και το μωρό που έχεις στην κοιλιά!

Θα τα καταφέρεις βρε, μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα θα τα καταφέρεις, η πρώτη είσαι ή η τελευταία;;;;;;

Και έχει δίκιο η Άννα Μαρία πρέπει να σκεφτείς και το μωρό και να έρχεται λίγο η πεθερά να σε βοηθά σε δουλειές και ψώνια έστω.

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμμμ καλεε μαπινω και μπαμμμμ ακουω τα νεαα τι τελεια ολα καλ ανα σου πανε κοριτσακι ολα καλααα κοριτσια εγω ειμαι Βελιγραδι ειχα υπολογιστη αλλα με σερβικα γραμματα και πραγματικα ηταν καταστοφη να γραφω τωρα ομως βαλαμε wf και ετσι χρησιμοποιω το λαπτοπ μου ναιιι εχουμε νεα θεμα με το προγραμμα ναι μεν κοιμουνται στην ωρα τους αλλα ξυπνανε στις 6.30 το πρωι ελεος...μιλαμε κουτουλαω ολη μερα παμε ομως πολλες βολτες εχει πολλα παρκα εδω παντου ομωςςς ειναι πολυ ομορφα...δεν το θυμομουνα ετσι γιατι δεν ειχα παιδια τοτε οποτε δνε τα κοιταγα αυτα τωρα ομως που τα βλεπω ειναι υπεροχαααα φιλιαα θα επανελθω με λεπτομερειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!

μυριαμακιιιιι συγχαρητηρια κοριτσακι μου!ολα καλα θα πανε, αυτο να λες κοπελα μου!σιγουρα ειναι δυσκολο τωρα και με τον αλκη αλλα θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη!Ο ΘΕΟΣ ειναι Μεγαλος!ζητα και βοηθεια μυριαμ μου, και απ την πεθερα σου αν μπορει να ρχεται να βοηθαει!να κραταει λιγο το μικρο για να ξεκουραζεσαι και συ!

αννα μαρια τι κανει το αντρικακι?

γιωτα μαρια ο θανουλης?

εμας η μικρη ιωαννα θελει συνεχεια να την κραταμε και τα χω παιξει!σχολανω και την παιρνω απ τη μαμα μου και δεν θελει να μπει πουθενα, ουτε στο παρκο να παιξει, ουτε στο καρεκλακι που την ταιζω, ουτε στο καροτσι, να την κραταμε θελει και ειναι ιδιοτροπη!μαλλον δοντι βγαζει!τα πανω ουλα ειναι φουσκωμενα, ποναει κιολας γιατι συνεχως θελει να κραταει κατι στο στομα να δαγκωνει!για να δουμε!

απο δευτερα αναγκαστικα θα παει σε μια κοπελα που προσεχει αλλα 4 μωρα στο σπιτι της, ειναι βρεφονηπιοκομος!η μαμα μου εχει κυλη και θα πρεπει να κανει εγχειρηση συντομα γιατι ειναι επικινδυνο και δεν εχω που αλλου να την αφησω!σε παιδικο δεν ηθελα να τη βαλω απο τοσο μικρη, και την επαιρνα μια φορα τη βδομαδα για να τη μαθει μεσα στον ιουλιο και απο δευτερα θα πηγαινει καθημερινα απο τις 7μιση το πρωι μεχρι τις 4 το απογευμα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ να ναι κοντα σε μας και στα παιδακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...