Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

τι να σου πω το εμβολιο πιο πολυ ποναει απο τα σκουλαρικια καλε αφηστε πρεπει να παιξω λοττο εχουμε κερδισει ενα σορο διαγωνισμους κερδισα ενα υπεροχο πακετο βαπτισης για τη Μιλα σας βαζω και φωτο να δειτε κερδισα προσκλησεις και ειδαμ ετην ντορα την εξερευνητρια κερδισα ενα πακετο ζωγραφικης με διαφορα μεσα μπλοκ κολλαζ και τετοια καθε μερα και κατι...σας βαζω το πακετο βαπτισεις ηθελα κιττυ αλλα τελικα διαλεξα cupcake και μου τα εκανε υπεροχα δειτε φωτο να μου πειτεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kαλημερα φιλεναδες μου!!!!χαθηκα γιατι τρεχω!!!εχουμε μετακομιση.παμε στο καινουργιο σπιτι, ετοιμαζω τη βαπτιση κτλ!!!ειμαστε μια χαρα!!!!η μικρη εχει γινει ενα γλυκο θηριακι που δε στεκεται πουθενα!!!την πιο χοτ ειδηση δε σας την ειπα!!!ειχαμε αλλαγη στο....ΟΝΟΜΑ!!!!!δε ΘΑ ΣΑς ΤΟ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΩς Η ΛΥΔΙΑ!!!! θα το μαθετε 1 σεπτεμβρη.ο λογος ειναι απλος.ειχαμε διαλεξει το δαναη επειδη αρεσε πολυ και στους 2 μας και για να μην εχουμε θεματα με την ακατανομαστη!!!!τωρα ομως που πλησιαζει ο καιρος και επειδη ο αντρας μου αναγνωρισε την τεραστια βοηθεια που προσφερει η μαμα μου, αποφασισε να γραψουμε τη δικια του κανονικοτατα και να βαλουμε το ονομα της μαμας μου!!!ειναι πολυ ομορφο ονοματακι και της ταιριαζει!!!ξεχαστε λοιπον το δαναητο οποιο θα μπει στη 2η κορη(πρωτα ο θεος)

διαβαζω τα κατορθωματα απο ολα τα μωρακια!!!τα παμε τελεια ολες βλεπω!!!εμεις θα παμε για μπανακι απο εβδομαδα να τελειωσουμε και με μετακομιση!!!σας φιλω ολες!!!θα προσπαθησω να μπαινω πιο πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας

Η φραουλιτσα ανυσηχη παλι,ολο στριφογυριζε το βραδυ και μυξογκρινιαζε....μαλλον η ζεστη....και κατα τις 5 το πρωι με τρομαξε κι ολας,πνιγοταν απο τα σαλια της....ουφ!Εκτος κι αν σκαει κανενα δοντι και δεν το πηρα χαμπαρι.

Ευη πολυ ομορφα τα βαφτηστικα,προτοτυπα!!!

Θαλασσιτσα πηγατε ολες και εξαφανιστηκατε?

Βανεσσακι αντε με το καλο η βαφτηση,να τελειωνετε και με αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες πολλες πολλες!

ερημωσαμε παλι:)χαχα!

κισκακι τι ομορφο το πακετο με τα cupcakes!πολυ πρωτοτυπο παντως και πολυ εντυπωσιακο!ηταν το δωρακι του διαγωνισμου που ψηφιζαμε?:)

αναστασια μου μπορει να ναι κανενα δοντακι!μονο τη νυχτα γκρινιαζει ή και κατα τη διαρκεια της μερας?μεγαλωνουν κιολας και καταλαβαινουν πλεον ποτε ειναι μονα τους!τι να πω. . .αν δεν μιλησουνε, να μας λενε τι τα ταλαιπωρει θα ειμαστε στη τσιτα!

βανεσσακι χαθηκες ρε ψυχη!αλλαξατε ονοματακι ε?ευτυχως που ο αντρας σου ειδε τη βοηθεια που σας προσφερει η μαμα σου και θα βγαλατε το ονοματακι της!περιμενουμε να μας το πεις!παντως το δαναη και εμενα μ αρεσει παρα πολυ!ειναι απ τα αγαπημενα μου ονοματα!

εμεις χθες πηγαμε θαλασσιτσα και το καταχαρηκε η μικρη!μετα πηγαμε σπιτι και την ταισα τα φρουτα της και τη βαλαμε και λιγο πισινα και πρεπει να τη ζαλισαμε λιγακι γιατι το βραδυ εκανε λιγο εμετο τα φρουτα που της εδωσα το απογευμα!δεν μου ξανακανε μετα!ισως επειδη μολις εφαγε τη βαλαμε πισινα και τη στριφογυριζαμε και ανακατευτηκε!

φιλακια σε ολες! Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα την ημερα δεν γκρινιαζει....νομιζω κοιμαται πολυ δεν ξερω....μηπως της λειπει καμια βιταμινη,κανενα σιδηρο πεσμενο....θα παμε για εμβολιακη απο βδομαδα και θα ρωτησω το γιατρο...εκτος κι αν ειναι η ζεστη

Κι εμεις την βαλαμε πισινουλα χθες.....το καταχαρηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!

Βλέπω ερημιές στο ποστάκι, έλειψα και δεν έχετε γράψει πολλά.

Εγώ δεν έχω να σας πω ευχάριστα νέα , εκτός βέβαια ότι είμαστε μια χαρά και οι 3 μας τουλάχιστον για την ώρα.

Δε μπαίνω ούτε στο φεισ σπανια δεν έχω όρεξη ευτυχώς που έχω τον Θανούλη μου και εκεί βρίσκω χαρα.

Θυμάστε που σας έλεγα για την συμπεθέρα μας.....με καρκίνο στο σπλήνα, πήρε γνώμη και από Αμερική και ειναι δύσκολα τα πράγματα, της είπαν να μην κάνει χειρουργείό το Σεπτέμβρη παρά μόνο χημιοθεραπείες και όσο πάει....

Το τραγικό είναι με τον πεθερό της αδερφής μου έχω ρίξει απίστευτο κλάμα - χρυσός άνθρωπος και έχουμε περάσει πολλά μαζί, στη βάπτιση του Θάνου του πονούσε το πόδι , είχε κάποιο ογκίδιο εκεί , λέγανε ότι δεν είναι τίποτα και τελικά περιμένουμε αυτές τις μέρες να φύγει!καρκίνος στον πνεύμονα με μετάσταση στα κόκαλα.........

Η πεθερά μου χειρουργηθηκε στη μέση παραλίγο να μείνει ανάπηρη..........

Η μαμά μου έχει τη μέση της και κάνει ενέσεις...

Η γιαγια του Ηλία πέθανε χτες και σημερα κηδεία.........

Η γιαγιά μου δεν είναι καλά και θα τρελαθώ..........

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ δεν έχω κάτι καλό να σας πω, είμαι χάλια, και συγγνωμη αν σας στεναχώρεσα, αλλά που να τα πω.....και που διάθεση να μπω να γράφω....είχαμε κλείσει με φιλους για Κέρκυρα για μια βδομαδούλα δε ξέρω αν θα πάμε και εκεί τελικά.....

Σας φιλώ όλες και ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσακια κ μπεμπακια.....τι κανετε?

εμεις καλα....μας πειραξε η σινλακ....τρωμε φρουτοκρεμα κ χορτοσουπα ξεκινησαμε χτες αλλα δεν την ηθελε,...την εφτυνε κανονικα...ελπιζω σημερα να την φαει...θα βαλω περισσοτερο καροτο μηπως γλυκανει :lol: αχ ο γιος μου την τσακιζε...γενικα ετρωγε ενα πιατο φαγητο κ μετα επεφτε με μανια κ στο στηθος....δεν λερωθηκε ποτε απο φαγητο σε αντιθεση με την μπεμπα που μετα το φαγητο κανουμε μπανιο γιατι εχει παντου φαγητο :lol:

επιθεσεις σε διαφορα διαβαζω....απο επιθεσεις αλλο τιποτα....μεχρι κ σε μας ορμαει :lol: καλα το ποτηρι που πινουμε καφε κ το καλαμακι ειναι η αγαπη της....μεχρι κ στον υπνο της κλωτσαει τα παντα :lol: οταν την βαζω στο καθισμα του φαγητου κοπαναει τα ποδια της που μεχρι να τις δεσω της ζωνες ο δισκος εχει φυγει απο πανω....χαμος :lol:

μπουσουλαμε λιγο καθομαστε κανονικα κ απο 3μηνων καθεται ολη μερα ορθια(εμεις τις κραταμε τα χερια)....ριλαξ το εχουμε παει εδω κ 1μηνα αποθηκη....δεν καθοταν καθολου,φεραμε κ το παρκο αλλα να πω την αληθεια μου τζαμπα το εβαλα αφου δεν τις αρεσει....περισσοτερο καθεται στο καθισμα φαγητου οταν κανω δουλειες....

σκουλαρικα διαβαζω επισης....εγω δεν θα τις κανω.....εχω ασχημη εμπειρια κ δεν θελω να περασει κ η μικρη μου τα ιδια.....η μαμα μας κ στις 4 κορες μας τρυπησε τα αυτια μεγαλες....εμενα κλεισαν γιατι δεν εβαλα σκουλαρικια σχεδον ποτε,δεν εβαζα γενικα....παω στα 26μου πραμονη του γαμου μου να κανω τρυπες κ την ωρα που μου καναν την τρυπα κολλησε το μηχανημα στο αυτι μου....προσπαθουσε η κοπελα να το βγαλει ποση ωρα...κλαμα εγω ευτυχως βγηκε κ γλυτωσα το χειρουργειο....

θα κανει οταν μεγαλωσει κ εφοσων θελει...

τι αλλα να σας πω...δεν θυμαμαι εχω μερες να μπω αφου δεν προλαβαινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου αγαπημένες!!

Μαράκι Γιωτάκι τι διαβάζω κοριτσάκι μου...μεγάλο ζόρι.τι να πω.κουράγιο και μια μεγάλη

αγκαλιά από μένα και ελπίζω από δω και πέρα να έχετε μόνο ευχάριστα στην οικογένεια!!

Βανεσσάκι διαβάζω αλλαγές, με το καλό η βάπτιση της μικρούλας σας με το νέο όμορφο

ονοματάκι!

Ευαάκι πο΄λύ όμορφο το σετ βάπτισης, απίθανο!

Εμείς έχουμε νέα καυτά...θυμάστε που φούσκω και ξεφούσκωνα και δεν αδιαθετούσα με

τίποτα κλπ;

ε τελικά περιμένουμε αδερφάκι!!!

ήρθε λίγο πιο νωρίς από ότι το είχαμε σκεφτεί αλλά καλοδεχούμενο!!!

ουφ ελπίζω να πάνε όλα καλά,έχω και πάλι τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοση αγωνία!!!

Σας φιλώ όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.......

μαρακι λυπαμαι παρα πολυ.......σε καταλαβαινω.......αυτο το 12 ειναι τελικα δυσκολη χρονια...........

δωρακι συγχαρητηρια.......τι τελεια .......με το καλο κουκλα μου.......

ευα πολυ ωραια τα πραγματα.........οσο για τις τρυπες στα αυτια θεωρω οτι ειναι πολυ νωρις για τρυπες στα αυτια......

εμεις καλα ειμαστε.η μικρη ταλαιπωρηται με τα δοντακια της εχει ηδη δυο και τωρα ετοιμαζει και τα πανω........

εμεις την βαπτιση θα την κανουμε τελικα τον δεκεμβρη τη μικρη....στα γενεθλια της.......

φιλια σε ολες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!

Δωράκι συγχαρητήριαααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλό και το δεύτερο!!!!!!!! δε μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα! Να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγιεστατο μωρό!

Βανεσάκι αλλαγές διαβάζω στο όνομα! με το καλό φιλενάδα!

Γιωτάκι τι κάνουν τα μαναράκια σου;; και ο δικός μου βγάζει και τα επάνω τώρα....σιγά σιγά.

Χρυσάνθη να μου τα φιλήσεις!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαρακι....τι κανετε?

εμεις καλα

η αναγγελια της εγκυμοσυνης ειναι το πιο ωραιο γεγονος....

θελω κ εγω ενα τριτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε Χρυσάνθη μου!

Στο εύχομαι ολόψυχα να αποκτήσεις και τρίτο!

Και εγώ θα ήθελα γρήγορα και το δεύτερο, αλλά ας περάσουν αυτές οι δυσκολες μέρες και οποτε θέλει ας έρθει.

Φιλιά

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μου δεν κανω ακομη...θα περιμενω να μεγαλωσει η μικρη λιγακι πρωτα....μετα θα παει ο ακης δημοτικο κ βλεπουμε :lol:τα παιδια ειναι ευτυχια κ χαρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου και χρυσανθη ευχομαι οποτε θελησετε να κανετε ενα ακομα παιδακι......οντως τα παιδια ειναι ευτυχια......

εγω ειμαι πληρης......δεν θελω πλεον αλλο νινι.......πιστευω οτι τρια μικρα ειναι υπεραρκετα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα χαμος ετσι....εμενα με 2 γινετε πανικος...σιδερωνα ποσες ωρες.....ξεκινησα χτες το βραδυ κ τελειωσα σημερα :lol: ....παιχνιδια φουλ...

ενα παιδακι ακομα θα το ηθελα κ ο αντρας μου θελει...αλλα ειναι κ το οικονομικο,οχι τωρα για μετα...θα θελουν αγγλικα φροντιστηρια..αγχωνομαι απο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρία νομίζω ότι είναι αρκετά καλά!

Γιωτάκι είσαι τυχερή που εχεις τρία αγγελούδια! Να είναι καλά τα μαναράκια σου.

Χρυσάνθη μου όλα θα γίνουν μην αγχώνεσαι!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Καλά και κακά νέα βλέπω!

Δώρα, σου ευχήθηκα και στο φέισμπουκ, σου εύχομαι κι εδώ: μια τέλεια εγκυμοσύνη κι ένα υγιέστατο μωράκι!

Εγώ δε θέλω ακόμα, μετά το χρόνο το σκέφτομαι. Για να δούμε...

Γιωταμαρία, λυπήθηκα πολύ με τα νέα σου... Κουράγιο, τι άλλο να πω;

Χρυσάνθη, τι κάνετε εσείς;

Εμείς είχαμε τον Αντρίκο με πυρετό από την Τετάρτη. Δεν έτρωγε κιόλας, τελικά χτες τον πήγαμε παιδίατρο και είδε ότι ο λαιμός του είναι γεμάτος άφθες. Είναι επιδημία μας είπε, και θαύμασε το πόσο ήσυχος και ευδιάθετος είναι, παρ' όλο που πρέπει να πονάει πολύ απ' τις άφθες. Τώρα νομίζω υποχωρούν οι πυρετοί, και μάλλον και οι άφθες, γιατί έφαγε και λίγο.

Σας φιλώ όλες.

(Η Αναστασία πού χάθηκε;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγω ,καλησπερα....λιγο ελειψα και ενα σωρο νεα βλεπω.....

Συμπεθερα,χαμος στο ισιωμα βλεπω,τι να πω,περαστικα να ειναι ολα....η νυφουλα σου ειναι μια χαρα,μεγαλωνει και ηρεμει αρκετα!!!Ο γαμπρπουλης μου τι κανει?

Ανναμαρια περαστικα σας,καλα που το κολλησε μωρε το καημενο?

Δωρακι :o εγκυοςςςςςςςςςςςςςς?μπραβο ρε θηριο με το καλο ολα να πανε!!!Κι εγω ακομα δεν το σκεφτομαι με τιποτα......ας γινει 1,5 και βλεπουμε....

Χρυσανθουλη φιλακια σε ολους σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΣΙΚΑ ΤΡΕΧΩ Κ ΠΑΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ....ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΜΕ ΑΛΟΙΦΕΣ Κ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΥΜΠΑΝΟ,ΤΩΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΕΡΣΕ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΜΑΖΕΨΩ ΛΙΓΟ Κ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ.

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!

Κ ΓΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ!!!!

ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΙΚΟ ΣΟΥ Κ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!

ΜΑΡΙΑ12 ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ......Κ ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΥΛΗΠΗΤΗΡΙΑ.

Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΤΕ ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΝ ΣΕ ΑΝΧΩΝΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΜΟΝΙΜΑ.

ΧΡΥΑΝΘΗ ΚΙΣΚΑ ΓΙΩΤΑ ΗΛΙΑΝΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ Η ΜΝΗΜΗ ΕΧΕΙ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΧΑΧΑ!!!!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Αννα μαρια τι κανει ο αντρικος?το καημενο το παιδακι ποσο λυπαμαι να ταλαιπωρουνται!

Δωρακι μπραβο, συγχαρητηρια κοριτσι μου!ολα τελεια να πανε και να χαρισεις στη ζουζου σου το αδελφακι της!τι ωραια!

Αναστασια πως ειναι η φραουλιτσα?

Μαρια 12 ολα μαζεμενα ρε κοριτσι μου!ευχομαι να ξημερωσουν καλυτερες μερες για σας!

Μυριαμ περαστικα στο αγορακι σας!ζοριστηκε το καημενο!

Χρυσανθη και γω πιστευω 3 παιδακια ειναι το ιδανικο αλλα εξαρταται αν εχεις και τη δυναμη οικονομικα να τα μεγαλωσεις με ολες τις ανεσεις!βεβαια εγω λεω εχει Ο ΘΕΟΣ για ολους και επειδη τα παιδακια Αυτός τα στελνει, πιστευω στελνει και τα απαραιτητα εφοδια να μεγαλωσουν σωστα!

Bourique αληθεια πως ειναι η ζωη με 3 ζουζουνια?

Επισης λενε καλα ειναι να εχουν μικρη διαφορα ηλικιας αλλα δεν ειναι δυσκολο το μεγαλωμα τους?ας μας πουν οι εμπειρες!και γω λεω μετα το χρονο να προσπαθησουμε γιατι εκανα και πολλη καιρο την πρωτη φορα να μεινω εγκυος!Για να δουμε. . . !ως τοτε εχει Ο ΘΕΟΣ!

Η κορουλα μου ρε κοριτσια δεν θελει να φαει με τιποτα τη χορτοσουπα της το μεσημερι, με το ζορι τρωει καμια δεκαρια κουταλιες, το ιδιο και το φρουτο το απογευμα, τσιριζει, κλαιει, κοκκινιζει απ τα νευρα!χθες της βαλαμε και μοσχαρακι στη σουπιτσα, με τιποτα , εβλεπε το κουταλακι και αναστατωνόταν!δεν της αρεσει!το απογευμα της εκανα ροδακινο με μηλο , εφαγε 6-7 κουταλιες και σφραγισε το στομα της!μετα της εκοψα καρπουζι και της εδινα με το πηρουνακι και το τρωγε!δεν ξερω. . . αυριο παμε παιδιατρο για εμβολιο να μας βρει καμια αλλη λύση γιατι με τη σουπα και το φρουτο θα την κανουμε νευρικη στο τελος!ενω το γαλα πινει απο 180 το πρωι και 210 το βραδυ και πριν το μεσημεριανο τρωει με μεγαλη ευχαριστηση την σινλακ της!αυτη της αρεσει!τι να πω. . . !ειναι που ειναι και καλοκαιρι?δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα φιλενάδες!

Άννα Μαρία περαστικά στον Αντρίκο! ;) Με τόσα που τραβάει και πάλι ήσυχος είναι το παληκάρι σου!Φιλάκια

Συμπεθερούλα μου μια χαρά ο γαμπρούλης σου, τον κρατάω και περπατάει , και βγάζουμε και τα πάνω δόντια, τα ούλα του πολύ φουσκωμένα γενικά! Να μου φιλήσεις την κούκλα!

Μύριαμ πως τα πάει το αντράκι σου; εσύ καλά; καιρό έχουμε να τα πούμε!

Βασούλα μου φιλιά στην πριγκηπέσσα σου, και εγώ θέλω δεύτερο αλλά δεν έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες, θα δούμε, αν και αυτά δε θέλουν πρόγραμμα όποτε θελήσει θα έρθει και είναι καλοδεχούμενο! Φιλάκια πολλά

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...