Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι εγώ σε βιολογάδικο το βρήκα. Είναι χωρίς ζάχαρη και γάλα. Το δίνω αντί για φαρίν λακτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ....

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΧΥΛΟ ΚΛΠ.ΘΑ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ.

ΕΜΑΣ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΡΩΤΗΣΑ ΚΙΑΛΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΕΚΕΝΗ ΟΧΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Ο ΑΛΚΗΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΑΛΙΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΕΜΑΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ 8 ΜΕ 9 Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΕ 11 Κ ΚΑΤΙ ΜΕ 12.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΙΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΕΜΕΝΑ ΑΣΠΟΥΜΕ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΟΙΜΗΘΕΙ Κ 1 ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΩΡΗΣΕΣ ΠΑΛΙ!!!!!

Η ΝΑΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ Η ΜΙΚΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΗΛ.

ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας...τι κανετε?εγω αδιαθετησα κ ξενερωσα....θα μου χαλασει τις διακοπες.περιμενα σε 6ημερες...εντωμεταξυ την 9η ημερα καταλαβα την ωορηξια αλλα δεν εδωσα σημασια....κ την 14η δεν ενιωσα τιποτα αλλα λεω μπα η ιδεα μου....τεσπα θα βουταω τα ποδια μου στη θαλασσα :lol:

ξεχασα να σας πω....τρωμε κρεμουλα....κ δεν την πειραζει....εγω της εδωσα της σινλακ λογω αλλεργιας...δεν περιεχει γαλα γλουτενη κ σογια....ειναι απο ρυζαλευρο κ χαρουπια....την ξεκινησαμε την πεμπτη κ αυξανω την ποσοτητα καθε μερα.....

αννα μαρια δες λιγο τα συστατικα απο το χυλο για να δω αν κανει κ για μας...θελω εναλλακτικες για να μην βαριεται....

θα αρχισουμε κ φρουτακι την παρασκευη κ την αλλη εβδομαδα χορτοσουπιτσα...αντε να φαει γιατι ζηλευει υπερβολικα....τρωγαμε το μεσημερι κ φωναζε...μας μαλωνε...τωρα αυτο που δοκιμαζει τις το δινω την ωρα που τρωμε ολη μαζι κ εχει ηρεμησει...απλα τρωει

εμεις μπανακι θα κανουμε στην θαλασσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Δεν τον προλαβαίνουμε τον Αντρίκο! Όλη μέρα θέλει να κάνει στράτα, και τρέχει κιόλας!

Χρυσάνθη, η κρέμα αυτή είναι από βιολογικό σιτάρι και έχει και βιταμίνη Β1. Περιέχει γλουτένη, όμως. Γι' αυτό την πήρα, επειδή κάναμε εισαγωγή γλουτένης στη διατροφή του.

Μύριαμ, αυτό με τη θάλασσα πρώτη φορά το ακούω. Εμάς που έπαθε ουρολοίμωξη και ρώτησα τους γιατρούς και όλοι είπαν ότι μπορεί να κάνει μπάνιο.

Σε λίγο θα πάμε να του αγοράσουμε και σωσίβιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια εμεις στο γαλα εχουμε αλλεργια κ οχι στην γλουτενη...απλα δεν θελω να εχει σογια κ γαλα....ταλλα δεν μας πειραζουν....θα το δοκιμασω καποια στιγμη οχι ακομη βεβαια γιατι πρεπει να δω τα βασικα σιγα σιγα....

εχουμε μερες μπροστα μας :lol:

κ εμεις εχουμε σωσιβιο.....του αδελφουλη μας :lol: αχ θα παρουμε κ μαγιο :lol: θα βγουμε οι γυναικες να ψωνισουμε :roll:

τωρα παιζουν μαζι τα καμαρια μου.....ειναι στο παρκο η μπεμπα κ κλωτσαει δυνατα....ο ακης απεξω της μιλαει κ αυτη κανει χαρουλες....χαμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγω πηγαμε θαλασσα σημερα και ειχε ενα κυμαα πωω 2 μετρα αλλα κατσαμε παραλια να μας φυσαει ο αερας γιατι η ζεστη δεν παλευεται λεμε..πωω..Α.Μ.εμενα απο στρατα τπτ η Μιλα πλεον μα καθολου ομως...ολη μερα μπουσουλαει η πιανει τα επιπλα και σηκωνεται και παει γυρω γυρω απο οπου μπορει να πιαστει αυτο με το σιμιγδαλι κανει η πεθερα μου μια συνταγη και ειναι τελειω σιμιγδαλι με γαλα μεσα το βαζεις να βρασει γινεται σαν κρεμα τελειο ειναι αμ θες για γλυκο βαζεις ζαχαρη εμενα δεν τρωει πια κρεμες καλα γενικα δεν τρωει αλεσμενα κανονικα φαγητα και τοστ φρουτα και τετοια ο καλος ο μυλος το τι τρωει να δειτε και ειναι 7,500κιλα..σημερα ψαχνω για εισητηρια βρικα ενα φτηνο για 23 αυγουστου εγω με τα παιδια 221 ευρω αυριο θα παρω τηλ να μαθω χρεωση για το καροτσι και να το κλεισω μετα η τιμη παει με 241 δεν ειναι πολλα αλλα εξαρτατε ποσο θελυον για το καροτσι δεν λεει πουθενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη, όταν λέω ότι κάνει στράτα, εννοώ ότι τον κρατάμε από τα χέρια και περπατάει. Στράτα δεν του έχουμε πάρει, και ούτε πρόκειται.

Η κρέμα είναι σιμιγδάλι ή κάτι παρεμφερές, τέλος πάντων, αλλά απλά ζεσταίνεις νερό ή μητρικό γάλα και τη φτιάχνεις, δεν την φτιάχνεις σαν κανονική κρέμα. Καλά, ζάχαρη εννοείται δε βάζω! Μόνο φρούτο βάζω και παίρνει τη γλύκα από εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καταλαβα τι λες εμενα παντως στην στρατα την εβαζα καμια ωριτσα την ημερα ηθελε και την ανεξαρτησια της τωωωρα που μπορει μονη τηςςε πωω την κλεισαμε παει...ειναι και λιγο πειραχτηρι και τα πηραζει ολα ενω ο χριστοφορος ειχα τα παντα στο τραπεζι ποτε δεν αγγιζε με αυτην τα εχω μαζεψει τα παντα ουτε τραπεζομαντηλα γιατι τα τραβαει η μουρλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμάς ό,τι δει, απλώνει χέρι. Προχτές καθόμουν δίπλα του στο αμάξι στο πίσω κάθισμα κι είχα βάλει ανάμεσα στα καθίσματα μια χάρτινη τσάντα από κατάστημα και σε κάποια φάση τον κοιτάζω και είχε πάρει τη τσάντα και είχε βάλει το χέρι του μέσα και έψαχνε!

Άμα δει κουτί με χαρτομάντηλα, βγάζει τα χαρτομάντηλα, κατάφερε κι έβγαλε απ' τις ζώνες στο καθισματάκι αυτοκινήτου αυτό το προστατευτικό που έχει για να μην τον ενοχλεί η ζώνη και το έτρωγε και όταν είμαστε στο δωμάτιό του και κάθομαι στην πολυθρόνα και τον κρατάω, δίπλα είναι το καλάθι με τα πράγματά του και πάντα απλώνει τα χέρια του, παίρνει ένα-ένα τα πράγματα και παίζει, και μετά προσπαθεί να ρίξει κάτω το καλάθι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ σοβαρα το ζιζανιο εμενα εχει κολλημα με τις τσαντες να τις αδειαζει και εχω παρει αδειες εβαλα παιχνιδια και τις εχω εκει να τα βγαζει αλλα μπααα την δικια μου θελει χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, σήμερα το πρωί πάλι επιτέθηκε στο καλάθι του. Είχε μέσα διάφορα, μπατονέτες, βαμβάκι, κ.λπ. και ένα παιχνίδι, του έδινα το παιχνίδι κι αυτός το άφηνε κι έπαιρνε τα άλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φίλες μου αγαπημένες!!

καλά σήμερα η Χρυσή έχει τρελή γκρίνια...θέλει να είναι συνέχεια όρθια όπου κάποια στιγμή

κουράζεται βέβαια και ακούς μπαμ...κατά τα άλλα νομίζω εχει αρχίσει και κουράζεται με τις

κρέμες ΄γιατί τη βλέπω και κάνει επίθεση στα δικά μας φαγητά...

αλήθεια αυγό πότε τους δίνουμε;

όσο για επιθέσεις στα πράγματα δεν το συζητώ...βουτάει ότι βρεθεί μπροστά της και

συνήθως ο,τιδήποτε άλλο εκτώς από τα παιχνίδια της!

σας φιλώ προς το παρόν,πάμε για μοσχαρόσουπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, ο κάθε παιδίατρος λέει τα δικά του για τη διατροφή. Εμάς είπε αβγό νομίζω 10ο-11ο μήνα. Αργούμε πάντως.

Σήμερα του έβαλα πρώτη φορά και λίγο πληγούρι στο φαγητό, αλλά έφαγε ελάχιστο. Του έφτιαξα μοσχαράκι, κολοκυθάκι, γλυκοπατάτα, μαϊντανό, καρότο, το κρέας βραστό, τα υπόλοιπα στον ατμό, πάνω απ' το μοσχάρι, και μετά στο ζουμί έτριψα ντομάτα και έβαλα λίγο πληγούρι. Τώρα το κράτησα στο ψυγείο και θα του δώσω και το απόγευμα να δούμε πώς θα τα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια....και η δικια μου ετσι,συνεχεια ορθια και αρπαζει οτι βρει μπροστα της....

Για αυγο μετα το χρονο μας ειπε εμας!Γαλακτοκομικα δεν ξερω ποτε,δηλαδη τυρακι κτλ...νερακι πινουν τα δικα σας?το βραζετε?

Δωρακι κι εμενα ολο γκρινια ειναι,θελει ορθια και ετοιμη να σηκωθει να τρεξει...αλλα που πας κυρα μου αφου δεν μπορεις χαχαχα!!!!αμα μπουσουλουσε θα σωνομασταν..αλλα δεν το βλεπω κατευθειαν στο ψητο μαλλον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

αχ και μενα γκρινιαζει τελευταια, δεν θελει να μπαινει στο ριλαξ ουτε πουθενα και να μεινει εκει!θελει να την εχουμε ορθια ή να καθεται πανω στο τραπεζι, στο πατωμα!ουφ. . . τωρα αρχιζουν τα δυσκολα!

κι εμας αυγο μετα το χρονο αν δεν κανω λαθος μας ειπε αλλα παιζει ρολο και το γεγονος με την αλλεργια της και ετσι θα αργησουμε παραπανω!τυρακι και γαλακτοκομικα σιγα σιγα θα τη δοκιμαζουμε να δουμε αν ακομα υπαρχει η αλλεργια γιατι μας ειπε η παιδιατρος συνηθως μετα τον 1 χρονο φευγει!για να δουμε. . .!

αναστασια δινουμε νερακι και μας ειπε πλεον πως δεν χρειαζεται να το αποστειρωνουμε!αλλα δεν της δινω απ τη βρυση!της δινω εμφιαλωμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω, ριλάξ;;;;;;;;;;;;;;;; Ακόμα έμπαινε στο ριλάξ;;;; Εμάς με τίποτα εδώ και πολύ καιρό. Και τώρα έχει αρχίσει να βαριέται και το πάρκο...

Αναστασία, νερό του δίνω κι εγώ εμφυαλωμένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιααααααααα πως ειστε??????

εμεις μια χαρα ειμαστε , ολο θαλασσα (την εχουμε καταευχαριστηθει κ ειδικα τα μικρα) , βολτες κ ολα τασυναφι....!!!

απο φαγητο κ εμεις τρωμε τα παααααανταααααα εκτος απο αυγο.θα το ξεκινησουμε απο τον 11ο μηνα..!!!

ουφφφφ αντε μεγαλωνουνε τα μικρουλια μας!!!!! το μονο που μενει ειναι να περπατησουν σιγα σιγα κ μετα οκ!!! ποιος μας πιανει μετα χιχιχιχιχ

μυριαμακι μου φιλιααααααα πολλαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω της εδινα εμφιαλωμενο αλλα βρασμενο και μου ειπε μια φιλη,το δοκιμασες να δεις ποσο χαλια ειναι?και δεν το βραζω πλεον!

Ηλιανακι μεγαλωνουν τα σκατουλια....κι εγω αυτο περιμενω να περπατησει,να ηρεμησει.....

Βασουλα δυσκολα δεν λες τιποτα,τωρα θελει χερια η υποθεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, εγώ το έβρασα μια φορά, αλλά γέμισε άλατα και δεν του το δώσαμε, κι από τότε του το δίνουμε έτσι.

Τυρί και τέτοια που λες, εμείς δε δώσαμε ακόμα. Γενικώς, είναι περιορισμένες οι τροφές που τρώει. Σιγά σιγά του εισάγω κάποια λαχανικά, όπως πιπεριά και ντομάτα. Χτες έδωσα και πληγούρι, κι ευτυχώς το έφαγε το απόγευμα. Δε θέλω να δίνω ό,τι να 'ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ειδα αλατα μεσα στο μπουκαλι της γι αυτο και αποφασισα να μην το βραζω αλλο!Γιαουρτακια τρωνε τα δικα σας?ειναι το ιδιο με το τυρι ή οχι?

Πολυ γκρινια η μικρη παντως....τωρα η ζεστη ειναι....που θελει να σηκωθει να περπατησει και δεν μπορει...δεν ξερω...θελει γερα νευρα απο εδω και περα! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγω σημερα τρυπησαμε τα αυτια της Μιλαςς ειναι τελειααα τα αγαπωω τις πανε τα σκουλαρικιααα εμενα αυγο τρωει απο τον 8 και στον 10 βαλαμε ψαρι απο τυρι τρωει και φετα και κιτρινο και απο γιαουρτι τρωει το δικο μας ωραιο ειναι και το advance αλλα επειδη περνουμε ενα μεγαλο οικογενειακο τρωει αυτο με μπανανα μεσα και κουακερ επισης τρωει ντοματα αγγουρι κανονικη σαλατα και κανονικα φαγητα σημερα πχ εφαγε κοτοπουλο κοκκινηστο με κριθαρακι ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, γιαούρτι δεν έχω δώσει ακόμα, αλλά όταν δώσω, θα δώσω το κανονικό το άσπρο, όχι παιδικό. Ούτε τυρί έχω δώσει ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες:)

τι κανετε?

αναστασια ουτε και γω εχω δωσει γιαουρτι, μετα το χρονο νομιζω λογω της αλλεργιας που εχει η μικρη και γω λογαριαζω οταν δωσω με το καλο Του Θεού να δωσω το κανονικο το ασπρο και να βαζω μπανανα μεσα ή καποιο αλλο φρουτο!

αχ θελω και γω να τρυπησω τα αυτακια της μικρης αλλα φοβαμαι πως θα πονεσει και καθε φορα το αναβαλλω!με γεια κισκα τα σκουλαρικια της μιλας!κερδισε στο διαγωνισμο αν δεν κανω λαθος, ετσι?τι κερδισατε, δεν μας ειπες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας,τι κανετε?Απο την ζεστη με εχει πιασει μια βαρεμαρα αλλο πραμα....ουτε εξω δεν μπορουμε να βγουμε...

Χθες την μικρη την βαλαμε λιγο περπατουρα αλλα ακομα δεν καταλαβε οτι μπορει να κινείται μονη της και απλα παιζει με τα παιχνιδια που εχει πανω....θα την βαζω λιγο ετσι για να ξεκουραζομαι γιατι εχει γινει αγριμι!!!

Το βραδυ παλι δεν κοιμοταν,μαλλον απο την ζεστη γιατι δεν εκλεγε πολυ απλα ξυπνουσε και στιφογυρνουσε!

Αληθεια Ευη τι κερδισατε,ειμαι περιεργη!!!

Τα αλλα κοριτσια που ειστε καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...