Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

το κουτι λεει...''μονοπολη σουπερ μηχανη, με ηλεκτρονικο επιτραπεχιο μηχανημα''....5+

αλλα ειναι πολυ ευκολο...η μαμα μονο της αποφασης διαβαζει ολα τα αλλα τα κανουν κ μονα τους αν θα ειναι να παιξουν παιδακια...εμεις παιζουμε οικογενειακα αλλα ο ακης κραταει την τραπεζα...ειναι της hasbro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οι δικες μας δεν εχουν βγαλει απολυτως τιποτα

θελω να του παρω μια μονοπολη, τον αρεσουν παρα πολυ τα επιτραπεζια κ ολο ζηταει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα παρτην θα την ευχαριστηθειτε....οικογενειακως...εμεις παιζουμε οταν κοιματε η μικρη για να κανουμε κ λιγη ησυχια.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προσπαθω να παιζω οσο μπορω επιτραπεζια κ γενικα εκπαιδευτικα παιχνιδια...ξερεις παζλ κ.τ.λ γιατι κ με την μπεμπα ειναι δυσκολο..,,.την βαζω διπλα μας κ παιζω ταυτοχρονα κ με τα δυο....νομιζω με καταλαβαινεις :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαμος απο παιχνιδια....κουδουνιστρες κ μασητικα....μπακουγκαν κορμιτι κ σβουρες....κ τωρα λενα πρεπει να εξαφανισω οτιδηποτε μικρο κ να του το δινω να παιζει μονο με επιβλεψη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικος μου δεν θελει να ζωραφιζει πια...το βαρεθηκε..κ ξερεις τι κανουμε?παιζουμε το σχολειο....χτυπαει το κουδουνι κ ερχετε στο γραφειακι του...εγω ειμαι η δασκαλα (αν ειναι η μαμα μου εδω θα παιξει κ με την μαμα μου) κ αρχιζουμε κ συζηταμε πολλα πραγματα...πως περασεν την προηγουμε μερα του... που θα παει...μετα τον βαζω κ ζωγραφιζει λιγο κανει κανενα παζλ, εχω κ την μικρη στο ριλαξ η στο παρκο κ μιλαω κ σε εκεινη τις δινω παιχνιδακια.....ετσι προσπαθω να ασχοληθω ηρεμα κ με τα δυο....ευτυχως ειναι παρα πολυ ηρεμος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτο με τα μικρα παιχνιδακια...

ευτυχως ο αναστασης πριν αφησει τον μικρο να πιασει οτιδηποτε παντα ερχεται κ με ρωταει "αυτο κανει για το μπεμπη?"

εμεις σχολειο ακομα δεν παιζουμε :lol::lol: δεν το πολυθελει κιολας, κ θα παει κ παιδικο απο σεπτεμβρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε ο δικος μου τις δινει τιποτα....αλλα θα αρχισει σε λιγο να αλωνιζει η μικρη ολο το σπιτι....θα βαλου με χαλια οποτε καταλαβαινεις...σκεφτομαι λιγο μακρυα αλλα το εχω αγχος...ευτυχως δεν εχουμε πολλα....

σας χαιρετω...φιλακια...παω μηπως κοιμηθουμε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες!

Είμαι ακόμα λευκάδα και σας γράφω απο το

Κινητο του άντρα μου και δεν μπορω να σχολιάσω

Και πολλα!

Σας ευχαριστούμε πολυ για τις ευχές σας,να χαίρεστε

Τα ζουζουνάκια σας!

Εφη περαστικά σας,πως είναι ο άντρας σου;

Άννα Μαρια γελασα πολυ με το χρυσαφικό και το κόσμημα...

Μου εφτιαξες το κέφι!

Σας φιλω και μου λείπετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

εμεις και εμεις εχουμε μεινει ε?αχ ερημωσαμε τελειως!

εγω ειχα αρρωστουλα την ιωαννουλα!εκλεισε η μυτουλα της,μου κανε και λιγο πυρετο, τρεχαν και τα ματακια της και την πηρα στο γιατρο την πεμπτη!Δόξα Τον Θεό και Την Παναγία ειναι πολυ καλυτερα!απ το κλιματιστικο πρεπει να ειναι μαλλον!

τι κανουν τα αλλα μωρακια?ειστε ολες καλα?βγηκατε στις παραλιες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Βάσω, κι εγώ φοβάμαι το κλιματιστικό και τους ανεμιστήρες, αλλά τι να κάνουμε; Μ' αυτόν τον καύσωνα δεν μπορούμε να μη βάζουμε... Είναι αφόρητη η κατάσταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.....

βασουλα περαστικα στη μικρη σας.....

ανναμαρια τι κανει ο αντρικος;;;;

εμεις καλα ειμαστε...μεγαλωνει η μπουμπου αλλα δεν τρωει τιποτα μονο θηλαζει....εβγαλε και το πρωτο δοντακι της.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας,..

γιωτουλα τι κανεις?

πως ειναι η ζωη ως τριτεκνη?θελω κ εγω τριτο, κ τεταρτο δεν θα με χαλαγε.... :lol:

παιζω με τον μικρο μου κ ειπα να σερφαρω....τις δευτερες δεν εχω δουλειες με εχει βοηθησει ο συζηγος το σαββατοκυριακο......αχ ωραια ειναι ετσι....μονο φαγακι θα κανω...αλλα εχω ενα σιδερωμα.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

μα τι εγινε?που χαθηκατε ολες?

αχ ρε κοπελες πηρα μια τρομαρα χθες . . . αλλο πραγμα ειλικρινα!ειχα τη μικρη στο καναπε και καθομουν ακριβως διπλα της!ξαφνικα κανει μια αποτομη κινηση δεν την προλαβα και επεσε στο πατωμα:(ειχα χαλι κατω και ο καναπες μου ειναι χαμηλος αλλα επεσε με το κεφαλι αλλα οχι με το προσωπο!εκλαιγε παρα πολυ!πηρα την παιδιατρο και μου πε αν δεν κανει εμετο και αν ειναι ευδιαθετη να μην ανησυχησω!ηταν πολυ ευδιαθετη, δεν εκανε ουτε εμετο ουτε ηθελε να κοιμηθει αλλα την πηγα να τη δει να ξεγνοιασω!μια χαρα μας ειπε Δόξα Τον Θεό και Την Παναγία αλλα νιωθω τοσες τυψεις, νιωθω ενοχη πραγματικα εχει απο χθες που κλαιω!δεν το πιστευω πως επεσε κατω μπροστα απ τα ιδια μου τα ματια!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανεις χρυσανθη μου;;;;;ολα καλα;;;;η ζωη ως τριτεκνη ειναι γεματη αγκαλιες....φιλια....φωνες....τελεια....απλά ζοριζομαι απο θεμα κλεισουρας...μονο αυτο....

βασουλα σε ολες μπορει να συμβει αυτο....μην τρελενεσαι.....

η μικρη εχει γκρινια σημερα....ετοιμαζεται να βγει και το δευτερο δοντακι μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

Αμαν βρε Βασουλα μου,μην στεναχωριεσαι....δεν το εκανες επίτηδες...αφου σου ειπε η παιδιατρος αν δεν κανει εμετο ειναι ενταξει μην αγχωνεσαι!

Εμεις θαλασσα θα παμε το σ/κ με την μικρη...για να δουμε τι θα δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μην τρελαίνεσαι! Σε όλους μπορεί να συμβεί αυτό. Αν κλαις δυο μέρες για κάτι τέτοιο, τι θα κάνεις όσο μεγαλώνει η Ιωάννα και θα σοβαρεύουν τα πράγματα; Λίγη "αναισθησία" δε βλάπτει!

Αναστασία, πού χάθηκες εσύ καλέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικαιο αννα μαρια αλλα φοβηθηκα πολυ!ξερω πως πρεπει να μαι ψυχραιμη και ημουν εκεινη τυ στιγμη αλλα μετα με επιασαν οι τυψεις!

Αναστασια μου πως εισαι?η μικρη κωσταντινα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω, προχτές την Κυριακή το μεσημέρι, ετοιμαζόμασταν να πάμε στη μάνα μου για φαγητό. Βάζει ο άντρας μου τον Αντρέα στο καθισματάκι του αυτοκινήτου και μου λέει να τον δέσω εγώ. Για κάποιο λόγο δε θέλει να τον δένει αυτός, μάλλον δυσκολεύεται. Ώσπου να βγει αυτός και να μπω εγώ στο πίσω κάθισμα- μιλάμε για δευτερόλεπτα έτσι;- ο κυριούλης είχε γείρει μπροστά και βρέθηκε μισός στο καθισματάκι-μισός στη μαξιλάρα του αυτοκινήτου. Ευτυχώς δεν έπεσε και δε χτύπησε, αλλά δεν είναι να τα αφήνεις δευτερόλεπτο.

Εγώ, πάντως, στον καναπέ δεν τον αφήνω καθόλου μόνο του, έχω συνέχεια τα χέρια μου γύρω του ή κάπου εκεί κοντά τέλος πάντων, γιατί τον έχει φοβηθεί το μάτι μου. Πλέον και πάνω μου που τον κρατάω, κάνει κάτι κινήσεις, κάτι γυρίσματα, και πολλές φορές κόντεψε να μου πέσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...