Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

καλημερα.....

χτες με τις εκλογες αδιαθετησα κ πρωτη φορα.....τυχαιο δεν νομιζω :lol: αχ τι καλα 1 χρονο χωρις περιοδο...περισυ ειχα τελευταια περιοδο 3/5 κ μετα τσουπ επιασα την κορακλα...μετα το χειρουργειου ειχα λιγο αιμα στο νοσοκομειο κ καθολου στο σπιτι...αφου αναρωτιομουν γιατι δεν ειχα....(στον ακη ειχα 60 ημερες αιμα)κ χτες το πρωι μας ηρθε....καλως τα δεχτηκα :lol: τωρα παμε κ για το τριτο :lol::lol::lol: πλακα κανω :roll::roll::roll: κοντευω τα 32 μικρη ειμαι....στα 35 ισως το ξανασκεφτω για εναν μπεμπη :D

εμεις ψηφισαμε χτες κ πηγαμε με τον γιο μου...του αρεσε πολυ....

κ εγω στον ακη ρυζαλευρο εδωσα κ μετα φρουτο.... στο μουλτι τα εκοβα κ εγω....μαλλιστα πηρα ενα καλο γυαλινο γιατι δεν ηθελα πλαστικο(γενικα ποτε δεν βαζω τιποτα σε πλαστικο για φαγητο ή υγρο, εκτος απο τα μπιμπερο που ειναι bpa-free κ τα αλλαζω κ συχνα)...τα πλαστικα ειναι οτι χειροτερο για την υγεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξεχασα να σας πω....εφτασα τα 63κιλα...τοσα ξεκινησα την εγκυμοσυνη...αλλα πρεπει να χασω αλλα 5 δηλαδη να φτασω 58 για να ειμαι οσα ξεκινησα την πρωτη ατυχη εγκυμοσυνη μου....(ειχα παρει τοτε μεχρι τις 22 εβδομαδες 3 κιλα μετα στην αλλη εγκυμοσυνη παλι μεχρι τις 22 εβδομαδες αλλα 2-3) κ απο την στεναχωρια δεν μπορουσα να τα χασω...κ τωρα τρωω σαν το βοδι κοριτσια κ τα χανω....

βρηκα ρουχακια καλοκαιρινα του ακη μου κ τα φοραω στην μπεμπα....κατι σαλοπετες (πρασινα πορτοκαλι) που ειναι σχεδον αφορετα κ τις πανε...ιδια ο ακης μου ειναι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρυσανθούλι! Σε εντόπισα και εδώ!! Είμαι σίγουρη ότι είσαι μια κούκλα και άδικα ανησυχείς για τα κιλα :D:D:D:D:D κορίτσια μη την πιστεύετε !!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: αλήθεια η μικρούλα σου σου μοιάζει? Εγώ γεννάω γύρω στις 21 Μαίου και γενικά δουλεύω μέχρι τελευταία στιγμή...ουφ ουφ ουφ...για αυτό και χαθήκαμε!!!!

Καλά βρε θηρίο και 3ο? Να σου πω την αλήθεια και εγώ το σκέφτομαι εκεί κοντά στα 35, σε 5 χρόνια δηλαδή αλλά τότε θα έχουν ξεπεταχτεί τα παιδάκια μου και θα μπορώ να μπω σε διάθεση για πάνες κλπ ακόμα?? Πολλοι πάντως που έχουν μεγάλα παιδιά (πχ 18-19) λένε: αχ να είχα ένα μικρούλι τώρα να ξεκινούσα πάλι από την αρχή! ( ο μαιευτήρας μου πχ θα ήθελε 3ο...τώρα βέβαια είναι 50 ετών... και αυτός και η γυναίκα του)

Άννα Μαρία άσε το θέμα ΧΑ είναι κάτι τραγικό....είδα και τα βίντεο με τους 'Ναζί' και δεν ξέρω για ποιον να ντραπώ περισσότερο, για τους χρυσαυγίτες ή για τους δημοσιογράφους που σηκωθήκαν όταν τους διέταξε ο γερμανο-τσολιάς :?:shock::shock::shock: είχε ο άντρας μου αντιπροσώπους τους στο εκλογικό του τμήμα και όλο μπαίναν μέσα για τραμπουκισμούς....

Αναστασία μου τι κάνει η φραουλίτσα σου? Μεγαλώνει? Ηρεμήσατε με τους κολικούς? Αλήθεια αποφασίσατε για όνομα?? :D:D εμείς ακοοοομα...ο άντρας μου περιμένει να γίνει 18 η μικρή για να αποφασίσει μόνη της :lol::lol::lol::lol:

καλέ έχω πολλές φίλες εδώ !! Να είστε καλά κορίτσια και να χαίρεστε τα μωράκια σας! Σορρυ στα υπόλοιπα κορίτσια που 'πετάχτηκα'

ααα και Άννα Μαρία στο μίξερ έλιωνα τα φρούτα να γίνουν κανονικά σαν κρέμα...και γενικά μπορει να μην έτρωγε κάτι στην αρχή και μετά να το έτρωγε. αυτό το κάνει και τώρα...πχ στην αρχή δεν έτρωγε πορτοκάλι τώρα της αρεσει παρα πολυ!

σας φιλωώωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

post-16404-13873939266703_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθα :lol::lol::lol: παω για μοντελο.....οχι οτι δεν θα μπορουσα :lol::lol::lol:

η μικρη μοιαζει κ στους 3 μας...μαμα μπαμπα κ ακη....ειναι ενα μιξ....τωρα βεβαια που τις φοραω ενα φορμακι μπεμπε του ακη ειναι σαν να βλεπω τον ακη μωρο....κ πολυ μας το λενε....

αντε να καλοκαιρ να γεννησεις κ εσυ για να βρεθουμε καποια στιγμη....θα κανονισουμε να παμε στην παιδικη χαρα τα μωρα μας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ξεχασα στο τριτο δεν θα μαθω τι ειναι θα το κραταω για εκπληξη....μηπως κ δεν φοβηθω την επισκλ κ κατσω ξυπνια για να δω τι θα ειναι....

αφου ο αντρας μου με κοροιδευει κ μου λεει κ τα δυο παιδια τα ειδα πρωτος..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Σαμανθα μου με το καλο και το 2ο!!!Εμεις καλα ειμαστε,οι κολικοι εχουν σταματησει εδω και καιρο βρε,ειμαστε ηδη 6 μηνων,τρωμε φρουτα και ρυζαλευρο

Κοριτσια χθες η μικρη το βραδυ μια τρελη ανυσηχια,την επιασε ενα κλαμα με δακρυα,να μην κοιμαται και καποια στιγμη να βηχει απο το κλαμα και να πνιγεται,μου κοπηκαν τα ποδια.Εχει και λιγες μυξουλες,την καθαρισα της εδωσα και τσαγακι και μετα κοιμηθηκε...τωρα υπερενταση ηταν,απο τις μυτες της δεν ξερω.....με εκοψε τα ποδια!! :shock: Δεν πιστευω να μην μας κανει εμβολιο για λιγες μυξες?Αν και σημερα που την ακουω δεν βλεπω να εχει....περιεργο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της τα ειχα καθαρισει ρε Χρυσανθη τι να πω....ισως κρυωσε....καθε φορα που παθαινει κατι με πιανει πανικος..κι εσεις ετσι παθαινετε?Σαν να φτερουγιζει η καρδια μου και δεν ξερω κατα που να παω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα αναστασια ετσι ειμαι κ εγω....

εγω τις εκανα καλλιεργεια ουρων επειδη μια εβδομαδα δεν επερνε βαρος :lol::lol::lol: μιλαμε δεν μπορουσα να κοιμηθω απο την στεναχωρια....αγχος αγχος αγχος

τωρα εχει μυξες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μην αγχωνεσαι γιατι το καταλαβαινει..εγω μολις αγχωθω εχει γκρινια....γιαυτο προσπαθω να ειμαι ηρεμη για να ειναι κ αυτη ηρεμη....μιλαμε για πολυ ηρεμια...

εμεις αμα κλαψουμε δεν τρεχει η μυτη?ποτε εχεις εμβολιο?ουτως η αλλως θα το δει ο γιατρος...οποτε θα εισαι κ σιγουρη...εμας κανενα εμβολιο δεν μας εχει επηρεασει...κ τον γιο μου το ιδιο...δεν χαμπαριαζουν τα δικα μου παιδια.. :lol: οπως λεω ουτε υπνο δεν θελουν....μονο βραδυ κοιμουντε....

εντωμεταξυ ο γιος μου ξυπναει κατα τις 9 το πρωι μαζι με την μπουκιτσα...μεσημερι δεν παιζει να κοιμηθει (ειναι μερα λεει) κ φτανει βραδυ κ κοιματε γυρω στις 10 επειδη επιμενω εγω....πριν λιγο καιρο μου ειχε υπερενταση το βραδυ κ κοιμοταν κομματια...τωρα πια υπερενταση κ 12 να παει δεν ειναι κουρασμενος....αχ τι θα κανω η μανα....?πως θα τα κοιμιζω?κ η μπουκιτσα χτες πρωτη φορα κοιμηθηκε 10 το βραδυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Το έφαγε τελικά χτες το φρουτάκι ο Αντρέας! Του έλιωσα στο μούλτι μήλο και μπανάνα και πρόσθεσα και λίγο ζεστό νερό για να γίνουν κρέμα. Δεν το έφαγε όλο, βέβαια, αλλά αρκετό για πρώτη φορά. Του έδινα ελάχιστο στο κουταλάκι κάθε φορά και τον άφηνα να το επεξεργάζεται, να βάζει το χέρι στο στόμα, κ.λπ. Πάντως, αν δεν βάλει το χέρι στο στόμα ΔΕΝ τρώει! Θέλει να το πιπιλίζει, προφανώς επειδή μέχρι τώρα έτρωγε πιπιλίζοντας το στήθος!

Κι εγώ στο μούλτι ήθελα να το κάνω απ' την αρχή, αλλά όλοι μου έλεγαν το φρούτο καλύτερα στον τρίφτη. Ε, έτριψα κι εγώ το μήλο στον τρίφτη και καλύτερα να μην περιγράψω πώς βγήκε! Ούτε κι εγώ θα το έτρωγα...

Χρυσάνθη, εγώ δεν παίζει ποτέ να μη μάθω φύλο! Και δέκα παιδιά να κάνω, πάντα θα ζητώ να το μάθω! Νομίζω ότι θα σκάσω έτσι και δεν το μάθω!

Έλενα, άσε, όσο βλέπω και διαβάζω για τη Χρυσή Αυγή, τόσο περισσότερο τρομάζω. Ελπίζω τώρα που, όπως δείχνουν τα πράγματα ξαναπάει η Ελλάδα σε εκλογές, όλοι αυτοί που ψήφισαν Χρυσή Αυγή όχι γιατί ενστερνίζονται την ιδεολογία της, αλλά "γιατί έτσι", θα το ξανασκεφτούν πιο ψύχραιμα και ώριμα και θα ψηφίσουν κάτι άλλο, έστω και Κόμμα Πειρατών!

Αναστασία, μήπως έβλεπε κανένα όνειρο η μικρή; Με το τσάι ηρεμεί; Γιατί νομίζω ότι το τσάι είναι διεγερτικό. Μύξες κι εμένα έχει καμιά φορά, κι εμείς, άλλωστε, μπορεί να έχουμε μύξες στο άσχετο, ειδικά αν κλαίμε, όπως λέει και η Χρυσάνθη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!!

Αναστασάκο μήπως η φραουλίτσα είχε ανησυχία γιατί την είδε πολύ κόσμος

και κουράστηκε;η δικιά μου το παθαίνει αυτό όταν έρχεται σπίτι κόσμος

και πάει από αγκαλιά σε αγκαλιά...στο τέλος τρελαίνεται και αρχίζει

να γκρινιάζει...

στο μεταξύ κορίτσια προσπαθώ να λέω να μην την πολυπαίρνουν αγκαλιά,

να την βάλουμε στο καροτσάκι της καλύτερα και άλλα τέτοια και συχν'α

με κοιτούν σας ufo!για να μην πω για κάτι συγγενείς που κάθε φοράν

της φιλούν τα χεράκια...τρελαίνομαι σας λέω!!!

Άννα Μαρία μια χαρά ο Αντρεάκος με το φρούτο του!!και εγώ είμαι σαν και εσένα

το παιδί ας τρώει όσο θέλει όταν θέλει!!

Συμπεθέρα μου τι κάνετε;προσαρμόστηκε ο Χαρούλης στην Αθήνα!!

Σαμάνθα μα το καλό να γεννηθεί το παιδάκι σου!!

Χρυσάνθη μπράβο που έχασες τα κιλάκια οσυ,φτου φτου!!

Εφούλα.Βανεσσάκι,Μαράκι-Γιωτάκι,Λενάκι,Βασούλα σας φιλώ όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, φιλενάδες μου. Πώς είστε σήμερα;

Εμείς έχουμε για τρίτη βδομάδα μυξούλες. Δεν με ανησυχούν βέβαια. Το έχω συνηθίσει τώρα.

Καλά για τις εκλογές, τί να πω;! Άννα Μαρία, εγώ φοβάμαι μήπως πάρουν μεγαλύτερο ποσοστό στις επόμενες εκλογές. Τόσο απογοητευμένοι που είναι όλοι. Άσε που και η Αριστερά, εκτός του ότι είναι χωρισμένη σε χίλια κομμάτια, δεν μπορεί να συμφωνήσει σε τίποτα. Μάλλον της άρεσε ο ρόλος της αντιπολίτευσης που όλοι το έπαιζαν μάγκες. Η Παπαρήγα το είπε κιόλας ότι θέλει να είναι τρίτο κόμμα και όχι κυβέρνηση. Και ο Τσίπρας που είναι και της γενιάς μας δεν ξέρει πώς να διαχειριστεί τη δεύτερη θέση. Ούτε πρόγραμμα ούτε τίποτα. Πήρε καλά μαθήματα από τους μεγαλύτερους. Λαΐκισμός και εκμετάλλευση της απογοήτευσης των πολιτών. Συγγνώμη για το παραλήρημα αλλά πραγματικά δεν ξέρω τι θα ξημερώσει αύριο και αν θα υπάρχει αυτή η δύσμοιρη Ελλάδα για να μεγαλώσει το παιδί μου.

Τέλος πάντων, εμείς τις τελευταίες μέρες είχαμε ένα θέμα με το ρυζάλευρο, μάλλον επειδή αλλάξαμε μάρκα. Εγώ πήρα Γιώτης και η μαμά μου είχε πάρει εδώ της milupa. Σήμερα που ξαναπήρα Γιώτης την έφαγε :?

Αναστασία, χαρούμενα μηνογενέθλια!!! Σήμερα γινόμαστε 6 μηνών!!! :D

Κορίτσια μου, πολλά φιλιά σε όλες σας. Καλές βολτούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω και κάτι άλλο. Τα δικά σας μωράκια κοιμούνται μπρούμυτα; Η μπεμπούλα εδώ και μια βδομάδα σχεδόν κοιμάται πάντα μπρούμυτα, ενώ πριν κοιμόταν ανάσκελα. Και όταν ξυπνάει φωνάζει γιατί δεν μπορεί να γυρίσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!

Καλε χθες εγραψα ενα κατεβατο εδω και τελικα δεν υποβληθηκε!τα νευρα μου!

Τι εγινε με τη χρυση αυγη ρε κοριτσια?αμαν,δεν το πιστευω!τι θα απογινει απο δω και περα ειναι το θεμα!

Εμεις πηγαμε την παρασκευη και βαλαμε το εμβολιακι μας!φτασαμε γυρω στα 6 κιλα και 61 ποντους!μινιον,ε?

Ψυχοκινητικα τα παμε πολυ καλα μας ειπε η γιατρος!

21 μαιου ποτ γινομαστε 5μιση μηνων θα αρχισουμε κρεμουλα και στους 6 μηνες που θα παμε για εμβολιο θα μας πει πως προχωραμε,με ρυζαλευρο και φρουτα αν δεν κανω λαθος!

Αναστασια μου ονειρο ηταν πρεπει και πανικοβληθηκε η μικρη!και γω αναστατωνομαι κοπελα μου οταν κλαιει και ειδικα οταν δεν ειμαι σπιτι και τρεχω σαν τρελη να ερθω!

Αννα μαρια ο αντρεακος αρχισε και φρουτακια ηδη ε?τι καλα!

Σαμανθα μου καλη λευτερια κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!

Βασούλα μια χαρούλα είναι η μικρή Ιωάννα!!και εμείς μινιόν είμαστε!!

είπαμε είναι κοριτσάκια και πρέπει να είναι κορμάρες!!

πως είναι το κοριτσάκι σου;ελπίζω να μην την πειράξει το εμβόλιο!!

Εφούλα και εμένα κάνει ακριβώς το ίδιο στον ύπνο και φωνάζει μαμά

μαμά μέσα στο βράδυ και τρέχω να την γυρίσω!!

Αναστασάκο πως είναι η φραουλίτσα σήμερα;

επιστρέφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Τι κάνετε;

Εμάς μας ταλαιπώρησε λίγο ο Αντρίκος χτες βράδι, ξύπνησε πέντε παρά τέταρτο και μετά πήγε εξήμιση να ξανακοιμηθεί, ξύπνησε πάλι οκτώ και τέταρτο και μετά κοιμόταν, ξυπνούσε... Του δώσαμε ρυζάλευρο κατά τις δέκα και μισή, κι από τότε, τώρα κατάφερε να κοιμηθεί, σχεδόν δωδεκάμιση...

Δώρα, εγώ δεν έχω πρόβλημα να τον κρατούν άλλοι αγκαλιά, αντίθετα, τους τον δίνω από μόνη μου! Το καρότσι γενικώς δεν το πολυχρησιμοποιώ και στο σπίτι δεν μπαίνει ποτέ, το έχουμε μονίμως στο πορτ μπαγκάζ του αμαξιού. Είναι πολύ κοινωνικός και δεν έχει πρόβλημα να τον κρατάει ο οποιοσδήποτε, είτε είναι γνωστός είτε άγνωστος.

Καλά, η δική σου ήδη λέει "μαμά";;; Γιατί ο δικός μου κάτι άααααααααααααααααααααααα, άααααααααααααααγκρρρρρρρρρρρρ και κάτι ο-ο-ο, ε-ε-ε, λέει!

Έφη, δυστυχώς η Ελλάδα διαλύεται, κι αυτοί το χαβά τους, τα κολλήματά τους, τις ματαιοδοξίες τους...

Ο δικός μου καμιά φορά γυρίζει μπρούμυτα, αλλά τον γυρίζουμε εμείς ανάσκελα γιατί μέχρι έξι μηνών είναι επικίνδυνο το μπρούμυτα. Πάντως, γυρίζει από μπρούμυτα ανάσκελα και από ανάσκελα μπρούμυτα, είναι η αγαπημένη του ασχολία! Το πιο αστείο, όμως, είναι που κοιμάται πλευρό. Έχει πολλή πλάκα να βλέπεις μια σταλιά σκατό να γυρίζει και να κοιμάται πλευρό, και να εξέχουν και οι μαγουλάρες!

Βάσω, κι ο δικός μου από κιλά λίγα πράγματα, νομίζω τώρα με τις στερεές κάτι έχει γίνει!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αννα μαρια....σε ταλαιπωρησε το μικρουλι σου

εμενα ο γιος μου μονο σε μενα καθοταν....η μπουκιτσα καθεται κ στον μπαμπα :lol:

κ εμενα μια χαρα κοινωνικος ειναι τωρα που μεχρι 13 μηνων δεν πηγαινε σε κανεναν....ηθελε μαμα μονο...εδω την αδελφη μου που κοιμοταν μαζι μας δεν την ηθελε....μια μερα ελειψα ηταν 12 μηνων (πηγα να δωσω τα προσκλητηρια της βαπτισης) κ με περιμενε στο θυροτηλεφωνο...κρατουσε το ακουστικο κ ελεγε μαμα μου....τωρα για την αδελφη μου που ειναι κ νονα του λυωνει ο γιος μου....την λατρευει...συνεχεια για την νονα του λεει....βεβαια την βλεπουμε σχεδον καθε μερα..επισης αγαπα πολυ ολες τις θειες του,τις γιαγιαδες κ τον παππου....

η μπουκιτσα παλι ειναι με τις ωρες τις....γενικα δεν καθεται κ αυτη πολυ...λιγακι(αγνωστους παντα λεμε τους δικους μας γνωστους, αλλα το μωρο δεν τους γνωριζει)...

κ μενα μου την δινει να το αγγιξει κανεις στα χερια....κ γιαυτο ξερουν οι δικοι μου οτι με το που θα ερθει καποιος παει καθαριζει χερια κ δεν χαιδευει στο προσωπο κ χερια (τα χερακια τα βαζει συνεχεια στο στομα)....καλα για φιλια δεν το συζητω....εγω ο μπαμπας κ ο αδελφος της μονο.....το ιδιο εκανα κ με τον ακη μου....γιαυτο αλλωστε δεν μου αρρωστησε κ ποτε....σε αυτα ειμαι απολυτη κ ευτυχως οι δικοι μας το ακολουθουν...γιατι να ταλαιπωρηθουν?νομιζω δεν αξιζει...

απο καποια ηλικια κ μετα τα μωρακια δεν καθοντε σε αγνωστους....αλλα δεν θυμαμαι ποτε...γνωριζουν τα οικεια [προσωπα μονο....κ αυτο ειναι το σωστο ετσι λενε οι επιστημονες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια,μεσημεριασε.....τι κανετε?χαλια καιρος βρεχει απο το πρωι.....

Πηγαμε παιδιατρο και ολα ενταξει με την φραουλιτσα.Ειμαστε 7500 κιλα και 70 εκ.Ψηλο θα γινει το κοριτσι μου.Εφουλα να τα χαιρομαστε ολες τα μωρακια μας!Εγιναν κι ολας 6 μηνων....πω πω περνα ο καιρος!!!Μας προσθεσε λοιπον σαν μεσημεριανο γευμα ρυζι αλεσμενο και μετα αρχιζουμε χορτοσουπα με ζωμο κρεατος ή κοτοπουλου και σιγα σιγα θα βαζω μεσα και το κρεας.Για απογευμα θα αντικαταστησω σιγα σιγα το ρυζαλευρο με φαριν λακτε κλασικη!Για να δουμε,μεχρι στιγμης τρωμε καλα τα φρουτακια μας.

Αννα Μαρια γιατι ετσι ανυσηχος ο μικρος?μηπως κατι τον ενοχλουσε...

Αγγελικουλα σε περιμενουμε για νεα...

Ολες χαθηκατε..μπαινω και ειμαστε σκορπιες... :( καλα ας ειμαστε μονο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...