Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Αγγελικούλα μου φιλενάδα περαστικα σου!!!!!!

Σε ευχαριστώ για τις ευχές!!!!

Και εσύ να χαίρεσαι τους άντρες σου και να καμαρώσετε τον γιόκα σας!

Καλύτερα ο Χαρούλης σου, μπράβο!!!!!!

Βανεσάκι τρέχεις και εσύ;;

Εμείς 20 Μαιου με το Λυδιάκι!!!!!

Φιλακια στη Δανάη!

Άννα Μαρία περιμένουμε φωτόοοοοοοοοοο!!!!!!!!

Ηλιαννάκι φιλενάαααααααααααδαααααααααα μου!!!!!!!!!!!!! Σας φιλώωωωωωω!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσιαααααααα τι κανετε?

Ψυχολογια χαλια,μαλωσα και με τον αντρα μου.....ουφ!!!ωρες ωρες.....μου ερχεται να παρω τους δρομους! :(

Τελικη ημερομηνια για βαφτισια θα ξερω σε μια εβδομαδα,αλλα μαλλον 17 ιουνιου!

Βαριεμαι σημερα,εχει καλο καιρο αλλα θελω να κατσω σπιτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!

Γιωτάκι Μαράκι χρόνια σου πολλά, να χαίρεσαι τους άντρες σου!!!

πλησιάζουν και τα δικά σας τα βαπτίσια,τι καλά!!!και διαβάζω και ορχήστρα

μια χαρούλα!!!θα είναι σουπερ!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου περαστικούλια!!χαίρομαι που ο γαμπρούλης μας

είναι καλύτερα,δώστου ένα φιλάκι και μια αγκαλίτσα από μας!!Αλήθεια εσείς

πότε θα βαπτίσετε;

Αναστασάκο βγες μια βόλτα με τη φραουλίτσα να ξεφύγει το μυαλό σου...

σε καταλαβαίνω είναι κάτι ώρες που σου ερχεται τρέλα...

Ηλιαννάκι φιλιά στα ζουζουνάκια σου!!

Βανεσσάκι που είσαι φιλενάδα;πολλά φιλιά

εγώ κάπως είμαι σήμερα...νομίζω ότι θα αδιαθετήσω,

έχει μαλακώσει πολύ το στήθος μου και γι απρώτη φορά

δεν μπορώ να βγάλω γάλα με το θήλαστρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου γλυκά......σας πεθύμησα.....

Αννα Μαρία καλοφώτιστος ο Ανδρίκος σας....και πάντοτε χαμογελαστός.....να τον χαίρεστε κοριτσαρα μου...

Αναστασακι μου....μην μου αγχωνεσαι.......και μην μου στενοχωριεσαι......να περνας καλά με την φραουλίτσα σου....

Δωρακι μου.....τι κανετε?...πώς είναι το κοριτσακι σου?....να μου την φιλήσεις....

αρχίσαμε λοιπόν τα βαπτήσια....τί καλά.....σειρα εχει η Βασουλα μας τωρα....μετα εγώ με το Γιωτακι μας......να σας πω την αληθεια ανυπομονω να την βαπτίσω.......αχχχχχ

κατα τα αλλα εμεις εξακολουθουμε να πηγαινουμε με την εκπληξουλα μου στο γραφειο......το κοριτσακι μου..... :P:P:P:P:P ....

σας φίλώ όλες γλυκά....

Αγγελική μου περαστικούλια κουκλαρα μου... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας,τι κανετε?

Εμεις μια χαρα ειμαστε,ησυχες,ηρεμες και κοιμομαστε και 7ωρα το βραδυ..φτου φτου,μεχρι να ερθει το επομενο εμβολιο να αρχισουν τα πανυγυρια :lol:

Αγγελικουλα περαστικα μωρε,πω πω φετος δεν ησυχασες καθολου!Φιλια στο παληκαρακι σου!

Λυδακι μου τι κανει η εκπληξουλα?εσυ?τρεχεις με τη δουλεια και με τα βαφτησια εεε?

Συμπεθερα ολο στην βολτα εισαι κι εσυ εεε?

Η Νασιουλα χαθηκε,τι κανει?εχει καμια σας νεα της?

Η Μαρια η Σαραντοπουλου?

Γιωτουλη που εισαι καλε κι εσυ?Λενακι μου?φιλια στα μωρα σας...και βεβαια στο Εφακι μας!

Αννα Μαρια,κλειστα σχολεια διαβασα σημερα λογο εκλογων,αντε θα ξεκουραστεις!

Ευακι που εισαι βρε θηριο?

Δωρακι,Ηλιανα εμφανιστείτε καλε!!! :D:D

Λεω απο Δευτερα να αρχισουμε παλι φρουτοκρεμα σιγα σιγα και ρυζαλευρο,αλλα θα παρω αλλο να δοκιμασω και θα της το κανω πιο αραιό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου...τι κανετε?

εμεις καλα...η μπουκιτσα μου ειναι καλα...περνει κ το βαρος της κ εχει μειωσει τις γουλιτσες....αν κανει 3 την ημερα το πολυ....

Ο πιρανχακιας ειναι ενα αγοριστικο παιχνιδι....πιστα με αυτοκινητακι κ ενα στομα πιρανχας....εκτοξευεις το αυτοκινητο κ φερνει βολτες στην πιστα...πεφτει στην πισινα (κρυο νερο στην μια ζεστο στην αλλη) κ αλλαζει χρωμα κ μερικες φορες πεφτει στο στομα του πιρανχας (την ωρα που τρεχει στη πιστα πεταγετε ο πιρανχας)....ατελειωτες ωρες παιχνιδι κ φυσικα μπουγελου :lol: κ μετα η κυρια μαμα να μαζευει νερα....(εγω ομως ειμαι πολυ εξυπνη :oops: κ του εβαλα ναυλον απο κατω κ μια αλαξιερα της μπεμπας)οποτε γιοκ νερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιτσες μου!

Τρεχω με τη βαφτιση κοριτσακια μου!

Σημερα πηγα για νυχια και αισθητικο!

Ειναι λιγο ιδιοτροπουλα ρε κοριτσια αυτες τις μερες!θελει να χει συνεχεια τα χερια στο στομα!οτι της δωσουμε το βαζει στο στομα,μαλλον εχει θεμα με τα ουλα της,ε?και αγχωνομαι και για το σαββατο!ελπιζω να μην κλαιει γιατι θα αναστατωθω!Ο Θεος και Η Παναγια να βαλουν το χερι τους!

Αναστασια μου ηρεμησε η φραουλιτσα!μεγαλωνουν τα μπεμπακια μας!

Αγγελικουλα μου περαστικα κοριτσι μου!ο χαρουλης ειναιωκαλυτερα?

Λυδιακι μου τι κανει η μικρη?

Αννα μαρια πως ειναι ο αντρικος?κανατε τα μυρα?

Γιωτακι μου ποτε βαφτιζετε τον μπεμπη σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.......

ελπιζω ολοι να ειστε καλα........δυστυχως μου εχει χαλασει το λαπτοπ εδω και καιρο και ακομα περιμενω να μου το φτιαξουν....ηρθα λιγο απο το μαγαζι και ετσι σας γραφω......

ελπιζω ολες να ειστε καλα......τα φιλια μου........

α!!!!!!!!εμεις μια χαρα ειμαστε......μεγαλωνουμε ομορφαινουμε......ολα καλα....... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!

Κάναμε τα μύρα την Τρίτη, και την Κυριακή θα πάμε με τον νονό στην εκκλησία να κοινωνήσει. Τρεις συνεχόμενες Κυριακές είπε ο παπάς και μετά θα προσπαθώ να τον πηγαίνω όσο πιο συχνά γίνεται.

Αναστασία, τι κλειστά τα σχολεία βρε, αφού ζω σε άλλο κράτος!

Βάσω, τα χέρια στο στόμα είναι μια φάση που περνούν τα μωρά, δε συνδεέται απαραίτητα με δόντια. Εμάς πάντως τα βάζει από δυόμιση μηνών και δε βλέπω να βγαίνει κανένα δόντι.

Ο Αντρίκος αυτές τις μέρες έχει κάνει μεγάλη πρόοδο. Κατ' αρχήν, από την Τρίτη γυρίζει από ανάσκελα μπρούμυτα. Σήμερα το πρωί ξύπνησε, τον άκουσα, πάω στο δωμάτιό του, και τον βρίσκω στο κρεβάτι του μπρούμυτα. Μετά κοιμήθηκε, και όταν ξαναξύπνησε, τον βρήκε ο άντρας μου μπρούμυτα, αλλά ανάποδα, να κοιτάει τα πόδια του κρεβατιού. Τώρα μου είπε ότι όπως κοιμόταν γύρισε πάλι ανάποδα στον ύπνο του και το κεφάλι του είναι στα πόδια του κρεβατιού, αλλά είναι ανάσκελα!

Εσείς πού χαθήκατε όλες ρε κορίτσια; Τι ερημιές είναι αυτές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!οντως βρε αννα μαρια, πανε οι παλιες καλες μερες που δεν προλαβαιναμε να διαβαζουμε σελιδες και σελιδες!!!τι κριμα να χαθει το παρεακι μας!!!εγω παντως προσπαθω να γραφω οσο πιο συχνα μπορω!!!!οποτε μπαινω ιντερνετ δηλαδη, η πρωτη μου δουλεια ειναι να δω τα μειλ και μετα να γραψω στο μαμυ!!!καλα βρε, τι φτιαχνει ο αντρικος???σε λιγο θα τον βρειτε και σε αλλο δωματιο!!!

γιωτα, μας ελειψες κι εσυ!!!προσπαθησε να μπαινεις πιο συχνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου!

Δωράκι μου ευχαριστώ για τις ευχές!

Και εσύ να χαίρεσαι το μαναράκι σου και την οικογένειά σου!Φιλιάαααααααα

Λυδιάκι και εγώ θέλω πολύ να έρθει η στιγμή της βάπτισης!

Πας ακόμα με την εκπληξούλα σου στο γραφείο...τι καλά!!!! Φιλάκιαααααα

Αναστασάκι 17 Ιουνίου διάβασα...άντε με το καλό!!!!

Εμείς όλο βολτάρουμε!!!!!!!!!!χα χα χα

Χρυσάνθη μου εμένα τώρα μόλις έφαγε στέρεες σταμάτησε τις γουλιές!!!

Χαίρομαι που είναι καλύτερα η μπουκίτσα σου!

Βασούλα πλησιάζει η βάπτιση!!!!!!! άντε με το καλό , εμείς 20 Μάη!

Γιωτάααααααααακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι φιλάκιααααααααααααα

Άννα Μαρία ερημιέςςςςςςςςς δε λες τίποτα, έλειψα μια μέρα και επέστρεψα και είδα μόνο μια σελίδα!!!!!!!!!!!!!!

Βανεσάκι μου γλυκό τρέχεις και εσύ;; φιλάκιααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, δε σας είπα, τώρα έχει μάθει και βγάζει τη γλώσσα του και έχει πολλή πλάκα!

Να σας πω, εσάς γυρίζουν μπρούμυτα την ώρα που κοιμούνται; Αν ναι, τα γυρίζετε πάλι ανάσκελα;

Επίσης, όσες θηλάζετε, δίνετε και νερό ή τσάι; Τσάι δεν έχω σκοπό να δώσω, νερό τώρα λίγο το σκέφτομαι επειδή άρχισαν οι ζέστες. Κλασικά, έπρηξε τον άντρα μου η πεθερά να δίνουμε τσάι και νερό στον μικρό. Τον ρωτάω για ποιο λόγο να δώσουμε τσάι, και μου λέει "για το στομαχάκι του". Του λέω "μα αφού δεν έχει πρόβλημα με το στομάχι" και μου λέει "ε, μπορεί να διψά, να δίνουμε και νερό, κ.λπ.". Τέλος πάντων, αύριο έχουμε παιδίατρο και θα τον ρωτήσουμε. Αλλά μου είπε και το κορυφαίο (σε περίπτωση που πει "όχι" ο παιδίατρος) "δε χρειάζεται να ακολουθούμε και κατά γράμμα τις οδηγίες του παιδίατρου". Ό,τι να 'ναι, φτάνει να γίνει αυτό που είπε η οσία μήτηρ του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθη μια χαρα που η μικρη ειναι καλυτερα με τις γουλιτσες!

βασω μου εγω θυμαμαι στη βαφτιση του ανασταση κοντεψα να μπηξω τα κλαματα. πολυ στεναχωρεθηκα ετσι που εκλαιγε το πουλακι μου..

κ το καημενο δεν εκλαψε οταν μπηκε μεσα στην κολυμπηθρα, αλλα ο παπας του εριξε νερα μεσα στα μουτρα για να κλαψει, για το καλο οπως ειπε :?

μπουρεκακιιιιιι τι κανετε καλε???

βανεσσακι ξαναγυρισς στη δουλεια ε?

αννα μαρια νερακι αν δεν ξεκινησετε στερεα δε χρειαζεται, θα παιρνει το νερο που χρειαζεται απλα θηλαζοντας περισσοτερο ;)

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες, τι κανετε?

Εμεις ειμαστε καλυτερα..ο μικρος παιρνει ακομα αντιβιωση(μεχρι την κυριακη) κι εμενα μου εμεινε αυτος ο εκνευριστικος βηχας..ελπιζω να μην αρρωστησω αλλο για φετος..

Πολυ ερημια πραγματι..παλια γραφαμε δεκα σελ την ημερα και τωρα θελουμε τρεις μερες να αλλαξουμε σελιδα..

Αναστασακι,μακαρι να αλλαξει η μικρη κι απο δω και περα να ειναι φρονημο μωρακι..ο δικος μου παντως μονο μεσα στο σπιτι γκρινιαζει..οταν ειμαστε βολτα ειναι πολυ ησυχος..

Βασουλα,εκανες τ α beaute σου να εισαι ετοιμη για το σαββατο,ε?αντε με το καλο!φιλια στην Ιωαννα!

Γιωτακι πως πανε οι ετοιμασιες?πως περασατε στα γενεθλια?

Μπουρεκακι-γιωατακι, που εισαι βρε ψυχη?

Βανεσσακι ,λυδιακι,εσεις πως πατε με τις προετοιμασιες της βαφτησης?

Αννα μαρια,σου απαντησα και στην ομαδα..τσαι γιατι να δωσεις?δεν το καταλαβαινω?τι παει να πει ετσι για το στομαχι του?ας του δωσουμε και καμια σοδα με τα να χωνεψει..οτι να ναι ομως,ε?!

Λενακι,σε περιμενω μετα μεσα.. :arrow::arrow: χαθηκες..

Δωρακι μου τι κανεις?πως ειναι η μικρη?κανονισες τα ξενοδοχεια για την βαφτηση?

Χρυσανθη καλε,παιχνιδι με με νερα?μεσα στο σπιτι..αμαν..καλα και το μωρο βρεχεται και μενει ετσι?αμα παιζει χειμωνα δεν θα κρυωσει?

Η νασιουλα μαλν δεν εχει βαλει ακομα ιντερνε..τα ειπαμε λιγο το πασχα..καλα ειναι σε γενικες γραμμες..εκτος απο τα γνωστα..

Η μαρια σαραντ. Εγκυμονει..πωπω φανταζομαι ποσο δυσκολο ειναι να εισαι εγκυος και να εχεις και τρια παιδια να φροντιζεις ταυτοχρονα,,κι εναν αντρα..παλουκι..

Ρε κοριτσια,η κατερινουλα που χαθηκε?Η μαντι?η αποστολια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας,τι κανετε?

Οντως χαθηκαμε βρε κοριτσια,οταν βρισκετε ευκαιρια να μπιανετε να μαθαινουμε νεα!

Επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..μπηκα μια στα γρηγορα γιατι κανω και τις δουλιτσες μιας και ο μικρος αποφασισε να κανει νανακια για λιγο..

Καλημερα αναστασακι..

Για να προσελθουν κι οι υπολοιπες..βγαζω απουσιολογιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

αγγελικη μου δεν γινετε μουσκεμα..τροπος του λεγειν μπουγελο....αν βρεξει κανενα παντελονι γιατι θα πατησει εκει που εχει νερα δηλαδη στο ναυλον επειδη θα εχει τρεξει λιγο απο την πισινα.....κ φυσικα τον αλλαζα συνεχεια(το ευχαριστηθηκε ενα βραδυ κ λιγο απο την επομενη μερα)....(ειναι πολυ προσεκτικος απο μικρος) οπως λενε ολοι ο ζουζουνος μου ειναι υποδειγμα παιδιου....

σας εγραψα οσο καλυτερα μπορουσα τι ειναι ο πιρανχακιας....δεν καταβρεχει....γενικα δεν ειμαι καλη στην εκφραση οποτε συγχωρεστε με αν δεν τα γραφω κ τοσο καλα...

ο πιρανχακιας μας τελειωσε....τον βαρεθηκε κ ειναι στο μπαλκονι..περιμενω την αδελφη μου να τον παρει να μας φερει την σβουρα μας...τα παιχνιδια μας τα βαριομαστε πολυ ευκολα..τωρα εχουμε τα τρανσφορμερς...ολη την ημερα...τα εμαθα κ αυτα....οσες εχουν αγορια θα με καταλαβετε σε λιγα χρονια :lol: εντωμεταξυ εγω ελεγα σιγα μην παιζω τετοια παιχνιδια....ελα ομως που εγω κανω την ελιτα(μια μηχανη που γινετε ρομποτ) κ αυτος κανει τον bublebee ή τον optimus....

ομως τα παιχνιδια του τα αγαπαει πολυ...δεν εχει χαλασει τιποτα....οσα δεν παιζει τα βαζουμε σε ενα κουτι (αποθηκευτικο) κατω απο το κρεβατι του κ τα παιζει οταν τα θυμηθει....πιστευω οταν θα μεγαλωσει θα τα χαρισει στα παιδια του...η μεγαλη του αγαπη ειναι ο Buz απο το toy story

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εμείς σήμερα πήγαμε στον παιδίατρο. Ο Αντρίκος έχει φτάσει 66 εκατοστά και στα κιλά όπως πάντα στάσιμος. Είναι 6500. Ξεκινάμε ρυζάλευρο μήπως και πάρει λίγο βάρος και σε μια εβδομάδα και φρούτο. Όσες δίνετε ρυζάλευρο, ποιο δίνετε; Φρούτα παίρνετε βιολογικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου φίλες!!!

Άννα Μαρία μια χαρούλα είναι ο Αντρίκος και εμείς στο ίδιο στυλ είμαστε!!

εγώ μέχρι και πριν λίγες μέρες έβγαζα γάλα με το θήλαστρο και το έβαζα

ένα βιολογικό ρυζάλευρο.τώρα που δεν έχω πια τόσο γάλα γιατί γάλα τρώμε

μόνο πρωί και βράδυ και η παραγωγή πέφτει προσπαθώ εδώ και λίγες μέρες

να της δώσω κάποιο ρυζάλευρο με γάλα σκόνη αλλά προς το παρόν δεν

το τρώει με τίποτα η μικρούλα!!οπότε καλή μου δεν ξέρω μήπως τελικά είναι

καλύτερα να συνηθίσει από την αρχή κάποιο με ξένο γάλα για να μην τραβήξετε

αυτά τα φτου φτου....που τραβάμε εμείς!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου χαίρομαι που είστε καλύτερα!!με το καλό να

αναρρώσετε τελείως!!!φιλιά στα πατουσάκια!!

Ακόμα δεν έχουμε κανονίσει και πολλά με τα ξενοδοχεία γιατί τα περισσότερα

θα ανοίξουν μέσα στο Μάϊο,οπότε υπομονή!!

αχ ελπίζω σύντομα η Νασιούλα να βάλει internet,μου λείπει πολύ!!

Φιλιάααααααααααααα σε όλες σας!!!

Βασούλα όλα έτοιμα για τα βαπτίσια;με το καλό κοριτσάκι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Αννα μαρια μια χαρα ο αντρικουλης!κυριος:-)

Πω πω ρε κοριτσια λιγοστεψε το παρεακι μας!

Αγγελικουλα μου ευχομαι να σου περασει τελειως κοπελα μου!καλη αναρρωση!

Δωρακι μου η μικρουλα τρωει στερεες τωρα?αχ τι καλα!

Αναστασια μου πως ειναι η φραουλιτσα?

Εμεις ειμαστε ετοιμοι για αυριο,αλλα μια ανησυχια την εχω!για να δουμε πως θα τα παει η μικρη!ευχομαι Ο Θεος και Η Παναγια να βοηθησουν να κυλησουν ολα ομαλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω κι εγω κοριτσακια μου!!!τι κανετε???

βασουλα, αυριο βαπτιζεται η μικρη σας???

αννα μαρια πολυ fit μας βγηκε ο αντρεακης!!!εμενα ειναι 68 και 7.300!!!και τωρα που αρχισαμε και ρυζαλευρο θα γινουμε χοντρουλες!!! :lol::lol::lol:

κι εμενα μου ελειψε η νασιουλα!!!ελπιζω να βαλει ιντερνετ και να την ξαναεχουμε συντομα στο μικρο πλεον παρεακι μας!!

αγγελικουλα μου, περαστικα βρε κοριτσακι μου!!αντε να ειναι το τελευταιο αυτο!!!τι κανει ο χαρουλης μας???

μαρακι μου, εσεις???ο θανουλης???

δωρακι μου, πολλα φιλακια και σε σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!! ;)

Άννα Μαρία μου θα πάρει βαρος με τις τροφές.

Εγώ στην αρχή του έδινα ρυζάλευρο της nutricia υποαλλεργικό, και τώρα τρώμε ρυζάλευρο βανίλια και φαριν λακτέ της nestle. Νεράκι πίνει από τότε που αρχίσαμε τις στερεες.

Μια χαρά είναι ο Αντρίκος σου! φτου του!

Αγγελικούλα φιλενάδα εύχομαι να είναι το τελευταίο που σου τυχαίνει!

Άντε να ξεμπερδεύει και ο Χαρούλης με την αντιβίωση! ;)

Χρυσάνθη μου μια χαρά περιέγραψες τον πυρανχάκια :lol:

τι κάνει η μπουκίτσα σου;;

Βασούλα με το καλό αύριο η βάπτιση!

Μια χαρά θα πάνε όλα, περιμένουμε τα νέα σας!

Βανεσάκι μου μια χαρά είμαστε και εμείς! Εσείς πώς τα πάτε με τις ετοιμασίες;;

Νασιούλα μου λείπεις!!!!!!

Δωράκι φιλενάδα μου πώς είναι η μικρή σου;;

Λενάκι φιλάκιαααααααααα

Συμπεθέρα μου τι κάνει η νυφούλα μου;; βολτάρει;;;;;;;

Και εμείς σε λίγο θα πάμε καμια βολτούλα και το απογευμα επίσης :lol::lol::lol:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...