Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Καλημερα σε ολους!Περιμενουμε να περασουν οι γιατροι κατα τις 12 να δουμε τι θα μας πουν.Εμετο δεν εκανε αλλο ουτε διαροια....ειναι ζωηρη,απλα το μικρο μου βγηκε εκτος προγραμματος και ησυχιας .....καλα να ειναι και θα στρωσει παλι.Ειναι να κανουμε και εμβολιο,αλλα μαλλον δεν θα το κανουμε φανταζομαι!!Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλες.

Άννα Μαρία και Αναστασία περαστικά στα μικρά σας. Εύχομαι σύντομα να γίνουν καλά και να μην ταλαιπωρηθούν άλλο.

Εμείς χτες βαφτίσαμε την Ιωάννα μας. Ήταν μια υπέροχη μέρα. Η Ιωάννα ήταν μια κουκλίτσα με το φορεματάκι της. Δεν έκλαψε καθόλου. Γκρίνιαξε λίγο όταν την έβγαλαν από την κολυμπήθρα και την έδωσαν στο νονό και αυτό γιατί την είχαν ξαπλωμένη και δεν ήθελε. Πήγαινε σε όλους, γελούσε συνέχεια, ήταν τέλεια. Γερό και καλότυχο να είναι το παιδάκι μου και όλα τα παιδάκια.

Φιλιά!!!

post-12053-13873939413912_thumb.jpg

post-12053-13873939414167_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας κοριτσακια μου....θελει πολυ προσοχη

εμεις χτες πηγαμε σε βαπτιση...περασαμε πολυ ωραια....η μπουκιτσα εκλεψε την παρασταση...φωναζε γελουσε εκανε μπουρμπουληθρες με τα σαλια της.... :lol: τελεια ηταν...μετα στην επιστροφη πηγαμε για φαγακι....ειχαμε καιρο να βγουμε...

κοριτσια να σας ζησουν οσες βαπτισατε...γερα κ ευτυχισμενα παντα τα παιδακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, όπως δείχνουν τα πράγματα, μάλλον είναι ουρολοίμωξη. Χτες το μεσημέρι του έβαλαν τον ορό, ο μικρός μες στην τρελή χαρά, καθόλου γκρίνια, όλη μέρα παίζει. Τελικά σήμερα βγήκαν οι καλλιέργειες ούρων και έδειχναν κάποια μικρόβια, αλλά για να είναι σίγουροι του πήραν και ούρα κατευθείαν από την κύστη και η γενική εξέταση δείχνει ότι είναι ουρολοίμωξη. Τότε ξανανέβασε και πυρετό. Του ξαναέβαλαν ορό και άρχισαν αντιβίωση. Αύριο το απόγευμα θα ξέρουμε σίγουρα. Αν είναι, θα φάμε όλη τη βδομάδα μέσα...

Αναστασία περαστικά.

Έφη, να σας ζήσει, να τη χαίρεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι χαιρομαι που ειναι καλυτερα η φραουλιτσα!!!θα ξαναπιασει ρυθμους σιγα σιγα!!!

αννα μαρια περαστικα και στον αντρεακη!!!ολα θα πανε καλα!!!

εφη, να τη χαιρεστε τη μικρουλα ιωαννα!!!

χρυσανθη μου, τι κανετε εσεις??η μασκωτ της παρεας η μικρουλα ε???

το γιωτακι δεν εδωσε κανενα σημειο ζωης...ελπιζω ολα να ειναι καλα...

βασουλα τι κανει η ιωαννα???

η αγγελικουλα μας χαθηκε παλι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες..τι διαβαζω καλε?

Αννα μαρια περαστικα στον σντρικο..αχ μωρε το καημενο το μωρακι..σπαραζει η καρδια μου να τον φανταζομαι με ορο στο νοσοκομειο..μακαρι να γινει γρηγορα καλα και να πατε σπιτακι σας..η σκεψη μου θα ειναι μαζι σας..ουφ,στεναχωρεθηκα τωρα..

Αναστασακι, κι εσεις νοσοκομειο?ευτυχως διαβαζω βγηκατε,,ηταν μερες μεσα η μικρη?σιδερενια να ειναι η φραουλιτσα μας!

Εφουλα να χαιρεσαι την μικρη Ιωαννα!καλη χριστιανη!

Δωρακι συμπεθερουλα μου τι κανετε εσεις?πως ειναι η νυφη μας?ετοιμαζεσαι για τα βαφτησια?βαλε καμια φωτο να δουμε μπομπο κτλ..τι χρωματα εβαλες?κι εγω πρεπει να το οργανωσω σιγα σιγα..

Βασουλα τι κανεις?καλη αρχη με τις νεες γευσεις!φιλια στην Ιωαννα!που συχναζεις με την μικρη?εμεις παμε συνεχεια μολ ..λυσαμε που λενε και στα κυπρικα..να κανονισουμε τιποτα..

Βανεσσακι,εμεινα απο απουσιες??χαχα ..μωρ τι μας λες??θα φερω δικαιολογιτικο!!χαχαχα..ετσι εκανα παντα..ολη τη χρονια δεν εκανα απουσιες και την εκανα μαζεμενες τον μαη για να διαβαζω για εξετασεις..πως νομιζεις οτι αρεστευα?!χαχα..τι κανεις βρε φιλεναδα?κι εμενα μου ελειψες πολυ..κι οι ωραιες συζητησεις μας...η μικρη Δαναη τι κανει??ελπιζω να μην τρως πολλες μπαμιες γιατι θα σε παω για πλυση..εγω τις εκοψα..βλαπτουν στομαχι ,νευρα..

Τα δικα μας νεα τωρα..εμεις χθες πηγαμε πρωτη φορα στη θαλασσα!περασαμε τελεια..ο μικρος δενμπηκε μεσα βεβαια γιατι μου φανηκε λιγο κρυα η θαλασσα αλλα γεμισαμε το φλεξιμπαθ και πλατσουρισε για τα καλα..το σαββατο θα ξαναπαμε γιατι καθημερινες δουλευει ο αντρας μου κι αν και ειναι μολις δεκα λεπτα απο υο σπιτι η παραλια δεν παω μονη μουμε τον μικρο..τι αλλο?το γιαουρτακι του αρεσε..εφαγε σχεδον μισο κυπελλακι..και σκετο κιολας..χωρις φρουτα..σκετο στραγγιστο του εδωσα..αυτα τα παιδικα ειναι φουλ στα γλυκαντικα..αυριο λεω να του κανω γιουβετσακι με κοτοπουλο αλλα δεν ξερω τι τυρι να του βαλω..η πδ λεει επιτρεπεται λιγο αλλα λεω να μην βαλω ακομα..

Σεντονι απλωσα παλι και θυμηθηκα την νασια..τι κανει αυτη η ψυχη αραγε?

Φιλια πολλα κουκλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι,εδω ειμαι!μη βαρας!χαχα..με το γιωτακι εχουμε να τα πουμε καμια δεκαρια δεκαπεντε μερες..καλα ηταν....παω να την φερω ..απ τα μαλλια θα την πιασω..χαχα..το λυδιακι?η γιωτα μπουρεκακι?η μυριαμ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παρεακι!

τι κανετε?

αγγελικουλα ο μικρος χαρουλης δοκιμαζει απο ολα πλεον ε?τι ωραια. . . !εμεις δεν ερχομαστε τοσο συχνα mall κι αυτο γιατι ειναι μακρια απο δω που μενω!αλλα να κανονισουμε να βρεθουμε καμια μερα με τα μπεμπε μας!

αννα μαρια ουρολοιμωξη ο αντρεουλης?αχ ποσο στεναχωρεθηκα!περαστικα του κοριτσι μου!ποσο λυπαμαι τοσο μικρα να ταλαιπωρουνται!

αναστασια μου γερη να ναι η φραουλιτσα!σιγα σιγα και θα επανελθει η μικρη!σιδερενια κοπελα μου!

βανεσσακι η ιωαννα καλα ειναι!την κυριακη τη βαλαμε το απογευματακι στην πισινα!εχουμε στο σπιτι μας!να δειτε τι χαρα εκανε μεσα στο νερο, το απολαυσε!

αχ ρε κοριτσια Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας...ναι γυρισαμε σπιτι.Η μικρη ομως πολυ ανυσηχη...ενω μεχρι το μεσημερι ολα καλα,κοιμηθηκε εφαγε μετα απο τις 13.30 το μεσημερι μεχρι τις 22.00 δεν κοιμοταν,νυσταζε την εβαζα να κοιμηθει πεταγοταν...να ειναι φαση,να την ενοχλουν τα δοντια....δεν ξερω.....ολα ετοιμα για την βαφτιση αν και αγχωθηκα οτι δεν θα προλαβω....

Καλα να ειναι ολα τα παιδακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας αννα μαρια κ αναστασια..

αννα μαρια μονο η υπερυβικη θα δειξει....κ εγω οταν εκανα καλλιεργεια με σακουλακι στο γιο μου 3 μηνων εδειχνε επιμολυνση απο καποιο μικροβιο αλλα λογω του συγκεκριμενου μικροβιου κ το οριακο ποσο ηταν αμφιβολο...καναμε υπεριβικη κ βγηκε στειρα....με την μπεμπα που με το σακουλακι εδειξε αμεσως στειρα αλλα ειναι διαφορετικος ο τροπος που βαζεις το σακουλακι κ πως πλενεις το μωρο,τα κοριτσακια ειναι πιο ευκολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας...παλι ανυσυχη η μικρη χθες.....φανταομαι τα δοντια της ειναι,ακομα δεν ξυπνησε..ελπιζω να μην ειναι κατι αλλο παλι!!!Αυριο θα ετοιμασουμε τα μπισκοτακια και θα τα συσκευασουμε!Θα στολισω το κουτι με τα ρουχα με φραουλες,θα παω να παρω το φορεμα μου....κοκκινο δεν σας ειπα....και ειμαστε ετοιμοι για την Κυριακη!!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα!,τι κανετε κουκλιτσες??

Αναστασακι μπορει να σκασει κανα δοντακι..κοιταζε συνεχεια..εμεις οταν βγαλαμε το πρωτο πεσαμε απο τα συνεφα γιατι το ειχα κοιταξει το προηγουμενο βραδυ και ελεγα οτι θα αργησει ..την κυριακη βαφτιζεται η φραουλιτσα??βαλε φωτο απο τις ετοιμασιες..

Γεια σου χρυσανθη,μεγαλωσε η μπουμπα καλε..κοντευετε 5μηνων..πως περναει ο καιρος??

Οι αλλες που ειναι??

Η αννα μαρια μαλλον θα μεινει μεχρι το τελος της βδομαδας στο νοσοκομειο μαλλον..κατι τετοιο διαβασα στα πεταχτα στο φεις..

Βασουλα,εμεις παμε συχνα μολ γιατι ειναι κοντα στο σπιτι μας..ειναι ωραια εκει για καροτσο τσαρκα ..κανονιζουμε αν θες για οπου να ναι..εμεις παντου κυκλοφορουμε..χαχα..εκανε μπανακι στην πισινα η μικρη Ιωαννα??εχουμε κι εμεις πισινα αλλα εγω δεν μπαινω..ειχαν γινει μια φορα τα μαλλια μου πρασινα κι απο τοτε μονο ποδια βρεχω.. ,ουτε θα βαλω και το μωρο βεβαια..ασε που βουταει και το πεκινουα της κουνιαδας και σιχαινομαι..

Παω νακανω καμια δουλιτσα..εδω θα ειμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Τελικά η υπερηβική έδειξε ότι είναι ουρολοίμωξη και θα μείνουμε μέχρι την άλλη Τετάρτη, γιατί η θεραπεία κρατά δέκα μέρες. Του άρχισαν αντιβίωση από τη Δευτέρα, οπότε έχουμε άλλες οκτώ μέρες. Είτε του περάσει είτε όχι, δεν έχει εκπτώσεις.

Ευτυχώς δεν ταλαιπωρούμαστε ιδιαίτερα, γιατί ο μικρός είναι ευδιάθετος, γκρινιάζει βέβαια κάποτε, αλλά νομίζω στο σπίτι συνήθως είναι πιο γκρινιάρης! Μόνο που πρέπει να σηκώνομαι νωρίς, αυτό με πειράζει λίγο, κατά τα άλλα καλά.

Σήμερα τα κατάφερε και έβγαλε μόνος του τον ορό και τον ξανατρύπησαν, δεν έβρισκαν φλέβα και τον ταλαιπώρησαν λίγο, και τελικά του βρήκαν φλέβα στο πόδι. Τώρα δε θα μπορεί να στέκεται όρθιος που του αρέσει, ο κακομοιράκος, αλλά είμαι σίγουρη ότι κάποιο άλλο ακροβατικό θα βρει να κάνει!

Καλά, με εκνεύρισε χτες μια παιδίατρος που με ρώτησε αν τρώει και της είπα ότι θηλάζει πολύ και μου κάνει "ααα, ακόμα θηλάζεις;" με ένα υφάκι μισο-υπεράνω, μισο-περιφρονητικό και μετά μου είπε να κοιμόμαστε με βάρδιες με τον άντρα μου στο νοσοκομείο και της είπα ότι δε γίνεται γιατί θηλάζω, μου απάντησε "ε, ευκαιρία να δώσει και κανένα μπουκάλι, κοντεύει εφτά μηνών το μωρό. Θα δεις, θα απελευθερωθείς κι εσύ". Μια άλλη παιδίατρος, όμως, προχτές, μου είπε ότι αν δεν θήλαζα αποκλειστικά, θα ήταν πολύ χειρότερα τα πράγματα.

Τέλος πάντων, σας φιλώ όλες και θα ξαναμπώ μόλις μπορέσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε αννα μαρια ταλαπωρειται το αντρεακι!περαστικα του!ποσο στεναχωρεθηκα να ξερες:(

Οτι να ναι η παιδιατρος που ειχε υφακι για το θηλασμο!αντι να σε επιβραβευσει,σε ωθουσε να δωσεις μπουκαλι!εγω σε θαυμαζω πραγματικα γιατι εγω θυμασαι ποσο παλεψα να θηλασω τη μικρη και δεν τα καταφερα και πολυ!και εκλαια!ενιωθα αναξια!

Αναστασακι και γω δοντακι λεω οτι ειναι!κοιταζε τη συνεχως!εμεις παντως δεν βγαλαμε ακομα!αν κι εχουμε πολλα σαλια,βρεχει τα ρουχα της συνεχως!

Αγγελικουλα εμεις την πισινα εχουμε ανθρωπο που τη συντηρα καθε βδομαδα,με τα φαρμακα της,τα παντα κι ετσι νιωθω ασφαλεια κι εβαλα τη μπεμπα!

Φιλακια σε ολες και σρα μπεμπακια!

Ο Θεος και Η Παναγια να τα χουν ολα υγιη και γερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμέρααααααααααα!!!!!!!!

Τι κάνετε φιλενάδες μου;;;

Εμείς καλά είμαστε, δόξα το Θεό, τρέχαμε για κάτι εξετάσεις αλλά για την ώρα όλα καλά!!!!!! ουφφφφφφφφφ

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπαράσταση και τα μηνύματά σας!

Άννα Μαρία περαστικά στον Αντρεάκο!!!!!!! Είναι θηρίο και θα το ξεπεράσει γρήγορα, απλά θέλει να έχει αποκλειστικότητα από τη μανούλα του μου φαίνεται....να μου τον φιλήσεις!!!!

Εγώ είναι 2 βδομάδες που του δίνω μπουκάλι, διότι δεν έτρωγε πια από το στήθος και έτσι αναγκαστήκαμε να του δώσουμε ξένο, στεναχωρέθηκα αλλά τουλάχιστον κοντά 8 μήνες θήλασε.

Αναστασία βαπτίζετε η νυφούλα μου την Κυριακή, άντε με το καλό, καλή Χριστιανή!

Βασούλα μου τι κάνει η κούκλα σου;; Εμείς έχουμε 2 δοντάκια και ευτυχώς δε γκρινιάζουμε, ούτε που τον καταλαβαίνω!

Χρυσάνθη μου φιλιά στα βλαστάρια σου!!!!

φιλιάαααααααααα σε όλες!!!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας

αγγελικουλα κοντευουμε 5...κ εσεις κοντευετε να μιλησετε....

αννα μαρια περαστικα κ παλι....ειναι υπουλη η ουρολοιμωξη...θυμασαι που εγραφα δεν επερνε βαρος η μικρη μου για μια εβδομαδα.....αγχωθηκα φουλ..γιατι υπαρχει κ η ασυμπτωματικη ουρολοιμωξη χωρις πυρετο απλα δεν εχει καλο βαρος...κ της την εκανα την καλλιεργεια...ευτυχως βγηκε στειρα κ ηταν απο τις γουλιες που εκανε....κ εστρωσε η κακομοιρα...

μπραβο για τον υπερηχο αντε να περασουν οι μερες να βγειτε....

ο γιος μου παιζει με την μικρουλα μας....μου λεει θελω κ αλλο τετοιο μωρο....κανει κολπα μου λεει....τον τραβαει..γυρναει μπουμητα ανασκελα κ εχει παθει σοκ ο ακης....ασε που οταν πιανει γαργαλιεται κ νομιζει οτι τον γαργαλαει απο μονη της....

μαρια μεγαλωσε κ το δικο σου....

αναστασια που εισαι?ετοιμαζεσαι για την κυριακη?η ωρα η καλη...

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Ευτυχώς ο Αντρίκος είναι μια χαρά, μες στην τρελή χαρά. Όλη μέρα κάνει ακροβατικά. Χτες ήθελε συνέχεια να μας δίνει τα χέρια του, να τον κρατάμε και να σηκώνεται όρθιος και δύο φορές πιάστηκε πάνω στα κάγκελα του κρεβατιού και σηκώθηκε μόνος του!!!!!!!!!!!!! Φυσικά δεν μπόρεσε να στηριχτεί, αλλά σηκώθηκε!!! Κι όλα αυτά παρά τον ορό που έχει στο πόδι.

Γενικώς δεν μπορώ να πω ότι ταλαιπωρούμαστε ιδιαίτερα, αν εξαιρέσουμε τον ορό. Σήμερα του ξαναπήραν ούρα με σακουλάκι, τι σακουλάκι, σακουλάκια, αφού τα δύο πρώτα ξεκολλούσαν και βγαίνανε όλα τα ούρα έξω. Το τρίτο ήταν και το καλό! Να δούμε τι θα δείξουν!

Τους ρώτησα και για το βάρος, αν ήταν από αυτό, αλλά μου είπαν χλωμό να είχε ουρολοίμωξη σχεδόν τέσσερις μήνες χωρίς κανένα απολύτως σύμπτωμα.

Σας φιλώ και θα σας ξαναγράψω μόλις μπορέσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια......

Είμαστε καλά.Η μικρή μας έχει τρελάνει....είναι μία γλύκα......αύριο ερχόμαστε Αθήνα.

Άννα-Μαρία περαστικά στον μικρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα τι κανεις?

αννα μαρια λογικο 4 μηνες δεν θα ειχε σιγουρα...αφου εκανε κ τον υπερηχο κ βγηκε οκ...4 μηνες ειναι πολυς καιρος...

η ασυμπτωματικη ειναι σπανια κ παλι εχει καποια συμπτωματα απλα δεν τα καταλαβαινουμε ευκολα...το βαρος ειναι το πρωτο κ μετα ειναι κ εμετοι (απο αυτα που μου ειπε η παιδιατρος) (συνηθως κανουν πυρετο τα μωρα εδω εμεις αν παθουμε ουρολοιμωξη αμεσως θα δωσει ενα συμπτωμα) απλα εγω εκανα μια καλλιεργεια για να μου φυγει το αγχος τοτε...περαστικα σας παλι κ θα περασει απλα το ζορι ειναι το νοσοκομειο...γενικα οπουδηποτε μακρυα απο το σπιτι ειναι χαλια....εγω δεν μπορω πουθενα μονο στο σπιτι μου νοιωθω ανετα...

οταν ειχα παει με τον γιο μου στο νοσοκομειο 3 μηνων κ καναν υπερυβικη ειχαμε μπει για την αλλεργια που ειχε...κ μου ειπαν οτι κ απο ουρολοιμωξη ασυμπτωματικη μπορει να εχει αιμα στα κακα το μωρου...ακουγα οτι μπορει να φανταστει κανενας....με αγχωναν συνεχεια....τελικα ειχε αλλεργια...

η μπουκιτσα αρχισε να μπουσουλαει...παμε προς τα πισω :lol::lol::lol: κ σημερα πηγε κ λιγο προς τα μπρος :lol: ο ακης λεει οτι εχει πλακα κ θελει κ αλλο τετοιο μωρο :roll:

καλα οι παιδιατροι με το θηλασμο εχουν ενα θεμα αννα μαρια....τι τους νοιαζει?εμεις γουσταρουμε κ θηλαζουμε αυτες τι προβλημα εχουν?ο καθε ενας κανει αυτο που πιστευει καλυτερο για το παιδι του....το πιθανοτερο ειναι οτι δεν θηλασαν τα παιδια τους κ αν δεν ειχαν παιδια σιγουρα δεν θα τα θηλασουν κ εχουν κομπλεξ με αυτο....εγω δεν θα πω σε καποια γιατι δεν θηλαζει..δεν με νοιαζει τι κανει....ας κανει οτι θελει....ασε που μερικοι παιδιατροι αν πεις οτι θηλαζεις νομιζουν οτι δεν δινεις ξενο για οικονομικους λογους.....αυτο το ξερετε?εγω ειχα ενα θεμα με τους αλλεργιολογους τοτε στο γιο μου..επρεπε να με πεισουν να κοψω το θηλασμο κ επεμεναν οτι θα τρωω πραγματα που δεν επρεπε....μου λεγαν πως ειναι δυνατον να μην φαω γλυκα...εεε δεν ετρωγα....κ δεν τον εκοψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγω σημερα ειχαμε τρεχαματα ειχα ραντεβου σε μια παιδαγωγο να δει τον χριστοφορο γιατι μας ειπε η δασκαλα στο σχολειο οτι ειναι υπερικηντικος οποτε πηγαμε και τελικα εχει συνδρομο υπερκινητικο και ελλειμματικη προσοχη και αργοτερα αυτο μπορει να οδηγησει σε δυσλεξια μας ειπε ενα σωρο πραγματα και ασκησεις νακανουμε για να τον βοηθησουμε...Αναστιασια αυτη την κυριακη η βαπτιση?αντε με το καλο..ο διαγωνισμος ειναι μεχρι τελος του μηνα ναπω την αληθεια πολυ κρατησε βαρεθικα αντε να τλεειωνειι χαχαχα φιλια σε ολεςς αα μην ξεχνατε την ψηφοο http://www.vulli.fr/concours-plus-beau- ... 22〈=en

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...