Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα ομορφες..

τι μου κανετε?

εμεις πηγαμε για ενα καφεδακι ολοι μαζι...μετα πηραμε κατι δωρα για την κουμπαρα μου ..βαφτιζει το μωρακι της..και επ'ευκαιρία πηραμε 3 μπλουζακια της λυδιας..δυο κολαν..και ενα εξωρουχο του μπεμπουλη μας... :D:D ασπρο με κοκκινο ..πολυ πολυ ομορφο...

κοριτσια τι επαθα σημερα... :roll: ηπια σοκολατα το πρωι..με τρια κουλουρακια..φρυγανιες...και καλα για να μην πιω γαλα.. και οταν πηγαμε για καφε δεν αντεχα και πηρα εναν φρεντο... :oops: δεν σκεφτηκα όμως οτι καπακι σοκολατα με καφε θα μ ε πειραζε... :o και αφου περναγε η ωρα αρχισα και ζεσταινομουνα... :oops: δεν ενοιωθα καλα...και ειχα μια ζαλαδα και μια καουρα στο στομαχι..με το που φυγαμε από το μαγαζι...δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου :( αφου εκατσα σε ενα παγκακι και ηπια ποσο νερο για να συνελθω...

παροτι τους ειπα ελαφρυ καφε μου φαινεται οτι ηταν μπομπα :evil: απο δω και περα θα παιρνω ντεκαφεινε μου φαινεται...αχ βρε Ανθουλι καλα κανεις και παιρνεις ντεκα... ;);)

να ναι καλα η πεθερα μου με βοηθησε παρα πολυ ...αυτες τις δυο μερες...ξεκουραστηκα λιγακι...

αυριο παμε ωρωπο ..να χαλαρωσουμε λιγακι...αλλα μωλε... λενε θα βρεχει και ηθελα να παμε ατα στην θαλασσα..να βλεπε και η παπια μας το στοιχειο της :lol::lol: αλλα χλωμο το βλεπω...

να περασετε πολυ πολυ ομορφα..καλο πασχα και καλη ανασταση σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλο μαμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :lol::D:D

ανθη τελικα εφαγες γεμιστα? εγω ασε εφαγα τσουρεκι γεμιστο..η λιχουδω :oops::oops:

χριστινακι μας να ξερεις οτι σε εχουμε στο νου μας....και ευχομαι να σαι καλυτερα...καλη αναρρωση ματια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εμένα δεν θα μου άρεσε πιο φουσκωτή η πάντα την θέλω έτσι. Γι'αυτό σου λέω μην την αλλάξεις.

Άννα κι εγώ δεν βολεύομαι πουθενά για πολύ ώρα όπου και να κάθομαι. Σήμερα στην εκκλησία δεν μου δώσανε να κάτσω γιατί γινόταν και χαμός μέχρι την πόρτα ο κόσμος και ένιωσα μία ζαλάδα σε κάποια φάση αλλά ευτυχώς εκείνη την ώρα τελείωσε και κάθισα μέχρι να προσκυνήσει ο κόσμος και μετά πήγα εγώ.

Χριστινάκι μου, ευχάριστο το ότι πήγαν όλα καλά από θέμα υγείας. Άναψα ένα κεράκι για σένα σήμερα στην εκκλησία και θα δεις θα πάρεις τον χρόνο σου και σύντομα θα ξαναχτυπάει η κοιλιά σου όπως χτύπαγε. Είναι άγγελος το αγοράκι σου τώρα και πρέπει να τον αποχαιρετήσεις για να σου στήλει νέο αγγελούδι ο Θεούλης στην κοιλίτσα. Σε σκεφτόμαστε πάντα. Να μας γράφεις όποτε θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este les e? Mporei na to kratisw kai na parw mono ta roz sentonakia forever friends.

Simera piga na parw times gia to poso tha kostisei na mou kanoun tis afises kadra...to poio oikonomiko pou brika itan 13 eurw h mia...se sxesi me kati 18-19 eurw kala einai nomizw.

Euelpistw apo bdomada na mou ferei ti surtariera o maragos gia na dw pws tha balw kai ta upoloipa autokollita kai na teleiwnei siga siga to dwmatio.

Karolinaki kala na perasete.

Anna twra pou tha kathese tha ta kanete ola grigora min agxwnesai!

Telika den mou eipe kamia sas, h kounoupiera siderwnete?? Auto to kommati pou einai touli?? Einai polu tsalakwmeno alla den kserw an siderwnete h oxi.

Xristinaki mou sou euxomai kali anarrwsi, to thetiko einai oti afou ola pigan kala me tin ugeia sou tha deis oti suntoma tha ksekinisete pali aptin arxi. To agoraki sou twra to exei parei o Xristoulis kai tha einai kala ekei panw. Eisai sto mualo mou sunexeia parolo pou den gnwrizomaste polu kala, na ksereis oti opote theleis na miliseis eimaste oles edw kai tha eimaste sigoura kai meta pou tha ertheis pali na mas anakoinwseis gia ena neo mpempaki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα δεν ξέρω αν σιδερώνεται αλλά αν το βάλεις στην πιο χαμηλή θερμοκρασία το σίδερο και το δοκιμάσεις σε μία άκρη της κουνουπιέρας? Εγώ έτσι θα έκανα.

Εγώ πρέπει να πάρω και το σίδερο της κουνουπιέρας γιατί δεν το είχε στην προίκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΠΗΡΑ ΣΕ ΓΑΛΑΖΙΑ.ΦΥΣΙΚΑ Κ ΘΑ ΕΧΕΙ Κ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΡΑΒΟΥΝΕ!ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΟΥΠΕΡ!ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗΣ PIERRE CARDEN ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΗΝ ΣΚΟΤΙΖΕΣΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΑΣΟΡΤΙ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ..ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΤΕ ΑΦΟΥ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ..Κ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΔΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΠΛΩΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΣΚΕΤΑ ΑΣΠΡΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ..Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΠΡΟΙΚΑΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ..ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ Κ ΗΘΕΛΑ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟΧΡΩΜΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΒΑΖΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΜΠΡΙΜΕ..ΧΑΧΑ

ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΖΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΘΑ ΡΧΕΤΑΙ ΚΟΣΜΟΣ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΦΘΗΝΑ!ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ..Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΚΑΛΑ Κ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΣΕΞΕ!!ΧΑΧΑΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΩΡΑΙΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΠΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΖΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΧΙΧΙ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙς ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ!Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ!ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΕΣΥ Κ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα προτιμούσα βέβαια να τα έβλεπα από κοντά. Θα δω, θα τους πάρω τηλέφωνο να τους ρωτήσω και αν τα στέλνουν θα παραγγείλω σιγά 18 ευρώ δεν είναι πολλά και να την πατήσω. Κι εγώ δεν θέλω μονόχρωμα θέλω να έχουν ένα σχεδιάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΤΡΙΑ ΣΕΤ ΣΕΝΤΟΝΙΑ;ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ Κ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ Κ ΣΤΟ ΑΥΤ/ΚΟ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΙΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΠΙΚΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΤΟ ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ Η ΛΙΚΝΟ..ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ Κ ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΑ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΧΕ ΡΑΨΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ..ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΥΦΑΣΜΑ Κ ΜΟΥ ΕΡΑΨΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΕΣΚΑΣΑ!ΩΡΑΙΕΣ ΗΤΑΝ!ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΟΛΠΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΙΣ ΦΑΚΕΣ..ΒΕΒΑΙΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ!ΧΑΧΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ξυπνησα, πινω καφεδακι και σε λιγο θα παω να σηκσω τη μικρη να την ταισω για να ετοιμαστουμε για τον επιταφιο.... δεν θα παμε στην εκκλησια απλς περναει μπροστα απο το σπιτι της πεθερας μου και θα το δουμε απο εκει...

νανσυ και εγω τωρα που ματσωθηκα θα παω να παρω πυτζαμες να φτιαξω βαλιτσα....απο καλλυντικα θελω ακομη το σαμπουαν και μια μεγαλη σουντοκρεμ!!!! ενυδατικες και λειπες πουδριτσες ειναι ετοιμα....

καλη τιμη τα 18ευρω.... θα το ελεγξω καλυτερα το σαιτ

ναι σταυρουλα μου και εγω που πηρα ηρα μια χαρα χαλια ειναι και δυσκολα στο σιδερωμα χαρας τα λεφτα.... στη σαντυ που πηρα μια προικα απο τα ανατελλω μαζι με τη κουνια μια χαρα μου βγηκαν.... λοιπον παπλωμα και ενα πανωσεντονο με μαξιλαροθηκη ασχετο σχεδιο τα πηρε η πεθερα μου

εγω πηρα:

- κουνουπιερα 38ευρω

- σετ 3τεμ σεντονια + σετ 2τεμ σεντονια + παντα 120ευρω

ολα ομως ειναι της προικας τα ιδια οχι αλλα σχεδια και φυσικα 65ευρω μεταφορικα γιατι τα στειλαν με κουριερ acs!!!!

εγω για το πορτμπεμπε πηρα απο τα τζαμπο!!!

αννουλα μου αντε περιμενουμε και τις δικες σου ετοιμασιες.... εμεις οι τεμπελες εδω θα ειμαστε

χριστινακι μου η σκεψη μας ειναι παντα μαζι σου.... εγινε ηδη αγγελουδακι μαζι με τα δικα μας αγγελουδια παιζουν ολα μαζι....οποτε θες και εισαι σε θεση να μιλησεις εδω θα ειμαστε.... πολυ συντομα θαρθει το δευτερο μωρακι σου

ειμαι στην 76δεν με αφηνει να γραψω αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΑ ΕΙΧΕΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΛΥΚΝΟ Η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΚΤΛ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΛΕΣ ΒΑΖΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ!ΑΠΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΙΔΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..ΕΧΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΛΙΚΝΟΥ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΔΕΝ ΠΗΓΑΝ ΑΧΡΗΣΤΑ.

ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ..Κ ΚΑΘΕ ΜΑΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ(ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ)ΕΓΩ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΔΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΤΛ.

ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΒΑΖΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ..Ε ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΕΥΕΣΘΗΣΙΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ..ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ..ΧΑΧΑ

ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟ ΜΗ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΤΛ.ΓΚΡΡΡ.

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ.ΧΕΣΤΗΚΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΧΑΛΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΠΑΝΑ Κ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΜΕ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ..Κ ΜΕΤΑ ΥΠΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ..ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΕΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου.......γλυκο μου κοριτσακι............δυστυχως αυτες τις αγιες μερες ετυχε σε σενα να σηκωσεις τον δικο σου γολγοθα.

Ευχομαι καλη αναρρωση, ψυχικη και σωματικη. Να ξερεις πως ολες σε εχουμε στο μυαλο μας αυτες τις μερες και οι ευχες μας σου κανουν παρεουλα. Μακαρι να μπορεσουν να απαλυνουν την ψυχουλα σου καλη μου............ Τα κερακια που αναψαμε για σενα αυτες τις μερες θα ζεσταινουν την ψυχουλα του αγγελουδιου σου στο ταξιδι του προς τον Παραδεισο, εκει που θα συναντησει και πολλα αλλα αγγελουδακια......

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μεχρι να γεννησω το μωρακι μου να μας ανακοινωσεις οτι περιμενεις το 2ο μωρακι σου και να μας κανεις πολυ πολυ χαρουμενες ολες :):):):):)

Οτι χρειαστεις ξερεις πως εμεις θα ειμαστε εδω. Σου στελνω την αγαπη μου και την αγκαλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ok. Kalitera nomizw na parw pio polla sentonakia tis kounias kai na ta bazw kai sto port mpempe. Tha deiksei, de thelw na parw polla apo twra, gia na dw kai ti xrisi tha kanw sto kathe ena, mporei to port mpempe na min to xrisimopoiisw polu giati tha exw kai to parko sto spiti...

Nancy auto pou les imoun sigouri oti tha to pernousa kai mou spaei kai emena ta neura giati to blepw apo twra pou eimai egkuos...min kathese etsi, min trws touto, proxtes mou kanei mia theia mou, min kathese stauropodi den kanei, kai tis lew kai gw, o giatros mou eipe oti opws thelw na kathomai, an den ponaei kai den zorizomai einai ok kai oti auta ta legane oi palioi pou den kserane kai sas exei meinei kai esas kai ta lete kai den mou ksanape tipota. An kathomaste na akoume ti leei h kathe mia tha mas priksoun.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΝΤΥΣΩ Η ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΠΥΤΖΑΜΕΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΧΤΥΠΑΝΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΙ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΠΕΝΘΥΜΑ..ΤΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.. χριστινα καλη αναρωση να εχεις!το μωρακι σας ειναι αγγελουδι... ευχομαι κ εγω πολυ συντομα να μας πεις οτι περιμενεις το δευτερο μωρακι σας!να ειστε καλα εσυ κ ο αντρας σου.. αλεκα τελειο το δωματιο!!μπραβο σας..κ η κορη ειναι μια γλυκα!!!!! κοριτσια ειδα ενα παρκοκρεβατο κ ειμαι ετοιμη να το παραγκειλω,αλλα λεω να παω κ να το δω κ απο κοντα.. ειναι αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...