Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

Καλημέρα κοιλουμπίτσες. Μόλις ήπια το σίδηρο και περιμένω να περάσει μία ώρα για να φάω.

Αλεξάνδρα τέλειο το δωμάτιο. Καλέ εσύ τελείωσες. Ζηλεύωω :D Η Σάντυ είναι μία κούκλα και να της πεις ότι μου αρέσει πολύ το πάπλωμά της :lol: . Ωραίες και οι κουρτίνες και η κούνια. Τα pampers stock μου άρεσαν. Πωπω τι έχω να πάρω.

Ανθή κι εγώ τυχαία το είδα ότι δεν κάνει το Becel. Μου το είχε φέρει η πεθερά μου για βούτυρο και γύρισα να δω τι γράφει. Ευτυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!! αυτες τις τανιλες τις παιρνετε απο το φαρμακειο κοριτσια?εχω κ εγω μεγαλο προβλημα..ηπια το dufalac το βραδυ,εκανε δουλεια αλλα τι δουλεια..με εκανε να θελω να παω τουαλετα,αλλα με συγχωρειτε βρε κοριτσια εκανα μια ωρα μεσα με βογγητα κ πονο..νομιζα οτι θα γεννησω..δακρυα με εφευγαν απο τον πονο..ασε που οι αιμοραειδα εγινε τεραστια κ φοβασαι να βαλεις χερι.. εστε κ εγω μολις εφαγα πιτα.. τωρα θα πιω το μαγνησιο κ μετα το σιδιρο με το φολικο οξυ.χτες εβαψα κ τα αυγα μου..ομορφα εγιναν.. αλεκα τωρα παω να δω κ εγω τις φωτο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες μου.

Αλεκα με γεια το δωματιο!!!!!! Εγινε πανεμορφο, η ιδανικη φωλιτσα για τα βλασταρακια σου. Και η Σαντυ σκετη πριγκιπισσα η γλυκια μου :):):):):) . Μπραβο σου και παλι μπραβο για την υπομονη σου και τον κοπο σου. Με το καλο να το γεμισει η μυρωδιτσα του μπεμπουλη......

Ο πριγκιπας ακομη κοιμαται και ειπα να το εκμεταλλευτω και να σας μιλησω λιγακι. Εδω σημερα εχει συννεφια και κρυο και δεν ειναι για πολλες βολτες. Ισα ισα να παμε να προσκυνησουμε τους επιταφιους και σπιτι γιατι βλεπω να μας πιανει βροχη. Και η αγορα εδω ανοιγει μονο 11-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Στη Βέροια ειναι 11-6 το απογευμα, εδω τι να πρωτοπρολαβεις να κανεις σε 2 ωρες...... τελος παντων....... οτι κανουμε, οχι οτι εχω και ψωνια δηλαδη αλλα λεμε.

ΚΑλο ταξιδι σε οσα κοριτσακια μας φυγουν, καλα να περασουν και καλη Ανασταση.

Σημερα θα νηστεψετε? Εγω δεν θα φαω εννοειται κρεας (δεν τρωω εδω και 10 μερες) αλλα το γαλα με τραβαει απο το πρωι. Ειναι και το στομαχι μου ψιλοχαλια, εκανα εμετο μεσα στη νυχτα και θελω λιγο γαλατακι να ηρεμησω....... ειναι αραγε μεγαλη αμαρτια να πιω ενα ποτηρακι ζεστο γαλατακι?

Σας φιλω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΑΛΕΚΑ ΕΙΔΕς ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΕΤΣΙ ΟΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕς;Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΟΛΟ ΤΣΑΚΠΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ!!ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΣΥ!ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!

Κ ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑ...ΠΙΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΓΚΥΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ..ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΤΟΣΤ ΜΕ ΧΑΛΒΑ Κ ΜΕΛΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΩ Κ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ..Κ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΓΑΛΑ ΣΟΓΙΑΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΛΑΔΙ ΘΑ ΦΑΩ..ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ Κ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΟΥ ΚΑΠΩΣ ΜΗ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Ti kanete?

Aleka tha ksekinisw apo sena...ti na pw den exw logia...to dwmatio einai teleio...mou aresei polu auto to roz apti mia kai to mple aptin alli, oi kourtines episis teleies, mou aresei para para para polu h proika sou. Re twra pou koitaza tin proika sou pou einai polu wraia, h diki mou de mou polu aresei, auti pou mou ekanan dwro me tin kounia...nomizw pws tha parw alli. Tin kounoupiera tin siderwneis?? Ennow to touli, emena einai polu tsalakwmeno. Kai last but not least...h Sandy einai sketo kouklaki!! Na tin xairesai kai suntoma na xairesai kai ta duo aggeloudia sou!!

Anthi mou pinw 1 tin imera giati to prwi den mou kanei oreksi meta h prin to gala na pio tetoio pragma. Exei kanei omws douleia...den paw akoma kathe mera, alla kai to oti paw moni mou xwris upotheto einai thauma.

Delphinaki mou pare ta fakelakia tanillas apto farmakeio, einai telika polu kala. Emena o giatros stis arxes mou eixe dwsei Duphalac kai meta me epiasan kati ponoi, thumasai tote pou piga sto giatro ektakta, itan apto duphalac kai mou eipe na min to ksanaparw...oi tanilla kanena pono den mou exei dimiourgisei toso kairo. Gia egkumosuni kanei to grafei kai mesa, giati mporei na min ta kserei o giatros sou, opws o dikos mou pou den ta iksere kai mou eipe na diabasw an kanei gia egkumosuni tote ok na ta parw an thelw.

Pasxalitsaki mou egw tha nustepsw simera teleutaia mera, alla mono to kreas nusteuw, aurio to prwi tha metalabw. H alitheia einai oti den kserw kai gw an ekana kala giati exw kai egw aimatokriti sta oria, alla twra paei to ekana, etrwga bebaia kala kai etrwga trwfes pou exoun prwteini opote imoun entaksei pisteuw.

Simera to menou exei makaronia me saltsa me manitaria!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει σας διαβασα και συγνωμη εγω και γαλα θα πιω και κουλουρακια και τσουρεκακι θα βουτηξω μεσα!!!! παω να ταισω τη μικρη και ξαναρχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ σήμερα θα νηστέψω για να κοινωνήσω αύριο. Λάδι όμως θα φάω. Έφτιαξα μία φέτα ψωμί μαύρο με βούτυρο και μαρμελάδα και ήπια καφέ ντεκαφ χωρις γάλα. Στην αρχή δεν μου άρεσε μετά όμως το συνήθισα και τον ήπια. Θα πάμε σε λίγο να προσκυνήσουμε γιατί το βράδυ δεν θα πάω επιτάφιο και μετά θα τσιμπήσω και καμιά σπανακοπιτούλα νηστίσιμη από τον φούρνο.

Τι να κάνει το Χριστινάκι μας? :roll::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΣΕΙΣ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΤΡΩΕΕΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.Κ ΕΓΩ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΛΗΡΗ ΝΗΣΤΕΙΑ ΜΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ΤΡΕΛΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ..Ε!ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΜΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai imoun anamesa se 2, alla me to na perimenw polla pragmata to afisa auto kai den tin pira...h Ellinikia mou fainetai kai auti oxi toso wraia, twra pou eida tis Alekas, pou h panta einai kapws fouskwti sa maksilarakia mou arese para polu. H dikia mou einai ena isio pragma den einai toso wraia.

Esena einai etsi isia h sa maksilarakia??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω.... την ταισα τη μικρη, εφαγα και εγω και θελω να παω για καφεδακι αλλα που να με αφησει ο αντρας μου πρεπει να παρω και τη μικρη μαζι μου.... σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια για το δωματιο, το μονο που μου μενει μονο ειναι να φτιαξω βαλιτσα....

σταυρουλα μου μακαρι να μη ξαναχριαστει να κανεις ενεσουλες.... αντε θα φτιαξεις και κορμι με τη διατροφη....

οι πανες που ειδες ειναι μεχρι το 2νουμερο, τα 3αρια το εχω στο παταρι!!!!

ελενα μου της σαντυς ειναι αυτη που ψιλοφαινεται στο κρεβατι της η παντα.... δεν ειναι φουσκωτη αλλα ηταν συμπαθητικη μου την ειχαν δωσει με τη κουνια μαζι. τωρα στο πετρο αφου τα πληρωσα εγω πηρα αυτα που ηθελα....ενταξει αν δεν μου αρεσε το παπλωμα που μου πηρε η πεθερα (μη ξεχνας μονο το παπλωμα πηρε ολα τα υπολοιπα τα χρυσοπληρωσα εγω) θα επερνα ενα σετακι πολυ πιο φθηνο αλλα παλι ομορφο!!!!

νανσυ εγω τη βαζω στο καρεκλακι της και το laptop με το youtube αναμμενο και βλεπει τραγουδακια και τρωει.... η φρουτοκρεμα παντα αλεσμενη ενω στα φαγητα αναλογα με την ορεξη της μια αλεσμενα, ειτε σε κομματια ειτε να τρωειε μονη της.... αυτο που στανταρ τρωει μονη της ειναι το γιαουρτι....

κικιτσα και ανθη ενταξει σμιξαμε τις φιλιες μας αντε μπειτε να δειτε ολοκληρωμενο το δωματιο!

μη μου το θυμιζεται για τη κουρτινα η μαμα μου δεν θελει βαριεται να κανει το διακοσμητικο που ηθελα αλλα που θα μου παει κατι θα κανω και με τις κουρτινες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΠΡΙΑΜ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΣΙΓΑ ΜΗ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΡΙΑΜ..ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Η ΟΡΕΞΗ ΜΟΥ..Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΗ ΕΑΝ ΒΑΛΩ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ..

ΕΜΕΝΑ ΑΛΕΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Κ ΕΝΑΝ ΧΥΜΟ..ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ..ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΩ ΓΙΑΤΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!Α!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΓΑΛΑ!!!ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..Κ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΤΑ ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΗΛΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΑ..ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΡΩΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΨΑΡΙ ΜΕΛΙ Κ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΜΕ ΠΕΤΣΑ..

ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΜΩΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΜΙΑ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ..

ΕΛΕΝΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΠΡΟΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΑΛΛΑ ΛΕΦΤΑ.ΧΑΛΑΣΕΤΑ ΣΕ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΤΛ..ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ..Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ Κ ΚΟΥΠΟΝΙ ΜΑΖΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ..

ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ Κ ΕΝΑΝ ΑΦΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΠΟ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩ(ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΣΤΟ ΠΙΠΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΜΟΝΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΟΠΟΥ Κ ΕΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙΜΚ ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΥΚΟΛΙΑ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ Ο ΑΦΡΟΣ ΑΥΤΟΣ ΧΡΗΣΙΜ.Κ ΧΩΡΙΣ ΞΕΒΓΑΛΜΑ..)Κ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ 30 ΕΥΡΩ!!!!

ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟΝ ΑΦΡΟ 100% ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Κ ΓΕΜΙΖΩ ΤΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ..

Α!ΕΧΤΕΣ ΠΗΡΑ Κ ΜΙΑ ΝΥΧΤΙΚΙΑ Κ ΜΙΑ ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΔΥΟ Κ ΜΙΑ ΡΟΜΠΙΤΣΑ.ΕΧΩ Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΑΤΕΝ ΜΕ ΡΟΜΠΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΤΟΝ 7ο ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΝΧΩΝΕΙ Η ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα σαν μαξιλαράκι είναι που πιάνεται με κορδονάκι στο κάγκελο δες http://www.oneira.gr/images/detailed/on ... e1b085.jpg Πήρα και το μαξιλάρι αυτό που δείχνει το διακοσμητικό.

Αλεξάνδρα πόσο σου πήγε τελικά η προίκα?

Νάνσυ όντως κι εγώ κοιτούσα σεντόνια και είναι πανάκριβα. Τα πιο φτηνά έχουν 32 ευρώ και τα υπόλοιπα από 40 και πάνω. Έχω βάλει στο μάτι αυτά τα σεντονάκια που ταιριάζουν και με την προίκα.

http://www.homeeshop.gr/datafiles/7825.jpg Σετ σεντόνια 3 τεμ. 120*170 cm με μαξ/κη 30*40.Τιμή 27€

και αυτά που είναι πιο τσιμπημένα γιατί είναι και οικολογικά

http://c3.diapers.com/images/products/p ... 236_1z.jpg

ΑΝ θες δε και παπλωματοθήκη ακόμα παραπάνω. Έχει δίκιο η Νάνσυ Έλενα.

Νάνσυ τα κουπόνια που έχεις σου δίνουν έκπτωση σε οποιοδήποτε νούμερο pampers ή σου λέει έκπτωση για συγκεκριμένα νούμερα. Οι προσφορές που βγάζουν συνήθως είναι για τα μεγάλα νούμερα. Τα φθηνότερα new baby τα βρήκα σε ένα συνοικιακό σούπερ μάρκετ. Είχε το πακέτο 9,90. Το πακέτο πόσα έχει μέσα ξέρετε?

Νάνσυ πες ντε λεπτομέρειες για τον αφρό :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΓΕΤΑΙ BABY FOAM THS FREZYDERM(ΑΠΑΛΟΣ ΑΦΡΟΣ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΣΙΤΑΡΙΟΥ+ΕΝΥΔΑΤΙΚΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ)

TA ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 4 ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ 4ΚΙΛΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ NEWBORN ΜΙΑ Κ ΘΑ ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ.

ΒΡΕ ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΑΡΚΑ.ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ..Κ ΟΙ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΑΝ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΕΙΠΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ.ΕΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝΩΝΥΜΑ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΚΤΛ ΕΧΟΥΝ 20 ΕΥΡΩ.Η ΠΡΟΙΚΑ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ 285 ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΠΛΩΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟΜΙΜΗΣΗ ΣΕ ΓΑΛΑΖΙΑ 100 ΕΥΡΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ για τα Pierre cardin λες σου χάλασαν? Αυτά δεν είναι ακριβά αλλά αν σου χάλασαν δεν λέει να τα πάρω. Δεν με νοιάζει τόσο η μάρκα όσο το χρώμα-σχέδιο και η ποιότητα. Γιατί κάτι σεντονάκια που πήρα από το ΗΡΑ για το πορτ μπεμπε δεν μου άρεσαν καθόλου ποιοτικά. Βιοτεχνία? Δεν ξέρω καμία βιοτεχνία. Θα το κοιτάξω όμως μήπως υπάρχει πουθενά στην περιοχή μου. Στο Ήρα επίσης απογοητεύτηκα και με τα σχέδια όχι μόνο με την ποιότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΕΝΝΟΩ.ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΔΕΝ ΧΑΛΑΣΑΝ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΕΓΙΝΕΣ ΧΑΛΙΑ.ΡΙΞΕ Κ ΕΔΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΙΔΑ Κ ΕΓΩ.http://www.web01.gr/seo/myeshop/index.p ... miu5400065

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου αρέσει κάποιο σχέδιο από αυτά αλλά θα κάνω μία έρευνα αγοράς αφού έχω ακόμα χρόνο. 27 ευρώ πάντως για σετ σεντόνια δεν είναι ακριβά αν δεν σου χάλασαν δηλαδή θα τα έχω υπόψη μου. Θα πάω και σε μία βιοτεχνία που βρήκα στον Γέρακα και θα δούμε. Ψιλοβαριέμαι να ψάχνω και πολύ αλλά από την άλλη βδομάδα που θα έχω χρόνο και σοφέρ διαθέσιμο θα γυρίσω λίγο τα μαγαζιά να κάνω και βόλτα.

Η frezyderm τελικά έχει πολύ ωραία προϊόντα και για παιδιά και για ενήλικους.

Καλά αυτά τα σεντονάκια στο 2ο λινκ δεν μου αρέσουν καθόλου. Τώρα δεν ξέρω αν είναι πιο ωραία από κοντά αλλά στη Photo φαίνονται και άθλια ποιοτικώς. Από αυτό το site αυτή μου άρεσε η προίκα http://www.moroudokosmos.com/index.php? ... uct_id=210 αλλά θα πουλάει τα σεντονάκια μόνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gia poia proika lete oti einai mia xara auti pou eixa stin eikona tis kounia mia kitrini??

Lete na min parw alli? To skeftomai...isws na paw na parw mono ta sentonakia forever friends kai na afisw auti tin proika.

Este twra tin thumithika ti dikia sou, wraia einai, einai isia h panta opws ti dikia mou, apla elega oti tis Alekas an prosekseis einai kapws pio fouskwti sa maksilarakia kai oxi isia opws einai oi dikes mas, alla autes logika einai kai polu pio akribes.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια, Καλή Ανάσταση να έχουμε!

Ο καιρός πολύ μουντος σημερα, εμεις πήγαμαι με την μικρή το πρωι στην εκκλησια ευτυχώς κάθισε ήρεμη αρκετή ώρα και θα πάμε και το βράδυ στην περιφορά.

Αλεκα το δωματιάκι έχει γινει τέλειο, η μικρή σου ειναι μια κουκλα και με το καλο να έρθει και ο αδερφούλης της.

Κατερινα αν δεν αισθάνεσαι καλά να πιεις γαλα, οι ψυχουλες μέσα μας έχουν τις δικές τους ανάγκες.

Ελενα και η δικιά μου η πάντα ισια ειναι οχι πολύ φουσκωτή.

Ανθή και Καρολινάκι χαιρομαι που περάσατε καλά χθες.

Νάνσυ με γεια τα πραγματάκια η frezyderm εχει οντως πολύ καλά βρεφικά πραγματάκια. Φτιαξε και την βαλιτσα σιγα σιγά εσυ με τα διδυμα για να εισαι έτοιμη, σήμερα με ειδοποιησαν οτι θα γεννησει μια φιλη μου τα διδυμάκια της και ειναι σχεδον στην 31 βδομάδα και περιμένω να μάθω νέα της.

Αυτα, σας χαιρετώ για την ώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κανετε;χτες ηταν η τελευταια ημέρα δουλειας κ απο σημερα θα καθομαστε.μετα τις γιορτες για ξεκινησουμε τις ετοιμασιες για τα καλα γιατι ο συζυγος εχει αγχωθει .αυριο μπαινουμε στον 8ο.η μεση μου με εχει τσακισει ρε κοριτσια.....ημαρτον!πηγα λιγο χτες εκλησια ,μου εδωσαν καρεκλα να κατσω βεβαια αλλα παλι η μεση δεν παλευεται.μετα γυρισα κ εβαψα τα αυγουλακια μου.

απο το πρωι καθομαι....

σχετικα με την νηστεια μονο την μεγαλη εβδομαδα νηστεψα το κρεας.σημερα δεν εφαγα ουτε λαδι ουτε γαλα για να μεταλαβω αυριο......

βλεπω οι ετοιμασιες σας συνεχιζονται πυρετωδως....μπραβο πολυ χαιρομαι!!!!

τωρα που θα καθομαι θα τα λεμε κ πιο συχνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou ola teleiwsan...to agoraki mou einai hdh ston paradeiso....shmera epestrepsa spiti mas kai gia kapoio logo mou fainete entelws adeio....kapoia stigmi tha mpw na milisoume kalytera giati den eimai polu kala....psuxika pio polu mias kai apo thema ygeias ola phgan kala kai toulaxiston tha mporesoume syntoma na prospathoume ksana.......sas eyxaristw kai pali polu oles...na eiste oooles kala kai eseis kai ta mwrakia stis koilitses sas..na ta prosexete polu!!!!.tha sas skeytomai na kserete....sas filw polu oles stis koiloumpes....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...