Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

Lia και να φας λάδι δεν πειράζει. "Ασθενής και ωδιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει" ωδιπόρος(= ή ωδειπόρος) που σημαίνει "Ο άρρωστος και η έγκυος γυναίκα δεν αμαρτάνει εάν δεν νηστέψει". Δεν έχει να κάνει με τον ταξιδιώτη που λένε όλοι.

Φακόρυζο ε? Εγώ το κάνω με κριθαράκι είναι ακόμα πιο ωραίο. Δοκίμασέ το.

Αλεξάνδρα δεν πήρα ακόμα στρώμα θα πάω μετά το Πάσχα με την μαμά μου. Σκεφτόμουνα να πάρω αυτό που είναι αδιάβροχο από τα mothercare.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ανθη μου πολυ ευχαριστα τα νεα σου!!!συγχαρητηρια!!!! :):) κ εγω οταν ειδα την φωτο που εβγαλε προφιλ κ μου μοιαζει ολο καυχιομουν!!!!δοξα το θεο να λεμε ολα καλα ειναι!!! αριαδνη καλο ταξιδι κ καλα να περασετε.. αλεκα μου στις 24 του μηνος θα παμε ξανα γιατρουλι..πηγα στο ευχελαιο το απογευμα με την πεθερουλα..ειχε πολυ κοσμο..αυριο το πρωι θα παμε με τον αντρα μου να κοινονισουμε..ειχα εξομολογηθει πριν ενα μηνα. καρολινα κ ανθη καλο καφεδακι αυριο!! λια μου πιτα εφαγα τωρα..δεν πειραζει για το λαδι...συγχωρουμαστε..μονο αυτο να ηταν η αμαρτια... εστε μεγια την προικα!!!!! :):) χριστινακη καλη δυμαμη σου στελνουμε γι'αυτο που περνας τωρα :(:cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα την πω την αμαρτια μου δεν νυστεψα καθολου απλως κοινωνησα τη μικρη κοινωνησα και εγω....!!!!

μαρακι μου σε σενα θα μοιαζει η κορακλα μη αγχωνεσαι!!!

θα σε βολεψει βρε το αδιαβροχο??? δεν θα βαλεις σελτεδακι απο πανω απο το στρωμα σταυρουλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα το αδιάβροχο γι'αυτό το λόγο είναι για να μην βάζεις σελτέ. Αλλά το σκέφτομαι κιόλας μήπως το υλικό δεν κάνει για το μωρό. Αν είναι και ακριβό δεν θα το πάρω. Θα το δω από κοντά και θα αποφασίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω νομιζω πως ειναι πεταμενα λεφτα ενα αδιαβροχο στρωμα... καλυτερα παρε καμια 2-3 μεγαλα σελτεδια να κανεις την δουλεια σου.... εγω ετσι εκανα εβαλα τη μανα μου και μου πηρε σελτεδες μεγαλους και τους εραψε ισα ισα με το στρωμα δυο εκανε.... μια χαρα ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα οι σελτέδες έχουν και λάστιχο που πιάνονται στο στρώμα και δεν φεύγουν. Έχω πάρει ήδη έναν. Μπορεί να τους ζητήσω να μου δείξουν πως μπαίνει ο σελτές στο στρώμα και να δω αν βολεύει θα πάρω απλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κανεις λες και γεννησα πριν χρονια :lol::lol::lol: ναι μωρε ετσι κανε μπας και σωσουμε κανενα ευρω....

τωρα με το αλλο απ τη προικα τι θα το κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι και συ το χεις περασει?πω πω βρε κοριτσια χαρα στο κουραγιο σας ηρωιδες πραγματικα τι να πω σας θαυμαζωω αρα εισαι πλεον αρμοδια να πεις το οτιδηποτε για την κατασταση της χριστινας γιατι το βιωσες απο πρωτο χερι και να ομως που εισαι ξανα εγκυος περιμενοντας το δευτερο παιδακι σου ολες οι ευχες και οι σκεψεις μας ειναι μαζι με το χριστινακι για να περασει αυτες τις δυσκολιες και να συνεχισει οταν νιωσει ετοιμη καταφερες να ξεκουραστεις με την αδειουλα???????????

αλεκα μου καταλαβα και γω για την πεθερα μου γυρω στα 70 ευρω το ειχαμε παρει απο chicco και εχει βγει σκυλι αλλα το ειχαμε παρει εδω και 3 χρονια

este μου μεγια η προικα του μπεμπακου σου εγω ειχα παρει απο τα mothercare ετσι ενα τετοιο που λες με λουκια και εβαζα απο πανω ενα σελτεδακι αδιαβροχο και μια χαρα βολευτηκα ........

καλα τους τα πες παντως δεν μπορουν να δειχνουν αλλα και αλλα να στελνουν

παντως καλυτερα να παρεις ενα στρομα κανονικο και να βαλεις σελτεδακια μεγαλα .............γνωμη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις πιο ειναι το κακο με μενα εχω αποψη για ολα αλλα ακομα δεν εχω παει σε βρεφικα καταστηματα απλως σκαλιζω στο νετ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Εφτιαξα βαλίτσες, τακτοποίησα το σπίτι, έκανα τα μπάνια μου και τώρα ξάπλωσα γιατί αύριο θα φύγουμε ξημερώματα για Πειραιά! Και γω τσαντίζομαι πολλές φορές που κάνω τόσεες δουλειές γιατί στο τέλος είμαι πτώμα. Έχω και στίγμα και χαμηλό αιματοκρίτη και με βλέπω να ταβλιάζομαι καμιά μέρα... Αλλά τί να κάνω ρε κορίτσια είμαι ψυχωτική με την τάξη και την τακτοποίηση :( Έφτιαξα και γώ την ντουλάπα του παιδικού, η οποία αν και τεράστια, την είχαμε γεμίσει με ένα σωρό πράγματα, απο δώρα του γάμου, μέχρι ό,τι φανταστείτε..Ευτυχώς έγινε το ξεκαθάρισμα και τώρα η μπέμπα θα έχει χώρο για τα πράγματά της (όταν της τα πάρω βέβαια!!!)

Ανθή συγχαρητήρια για την β΄επιπέδου, είχα και γώ μεγάλο άγχος όταν ήταν να την κάνω...Και ακόμα έχω δεύτερες σκέψεις, ενώ όλα ήταν καλά μήπως εκανα βλακεία που δεν έκανα αμνιοπαρακέντηση..Ο γιατρός είπε ότι δεν υπάρχει λόγος αλλά εγώ το έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου, ίσως να είμαι και επηρεασμένη απο τα γεγονότα αλλά και απο διάφορα που κατα καιρους ακούω...

Σταυρούλα μεγειά η προίκα..Για την αλλαξιερα που λέτε και τα στρωματάκια, πω πω μου φαίνονται κινέζικα αυτήν τη στιγμη, οποτε δεν μπορώ να σε βοηθήσω... :cry:

Βίκυ δεν ήξερα ότι έχεις περάσει και σύ μια αναλογη κατάσταση, οπλίσου με αισιοδοξία γιατί ο Θεος σου έστειλε άλλο μωράκι και όλα αυτά πρέπει να αποτελούν μια κακή ανάμνηση όπως ευελπιστώ ότι θα συμβαίνει και στη Χριστίνα σε λίγο καιρό.

Αλέκα, Αννα, Μαρία, Ελενα, Σταυρούλα, Λία, Ναταλία,Νανσυ, Μαρία, Αφροδίτη και σε όσες ξεχνάω σας εύχομαι Καλό Πάσχα και να περάσετε όμορφα και ξέγνοιαστα ( χωρίς πολλές δουλείες)

Δεν ξέρω αν θα καταφέρω να μπω απο την Κρήτη, θα προσπαθήσω. Αλλιώς θα τα πούμε την Τρίτη που θα επιστρέψω, θα με αφήσει ο άντρας μου Πατρα να δω τους δικους μου αλλά και γιατί έχω ραντεβού με τον γιατρό.

Φιλιά πολλά σε όλη την όμορφη παρέα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου μπράβο ευχάριστα νεα για την φραουλιτσα σου, αν οντως σου μοιάζει ποιος σε πιανει...τι ωραια που θα συναντηθεις με το Καρολινάκι θελω και εγώ....αλλά μην τα πειτε ολα αφηστε και κάτι για την άλλη φορά

Αλέκα εγω της chicco πήρα μετά ενα απλό με 60 ευρώ

Αγγελική με το καλο η β επιπέδου την άλλη βδομάδα

Σταυρούλα με γεια η προικα

Αριάδνη καλο ταξιδι και καλά να περάσετε

Κοριτσάκια μου δεν θυμάμαι τιποτε άλλο...καλο βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ νυστάζω πολύ αλλά βαριέμαι να σηκωθώ και να πάω να κοιμηθώ :?:?:? Είστε όλες καλά;; Σήμερα είχα πολύ καλή διάθεση και για τη φραουλίτσα μου και γιατί θα ξεκουραστώ μια βδομαδούλα από τη δουλειά!

Νάνσυ μου σ' ευχαριστώ πολύ! Με τις τόσες απουσίες μου δεν πήρα χαμπάρι πως έκανες κι εσύ τη Β Επιπέδου! Συγχαρητήρια και σε σένα!!! Όσο για το κράνος νομίζω πως είναι καλή λύση ;););)

Αλέκα μου ο δικός μου γιος δεν μου μοιάζει σχεδόν καθόλου..Νομίζω λοιπόν ότι το δικαιούμαι τώρα :lol::lol::lol::lol: Το αγοράκι στον μπαμπά και το κοριτσάκι στη μαμά!!! Σωστά;;;

Σχετικά με τα καρότσια τώρα. Εγώ αγόρασα στον Πάνο το μακλάρεν το μπαστούνι. Πάαααααρα πολύ ελαφρύ. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Δεν το χαρήκαμε όμως και πολύ γιατί πλέον δε θέλει να μπαίνει στο καρότσι..

Καρολινάκι μου δε θα σου πω πολλά γιατί αύριο θα τα πούμε από κοντά!! Ωραία που θα έρθει η πεθερά σου! Ευκαιρία να ξεκουραστείς και εσύ!

Πασχαλιτσάκι και Ραπανάκι σας ευχαριστώ πάρα πολύ και τις δυο!!! Ραπανάκι μου με το καλό να δεις κι εσύ το μωράκι σου την Τετάρτη και να είναι ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!Λες να σου έρχεται η κόρη;;;;;;;;

Δελφινάκι μου σ' ευχαριστώ πάρα πολύ! Σου μποιάζει και σένα η κοράκλα σου :lol::lol::lol: Να μας ακούσει κανένας άσχετός..θα γελάει μαζί μας!

Βικάκι πέρασες κι εσύ τόσο δύσκολες στιγμές;;;; Είδες όμως;; Ο Θεούλης σε αντάμειψε!!!!

Αριάδνη μου σ'ευχαριστώ πάααρα πολύ! Αφού σου λέει ο γιατρός σου ότι δε χρειάζεται η άμνιο μην αγχώνεσαι καθόλου..Έχουν δει τα μάτια τους..ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....

Καλό ταξίδι!! Να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ! Πού θα πάτε;;;

Καλό μου Κατερινάκι πώς τα περνάτε στο χωριό;;Όσο για τη Β επιπέδουυ..πάει και αυτό..

Καλά μου κορίτσια πάω για ύπνο γιατί 2 φορές με πήρε ο ύπνος ενώ σας έγραφα...

ΦΙλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΒΛΕΠΩ ΑΡΙΑΔΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΣΥ..ΤΙ ΚΑΛΑ..ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ..ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΣΧΑ ΑΘΗΝΑ..

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΤΛ.

ΒΙΚΑΚΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ ΠΕΡΝΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΙΔΕΣ ΟΜΩΣ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΕΙ..

ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΕΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ..Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΚ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ;ΤΙ ΛΕΣ;ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ Κ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝΕ..Κ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΩ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΙΚΙΟΤΗΤΑ.ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΧΙΧΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ;;;ΧΙΧΙ

ΕΑΝ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΟΣΑ ΛΕΓΑΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΟΥΦ ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ..

ΟΥΦ ΝΥΣΤΑΖΩ ΣΥΗΜΕΡΑ..

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ!!!ΑΧ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΡΑΣΕΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΓΕΡΟΥΣ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ Κ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ..ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ ΜΠΟΥΡ ΜΠΟΥΡ ΚΙΟΛΑΣ...Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ...ΧΑΧΑ

ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ...

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΝΑΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπου διαβασα για νυστεια.κοριτσια κ εγω μονο το κρεασ νυστευω.περυσι νυστεψα τα παντα αλλα δεν ημουν εγκυος ειχα κοινωνισει κιολας μετα απο χρονια.φετος μονο το κρεας γιατι θεωρω μεγαλυτερη αμαρτια να χεις δυο μωρα στην κοιλια σου κ να μην τρως.δεν ξερω εαν ειμαι λαθος.εμενα παντωσ η πεθερα μου με εκραξε που εχω τοσο χαμηλο αιματοκριτη κ δεν τρωω κρεασ.αλλα ενταξη για μια εβδομαδα δεν θα παθω κ τιποτα χωρις κρεας εχουν κ αλλεσ τροφες σιδηρο.

ξερετε τι ανακαλυψα κ τρελαθηκα με την γευση τους;τα σπαραγγια!εχουν απιστευτες βιταμινες κ κανουν παρα πολυ καλο στην εγκυμοσυνη για τα μωρα!κ εγω το διαβασα.αλλα ειναι πανακριβα τα ρημαδια..κ η αμαρτωλη τα εφαγα με αυγα!που μεγαλωνουν τα μωρα!

ξερετε επειδη την κορη μου την εκανα μοντελακι εχω μια φοβια για το βαρος των παιδιων κ κοιταω να τρωω τροφες τουλαχιστον απο οτι διαβαζω που παιρνουν βαρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Euxomai simera na einai mia kalitera mera gia olous alla kai gia to Xristinaki.

Sas diabasa kai xtes alla den eixa oreksi na sxoliasw.

Ariadni kalo taksidi.

Koritsia pou kanate tis eksetaseis sas mprabo pou ola einai kala! Mono tetoia nea na exoume apo edw kai pera.

Bikaki to exeis zisei kai esu? Koritsia mexri twra den iksera oti auti einai h diadikasia kai exw frikarei ligo...oute kan eixa rwtisei pote ti mama mou gia to pws einai h diadikasia. Bikaki eutuxws pou twra ola kala kai tha kaneis kai allo ena paidaki, as elpisoume kai gia to Xristinaki etsi ola grigora na ginoun.

Este mou me geia h proikoula.

Emena mou irthan xtes kai proxtes kati autokollita kai oi afises pou eixa parageilei. Twra prepei na tis paw se magazi na mou tis kanoun kadrakia, alla mou eipe enas ksaderfos mou pou ekane to idio oti einai panakriba na ta kanoun etsi. Olo mpainw sto dwmatio kai koitaw kai ksanakoitaw to karotsi kai tin kounia, mou aresoun polu, to karotsi einai teleio.

Nancy kai egw to idio agxos exw ligo oti to mwraki mou einai mikroulaki. Ti trwfes trws pou megalwnoun ta mwra??? Kai egw nusteuw mono to kreas. To Sabbato tha metalabw.

Aleka mou brikes karotsi?

A exw kai ena neo mou me ksenerwse entelws....xtes ematha oti den tha teleiwsw ti douleia 5 Maiou giati logw eklogwn oi eksetaseis metaferthikan stis 26 Maiou. Gamwto kai egw nomiza oti se ligo kairo teleiwnw. 3 ebdomades mprosta ta pigan! Tha mou peite 3 ebdomades ligo einai alla gia mena pou arxizw kai kourazomai twra, akoma kai otan milaw laxaniazw, einai polu!! Telos pantwn, tha to upostoume kai auto, giati twra apla exw ti Xristina sto mualo mou kai lew oti ola osa tuxoun mporoume na ta kseperasoume arkei na einai kala ta mpempakia mas.

Filia koritsia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΑΥΓΑ Κ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ.ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΑΡΑΓΓΙΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΣΤΑ ΜΩΡΑ.ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΣΑΡΔΕΛΕΣ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΜΥΑΛΟ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ!!ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ Κ ΦΡΟΥΤΑ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΩ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ..ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ..ΠΕΠΟΝΙ,ΦΡΑΟΥΛΕΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ Κ ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ.Κ ΚΙΤΡΙΝΑ ΤΥΡΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΕΤΑ.ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΟΛΙΚΗΣ Κ ΡΥΖΙ.ΟΧΙ ΓΛΥΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ Κ ΓΑΛΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΣΟΓΙΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΩ ΓΑΛΑ ΣΟΓΙΑΣ..ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΡΦΩΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΛΑΓΜΕΝΟ..Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ..ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou... xthes den eixa oreksi na mpw katholou.... anthi mou mpravo gia tin b epipedou mia xara ta les o gios ston mpampa k i kori stin mama... kali ksekourasi twra pou exeis adeia....

este megia i proika kala tous eipes alla deixnoun k alla stelnoun ti einai auta? emeis strwma apo kokofinika tha paroume me miso lateks mallon... aleka exei sta jumbo teteio karotsi pou thes...

lia mou emena tin deutera pou piga k tin eipaoti tha nustepsw mou eipe akrivos auto pou eipe k i este prin k mou to apogorepse exw xamilo aimatokriti k mou eipe opwsdipote na trww kreas... elena k emena etsi mou eipe twra na ksekourazomai mono k na min kanw tpt giati kanw k suspaseis k den to theloume opote den vgainw apo to spiti den me afinei k o antras mou k oli mera tin vgazw ston kanape ante na kanw kana fagito alliws tpt... bikaki mou k esu perases mia teteia duskolia alla vrikes to kouragio k twra perimeneis k allo paidaki elpizw k to xristinaki mas na ta kataferei...

rapanaki kali epituxia stin b epipedou...

nansy gelasa me tin mikri k egw kata tou ksulou eimai k elega pws ton aderfo mou den prokeitai na ton xtupisw pote alla me eftane sta oria mou etrwge tis kolies tou k meta eklega pou ton xtupousa na dw ti tha kanw twra k me ton diko mou mpempi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιααα.

Αλεξάνδρα :lol: και είσαι πιο μικρή από μένα απλά έγινες πιο νωρίς μάνα. ;)

Αριαδνη Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα, καλά να περάσεις και να ξέρεις ότι οι περισσότερες σε ζηλεύουμε :lol::lol:

Νάνσυ εσύ δεν είσαι ωδιπόρος είσαι ωτριπορος :lol::lol: Καλά κάνεις και τρως.

Εγώ θα νηστέψω μόνο αύριο (αλλά θα φάω λάδι) και θα κοινωνήσω το Σάββατο. Σπαράγγια ε? Έχω να φάω από την Αγγλία. Σερβίρανε τα πράσινα με σως από βαλσάμικο. Μιαμ μιαμ. Εσύ ποια έφαγες? τα πράσινα ή τα άσπρα? Τα πήρες κονσέρβα ή φρέσκα και τα μαγείρεψες?

Έλενα κι εγώ μπαίνω συχνά στο δωμάτιο παρόλο που είναι γιαπί ακόμα όχι όμως για να δω τα πράγματα γιατί είναι άδειο σχεδόν αλλά γιατί φαντάζομαι τον Στράτο μου να το χαίρεται.

Εγώ για το βάρος του Στράτου δεν έχω θέμα είναι αρκετά χοντρούλης για τις μέρες του.

Έλενα 3 εβδομάδες είναι πολύ για μία εγκυμονούσα μην το λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και απο μενα..... ταισα το κοκο στη κοκοπικενα και παω να καθαρισω τη κουνια να τη στολισω.... η τρελη χθες μεχρι τις 12 σιδερωνα και μετα πηγα και εφτιαξα ενα τοστακι και ηρεμησα :lol::lol: και το κορυφαιο κρεμασα τα ρουχαλακια που ειναι εξοδου(πανω κατω τα ιδια) σε κρεμαστριες μεσα στη ντουλαπα του γιατι ανοιξα της κορης και ηταν ολα της τα φουστανακια και οοι φουστουλες κρεμασμενες εεε να μη του κρεμασω και αυτουνου τιποτα????

ελενα ακομα δεν βρηκα καροτσι.... θα περασω απο το μαγαζι το ηρα που εχουμε εδω μπας και βρω κανενα chicco σε προσφορα γιατι ειναι αρκετα ευχαριστημενη με αυτη την εταιρια.... θα κανω και μια βολτα σε πρεναταλ και τζαμπο και βλεπουμε.....

νανσυ μου θυμιζει ο αντρας σου τον δικο μου μουρμουρης μεχρι αηδιας.... να τους βαλουμε και σ'ενα μπαλκονι να κανουν τα γεροντια απο τα κουκλια των μαπετ! εγω πινω παρα πολυ γαλα για το λογω οτι δεν τρωω καθολου ψαρι μονο θαλασσινα ξεσκιζω.... κρεας τρωω σα παθιασμενη (βλαχα βλεπεις) αλλα το σιδηρο μου σταθερα στο 29... που να κανω και νηστεια θα λιποθυμησω.... αν και το λεω συνεχεια στο γιατρο μου για το σιδηρο μου λεει "δεν παθαινεις τιποτα μια χαρα εισαι".

γαλα σογιας δεν εχω δοκιμασει αλλα μου αρεσει παρα πολυ το μπεσελ που ειναι για τη χοληστερινη!!!!

ρε διδυμομανα τα σπαραγγια τρωγονται με φετα μπεικον τυλιγμενη σα ματσακι.... τι μου κανεις πρωι πρωι!!!

ελπιζω να παω για καφεδακι σημερα με τη μικρη και να μη μου κοιμηθει γιατι θα τη δειρω τη σκατουλα!!!! το φαι τοχω στο φουρνο (δεν το λεω γιατι νηστευετε εσεις) και το απογευμα περιμενω τα πεθερικα ναρθουν να κατασκοπεια του χωρου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksexastika ariadni kalo taksidi otws kala les este egw proswpika zhleuw pou paei k kriti....

elena ontws einai polu oi 3 evdomades...

nansy wraia auta pou les k egw ta kserw alla pios ta kanei frouta gemizw to psigio trww duo treia k ta alla ta petaw giati ta ksexnaw k variemai na ta katharizw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mmmm nai ta sparaggia kai emena mou aresoum...mono se kanena kineziko an ta faw omws, den ta exw ftiaksei pote...auga parolo pou etrwga polla mexri perisi, twra de mporw na faw giati exw petra sti xoli kai mou to exoun apagoreusei gia na mi me piasei kanenas kolikos. Perisi me epiase sto gamilio taksidi (Aleka sti Rodo imoun) kai mono pou den pethana, paraligo na min taksidepsw kai na minw sto nosokomeio tis Rodou apo tous ponous. Opote twra fobamai polu na faw giati fantazesai na me piasei kati tetoio twra?

Este kai Maxim ase...xtes me eixe parei polu apo katw giati egw elega kai arxes Maiou me to zori me blepw na ftanw kai twra mou to ekanan sxedon teli...tote tha mpainw kai sto mina mou. Telos panton ti na kanw...tha to upostw kai auto.

Kai egw mpainw sto dwmatio kai to fantasomai. Kai emena to miso ftiagmeno einai...o maragos (epidi einai kai gnwstos) mas exei grammenous kanonika kai mas kathisterei polu. Mia surtariera edw kai ena mina kai olo aurio aurio mas leei kai egw exw plimena kai siderwmena ta rouxalakia kai ta pragmatakia kai ta exw fulaksei allou ola. Ase pou perimenoume auto gia na doume pws akribws tha mpoun ola ta epipla gia na baloume kai ta autokollita.

Koritsia paw gia kafedaki....

filakia polla tha ta poume argotera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΗΡΑ ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΧΟΝΤΡΑ ΤΑ ΕΒΡΑΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΟΥΝ Κ ΜΕΤΑ ΕΡΙΞΑ ΛΑΔΙ ΣΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΙΣΑ ΛΙΓΟ Κ ΜΕΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΚΕΝΑ Κ ΕΡΙΞΑ ΑΥΓΑ ΜΑΤΙΑ..ΑΛΑΤΙ ΠΙΠΕΡΙ!Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΚΟΡΥΖΟ ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΟΧΙ ΝΥΣΤΗΣΙΜΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΕΧΘΕΣ ΠΗΡΕ Η ΣΑΝΤΥ ΑΛΛΑ ΔΥΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ..ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΕΧΤΕΣ ΕΙΔΑΝ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΠΝΕΥΣΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...