Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

tsevoula μεγάλωσε πολύ η μπεμπουλα σου, μπραβο για το θέμα του γιατρου συμφωνώ με τα κοριτσια μην το αφησεις για τον 9ο ψάξε απο τώρα.

Νάνσυ μια χαρά τα διδυμάκια σου, εσύ να μην κουράζεσαι πολύ!

Ναταλάκι πολύ μεγάλωσε το μπεμπάκι σου και σενα, για το μαγνησιο δεν ξέρω γιατι δεν πέρνω το ασβεστιο ομως γιατι να το σταματησεις το περνεις για να μην τραβά το μωρό απο σενα. Ξέρω οτι εγκυμονούσες και θηλάζουσες γυναικες θέλουμε γυρω στα 1000-1500mg ασβεστιου την ημέρα, φροντισε να πέρνεις αρκετό απο τις τροφές τουλάχιστον αν το σταματησεις.

Ελενα ωραια η κουνια σας με το καλο να δεις σημερα το κοριτσάκι σου. Μαρακι και εσύ το ιδιο.

Ολα καλά να πηγαινουν κοριτσια για ολες μας και να παρουμε τα μωράκια μας αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Euxaristw Kangaroo. Sas diabazw koritsia apla me auto pou egine sti Xristina den exw

oreksi na sxoliasw. Sumfwnw me ti Nancy na afierwsoume tin imera stin Xristina kai apla

na proseuxithoume oles mas na mporesei na parei dunami gia na to antimetwpisei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου εχ παθει την πλακα μου με το χριστινακι μας... το μυαλο μου δεν μπορει να φυγει απο τα λογια της.... εγω συνεχιζω ακαθεκτη το σιδερωμα αφου ειναι παρα μα παρα πολλα και μετα θα ξεκινησω τα καθαρισματα....

ναταλιτσα δεν περν ακομη μαγνησιο μαλλον τωρα θα μου το ξεκινησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou eixa toso kairo na mpw kai epesa panw se auto to dusaresto gegonos!!! xristinaki mou lupamai para polu einai polu duskolo auto pou pernas euxomai o theos na sou dwsei dunami kai kouragio den xerw ti allo na grapsw koritsia epesa polu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα όλο χαρά να διαβάσω τα νέα μας,αλλα τελικά συνειδητοποιησα πως δεν ειναι τίποτα μα τίποτα δεδομένο στη ζωή..

Χριστινάκι μου μαζεψε το κουράγιο σου,κι ευχομαι να σας δυναμωσει ολο αυτο και σαν ανθρωπους και σαν ζευγάρι.Θα ερθει το μωρό σας συντομα και θα μείνει,δεν θα σας αφησει ο θεουλης έτσι.

Δεν τα πάω καλά γενικά με τα λογια σε τετοιες περιστάσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω βρε κορίτσια δεν έχω για τίποτα όρεξη.Θα το ρίξω στο σίδερο για να ξεχαστώ.

Καλή συνέχεια σε όλες μας και να πάνε όλα κατ ευχήν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sygnwmi vre koritsakia mou pou sas xalsa thn hmera...kai poio polu giati mazi mesas stenaxwrithikan kai ta mwrakia mestis koilitses...pragmatika sas eyxaristw oles apo kardias...kserw oti den mporeite na kanete polla alla akoma kai ta logia sas einai parigoria..eytixws(tropos tou legeisn alla pali kala pou den tha traviksie polu akoma to martyrio ayto...)avrio tha paw na dw ton paidinevrologo kai meta tha kanw eisagwgi kateytheian sto attiko...to paogevma tha paw sto giatro mou na mou eksigisie tin diaidkasia alla pragmatika thelw mono na koimithw kai na ksipnisw otan ola ayto tha exei teleiwsei...aki den ennow thn diadikasiaths diakopis...makari na mporousa na ksipnisw kai na eimai pali eguos...den kserw an tha kataferw na stathw grigora sta podia mou pio polu gia ton antra mou thelw na ta kataferw pou prospathei toso polu na afisie sth akri thn diki tou apwlia kai na me sthriksie kathe lepto...den perimena pote oti sthn arxi akoma tis zwis mas tha eprpe na antimetwpisoume kati toso vary...o ponos den antexete re koritsia mou...prospathw kathe lepto pou pernaei alla einai sa na aimoragw mesa mou...thelw na ourliaksw kai sygratoume gia ekeinon...xthes prospathontas kiekienos na sinelthei mou eipe oti i manoula tou pou exie pethanei ithele ena egonaki gia parea kai to pire kai twra tha mas steilei kiemas ena edw..makari na mporesw na ta kataferw grigora kai gia tous duo..alla re koritsia...pws tha apoxairetisw ton mpempouli mou mou lete...pws tha zisw twra me adeia koilitsa kai adeia psixi otan exw niwsei ola ayta...syggnwmi kai pali sas zhtw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου......... μπηκα ολο χαρα να σας πω τα νεα μου και προσγειωθηκα αποτομα..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Χριστινακι μου....... οτι και να σου πω ειναι λιγο...... κλαιω απο την ωρα που διαβασα την ιστορια σου.......ειμαι σιγουρη πω οτι και να σου γραψουμε ο πονος δεν φευγει τοσο γρηγορα και ευκολα..... ειναι κατι που θα το περασετε μονο εσυ και ο αντρας σου γλυκια μου........το μονο που εχω να σου πω ειναι το οτι πρεπει να αφησεις τον εαυτο σου να περασει απο ολα τα σταδια της απωλειας. Μονο ετσι αφου πιασεις πατο θα μπορεσεις να ανεβεις καλη μου. Κλαψε και βγαλε ολα τα συναισθηματα σου....... οτι χρειαστεις ξερεις οτι εχεις πολλες αγκαλιτσες ανοιχτες. Μακαρι να ημουν εκει να σου δωσω τη δικη μου.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pragmatika,xristinaki den exw logia!!!

mhn klais gia to oneiro pou exases apopse, vges apo th thlipsh sou kai to xamogelo sou swse....

den xathikan ta panta, mh lupasai, ki auto pou tha sou pw na to thumasai....

pisw apo tis nuxtas ti siwph pou se pagwnei....

panta mia kainourgia mera ksimerwnei!!!!

kouragio koukla mou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μην σε απασχολεί για μας. Ότι και να γίνει εμείς δεν είμαστε στην θέση σου. Εσύ έχεις σημασία τώρα. Πολύ ωραίο αυτό που είπε ο αντρούλης σου. Χαίρομαι που έχεις κάποιον να σου συμπαραστέκεται και αισιοδοξώ ότι θα το ξεπεράσετε και θα βάλετε σκοπό να ξαναγεμίσετε την κοιλίτσα σου με ένα πλασματάκι που θα ζητάει και αυτό με κλωτσιές την αγάπη σας και την προσοχή σας. Εύχομαι να τελειώσει το συντομότερο η διαδικασία. Πες μου κάτι Χριστινάκι, μήπως ρώτησες μετά από πόσο καιρό μπορείς να ξεκινήσεις πάλι προσπάθειες? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα για λίγο να σας διαβάσω και ποτέ δεν περίμενα ότι θα διαβάσω τέτοια νέα ανάμεσά μας. Χριστινάκι μου γλυκό με έχεις συγκινήσει πάρα πολύ, πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω για να σου απαλύνω τον πόνο και την θλίψη σου...Το μόνο που μπορώ να πω είναι να είσαι δυνατή όσο μπορείς, αν θέλεις να ξεσπάσεις ξέσπασε να το βγάλεις από μέσα σου...ότι ο χρόνος θα απαλύνει την απώλειά σου!Σας εύχομαι ολόψυχα πολύ σύντομα να έρθει ένα μωράκι υγιές που θα σας κάνει τρισευτυχισμένους! Εμείς είμαστε εδώ όσο μπορούμε να σε στηρίξουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια!

χntinaki κουραγιο κορίτσι μου!εμεις μπορουμε να σου συμπαρασταθούμε και γράψε μας καθε σου σκέψη αλλά πάνω απόλλα και όλους να το θυμάσαι αυτό εσυ πρέπει να βοηθήσεις τον εαυτό σου! παρακολουθώ και διαβαζω συνέχεια το θεματακι μας αλλά αν εχεις παρατηρήσει δεν σχολιαζω συχνα. κι αυτό γιατί το καλοκαίρι (το χω ξαναπει βεβαια) εκανα και γω διακοπη κυησης στην 24 βδομάδα!Οπότε τωρα θέλω να χαρώ αλλα δεν μπορω να πεταω στα συννεφα, ειμαι συγκρατημένη και καθε βδομάδα που περνάει απο την τωρινη εγκυμοσυνη φευγει και ενα βάρος!κουράγιο και αν το θέλεις θα δεις οτι θα ξαναμείνεις γρήγορα εγκυος!

ειμαστε εδω να το θυμασαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομη καθαριζω και τωρα ξαναπιασα το σιδερο απλως μπηκα να δω καμια εξελιξη.... το απογευμα μαλλον θα ερθει η μικρη στο σπιτι και γιαυτο κανω δουλειες οσες προλαβω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..μπηκα να σας πω τα νεα κ επαθα σοκ..χριστινακι μου σας ευχομαι να εχετε δυναμη κ κουραγιο γι'αυτο που περνατε κ ευχομαι ο θεος να σας δωσει συντομα ενα υγιες μωρακι στην αγκαλια σας..δεν ξερω τι αλλο να πω.. :cry: απ'την στιγμη που το διαβασα με φευγουν τα δακρυα :cry::cry: ..λυπαμαι παρα πολυ κ οπως ειπαν κ τα κοριτσια οτι θελησης να πεις εδω ημαστε.. πηγα στον γιατρο σημερα κ η μπεμπα ειναι 2κ. ολα καλα πανε..οσο για το οικονομικο μου ειπε να μην αγχωνομαι κ αν θελησω να γεννησω τελικα κλινικη θα του τα δινουμε σιγα σιγα τα δικα του..ναταλιτσα μια χαρα ο μπεμπης σου..εγω πινω κ 3 μαγνησιο κ 1 ασβεστιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( .....................

Ακομη δεν μπορω να το συνειδητοποιησω το "κακο" που συνεβη στην παρεουλα μας βρε κοριτσια........ Χριστινακι μου προσευχομαι για σενα και τον αντρουλη σου να σας δωσει δυναμη η Παναγιτσα........

Ποσο δυσκολο μου ειναι να σας πω τα δικα μου νεα...... Συνοπτικα θα σας πω οτι η εξεταση πηγε πολυ καλα. Το μωρακι μας ειναι μια χαρα δοξα τω θεο, ειναι 100% κοριτσακι και η ημερομηνια τοκετου ειναι η ιδια, 17 Αυγουστου.

Εγω ειμαι επισης καλα, οι εμετοι σταματησαν, εβαλα και 3 κιλα, η καμπυλη ζαχαρου βγηκε πολυ καλη, η εξεταση για τον θυρεοειδη επισης καλη, 3,25 η τιμη της THS, μονο ο αιματοκριτης ειναι χαμηλος 30,5 αλλα λογω του στιγματος ειμαι καλα (σιδηρος 122) οποτε δεν χρειαζεται να παρω καθολου σιδηρο.

Σας διαβασα οσο προλαβα και επειδη οι πιο πολλες συζητησεις αφορουν στις αγορες σας και τις ετοιμασιες σας, ολα με το καλο κοριτσια μου. Επισης χαιρομαι πολυ που διαβαζω οτι ολες ειστε καλα και τα μωρακια σας ακομη καλυτερα :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia, simera parolo pou eidame tin mpempa mas h diathesi mou einai opws ton kairo.

Exw sto mualo mou to Xristinaki.

H mpempa mou einai kala alla nomizw tha bgei miniatoura. 1.150 grammaria.

Mou eipe o giatros omws oti ola einai kala kai megalwnei kanonika 1-2 imeres pio mikri einai.

Auta.

Elpizw aurio na ksimerwsei mia kaliteri mera gia olous kai siga siga h Xristina na ksanabrei to kouragio na sunexisei na paleuei kai na kanei suntoma ksana to thaumataki tous. Xristinaki auto pou eipe h Kikitsa, pou to exei perasei einai ena kalo paradeigma gia na pareis kai esu kouragio kai na kaneis mia nea arxi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα καλα ειναι..σε αυτην την βδομαδα τοσο περιπου ηταν κ η δικια μου.. σε κανα 2 βδομαδες θα δεις μεγαλη διαφορα.. χριστινα συνεχεια στο μυαλο μου εισαι.. οπως κ ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...