Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λια για να πω την αληθεια εγω δεν το εβαζα το μαξιλαρακι..στο χρονο αν θυμαμαι καλα το ειχα βαλει..αχ ναι βρε κοριτσια...κ εγω πολυ ξεχναω. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A mpempoula o dikos sou einai? Giati stin kliniki pou tha gennisw egw ton akouw oti erxetai sunexeia.

E tote den erxesai Xania? :)

Esu logw kaisarikis ksereis idi pote tha genniseis h oxi akoma?? H den tha kaneis kaisariki?

Alla kai pali eimai polu pio prin apo sena opote de nomizw na gennisoume mazi.

9 1/2 ebdomades diafora exoume.

Bre den pira kanena minima pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thelo na einai sti genna, tou exo empistosuni ;) ego exo akoma 18 ebdomades prota o theos na pane ola kala. me kaisariki tha genniso stis 14/08 an ftaso mexri ekei kai den genniso noritera :?

to onoma tou eksosomatikou mou einai euripidis mantoudis des to site: http://www.gennima.eu/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΑ.ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Η ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΟΥΑΡΕΣΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ..ΧΙΧΙ.ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΑΚΟΜΑ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΘΟ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ.Κ ΕΣΕΝΑ ΕΛΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!

ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.430 ΓΡΑΜ.ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ 416 ΤΟ ΑΓ

ΟΡΙ.ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΤΡΩΓΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Η ΚΟΡΗ..ΧΑΧΑ

Κ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ..ΧΑΧΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΦΩΤΟ.ΑΛΛΑ ΓΕΛΑΓΕ ΚΙΟΛΑΣ!!ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΝΑΝ ΜΕ ΟΣΑ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΜΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ Κ ΜΕ ΑΥΤΟ..

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ Κ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ!ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΕΤΡΗΣΑΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΕΥΤΥΧΩΣ..ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙΞΕΙ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΟΥ Ε ΜΗΝ ΔΕΙΧΝΩ Κ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ!ΧΑΧΑ

ΕΣΤΕ ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ Η ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ Κ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΝΑΙ 2!ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΠΑΣ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΑ.Κ ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΛΕΙΨΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΗΣ ΠΑΙΡΝΩ..ΜΕ ΠΑΝΕΣ ΑΛΛΑΞΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΑΛΑ ΦΑΓΗΤΑΚΙΑ ΚΤΛ.

ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΑΚΟΥΑΓΙΑΖ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ..

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΕ ΚΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10 ΔΕΝ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΕ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΑΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ..ΠΑΡΑ ΚΑΘΟΤΑΝ Κ ΕΒΛΕΠΕ ΑΜΑΞΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΑΝΤΡΕΣ..ΧΑΧΑ

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες!!!! Και γω αποψε εκανα τον υπερηχο μου και ετσι πηρα την δοση μου :D

Μια χαρα η μπεμπουλα μου 830γρ :D .

Γεια τους δυνατουσ πονους στα"χαμηλα" μου ειπε δεν ειναι τιποτα και ισως να το εχω μεχρι κ το τελος με πιθανοτητα να γινει και πιο δυνατος ο πονος :o (ανοιγουν ολα).Για συσπασεις τελικα δε μου ειπε κατι εφοσον δεν εχω πονους περιοδου κ πετρωματα

Εν τω μεταξυ πολυ βροχη την ωρα που πηγαινα στο ραντεβου

Πηρα βαθια ανασα κ ζητησα κ γω το ιστορικο μου αλλα ρε κοριτσια γιατι ενιωθα ασχημα δε μπορω να καταλαβω.Τελικα μου πε να παω κ τον αλλο μηνα κ μετα να αλλαξω(μου λεγε κι οτι καλυτερα να παω σε αλλον γιατρο στον μηνα μου γιατι δεν ξερουν απο τωρα οι γιατροι ποτε θα χουν καλοκαιρ.αδεια!!! :roll: ).Εε δεν το πηρα το ιστορικο,απο αυριο ομως θα παρω να κλεισω ραντεβου με 2 γιατρους κι μολις καταληξω που θα γεννησω θια παω να παρω κ το ιστορικο μου.Ειναι δυνατον να παω ετοιμογεννη σε αλλον και να πω καλως με δεχτηκατε//????

Καλε πηρα 4 κιλα κ δεν το χω καταλαβει.....αλλα μια χαρα μου ειπε... 8-)

Πολυ ωραιο το δωματιο ελενα,με το καλο να το γεμισει με φωνουλες κ γελακια η μπεμπα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι πτώμα δεν μπορώ να σχολιάσω τίποτα,θα τα πουμε αύριο, μπήκα να πώ μια καληνύχτα!

Η κουνια σου Ελενα μου κλείνει το μάτι, είναι πολύ καλή αγορά, άρεσε και στον αντρα μου. Πεμπτη ταξιδεύουμε ευτυχώς..

Φιλάκια,καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!

Πιθανότατα να κοιμάστε γιατί είναι 5:30 αλλά είπα να μπω να σας πω καλημέρα!!!!Είμαι ξύπνια από τις 3:20 που ξύπνησε μια φορά ο μικρός και δεν μπορώ να κοιμηθώ...έβλεπα τηλεόραση (ένα ντοκιμαντέρ στη nova) αλλά σταμάτησε η μετάδοση, πήγα έξω να δω και ναι ΧΙΟΝΙΖΕΙ :o:o:o:o Βέβαια νυχτιάτικα σιγά να μην πάω να καθαρίσω το πιάτο...Αν είναι δυνατόν! Φέτος ήταν από τις χειρότερες χρονιές!!!Τώρα κοίταξα και την θερμοκρασία στο meteo 0,4 βαθμούς! Μου αρέσει που οι γονείς μου πήραν κατσικάκι για σούβλα το Πάσχα... :? (κάθε χρόνο πηγαίνουμε στο χωριό και ψήνουμε στην αυλή).

Νάνσυ μπρόβο για τα μωράκια σου!!!!!!Αλλά βρε κορίτσι μου κάθησε να ξεκουραστείς και λίγο...εσύ το έχεις μεγαλύτερη ανάγκη από εμάς μιας και έχεις δύδιμα!!!Οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ...σιγά - σιγά όλα θα γίνουν!

Tsevoula μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε, αλλά καλύτερα να πας πιο νωρίς σε άλλον γιατρό αφού σκοπεύεις να αλλάξεις...στον 9 λίγο αργά μου φαίνεται πως είναι, γιατί από τη στιγμή που μπαίνουμε στον 9 μπορεί να έρθουν τα μωράκια μας, δε σημαίνει πως όλες θα φτάσουμε τις 40 εβδομάδες!

Lia δε σε ξεχνάμε κορίτσι μου! Πολλές φορές δεν προλαβαίνω να τα σχολιάσω όλα ή ξεχνάω πολλά πράγματα όταν διαβάζω αρκετές σελίδες...η παιδίατρος θυμάμαι μου είχε πει ότι δεν βάζουμε μαξιλαράκι...απλά όταν τον είχα μέσα στην καλαθούνα έβαζα μια πετσετούλα κάατω από την καλαθούνα (στην άκρη που ήταν το κεφαλάκι) έτσι ώστε να να έχει μια μικρή κλίση, το ίδιο έκανα και το βράδυ στην κούνια του (δηλαδή κάτω από το στρώμα μια πετσετούλα διπλωμένη). Μου είχε πει για μαξιλάρι μετά τα 2 αν θυμάμαι καλά.

Θα τα πούμε όταν ξυπνήσετε!!!!!!!!!Φιλάκια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou sas grafw me to zori...mono kai mono giati kserw oti kapoies tha anisixisete pou xathika toses meres...kai tha exete dikio...sygnwmi pou tha sas xalasw to omorfo klima..distixws den tha eimai sthn parea sas pia...opws katalavainete i b epipedou den phge katholou kala...to mwraki mas htan gemato ekpliksies kai oxi eyxaristes...kanontas tin exetasi loipon vrhkame oti o mpempoulis mas(nai telika einai agoraki...)exei kapoio provlima ston egefalo..agenesia mesoloviou mas to eipan to opoio syndeete me nevrologika syndroma kai sthn periptwsi mas einai thema kataskevastiko afou den exoume khronomikothta se tipota kai oi exetaseis mas oles htan kales..kati den egine swsta leei kata tin dhmiourgia tou egefalou...thn deytera loipon pernontas ena efialtiko sk pou meta vias kratithikame orthioi me ton antra mou phgame na agorasoume mia teleytaia elpida kanontas magnitiki emvriou sto iaso me thn kyria xlapoutaki(monadiki sthn ellada pou to kanei ayto...)to apotelesma htan polu xeirotero apo ayto pou eixe deiksei i b epipedou...vrethikan parapanw evrimata apo ayta pou eixame dei...2 giatroi loipon htan kathetoi!!!ara oi epiloges mas eixan pia eksantlithei...dystixws den exoume to kouragio na feroume ston kosmo ena distixismeno paidi mh exontas tin oikonomiki anesi na to sthriksoume kai opws prepei...koritsia eyxomai olopsixa kamia manoula mhn zisei ato pou pernaw egw twra...giati enw prospathoume na to paroume apofasi me ton antra mou oti mesa se mia wra irthe oli mas i zwi toumpa exw mesa enan mpempouli pou aptin paraskevi les kai to katalavinei kai kinite synexws sa na thelei na mou dilwsei entona th n parousia tou...den mporw na sas perograpsw thn katastasi...exoume paramorfwthei apto klama kai mesa kai eksw...kai to kako einai oti exoume tyxei se periodo pou den tha prolavoume prin to pasxa na proxwrisoume sthn diakopi kiisis kai tha prepei na parateinoume kiallo ton efialti...thn tetarti exoume rantevou me paidonevrologo gia na mas exigisei akrivws ta syndroma me ta opoia syndeete to kako pou mas vrike mono kai mono giati o giatros mou epimenei oti prepei na to kanoume gia na mhn mas dhmiourgithoun amfivolies kai tipseis giayto pou tha ginei...dne kserw omws an exoume thn psixiki dynami na to antimetwpisoume kai ayto...pragmatika den kserw ti tha kanoume..o monos logos pou den katareoume einai o enas gia ton allon...sas zompi kikloforoume mesto spiti...kai kathe fora pou niwthw ton mikro einai sa na mou mpigoun to maxairi stin kardia...to mono pou theloume einai na mporesei na proxwrisei i diadikasia gia na prospathisoume na proxwrisoume parakatw...kai na ksanaprospathisoume na kanoume thn oikogeneia pou toso oneirevomaste...

sas eyxaristw oles pou toso kairo me agaliasate kai me sthriksate sta dyskola sas eyxomai olopsixa na kratisete me xara ta mwrakia sas kai otan ayto ginei dwstetous ena filaki kai apo mena...na prosexte polu ta paidakia sas kai na ta agapate...filia polla stis koilitses....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..δεν περιμενα ποτε οτι θα εμπαινα στο φορουμ κ θα διαβαζα κατι τοσο ασχημο...με πηραν τα κλαματα..κοριτσακι μου τι να πω..δεν ξερω..εμεις γραφαμε διαφορα κ εσεις περνας τοσο μεγαλο γολγοθα κ μαλιστα τετοιες μερες..λυπαμαι παρα πολυ..σου ευχομαι ολοψυχα να βρεις την δυναμη να προχωρησεις!!ειναι τρομερα δυσκολο να βρεθεις σε αυτη την κατασταση..κ αφου οι γιατροι σου απεκλισαν καθε ελπιδα..τι να πω!ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!απορω γιατι βρισκομαστε πολλες φορες αντιμετωποι σε τοσο δυσκολες καταστασεις..σε φιλω..να σαι δυνατη κ να προσεχεις τον εαυτο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egrafa egrafa sxoliaza kai molis eftasa sto teleutaio minima pagwsa...ta esbisa ola.

Xtinaki mou den exw logia, euxomai apla h Panagitsa pou perase tosa autes tis imeres na sas boithisei....olopsuxa sto euxomai. Lupamai polu. Tha sou pw mia mikri istorioula me tin elpida na se boithisei ligo. Kapote pou perasa kati polu duskolo me tin ugeia mou kai asximo, irthe mia gunaika tis ekklisias na me dei kai mou eipe "pote min rwtiseis to Theo, giati mou to esteiles emena auto, apla pes tou, afou mou to esteiles Thee mou boithise me na to kseperasw". Auto ekana kai sunexizw na to kanw.

Twra o ponos sou einai megalos, apla euxomai kapote na mporeis na to les kai esu auto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Δεν το φανταζόμουν ότι θα έχουμε τέτοιο δυσάρεστο γεγονός στην παρέα μας..Χριστίνα, χωρίς να σε ξέρω, να ξέρεις πως λυπάμαι πάρα πολύ και το μόνο που μπορώ να σου ευχηθώ είναι δύναμη και κουράγιο σε σένα και τον άντρα σου,δεν φταίτε εσείς και δυστυχώς η ζωή σας έκανε μία δυσάρεστη έκπληξη. Θέλω να σκεφτείς όμως ότι μέσα στην τόση ατυχία, ήσασταν τυχεροί μιας και υπάρχουν τόσες εξετάσεις που σας το αποκάλυψαν τώρα και δεν είναι κάτι που είναι κληρονομικό ή κάτι σχετικό. Σφίξε τα δόντια αυτές τις μέρες και θρήνησε για το παιδάκι αυτό όσο νομιζεις ότι σου χρειάζεται για να μπορέσεις μετά να σταθείς στα πόδια σου.

Κορίτσια δεν θέλω να πώ σήμερα τίποτα άλλο...

Χριστίνα να προσέχεις τον εαυτό σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki εχω παγωσει,δε ξερω τι να γραψω.Η σκεψη μου ειναι διπλα σας κ η ευχη μου να φανειτε δυνατοι και αυτες οι Αγιες μερες να σας δωσουν την ελπιδα κ το κουραγιο να προχωρεισετε μπροστα.

Ειναι πολυ δυσκολη η αποφαση το καταλαβαινω.

Σφιξε τα δοντια κοριτσι μου κ κρατηθειτε με τον αντρα σου χερι χερι σε αυτην την δυσκολη διαδρομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου τι να πω δεν εχω λογια.... μολις διαβασα το ποστ σου και εχω παγωσει.... οτι και να ειναι το παν ειναι να ειστε μαζι ενωμενοι με τον αντρα σου και να το αντιμετωπισετε και αυτο οποια και ναναι η εξελιξη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μονο που μπορουμε να κανουμε εμεις ειναι να σου σταθουμε εστω κ ετσι..εαν νιωσεις την αναγκη να μασ μιλησεις εμεις ςεδω ειμαστε..σιγουρα ολα τα κοριτσια θα ναι συμφωνα να αφιερωσουμε την μερα μας για σενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax xristinaki mou den exw logia exw pagwsei k tremo olokliri ti kako einai auto sou euxomai kouragio k na eiste konta me ton anta sou wste na mporesete na to kseperasete k na perasete parakato..lupamai para polu.. k sigoura tha eimaste dipla sou ama niwseis tin anagki na mas miliseis... einai to pio duskolo pragma to opoio mporei na sumvei auti tin stigmi......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι :cry::cry::cry::cry: Δεν έχω να πω τίποτα παρά μόνο κουράγιο. Συμφωνώ με Νάνσυ να μας γράψεις αν νοιώσεις καλύτερα. Άλλωστε δεν έχω όρεξη να γράψω τίποτα άλλο. Ήταν και ένα μήνυμα για εμάς που αγχωνόμαστε με βλακείες. Τίποτα άλλο δεν έχει σημασία παρά η μέρα που θα πάρουμε στην αγκαλιά μας τα μωρά μας σώα και αβλαβή. Μόνο στα κοριτσάκια μας που είδαν τα μωρά τους θα γράψω. Νάνσυ μου όλα ωραία με τα μωράκια σου και τα κιλάκια τους καλά. Tsevoula κοντεύει το κιλό η κούκλα σου. Με το καλό και οι 2 να τα πάρετε στην αγκαλιά σας. Επίσης, να ευχηθώ πάλι σε όλες μας να πάνε όλα καλά με ότι άλλες εξετάσεις έχουν μείνει για την καθεμιά μας και να φτάσουμε σε ευτυχισμένο τέλος. Επίσης, θα ευχηθώ για το Χριστινάκι να περάσει γρήγορα η επίπονη αυτή διαδικασία και ο Θεούλης να της χαρίσει σύντομα ξανά ένα αγγελούδι που θα σφύζει από υγεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PRAGMATIKA DEN 3ERO TI NA GRAPSO EXO SOKARISTI K PRIN LIGO ELEGA GIA THN B EPIPEDOU POU 8A KANO STIS 30 APRILIOU XRISTE MOU VALE TO XERI SOU GIA OLES MAS XRISTINAKI SOU EFXOMAI NA SOU DOSEI O 8EOS DINAMI GIA NA ANTIMETOPISIS AFTO POU SAS SIMVENEI .... EIMAI POLY STENAXORIMENH EINAI TO MONO POU DEN EI8ELA NA AKOUSO GIA KAMIA MAS .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to sok den sas egapsa ta nea apo ton giatro mia xara einai o mpepis megalwse egine 1740gr k mou eipe na min kourazomai katholou mou edwse k yutopan gia tis suspaseis miso k magnisio k mou eipe oti mallon den tha ftasoume tis 40 evdomades... alla mou eipe na stamatisw to asvestio eseis pou pernete magnisio pernete k asvestio i oxi?

mina kali epituxia stin b epipedou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ στεναχωρεθηκα,χριστινακι μου. Ο Θεος να σας δωσει την δυναμη να ξεπερασετε αυτην την δυσκολια,να βρειτε κουραγιο και δυναμη και ποτε να μην απελπιζεστε θα σας ανταμοιψει και θα αποκτησετε την οικογενεια που ονειρευεστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι λυπάμαι πολύ για οτι βιώνεις αυτές τις μέρες, τα λογια βγαινουν δύσκολα...

ευχομαι να βρεις τη δυναμη και το κουράγιο να το αντιμετωπισεις και να έχεις την απολυτη υποστήριξη απο τους δικούς σου ανθρώπους, συμφωνώ απολυτα με οσα σου έγραψε η Ελενα, αυτές οι δυσκολιες ειναι για να γινομαστε πιο δυνατοι να βλεπουμε ποση δυναμη και θέληση έχουμε να αντιμετωπισουμε τέτοιες καταστάσεις και εν τέλει να γινομαστε καλύτεροι άνθρωποι.

Οσες έχουμε βιώσει μια απώλεια σε καταλαβαινουμε εν μερει γιατι πραγματικά έιναι πολύ διαφορετικός ο πονος οταν αυτό συμβαινει στην αρχή μολις έχεις ακουσει την καρδουλα να χτυπά και μετά να σταματά και διαφορετικός οταν αυτή η ψυχούλα δινει καθημερινά το παρον. Πάρε οσο χρονο χρειάζεσαι, θρηνησε για αυτη την ψυχούλα, θα ειναι πάντα στο μυαλο και στην σκέψη σου, ο πρώτος καιρός ειναι πραγματικά δύσκολος αλλά θα δεις που απο κει ψηλά θα σου στειλει το αδερφάκι του.

Ευχομαι σε λιγους μήνες να γεμισει πάλι η κοιλιτσα σου με ενα γερο μωράκι!!!

Εχεις μια πολύ μεγάλη αγκαλιά απο μένα :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια,χριστινακι εχω σοκαριστει κ πραγματικα δεν μπορω να γραψω.

σας ευχομαι ολοψυχα δυναμη κ κουραγιο,αυτα εχετε αναγκη αυτη την στιγμη.προσπαθησε να ηρεμησεις αν κ ξερω οτι ειναι δυσκολο κ ο θεουλης να σας δωσει δυναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maximaki ναι εγώ παίρνω και μαγνήσιο και ασβέστιο δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο. Εμένα μου είπε ο γιατρός ότι θα σταματήσω το μαγνήσιο την 34η εβδομάδα. Για το ασβέστιο δεν μου είπε τίποτα μάλιστα έχω την εντύπωση ότι μου είπε ότι θα συνεχίζω να το παίρνω και αφού γεννήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...