Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:):) γεια σας κοριτσια!!!!!!!! ελενα ειναι πανεμορφα!!!πολυ γλυκα σχεδιο κ τα χρωματα!!!!!!!! :):):) λοιπον λεω να τον πω αυριο τον γιατρο,οτι θα με κοιταει μεχρι τελους κ οταν με πιασουν οι πονοι να παω στο νοσοκομειο.δυστηχως κ να με παρακολουθησει αλλος στο νοσοκομειο,δεν ξερουμε αν θα εφημερευει οταν με πιασουν οι πονοι.φ.τ γεννησα το πρωτο..αν ηταν με καισαρικη οκ θα μπορουσα να κλεισω ημερομηνια στο νοσοκομειο που θελω.. παρεπιπτοντως εχω κ εγω πονακια στο (γατι) σαν να εχω φαι κλωτσια απο κατω.. αιμοραιδες κ εγω εχω... βγηκε αυτη την βδομαδα.. :cry: ναι καθε 10 μερες μεχρι τον 9ο μηνα..μετα καθε βδομαδα.πω πωωωωωωωω μπηκαμε στον 8ο μηνα..απιστευτο..θα μου λειψει πολυ η κοιλια κοριτσια:( ... αλλαξα κ φωτο την κοιλια!!!!!! :):)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι τέλειο το δωμάτιο και το χρώμα και η κούνια και το αυτοκόλλητο. Εγώ δεν έχω ακόμα πόνο στο γατί μάλλον γιατί ο μικρός μου δεν λέει να πάρει θέση. :lol: Λογικά όταν θα γυρίσει θα έχω. Αιμορροΐδες είχα από πάντα γίνονται από την δυσκοιλιότητα. Θα μου λείψει και μένα πολύ η κοιλιά αλλά λαχταράω ακόμα περισσότερο να αντικρίσω τον Στρατούλι μου. Ο καιρός είναι ότι πρέπει για 2 μέρες που θα κρατήσει για να ξεπλύνει λίγο την γύρη. Μ.Πέμπτη θα φτιάξει πάλι.

Επιτέλους σήμερα πήγε και πήρε την κούνια ο καλός μου. Αύριο θα την μετρήσω για να πάρω και στρώμα. Κορίτσια τι στρώμα πρέπει να πάρω? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia xairomai pou sas aresei!!

Aleka epitelous!!!! Tin balame! Ti asxetoi pou eimastan!

Euxaristoume polu gia tin analutiki sou eksigisi me fwtos, kala de tha to briskame me tipota apo monoi mas parolo pou einai toso aplo!

Este ponous den exw oute egw akoma...einai aparaitito na exoume kapoia stigmi ponous?

H mipws einai kai auto diaforetika ston kathe organismo?

Gia to stroma den kserw, emeis den to dialeksame einai auto pou itan mazi me tin kounia alla mas fanike kalo.

Edw twra rixnei karekles.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, ελπίζω να είστε όλα καλά!

Beboula συγχαρητήρια για την β επιπέδου, σου φυγε ένα αγχος!

Αφροδίτη, πιστεψέ με, σχεδόν όλους τους έχουν αγγιξει οι μειώσεις, εμεις με τον άντρα μου είμαστε 600 ευρώ μείον κάθε μήνα :evil:

Έλενα, η κούνια μου αρέσει πολύ και όλο το σύνολο, χρώματα τοίχου, αυτοκόλλητο, προίκα! Μεγειά! Αν δεν σου κάνει κόπο, βάλε μου το site που την παρήγγειλες (και την διάσταση της κούνιας αν την ξέρεις) γιατί και γω πρέπει σιγά σιγά να ψάχνω- ευτυχώς θα δώσουν λεφτά τα πεθερικά ;)

Αλέκα, είσαι θησαυρός για όλες, αν δυσκολευτώ και γω με κουνουπιέρα, θα έχω το manual σου!

Delphine, να το πεις στο γιατρό, δεν είναι ντροπή!

Συγνώμη αν ξεχνάω κάποια!

Εγώ σε λίγο θα πάω διαιτολόγο, έχω να πάω 3 βδομάδες, για να δούμε που βρίσκομαι!!Η θα κλάψω ή θα γελάσω!!

Πρέπει αύριο και μεθαύριο να ετοιμαστώ και για την Κρήτη που θα πάμε, όσο χαίρομαι για την εκδρομή μας, τόσο βαριέμαι την διαδικασία και το ταξίδι :?

Και γω έβαψα το μαλλί σήμερα και ανανεώθηκα λίγο.

Φιλιά, θα τα πούμε και μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου χαιρομαι που την βαλατε επιτελους (θα δειξω και τις φωτο στον αντρα μου για να ζηλεψει οτι τελικα τα καταφερες γιατι με κοροιδευε οτι δεν θα στα εξηγησω καλα αντρες τι να πεις....)

σταυρουλα μου με το καλο αφου ηρθε και η κουνια μια χαρα πας.... εγω πηρα το απλο που ηταν μαζι με την κουνια.... αν θες σε πιο καλο θα σου συστησω απο media strom να παρεις... παντως εγω εχω απλο και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη....

βρε μαρακι τη κοιλουμπα ειναι αυτη??? φτου φτου φτου μη τη ματιασω καιδεν κανει!!!

ναι και εδω βρεχει μαμωτο και δνε λενε να στεγνωσουν τα πρωτα ρουχα αρα το σιδερο αναβαλλεται για αυριο!!!!

αριαδνη μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.... και εγω θελω να τα βαψω αλλα που λεφτα.....

ααα ξεχασα να σας πω μου εστειλε μια κοπελα βρεφικα για αγορακι και αυριο θα παω να τα παρω και μετα θα δω τι θα μου λειπει για να πεταχτω στις βιτρινες εστω για τα βασικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς μας την δώσανε την κούνια. Μας δώσανε και το στρώμα αλλά δεν θέλω να το χρησιμοποιήσω. Θέλω να πάρω καινούριο γιατί το είχανε πολλά χρόνια στην αποθήκη τους τυλιγμένο μεν αλλά... Media strom ε? Δεν θα είναι ακριβό? :roll: Εγώ έλεγα να πάρω από κανένα mothercare.

Αλεξάνδρα τι χρώμα? Μπλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo polu koritsia mou... tora iremisa polu!!!

Aleka mou teleio to domatio eida tis kainourgies fotos kai einai super, bravo se sena kai ston antra sou ;)

Rapanaki me to kalo na kaneis kai esu tin b epipedou, ola kala tha einai ;)

Este me to kalo na labeis ta pragmatakia sas kai perimenoume foto bebaia. :)

Elena teleio kai esena to domatio, mpravo ;) perimenoume na doume kai ta upoloipa ;) sou eixa steilei me pm to onoma tou giatrou mou, to pires?

Delphine mou teleia i koilia sou, megali kai stroguli. ftou ftou. kai ego mallon tha genniso sto nosokomeio kai tha prepei kai ego na tou to po kapoia stigmi, mallon tha tsatistei alla ti na kanoume. i kliniki edo ekleise kai exoume mono to nosokomeio... allios prepei na pao xania!!! den exoume apofasisei akoma, otan mpo ston 7o tha prepei na ksero!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη τι μπλε στρωμα???? θα με τρελανεις.... δεν εχει μπλε στρωμα ολα ενα χρωμα ειναι!!!!

εκτος αν εννοεις τις κουβερτουλες θελω ασπρο με μπλε κεντημα-σχεδιο και γυρω γυρω μπλε κορδελα ή μπορντουρα

ααα αν δεν θες να δωσεις λεφτα ναι βρε παρε απο το mothercare μια χαρα ειναι!!!! το media strom ειναι φωτια και λαυρα(αν ηθελες καλο μιλαμε).... γιατι το δικο μου που ειναι "κουλακιωτης ορθοπεδικο στρωμα" μια χαρουλα ειναι τοχει κανει η μικρη καλο τεστ ντραιβ!!!

χριστινακι μου σιγα που δεν θα ηταν καλα τα αγορακια σου.... εσεις πως πατε απο ετοιμασιες??? το εβαψες τελικα το δωματιο???

αν ειναι να πας σε νοσοκομειο βρες τωρα που ειναι νωρις ενα γιατρο να σε αναλαβει στο νοσοκομειο απο τωρα και αν θες πηγαινε και στο δικο σου..... απλως να εχεις την πισινη με το γιατρο του νοσοκομειου για να τον εμπιστευτεις κιολας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboula ευχαριστα τα νεα σου!!! τα αγορια σου μεγαλωνουν μια χαρα!!!αχ μακαρι να μπορουσα να κλεισω κ εγω γιατρο στο νοσοκομειο :( ...2 εχουμε εδω..το ιπποκρατειο κ το παπαγεωργιου..αν θα παρει νωρις ο πεθερος την συνταξη,δλδ μεχρι τον αλλο μηνα θα παμε στην κλινικη κανονικα..γιατι η διαφορα θα ειναι γυρω στα 700 με 800ε..αυριο θα τον ρωτησω ποσα θα μασ παρει χωρις γεννα..αν μας πει ενα 1000 χωρις γεννα? μαλακια θα ειναι να τον αφησω για τα 400ε..ετσι δεν ειναι?ναταλια εχεις κ εσυ γιαρο σημερα ε?? αντε ολα καλα θα ειναι.. :) ελενα επιτελους ε.?? μεγια μεγια!!!!!!!!!!!!!! αχ ναι αλεκα..μεγαλωσε πολυ η κοιλια !!!η μπλουζα της πυτζαμα μου κοντυνε..δεν παιρνω αλλη..θα την βγαλω ετσι μεχρι τελους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω βαζω του αντρα μου να σου πω την αληθεια τις μπλουζες :lol::lol::lol:

αν ειναι να σε χρηματοδοτησουν εεεε μεινε με τον ιδιο αλλα σιγουρεψε το πρωτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni mou h kounia einai 1.5 x 80! To site legetai http://www.moroset.gr

kai sou tin ftiaxnei kai me allages an theleis giati tin ftiaxnoun autoi. Diladi egw auti pou eida itan aspri sketo kai tou eipa na kanei ta kagela zaxari kai dialeksa kai mia eikona tin opoia tin exoun zwgrafisei panw sto ksulo. H diki mou itan se prosfora mazi me to stroma kai tin proika 350 eurw. Pisteuw polu kali agora itan.

Delphinaki polu wraia koilitsaaaa!!! Nomizw pws exeis tin pio megali kai stroguli koilia!!

Mpempoula giati thes kliniki kai oxi sto nosokomeio sas?? Makria den peftoun ta Xania gia na ertheis na genniseis edw? Pantws einai enas rethumniwtis giatros pou erxetai edw kai ksegenaei apoti kserw. Rwta gia auton, den kserw to onoma tou alla to exw akousei. PM den elaba, tha to ksanakoitaksw!

Ariadni mexri pote tha meineis Kriti? Kai pws taksideuete? Akousa oti ta karabia mporei na apergisoun tis epomenes 2 imeres.

Aleka, o antras mou tis diabase tis odigies sou kai to ebale amesws! Pes tou antra sou oti den eixe dikio! A kai egw foraw mplouzes tou antra mou giati de ginetai alliws.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: σιγα μη την εβαζε ο αντρας μου ελενα... τοτε που ηρθαν να την στησουν μου δειξαμε πως στηνεται η κουνια, πως γινεται καναπες και πως μπαινει η κουνουπιερα! αυτα μου αρεσει να τα σκαλιζω....!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα θα τον πω τον γιατρο,οτι αν μας βοηθησουν συνεχιζουμε μεχρι τελος..αλλιως δεν νομιζω..λες να μου πει κατι?(οπως αποφασισε τι θελεις)? δεν νομιζω...θα δειξει..κ εγω αρχισα να φοραω του αντρα μου..τις κοντομανικες τα φοραω ανετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα λογικα θα σου πει "οτι θες κανε" δε πιστευω να ειναι τοσο αχαριστος.... ημαρτον

δε σε φοβαμαι μια χαρα θα του το πεις και γλυκα γλυκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphine τέλεια η κοιλιά φτου σου. Αλεξάνδρα άρα θες συγκεκριμένο σχέδιο για την κουβέρτα. Το έχεις δει κάπου? Εγώ φωτογραφία τώρα θα σας βάλω αφού τελειώσει το δωμάτιο τελείως. Ερώτηση. Βάζουμε και μαξιλάρι στο μωρό? Είχα την εντύπωση ότι δεν κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Delphine kai egw lew na tou to peis omorfa kai den nomizw na pei kati...

Aleka psaxneis sugkekrimeno sxedio gia koubertoula?

Este de nomizw na bazoume maksilari, egw ta exw giati ta eftiakse h pethera mou alla einai mono gia diakosmisi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι απαγορευεται μαξιλαρι στο μωρακι.... πιο μετα.... δηλαδη το βαζουμε μονο για να μας βλεπει οταν ειναι εντελως ξαπλα και παντα ξυπνιο πανω στο μαξιλαρι

ηθελα να δω τις τιμες απο τις κουβερτες! γιατι βρηκα σε καταστημα με ειδη ραπτικης και κεντας εσυ το σχεδιο πανω 55ευρω και επαθα εγκεφαλικο! ενω τωρα βρηκα ετοιμες με ωραια σχεδιακια γυρω στα 30ευρω!

χασαμε τη νανσυ σημερα τι να εγινε με το βαψιμο να εκανε τις ριγες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου δωσανε κουνια στρωμα,παντα,κουνουπιερα.μου εστειλε και η θεια ωραιοτατες κουβερτουλες,πικε,βαμβακερες και μαλλινες,ολα κεντημενα και πλεγμενα απο τα χερακια της!

Μου δωσανε και αντιπνικτικο μαξιλάρι,ειναι πολυ λεπτουλι,δεν μπορω να το βαζω σχετικα απο νωρις?Μολις σαραντησει και το παω στην κουνια του πχ?

Ρε κοριτσια πιανετε την παρλα και τελικα δεν μου λυνετε ποτε τις αποριες και θαβονται!!! Εχω τοσες και απο πριν!

ΕΕΕΙ!!Καντε με παρέα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia egw ksereis ti pathainw...diabazw diabazw kai skeftomai: tha sxoliasw touto tha pw kai keino kai meta grafw kati kai ksexnaw ola ta alla pou ithela na pw. xixi Ta prwta stadia tou alsxaimer pernaw giati auto to pathainw kai stin kathimerinotita, sikwnomai na kanw kati kai ksexnaw giati sikwthika!

Kai emena h pethera mou mou eftiakse kati panemorfa pike koubertakia kai panes kai sentonakia...opote twra lew na parw mono sentonia set forever friends gia tin kliniki, alla perimenw na paw na mou poun ti akribws tha xreiastw gia na ta parw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιακη μου γλυκο δε σε ξεχναμε εσενα ποτε απλως μες στη πολυλογια μας ειμαστε ολες οποιος θυμαται χαιρεται... δεν εχεις προβλημα μεχρι και μια βδομαδα να νηστεψεις.... εγω δεν εξομολογηθηκα ουτε νυστεψα πριν κοινωνησω η αμαρτωλη αλλα επειδη ειμαι εγκυουλα ολα συγχωρουνται....

αιμορροιδες θα φυγουν μετα τη γεννα μη ανυσηχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka mou bapsame to domatio kai balame kai ta autokolita alla liga itan telika kai perimeno na paro kialla gia na balo foto. meta to pasxa tha pame na parageiloume tis kounies kai to karotsi.

aurio tha kleiso rantevou sto nosokomeio me gunaikologo na eimaste etoimoi alla tha sunexiso na pigaino ston giatro mou. Elena o dikos mou giatros einai autos pou ksegennaei sta xania ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...