Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

ταισα τη μικρη και την εβαλα για υπνο, εφαγα και εγω (αλλα θα φαω κι'αλλο γιατι πειναω ακομα!). περασαμε μια χαρα στις κουνιες χαμος γινοταν αλλα εγω εκανα την παλαβη γκαστρωμενη δηλαδη εβαλα τη μικρη σε μια κουνια, επιασα και μια καρεκλα ναμαι κοντα της να την κουναω χωρις να σηκωνομαι και χαιδολογουσα τη κοιλια και τη μεση οτι δεν μπορω να σηκωθω... με αυτο το στυλακι μου επι μια ωρα καναμε κουνια μπελα και μετα φυγαμε!!!!

νανσυ βασανο η μικρη απ'οτι καταλαβα.... εμενα μεχρι στιγμης δεν εχει κανει ετσι.... καλα και εσυ δεν πηρες το καροτσι μαζι? εγω αν ειναι να ψωνισω την βαζω παντα στο καροτσι της με ενα χυμο και με το κρακερ της και καθεται κυρια μεχρι και τα ποδια σταυρωνει!

εσεις οι αθηναιες βρισκεται τα παντα στα ουτλετ, εδω για να βρεις μαρασιλ κατω απο 40αρι ειναι δυσκολο ως ακατορθωτο....

βικυ και εγω μοσχαρακι εκανα σημερα για εμενα και τη σαντυ αλλα με ρυζι ωραιο εγινε.... ο συζυγος ειναι και αυτος ξενοδοχουπαλληλος σαν και εμενα και το θεμα ειναι αν αλλαξει ξενοδοχειο υπαρχει πιθαοτητα να μη παρει ποτε τα λεφτα απο το ξενοδοχειο που εργαζεται....και ετσι ξαναπηγε στο ιδιο. ενω εγω με περιμενουν αυγουστο να παω η θεση μου υπαρχει και με μειωμενο ωραριο και μιση ωρα αρμεγματος στο ωραριο μου μεσα!!!! τωρα απο μειωσεις περιμενουμε και εμεις να δουμε τι θα γινει

μπεμπουλα παλι καλα που σου πηρε εγω τι να πω που πηρε απο τη προικα το παπλωμα μονο και εφαγα ολη την ελλαδα να βρω τα υπολοιπα και τα ακριβοπληρωσα κιολας.... καλα δεν μπορουν να καταλαβουν οτι χριαζομαστε καποια πραγματα αλλα αν δεν εχουν τη δυνατοτητα ας μας δωσουν 50ευρω να τα παρουμε μονες μας! και τωρα που μου το θυμησες αυριο να τσιγκλισω τη μαμα να μου φτιαξει πικε κουβερτουλα για το πετρο!

ναταλιτσα μου η σαντυ κανει ακομη στο φισερπραις μεσα καθεται δηλαδη στο κωλο της και την πλενω δεν θελει ορθια μεσα στη μπανιερα ή ακομα να καθησει στη μπανιερα.... θα σας βαλω φωτο οταν βρω το μαξιλαρακι απο το μπανακι!!!!

βρε σταυρουλα μια απορια εχω (ξανθια ειμαι) τα ρουχα που πλενεις για το στρατο που τα βαζεις μετα? εχεις συρταριερα???

παω να ξαναφαω και επανερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsia!!! Simera eskasa! Exoume 28 bathmous....alla me pianei kai mia psulokatathlipsei giati oti kai na paw na balw de mou mpainei tipota. Xtes me eixe piasei kai imoun amiliti oli mera, mia skeftomai oti kalokairiazei, ti tha foraw...edw oloi tha arxisoun na pigainoun thalassa (mi sas pw oti exoun arxisei idi...edw exoume full touristes apo twra kai exoun paei idi paralies!) telos pantwn, blakeies skeftomai alla me pernei apo katw. Xtes gia na niwsw kalitera afou den eixa tipota allo sokolatenio spiti mou efaga moni mou miso kilo makedonitiko xalba auton me ti sokolata mesa. Simera eimai ligo kalitera.

Este mou me geia ta rouxa!!

Bre Mpempoula pes tis kai su na mi sou leei ti pire afou de thelei na sta deiksei.

Nancy esu prepei na kleiseis thesi sto trelokomeio apo twra!! Egw twra den antexw na paw jumbo oute moni mou, poso mallon na trabaw kai ena zizanio!

Exw arxisei kai fouskwnw polu kai olo lew tou antra mou ma pou tha ftasei akoma auti h koilia an einai na megalwnei toso grigora!

Koritsia exw kai ena euxaristw neo, simera irthe h kounia, mazi me to strwma (polu kalo) kai tin proika pou mou ekanan dwro!! Telika h proika einai wraia, einai kitrini me roz arkoudakia. Gia dwro kali einai!

Akoma de mporw na pistepsw oti ola auta ta pira mono me 350eurw. Tha ta stisoume to bradu, giati o antras mou twra koimithike. Ebala kai tin proika na plithei...tin kounoupiera den tin ebala mesa giati fobamai mi skistei to touli, mallon sto xeri tha tin plinw. Eseis pws tin plenete??

Auta ta nea mas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου βλέπω το έχουμε ριξει στις αγορές οι περισσοτερες. Και εγώ πάλι σήμερα πήρα ρουχαλάκια για τον μπεμπη δυο μπλουζάκια με μακρυ μανικι,μια σαλοπέτα καλοκαιρινη ενα μπουφανάκι με κουμπάκια φθινοπωρινό και ενα μπουφάν χειμωνιάτικο για ολες τις εποχές και σε ολα τα νουμερα :lol::lol: . Πήρα και για μενα ενα πουκαμισάκι :D

Καλοφορετα να ειναι τα πραγματάκια για τα μωράκια μας.

Αφροδιτη ευτυχώς ολα καλά να ξεκουράζεσαι οσο μπορεις!

Σταυρούλα με γεια τα ρουχαλάκια, θα σου γραψω και τις τιμές ξεχωριστά και μου λες αν θες περισσοτερες πληροφορίες. Τα σελτεδάκια μπαινουν κανονικότατα στο πληντύριο.

Αλέκα και εμένα συμπλήρωσε στην λιστα οτι θα ξαναδουμε τον μπέμπη 2/5, Λια πάλι μαζί :lol::lol::lol: να δεις κάτι μου λεει οτι θα γεννησουμε και την ιδια μέρα!!!

beboula τι κολλημα έχει η πεθερά σου και δεν στα δειχνει :o

Βικάκι σήμερα θα ειχε οντως πολύ κοσμο καλυτερα που έκατσες. Για την δουλεια υπομονή και για την μειωση του μισθου δυσκολα μεν γιατι αλλιως πρεπει να τα υπολογιζεις τώρα αλλά να λες παλι καλά που έχεις δουλεια.

Νάνσυ δεν τα κάνουν αυτά τα λάθη...στην ηλικια που ειναι τα μικρά μας ειναι οτι χειρότερο να τα περνεις μαζί, εμεις εχουμε καταργησει και το καροτσι εδώ και πολύ καιρό και δε λεει με τιποτα να παμε οι δυο μας σε μαγαζια με ρουχα, τώρα τελευταια ουτε σουπερμάρκετ δεν μπορώ να πάω. Σημερα ειχα και την μαμά μου μαζι οπου την κυνηγαγε ή την έπερνε και βγαιναν λιγο έξω. Ξεκουράσου οσο μπορεις.

Μαράκι και εσυ καλή ξεκουραση δεν ειμαστε για βαριες δουλειες τώρα.

Ναταλια για την μπανιερα θα δεις πως βολευεται το παιδι και πως εσύ φυσικά. Εγώ ειχα μπανακι αλλαξιερα και την έκανα εκει μπάνιο μεχρι που πηγε περιπου 9 μηνών, μετα αφου στεκοταν καλά στον ποπο της και μεχρι σήμερα την κάνω μπάνιο μεσα στην μπανιερα με αντιολισθητικό πατάκι με καθισματάκι, το ειχα παρει απο το mothercare. Στο κολυμβητήριο ομως που την πηγαινω στα αποδυτήρια εχει τις μπανιεριτσες που πουλάει το jumbo, έ μια χαρά χωράει και κάνει μπανιο και σε αυτές.

Αλεκα μια χαρά στις κουνιες μια ώρα την ειχε στην κουνια εμενα ουτε τρια λεπτά να κατσει πεφτει τρελο τρεξιμο, στην δικιά μου δώς της κουβαδάκια φτιαράκια και μπορει να παιζει με τα χαλικια με τις ώρες, τοτε μονο κάθομαι για λιγο στο παγκάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εδω σημερα κανει τρελη ζεστη αν και το πρωι ειχε συννεφια!!! με παρεσυρες με τη σοκολατα και τρωω κρακερ με μαρμελαδα φραουλα....

καλωριζικα καλωριζικα τα πραγματακια σας.... εγω τη κουνουπιερα τη πλενω στου πλυντηριο στο προγραμμα πλυσιμο στο χερι 30βαθμους χωρις στροφες και δεν εχει παθει τιποτα... σιγα μη πλυνω στο χερι εγω τιποτα!!!!

αντε θα περιμενουμε να δουμε και το δικο σου δωματιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα εγω εχω μεινει πισω στις αγορες.... κατσε δε θα πληρωθω θα τρεξω και εγω να ψωνισω αντε γιατι ζηλευω....

κατερινα μου ακομη δεν την εχω παει εκει που ειναι ο αμμος με τα κουβαδακια... μονο μεχρι την τσουλιθρα αλλα και παλι κουραζομαι! :lol::lol:

παω για νανι.... φιλακια τα λεμε το απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον για οποια ενδιαφερεται ειναι οι τιμές στο Ιασώ στις οποιες ΔΕΝ συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ 13%. Ειναι νοσήλια για 4 ημέρες έξοδα χειρουργείου, γενική νάρκωση ή επισκληριδιος, βασικές εξετάσεις της μητέρας και του νεογνού, υλικά και φάρμακα άμεσα συνδεδεμένα με φυσιολογικό τοκετό και καισαρική τομή.

Φυσιολογικός Καισαρική Φυσιολογικός Καισαρική

3κλινο οικονομική θέση 1650(+150) 1850(+150) 950 950

3κλινο superior 2100 2300 1200 1200

2κλινο 3100 3300 1750 1750

2κλινο superior 3800 4200 2650 2650

1κλινο 5650 6300 4050 4050

ΟΙ πρώτες δυο στηλες ειναι το εκτιμώμενο κοστος γενικά και οι δυο επόμενες για ασφαλισμένους του ΕΟΠΥΥ.

Στο 3κλινο οικονομική θέση δεν συμπεριλαμβάνονται οι βασικές εξετάσεις του νεογνου οι οποιες ανερχονται στα 150 ευρώ γι αυτό το έγραψα 'ετσι.

Λουξ και σουιτα δεν νομιζω να τα θέλει καμια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΛΕΝΑ Η ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΤΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ Κ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ Κ ΔΩΜΑΤΙΑ!ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΧΑΛΑΜΕ!!ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω επαθα πλακα με τις τιμες....... και πληρωνεται και εξτρα το γιατρο ναι???? ετσι δεν θα ψωνιζα τιποτα!!!! μεχρι στιγμης νοσοκομειο με καισαρικη δωρεαν..... αχ να μην το αλλαξουν γιατι με τα 6φορμακια θα μεινω!

ο μπομπ βαζει πινελιες παλι στο δωματιο επειδη θελω να το βγαλω φωτο να το δειξω αυριο στους γονεις μου.... μεχρι τη μ.τεταρτη η σαντυ θα μεινει στη μαμα μου για να καθαρισω το σπιτι και να κανω δουλειες γιατι μ.πεμπτη θα εχω επισκεψεις πεθερικα και νυφιαδες να δουν το δωματιο και οπως καταλαβαινεται θα εχω φουλ ετοιμασιες..... μακαρι και η μανα μου να τελειωσει και τις κουρτινες και να τις κρεμασω να ειναι πληρες το δωματιο και η κουνια στολισμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ontws oi times einai polu...edw parolo pou genaw kliniki den einai pio oikonomikes kai oi klinikes kai oi giatroi. An itan toso polu kai edw tha pigaina nosokomeio.

Aleka afou plenete sto pluntirio den to plenw sto xeri kai gw, bariemai kai den exw kamia oreksi.

Tha erthei to soi na kamarwsoun auta pou agorases esu anti giautous? ;)

Kalo katharisma. Telika fwto me to mpanaki ebales?? Egw skeftomai oti twra stis arxes pou einai toso mikrouli mesa sto neroxiti den tha einai pio eukolo na to plenw?? Eidika otan einai mono gia to popoudaki kai den einai olokliro?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς οι φορμίτσες μου κάνανε αν και δεν είχα αμφιβολία γιατί έχω κι άλλες ίδιες που με βολεύουν και ήξερα το νούμερο. Σήμερα ήμουν πολυάσχολη. Έκανα αποτρίχωση, μπανιαρίστικα και έβαλα τα ρουχαλάκια του Στράτου πλυντήριο και τα άπλωσε ο καλός μου. Τώρα βάλαμε και 2ο πλυντήριο τα δικά μας ρούχα. Φάγαμε μέτρησα και το ζάχαρο μια χαρά και κοιμήθηκα.

beboula χαχαχααα σωστή σε βρίσκω με την πεθερά. Καλά πολύ βλακεία να μην στα δείξει και να πας να ψωνίσεις κάτι που θα σου έχει πάρει ήδη. Πάντως είναι πολύ περίεργο πόσο ανυπόμονες είμαστε όλες με τα πραγματάκια των μελλοντικών μωρών μας. Κι εγώ ποτέ δεν το περίμενα ότι κάθε φορά που θα αποκτούσα κάτι δικό του θα ένοιωθα τόσο χαρούμενη σαν να πήρα κάτι για μένα και ποτέ δεν μετανοιώνω τα χρήματα που δίνω.

Νάνσυ όντως ευτυχώς που υπάρχει και το ιντερνετ και από άποψη χρόνου και χρήματος.

Αλεξάνδρα χαχαχααα καλά κάνεις και αναρωτιέσαι. Κι εγώ ακόμα σκέφτομαι που να τα βάλω αλλά αυτά θα ξαναπλυθούν οπότε όπου βρω χώρο θα τα βάλω. Επίσης, έχω και κάτι υφασμάτινες τσάντες με φερμουάρ που τις πλένω στο πλυντήριο και είναι καθαρές. Θα βάλω μερικά και εκεί. Μέχρι την επόμενη φορά που θα τα πλύνω ξανά. Σου εύχομαι να τα τελειώσεις όλα και να χαίρεσαι να το δείχνεις το δωματιάκι.

Ελενάκι μεγεια την κούνια και την προίκα.

Την κουνουπιέρα λογικά μπορείς να την πλύνεις στο πρόγραμμα που βάζεις και τις κουρτίνες.

Κατερινάκι μεγειά και σε σένα τα πραγματάκια του μπέμπη και τα δικά σου.

Ευχαριστούμε για τις τιμές. Τελικά και πάλι το Λητώ είναι πιο οικονομικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ότι σε βολέψει εμένα δεν με βολεύει η βρύση που έχει εκεί και θα το πλένω στην ντουζιέρα κατευθείαν. Εγώ έχω εκνευριστεί γιατί με πήρανε τηλ από την τράπεζα ότι υποψιάζονται υποκλοπή της κάρτας μου της πιστωτικής και μου την ακύρωσαν για να μου στείλουν καινούρια σε 8-10 μέρες μου είπαν που με το Πάσχα θα πάει κανένα 15νθήμερο σίγουρα. Κι εγώ πως θα κάνω αγορές μέσω ιντερνετ καλέεε? Ήθελα να πάρω την προίκα τελικά που σας είχα δείξει την μπεζ και κάποια πραγματάκια ακόμα από amazon. Μεγάλος μπελάς να σου ακυρώνουν την κάρτα. Εντωμεταξύ έχω ψωνίσει και κάτι πουκάμισα του καλού μου από ιντερνετ και το ένα θέλω να το επιστρέψω και να δω πως θα μου επιστρέψουν τα χρήματα στην κάρτα τώρα που ακυρώθηκε. Θα τους πάρω την Δευτέρα και θα τους βρίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este kai su megeia tis formoules!

Egw exw megalo niptira kai nomizw stin arxi tha boleuei ekei polu.

Krima gia tin karta sou!! Twra pou exoume parei fora kai me tis agores.

Kai emas piran thl ton antra mou apo tin trapeza epidi leei tous fanike periergo pou ksafnika eginan toses agores mesw internet kai megala posa kai gia na sigoureutoun....kala esena pws upopsiazontai, diladi den einai sigouroi?? Exei ginei kapoia agora pou den tin ekanes esu??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα όχι δεν μου λέγανε στο τηλέφωνο λεπτομέρειες αλλά εγώ υποψιάζομαι επειδή την προηγούμενη μέρα είχα ψωνίσει το καρότσι και υπέγραψε η μητέρα μου στο χαρτάκι της κάρτας ίσως γι'αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα τον πρώτο καιρό θα σε βολέψει ο νιπτήρας ειδικά το πρωτο δεκαήμερο ή μεχρι να πέσει ο αφαλος που το πλένεις τοπικά αλλά και γενικά οταν ειναι μονο για το ποπουδάκι του στο νιπτήρα θα το πλενεις και μεγαλύτερο.

Οι τιμές ειναι οντως ακριβές ειναι ομως πιο οικονομικές απ οτι πριν δυο χρονια! Εγώ αυτο που δεν έχω καταλάβει ειναι πως λειτουργει για τον ΕΟΠΥΥ, δηλαδη ο ΕΟΠΥΥ σου δινει κάποιο στανταρ ποσο και πληρώνεις εσυ τι διαφορά και ποσο ειναι αυτό.

Σταυρουλα έμπλεξες με την τράπεζα ελπιζω να λυθει γρηγορα το θεμα να συνεχισεις τις αγορές σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este kane upomoni ligo kairo me tin karta!!

Kangaro, emena mou eipan oti o EOPYY tha plirwnei tin kliniki kateuthian kai emeis tha plirwnoume ti diafora. Mexri tote bebaia den kserw poses alages akoma tha ginoun.

Nai gia ton prwto kairo kai egw etsi nomizw pws tha bolepsei o niptiras...egw exw kai mpinte! Den ton xrisimopoioume pote alla einai san ena mikro mpanaki gia to mwro...an parw kai skampw isws me bolepsei na to kanw kai auto mpanaki!

Koritsia stisame tin kounia, einai wraia, molis balw kai autokollita tha sas balw fwto. To mono pou den briskoume einai to pws mpainei h kounoupiera, den mas eixe steilei kanena xarti na deixnei kai einai 3 kommatia o mixanismos, den exoume idea pws ginetai, to paleuame misi wra!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ!!ΜΑΖΕΜΑ ΜΑΖΕΜΑ ΑΝΕΒΑΣΑΜΕ Κ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΡΙ..Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΒΑΦΕΙ..ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΑΛΟ ΡΟΖ Κ ΑΠΑΛΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΥΠΗΡΧΕ ΣΚΟΥΡΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΡΟΖ ΣΑΝ ΑΣΠΡΟ..Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΚΟΥΡΗΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΕΡΙ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΧΡΩΜΑΤΑ..Κ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Καλορίζικες οι αγορές Σταυρούλα και Έλενα.

Εγώ είμαι πτώμα, πήγαμε στο βαφτιστήρι και μείναμε μέχρι πριν λίγο απο το πρωί!

Ελενα και γώ με τα ρούχα πέρασα ένα κόλλημα και μια καταθλιψη οτι δεν θα έχω τίποτα να φοράω, ψώνισα 2 πραγματάκια και μου πέρασε... Αργότερα πιστεύω θα με ξαναπιάσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΤΑΡΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΑ ΚΑΚΟΝΙΚΑ.ΚΑΛΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ..ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΓΕΜΙΣΩ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΓΙΑ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ..Κ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΑΡΟΟΤΙ ΤΑ ΧΑΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΩ ΟΤΙ Η ΛΕΚΑΝΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΑΜΕΣΩΣ..ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai, mono pou egw pswnisa 2-3 pragmatakia kai epeidi mou fainontai kapws panw mou me epiase xeirotera! :lol:

De kserw isws epeidi einai kai h allagi twra apo xeimerina se kalokairina kai edw pragmatika kanei polu zesti, simera 28 bathmous, diladi an den forouses kontomaniko h tirantaki de ginotan, e kai apo ta palia oute suzitisi de mou kanei tipota...foraw tou antra mou ta kontomanika. kai ta kainouria den trelenomai kiolas pio polu apo anagki ta pira kai oxi giati mou aresan toso...telos pantwn den kserw autes tis meres ti me epiase, tha mou perasei omws pou tha paei...de thelw na pesw psuxologika twra, giauto eipa kai ston antra mou aurio tha pame bolta oli mera eksw na mou fugei ligo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα μπανακι, ανανεωνω το προφιλ για να εχω ολοκληρωμενο το δωματιο (χωρις τη κουρτινα ομως) και επανερχομαι να σας διαβασω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο προφιλ μου υπαρχει αλμπουμ του καινουργιου δωματιου που φυσικα θα ανανενεται μεχρι να ολοκληρωθει.... σας περιμενει!!!!!

σας βαζω μονο εδω το φωτιστικο να το δειτε πως εγινε.... τα ξυλινα δεν τα κολλησα ακομη γιατι τα ροζ δεν τα εχω βαψει, θα μπουν στο τοιχο με τη μαργαριτα και το καθρεπτη καστρο!

ακουω σχολια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo aleka mia xara tha tis dw argotera tis fwto k tha sxoliasw...

este ti epathes me tin karta kale upomoni gia meta to pasxa twra...

sta jumbo pou eida gia pitsames eixe mono kontes den eixe kapri k psilonrepomai na parw teteies k na exw k tis serbietes san panes

elena se zhleuw polu tha ithela na imoun kriti na ekana voltoules....

nansy k egw pisteuw tha anoiksei me to deutero xeri mporei na xreiastei k trito egw enan mple toixo pou ton ekana moka to perasame 4 xeria.... paw na faw pitsoula k apo aurio nustia sas kalinuxtw ta leme aurio..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...