Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

Εδώ ειμαι πάλι, ειχα παει για ψώνια το πρωί ήθελα ένα δώρο για το βαπτιστηρι μου ε και μαζι με αυτό πηρα κάτι καλοκαιρινά μπλουζάκια της Αγγελικής και ένα ζακετάκι για τον μπέμπη! Δεν κρατιέμαι και εγώ και ειδα και ενα ολοσωμο μπουφανάκι για τον χειμώνα και λεω να πάω να το πάρω και αυτό.

Αχ βρε Νάνσυ μου μεγάλη αγωνια πέρασες ευχομαι να μην ξαναεμφανιστει κάτι τέτοιο.

Σταυρούλα πες μου για τι δωμάτιο ενδιαφερεται για να μην τα γράφω ολα. Οσο για τα επιθέματα μιας χρησεως έχουν και τα σουπερμαρκετ και τα jumbo.

Λια μια χαρά και σας ο μπέμπης και ζωηρούλης έχουμε τα μοναδικά αγορια τον Ιούλιο ολα τα άλλα ειναι κοριτσάκια. Η τιμή που σας ειπε πολύ τσουχτερή ειδικά στις μέρες μας που οι περισσοτεροι τις ριχνουν ή κανουν οτι καλυτερο μπορούν. Πριν δυο χρονια μας ειχε πάρει 2000 τώρα μας ειπε 1500 και λογω της γενικότερης κατάστασης και γιατι ξέρει οτι δεν δουλευω και εγώ πια. Πριν τον ρωτήσουμε για την δικιά του αμοιβή ειχαμε ρωτήσει για το μαιευτήριο και του ειπαμε εξ αρχής οτι αυτή τη φορά σκεφτομαστε για τρικλινο και οχι δικλινο οπως στην πρώτη γεννα ισως έπαιξε και αυτό τον ρολο του. :roll::roll:

Beboula καλά αποτελέσματα και με το καλό η β επιπέδου την Δευτέρα μια χαρά θα ειναι τα αγοράκια σου. Νυχτικά με κουμπάκια βολευουν στον θηλασμό.

Αμαλια δε μπορει θα σας το αλλάξουν το καροτσι αν εχει οντως προβλημα.Σουτιέν πάρε δυο τρια καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναμαι και εγω... μολις ξυπνησα!!!!!

βρε νανσυ τι ηταν αυτο που επαθες με το στηθος κοιτα αφου υποχωρησε μη εχεις να φοβασαι τιποτα.... εγω μετα τη γεννα εκανα μαζι με το παπ και μαστογραφια ας ειμαι και εγω μικρη απλως επειδη εχουμε καποιο περιστατικο μαστεκτομης στην οικογενεια....

σταυρουλα δε θα σε βολεψουν αυτα που πλενονται.... σε οποιοδηποτε μεγαλο σουπερμαρκετ(μαρινοπουλο,βεροπουλο, βασιλοπουλο) εχει επιθεματα johnson και δεν σε ενοχλουν πουθενα.... επισης εχει και στα τζαμπο

οσο για το δωματιο αν τα εχεις ολα δεν χριαζεται να αγχωνεσαι αφου στο δωματιο θα μπει πιο αργα ο στρατος σου

ναταλιτσα τελειο το καροτσι σας... καλες βολτες

λιλ μου θα ξαναγυρισει δε πειραζει.... ειναι ακομη νωρις για να καθησει σε μια θεση! καλα να περασετε στο χωριο

μπεμπουλα αντε με το καλο να φτιαξετε το δωματιο και ναχετε καλα αποτελεσματα στο γιατρο....

ελενα μου με γεια τα ρουχαλακια σου...

σημερα πηγα στα τζαμπο γινοταν πανυγηρι!!!! σα τρελη ψωνισανε κριση σου λεει μετα.... δε πηρα τιποτα αφου δε εχω σαλιο τη δευτερα με την ανεργια μου!!!! καλα δεν θελω και τιποτα απο τα τζαμπο απλως να παρω τις πυτζαμες να τελειωσω για να ξεκινησω να πλενω....μετα το πασχα ξεκιναει και ο αντρας μου και ολες μου οι φιλεναδες δουλεια και ετσι τα πρωινα θα εχω απλετο χρονο να πλενω και να σιδερωνω....

απο πιτζαμες και βρακια θα παρω (προσοχη εγω κανω καισαρικη)....

- 1 νυχτικια της γιαγιας που ειναι για τη πρωτη μερα που θα ειναι μονιμως ξαπλα και με τον καθετηρα

- 2 καπρι πυτζαμουλες με κουμπακια μπροστα για να θηλασω

- 1 πυτζαμουλα με σορτσακι φαρδυ για τη πολυ ζεστη!

- 8 βρακια γεροντιστικα φαρδια και μεγαλα γιατι στη κορη ειχα τρελη ροη για να χωρα εκτος απο τη σερβιετα και η γαζα απο τη τομη της καισαρικης (μετα τα πεταω ετσι και αλλιως)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ακόμα δε σας διάβασα για να σχολιάσω...δεν ξέρω αν θα προλάβω τώρα, γιατί σε λίγο θα ξυπνήσει ο μικρός και δε θα με αφήσει.

Να πω την αλήθεια εχθές ήμουν πολύ χάλια...πήγα το βράδυ στο μπάνιο και είδα λίγα ροζ υγρά...να πω την αλήθεια φοβήθηκα πολύ (λόγω και της αποβολής της κουμπάρας μου πριν από λίγο καιρό), πήρα τηλ τον γιατρό μου κ μου είπε να το παρακολουθώ και αν δεν έχω αίμα ή πόνο να πάω το πρωί πρωί να με δει...όπως φαντάζεστε δεν μπόρεσα να κοιμηθώ όλο το βράδυ από την αγωνία...πήγα το πρωί με εξέτασε, μου έκανε και καλλιέργεια. μήπως ήταν καμιά κολπίτιδα. Τα αποτελέσματα βγήκαν το μεσημέρι και ευτυχώς δεν ήταν κάποια μόλυνση. Τελικά μου είπε ότι ήταν ερεθισμένος λίγο ο τράχηλος...(λόγω του ότι την προηγούμενη φορά έκανα φυσιολογικό τοκετό και μπορεί να κουράστηκα λίγο ή ακόμα και σε κάποια επαφή με τον άντρα μου να ερεθίστηκε λίγο) είπε ότι δεν ήταν κάτι ανησυχητικό και ότι μπορεί να εμφανιστεί ξανά...Βέβαια, μέχρι να βγουν οι εξετάσεις και να δούμε τι ήταν εγώ αγχώθηκα πολύ....ευτυχώς όλα καλά. Του είπα και θα μου γράψει και καμιά αναρρωτική να ξεκουραστώ από εβδομάδα...

Πάω να διαβάσω τα νέα σας και επιστρέφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo polu koritsia mou. piga sto ksenodoxeio na tous boithiso, irthe kai i proti afiksi kai kourastika ligo :? teleiosan oi antres to bapsimo oraio egine xroma berikoko kai aurio tha balo ta autokolita ;)

Nansy mazi pame gia b epipedou :D me to kalo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τον θηλασμό κορίτσια θα δείτε ότι όταν με το καλό θα γεννηθεί το μωράκι σας, το μόνο που θα σας νοιάζει είναι το μωράκι!!!Να πω την αλήθεια όσο ήμουν στην κλινική όταν το θήλαζα αν ήταν κάποιος μέσα στο δωμάτιο από μόνος του έβγαινε έξω...όσο για το σπίτι, πήγαινα μέσα στο δωμάτιο του μικρού, να πω την αλήθεια και εγώ ένοιωθα εκεί πιο άνετα!Για τα επιθέματα, εγώ τα χρειάστηκα αρκετά...επειδή μετά τον 2ο μήνα έβγαζα το γάλα με το θήλαστρο το στήθος μου έτρεχε πολύ, αν δεν έβαζα δεν μπορούσα να φορέσω τίποτα...γινόμουν χάλια. Βέβαια, είχα κάνει χρυσές τις εταιρείες...αφού συνέχεια τα άλλαζα για να μην δημιουργούνται μικρόβια. Και εννοείται πριν χρησιμοποιήσω το θήλαστρο πήγαινα και έπλενα το στήθος μου.

Αχ βρε Νάνσυ τι ήταν αυτό που πέρασες?????Ευτυχώς όλα πήγαν καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εστέ εγώ στο Βασιλόπουλο που πηγαίνω έχουν επιθέματα, στο τμήμα με τα παιδικά...εγώ έπαιρνα μιας χρήσης, στην αρχή δε μου χρειάστηκαν πολύ, αλλά όταν άρχισα με το θήλαστρο...6 την ημέρα ήθελα...

LIL πανάκριβος ο γιατρός σου...

Lia πάρε και άλλα νυχτικάκια, θα τα χρειαστείς γιατί τις πρώτες μέρες μπορεί να λερωθείς από το αίμα, εγώ είχα πάρει μαζί μου και νυχτικιές αλλά και πυτζάμες...ανάλογα τι θα με βόλευε, τελικά με βόλεψαν περισσότερο οι πυτζάμες. ήμουν πιο άνετη όταν είχα επισκέψεις. Όσο για το καρότσι δε νομίζω να έχεις πρόβλημα...θα στο αλλάξουν.

Μπεμπούλα και νάνσυ με το καλό οι β επιπέδου σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα ψώνισα από το σουπερ μαρκετ σερβιέτες τις always ultra night. Αυτές που είναι για μεγαλύτερη ροή. Πόσα πακέτα θα χρειαστώ? Πήρα την συσκευασία που είναι 2 πακέτα σε 1. Ελπίζω να πήρα τις σωστές. Επίσης πήρα το Προδερμ για να ξεκινήσω πλυσίματα αλλά δεν πήρα μαλακτικό να δω και πως θα βγουν χωρίς. Αν είναι πολύ άγρια θα πάρω να βάλω την επόμενη φορά. Είδα και τις πάνες Pampers το newborn 2 από 3-5 κιλά νομίζω είχε 9,90. Μανούλααα? Δηλαδή αν έπερνα 10 πακέτα θα πλήρωνα 50 ευρώ? Τι λες τώρα? Ουφφφ. Δεν πήρα όμως ακόμα απλά έκανα έρευνα αγοράς.

Αλεξάνδρα για το δικό μου δωμάτιο αγχώνομαι που και αυτό δεν έχει τελειώσει ακόμα.

Ωραία οπότε θα πάρω μερικά επιθέματα μιας χρήσης να έχω για το μαιευτήριο.

Έλενα μεγεια τα ρουχαλάκια καλοφόρετα.

Αλεξάνδρα τα jumbo τώρα μετά το Πάσχα. Λόγω Πάσχα γίνεται της μουρλής και ακριβώς επειδή υπάρχει κρίση και είναι από τα οικονομικότερα μαγαζιά.

venus τέλος καλό όλα καλά. Μπράβο κοπέλα μου. Γενικότερα όμως να ξέρεις όταν ανησυχείς για κάτι τέτοιο βάλε κανα 2 μέρες utrogestan και μείνε ξαπλωμένη είναι ότι καλύτερο.

Το στήθος με τι το έπλενες? γιατί λένε ότι δεν κάνει να βάζουμε σαπούνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου,τι κανετε;

εγω δε πηγα για δουλεια σημερα,με ποναγε η κοιλια μου παλι χθες το απογευμα κ ολο το βραδυ.κ ειχα κ πετρωματα.η αληθεια ειναι οτι ειδικα χθες κουραστηκα πολυ.ορθια απο τις 7 το πρωι να παω δουλεια κ γυρισα 6.30 κ μετα εκανα κ παστιτσιο.ε δηλ ελεος.κ δε θα παω κ αυριο,ειναι κ του λαζαρου κ σιγουρα θα εχει δουλεια.εν τω μεταξυ μας εδωσαν το δωρο πασχα μειωμενο.κ ουτε εχουμε υπογραψει τιποτα κ κανονικα οι μειωσεις ξεκινουν απο μαιο.ξεραμε οτι θα γινει μειωση αλλα δεν ελεγαν απο ποτε.κ ειναι τελειως παρανομο αυτο που εκαναν.τους σιχαθηκα ολους,μα το θεο.να μην εχεις αναγκη τα βρωμολεφτα τους κ να τους κανεις μια καταγγελεια να τρεχουν κ να μη φτανουν.τουλαχιστον το δωρο ας το εδιναν κανονικα με τοσο κουραση που τραβαμε κ επισης εχουμε κ ενα σπιτι κ υποχρεωσεις κ δε μπορεις τελευταια στιγμη να φερνεις τον αλλον σε τοσο δυσκολη θεση..πω πω τα χω παρει με τη κωλοδουλεια,βαρεθηκα.γιατι ουτε μαγκιες μπορεις να κανεις πια κ νιωθω οτι πνιγομαι.

διαβασα λιγο τα δικα σας,κ βλεπω πολυ οτι αγχωνεστε μην δε προλαβετε.δεν υπα;ρχει περιπτωση να μη προλαβετε,κ ολα θα τα βρειτε ακομα κ οταν γενησετε οτι κ αν χρειαστειτε καποιος θα παει να σας το παρει.εγω ας πουμε πανες δε πηρα πριν γενησω,δεν το ειχα σκεφτει κιολας οχι για αλλο λογο,αλλωστε μου εδωσαν ενα κανονικο πακετο απο το μαιευτηριο.αλλα γενικα κατα καιρους θα ανακαλυπτετε οτι σας λειπουν καποια πραγματακια κ θα τα παρετε,ειτε εσεις ειτε καποιος κοντινος σας,δε ξερω,εμενα ο αντρας μου ειναι κ γενικα ατομο που το εχω εμπιστοσυνη οτι κ να θελω θα καταλαβει τι ειναι κ θα το βρει,δηλ σαν να εστελνα μια γυναικα,η σαν να ημουν εγω,ισως για αυτο να το βλεπω ετσι.γενικα ειναι πολυ γατα σε αυτα κ δεν τον φοβαμαι οτι δουλεια κ αν του αναθεσω.

καγκουρακι μου διαβασα κ τα νεα σου με τον μπεμπουλη,ολα καλα,μπραβο κοπελα μου κ ολα ετσι θα ειναι ως το τελος,ποσα γραμμαρια σας το εβγαλε;

venus μου ευτυχως που δεν ηταν κατι ανησυχητικο το αιματακι,παντως τραβαμε κ μια μεγαλυτερη κουραση με τα παιδακια μας κ θελει προσοχη.καλα εκανες που πηρες αδεια,βασικα εννοειται οτι θα επαιρνες,ευχομαι να πανε ολα καλα κ καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις.

α,οσο για το καροτσακι εγω προσωπικα το ειχα πλυνει αν κ ενταξει βαζεις σεντονακι αλλα το ειχα βαλει στο πλυντηριο ετσι για ενα φρεσκαρισμα,κακο δεν ειναι.

θελω κ εγω να ψωνισω του γιου μου αλλα δεν περισευουν τα κωλολεφτα κ ειναι κ η δουλεια μου μεσα στα ρουχα κ απορω πως κρατιεμαι.οσο για τη μπεμπα,ειπαμε μετα την β επιπεδου κ να ειναι ολα καλα.

αυτα κ απο μενα κοριτσια μου,παω να ξυπνησω τον αντωνακη γιατι κοιμαται απο τις 3.30 κ το βραδυ δε θα κοιμαται κ πολυ ευκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσε η μικρη το φαγητο και εφτιαξα μια φραπεδια ετσι να ηρεμησωωωω......

βικακι ναι μη πας... αυτο με τη καταγγελεια δεν ιδρωνει το αυτι τους.... εδω στο νησι ειχαν πει οτι οποιος δεν εδινε τα επιδομα κατευθειαν αυτοφορω... εεεε ο αντρας μου οχι επιδοματα δεν εχει παρει αλλα και τελευταιο μισθο....καλα κανεις και πηρες αδεια

venus δεν ειναι τιποτα.... εχω παραπανω κουραση κυνηγωντας τα παιδια μας γιαυτο.... εγω ας πουμε εγω εκτος απο την συχνοουρια και οτι κατουριεμαι πανω μου, εγω και παρα πολλα υγρα και ιδιαιτερα οταν σηκωνω ή κανω αποτομη κινηση.... υπομονη λιγοι μηνες μειναμε μονο

μπεμπουλα βερικοκι εκανες το δωματιο??? το εχω στη κρεβατοκαμαρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκιαααα μόλις γύρισα από τα Ηρα στοκ στο Ελληνικό. Κόντεψα να το σηκώσω όλο. :lol:

Λοιπόν πήρα εσωρουχάκια κοντομάνικα και αμάνικα 1 και 2 νούμερο (θα σας βάλω από Δευτέρα photos), πήρα ζακετάκια, σελτεδάκια για άλλαγμα, για το πορτ μπεμπε και για το στρώμα της κούνιας με λάστιχο. Πήρα βάση για το πορτ μπεμπε με ροδάκια μεταλλική μπεζ, σεντονάκια για το πορτ μπεμπε και πικεδενια κουβερτίτσα και τέλος πετσετάκια για τις γουλίτσες είχε το σετ των 5 το είχε 10 ευρώ. Τα εσωρουχάκια 2 ευρώ το ένα. Σε κάποια είχε καλές τιμές σε άλλα όμως όχι. Το μπανάκι που ήθελα με την βάση ήταν πιο ακριβό από του Λητώ. Αχχχχ ψώνισα και ησύχασα. :lol::lol: Σύνολο μου ήρθαν 160 ευρώ πάλι καλά περίμενα περισσότερα. Είδα και την πολυθρόνα θηλασμού από κοντά. Ελπίζω να μην έχετε σκοπό να την πάρετε γιατί είναι σκέτη κοροϊδία. Οι δερμάτινες πολυθρόνες relax είναι πολύ πιο ωραίες πιο ψηλές (ενώ οι άλλες ήταν πολύ κοντές) και πιο αναπαυτικές χωρίς εξτρα σκαμπο που να πιάνει χώρο και έχουν λιγότερα λεφτά από αυτές. Τελικά όλα θέλουν ψάξιμο για να μην μας πιάνουν κότσο. Τις προίκες που είχε προσφορά εκτός του ότι δεν μου άρεσαν τα σχέδια ήταν μόνο πάντα - πάπλωμα - κουνουπιέρα και είχαν γύρω στα 130 ευρώ. Και δεν παίρνω αυτή που μου άρεσε με 192 ευρώ που έχει και σετ σεντονάκια και παπλωματοθήκη? Χίλιες φορές. Μάλλον από βδομάδα θα την παραγγείλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΤΑ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ..ΕΧΩ ΣΤΗ ΣΑΝΤΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΟΝΟ ΛΗΤΩ..ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΘΑ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΙΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ MY FASE ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΑΛΙΝΑ ΑΛΛΑ ΑΠΕΞΩ ΕΧΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Κ ΔΕΝ ΣΠΑΝΕ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΕΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ..ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΨΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΤΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΤΩ Κ ΣΠΑΣΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ναι, ευτυχώς όλα καλά πήγαν! Εμένα το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στην αποκόληση, αλλά ευτυχώς δεν ήταν!

Εστέ κάθε φορά που θήλαζα ή έβγαζα γάλα έπλενα το στήθος με χλιαρό νερό και μετά καλό στέγνωμα. και ύστερα 1 ή 2 φορές ντουζάκι. Βέβαια ήταν και καλοκαίρι οπότε καταλαβαίνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://genous-thilikou.gr/?p=2945 καλησπερα κοριτσια!!! διαβαστε αυτο..ειναι για τις τιμες των νοσοκομειων.. κ εμεις μεχρι τελευταια στιγμη θα δουμε αν παμε στην κλινικη..αν μας βοηθησουν θα παμε,αν οχι νοσοκομειο μετα.. λεμε με τον αντρα μου αραγε θα μας δωσει αποδειξη ο γιατρος?1400ε ειναι αυτα.. αχ βρε νανσυ,τι τραβηξες?/.....ολα περαστικα να ειναι.. μπραβο που ηταν ολα καλα venus!! ναταλια μεγια το καροτσι!!τελειο...μπραβο σας..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια υπναρουδες μου.... τι κανετε??? ο μπαμπας μας πει για δουλιτσα και η κοκοπικου δεν εχει ξυπνησει ακομη αλλα ειπα να σας διαβασω και μετα να την ξυπνησω να την ταισω και να παμε να πιουμε ενα καφεδακι στις κουνιες!!!!

μαρακι μου να ξερεις στο νοσοκομειο σε αναλαμβανει οποιος εχει κενο στο προγραμμα του, οχι σε οποιον θες εσυ? γιατι δεν εβαζες μια σειρα και σε γυναικολογο του νοσοκομειου να εχεις το κεφαλι σου ησυχο????

στη σαντυ ειχα αλλαξει γιατρο στο 5ομηνα λιγο πριν τη β'επιπεδου και πηγα στο νοσοκομειο....

ακομη με τις τιμες δεν εχει σταθεροποιηθει, και εδω αλλα νταλα μας λενε....

οταν θηλαζα τη μικρη με λιγο νερακι ξεπλενομουν οσο ημουνα σπιτι.... μετα που αρμεγομουνα στη δουλεια απλως εβαζα καινουργιο επιθεμα μολις τελειωνα και οταν γυρναγα σπιτι μπανακι(γυρναγα και 1:30 το πρωι φαντασου).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΟΤΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΠΑΡΑ..ΦΑΓΑΜΕ ΠΡΩΙΝΟ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΓΩ ΜΑΖΕΜΑ ΛΙΓΟ Κ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ..Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ..ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΩ SE FACTORY OUTLET ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΛΟΓΩ ΠΑΣΧΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΔΩΡΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΖΑΜΠΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αληθεια και εγω ηθελα να παω στα μαγαζια αλλα δεν μας βλεπω αφου τωρα εφαγε το αυγο.... εεε θα κανει και πανω απο μισαωρο για το φρουτο :lol::lol::lol: αρα περιμενω να τελειωσουνε και τα πλυντηρια μας και να παω να φαω και εγω πρωινο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπίτσες. Καλό σουκου να έχουμε. Εγώ σήμερα γύρισα σπίτι μου και ετοίμασα τα πράγματα του μπέμπη για πλυντήριο. Κορίτσια τα σελτεδάκια μπαίνουν πλυντήριο κανονικά ε? :roll: Χώρισα τα λευκά με τα χρωματιστά και τώρα περιμένω την πεθερά μου να μου τα βάλει στο πλυντήριο.

Κατερινάκι ενδιαφέρομαι για 3κλινο και 2κλινο. Ήρθαν και οι φόρμες που είχα παραγγείλει μία βελουτέ και μία πετσετέ. Πάω να τις δοκιμάσω και τα λέμε later. Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε κανονικοτατα!!!! με γεια με γεια οι φορμουλες!!!!

ευτυχως την ταισα και το εφαγε ολο το φρουτακι της η κοκοπικενα!!!

παω να απλωσω ρουχα και να ετοιμαστουμε για κουνιες..... φιλακια οτι και να κανετε σημερα.... θα τα πουμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

venus πολυ χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!

Εστε μου με γεια τα ψωνια! Εμεις πηραμε τηλ. το ντουλαπα και μας ειπε μετα το Πασχα θα εχουμε τελειωσει με τη ντουλαπα.Θελουν σπρωξημο οι μαστορες!

Αλεκακι ξεχασα να σου πω οτι και εμενα δεν μου εδωσε τριτο σιδηρο που εχω χαμηλο αιματοκριτη.Μου ειπε να τρωω λιγο κρεας.Αν μπορεις να με βαλεις επομενο ραντεβου με το γιατρο 2/5.

Ντελφιν εγω λεω να το κοιταξουμε κανα μηνα πριν γιατι δεν ξερουν ακομα τι τους γινεται!Μηπως αλλαξουν κατι παλι.....τι να πω :-?:-?

Καλα ψωνια σε οσες θα πατε και καλο σ/κ κοιλουμπιτσες μου!!!!

μακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, ego simera exo polla neuraaaaa!!! :evil::evil: pige i pethera mou proti fora na psonisei kati gia ta mora kai apo ti leei pire kati sentonakia gia tis kounies! allaaaaaaa..... den tha mou ta dosei tora leei oute mou ta edeikse!!! thelei na parei kai alla prota kai meta!!! kai ego exo skasei thelo na ta do!!! den paei kala i gunaika katholou kala. mia zoi na me kanei na skaso grrrrrrrr. i mana mou exthes irthe kai mou efere kati oraia rouxalakia kai mou leei i pethera mou deikse mou ta kai tis leo prota tha mou deikseis auta pou pires kai meta.. grrrrr den paei kalaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα κοριτσαρες!

ειμαι μονη στο σπιτι,ο αντρας μου απο σημερα εχει αδεια κ εχει παει βολτα με τον αντωνη στην θαλασσα,γλυφαδα.εγω δε πηγα γιατι ειχα μαγειρεμα κ ειχα παλι κατι πονακια.σκεφτομαι οτι σημερα γλυτωνω πολυ κουραση απο τη δουλεια κ το ευχαριστιεμαι.το σαββατο του λαζαρου ειναι το χειροτερο για τα παιδικα καταστηματα απο αποψη κινησης,βασικα απο κουραση γιατι καλυτερα να εχει κινηση παρα ερημια.εχει κ τελεια μερα κ θα εχουν βγει ολοι.εγω παντως κ βαφτιστηρι να ειχα σημερα δε θα πηγαινα με αυτο το χαμο,ειναι πολυ ζαλουρα ολος αυτος ο κοσμος.

εστε τα σελτεδακια κανονικα στο πλυντηριο.με γεια κ τα πραγματακια σας!!

αλεκακι μου τι δουλεια κανει ο αντρας σου;κ δεν εχει παρει μισθο ακομ ε;πω πω,πως γιναμε ετσι,ασε κ εγω περιμενω να δω ποσο μειωση θα εχω στον μισθο μου.υπολογιζω 15%.γιατι μας ειπαν απο 12% εως 20%.για να δουμε.κ εμεις παντως μετα το πασχα πληρωμη,πρωτη φορα γινεται αυτο,παντα 1η του μηνα τα λεφτα ηταν τραπεζα.

beboyla μη στεναχωριεσαι για τα πραγματακια της πεθερας,κανε υπομονη,γενικα τους αρεσει μαλλον λιγο να μας παιδευουν οι πεθερες :mrgreen::lol:

τωρα μαγειρευω μοσχαρι κοκκινιστο κ λεω να το συνοδευσω με μακαρονια αν κ μου αρεσει κ ο πουρες αλλα βαριεμαι πουρε.απο βδομαδα νηστεια παντως.

αυτα κ απο μενα,ισως τα πουμε κ μετα!φιλακια κ καλα να περνατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ..ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΑ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕς ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ..ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ..ΣΚΟΥΠΙΣΑΜΕ ΟΛΟ ΤΑ ΠΑΤΩΜΑ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΓΕ..ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ..ΑΝΤΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΥΠΑΚΟΥΗ!ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΣΗΜΕΡΑ...ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ..Κ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ (Κ ΕΙΧΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ ΠΗΡΑ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ..ΕΙΧΕ ΜΑΡΑΖΙΛ ΜΕ 15 ΕΥΡΩ..ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ!)ΠΕΡΑΣΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΛΑ..ΤΩΡΑ ΣΕΡΝΟΜΑΙ...Κ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ..ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΒΓΩ!!ΘΑ ΨΩΝΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia.....

xthes piga k egw sta jumbo ginotan xamos alla den pira tpt gt mas pire i giagia til mas eipe oti pire pragmatakia k eipa na dw prwta ti oire k meta na parw oti allo xreiazomai...

koritsia xthes sta jumbo ta seltedakia pou eida itan kati petsete k ena beloudino eida einai auto pou ta bazeis gia na min vraxei to strwma?

egw alliws ta thimomoun auta...

este mou telika den eixe sta jumbo teteio fouskwto pou thes eixe alla san maksilaria itan ...

aleka ithela na se rwtisw tin mpaniera pou exeis tin xrisimopoieis akoma stin santu giati eixame diafonia me ton antra mou elege oti einai mikri k otan megalwsei den tha xoraei pia mesa k tha prepei na paroume alli....

venus mou eutuxws den itan tpt apo tin kourasei kala ekanes k pires adeia na ksekourasteis k ligo....

ax nansy mou ksini sou tin evgale tin volta i mikri egw thimamai otan evgaza ton aderfo mou k mou ekane teteia metaniwna tin wra k tin stigmi pou ton eperna mazi....

este megia oi formoules...

beboula mou an eixe skopw na min sou ta deiksei ti sto eipe gia na sou spaei ta neura k egw tha tsatizomoun kalutera na min sto elege...

bikaki upomoni koritsi mou me tin douleia fantazomai poso duskolo einai na perimeneis na se plhrwsoun k na perneis ligotera sou allazei k ola ta sxedia... kala ekanes k den piges tha ginetai xamos simera...

simera ksupnisa me enan pono stin plati k sto xeri apo tin fleva xthes pou edwsa aima me dielise k me exei pethanei twra den mporw na to kounisw.....

den thimamai alla sas filw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΟΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ..Η ΣΑΝΤΥ ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΝΤΑΛΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΑΡΑΝΤΑΗΜΕΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ..ΕΝΤΑΞΗ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΞΕΡΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ..Κ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΤΕΛΕΙΑ...ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΑΠΟ 6 ΣΤΟ ΚΑΘΕΝΑ..Κ ΘΕΛΩ Κ ΑΛΛΑ...ΧΑΧΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ;ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειας κοριτσια!!! βλεπω πολλα ψωνια ε? τι ωραια!!!! νανσυ καλη ξεκουραση μπορω να πω τωρα :):) !! σημερα εκανε ο αντρας μου την αυλη της αδερφης του κ τον βοηθουσα..με πεθανε η μεση τωρα..φοβαμαι να κανω την κινηση για να ξαπλωσω,γιατι μετα δεν θα μπορω ουτε να γυρισω μερι απο τον πονο..θα τα πουμε μετα...φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...