Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

k egw den ithela na to anoiksw na to exw sto kouti ithela alla o antras mou en antekse to anoikse to sunarmologise evale k enan arkoudo mesa k to kamarwnei..... alla tha to mazepsw tha to valw mesa na min skonizetai.... nai ontws sxedon mazi genname... auto http://www.kiddo-online.gr/index.php?pa ... Itemid=277 pira telika se kafe gkri...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια γλυκιά καλημέρα σε ολες!!!!!

Χθες ειδαμε τον μπεμπουλη μας ολα μια χαρά και οι μετρήσεις συμβαδιζουν ακριβώς με την εβδομάδα που ειμαι δηλαδη 25η. Ολη την ώρα στιφογύριζε αφου έχει ακομα χώρο αρκετο εκει μέσα και δεν έχει γυρισει ακομα άλλωστε νωρις ειναι, ειναι πλάγια. Μου έγραψε και τις συνηθησμένες εξετάσεις αλλά θα τις κάνω μετά το Πάσχα για να κάνω και την καμπύλη ζαχάρου τοτε. Τον ρώτησα για τον κιρσο στο ποδι και μου ειπε να δοκιμάσω τις κάλτσες γιατι καλό κάνουν σιγουρα και να αποφευγώ την ορθοστασια αντιθετα να περπατάω αρκετά. Οποτε τώρα που στελνω την μικρή παιδικό θα το ριξω στις βολτες :lol::lol:. Οσο για το οικονομικό μας ειπε 1500 καλά δεν ειναι,και μας έδωσε και τις τιμές στο Ιασώ και τις κανονικές και μεσω ΕΟΠΥΥ οποτε οποια θέλει μπορει να τις πω τι ισχυει τώρα.

Τα δικά σας τώρα....

Νάνσυ και εγώ συμφωνώ με οσα έγραψες περι θηλασμού δεν υπάρχει γυναικα που δεν έχει γάλα πως στο καλο εξελιχθηκε η ανθρωποτητα τοσα χρονια πριν βγουν τα γάλατα σε σκονη. Και για μενα ολα ειναι δικαιολογιες προτιμοτερο να πουν δεν ήθελα ή δεν μπορεσα να θηλάσω για τον α ή β λογω παρά δεν ειχα γάλα.

Αλέκα οχι οτι με μπερδεψες με την κουρτινα, μαλλον οταν μας το δειξεις θα καταλάβω τι θέλεις να κάνεις.

Σταυρούλα ολα θα γινουν ειναι που δεν έχεις τελειωσει το δωμάτιο μολις τελειωσεις με τον μαραγκο και αρχιζεις να βαζεις τα πραγματα θα δεις οτι μια χαρά θα εισαι απο θέμα χρονου να σκεφτεσαι οτι έχεις δυο μηνες ακομα δεν ειναι και λιγο για ετοιμασιες. Για τα επιθέματα που ρώτησες εξαρτάται πάλι τον οργανισμό, εγώ ειχα πολύ γάλα αλλά δεν έσταζε απο μονο του παρα ελαχιστες φορές ειχα πάρει στην αρχή δυο πακέτα και δεν τα χρησιμοποιησα μάλιστο το ένα το έχω ακομα ανοιχτο και το κλειστό το ειχα δώσει σε μια ξαδέρφη του άντρα μου. Ξέρω ομως και κοπέλες που δεν μπορούσαν χωρις επιθέματα οι μπλουζες τους γινόταν χάλια αν δεν έβαζαν.

Νάνσυ ο θερμαντηρας θα σου λύσει τα χέρια, τον έχω και εγώ και τις ζεσταινω τώρα εκει το γάλα, απιστευτη ευκολια, η θερμοκρασια που πινει το παιδι το γάλα ειναι πάντα η ιδια και μεσα σε δυο το πολύ λεπτά ειναι έτοιμο. Εγώ εχω της AVENT που εκτος απο γάλα μπορεις να ζεστάνεις και φαγητό αρκει να έχεις τα ειδικά δοχεια και έχει προγραμμα αν ειναι απο θερμικρασια δωματιου, ψυγειο ή κατάψυξη.

Ναταλια με γεια το καροτσάκι και καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις. Σωστά σου ειπε τα επιθέματα ειναι κυρίως για να μην λερώνεις τα ρουχα σου εξω.

Σας αφηνω θα βγω για κάτι δουλιτσες και θα τα πουμε μεσημεράκι, φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο maximακι πολύ ωραίο αυτό το χρώμα.

Κατερινάκι μπράβο για τον μπεμπούλι σας. Μια χαρά τα 1500 που σου είπε. Ενδιαφέρομαι εγώ να μου στείλεις τις τιμές για την κουμπάρα μου που θα γεννήσεις εκεί.

Το πακέτο πόσα επιθέματα έχει μέσα? :roll: Εγώ έχω πάρει αυτό http://ecx.images-amazon.com/images/I/4 ... SS400_.jpg και είχε 6 επιθέματα να πάρω κι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΞΙΜ ΑΚΥΡΗ Η ΜΑΙΑ!ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ;;;ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΤΡΕΧΑ ΣΕ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΥΣ!!ΥΠΗΡΧΕ ΥΠΟΝΟΙΑ ΓΙΑ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΟΥ ΜΑΣΤΟΥ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ..ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ...ΓΕΜΑΤΗ ΜΑΥΡΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ..ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΑΜΑ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΠΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΧΑΣΩ..Κ ΖΗΛΕΥΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΩΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ..ΕΚΑΝΑ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΗΛΗ..Κ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΕ ΟΤΙ ΒΓΑΖΩ ΚΥΤΤΑΡΑ ΜΕ ΕΝΤΟΝΗ ΑΤΥΠΙΑ(ΚΟΙΝΩΣ ΚΑΡΚΙΝΙΚΑ)ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΜΕ ΣΕ ΒΙΟΨΙΑ..ΜΟΥ ΕΚΟΨΑΝ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΘΗΛΗΣ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ..ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΟΥ ΟΣΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΚΟΝΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΛΗΓΗ ΣΤΗΝ ΘΗΛΗ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΠΥΟΝ Κ ΣΚΙΖΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΒΓΑΛΕ Κ ΑΙΜΑ Κ ΕΠΙΑΝΑ Κ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΣΟ PAGET(ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΤΗΣ ΘΗΛΗΣ)ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 29 Κ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ.ΑΥΤΗ Η ΝΟΣΟΣ ΘΕΛΕΙ ΟΛΙΚΗ ΜΑΣΤΕΚΤΟΜΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΚΛΑΜΑΤΑ ΤΑΜΑΤΑ ΚΤΛ..ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΙΚΗ..

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΣΠΑΡΑΖΑ...ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ..

ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΣΕ ΤΗΝ ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ.Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΚΛΗΡΗΝΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ..ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΣΥΓΓΡΟ(ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ)ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΘΗΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΙΝΩΣ ΕΚΖΕΜΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ..ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ Κ ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ..ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΤΙΚΑ ΟΧΙ ΜΑΥΡΑ ΡΟΥΧΑ ΟΧΙ ΑΝΧΟΣ Κ Ε-Π-Ι-Θ-Ε-Μ-Α-Τ-Α ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ!!ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΖΗΜΙΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ ΚΑΝΟΥΝ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΙΑ ΦΟΡΑΕΙ ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ..

ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΖΩ ΜΕ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΗΠΩΣ Κ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΛΑΘΟΣ ΠΡΟΓΝΩΣΗ Κ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΚΑΚΟ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΡΚΙΝΟ Κ ΤΑ ΚΑΝΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΩ ΜΕ ΤΟ ΑΝΧΟΣ...ΟΜΩΣ ΦΟΒΗΘΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΠΟΤΕ...ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑΝ..ΘΑ ΠΑΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΑΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΛΑΘΟΣ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΕΚΖΕΜΑ ΕΦΥΓΕ Κ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΒΑΖΩ ΟΜΩΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ Κ ΠΡΟΣΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ..ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ Κ Η ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΑ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΜΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΙ Κ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΟΥ ΜΑΣΤΟΥ..

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΑΥΡΙΣΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ..

ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΠΕ Κ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΑΝ ΜΠΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ Κ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΤΑ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ..ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΧΟΝΤΑΙ ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΑΛΛΑ Κ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ..ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ.ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ έπαθα σοκ. Τι ήταν αυτό που τράβηξες. Το videaki δεν το άνοιξα γιατί δεν είμαι και ψυχολογικά καλά και θα με γινόμουνα χειρότερα.

Αυτά τα επιθέματα που πήρα πλένονται γι'αυτό ρωτάω περισσότερο για το μαιευτήριο πόσα θα χρειαστώ γιατί όταν γυρίσω σπίτι θα τα πλένω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤ ΠΟΥ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ..ΚΟΙΤΑ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ Κ ΤΑ ΕΒΑΛΑ.Κ ΕΜΕΝΑ ΕΤΡΕΧΑΝ ΣΠΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΦΟΡΑΓΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΟΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΓΕΜΙΖΑΝ ΓΑΛΑ ΕΑΝ ΤΑ ΠΙΕΖΕΣ ΠΕΤΑΓΟΤΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΕΣ ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΣΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μaxim τι πλακα που εχει ο αντρας σου, δεν κρατιωταν με το καροτσι,με γεια σας και καλες βολτες!

Και εγω αυτην την απορια ειχα αν πλενουμε κατι στο καροτσι αλλα μου ειπε και η κουμπαρα μου δεν χρειαζεται .Αν θες περασε το με κανα πανακι, αλλα με το σεντονακι που θα βαλεις θα εισαι οκ!

Νανση τι περασες??Ευτυχως που ολα ειναι καλα!!

Λοιπον τα νεα μου...

Πηγαμε εχθες και ειδαμε το μπεμπακο και ειναι ολα καλα! :D:D

Ειναι 622γρ κουναγε χερακια, ποδαρακια,λιγο ζωηρουλης ειναι τελευταια !:lol:

Μας ειπε ο γιατρος οτι εχει λιγο χωρο ακομα...

Ρωτησαμε και για το οικονομικο και ξυριζει ακομα ο δικος μας!!!!!

Σε οτι δωματιο και να παμε παιρνει 3000 και κατι!!!!!!!!

Με το ζορι του το ρειξαμε στα 2500!!!

Η μαια χωριστα μας ζηταει 500!! Και παλι πολλα μου φαινονται για τη μαια...

Κατερινακι συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα!!! :D:D

Εσας ποσο ειναι ο μπεμπης?

Αν μπορεις δωσε μου πληροφορειες για το μαιευτηριο, αυτα νομιζω πανω κατω τα ιδια θα ειναι με τον εοπυυ.Ο γιατρος μου δεν ηξερε γι αυτο λεπτομερειες...

Μου ειπε ακομα οτι ο μπεμπης εχει παρει θεση! Το κεφαλακι του ειναι προς τα κατω.

Δεν ειναι νωρις??? :roll::roll: Αλλα ολα φυσιολογικα!!!

Του ειπα ακομα οτι θα φυγουμε για Πασχα θα παμε στην Ακρατα, αλλα θα ανεβουμε και στο χωριο μας που ειναι σε υψομετρο 1400μ. και μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα.

Καλο ομως ειναι να βαλω ενα μαξιλαρακι στη μεση μου και να κανουμε και καμια σταση..αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil mou nai den kratietai.. mia xara o mpemis sas zwiroulis.. kounietai den kathetai mono katw k emena otan eixa paei katw itan to kefali tou k mou eipe oti tha girisei... k twra omws pou megalwse emena to niwthw katw xamila twra pou tha paw tha to dw pou einai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΛΙΛ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ Κ Η ΜΑΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΙ!!!!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΚΡΙΣΗ;ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ..ΚΑΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΛΠΙΖΩ ΟΠΩΣ ΟΧΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΑΙΑ 500 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΕΓΩ ΕΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΟΥ ΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ.ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΕΚΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν καταλαβα καλα maxim μου, το μωρακι γυριζει οσο υπαρχει χωρος...

Tι να πω Νανση μου.....Μαλλον δεν εχουν παρει ειδηση τι γινεται?? Και 80 euro καθε φορα που πηγαινουμε??? :roll:

Δεν ηξερα αυτη την πληροφορια για το ρολο της μαιας στην καισαρικη!Θα το εχω υποψη μου.

Παντως αυτο το κακο εχει οταν πηγαινεις καπου συστημενη, δεν θελω να λενε για μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansoula mou ti itan auto pou perases koritsi mou! to videaki oute ego den mporesa na to anoikso, stenaxorithika polu!!! euxomai na min ksana peraseis kati tetoio...

Maxim megeia to koritsi, kales boltes me to nini sas ;)

Ax koritsia blepo ftiaxnete siga siga balitsa, ego exo kairo akoma gia na tin etoimaso. ti nuxtika tha parete? me koumpia sto stithos?

O antras mou kai o patheras mou bafoun to domatio simera ;) otan stegnosei tha balo ta autokolita pou pira na do posa xreiazete akoma.

Telika sti douleia den tha pao, milisa mazi tous exthes! stenaxorithikane pou den tha eimai ekei alla gia kalo skopo einai ;) mou zitisane bebaia na pao kana 2oro na tous boithiso kai tha pao...

Mazepsa ola ta oura mou gia 24 ores :oops::oops: kai perimeno ta apotelesmata!!! t'apogeuma tha bgoun!!! tha ta deikso tou giatro tin deutera pou exo kai tin b epipedou! koritsia exo agxosssss elpizo na einai ola kala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΑΡΩ Κ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΠΡΙΝ ΤΗΣ 22Η ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ.ΝΑΙ ΟΙ ΝΥΧΤΙΚΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΜΕ ΚΟΥΜΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΣΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.

ΜΑΖΙ ΠΑΜΕ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Κ ΗΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΝΙΑ Κ Η ΠΡΟΙΚΑ!Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΑΝ ΤΕΛΟΣ ΑΠΡΙΛΗ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ..ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΨΩΝΙΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ..ΕΜΕΙΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΕΤΟΙΜΗ..ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Ti kanete simera?

Egw piga boltoula sta magazia kai pswnisa kiolas! Pira ena tzin forema egkumosunis apo to Beneton kai allo ena mauro pateloni apo auta pou einai san forma alla fardu kai exei to lastixo kato ston astragalo, kalokairino stil.

Lil kai kangaro sugxaritiria gia ta mpemakia sas mia xara megalwnoun!

Kale Lil polu akribws o giatros sou. Emena otan mou eixe dwsei times mou eipe h maia tou giatrou oti einai epilogi mou an thelw na einai ekei sti genna h oxi kai pernei 200. Alla kapoies alles kopeles pou einai deuteromanoules mou eipan oti den xreiazesai katholou ti maia tou giatrou giati tha exeis maies tis klinikis ekei outos h allos. Opote mallon petamena lefta einai apoti katalaba.

Bre Nancy mou melagxolisa me auta pou egrapses. Pali kala pou ola einai kala. Ase kai emeis perasame to idio me ti mama mou prin 2 xronia...kai itan tote pou egw ksekinousa etoimasies gia gamo kai autinis tis eipan oti exeis karkino...telika eutuxws den itan. Duskoles katastaseis pantws, eidika esu pou eixes kai ti mikroula.

Auta koritsia, paw na faw giati exw lusaksei stin peina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν τα κοριτσάκια και οι κοιλίτσες??

Δεν σχολιάζω γιατι δεν τα διάβασα όλα..

Πήγα κι εγω χτες και πήρα φορεματάκι για τον πολιτικο,σεξουλιάρικο!Θα χαρει ο αντιδήμαρχος :lol:

Και ξεκινησα και αγορες για την περιβοητη ''βαλίτσα''!!

Βασικα πήρα μια νυχτικιά,ενα αθλητικο σουτιεν(δεν θα πάρω θηλασμου,θα πάρω αθλητικα)και 3 βρακάκια(τα χρωματιστα που ειναι σετάκι 3).Πιτζάμες δεν θα πάρω γιατι γενικα δεν τις φοράω,δεν έχω καν.Θα πάρω καμιά φορμα μου μαζι.

Και ρωτάει η αδαης μελλουσα μανα...Πόσα ακομα απο τα παραπάνω να πάρω?Να παρω κανα 2 νυχτικα ακομα?Ενα σουτιέν ακομα,και άλλα τοσα βρακιά?Δεν μου εφτασαν χτες τα λεφτα και ειπα να τα πάρω σε δόσεις...

Σημερα θα πάω να πάρω σερβιέτες,και πανες νουμερο 2(νουμερο 1 εχω πάρει ηδη δυο πακέτα).

Αυριο θα πάμε με τον αντρα στο μαγαζι που μας εστειλαν το καροτσι,γιατι μαλλον μας βγηκε ελλατωματικό στο ανοιγμα κλεισιμο.Δεν μαγκωνει οπως πρεπει..Το ψάξαμε και σε οδηγιες και σε βιντεο και δεν φαινεται να κάνουμε κάτι λάθος...

Και αν δεν μας το αντικαταστήσουν? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia μου εγω οπωσ κ στην πρωτη εγκυμοσυνη ετσι κ τωρα θα παρω νυχτικιες οσεσ μερεσ τοσες νυχτικιες.τις φορας ολη μερα κ με το μωρο θες να σαι παντα καθαρη.εγω τις 2 μερες λερωνομουν κ με αιμα..τωρα για πανες δε θυμαμαι τα νουμερα αλλα θα παρεις πολλα πακετα απο 3 κιλα κ πανω..τα newbornειναι για τα μοντελακια εμενα ειχε γεννηθει 2850 κ εβαλε πολυ καιρο newborn οταν ειναι νεογεννητα τα αλλαζεις συνεχεια..χεσιμο καθε τρεισ κ λιγο..εγω θυμαμαι την εκανα μπαμιο κ μετα απο δεκα λεπτα ακουγα αυτον τον περιεργο ηχο των νεογεννητων θα καταλαβεται συντομα τι εννοω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...