Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

Σταυρούλα και γω το σκέφτηκα αυτό για το τελωνείο.Πιστεύεις ότι για ποσό κάτω απο 100 ευρώ, θα το σταματήσουν? Δεν ξέρω τι να κάνω με αυτό το θέμα.

Έλενα όντως είναι πολύ καλές τιμές και το καλύτερο είναι ότι είχε παραγγείλει και μία φίλη μου πέρισυ και της βγήκαν και πολύ καλά ποιοτικά και ακριβώς όπως τα έβλεπε στη φωτογραφία!

Όσο για το ντύσιμο, εγώ πήρα ένα παντελόν εγκυμοσύνης μπέζ καμπαρντινέ που πάει με όλα τα χρώματα απο το prenatal με 30 ευρώ και ένα φόρεμα τζην απο τα μπενετον με 50 ευρώ και με αυτά θα βολεύομαι. Όσο για μπλούζες, έχουν ριχτές σε μαγαζιά τύπου bershka, blanco, zara με 10 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναμαι και εγω.... εκει που σας εγραφα τα κατορθωματα μου το μεσημερι εκανε διακοπη και πηγα για υπνο.... καποια στιγμη ηρθε αλλα το ειχε ο μπομπ!

νανσυ στο τελος αυτο μονο θα λεμε "ναναι αξιοι οι αντρες μας να μας συντηρουν..." για να δουμε....

οσο για τα πεθερικα και τα δικα μου που ταχω κοντα γραμμενη μεχουν, αλλα χεστηκα.... το καλοκαιρι παλι θα τους αφηνω τη μικρη και θα πηγαινω δουλεια ωστε να μενει ο αντρας μου με το πετρο.... και φυσικα θα τους αναγκασω να την φερνουν και σπιτι το βραδυ αφου δε θα μπορει να βγαινει ο μπαμπας με το μωρο!!!

ελενα εγω μονο μωρουδιακη πηρα για το νοσοκομειο.... ιδιες ειναι σιγα μη παρω και αλλες

αντε να ερθουν ολα σου τα πραγματακια να στολισεις και εσυ το δωματιο

μαξιμακι αστο μη το πειραζεις βαλε μονο επιθεμα να μη γινεσαι χαλια ..... και μενα ετσι ειναι

μαρακι παρε τις always ή τις everyday τις πολυ μεγαλες....η τενα ειναι λιγο αβολες.... ελα ρε θηριο ετοιμασες? εγω ακομη πρεπει να τσεκαρω πιτζαμες και βρακια και μετα να ξεκινησω να γεμιζω!

εγω λογω καισαρικης στην αρχη θηλαζα ξαπλωτη και ετσι το καλυβα λιγο το μωρο με το σεντονακι μετα και σε καφετερια τοχω θηλασει και παντου ενα σεντονακι απο πανω του και ολα μια χαρα

αριαδνη ειναι τελειο το χρωμα μη το αλλαξεις απλως βαλε ροζ εντονα αυτοκολλητα εκεινα που διαλεξαμε!!!

απο προικα μου αρεσε πολυ η λιλα παει τελεια με το φυστικι

τσεβουλα γιατι να μη κανει??? αντε καλε εγω θα φαω τα παντα.... και καμια πατσα να ειναι καλομαγειρεμενη!!!

απο ρουχα εγω δεν εχω παρει τιποτα ακομα φοραω μπλουζοφορεματα και περιμενω να ανοιξει ο καιρος να βγαλει ηλιο γιατι μας εχει σκοτεινιασει να φορεσω και καλοκαιρινα φορεματακια ριχτα που εχω.....

το κατερινακι εχει δικιο..... στην αρχη μεχρι να προσαρμοστει μωρο με μαμα θα εχετε ατελειωτους θηλασμους....

κοριτσαρες μου αντε με το καλο να γυρισετε απο το γιατρο να μας πειτε τα νεα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι το μεσημεριανο μυνημα που σας εγραφα....

μολις εφαγα, η μικρη κοιμαται, ο μπαμπας για καφε και δεν εχω ρευμα (γιαυτο σας γραφω στο word και μετα θα τα μεταφερω).... δυστυχως δεν σας εχω διαβασει μετα ομως θα σας σχολιασω ολες!!!!

ναι οπως καταλαβατε και σημερα εκανα τη σκανταλια που ηθελα (ειναι να μη μου μπει κατι στο μυαλο)....

θυμαστε που σας ελεγα τι δεν εχω τελειωσει στο δωματιο??? μα φυσικα τις κουρτινες.... βλεπετε θελω κατι το διαφορετικο για το δωματιο τους.... λοιπον οπως πηρα τη μπλε βρηκα και σε φουξια αλλα επειδη το φουξια δεν ταιριαζει στο δωματιο πηρα και αλλη γαζα ροζ για να μπει απο μεσα ωστε να φυγει το φουξια και να μεινει μονο το ενα φυλλο το πολυ ψιλο σε φουξια -ροζ..... ενταξει με αυτα αλλα εχει και συνεχεια!

πηγα σημερα το πρωι για το καθιερωμενο μου καφεδακι στη νονα της μικρης και βρηκαμε απο παλια κουρτινα το σχεδιο που γινεται κυμα σαν μυτες στο τελειωμα τους (ειναι που τις βαζουν διακοσμητικες απο πανω απο τη κουρτινα για παραθυρο κουζινας), κοψαμε τις γαζες τις μονοχρωμες(μπλε-ροζ) βασει του κυματος και τις ενωσαμε στη μεση δηλαδη μιση μπλε με κυμα απο κατω μιση ροζ με κυμα απο κατω απλως το κυμα συνεχιζει και στη ροζ.... μη φανταστειτε ολη τη κουρτινα μιλαμε για 50cm πλατος και κατεβηκαμε στο κεντρο να παρουμε κορδελα-φυτιλι ωστε να μη φαινεται με ενα απλο γαζι το κυμα και ειναι αδεια η κουρτινα..... πηραμε και τη κορδελα και λεγαμε να παρουμε και πον πον μπαλακια σε ροζ και σιελ να τα βαλουμε εναλλαξ οχι στις μυτες απο το κυμα αλλα στις εσωτερικες καμπυλες, δεν βρηκα σε σιελ δε πηρα.... δε τελειωνει ομως εδω το στορι!

η μαμα μου ραβει κουρτινες αλλα επειδη φοβομουνα να ραψει τοσο δυσκολο σχεδιο δεν ειναι ευθεια ειπα να τις παω στη μοδιστρα εκει που παει και η νονα μας..... λοιπον ξερετε ποσα μου ζηταει για να τη ραψει 50ευρω!!!!! οχι μου πεσαν τα μαλλια θα γεννουσα κιολας.... οπως καταλαβαινεται θα τη ραψει η μανα μου σιγα σιγα....

αυτο που με προβληματιζει ειναι αλλο, η κουρτινα θα γινει, η κορδελα θα μπει, αλλα η μοδιστρα μου ειπε οτι υπαρχουν διακοσμητικα για κουρτινες που κρεμιουνται με μανταλακια και μπορεις και τα αλλαζεις συνεχεια αντι να βαλω πον πον μπαλιτσες.

δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτα τα διακοσμητικα που λεει.... ξερει καμια σας????

ακομη το ρευμα δεν εχει ερθει!!!! μαλλον θα τη πεσω για νανι για να κρατησει ο μπαμπας λιγο το λαπτοπ να μη μουρμουραει! η ωρα ειναι 3 τωρα που σας γραφω.... φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη έχεις κοιτάξει μήπως έχουν την ίδια προίκα και στο αγγλικό amazon? Εγώ ξέρω περίπου μέχρι 100 δολλάρια είναι το όριο όχι 100 ευρώ. Γύρω στα 70 ευρώ είναι για να μην το σταματήσουν αλλά και πάλι με τους τελωνειακούς τίποτα δεν είναι σίγουρο. ;) Τα 100 δολλάρια είναι χωρίς τα μεταφορικά. Τα μεταφορικά δεν τα υπολογίζουν στο όριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης μόλις ανακάλυψα ότι έκανα βλακεία που πήρα τα ζουγκλοζωάκια από το cosycorner γιατί στο amazon τα έχουν αρκετά φθηνότερα, όπως και τα υπόλοιπα θέματα που έχει το cosycorner.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΠΡΟΙΚΑ Κ Η ΡΟΖ Κ Η ΜΟΒ!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ 10 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΘΕΛΩ ΓΛΥΚΟ!!ΜΕΤΑ!!ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Η ΟΡΕΞΗ!!ΠΡΙΝ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΟ ΦΑΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΝΟΙΩΘΩ ΕΝΑ ΚΕΝΟ...ΧΑΧΑ

ΚΑΝΓΚΟΥΡΟ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΠΕΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΕ ΤΟ ΠΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΚΟΨΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ Κ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΑΛΑ..ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΜΕΣΗ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΚΕ ΑΗΤΗ ΤΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΘΗΛΑΣΕΙ Κ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ..Κ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΘΗΛΑΖΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ ΑΓΕΛΑΔΑ....!!!ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΛΛΗ ΝΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ!ΜΕΓΑ ΓΚΑΦΑ!ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ Κ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ!ΡΕ ΦΙΛΗ ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ!Κ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΚΤΛ..Η ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΑΜΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΜΑΝΑ Κ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ"ΒΛΑΚΕΙΕΣ"...ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ!ΑΛΛΑ ΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΑΦΤΗΚΕ ΤΟ ΠΑΤΑΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΦΤΕΙ Κ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΜΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΜΟΥ...ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΑΦΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ ΑΠΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΑΛΛΑ Κ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ακριβως κοριτσια για τον θηλασμο..ευχομαι να μη μαλωσουμε με τα πεθερικα η την κουναδια..θα δειξει.. αλεκα μονο αυτες τις μαρκες δεν ειδα..της τενα ειδα,αλλα πολυ μεγαλες μου φανηκαν.. χριστινακι για το βιβλιαριο θελει( μια φωτο-ληξιαρχικη πραξη γαμου-οικογενοιακη μεριδα-ταυτοτητα-μια βεβαιωση οτι εχεις κανει διαγραφη απο την αλλη ασφαλεια που ειχες και μπορει να σου ζητησουν κ φορολογικη δηλωση)εσυ παρτο καλου κακου γιατι δεν θυμαμαι 100%,γιατι ο αντρας μου ειχε παει..ναι κοριτσια ειπα να την κανω καλου κακου,αλλα δεν την τελειωσα..θελω να βαλω κ καμια φορμα μεσα γιατι δεν μπορω με τις πυτζαμες,να βαλω κ τα ρουχαλακια της μπεμπας..εννοειτε οτι θα βαλω κ τα καλυντικα μου,αλλα τελευταια αυτα..κοριτσια με το καλο να δειτε τα μωρακια σας!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ τα καδρακια τα ειχες παρει απο το http://www.eshopgamou.gr

βρηκα κατι τετοιο να κρεμασω στις κουρτινες αλλα δεν εχει σε αγορακι παρτε ματι http://www.eshopgamou.gr/new/eidh-vapti ... 6-999.html

ενω εγω θελω και πριγκιπες οπως αυτους και να κολλησω απο πισω μανταλακι (αφου αφαιρεσω το γατζακι) http://www.eshopgamou.gr/eshop/xulina-p ... 7-999.html το εχει και σε κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα σε υπερευχαριστώ!!!'Οντως θα πάρω απο το αγγλικό amazon-ευτυχώς που μου το είπες γιατί θα την πάταγα...Εχει πολύ ωραία πράγματα..Θα πέσω στην μελέτη τώρα.

Δεν ξέρω ακόμα ποια θα πάρω!!Και μένα μου άρεσε η λιλα και γενικά ο συνδυασμος αλλά η ρόζ έχει το πλεονέκτημα ότι είναι διπλής όψεως και η πάντα και το πάπλωμα και είναι σαν να έχεις 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΑΚΟΜΑ.

ΑΛΕΚΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΗΡΑ Κ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΤΕΙΣ ΑΦΟΥ ΤΑ ΜΑΝΤΑΛΑΚΙΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ Κ ΣΕ ΓΑΛΑΖΙΑ ΠΟΙΟς ΘΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ;ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ.Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ ΤΟ ΤΑΤΟΟ ΕΠΙΣΗΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΕΛΦΙΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΦΟΡΑΓΑΝ 3 ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ..ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΓΩ ΠΛΥΜΜΗΡΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΑΣ ΦΟΡΑΓΑ ΤΡΕΙΣ.Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΜΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΡΟΜΠΑ!Κ ΣΥΧΑΙΝΟΜΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ..ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ...ΧΑΧΑ Κ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΦΟΡΜΑ Κ ΟΧΙ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ;Η ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ;ΘΑ ΣΚΑΣΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΘΑ ΖΕΣΤΑΙΝΕΣΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..

ΑΧ Κ ΕΓΩ ΠΗΓΑ Κ ΨΩΝΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΤΑ ΦΥΛΑΞΑ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΤΙΣ ΝΥΧΤΙΚΙΕΣ(ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΡΩΤΟΠΑΡΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ..ΧΧΑΧΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ Κ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 28..ΧΙΧΙ)ΠΗΡΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΜΑΛΑΚΤΙΚΗ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΑ ΑΠΟΣΜΗΤΙΚΟ..ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ Κ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΘΕΛΩ ΜΠΟΛΙΚΕΣ..Α!Κ Η ΨΩΝΑΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΡΟΖ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΚΤΛ.ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΜΩΒ ΧΑΧΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΜΑΙ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ!!ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΩΒ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ ΣΤΗΘΟΥΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ Κ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.

ΟΥΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλούμπες. Εγώ όσο περνάνε οι μέρες και όσο σας διαβάζω που έχετε φτάσει στο στάδιο της βαλίτσας αγχώνομαι. 20 Απριλίου μπαίνω στον 8ο και ακόμα ούτε κούνια δεν έχω :?:shock::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! ναι νανσυ εχεις δικιο.. οσο για την φορμα ναι,ξεχασα οτι ειναι καλοκαιρι κ οτι με το θηλασμο ανεβαζεις κ πυρετο.. αχ ναι εστε...περασε ο καιρος..κ εγω ακομα δεν πηρα παρκοκρεβατο..αφραγγιες.γιατι εκει θα την βαζω με την καλαθουνα μεσα. κατεβηκαμε στο ισογειο του σπιτιου κ δεν θα εχει για το καλοκαιρι δικο της δωματιο..το χειμωνα θα ειναι πανω στο δικο της.απ'το θυμαμαι ειχα παρει στο πρωτο ενα πακο..μετα πηρα σερβιετες κανονικες αλλα τις σουπερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.Κ ΕΓΩ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΨΩΝΙΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΩ ΜΑΖΕΜΕΝΑ!ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΤΙ 70ΑΡΙΑ ΠΟΥ ΑΜΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΟΥΜΑ ΘΑ ΠΑΘΩ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ...ΧΑΧΑ

Κ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ Κ ΤΗΣ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ 80 ΕΥΡΩ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΔΑ LIVE Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ..Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΔΥΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΚΡΥΩΜΑ ΣΤΗΝ ΒΡΥΣΗ.ΑΝ Κ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΚΟΛΠΟ.ΕΒΑΖΑ ΜΙΣΟ ΧΛΙΑΡΟ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Κ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΠ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΕΧΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΨΑΧΝΩ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΛΥΣΕΙΣ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!Κ ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΟΛΟΙ ΘΑ ΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ εσύ είσαι και δευτερομανούλα. Ξέρεις τι χρόνο έχεις για τα πράγματα που πρέπει να πάρεις. Εγώ σαν πρωτομανούλα έχω έξτρα άγχος γιατί αισθάνομαι ότι κολυμπάω σε νερά που δεν γνωρίζω. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia piga prwi prwi k ekana tis eksetasoules mou ta apotelesmata to vradu xlapakiasa k to prwino mou k sas diavazw....

aleka wraia auta ta stolidia kala den pezesai eee den exeis kathisio esu....

oso gia tin balitsa twra apo vdomada tha paw gia psonia gia to mwro k tha tin mazepsw k egw.... xthes pigame pirame karotsi na dw pou tha to parkaro otan erthei k to krevataki mou fainetai sta petheerika tha to parkaro...

koritsia mou eipe mia maia gia ta epithemata stithous oti den rinai k polu kala k ama mporw na ta apofeugw eidika sto spiti kalutera na min vazw tpt gia na einai eleutherw to stuthos me ta epithemata menei ugro mou eipe k mporei na mazepsei mikrovia... mono eksw na ta vazw gia na min lerwnomai... k sto kato kato xalase mou leei k ena soutien k kana mplouzaki den egine k tpt....

nansy se auto pou les exeis dikio k emas den mas eipe kanenas gia dwra k ta loipa k den perimenw tpt... opws k sto spiti oloi legane oti tha mou paroun dwra k ta loipa alla tpt den mou piran k oute erxetai k kanenas gia na min paroun dwra... k tous eipa oti den thelw tpt katalavenw oti einai duskoloi oi kairoi... este k egw etsi niwthw den kserw ti mou ginetai niwthw oti den tha prolavw tpt.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maxim είμαστε παρά 5 μέρες στην ίδια φάση και πρωτομανούλες. Το καρότσι εγώ το έβαλα στο παιδικό στο κουτί του είναι. Κορίτσια το καρότσι θέλει πλύσιμο ή ελαφρύ καθάρισμα με κάποιο πανάκι? ή λέτε να είναι καθαρό επειδή είναι καινούριο. Maxim ποιο πήρες τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΕΣΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙΣ;ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΩΡΙΣ ΕΝΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ.ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΙΔΡΩΝΕΙ.ΑΣΕ Κ ΘΕΛΕΙ ΠΛΥΣΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΖ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...