Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Τωρα κοιματε θα τον ρωτισω αυριο....Απο οσο θημαμε ειναι καλος ο δρομος μεχρι την Εδεσσα...

Εχω παει αρκετες φορες αλλα τωρα τα μπερδεψα με την Ναουσα και δεν ειμαι σηγουρη.

Επιδι εγω ανακατεβομε πολυ σε δρομους με στροφες και την διαδρομη μεχρι την Εδεσσα την θημαμε σαν ευχαριστη θα τολμισω να πω οτι δεν εχει στροφες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μακάρι Εύη μου γιατί και εγώ ανακατεύομαι και φοβάμαι και για την μικρή αν και μέχρι τώρα έχει αποδειχθει σκληρό καρύδι και σε αυτό.

Πάω να την πέσω γιατί αύριο δεν θα σηκώνομαι το πρωί.

Το νυχτοπούλι μας που είναι; η συμπεθέρα σου δηλαδή. Ελπίζω να είναι καλά όλοι τους.

Φιλιά πολλά! Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες ειχα ανοιχτο το μαμμυ ουτε ξερω ποση ωρα!!μη νομιζετε δηλαδη οτι δε μιλαγα!!

σιδερωσα δυο πλυντηρια,μαγειρεψα για τον μικρο κοτοπουλο για δυο μερες,ο Μανος πηγε το απογευμα στον μαλακα και γυρισε κατα τις 23:00...ουτε τον ρωτησα τι ειπαν,δεν ειχα καμια ορεξη,ειχα ξαπλωσει στον καναπε κι ειχα γλαρωσει,οποτε δεν θα το χαλαγα...αυριο θα μαθω..

σας ευχαριστω για οσα μου λετε...και ναι Ινα,Ανασταση θα γινει στο σπιτι μας σε λιγες μερες,μεχρι την Πεμπτη υπολογιζω να εχω τελειωσει απο την περιοδο!! :lol::lol::lol:

τι εγινε με την ζαμπα σου; :?::?::?:

Ευη εννοειται να μη κανεις φασαριες για τσουρεκια και να πας να αγορασεις ετοιμα..μονο αυγουλακια βαψε για το καλο!!

ρε σεις!!θα δωσετε στα μικρα κοκκινα αυγα ή λογω μπογιας να το αφησουμε;ο Ηλιας ετσι κι αλλιως το αυγο το εχει για φτυσιμο :lol::lol:

Ακη το βιντεο θα το δω αυριο,κατι εχει παθει ο ηχος και δε παιζει...Αννα ευχαριστω για τα ομορφα λογια περι Ηλια!!! :-*:-*:-*

εμενα ο ηχος,η Ευη τα φωτα....αλλος για Χιο τραβηξε κι αλλος για Μυτιληνη!!ασχετο,αλλα μου

ηρθε!!

Νατασσα του χρονου το Πασχα θα κανονισουμε να μαζευτουμε ολες οι οικογενειες καπου ενδιαμεσα..(το κοβω για Πελοπονησσο) και θα το καψουμε!!!θα κανουμε Ανασταση απο το πρωι του Μ.Σαββατου μετα την θεια κοινωνια!!ρε κοριτσια!!το φανταζεστε να το καταφερναμε αυτο!!!απο Κρητη μεχρι Θεσσαλονικη και βαλε να μαζευομασταν και θα κλειναμε γηπεδο στην Παναχαικη!!! :lol::lol::lol:

Ελενη δε ειναι οτι δεν ηθελα,αλλα σιγουρα δε μπορουσα να σχολιασω ο,τι συνεβη στον διευθυντη σου...τα λογια ειναι περιττα και δε μπορω να πω κατι αλλο...σε φιλω!!!

Κρητικια πού εισαι;

Τζενη-Τζενη;ο ΓΚΟΡΤΖΟΣ!!ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ!!(θυμαστε την ταινια με την Καρεζη;)....

Ρουλα τι κανετε εσεις;ο Φιλιππακος;με την μηχανη τιποτα ε;

Κατερινα κρατα γερα!!!

Ειρηνη οταν ξαναπας Μοναστηρακι,σφυρα ρε!!!φιλια στον καπετανιο και στον αδελφο του!!πώς πανε οι δουλειες;αντε ηρθε η ανοιξη κι ολοι θα σου χτυπανε την πορτα...εννοια σου,θα την χτυπησω κι εγω...αλλεργικη ρινιτιδα!!!

Αλικη!!πειναω!!θελω κρεπες!!!!!!!!!! :-p:-p:-p:-p:-p:-p

δεν ειναι και λιγο πραγμα η αλλαγη για τον Σπυρακο!!υπομονη!!!!

δε θυμαμαι αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δω θα μου το βγαλει αυτο...

http://www.viamichelin.com/web/Itinerai ... eConso=5.6

Νατασσα ριξε μια ματια. Ο κουμπαρος μου μου εδιξε αυτο το σαιτ σημερα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα ομορφες....

Μαριεττα και εσυ θα την κανεις???

εγω δεν θελω ακομι να κανω νανι...

Εγω δεν θα του δοσω αβγα βαμενα γιατι μου την δινει που πασαλιβοντε με μπογιες, ουτος η αλος δεν τα τρωει και εμενα τα αβγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη οταν του φτιαχνω αυγοφετα,μια χαρα το τρωει...σφιχτο με τιποτα...ομελετα βαριεμαι...μελατο φοβαμαι ακομα να δωσω...

στερουνται πολλες βιταμινες γαμωτο που δε τα τρωνε;αυτο με ανησυχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι καλα που τρωει την αβγοφετα, εμενα ουτε αυτην δεν τρωει...Ισως γιατι του εβαλα μελι επανο. Εχω καταλαβει πως δεν ειναι και πολυ του γλυκου ο δικος μου...

Αλλα σημερα 2 κοματια πιτσα τα καθαρισε ο ατιμος..

Την πιτσα την εφτιαξα εγω και εβαλα ντοματα, μανιταρια, φετα, ελιες και gouda..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν τρωει τα αλα φαγητα γιατι να χανει κατι απο το αβγο?? Ειναι καλο βεβαια εχει σηδιρο πρωτεινες αλλα δεν θα παθει κατι αν δεν το τρωει...

Αργοτερα θα το φαει και το αβγο του...Απλα θα ηταν μια ευκολια για εμας να το τρωνε και να γλιτωνουμε καθε μερα με το τι να μαγηρεψουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανιταρια ε;εγω δεν ειμαι φαν πολυ του ειδους..α ρε Τριανταφυλλακι και Φλωρακι!!αν η μαμα ειναι ζωγραφος στην κουζινα,τι αλλο θελετε;

φιλεναδα σε φιλω με αγαπη,παω να την πεσω γιατι με ποναει η πλατη...μια το γραφειο ολη μερα,μια το σιδερο σημερα...

φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλια....

Μολις εκατσα να σας γραψω και ακουω το βλασταρι μου να με φωναζει...Ξιπνισαμε και σημερα λιπον..

Να σας πω ενα νεο......ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ομορφες!τι κανετε?

χθες ειχαμε παει σε παρτυ σε παιδοτοπο και ξεσαλωσαν τα αγορακια μου....το ειχα ενα αγχοσ μηπωσ με θελουν διπλα με τηνσυμπεριφορα που εχουν τελευταια αλλα μια χαρα τα πηγαν και μου εφυγε ενα βαροσ....ο μεγαλοσ το πρωι δεν ηθελε να ξυπνησει με τιποτα και αργησα να κατεβω μαγαζι!τωρα ειναι και οι δυο στην μαμα μου ,το μεσημερακι εχω γυμναστηριο και μετα σπιτακι....

πρεπει να ψωνισω και για την βαφτιστικα μου,την λαμπαδα αποφασισα θα την κανω μονη μου...θα τησ παρω ενα αυγο και παπουτσια!

ααα επισησ εχω κρατησει την διαιτα αυτη την βδομαδα ελπιζω να την συνεχισωωωωωω!

αντε καλε που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τη Νατασσα γιατι δεν μπορεσα να τα γραψω χθες!

http://www.google.gr/search?q=%CE%BB%CE ... 80&bih=694

Νατασσα αυτα για να παρεις μια εικονα!Και να ξερεις τα λουτρα λειτουργουν 24 ωρες την ημερα δηλαδη ανετα κοιμαται η μικρη και πατε μετα.Εμεις πηγαιναμε και 4 το πρωι βαζαμε ξυπνητηρι μπανιο και μετα υπνο!Ο δρομος δεν εχει στροφες αλλα ο μισος δεν ειναι Εγνατια περναει μεσα απο χωρια.Στην Εδεσσα δεν φτανεις στριβεις μιση ωρα πριν για Αριδαια.Να μην ξεχασεις να παρεις απο εκει παστα πιπεριας φλωρινης πικαντικη και μη ειναι τελεια και γλυκο καστανο.Αυτα οτι αλλο θες ρωτα πριν τη μικρη πηγαιναμε καθε μηνα!

Συνεχιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας ειμαστε καλα

Η πεθι χθες εκανε παλι πιτα και επρεπε 9 το βραδυ να κατσουμε να φαμε το ταψι.Επειδη της ειπα οτι θα πρεπει να κανει η μικρη μπανιο και να σιδερωσω, αρχισε να λεει διαφορα μετα τα ακουσε και μετα δεν ξαναμιλησε, και ελπιζω να μην ξ αναπει τα ιδια.

Τελικα φευγουμε ΜΠεμπτη και γυρναμε τριτη του Πασχα, και ο Θεος βοηθος

Ευη και γω Τερκενλη θα δωσω αν ερθει πριν φτιαξει η μητερα τα τσουρεκια αλλιως θα παρει ενα της μαμας μου και τελος.Στα βαπτισιμια ,ειναι δυο,θα παρουν παπουτσια, παιχνιδι, λαμπαδα εφτιαξα εγω,ενα μικρο δωρακι για τα αδερφια τους και ενα οικονομικο αυγο.Ελπιζω να φτασει 150€

Για μενα μαλλον δεν θα περασει η πασχαλια απο δω σταματησε να με φερνει και η νονα μου δωρο!

Αυτα η μικρη φωναζει παμε εξω τα υπολοιπα μετα

Μαριεττα μηπως να μαζευτουμε για κανενα γαμο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Εμείς είχαμε μια περίεργη μέρα χθες..Πολυ δουλειά στο γραφείο, απογοήτευση με τις εξελίξεις στην εταιρεία (μας χρωστάει τα κέρατα του ο κύριος πελάτης μας και δεν ξέρει πότε θα μας πληρώσει - το δημόσιο δηλαδή)...μαθαίνω ότι η κόρη της κουμπάρας μου μπήκε στο Παίδων και σήμερα έχει χειρουργίο - μαστοειδίτιδα, δηλαδή γέμισε με πυον πίσω απο το αυτί της και θα κάτσει 2-3 εβδομάδες μέσα για να την χορηγούν ενδοφλέβια αντιβίωση...επειδη φοβόντουσαν στην αρχή και μηνιγγίτιδα μας απαγόρευσαν τις επισκέψεις στο νοσοκομείο και λέω στον Δημήτρη πάμε στο AVENUE να πάρω δώρα για την βαπτιστήρα μου..εκεί που κάνουμε τα ψώνια μας με πέρνει τηλ η μάνα μου... η νύφη μου είχε συσπάσεις απο το πρωι, ένιωθε μετά το μεσημέρι ότι θέλει να κάνει κακά της και δεν είχε καταλάβει ότι γεννούσε!!! Ερχονται στο ΙΑΣΩ, γίνεται εισαγωγή και 10:40 γεννήθηκε ο μπέμπης μας!!! Όλα σούπερ, δεν κατάλαβε πως γέννησε, ο μικρός είναι άψογος, 3.300 γρ. Αχχχχχ είναι υπέροχο - θυμάμαι τον Νώντα μου όταν γεννήθηκε... :cry::cry::cry: Πολύ κλάμα σας λέω!!! Μια χαρά, μια λύπη....αυτά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημερα!!

Ευγενια να σας ζησει!!καλοτυχο και γερο στην ζωη του!!αντε Νωντα,ερχεται και το αδελφακι!!

δε προλαβαινω να γραψω περισσοτερα γιατι ο προεδρος ανεβοκατεβαινει τους οροφους...

σημερα το πρωι ο μικρος δεν ηθελε με τιποτα να πιει γαλα...ηπιε με το ζορι 60ml....τον ενοχλει το δοντι που εχει σκασει,αλλα πειραζει μια φορα να μη πιει;

παω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου..δεν προλαβαινω να σας διαβασω..ειμαι στην μαμα μου..σε λιγο βαζουμε μπροστα καλιτσουνια και τσουρεκια..η αδερφη μου εχει αναλαβει τον μανωλη οποτε θα ειμαστε σχεδον ηρεμοι να τα φτιαξουμε με την υσηχια μας..θα σας δειξω φωτο στο fb κι οποια θελει να μου στειλει διευθυνση να της στειλω..αλλιως ελατε να το σουβλισουμε εδω το αρνι..χαμος θα γινει... ;);););)

ευγενια να σας ζησει το μωρακι και περαστικα στην κορη της κουμπαρας σου..

μαριεττα μην σε νοιαζει παιδι μου το γαλα εμενα εχθες το βραδυ ειπιε κοντα στα 230 και σημερα με το ζορι 50-60...και ουτε ο δικος μου το τρωει το αυγο...φτιαχνω ομως ομελετα (στο φουρνο που ειναι πιο ευκολη)και τρωει ετσι...

ινα μα κι εσυ προτιμας να ασχολεισαι με την κορη σου κι οχι με την πιτα της μανουλας???ντροπη σου...

ελιζα ην διαιτα κρατα την μεχρι το πασχα μετα ειναι κριμα να μην δοκιμασεις κι εσυ λιγο πετσουλα(μεταξυ μας δεν τα τρωω τα αιγοπροβατα οποτε παλι με κοτοπουλακι θα την βγαλω πασχαλιατικα..ουτε ταμα να το ειχα)

ευη εμενα στο τσουρεκι του τερκενλη αυτη η γεμιση καστανο με αηδιαζει..ενω το καστανο το τρωω ..η αδερφη μου το τσακιζει και πηρε και καστανο να βαλουμε και στα δικα μας μεσα ...και μην σκεφτεσαι την πεινα..θα περασει..

ειρηνη τελικα πιασαν τα βουντου μας???αντε ποια εχει σειρα κοριτσια??? :lol::lol::lol::lol::lol: φανταζομαι την ξινιλα της ζαμπας εεε???

κατερινα εισαι ακομα εδω???

νατασσα θεσσαλονικη εε??τυχερη..εγω εχω κανει χριστουγεννα θεσσαλονικη και ηταν υπεροχα...θελω να ξανανεβω αλλα ποτε???

τι αλλο ειχαμε???δεν θυμαμαι..αν τα ξανακαταφερω θα μπω...

αλικη ολα καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ακομα.....!καθε μερα νιωθω ολο και καλυτερα χεχεχε μου φαινεται η μπεμπα αρχιζει και βολευεται..αυτο που εχει αλλαξει ειναι καθε φορα εχω ολο και περισσοτερα υγρα -βλεννες.αναμενουμε λοιπον να φυγει η ταπα! :lol::lol::lol::lol: να ρωτησω ρε κοριτσια..τα δικα σας καθονται αμα πατε να τα βαλετε στο καροτσι για βολτα ήτσιριζουν?εμενα εχει αρχισει και δε το θελει με τιποτα δινουμε μαχη καθε φορα..βεβαια μολις βγαινει εξω απο τη πορτα ηρεμει..αλλα δε το εχει και για πολυ να μεινει ηρεμος!θελει να περπαταει πια!ακομα και στα τζαμπο σημερα ειδαμε και παθαμε να τον βαλουμε να κατσει ηθελε να ειναι κατω και να εξερευνει!

ξεκιναω με τη μαριετα!σε τι σοι εχεις πεσει κοπελα μου???(κοιτα ποια μιλαει)αν ειναι δυνατον να φερονται ετσι!συγχαρητηρια παντως που κρατησες χαρακτηρα και δεν επεσες στο επιπεδο του γιατι ετσι ειδε και ο αντρας σου τι μα....κα αδερφο εχει!! :twisted::twisted::twisted::twisted: αφου κρατησες χαρακτηρα μπροστα στον αντρα σου τωρα εχεις το ελευθαρο να τον ξαναπαρεις να τον χεσ...ς ελευθερανα ξεσπασεις κι ολας!! :lol::lol::lol::lol::lol: μη στεναχωριεσαι για ανθρωπους σα κι αυτον....ισως καμια φορα καλυτερα να φτανουν τα πραγματα στα ορια για να ξεκαθαριζουν οι καταστασεις!και να μην εχει πια κανενα παρε δωσε! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

κρητικομαρακι εκανα πριν 7 χρονια πασχα στη κρητη και θα μου μεινει αξεχαστο!!!!το τι καλτσουνι ειχα φαει δε λεγεται... να το καψετε και να φατε μερικες πετσουλες και για μενα!!!!εισαι πολυ τυχερη που μενεις εκει!στο εχω πει αλλα στο ξαναλεω!

αλικη μου ευχομαι γρηγορα να βρητε τους ρυθμους σας στο καινουργιο σπιτι....εμεις μετακομισαμε οταν σαραντισε ο γιαννης και ηταν πακετο θυμαμαι!

η αυγοφετα ρε κοριτσια τι ειναι πειτε και σε μενα την ανοικοκυρευτη!

ινα πολυ σε χαιρομαι που τα χωνεις στη ζαμπα σου και δε μασα τα λογια σου!ετσι πρεπει!ακου εκει να ερθει με το ταψι βραδιατικα!

ευη σου στελνω πμ!οταν ειναι και παρεις να εχεις τον τριανταφυλενιο ξυπνιο να ακουσω τη φωνουλα του!

συμπεθερα :x:x:x:x

αναστασια αν καταλαβα καλα πατε εκδρομουλα??καλα να περασετε!!!

φιλακια τσουπρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.. μ'αρέσει που κάναμε γκρουπάκι στο facebook για να μην τα γράφετε εδώ δημοσίως, αλλά εδώ συνεχίζετε και γράφετε! :lol::lol: Και το κακό είναι ότι δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω τώρα...

Μαράκι αρχίσατε τις ετοιμασίες για το Πάσχα εε;;; Και του χρόνου με υγεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας γραφω και παω να την πεσω καμια ωρα να κοιμηθω λιγακι γιατι αλιος δεν θα βγαλω την μερα...

Το βραδυ δεν κοιμηθικα καλα και τωρα κουτουλαω...

Ευγενια να σας ζησει και απο εδω, τι ωραια γεννα, ετσι τσακ μπαμ να τα καναμε ολα τα παιδακια τι καλα..

Κατερινακι το πμ μου που ειναι??? Δεν βλεπω τπτ, μιπως το εστιλες καπου αλου ???

Ο δικος μου ενα φεγγαρι δεν ηθελε να καθετε στο καροτσι αλλα τωρα οταν ειναι να φηγουμε καθετε μια χαρα στον δρομο της επιστροφης ομως σκιζετε γιατι ξερει οτι γιρναμε σπιτι και δεν θελει..

Η αβγοφετα ειναι μια φετα (μπαγιατικο ψωμι κατα προτιμιση) που την βουτας σε αβγο χτιπιμενω με λιγο γαλα μεσα και μετα την τιγανιζεις μεχρι να παρει ωραιο χρυσαφι χρωμα.. αλοι την τρωνε με ζαχαρι αλοι με τυρακι, οπως και να την φας ειναι νοστιμες οι ατιμες...

Νατασσα αλο τι θελεις, εχεις σουπερ ξεναγο και θα περασετε τελεια....

Ινα αμαν η ζαμπα σου με τις πιτες της πια, πες της ενα κοματι εχει 350 θερμιδες και φουλ χολιστερινη...

Μαρια καλο ζημωμα σημερα, θα κανετε και μπρατσα με τοσα τσουρεκια...Δεν ξερεις ποσο μου αρεσει αυτη η ατμοσφερα οταν μαζεβοντε γυναικες και φτιαχνουν γλυκα..

Αλικη πως παει το ξεπακεταριζμα??? Κοντεβουν οι μερες για να πας στο νησι σου, κουραγιο....

Σημπεθερα μου που εισαι??? Ελπιζω να ειστε καλα και να εχεις ξεπερασει καπος αυτο που εγινε...

Μαριεττα πηζεις στην δουλεια??? Εχει δικιο σ'αυτο που λεει η Κατερινα και εγω το σκεφτομουν εχθες..

Κρατισες το επιπεδο σου και ετσι ο μονος χαμενος απο αυτην την ιστορια ειναι ο μα......ς

Για αυτο και ο Μανος πηρε το μερος σου...

Αννουλα το βιντεακι φανταζομε οτι ειναι το ιδιο που ανεβασες και στο fb εεεε????

Καλε αυτος ειναι ετιμος για το τσιρκο, μαθε του να κανει και κολοτουμπες στον αερα και μετα στιλτον για μεροκαματο.. :lol::lol::lol::lol:

Ελιζα :-*:-*:-*:-*

Κατι αλο δεν θιμαμε τωρα, τα λεμε το βραδυ....

Ρουλα τωρα σε ειδα....Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα θα δινεις το Γιαννακη να φαει μια σταφιδα , μετα Γιαννακη αμα κατσεις στο καροτσι η μαμα θα σου δωσει κι αλλη σταφιδα!Εμεις μονο ετσι κανουμε δουλεια .Αμα χτυπησει νευριασει κατσε καλα και θα παρεις μια σταφιδα.Μια μονο για να φαμε καμια δεκαρια μεχρι το βραδυ!

Αλλα ειδες οτι για φασαρια ειναι και τα πρωτα μωρα !Αμα τους πεις να κανουν κατι μεσα στο σπιτι δεν μπορουν εξω για μαμουνια εινα πρωτα!!

Ευγενεια να σου ζησει ο ανυψιος!!!!!Ειναι ενας αλλο ερωτας αυτος, οχι σαν το παιδι σου ,αλλα ειναι ενας μεγαλος ερωτας!!Εγω τον εζησα χωρις τη μικρη και εχουμε τρελη αγαπη με το μεγαλο ο μικρος ζηλευει αλλα λεω πως τα παμε καλα!

Οσο για το θεμα δουλεια ελπιζω να το λυθει γρηγορα!

Μαρια εχει Τερκενλη και στη Κρητη??Εγω θα παρω απο τα αλλα οχι τα τσουρεκια!

Κατερινα ερχετε ερχετε μπορει να μη φυγει και η ταπα προσοχη.Αντε Μεγαλη Δευτερα και να επιστρεψεις σπιτι σου για Πασχα!!

Η μικρη πηρε αποφαση να παει για υπνο!Τα λεμε μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γραφω τωρα γιατι στο σπιτι δε θα με αφησει ο μικρος..

θελω την γνωμη σας:μου ειπε ο Μ.οτι ο μαλακας θα παρουν δωρο καθισμα αυτοκινητου,γιατι απο τοτε που γεννηθηκε ο μικρος,δεν ειχαν παρει τιποτα...

οκ για το δωρο...πρεπει να παρω να πω ευχαριστω στον μαλακα;

απο την αλλη,ειπαν στον Μ.να παμε στο σπιτι τους για να παρουμε το δωρο..πρεπει να παω κι εγω;

φιλια!!!!

post-9371-1387393916347_thumb.jpg

post-9371-13873939164872_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γραφω τωρα γιατι στο σπιτι δε θα με αφησει ο μικρος..

θελω την γνωμη σας:μου ειπε ο Μ.οτι ο μαλακας θα παρουν δωρο καθισμα αυτοκινητου,γιατι απο τοτε που γεννηθηκε ο μικρος,δεν ειχαν παρει τιποτα...

οκ για το δωρο...πρεπει να παρω να πω ευχαριστω στον μαλακα;

απο την αλλη,ειπαν στον Μ.να παμε στο σπιτι τους για να παρουμε το δωρο..πρεπει να παω κι εγω;

φιλια!!!!

Αχ Μαριεττάκι,είναι δύσκολη η θέση σου...Εγώ μετά από τέτοια συμπεριφορά,θα απέφευγα συνάντηση σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα...από την άλλη δεν είναι καλό να κρατάμε κακίες,είναι και οικογενειακές γιορτές...κάνε αυτό που σε εκφράζει καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη τελικα εχω φαει κι εγω αυγοφετα θυμαμαι την εφτιαχνε η γιαγια μου και εβαζε πανω και ζαχαρι...μιαμμμμμ

ινα πολυ γελασα με τις σταφιδες σας!!!!μια χαρα την εχεις βρει τη λυση :lol::lol::lol::lol::lol: εμεις για τις μεγαλες κρισεις εχουμε τα μπισκοτα.....επισης του αρεσει να του δινω το παγουρακι νερο να πινει αλλα γινεται μουσκεμα ρε γαμωτο...αυτο το παιδι πινει ενα παγουρακι μετα απο καθε γευμα :shock: ειναι φυσιολογικο?

μαριετα αμαν πασχαλιατικα κοπελα μου ξινο στο εχουν βγαλει!θυμαμαι και τα δικα μου τα περασμενα χριστουγεννιατικα και συγχυζομαι τωρα!δε θελω να σε επηρεασω αρνητικα αλλα εγω προσωπικα δε θα πηγαινα αλλα ουτε και το παιδι θα αφηνα να παει.αμα ηθελε ας ερχοταν τυπικα εστω σπιτι σου για το βαφτιστηρι του!εμ δηλωνει δηλαδη οτι δε σε χωνευει...εμ απαιτει να πας κι εσυ σπιτι του? :roll::roll::roll: μηπως ειμαι κακια?μη σε επηρεαζω καλυτερα να ακολουθησεις το ενστικτο σου και τι θα κανει την οικογενεια σου να μην επηρεαστει αρνητικα!οπως νιωθεις κανε καμια φορα το ενστικτο ειναι ο καλυτερος οδηγος!

κοριτσια ζηλεψα απο το κρητικομαρακι και θελω να φτιαξω καλτσουνια!θα το επιχειρησω μαλλον...αν προλαβω!παρεπιπτοντως με βλεπω να προλαβαινω μια χαρα...μαλλον βολευτικε η μπουμπου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...