Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Θα τα φορέσει του μεγάλου κάποια στιγμή….. αφού είναι μεγαλύτερα δεν υπάρχει θέμα…

Τώρα σκέφτομαι πότε να του ψωνίσω για το καλοκαίρι εσώρουχα 9 – 12……????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kαλημερα κοριτσια....

Αλικη καλοριζικο το νεο σπιτακι σας, ελπιζω να προσαρμωστιτε σιντομα και επιτελους να αρχισει ο Σπυρος να κοιματε τα βραδια....

Ειρηνη τι ειναι αυτα που διαβαζωωωωωωω?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε τι επαθε η ζαμπα σου, χαχαχαχαχαχα.......

Κοριτσια αφου πιανουν οι ευχες μας δεν κανουμε και καμια σοβαρη ευχη ολες μαζι.....Να κερδισω το τζοκερ ας πουμε η αντε μια πιο απλη, να βρεθουμε ολες μαζι επιτελους και οταν λεω ολες ενοω οοοολλλεεςςς.......

Αχχχχχχ ακομι γελαω σε καλο να μου βγει =))=))=))=))=))=)) Βρε τι ζαμπα τι επαθε...........

Ο δικος μου κοριτσια μεγαλωνει και θελει σινεχια καινουρια ρουχα, παπουτσια δεν τον προλαβενω...

Τωρα αρχισαμε να φοραμε το νουμερο 92, που ειναι για 2 χρονον..Ενταξι ειναι λιγο μακρια ακομι τα παντελονια αλλα αν εχουν λαστιχο απο κατο τα 86 ειναι κοντα....

Νατασσα μαθε οποσδιποτε που εχει σπιτι το αμορε της ζαμπας σου και πες μου...Εμεις απο μεγαλη Παρασκευη θα φηγουμε στο χωριο του αντρα μου αλλα ισως τον πισω να κατεβουμε Θεσ/νικη το Σαββατο για να σας δουμε, ειναι κοντα το χωριο του αλλα θα ειναι εκει μαζεμενοι ολοι οι φιλοι του και δεν νομιζω να εχει διαθεση να χασει την ετισια μαζοξη...

Απο την αλη θα σκασω αν ξερω οτι εισαι κοντα και δεν μπορω να σε σιναντισω....

Επανερχομε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι....ας τα παρω ολα απο την αρχη.........................

η συνηφαδα μου...η κοντη εμεινε εγκυος...η πεθερα μου ελεγε ...εσυ θα κανεις αγοριακαι θα πληρωσεις οτι μου κανεις ,ενω η χρυσα....κοριτσακι το δευτερο !!!!!

παει για υπερηχο...τι ειναι γιατρε? κοριτσι

ξανα παει για υπερηχο ...τι παιδι ειναι? μα κοριτσι .....χαρα η πεθερουλα μου......μεχρι που με πηραν τηλ να μου το πουνε ,ενω ειχαμε 5 μηνες να μιλησουμε

εγω φυσικα στενοχωρηθηκα γιατι δεν ηθελα να χαρει η ζαμπα!!!!!

παει για αμνιο την Πεμπτη...της λεει ο γιατρος,τι παιδι περιμενουμε? 90% κοριτσι λεει αυτη.......αμ δε 100% αγορι της απανταει...........ταβλα ολοι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βγηκαν και τα αποτελεσματα της αμνιο και ναιιιιιι ειναι αγορι

το εχω καταευχαριστηθει ειμαι κακια ε ????? το ξερω :roll::D

Παει και τελειωσε θα μας δωσουν αδεια εξασκησεως βουντου!!Η γκαντεμοσαυρα δεν θα πιανει μια μπροστα μας!Μια για ολες και ολες για μια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την δικιά μου την γκαντεμόσαυρα δεν την πιάνει τίποτε….. εγώ ήθελα να κάνει κορίτσι γιατί μου την είχαν σπάσει που το είχαν σίγουρο το αγόρι (δεν ήθελαν κορίτσι, τους είχε γίνει εμμονή) από όταν ξεκίνησε η συγκατοίκησή τους!!!

Αφήστε που ήθελε το αγόρι για να μην του βγάλει το όνομα του πεθερού κ να τον εκνευρίσει!!

Κ τελικά έτσι έγινε…..

:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω χαθει τελεφτεα οχι γιατι το θελω αλλα γιατι ο γιοκας μου εχει βαλθει να ξεπαστρεψει το λαπτοπι μου....

Δεν το αφινει σε χλωρο κλαρι μηλαμε και φοβαμε οτι θα μου το χαλασει γιαυτο και το εχω σινεχια κλειστω...

Αλιος το ειχα σινεχια πανο στο τραπεζι της κουζινας ανοιχτο και ετιμοπολεμο.....

Και τωρα που σας γραφω τον εχω δωροδοκισει με cream crakers και σταφιδες αλλα αρχισε να βαριετε και πρεπει να παω να βγαλω την σκουπα γιατι εγηνε χαμος απο τα ψυχουλα....

Το απογεβμα θα ερθει και ο νονος της Φλωρας με την λαμπαδα της και εχω ετιμασει καναδυο πιτσες και αυτο το γλυκακι http://syntagesapospiti.blogspot.com/20 ... 26.html....

Εκανε και η πεθερα μου ταχινοπιτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν εκανα αυτο αλλα το αλο που λεει..

Κεικ σοκολατας με σιροπι, αριστερα κατο......

Εγω παλι θα το μιριζω βεβεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!Ξανα

Φαγαμε το αυγο μας το μισο η μικρη και το μισο το πατωμα!Μου τη δινουν τα αυγα!!!!!!!!!!!

Τωρα τρωει το αχλαδι της που τρελενετε και οταν το καθαριζα φωναζε ελατε!!Ελατε φωναζει τις κοτες!Συνεχιζουμε με κουλουρι για να κατσει να γραψει και η μαμα!

Αναστασια ελατε εσεις στο συμπεθερο να συσφιξετε σχεσεις και αμα σας αρεσει να μπορειτε να του πειτε να ερθετε ξανα!

Να με γραψετε στη λιστα για την εκδρομη στη Κερκυρα!Θελω και γω Κερκυρα!Καθισαμε δυο μερες και τη μια μερα ψαχναμε μαγαζια με καναρινια γιατι ειναι το χομπι του μεγαλου μωρου μου!!

Αλικη αστην να ειναι να ειναι μαζι οι δυο τους και μακρια απο σενα και γραφτες στο παλιο σου το τεφτερι!!!!Δεν αξιζει για δυο καργιες να χαλασεις εσυ τη δικη σου οικογενεια!Σιγα σιγα ολα θα παρουν το δρομο τους θα βρειτε τη σειρα σας και θα ερθει και το παιδακι σας!

Ευη εσυ τα τακτοποιησες τα θεματα νονου!Εγω η γαιδουρα ουτε ψωνισα για τα βαπτιστηρια μου ουτε ετοιμασα το δωρο του νονου μας αντε να δουμε ποτε θα τα κανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη δεν τολμώ να κοιτάξω την συνταγή που θα κάνεις…. πρέπει να βάλω ένα τέλος σε ατασθαλίες χοντρές που έχω κάνει τις τελευταίες 10 μέρες λόγω μετακόμισης!!! Μέχρι κ ο Σπύρος έτρωγε σουβλάκια κ πατάτες γιατί δεν είχα χρόνο!!!

Σταμάτησα κ το γυμ. κ χέσε μέσα!!!

Σε λίγο καιρό εσύ θα μπορείς να φας χωρίς τύψεις ότι σου αρέσει…. Κ θα νιώθεις υπέροχα!!

Ίνα από Θεσσαλονίκη δεν είναι μακριά η Κέρκυρα…. Τώρα με την Εγνατία 3 ώρες το πολύ είναι η Ηγουμενίτσα κ 1 – 1 ½ το καράβι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια και χαρα!!

Αλικη το νεο σας σπιτικο ειναι η αρχη για μια νεα φαση της ζωης σας,οποτε ο,τι εγινε μεταξυ σας σαν ζευγαρι,αστο πισω και ξεχνατο...περασμενα-ξεχασμενα ισχυουν μονο στα ζευγαρια...ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να περασετε σουπερ στο νησι σας και σαν γνησιοι Κερκυραιοι να κανετε τις τρελιτσες σας και τις κορδελιτσες σας και να μας ανακοινωσεις συντομα ευχαριστα,οπως κι η Κρητικια!!!!

Ειρηνη το ποσο το χαρηκα το παθημα της δικιας σου,δε λεγεται!!! :lol::lol:

Ελιζα ή Ινα θελει να παει Κερκυρα και το σκεφτεται;με μπερδευεται κι ειμαι και γρια και δε θυμαμαι!!οποια τελος παντων θελει,να το κανει και να το ευχαριστηθει με την οικογενεια της!!να σπασετε και τα σταμνια μαζι με τον Σπυρακο την Μ.Παρασκευη ή την Πεμπτη;Αλικη εχω κενο :roll::roll:

Ευη το ιδιο θεμα εχω κι εγω με τον Ηλια,οπως εσυ με τον μικρο σου...δε με αφηνει να κατσω στο κομπιουτερ ουτε δευτερολεπτο..ακομα και στο τηλεφωνο εχω προβλημα και δε μπορω να μιλησω στην μητερα μου ουτε ενα λεπτο ησυχη!!!

κοριτσια εχω θεμα που θελω την γνωμη σας,αλλα δε προλαβαινω να το γραψω τωρα...αφορα τον αδελφο του Μανου!!σχεδον τσακωθηκαμε την Κυριακη τηλεφωνικως και θα γινοταν της που...αν δε σεβομουν τον Μανο!! θα σας γραψω το βραδυ...ο Μανος ειναι σε αναμονη για την εταιρεια,περιμενει ενα τηλεφωνημα!!κορες καντε μια ευχη να την παρει την δουλεια!!!

φιλουρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη εγω θα προτιμησω τη σοκολατοπιτα παρακατω που εχει λιγοτερα αυγα!Οταν βλεπω συνταγη με επτα αυγα δεν μπορω μου ερχετε κατι!!Αλικη το ξερω ειμαστε πολυ κοντα δυο ωρες μεχρι τα γιαννενα και 1 για ηγουμενιτσα .Μονο εμεις τα χαζα τοτε που ηρθαμε πηγαμε γιαννενα ημουμενιτσα απο το παλιο το δρομο και καναμε παρεα με τις αρκουδες και τις πεστροφες!Μολις βρουμε χρημα και χρονο θα ηθελα να το ξανακανουμε!για την ωρα θα παμε μεχρι την Ευβοια :(:(:(:(:(

Εμενα σημερα εφαγε πατατες(μιας και εχουμε πολλες περασε και απο δω το κινημα με τις πατατες) στο φουρνο και αγγουρι.Ηθελε να φαει και μονη της μ εστελνε στη καρεκλα του υπολογιστη να κατσω

Εγω τι θα κανω με τα κιλα που θελω να τρωω συνεχεια γλυκα και αρμυρα!Μου την εχει βιδωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νατασσα μαθατε τελικα που θα μεινετε να σας πουμε τι να περιμενετε!!

Και μεις με τον υπολογιστη ειμαστε μια απο τα ιδια για το τηλεφωνο η θα πει κειστο η μιλησω και τα δυο το ιδιο αποτελεσμα εχουν!

Πολλες ευχες για να παρετε την δουλεια Μαριεττα!Η Ελιζα θελει να παει Κερκυρα η Ινα την ονειρευετε!Οσο για τον αδερφο το καλυτερο ειναι η αδιαφορια κανει τους αλλους να ανησυχουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα και εγω την σοκολατοπιτα εκανα που εχει μονο 3 αυγα μεσα....Και εγω κατι παθενω αν διαβασω συνταγη με πολλα αβγα, λες και μου ανεβενει η χολιστερινη κατακοριφα και μονο στην αναγνωση της συνταγης.. Απλα δεν μου εβγαζε την σελιδα που ειναι το κεικ σοκολατας με σιροπι και εβαλα αυτην.

Το τηλεφωνο και ο δικος μου το θελει και δεν τολμω να το κιταξω οχι να μιλισω, του βαζω ανιχτη ακροαση και μιλαει με την μαμα μου και την αλη γιαγια...

Μαριεττα μην χαλιεσε βρε κοπελα μου αν και κομματακι δυσκολο οταν σε προκαλουν πρεπει να αντιδρασεις..Μακαρι να παρει ο Μανος την δουλεια και να γηνουν ολα οπως τα ονειρευεσε...

Να μας πεις να ξαλαφρωσεις οταν μπορεσεις....

Θελω και εγω να μιραστω κατι μαζι σας αλλα δεν εχω βρει τον χρονο ακομι να σας τα γραψω..

Δεν αφορα αμεσα εμενα αλλα ειναι κατι που σκεφτομε και με εχει επιρεασει πολυ τον τελεφτεο καιρο..

Αλικη μην ακουω χαζα για την διατροφη σου, μακαρι να ειχα την κορμαρα σου. Αλοστε με τοσο τρεξιμο και κουραση δεν θα εχει κατσει τπτ πανο σου απο τα σουβλακια, το γυμναστιριο τι να το κανεις τοσο κουβαλιμα εκανες θα εχεις γινει φετες..

ΑΑΑΑ Κατερινα τωρα που το ξαναθιμιθικα βρε, γιατι σινεχια το εχω στο μυαλο μου αλλα δεν θιμαμε να στο πω...Θελω να μου στιλεις με πμ το τηλεφωνο σου για να μπορεσω να σε παρω οταν με το καλο γενησεις....

Παω να φαω γιατι πηνασα και αν δεν εχει ξιπνισει το βλασταρι μου θα σας γραψω αυτα που εχω στην καρδια μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες ο αδελφος του Μανου(απο τωρα μαλακας) κι η αδελφη μου ειναι οι νονοι του Ηλια..

γενικα με τον μαλακα δεν εχω πια τις πιο καλες σχεσεις,γιατι απο τοτε που γεννησα τα εχει μαζι μου,επειδη πηγαινα κοντρα στην μανα του(ζαμπα) και χωρισα για ενα μηνα και πηρα το παιδι στο πατρικο μου και δε φιλουσα την ζαμπα οταν ημουν εγκυος γιατι ηταν μονιμως αρρωστη και διαφορα τετοια...οποτε δε με χωνευει με απλα λογια,αλλα σεβεται την επιθυμια του Μανου να ειμαι η γυναικα του(κατα τα λεγομενα του)...

την περασμενη Παρασκευη η αδελφη μου ειπε οτι αγορασε λαμπαδα στον Ηλια..το ειπα για να γελασουμε στον Μανο,λεγοντας θα την κρατησει ο μικρος; :lol::lol: ο Μανος πηγε και το ειπε το ιδιο βραδυ στον μαλακα και την γυναικα του..ειχαν βγει ολοι για φαγητο...εκει αρχισε το κακο..θυμωσαν οι μαλακες με την αδελφη μου,που το εκανε απο μονη της,ενω επρεπε να συννενοηθουν...ο Μανος δε μου ειπε τιποτα απο ολα αυτα,μεχρι την Κυριακη που πηγαμε μια βολτα στου αδελφου του κι ηταν η κοντη εκει..πιασαμε κουβεντα γενικα και της λεω οτι μη παρουν λαμπαδα μιας και πηρε η αδελφη μου,εντωμεταξυ εγω αγνοια απο οσα ειχαν συμβει..μου λεει με υφος οτι επρεπε η αδελφη μου να ειχε μιλησει με τον αντρα της και τα σχετικα γιατι κι εκεινος ειναι νονος...της ειπα οτι δεν ειχε αδικο,αλλα η αδελφη μου με τα υπολοιπα δωρα για τα βαπτιστηρια της,πηρε και του Ηλια...της ειπα ακομα οτι δε χρειαζεται να παρουν κατι για τον Ηλια,μιας κι εχει απο ολα και το ειπα με αγνη διαθεση,ξεροντας οτι ολοι εχουμε οικ.στενοτητα κλπ και της το εξηγησα κιολας πώς το εννοουσα και την ρωτησα κιολας αν το επιασε...ειπε αυτο ειναι θεμα του μαλακα και εκεινος θα κανει ο,τι νομιζει...

δε προλαβαμε να γυρισουμε σπιτι και πηρε ο μαλακας τον Μανο τηλ. και του ειπε οτι ολα αυτα που εγιναν με την αδελφη μου ειναι σκετη κοροιδια και απο δω και περα δε θελει να εχει καμια σχεση μαζι της και παυει να θεωρει οτι ειναι νονος,παρα μονο θειος και οτι αυτα που ειπα οτι δε χρειαζεται να αγορασουν κατι μιας κι ο Ηλιας εχει αυτο τον καιρο το θεωρει τουλαχιστον κωμικο και βαπτισε το παιδι(παρολο που δε πιστευει το μυστηριο)μονο γιατι ειναι παιδι του Μανου κι οχι δικο μου....ολα αυτα τα ειπε σε μενα προσωπικα,γιατι πηρα εγω το τηλ.να του εξηγηθω στα ισια..

δε προλαβαινα να μιλησω και με εκοβε!!

κρατησα το χαρακτηρα μου και δεν εγινε της τρελης,γιατι πρωτον ειχα το παιδι στα ποδια μου και δεν ηθελα να τρομαξει και δευτερον αν ανοιγα το στομα μου,μπορει να γινοταν φονος(τον ειχα ικανο να ερθει και να μου ζητησει τα ρεστα...οχι,δεν τον φοβηθηκα!!!το παιδι ηθελα να ηταν ηρεμο και σεβαστηκα τον Μανο!!)

εκλεισα το τηλ.με πηραν τα κλαμματα,εγινα χωμα,ο μικρος αγκαλιαζε τα ποδια μου και με εκανε ω!!ω!! κι ο Μανος ντραπηκε για τον αδελφο του,μου ειπε απο δω και περα να ειμαι απολυτα τυπικη μαζι του και αυτο που θελει απο μενα ειναι να ειμαστε αγαπημενοι κι οικογενεια!!

κορες,το μονο καλο που βγηκε απο αυτο ειναι οτι με τον Μανο ειμαστε παλι καλα μετα απο καιρο...ενιωσα οτι εχω την συμπαρασταση του και ηδη νιωθω πιο ηρεμη παλι στο σπιτι..παραδειγμα χθες που ηρθε η ζαμπα και ημουν χαρουμενη!!

σορρυ κορες για το μεγεθος...τα ειπα και ξελαφρωσα..στην αδελφη μου ακομα δεν εχω πει κατι,λειπει εξωτερικο και δε θελω να της το χαλασω...

τα συμπερασματα δικα σας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαριεττάκι μην σκας.

Αυτα είναι κομπλεξικά πράγματα και θεωρώ ότι αφορμή ψάχνανε για να αποφύγουν τις υποχρεώσεις τους.

Τι θα πει το θεωρούν κωμικό; Επειδή από την καλή σου την καρδιά τους είπες να μην ξοδεύονται; Επρεπε να ήσουν καμια απαιτητικιά να σου πω εγώ. Κι εγώ λέω στους νονους της Σοφίας μην φέρνετε τίποτα και αυτοί πάνε και τις ψωνίζουν ότι κι αν τους πω. Τι έπρεπε δηλαδή να μου πουν "Α κουμπάρα με προσβάλεις έτσι γι΄αυτό δεν φέρνω τίποτα και παύω να είμαι νονός;"

Ετσι τους βολεύει γι' αυτό το είπαν. Ανεύθυνοι άνθρωποι!

Και καλά άντε και παρεξηγηθήκανε γιατί δεν τηλεφωνιούνται με την αδερφή σου όμορφα και ωραία να της πούνε "ξέρεις κάτι; Έπρεπε να συνενοηθούμε ποιος θα πάρει τι. Σε παρακαλώ από εδώ και στο εξής έτσι να κάνουμε" Πολιτισμένα πράγματα όχι αγριάδες. Και τι τους φταίει το παιδί άλλοστε; Ας πέρνανε αυτοί αυτά που νομίζαν ότι πρέπει να πάρουν κι ας λέγανε μετά σε σας ότι "δεν μου φταίει κάτι το παιδί να του στερώ τα δώρα του κι ας διαφωνώ μαζί σας".

Μαλακίες! Του κώλου παρεξηγήσεις! Συγνώμη που βρίζω αλλά τα πέρνω με κάτι τέτοια.

Μπράβο στον Μανο που πήρε το μέρος σου! ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΕΥΧΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Σας διαβάζω αλλά δεν βρίσκω την ευκαιρία να γράψω τόσο καιρό!!!

Καταρχάς να πω: Ηλία,είσαι σαν το φως του ήλιου που λάμπει το Καλοκαίρι!!Απολαυστικός!!!!!!!!!!!!

Μαριέττα,χαίρομαι που μέσα από όλο αυτό,βγήκε και κάτι καλό!!Ελπίζω τώρα να τον τιμήσεις τον Άγιο Π...!!!! :lol: Το αξίζει ο Μάνος!!Ειδικά αν πάρει και την δουλειά!!!!Εύχομαι τα καλύτερα νέα!Δεν αντέχω τους ανθρώπους που παρεξηγιούνται με την κάθε μαμακία!!!Αφορμή ψάχνουν να γκρινιάξουν!!

Αλίκη,στο καινούριο σπίτι να ζήσετε μόνος χαρούμενες στιγμές!!!Κουράγιο τώρα μέχρι να τακτοποιηθείτε!!Όσο για τον μικρό,ελπίζω να κοιμηθεί κάποια στιγμή,το ελπίζω και για τον δικό μου αυτό!!!

Ειρήνη,πολύ γέλασα με το γεγονός!!αχαχαχαχαχαχαχα αυτά είναι!!!!!!Και αυτό είναι χειρότερο από το να μάθαιναν με την πρώτη ότι είναι αγόρι!!!Πάρε κανένα ροζ ζιπουνάκι όπως λένε και τα κορίτσια και κάνε της δώρο!!! :lol:

Μαρία,δεν ξεχνάω που μας έταξες δεματάκι με καλτσούνια για το Πάσχα!!!!Σου αφιερώνω το παρακάτω βιντεάκι με τον Άκη!!!Έχω καιρό να πω για τις αταξίες του αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνει!!!

Ίνα,τελικά το αποφάσισες για Εύβοια??Καλά να περάσετε!!Η μικρή Αναστασία μας,μας έχει βάλει τα γυαλιά!!Μπράβο!!!Με τη δουλειά τι έγινε?

Ευάκο,τι μου κάνεις,τι μου κάνεις!!!προσπαθώ να κόψω την σοκολάτα και τα πολλά γλυκά αλλά εσύ με κολάζεις!!!!!!

Από ρουχαλάκια ο Άκης φοράει 18 μηνών φανελάκια γιατί δεν θέλω να είναι τσιτωμένα,παντελονάκι 12 μηνών αν και είναι λίγο μακριά,μιας και δεν το εχουμε ακόμα το μπόι,και από μπλουζάκια και ζακετάκια από 12-18 μηνών.

Τώρα που έφτιαξε ο καιρός,δεν μαζευόμαστε στο σπίτι καθόλου!!!Ξυπνάμε το πρωί,τρώμε πρωινό,παίζουμε,ξανακοιμόμαστε καμιά ώρα και φεύγουμε στο πάρκο και για κάτι δουλειές δικές μου για κανένα δύωρο,επιστρέφουμε,τρώμε,κοιμόμαστε και ξανά έξω για κανένα 2ωρο,επιστρέφουμε,τρώμε,μπανάκι και νάνι!!Μια χαρά!!!!Δεν θέλει καθόλου να μείνει σπίτι!!Ακόμα κι αν δεν πάμε κάπου,την βγάζουμε στο μπαλκόνι!

Το Ελενάκι μας χάθηκε...μάλλον δεν έχει συνέλθει ακόμα από τα γεγονότα.... :?:?:?

Νατασάκι,δεν θα πάω Χαλκιδική για το Πάσχα,θα πάω αργότερα,οπότε εσένα θα σε δω εδώ και ελπίζω σύντομα,στο σπίτι της Αλίκης για ΚΡΕΠΕΣ!!!!!!>Αλλά αν τα καταφέρετε να βρεθείτε με την Εύη μας,θα χαρεί πολύ!!!!Είδες Εύη,σιγά σιγά θα μας γνωρίσεις όλες!!!

Κατερινάκι,πλησιάζει η ώρα!!!!Αν έχω μια αγωνία,άλλο πράγμα!!!Θα προσπαθήσω να έρθω να σε δω και στο μαιευτήριο όταν γεννήσεις την μπεμπούλα της παρέας!!Άντε να παίρνουν σειρά και οι υπόλοιπες!!!

Ελίζα,κι ο δικός μου βαριέται εύκολα στο αμάξι και αρχίζει την γκρίνια....για αυτό πάω Χαλκιδική με τρένο!!!!!Ειδικά αν τύχει,να έχει και παιδότοπο,είναι η καλύτερή μας!!!!

Τι τυχερές που είστε όσες φύγετε για το Πάσχα!!!Καλά να περάσετε!!Αλήθεια,τα παιδάκια τα πάτε εκκλησία την Ανάσταση???Εγώ δεν τον πήγα πέρσυ και μάλλον ούτε φέτος,φοβάμαι τα βαρελότα!!Πέρα από την φασαρία που θα τον σοκάρει,έχουν γίνει και διάφορα ατυχήματα...Απορώ γιατί δεν τα απαγορεύουν επιτέλους...Αυτά θυμάμαι κορίτσια μου,απολαύστε τον σκανταλιάρη μου!!!!Φιλάκια!!

http://youtu.be/hXbpBfy-_Rw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα μου στο Πολυκάρπι θα είμαστε κοντά στην Αριδαία.

Εσείς θα κατέβετε Ευβοια;

Εμεις ανεβαίνουμε κι εσείς κατεβαίνετε. Δεν συντονιζόμαστε καλά.

Δεν πειράζει άλλη φορά. Αρκει να ξεφύγουμε και να περάσουμε καλά. Ευελπιστώ δηλαδή....

Λες να κυνηγάμε τις τσούπρες μας και να μας βγουν ξυνά τα ταξίδια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τι να κανω το νονο μας?του πηρα ενα καλαθακι με ψευτικα αυγα και ενα κουνελακι αλλα τσουρεκι να αγορασω η να φτιαξω.ειναι ευκολο?

Ο Μανος θα κανει ανασταση επιτελους στο κρεβατι του!

Επειδη ο Μαλ δεν πιστευει στο μυστηριο γιαυτο λεει και αυτα που λεει .Αμα δεν σεβεσαι αυτο που εισαι δεν μπορει εισαι και καλος νονος!Δε πειραζει το κριμα στο δικο του το λαιμο!

παντρεμενοι ειναι και θα κανουν συνελευση τι θα παρουν στο μωρο.

Δε πειραζει τελος καλο ολα καλα λεω και γω.Εσυ παρε μια εξαδα αυγα απο το σουπερ μαρκετ και ενα τουρεκι που ειναι προσφορα και στειλτα για την τιμη που σου εκανε!!

Εγω πηγα στη πεθερα εκανα τα νευρα μου κροσια και εφυγα τωρα εχω ενα βουνο σιδερο και ολα καλα!!

Εχω μια εντυπωση οτι θα το κλεισουμε το μαγαζι εδω!!

Γεια σου Αννουλα!Η δουλεια δεν με πηραν καν τηλεφωνο και για τις εξετασεις σαν πρακτορας τελειωσαν οι αιτησεις την επομενη φορα!Μεχρι τοτε θα ψαχνω παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα τώρα σε διάβασα! και είδα και τον Άκη τον τρομερό!!!!

Και καζανόβας λοιπόν ο Άκης μας! Αυτό που κάνει δείχνει δεξιοτεχνία δεν είναι απλό. Μπράβο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα μου στο Πολυκάρπι θα είμαστε κοντά στην Αριδαία.

Εσείς θα κατέβετε Ευβοια;

Εμεις ανεβαίνουμε κι εσείς κατεβαίνετε. Δεν συντονιζόμαστε καλά.

Δεν πειράζει άλλη φορά. Αρκει να ξεφύγουμε και να περάσουμε καλά. Ευελπιστώ δηλαδή....

Λες να κυνηγάμε τις τσούπρες μας και να μας βγουν ξυνά τα ταξίδια;

Απο το αεροδρομιο στην καλυτερη περιπτωση να ειστε εκει σε 2 ωρες!Να παρεις το μαγιο σου και να πατε για λουτρα στην αριδαια στις πισινες εσωτερικες 37 βαθμους θερμοκρασια 20 λεπτα ολα πριβε δικα σας.Στις πισινες οχι στα χαμαμ!Απεναντι εχει μασαζ!Ποτε θα ανεβειτε??Αμα δεν πηγαιναμε Ευβοια θα ανεβαιναμε εμεις!Και να πατε για φαγητο στην Ορμα ειναι μετα την Αριδαια.

Μια ωρα απο εκει που θα ειστε ειναι η Εδεσσα με τους καταρακτες και ο Αγιος Αθανασιος κατι σαν την Αραχοβα σε πιο μικρο.Μηπως να βρεθειτε με τη Γιουλη αυτη ειναι πιο κοντα απο ολες?

Οσο για το κυνηγι εμεις θα εχουμε την ξαδερφη μας εκει που θα αναλαβει φουλ τη ξαδερφουλα της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα μου σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου! Είναι πολύ χρήσιμες!

Αλήθεια η Γιώτα είναι κοντά; Δεν θυμάμαι που μας έχει πει ότι μένει. Πως θα την ειδοποιήσω; Έχει καιρό να μπει εδώ. Μπαίνει στο facebook μου φαίνεται, θα προσπαθήσω να την βρω.

Εσείς πόσο θα κάτσετε Εύβοια; Μήπως μας προλάβετε πάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eεεεεε ρε τι γκαντεμια ειναι αυτη, μολης ξεκινισα να διαβασω και στρογγιλοκαθισα καικε ενα σποτακι στην γιψωσανιδα και εκαψε και το ντιμερ μαζι...Ειναι η δεφτερη φορα που το κανει αυτο, την προηγουμενη φορα αλαξαμε το ντιμερ αλλα ειναι πανακριβα και δεν εχω σκοπο να το ξανακανω.... Παει ο ρομαντικος φωτιζμος μου :cry::cry::cry:

Μαριεττα κοριτσι μου ασε τον μαλακα να κουρεβετε και να νεβριαζει οσο θελει, και μονο που ειπε οτι δεν πιστεβει στο μηστιριο απορω γιατι το εκανε, για να το παιξει καλος? και να διξει ποσοοοοο αγαπαει τον ανεψειο του και τον αδερφο του?? Αν τους αγαπουσε τοσο πολυ θα σεβοταν και την μανουλα-συζηγο...

Αφορμη εψαχνε για να ξεκοψει και δεν νομιζω οτι ηταν τοσο τρομερο αυτο που εγηνε για να τα βαλει μαζι σου...Ευτυχος που ο Μανος ειναι μαζι σου και στην τελικη μονο αυτο εχει σημασια...Καλητερα να εχει μονο νονα την αδερφη σου ο Ηλιας, δεν τους εχει αναγγη τους κομπλεξικους...

Νατασσα ολα ειναι οκ για αυτα που λεγαμε το μεσημερι...Ο αντρας μου ειπε οτι ειναι 105 χιλιομετρα για Αριδαια, αρα καλα ειπα εγω οτι θελετε λιγο περισοτερο απο ωρα για να ειστε εδω...Ισως και 1,5 ωρα..

Ινα εγω εστιλα τον αντρα μου και μου πηρε τσουρεκι απο τον Τερκενλι τελικα (με γεμιση καστανο)..Δεν ειναι τοσο ακριβο οσο περιμενα, 12 και κατι ευρω εχει το κιλο..Μου φενετε πως θα αγορασω καναδυο και δεν θα κανω τσουρεκια φετος. Ουτος η αλος δεν μπορω να τα φαω οποτε γιατι να παιδεβομε...

Αννουλα το βιντεακι σας δεν το ειδα λογο της αναμπουμπουλας που ειχαμε με το ρεβμα, θα το δω ομως αργοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Γιωτα ειναι στην Κοζανη Νατασσα , στο fb μπενει πιο σιχνα νομιζω...

Ο αντρας μου δεν εφερε καμια αντιριση παντος, δεν χριαστικε καν να βαλω τα μεγαλα μεσα,

ξερεις εσυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...