Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Κοριτσακια τωρα ειδα οτι γραψατα, εβαλα μια σκουπα στο σπιτι και τωρα ξαναεκατσα...Εχω και τον αλον να με τραβαει απο τα ρουχα για να κατσει πρωτη μουρι μπροστα στο λαπτοπ...

Οταν ηρεμισει θα σας γραψω γιατι τωρα δεν μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωρα!κατσε καλα!!η μαμα τα εχει παιξει!!λυπησου την λιγο,σε παρακαλω!!

συγγενεις της Αλικης: ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ!!!!μουλαρια!!!!

Πεθερα της Ελιζας:βαλτε και παλτο!!!ειδικα το πρωι με την ψυχρουλα και το βραδυ,ειναι ο,τι πρεπει!!

και καντε κι εντριβη με οινοπνευμα για καλου κακου!!!

Ευγε!!! ευγε κοπελα μου που εχεις το κουραγιο και μαγειρευεις φασολακια πουρνο-πουρνο!!δε πας καλα!!! ρε!! πες στον παπαρα να κανει κι εκεινος ενα μωρο να ηρεμησει ο Νωντακος και σεις μαζι!!

Ζαμπα μου γλυκεια,θα ερθω το Σαββατο για φαγητο,θα κανω τον σταυρο μου να μη παθω δηλητηριαση και κατα τις 16:30 θα παρω το παιδι μου και θα γινουμε Λουηδες!!!το δικο σου το παιδι,δε μπορει να γινει Λουης!! ειναι μονο Λουλης!!!!μπου χα χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωρα!κατσε καλα!!η μαμα τα εχει παιξει!!λυπησου την λιγο,σε παρακαλω!!

συγγενεις της Αλικης: ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ!!!!μουλαρια!!!!

Πεθερα της Ελιζας:βαλτε και παλτο!!!ειδικα το πρωι με την ψυχρουλα και το βραδυ,ειναι ο,τι πρεπει!!

και καντε κι εντριβη με οινοπνευμα για καλου κακου!!!

Ευγε!!! ευγε κοπελα μου που εχεις το κουραγιο και μαγειρευεις φασολακια πουρνο-πουρνο!!δε πας καλα!!! ρε!! πες στον παπαρα να κανει κι εκεινος ενα μωρο να ηρεμησει ο Νωντακος και σεις μαζι!!

Ζαμπα μου γλυκεια,θα ερθω το Σαββατο για φαγητο,θα κανω τον σταυρο μου να μη παθω δηλητηριαση και κατα τις 16:30 θα παρω το παιδι μου και θα γινουμε Λουηδες!!!το δικο σου το παιδι,δε μπορει να γινει Λουης!! ειναι μονο Λουλης!!!!μπου χα χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μ’ αρέσεις γιατί έχεις πρόγραμμα…..!!

Ρε κορίτσια παίζω φυσαρμόνικα στον Σπύρο…… γιατί κλαίει? Μήπως έχετε καμιά ιδέα? Μπου χα χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε αντιθεση με την Ευη που εχει περιοδο,

εγω δεν εχω!!!!!!!!!!!!!!

αλλα εχω καθυστερηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-?:-?:-?

Ήθελες τσόντες……εεεεεε?? Χαχαχαχαχαχα

Ηλία πες αλεύριιιιιιιι………. Κάποιος ή κάποια σε γυρεύει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν τραγουδαω στον Ηλια κλαιει;γιατι;και φωναζει:εεεεε!!!και με κοιταει με νευρα!!!μα εχω καλη φωνη και δεν ειμαι φαλτσα!!!

σοβαρα τωρα,εχω δυο μερες καθυστερηση...και μετα την γεννα,ο κυκλος μου ειχε γινει πιο σταθερος απο ποτε!!!!

μαμα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα…… κάτι τέτοιο μου μυρίζεται Ελίζα….!!!!!

αλήθεια έπεσε γκαστρόσκονη……. :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ πάλι περιμένω να μου έρθει….από στιγμή σε στιγμή κ για να είμαι ειλικρινής είναι η πρώτη φορά που την περιμένω πως κ πως…. Γιατί για τίποτε άλλο δεν υπάρχει περίπτωση καμία αυτή τη φορά!!

Τουλάχιστον να μην πάρω χάπι για έρθει….κ να ξεκινήσω αμέσως εξετάσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια φτασαμε τις 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κι οφειλω να εξομολογηθω:δεν ειμαι εγκυος,εκανα χιουμορ μπας και τσιμπησουν περισσοτερες κοπελες και αλλαζαμε μιαν ωρα αρχυτερα το θεμα!!!

συγνωμη ταπεινα για το χιουμορ μου...δεν ειναι δικαιο,ομολογω...αλλα καποια κοιμαται και ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

και παλι συγνωμη για οποιες κοπελες στραβωσουν λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι γηνετε εδω???? ΤΕΤΑΑΑΑΑΑ μαγηρεβεις σπορακι????

Ενα σου λεω μονο γαιδαρα, κανε τεστ αυριο το πρωι το καλο που σου θελω γιατι τα νευρα μου δεν ειναι που δεν ειναι στα καλητερα τους θα παθω τπτ γρια γυναικα....

Ρεεεε που ειναι αυτη η νταντα να παρει και τον μικρο να με αφισουν ισιχη σημερα να ξελαμπικαρω?????

Εσκασε να κλαιει και αυτος σημερα, πρην λιγο τον εβαλα για υπνο και τωρα τον ξαναεβγαλα γιατι πλανταξε, ΠΟΙΟΣ Ο ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ :?::?::?::?::?::?:

Σκιτσοφρενια τον εχει πιασει σημερα μου φενετε, μια μου ζηταει το κρεβατι του και οταν τον βαζω κλαιει

τον εβγαλα τον κουνισα στην αγγαλια μου και τωρα παλι μου εδιχνε το σαλονι και ξαναβγηκαμε,,, :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετα εγω καθολου δεν θιμωσα παντος....Απλα γελαω μαζι σου και την μαλακια που σε δερνει :lol::lol::lol::lol::lol:

Τωρα τι ζωρι τραβαει αυτος ο μιντικος μου λετε??? Δεν φτανει που πασχιζω να γραψω με το ενα χερι και στο αλο να τον κραταω αγγαλια με σπρωχνει κιολας να μην πιανω το πλικτρολογιο... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυακι! ή δοντακια ειναι,ή νευρα γιατι δε του κανεις τα χατηρια,ή τον τσιμπησε καμια μυγα!!

αυτο δε με το πληκτρολογιο,τι πραγμα Θεε μου!!του δινω ενα αλλο να παιζει κι εκεινος να θελει το δικο μας..το βαζουμε πανω στο γραφειο κι εκεινος να θελει να βαραει το δικο μας...για αυτο και δε μπορω να μπαινω συχνα οταν ειμαι σπιτι..ενω στο γραφειο!!!θα με απολυσουν!!!

ρε σεις!! η Κρητικια κοιμαται;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι τον ενοχλεί Εύη….. τώρα άντε να καταλάβεις…..!!

Μήπως έχει καμία ιδέα η Τέτα? Γιατί αυτή έχει ωραίες ιδέες……γκουχου, γκουχου!!!!!

χαχαχαχαχα

Δεν είναι καμία παρεξηγησιάρα εδώ μέσα…….!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως χωρις πλακα,ειναι κανα δυο μερες τωρα που εχω κατι τσιμπηματα διαχυτα στην κοιλια...

πρεπει να παω να κανω ενα παπ γιατι ολο το αναβαλω απο τον Φεβρουαριο...

εχω περιοδο,οποτε θα το κλεισω για την αλλη εβδομαδα...

τι σκατα να ειναι αυτα τωρα;

μπορει να ειναι και το εντερο λεει η μητερα μου...τι να πω!!αερακια ομως δεν εχω!!

και τωρα που ειπα για αερακια,χθες βραδυ μολις ταισα τον μικρο,εκει που τον επαιρνε ο υπνος αρχισε και εκλανε!!εκανε μια σιγανη,δευτερη σιγανη κι η τριτη τον ξυπνησε!!!λεω παει το χασαμε το παιχνιδι,αντε να κοιμηθει τωρα!!εγω να κραταω τα γελια μου κι εκεινος,ανασηκωθηκε στο κρεβατι του,με κοιταξε πονηρα κι ειπε:κακααααααααααα!!! :lol::lol::lol::lol:

η Α.θα ελεγε κλανιαααααααααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...