Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ασχετο:εχετε ποτε σκεφτει πώς θα ηταν να ζουσαμε ολες σε ενα κοινοβιο;

της τρελης θα γινοταν,αλλα θα ηταν πολυ σουπερ!!

τα μικρα ολη μερα στα χωματα,εμεις το πρωι καφε και τσιγαρο,θα μοιραζαμε τις δουλειες του νοικοκυριου,το μεσημερι φαγητο και σιεστα,το απογευμα παιχνιδι με τα παιδια και το βραδυ SEX με τα καμαρια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο:εχετε ποτε σκεφτει πώς θα ηταν να ζουσαμε ολες σε ενα κοινοβιο;

της τρελης θα γινοταν,αλλα θα ηταν πολυ σουπερ!!

τα μικρα ολη μερα στα χωματα,εμεις το πρωι καφε και τσιγαρο,θα μοιραζαμε τις δουλειες του νοικοκυριου,το μεσημερι φαγητο και σιεστα,το απογευμα παιχνιδι με τα παιδια και το βραδυ SEX με τα καμαρια μας!!!!

Τρελοκομειο δηλαδη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παλι πειναω......και εχουμε ψαρια ...δεν τα πολυτρωω

γιατι τους ειπες σημερα να σου μαγειρεψουν ψαρια; ΧΑΖΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!

φατε ματια ψαρια τωρα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα αν δεν του κάθεσε του ανθρώπου τι περιμένεις? Να μείνει νηστικός? Αν του κάνεις άγριο σεξ - δεν σου λεώ κάθε βράδυ, αλλά 2-3 φορές την εβδομάδα δεν θα κοιτάξει αλλού...

Σε αγαπάει πολύ και το δείχνει - σας κοιτάζει εσένα και τον Ηλία με πολύ πολύ αγάπη. Χθες έβλεπα το βράδυ στην TV μια εκπομπή και είχαν μια ιερόδουλη που έλεγε ότι η γυναίκα και μόνο η γυναίκα κρατάει τον άντρα στο κρεβάτι της και δεν τον αφήνει να πάει αλλού. Έλεγε ότι εμείς καθορίζουμε την ποιότητα του σεξ που έχουμε και με έβαλε σε προβληματισμό..

Εγώ τρώω τώρα λίγα κεράσια και μισό αχλάδι και μισό μήλο...το μεσημέρι έχει φτιάξει η μανούλα μου παστίτσιο και το κάνει τέλειο!!! θΑ πρέπει να πλακώσω την σαλάτα και να φάω στο τέλος λίγο για την γεύση...καταραμένα κιλά!!!!

Σε κοινόβιο? Εκεί δεν θα γλιτώναμε το κέρατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο:εχετε ποτε σκεφτει πώς θα ηταν να ζουσαμε ολες σε ενα κοινοβιο;

της τρελης θα γινοταν,αλλα θα ηταν πολυ σουπερ!!

τα μικρα ολη μερα στα χωματα,εμεις το πρωι καφε και τσιγαρο,θα μοιραζαμε τις δουλειες του νοικοκυριου,το μεσημερι φαγητο και σιεστα,το απογευμα παιχνιδι με τα παιδια και το βραδυ SEX με τα καμαρια μας!!!!

:-bd:-bd:-bd

Ναι… αν ήταν στο μουγκό που λέει η Ευγενία καλώς, αλλιώς θα με έπιανε τρελό γέλιο…. μπου χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ψάρια τα τρώω αλλά δεν τρελαίνομαι….. κ ειδικά αν πεινάω πολύ…!

Χαχαχα…. ναι Ελίζα!

Όχι τίποτε άλλο η Εύη κ η Ελένη δεν μπαίνουν λέει γιατί έχει πέσει νέκρα…..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς αυτό λέω Ελίζα….. χαχαχαχα

πλάκα, πλάκα έχω συγκατοικήσει με πολλά άτομα….. η συγκατοίκηση είναι τέλεια αν υπάρχει συνεννόηση κ ειλικρίνεια…. οι ιδιοτροπίες του κάθε ανθρώπου δεν παίζουν κανένα ρόλο! Αυτό τουλάχιστον κατάλαβα από την δική μου εμπειρία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έχω συγκατοικήσει με άλλα άτομα αλλά όσες φορές έχω πάει διακοπές με πολλά άτομα δεν έχω περάσει καλά. Συνήθως δεν συμπίπτουν τα θέλω μας και κάποιος ξενερώνει. Ειδικά τώρα με τα παιδιά δεν υπάρχουμε...το ένα ξυπνάει στις 8, το άλλο στις 12..εμένα ο δικός μου εκείνη την ώρα την ξαναπέφτει για ύπνο..πως να πάμε διακοπές μαζί? οεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα τρελοκομεία!!!!!!!!!

Ζήλεψα και εγώ από την Ελίζα και έβαλα ποδαράκια στο προφίλ!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαριέττα,τι λες κοπέλα μου???Ο άνθρωπος λιώνει για σένα...εδώ μια φορά του κάθισες και άρχισε να νιώθει δυσφορία με την Ζάμπα!! :lol:

Κορίτσια για να απαλλαγείτε από κυτταρίτιδα,θα κάνετε πίλινγκ με το κατακάθι του ελληνικού καφέ κάθε φορά που κάνετε μπάνιο,θα πάρετε αυτά τα σφουγγάρια που είναι σαν τούλι και θα κάνετε κυκλικές κινήσεις με νεύρο όμως στα σημεία που χρειάζεται,θα αφήνετε να τρέχει το νερό στα συγκεκριμένα σημεία με πίεση και θα το αλλάζετε μια στο ζεστό και μια στο κρύο...αν αντέχετε φυσικά και για κρέμα έχω δοκιμάσει της nivea την goodbye cellulite και έμεινα ευχαριστημένη!!

Σήμερα το μενού έχει μακαρόνια με μανιτάρια σε κόκκινη σάλτσα και τυράκι!

Φιλούδιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα οι διακοπές είναι λίγο διαφορετικό πράγμα….. γιατί κανείς συνήθως δεν υποχωρεί κ στα θέλω κ στα πρέπει του, αφού τον ενδιαφέρει να ξεφύγει, να ξεδώσει… κ οι μέρες δεν είναι πολλές!

Εντάξει κ εγώ δεν ξέρω με οικογένεια πως είναι να συγκατοικείς…. Οι εμπειρίες μου είναι του προηγούμενου αιώνα…… ελεύθερη κ ωραία…. χαχαχα

Άννα μου εγώ δεν προλαβαίνω να πλύνω τα δόντια μου, να κάνω μασάζ με το κατακάθι του καφέ θα τολμήσω……χαχαχαχα…. άφησέ την εκεί, θα βαρεθεί κ θα φύγει μόνη της…

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...