Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Μπράβο κοριτσάκια μου γι’ αυτό σας αγαπάω…… εντάξει όχι μόνο γι’ αυτό…γιατί είστε υπέροχες!!!!

Εμείς μακαρόνια με κιμά γιατί μαγείρεψα από εχθές!

Συνήθως Δευτέρα έχουμε ψάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αύριο έχουμε επέτειο γάμου με τον άντρα μου…….χαχα τι λέω εεεε?

Με ποιόν άλλο θα είχα επέτειο γάμου….

Εγώ τώρα το θυμήθηκα ο άντρας μου άραγε θα το θυμάται??

Συνήθως αυτός τα θυμάται όλα…

Πονηρούλες……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λίγο θα εμφανιστεί κ η Τέτα, Ελίζα!!! κ η Ευγενία συνήθως έρχεται!!! Η Ευγενία θα έχει κ σεντόνι να απλώσει γιατί έχει τα νέα του ΣΚ!!

Εγώ περιμένω τον άντρα μου γιατί δεν έχω άνθρωπο να μου κρατήσει το παιδί…. ξέρεις τι παλούκι είναι αυτό? …… γιατί κ αυτός δεν μπορεί να πάρει άδεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τυχερουλα,θα περασεις καλα αυριο! ;););)

Αυτό τώρα γιατί το λες??? :lol::lol:

Αν εννοείς αυτό που φαντάζομαι όοοοοοχι δεν θα πάρω ευχαριστώ……χαχαχα

Είμαι οκ για 1-2 χρόνια…χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να κλείσω το σπίτι σιγά, σιγά….. σας φιλώ τα λέμε αργότερα!!!

Εσείς μη μου κλείσετε το μαγαζί…..

Άμα τους κάνεις ερωτήσεις θα δεις που μία, μία θα σου απαντάει….

χαχαχαχα

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα..τελικα εδω μεσα καθε μια μας την εχει την δωση της...

σκεφτομαι ωρες ωρες αν μεναμε κοντα θα τα ειχαμε κλεισει τα σπιτια μας προ πολλου...

αλικη ολο στο πονηρο το μυαλο σου..εννοει πως θα σου κανει γλυκες θα ειναι τρυφερος και θα σου παρει λουλουδια...χαχαχχαχαχαχαχα...αυτα ονειρευομαι να μου κανει ο δικος μου..για αυτο τα λεω...εμεις τον αλλο μηνα...

παω να κανω κανα δυο τηλεφωνηματα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!(ακομα δεν εχει παει 12:00)

Ελενη χρονια πολλα και απο το μαγαζι αυτο!!να σε χαιρομαστε!!!!

Αλικη ολα να πανε καλα με τις εξετασεις!!μην αποθαρρυνεσαι!!!

με το καλο αυριο η επετειος...ναι,σωστα...ο αντρας σου θα ηταν (αν επροκειτο για γαμο)...

Ελιζα αυτος ο κυριουλης που γιορταζει σημερα ειναι ο γαμπρος σου!!την μαμα σου την ξερεις φανταζομαι!!χρονια πολλα!!να τους χαιρεσαι!!!

Μαρακι καλη επιτυχια σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Ρε συ Αλικη αυτο που λεει η Μαρια εννοω!!!!

Να σαι καλα Μαρακι που τα εξηγησεις οπωσ πρεπει!

Μαριεττα οργιο ναι την μαμα μου την ξερω!!!!!αλλα αποφασιστε γαμπρο η κουνιαδο τον εχω να το μαθω και εγω να το λεω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από δω!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!

Χρόνια πολλά και σε όσους έχετε και γιορτάζουν!Να τους χαίρεστε!!!Ο καιρός σήμερα είναι πάλι μουχλιασμένος...ουφφφ....Μου τη δίνει!!Έχει και η μαμά μου ρεπό και θα γίνουμε μπίλιες πάλι!!!Τι κακό και αυτό....

Αλικάκι,καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου!

Μαράκι,περιμένουμε με αγωνία την χοριακή σου!!!

Εμείς θα φάμε αρακά!!

Φιλούρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Ρε συ Αλικη αυτο που λεει η Μαρια εννοω!!!!

Να σαι καλα Μαρακι που τα εξηγησεις οπωσ πρεπει!

Μαριεττα οργιο ναι την μαμα μου την ξερω!!!!!αλλα αποφασιστε γαμπρο η κουνιαδο τον εχω να το μαθω και εγω να το λεω :lol:

κουνιαδος ειναι ο αδελφος του αντρα σου πχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι...μαντεψτε..ακομα να παρουν τηλ.

ελιζα αφου ξερω παιδι μου εισαι αθωα εσυ ...

αννουλα μου σπασιμο ο κακος καιρος αμαν πια...και ηρεμα με την μαμα...

τεταααα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέσα είμαι αλλά δεν έχω την δυνατότητα να σας γράψω...προσπαθώ απλά να σας διαβάζω.

Εν συντομία τα νέα μας...

Σήμερα ξύπνησα με φρικτούς πόνους περιόδου κάτι που το είχα ξεχάσει μετά την γέννηση του Νώντα. Χτύπησα το ponstan μου, ξανακοιμήθηκα για μια ώρα και μετά έτρεχα και δεν έφτανα. Ήρθα στην δουλειά σχεδόν 20 λεπτά καθυστερημένη. Καθημερινά είμαι 5-10 λεπτά αλλά σήμερα το ξέσκισα..

Τώρα είμαι καλά - δεν πονάω καθόλου και ελπίζω έτσι να συνεχίσω..

Το απόγευμα περιμένω την πεθερά μου με τον θείο του Νώντα...τι χαρά, τραλαλα....τουλάχιστον θα ξεμπερδέψουμε νωρίς νωρίς για αυτή την εβδομάδα.

Το δικό μου ΣΚ δεν είχε τπτ απολύτως. Σπίτι και πάλι σπίτι..το Σάββατο βγήκε ο Δ. για το bachelor και πέρασε σουπερ απο ότι μου είπε. Πήγαν και σε στριπτιτζάδικο μην Χ...ω!!!Τουλάχιστον μου τα λέει..δεν τον αποπαίρνω...κάτι κλωτσιές μόνο τρώει όταν το σκέφτομαι!!! :lol::lol::lol: Εγώ κοιμήθηκα από τις 10.30. Το πρωι δουλειές με φούντες και το απόγευμα οι γνωστοί άγνωστοι στο σπίτι μου!! Όλοι οι κουμπάροι μου με τα παιδιά τους...παιδική χαρά το σαλόνι γιατί φοβόμαστε για την ίωση που κυκλοφορεί και πιάνει 39αρι πυρετό και δεν πάμε πουθενά...Σήμερα δουλειά γραφείο και σε καμια ώρα θα την κάνω..τώρα χαλάρωσα λίγο και βρήκα ευκαιρία να σας γράψω...

Μαράκι περιμένουμε αποτελέσματα αν και εγώ είμαι σίγουρη για το αποτέλεσμα...ίσα ίσα για να σου φύγει εσένα το άγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι κι από εδώ κι εγω! 'Ηρθα να γεμίσω καμια σελίδα! :lol::lol::lol:

Ελενάκι μας χρόνια πολλά κι από εδώ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να περνάτε πάντα όμορφα!!!

Ελισάκι να τους χαίρεσαι κι εσύ τους εορτάζοντές σου! Είσαι κι εσύ μες την τρέλα αθεόφοβη! Έτσι βρε θα τις γεμίσουμε τις σελίδες; Με φατσούλες και θαυμαστικά; Δεν παίζεσαι!

Γιορτάζει και μένα ο μπαμπας μου σήμερα. Να τον χαίρομαι!

Μαράκι να χαίρεσαι και εσύ τον αδερφούλη σου!

Αλικάκι καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου. Εύχομαι οι αποφάσεις που θα πάρετε να είναι οι καλύτερες και να έχουν τα καλύτερα αποτελέσματα!

Αννούλσ τρώγεσε και εσύ με την μαμά σου στο αψε σβήσε ε; κι εγώ τα ίδια κάνω αστα να πάνε!

Ευγενάκι μην τον αποπαίρνεις τον άντρα σου. Φάτε μάτια ψάρια είναι σιγά τα λάχανα κι εμείς μπορούμε να τα κάνουμε αυτά!

Αχ πάω να σκοτώσω και πουθενά αλλου την ώρα μου γιατί από δουλεια στο γραφείο τώρα τελευταία δεεεεννν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ !!! ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ & ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ & ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

Εγώ έχω τον πρώην άντρα της μιας κουμπάρας μου, τον άντρα της άλλης κουμπάρας μου που είναι ναυτικός και είναι στο Μεξικο, την πρώην του κουνιάδου μου....δηλαδή τους ξεφορτωθήκαμε όλους και δεν έχουμε γιορτές....για αυτό και θα το γλεντήσουμε με την πεθερά μου!!!

Αναστασία τους χορευούν και στα παπάρια τους πάνω.....έτσι νομίζεις την βγάζουν? Το παίζω όμως χαλαρή...

Αναστασία και Λιζέτα να χαίρεστε και εσείς τους εορτάζοντες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...