Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

17/6 δηλώνουν συμμετοχή για μονοήμερη εκδρομή στην Χαλκίδα: (υπογραφή απο κηδεμόνα)

Ευγενία

ΑΑΑΑ ρε Αλίκη: κράτα γερά!! Εσύ τουλάχιστον θα το έχεις βαρεθεί πριν μείνεις έγκυος....

Σπόντα στον Δ. ήταν αυτό αλλά δεν ακούει τπτ.....

Μαριέττα θα λειπουμε όλες εκδρομη με άλλες παρέες στις 3 & 4 /6.....εγώ δουλεύω κανονικά 4/6 του Αγιου Πνεύματος αλλά θα παρω αδεια για να παμε μάλλον Εύβοια ή Σαλαμύκονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok τοτε...το εχω χασει λιγο με τις ημερομηνιες....

εγω θετω κηδεμονα μου τον Ηλια,ο οποιος λογικα θα με αφησει να παω εκδρομη στις 17/6 και ας μη ψηφισω...ετσι κι αλλιως,σκατα θα ειναι ολα παλι!!!!!!!αμα πια!!!!!!!!!!!χεστηκα για τις κωλοεκλογες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη ξεκούραση δηλαδή σήμερα... άργησα αλλά το κατάλαβα!! ΞΑΝΘΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Και εγώ δεν σκέφτηκα μήπως θέλει να πάει ο Δ. να ψηφίσει....φαντάζομαι αν του πω για εκδρομή δεν θα τον χαλάσει.... :?:?:roll::roll:

Σχολάω επιτέλους...δεν την παλεύω καθόλου...πολύ κούραση σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκούραση…?? ποιος μίλησε για ξεκούραση??Αυτά τα λέει η Τέτα που είναι πιο ξανθιά κ από τις ξανθές….. Μήπως το μπερδέψε με την ξεκώλ….η???

Δεν αντέχω άλλο…..εγώ το έχω βαρεθεί από πριν, στις προσπάθειες για τον Σπύρο!!

Κ έχω κ τον υπέρηχο που δεν είναι εξωτερικός…..καταλαβαίνετε!!!

Μεταξύ μας κ ο άντρας μου δεν νομίζω πως νιώθει διαφορετικά……!!!

Ρε συ Τέτα τι ώρα θα φύγουμε…? 9 ?

9 παρά τέταρτο πας, ψηφίζεις, έφυγες….. ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα θα λειπουμε όλες εκδρομη με άλλες παρέες στις 3 & 4 /6.....εγώ δουλεύω κανονικά 4/6 του Αγιου Πνεύματος αλλά θα παρω αδεια για να παμε μάλλον Εύβοια ή Σαλαμύκονο

Τέτα εγώ δεν θα είμαι εκδρομή με καμία παρέα.. θες να τους γίνουμε φόρτωμα κ να τις ακολουθήσουμε??? Σαν την ζάμπα ένα πράμα…με χαρτί από ψυχίατρο.. χαχαχαχα

Εμείς δεν θα σας ενοχλήσουμε, σε μία ακρούλα θα είμαστε μην νοιάζεστε…. Μπου χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέτα εγώ δεν θα είμαι εκδρομή με καμία παρέα.. θες να τους γίνουμε φόρτωμα κ να τις ακολουθήσουμε??? Σαν την ζάμπα ένα πράμα…με χαρτί από ψυχίατρο.. χαχαχαχα

Εμείς δεν θα σας ενοχλήσουμε, σε μία ακρούλα θα είμαστε μην νοιάζεστε…. Μπου χα χα

ναι!!!ναι!!!!θελω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τρελοκομεια παλι σεξουαλιζεστε???να γιατι δεν εχετε μετα ορεξη..τα λετε εδω και ξεσπατε και μετα πουουουου κεφι... θα σας μεταφερω κι εδω τον διαλογο που ειχα με την ζ.να τα διαβασεις αλικη το πρωι μαζι με τον καφε...

διαλογος με την ζαμπα:

ζ-τι μου ειπε ο Α?

ε-αληθεια ειναι..

ζ-πηγες στον γιατρο?

ε-θα ξαναμιλησουμε την δευτερα,προχθες το εμαθα..

ζ-αρα δεν ειναι ακομα σιγουρο?

ε-εκανα και τεστ και εξεταση αιματος...αρα ειναι σιγουρο

ζ-ωραια ωραια..φευγω τωρα εχω δουλεια

αλλα δεν ειπα το καλυτερο μετα που ηρθε ο αλεξης λεει με το καλο παιδι μου με το καλο...περισσοτερο βιαζοταν να μου πει για το τι επαθε ο σκυλος της παρα για το τι εχει συμβει...με τον μανωλη ελεγα εγω του αλεξη παρε την τηλ.να της πεις τα νεα καθε που γυριζα απο υπερηχο..τωρα θα τα λεω στον αλεξη(εννοειεται ουτε τωρα θα ειναι μαζι μου)και αμα θελει να της τα πει ας τα πει κι ας τολμησει να μου πει κατι μετα...εεε μα πια συγχηστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ……….!!!

Θα ξαναμπώ σε λίγο…. ετοιμάζω τον μικρό, κατουρώ κ έρχομαι…

Μαράκι μόνο σε εσένα επειδή συγχύστηκα πρωί, πρωί, θα σου πω : γιατί κοπέλα μου έπρεπε να της το πείτε??? Εσύ φταις που έπρεπε να πεις στον Αλέξη, όταν θα είμαι έτοιμη θα το πούμε, τώρα ούτε κουβέντα δεν δέχομαι να ακούσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες!!

Αλικη!!πρωι πρωι με νευρα!!χαλαρωσε!!!!!!κανει κακο στην επιδερμιδα!!!

πιες γαλα αντι για καφε...

κατουρησες;;;;

εμεις ειμαστε ξυπνιοι απο τις 07:30...τωρα μαγειρευω για τον Ηλια κρεας και μετα εχει σιδερο...

κωλοκαιρος!!καθε Παρασκευη που ειμαι σπιτι,ολο βρεχει!!!

παω κι ερχομαι!!

Υ.Γ. δεν ειχε λουκανικο το βραδυ!!το φαγαμε ολο το απογευμα με τις πατατες!!

μπου χα χα!!!

ποναει η πλατη μου!!!θελω μασαζ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,τι κωλοκαιρος σήμερα!είμαι σπίτι σήμερα,με πήρε ο μπαμπάς και μου είπε να μην κατέβω ,να κουβαλαω και τα μικρα μαυτον τον καιρο.....δεν με χρειάζεται σήμερα γραφείο!

Έχουν ξυπνήσει και βλεπουν παιδικα....ο Μ.δλδ γιατί ο μικρός διαλύει και το σπίτι συγχρόνως.

Σήμερα έχει αρακα το μενού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω πιεί ακόμη καφέ!!!

Είμαι στην τσίτα γιατί ο μικρός δεν ήθελε να κοιμηθεί με τίποτε….. 12 τον έβαλα με φωνές, με το ζόρι κ δε συμμαζεύεται! Τον έκανα φραπέ από το κούνημα…..

Του έβαλα κ μουντισαλ στα δόντια κ ο καημένος έχει 3 που είναι έτοιμα να εκραγούν, ειδικά τα 2 θα βγουν έξω από το στόμα!!!

Όλο το βράδυ σηκωνόμουν από τα κλάματά του….. το πρωί τον πήρα γύρω στις 6.30 στο κρεβάτι μου κ κοιμηθήκαμε 1ώρα….

Επίσης έφαγα κ τα βραδινό μου…. ξέρεις εσύ! Έχω κάνει τάμα να μην το ξανακουμπήσω…..!!

άμα θες κάτι πιο φρέσκο να φας αγγούρι είναι κ της εποχής!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα και εμένα χθες με επρηξε για να κοιμηθεί ....μετα πήγε ο άντρας και ανέλαβε γιατί θα πάθαινα κρίση!μου φαίνεται δεν θα τον ξανακοιμησω μεσημέρι...ούτως η άλλως με το ζόρι κοιμάται και τοτε!

Αλικακι ναι σήμερα ειναι μια χαρα,δεν έχει γκρινιαξει μέχρι στιγμης :lol: ειναι γκρινιαρης γενικά αλλα το χθεσινό ήταν άλλο πράγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο κρασί, λίγο θάλασσα κ τ’ αγόρι μου….

Αχχχ κορίτσια είμαι πάλι πιασμένη στον αυχένα…. Σε λίγο δεν θα μπορώ να κουνηθώ πάλι!! Κ ποιος θα μου κουβαλάει το τερατάκι μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη τρώς κάθε βράδυ λουκάνικο? Μια χαρά είσαι...εμείς κάνουμε δίαιτα...

Χθες τα έπαιξα εντελώς και ακόμα δεν έχω τελειώσει τις δουλειές...πως θα τα προλάβω όλα?

ΑΑΑ ξέχασα να σας πω...ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ...

Ηθελα να τελειώσω με τα χειμωνιάτικα αλλά σκέφτομαι να τα αφήσω λίγο καιρό ακόμα...12 βαθμους είχε το πρωι που ερχόμουν στην δουλεια..το δάγκωσα!!

ΑΑΑΑ έχουμε γεμίσει στην δουλειά με γεροντοκόρες και γεροντοπαλίκαρα και θα τους πλακώσω όλους κάποια στιγμή!!! Δεν κάνουν και τπτ μεταξύ τους να ηρεμήσουμε λιγάκι.... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...