Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ηρθα κι απο δω μην ειναι παραπονεμενη και η αλικη και οχι τιποτα αλλο εχθες μου εκανε κατι κολπα και δεν με εβαζε και παραλιγο να παρεξηγησω...σημερα ομως ολα οκ...

οπως ελεγα και στο φεις..τωρα καθομαι απο το πρωι...ειχα σουπερ-μαρκετ και μετα ειχα και ντολμαδακια να φτιαξω εφυγε ολη μερα με τις δουλειες...δεν προλαβα ουτε την κοιλια να χαιδεψω της ειπα ομως καλημερα το πρωι οπως και ο μπαμπας μας που τωρα θα εχει τρια φιλια να μοιραζει ...ειμαι καλα μπορω να πω αν και ακομα πηγαινω τουαλετα νομιζοντας πως θα αδιαθετησω..εχθες κοιμηθηκα σαν πουλακι και ανυπομονω να φτασει ο καιρος που δεν θα μπορω απο τις κλωτσιες ..

ο μανωλης μου κοιμηθηκε μεχρι τις 10 το πρωι και το μεσημερι μου ανεβασε πυρετο...θελω να υποθεσω πως ειναι απο τα δοντια γιατι εχει φαει οτι εχει βρεθει μπροστα του και μια χαρα μεσα στο νευρο ειναι...

εσεις παλι βολτα πατε εε??καταλαβες αυτα ειναι..ετσι λοιπον οπως την κανονιζετε την βολτα στην χαλκιδα ετσι θα κανονισετε και για την κρητη ....μη μη μη μην ακουσω αντιρρησεις δεν κανει..θα πειτε οχι σε εγκυο γυναικα να με αναστατωσετε θελετε??δεν κανει..

μαρεσει πολυ ο τιτλος του νεου θεματος...και να μην μεινουμε στα 4 που ειναι στο δρομο ενταξει??πρεπει να γεμισει παλι η ομαδα κανονικα...

χαχαχα...ρε αλικη τρωγωντας ερχεται η ορεξη...πρεπει να σου κανει λιγο τον δυσκολο να δεις πως θα τον κυνηγας μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι Σεπτεμβρη λέτε?άντε βρείτε μια ημερομηνία !μονο μέχρι τέλη Μαΐου δεν μπορω γιατί έχω όλο βαφτίσια,μετα κανονιστε οποία μερα θέλετε!

Συμφωνώ για τον τίτλο στο νέο θεματακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λέτε για 3/6 Κυριακή…. με μία μικρή επιφύλαξη για τις εφημερίες του Π.

Να μας πουν κ οι άλλες..

Κορίτσια πάω γιατί έρχεται πάλι ο άντρας μου νωρίς κ δεν ξέρω αν είναι έτοιμο το φαί…..

Μαρία εγώ παιδί μου δεν πεινάααααωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρεσει πολυ ο τιτλος του νεου θεματος...και να μην μεινουμε στα 4 που ειναι στο δρομο ενταξει??πρεπει να γεμισει παλι η ομαδα κανονικα...

Ναι Μαρία μήπως μπορείς να το πεις στις σάλπιγγες μου….???

xaxaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαρία μήπως μπορείς να το πεις στις σάλπιγγες μου….???

xaxaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δωσε τηλεφωνο και διευθυνση και θα καθαρισω εγω...ζουζουνα μην ανυσηχεις καθολου..βρε εδω εμεινα εγω στα καλα καθουμενα εσυ δεν θα μεινεις???οταν ειναι ετοιμο να ερθει το μικρο φασολακι θα ερθει ακομα και εσυ να μην θες...γιατι κυρια μου δεν αποφασιζεις εσυ ... ;);););):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισται χαμενες σημερα???εβαλα τον γιοκα μου για υπνο ελπιζω να ειναι υσηχη η βραδυα του...το γαλα του παντως δεν ηθελε να το πιει..του εδωσα ντεπον και ξεραθηκε... :?:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ξεραιλες ειναι αυτες;

φτου σας !!!

μεταξυ μας:το λεω για να τα ακουσει η Αλικη (μαλλον να το διαβασει) αυριο το πρωι,μιας κι εκεινη ανοιγει το μαγαζι κι ετσι να παρει λιγο τα πανω της!!γιατι κατι αλλο,σιγουρα το παιρνει!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Υ.Γ.επειδη ειναι ξανθια,μπορει και να μη το καταλαβε το αστειο μου...τωρα που το σκεφτομαι,επειδη ειναι ξανθια,σιγουρα δε θα το καταλαβει και σιγουρα θα με παρεξηγησει...αλλα εγω.....ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ!!!

Μανωλακη μη μασας!!δοντια ειναι και θα βγουν!!!!!!!!!!!κοιμησου αγαπη μου κι αυριο θα το πιεις το γαλα σου!!η μαμα αγχωνεται,αλλα θα της περασει!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες όμορφες!!!!

Καφέ ήπιατε??

Εμείς πάλι ξενυχτισμένοι είμαστε…. Κ πονοκεφαλιασμένοι… τελικά ο Σπύρος βγάζει άλλα 3 δόντια κ μάλλον υποφέρει! Εχθές του έβαλα λίγη μουντισάλ αλλά τι να σου κάνει κ αυτή…

Σήμερα έχω πάλι το ραντεβουδάκι για εξετάσεις…. κ αναρωτιέμαι τι περίεργο κ σπάνιο θα μου βρουν πάλι!!

Μαράκι θες το τηλ. το δικό μου ή των εξαρτημάτων μου?? χαχαχαχαχαχα

Ελπίζω να είχες ήσυχο βράδυ με τον Μανωλάκη σου!!

Τέτα αστειάκια, αστειάκια??? Να τον παίρνεις εσύ τόσες μέρες συνεχόμενα να δω αν θα γελάς…… κ εγώ σ’αγαπώωωωωω!!!!!

Δεν πρόλαβα να σας πω καληνύχτα εχθές….. έγιναν όλα τόσο γρήγορα…χαχαχαχαχαχα

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αλικακι...εδω ειμαι κι εγω ξενυχτισμενη...στις 3 ξυπνησε στις 6 κοιμηθηκε...39 πυρετο αλλα μεσα στην τσιτα το παιδι μου μαλλον τα αντιπυρετικα τον φτιαχνουν αλλιως δεν εξηγειται...και να τον κραταω με το ζορι μην ξυπνησει και τους υπολοιπους.δεν τον εφτανε να ξενυχταει μονο εμενα ηθελε και παρεα...ελπιζω παντως να του περασε..δεν πηγα να τον κοιταξω γιατι μπορει να ξυπνησουσε και την θελω λιγη ηρεμια ακομα... :?:?:?

εσυ μην αγχωνεσαι για τις εξετασεις μια χαρα θα ειναι απλα και εσυ και τα εξαρτηματα σου ειστε πεισματαρικα και κανετε οτι σας ερθει για χαλαρωστε ολοι γιατι λατρευω την κερκυρα και θελω μια συμπεθερα εκει να εχω να λιαζομαι το καλοκαιρι...αντε :lol::lol::lol:;);)

ρε τετα απο χθες προσπαθω να το πω κι ολο το ξεχναω...τι κουκλι ειναι αυτο???η φωτο ειναι τελεια...ο ηλιας ειναι και πολυ τυπος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχχ Μαράκι λες να μην είναι δόντια…?

Λες τα αντιπυρετικά να έχουν έκσταση?? χαχαχαχα

Ευτυχώς ο γλυκός μου που κοιμάται τώρα…

Για να δούμε γιατί αυτή τη φορά είχαμε υποψίες για πολύ άσχημες εξελίξεις….!! Ελπίζω να μην είναι έτσι!

Σου είπα θα έρχεσαι με τα πιτσιρίκια κ θα βολτάρουμε….. χαχαχα

Ο Ηλίας είναι θεός, ήλιος καλοκαιρινός……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντα να δουμε αυτην την φορα θα μου τα βγαλει η παλι θα με πεταει εξω το μαμμυ...

Παμε παλι....

Καλημερα και απο εδω μανουλια.....

Εδω παλι ετιμαζετε να βρεξει σημερα, βγαλαμε και τα μπουφαν μας παλι εχει κρυο.....Πηνω τσαγακι και καθομε μεχρι να ξιπνισει ο γιοκας μου.. Σημαζεψα λιγο το πρωι, σιδερωσα και τωρα ειμαι στην αναμονη..

Ο Μανωλακης χαλια ειναι εεε Μαρακι??? Παλιοιωση, δεν θα ισιχασουμε ουτε το καλοκαιρι φετος???

Αλικη how how are you today??? Για να μην το πω και στα ποντιακα και παθεις πλακα ετσι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ αλικη μην βαζεις ασχημα πραγματα στο μυαλο σου οταν δεν εχεις κατι στα χερια σου...να σκεφτεσαι θετικα και θα φτιαξουν ολα...

ωχ ξυπνησε παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τι λέτε για 17/6 η εκδρομή??

Για όσους ψηφίζουν μπορούν να πεταχτούν πριν ξεκινήσουμε για Χαλκίδα 5 λεπτά…. Οι κάλπες ανοίγουν από τις 7 το πρωί…. εμείς δεν θα φύγουμε κ χαράματα!

Ευάκι καλημέρα γκούντ θενξς…χαχαχαχαχαχα

Μην αρχίζουμε τις ξένες γλώσσες τώρα…χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!

Αλικακι ολα καλα θα πανε με τισ εξετασεις σου!Εξαλλου εχεις ολη την θετικη ενεργεια απο ολες μας!και εχει αποδειχτει οτι ολες μαζι κανουμε θαυματα!

Ευακι παλι κρυο?εμεις εδω με κοντομανικα και πεδιλα!!!ο Μανοσ με τον αντρα μου εκαναν και μπανακι!!!!

Εμεις ειμαστε καλα αλλα εχουμε δραματα παλι με το παμπερς....ηθελε παμπερσ πρωι πρωι για τα κακα ο Μ.

αχ εχω στεναχωρηθει βαζανιζεται και αυτοσ και εμεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη τι να σου βρουνε ρε σι παλι??? Τι εχεις πουλακι μου???

Καλημερα Ελισακι....Κατι τον φοβιζει τον Μανο σου και δεν θελει την Τουαλετα μου φενετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλα ξεμπερδεματα Αλικη...Φιλια.

Προσπαθισε να καταλαβεις τι τον ενοχλει Ελιζα, με το μαλακο....

Παω και εγω γιατι τον ακουω να στριφογηρναει τον μικρο να προλαβω να πλενω κατι πιατα που εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Και εγώ μέσα είμαι για 17/6 αν και νομίζω και το προηγούμενο ΣΚ είναι ελεύθερο για εκδρομή... Σάρα 10/6 έχεις βόλτα αλλού? Αχ κορίτσια να πάμε και για μπάνιο, να βγούνε έξω οι κορμάρες!!! :lol::lol::shock::shock: Έχω ένα μήνα ακόμα για διαίτα!! :lol::lol:

Εδώ έχω πολύ δουλειά και μου έχουν σπάσει τα νεύρα..όλη μέρα σκανάρω και τουμπάρω αρχεία σε pdf....όλη μέρα!!! Σπίτι με περιμένει ένα βουνό δουλειές και ο Δ. ήθελε να έρθει ο φίλος του για καφε...έπεσε σύρμα όμως να μην πατήσει κανένας σπίτι μου!!! Αυτή την εβδομάδα η φιλοξενία πηγε εκδρομή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχχχ κ σήμερα το ίδιο πρόγραμμα θα ακολουθήσουμε….. ακούς Τέτααααα!!

Ακόμη να σπάσουν τα αυγά….

Ωραία ας μας πουν κ οι άλλες αν είναι οκ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα γρηγορα:επειδη 9/6 εχουμε γαμο και μετα ειμαστε καλεσμενοι σε τραπεζι κι επειδη θα ερθει η μητερα μου να κρατησει το μωρο το βραδυ,προφανως θα ειμαστε κομματια για να παμε εκδρομη την επομενη...λογικα 17/6 θα ειμαστε οκ!!!

στο τριημερο ο Μανος ειπε οτι μπορει να εργαζεται στις 4/6...εγω δεν...εσεις;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα γρηγορα:επειδη 9/6 εχουμε γαμο και μετα ειμαστε καλεσμενοι σε τραπεζι κι επειδη θα ερθει η μητερα μου να κρατησει το μωρο το βραδυ,προφανως θα ειμαστε κομματια για να παμε εκδρομη την επομενη...λογικα 17/6 θα ειμαστε οκ!!!

στο τριημερο ο Μανος ειπε οτι μπορει να εργαζεται στις 4/6...εγω δεν...εσεις;;;;;;[/q

ρε σεις! 17/6 θα εχουμε εκλογες...μαλακια ειναι να τρεχουμε ολοι το πρωι για να ψοφησουμε και μετα αντε να μαζευτουμε...

και παει και αργα..

γιατι δε το κανονιζουμε 3/6 ή 4/6;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχχχ κ σήμερα το ίδιο πρόγραμμα θα ακολουθήσουμε….. ακούς Τέτααααα!!

Ακόμη να σπάσουν τα αυγά….

:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif]

Ωραία ας μας πουν κ οι άλλες αν είναι οκ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...