Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

παμε για καφε!!!!!!!θα πιω τον δευτερο γιατι δε μπορω να συγκεντρωθω...

Η Μαρια τι κανει;δεν εχω fb στο γραφειο...

κι εγω βαριεμαι..σημερα φυσαει πολυ κι η κοπελα δεν εβγαλε τον μικρο βολτα..

το απογευμα τι σκατα να μαγειρεψω για αυριο;

κατι ευκολο πειτε...τι θα φατε σημερα;

Ο Ηλιας θα φαει ψαροσουπα σημερα κι ισως περισσεψει,γιατι ηταν μεγαλο το ψαρι..εμεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς φασολάδα…..!

Η Μαρία δεν έχει μπει φβ…χαϊδεύει την κοιλίτσα της!!!

:lol::lol::lol::lol:

Παμε για καφέ σε κάποια παραλία …

Ξέχνα την δουλειά κ σκίσε τα πτυχία….

Άντε σε έφτιαξα πάλι με το τραγούδι μου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά θα είναι η εκδρομη στην Χαλκίδα αλλά όχι Σάββατο. Κυριακή για να έχω και τον Δ. μαζί να με βοηθάει με τον μικρό..

Λοιπόν έρχεται και το τριήμερο του Αγ. Πνεύματος - πάμε Χαλκίδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ’ άρεσε εεεεεε???

Για να το δούμε λοιπόν….. ποιες άλλες θα ήθελαν ένα ταξιδάκι μέχρι την Χαλκίδα?

Μονοήμερη θα είναι…. θα ξεκινήσουμε πουρνό, πουρνό θα πάμε το καφεδάκι μας, το φαγάκι μας κ ότι άλλο θέλουμε (σεξ δεν έχει, ξεχάστε το) κ το βραδάκι επιστροφή στο χαλαρό…

Είναι κ εποχή σχολικών εκδρομών…. Γιατί έτσι νιώθω παιδάκι….!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη θελει το Τζενακι!!Κυριακη θα εχει!!!!!!!

ρε σεις!!!!τελεια θα ειναι!!!!!!!!!

κανονιστε το...βαλ'τε και στο κωλοβιβλιο,γιατι ολες εκει θα ειναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη θελει το Τζενακι!!Κυριακη θα εχει!!!!!!!

ρε σεις!!!!τελεια θα ειναι!!!!!!!!!

κανονιστε το...βαλ'τε και στο κωλοβιβλιο,γιατι ολες εκει θα ειναι....

ποτε ειναι του Αγ.Πνευματος; 1/6;;;Παρασκευη πεφτει!!!αφου δεν εργαζομαστε,σας βολευει αυτη η μερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο:

τι τιτλο θα εχει το νεο μας θεμα,αφου εχουν δρομολογηθει κι αλλα σπορακια;4 στην σειρα και τα αλλα ειναι ακομα στο DNA των γονιων τους!!!!!!!!!

μπου χα χα!!

να αρχιζουμε να το σκεφτομαστε παρακαλω!!

Υ.Γ. Αλικη αν θυμαμαι καλα,η Ρουλα ή η Αννα ηταν οι υπαιτιες που ανοιξαμε ενα σωρο ομαδες και σκορπιζομαστε...οποτε να τις τιμωρησεις παραδειγματικα!!να τις βαλεις να φτιαξουν τις κρεπες που μας εχει υποσχεθει κι εχουμε μεινει με το χερι στο στομα ακομα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρφίιιιι……… μπράβο παιδί μου εσύ θα έχεις μια έξτρα κρέπα…!!!

Την μέρα που συναντηθήκαμε ρώτησα ίσα με 20φορές πότε θέλετε να κανονίσουμε!!!! Εσύ που ήσουν?? Σκεφτόσουν το τέτοιο του Μ.???

Επιπλέον έχει κ 200 ταξίδια η Σάρα κ δεν θυμάμαι ημερομηνίες…. Τεσπα, τώρα θα το δω κ αυτό!

Όσον αφορά το ταξίδι εννοείται όποτε θέλετε απλά πρέπει να δω τις εφημερίες του προκομμένου μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γράφω κ εδώ κ εκεί…. Με έχετε εξαντλήσει σήμερα…

Την μέρα εσείς, το βράδυ ο άντρας μου, τη νύχτα ο Σπύρος!!

Κ με έχει φάει η τεμπελιά… τίποτε δεν έχω κάνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεινε πιστη εδω και μη πας περα δωθε..οποια θελει θα σε ακολουθησει...αμα πια!!!!!

δε μου λες κυρια μου!γιατι ταλαιπωρεισαι τοσο πολυ απο τον αντρα σου;μηπως εχεις πιαστει ολοκληρη;ρε!!τι κανεις και δε μας λες;

αχου το!!!!!!!!!!!!!!!

μαλλον κανετε γυμναστικη σαν την Νατασσα με το παιδακι της το βραδυ!!

εμεις γυμναστηκαμε την περασμενη εβδομαδα..ας περασει λιγος καιρος..δεν ειναι για χορταση!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κι εγω σημερα βαριεμαι..φαινεται ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θυμαμαι καλα,η Σαρα πανε τελη Μαιου Χαλκιδικη και μετα καπου αλλου...οποτε δε ξερω αν θα μπορει για Χαλκιδα...Σαρα ακους;αν ναι,παρε τηλεφωνο τον κερατα!!!!!!!!!!!!!(λετε να ειμαι εγω;;;;)

παντως και καθαρο τον εχω τον κυριο,και ταισμενο με πασης φυσης "φαγητα" και το πρωι σηκωθηκα και του σιδερωσα παντελονι για να ειναι σενιος...λετε;;;;;;;;;;;;;;

Σαρα μη παρεις τηλ.εμενα... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης,ξεχασα να αναφερω οτι δε θα μπορω στις 27/5,γιατι ενα ξαδελφακι μου θα βαπτισει το παιδακι του και θα ειναι στο χωριο της μαμας μου στα Βιλια...

επισης δε θα μπορω 09/6,γιατι θα παντρευτει η ξαδελφη του Μ.

αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν μπορώ 29/05 γιατί έχουμε την γαμοβάπτιση των γειτόνων μας. Επίσης ούτε αυτό το ΣΚ δεν μπορούμε γιατί είναι το bachelor των αντρών και ο Δ. θα ξυπνήσει την Κυριακή στις 3 το μεσημέρι...Αγίου Πνεύματος είναι 4 Ιουνίου, ημέρα Δευτέρα - εμείς δουλεύουμε κανονικά αλλά μάλλον θα πάρω άδεια μιας και ο Δ. δεν δουλεύει.

Για Σεπτέμβρη μας βλέπω..... :?:?

Η Σάρα έχει φουλ πρόγραμμα σε εκδρομές...άλλος έχει το όνομα και άλλος την χάρη.... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει άλλη ημερομηνία να βάλω στην ατζέντα μου..??

Μου κάνει ο Π., ότι ο Σπύρος στον Τάο Τάο…εντάξει δεν φταίει αυτός τα θέλει ο κώλος μου! όχι όμως για ευχαρίστηση αναγκαστικά γιατί έμαθα πρόσφατα πως τα παιδάκια δεν γίνονται με τις μαλακίες της μελισσούλας, ούτε τα φέρνει ο πελαργός!!

Εύχομαι να τελειώσει σύντομα αυτό το πανηγύρι κ μετά θα νηστέψω μέχρι να ξεχάσω ακόμη κ την εικόνα του…..!!! μέχρι τα βαθιά γεράματα κ ας είναι να μου το θυμίσει κανένα πιπίνι να το ευχαριστηθώ…

Κατάλαβες Τέτααααα???

Το ότι τον έχεις καθαρό κ ταϊσμένο δεν λέει τίποτε….. τι του έχεις καθαρό κ ταϊσμένο πρέπει να δούμε? Γιατί άμα του περιποιούνται άλλες το πουλάκι το χάσαμε από το κλουβάκι…. Σου έκανα κ το στιχάκι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...