Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Καλημερα μανουλια....

Ξεκινισε καλά η εβδομαδα μας ερχετε και η Μανωλιτσα ποιος μας πιανει τωρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρακι με το καλο να ερθει και το δευτερο παιδακι σου, να εχεις μια τελεια εγκυμοσηνη οπως με τον Μανωλακι...

Αλικη τωρα ηρθε και η σηρα σου το νιοθω, εχω ενα προεσθιμα οτι θα εισαι η επομενη....

Αχχχ τι καλα τρα λαλα τρα λαλα \:D/ \:D/ \:D/

Εγω ξιπνισα και ποναει η μεση μου, τι πρωτοτιπο :?:? ? Μου την δινει οταν ποναω......

Παω να σιμαζεψω τωρα που κοιματε ο μικρος, ααααα δεν σας ειπα :!: Εχθες την νυχτα εγηνε χαμος με την βροχη η μαλον την κατεγηδα να λεω καλιτερα, ποτε θα σταματισει η κολωβροχη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλημέρεεεεεεεεεες!!!!

Κ βέβαια θα τρώγατε ΤΟ χέσιμο….. ελέγχω μην νομίζετε… τι γράφετε, πότε κ πόσα!! Χαχαχα

Λοιπόν σήμερα όμως δεν θέλω να βρίσω…. Είμαι πολύυυυυυυυ χαρούμενη για το Μαράκι μας γιατί, όλες σας λατρεύω αλλά επειδή έχω περάσει από τη φάση της Μαρίας (κ για άλλη μια φορά εκεί ξαναβρίσκομαι δηλαδή) ξέρω πόσο ευτυχισμένη μπορεί να την κάνει μία τόσο δα γραμμούλα…

Μαράκι μου με δάκρυα στα μάτια (συγκίνησης εεεε… σαν να συνέβαινε σε μένα) στο λέω μέσα από την καρδιά μου, σου εύχομαι να πάνε όοοοοοοολα τέλεια κ μόνο υπέροχα νέα να έχεις να μας λες από εδώ κ πέρα…

Περιμένουμε για αρχή ένα ωραίο νούμερο… χαχαχαχα

Νατασσούλα μου κ εμείς σκατά κοιμηθήκαμε πάλι… όλο το βράδυ γκρίνιαζε! Τελικά τον πήρα στο κρεβάτι μου γιατί δεν άντεχα άλλο από την κούραση..

Σ’ ευχαριστώ καλή μου, μακάρι, αλλά νομίζω πως εμείς αργούμε ακόμη…. είμαι μικρή ακόμη μωρέ….χαχαχα

Εγώ το είχα πει από την αρχή….θα κλείσω τον κύκλο…. Αν δεν σας γκαστρώσω πρώτα όλες δεν γκαστρώνομαι…. Γι’ αυτό άντε ξεκινήστε γιατί με έχετε καθυστερήσει….χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!!!!

Τι ωραια ευχαριστα νεα πρωι πρωι!Μαρακι μου γλυκο συγχαρητηρια και αποδω!!!!!! Ολα καλα θα πανε και σε λιγουσ μηνες θα κρατασ στην αγκαλιτσα σου την Μανωλιτσα ....

Αλικακι μου,τωρα ειναι η δικη σου σειρα,σε λιγες μερες θα ανακοινωσεις εσυ τα ευχαριστα!

Εμεις ειμαστε καλα,ευτυχωσ ξεραθηκαν το βραδυ απο το πολυ παιχνιδι και ξυπνησαν κατευθειαν τοπρωι!

Σημερα μονη ευτυχωσ στο γραφειο,και τα δυο ειναι στην μαμα μου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά Ελίζα μου…

Ο δικός μου είναι κ αυτός τόσο κουρασμένος από τα ξενύχτια που πιάνει το κεφάλι κ το τρίβει….. σε λίγο θα μου ζητήσει ντεπόν…. Χαχαχαχα

Άσε που δεν ξεκολλάει από πάνω μου κ δεν μπορώ να κάνω τις δουλειές μου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ δεν βάζουμε όλες μαζί μπροστά να γεννήσουμε και τα δεύτερα (ή τρίτα) παιδιά μας παρέα??? Μαράκι μου.....Συγχαρητήρια!!! Απίστευτα νέα!!! ;););)

Ο επιμένων νικά...

Σας έγραψα ένα κατεβατό χθες εδω αλλά με πέταξε έξω και δεν είχα χρόνο να το ξαναγράψω...

Λοίπον περάσαμε καλά με το Λύκειο Ελληνιδών...γιατί έτσι ήταν στα μπουζούκια...καλέ ψάχναμε για άντρα με τα κυαλια..μόνο bachelor γυναικών. Καλά περάσαμε βέβαια - ξεβιδώθηκα κανονικά. Σαν σχήμα ο Γιαννιάς καλός, η Θέλξη το ίδιο αλλά ο Χολίδης ήταν tragic..Γυρίσαμε σπίτι μας στις 6.30 - ειχε ξημερώσει ήδη.. :shock::shock:8-)8-)

Το πρωι ανέλαβε ο Δ. τον Νωντα και κοιμήθηκα λιγο. Το μεσημερι πηγαμε για καφε μαζί με Νώντα και μετά φυσικά ήρθαν όλοι σπίτι μου....πάλι καλά έφυγαν νωρίς και ενημέρωσα τον Δ. ότι αυτή την εβδομάδα όποιος τον πάρει τηλ για να έρθει να το ξεχάσει επιτόπου!! Δεν την παλεύω άλλο. Το σπίτι μπουρδέλο εντελώς..και εγώ να έχω κόσμο κάθε μέρα.:((:((:(( Χθες εβαλα επιτέλους 3 πλυντήρια σιδερο, μάζεψα του Νώντα τα χειμωνιάτικα..έβαλα 2 πλυντήρια...κουράστηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι σιγουρη οτι η Μαρια απο το πρωι θα κατουραει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ενταξει Μαρια,δεν ειναι και για χορταση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι Κρητικο,ονομα και πραγμα Λεβεντογεννα Μανα!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ και ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα φτου σας κ σήμερα γουρούνες…. Τι θέλετε ρε σεις να σας κυνηγάω για να μπαίνετε??

Που ‘σαι ρε Ευγενάκι??

Το ‘καψες, το ‘καψες?

Μπράβο… μπράβο!! Πάντα τέτοια….. κ στης Τέτας! Κ να βιαστούμε λίγο γιατί δεν θα το κάνουμε σε παιδότοπο το μπάτσελορ αλλά σε μαιευτήριο…… χαχαχα

Πάω να ταΐσω τους άντρες μου… ο ένας ξύπνησε, ο άλλος έρχεται (πως την έπαθε σήμερα?)! Εγώ σήμερα δεν θέλω να φάω από τον πονοκέφαλο που έχω ρε γαμώτο!

Να δω πόσες μέρες σερί θα με ξενυχτήσει αυτή τη φορά ο Σπύρος… μάλλον έρχονται κ άλλα δόντια!

Ααα να κ η Τέταααα…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη το κεφαλι ποναει;αλλουνου μεσα στο σπιτι ποναει κανενα "κεφαλι";το πανω,το κατω..καποιο απο ολα!!!!

μου φαινεται οτι κανεις κρυφα πραγματα και δε μας ενημερωνεις!!!!!!!

για αυτο ηρθε καποιος νωριτερα....

δε μας τα λες ολα!!!!!!!!κατσε καλα!!!!

ή καλυτερα,κατσε κατω απο την μπαρα...τωρα αν θες πανω δεν υπαρχει προβλημα!!!!!!!!!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι απο δω...εγω αλικη εδω ηθελα να ερθω αλλα τα κακα κοριτσια του φεις δεν με αφηνουν με την παρλα τους...

ΧΩΡΙΑΚΗ 82 ο γιατρος ειπε μια χαρα ειναι για δευτερη μερα...μου εδωσε την τσαντουλα του φαρμακειου και ειπε να την επαναλαβω την δευτερα..και να επικοινωνησουμε να δουμε ποτε θα τα πουμε κι απο κοντα...

ειναι απιστευτοοοοο...ειμαι εγκυος εεε???μπορω να χαρω δηλ???παω να σας διαβασω και θα τα πουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ειναι τοσο απιστευτο να σας βλεπω να μου δινετε συγχαρητηρια που δεν ξερω τι να πω...ευχαριστωωωωωωω ολες σας που ξενυχτησατε χθες μαζι μου και που σημερα μοιραζεστε την χαρα μου χωρις καν να με εχετ δει μια φορα απο κοντα...

και τωρα να αρχισω με την πρωτη ανυσηχια μου???βρηκα ενα σαιτ με τιμες χωριακης...και ρε παιδια η δικη μου επρεπε να ηταν κοντα στο 200-400 και δεν ειναι..γιατι???????????λετε να μην το πανυγηριζω τζαμπα????

http://www.woman-on-top.gr/2009/11/%CE% ... CE%B7-bcg/ αυτο ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια κοψε τις μαλακιες και μη διαβαζεις ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε μη πω καμια βαρεια κι εισαι κι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!γυναικα!!!! :lol::lol:

Mαρια με τα κιτρινα ποιον αγαπας καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδα βρισε ρε αντεχωωωωωω.....ρε συ ειναι που περιμενα διδιμα ;);););););););););)

σημερα που θα βρεθουμε εδω η στο φεις???μην πηγαινω δεξια αριστερα ζαλιζομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέεεετα όνομα κ πράμα….

Κ που ήρθε νωρίτερα… κ ο Σπύρος πιο νωρίς κοιμήθηκε οπότε είχα παρθενοφύλακα….!!! Κ τώρα περιμένω μπας κ κοιμηθεί το κωλόπαιδο αλλά που…

Μαράααακι μου….. πιο ωραίο αυτό το τικεράκι!!!

Μια χαρά είναι η χοριακή σου… στις μέρες που είσαι αρκεί να είναι θετικό! Στον Σπύρο εγώ την ίδια μέρα με εσένα είχα 30… κ μετά οι τιμές αλλάζουν από άτομο σε άτομο! Μην αρχίζεις τώρα σαν να είναι το πρώτο σου…..!!!

Εγώ ούτε σήμερα θα κάτσω μαζί σας γιατί ξέρετε… οπότε μάλλον από την άλλη σας βλέπω….άμα λείπει η γάτα….!!! Κ έχω κ έναν πονοκέφαλο ακόμη… στο πάνω κεφάλι (ακούς Τέτα) που δεν σας βλέπω… κ δεν θα μπω κ στο φβ γιατί άμα μπω δεν θα βγω με εσάς που έχω μπλέξει!!

Σας φιλώ γλυκά κ σας καληνυχτίζω όμορφα κορίτσια… θα τα πούμε αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα κοριτσούδια μου!!!

Κοιμήθηκα καλύτερα επιτέλους κ μου πέρασε ο πονοκέφαλος…

Τέτα όλο το ξεχνάω….. κάποια στιγμή λέγαμε για το μάζεμα των ρούχων κτλ στις ντουλάπες κ για χώρο….. εγώ έχω πάρει τις πλαστικές θήκες που βγάζεις τον αέρα με την ηλεκτρική σκούπα! Έτσι μου μένει ο τριπλάσιος χώρος στις ντουλάπες… έχεις δοκιμάσει??

Τίποτε άλλο δεν έχω να πω για την ώρα γιατί είστε οι συνηθισμένες γαϊδούρες – μουλάρες που πέρα βρέχει κ αλλού είστε!!

ΓΟΥ…..ΡΟΥ…..ΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννούλα όλα καλά?? Καλά να περνάτε εκεί κ να μας έρθετε σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κι από μένα!

Αλικάκι κοιμήθηκε καλύτερα και ο Σπυράκος γι' αυτό κοιμήθηκες κι εσύ ε; Άντε μπραβο!

Εγώ εχτες το βράδυ είχα την κόρη μου σε ρόλο personal trainer! Με είχε βάλει κάτω και εμένα και τον πατέρα της και μας έκανε γυμναστική. Μας σήκωνε τα πόδια, τα χέρια, ήθελε να έχουμε ακίνητο και λυγισμένο το ένα πόδι και να κουνάμε το άλλο με εναλλάξ τα χέρια! Και μέτραγε: ένα, δύο, τία. :lol::lol::lol: . Είχε πολύ πλάκα.

Έ μετά την κοιμησα, μπήκα fb και συνομήλισα με τα τρελοκομεία μας για λίγο και μετά ύπνο.

Γαμώτο θέλω να την πάω για κούρεμα την μικρή. Έχει ένα μαλλί σαν πρόβατο. Αλλά ξέρω εκ των προτέρων ότι δεν θα κάτσει. Μαριέτταααααααααα ο Ηλίας πως έκατσε;;;; Να μου πεις βέβαια ο Ηλίας μπροστά στην Σοφία είναι και ένα αγγελούδι. Θα δούμε... Αν τα καταφέρουμε θα σας βάλω φώτο.

Λοιπον ξεκινάω δουλειά και τα ξαναλέμε! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

ε ποια αλλη θα εγραφε πρωτη εδω μεσα?αν δεν ησουν εσυ Αλικακι θα το ειχαμε κλεισει το θεματακι!

Μπραβο ξεκουραστηκες λιγο επιτελουσ!

Νατασσα μου ειδες η μικρη,θελει να σας γυμνασει :lol::lol::lol::lol:

Ποσο σε καταλαβαινω για το κουρεμα....εμενα ο Μανοσ δεν καθεται με τιποτα γινεται χαμοσ καθε φορα τοβ κραταμε ολοι!!!!!!ο μικρος ευτυχως δεν εχει προβλημα...περα βρεχει αυτο το παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα μπα….. γυρίσατεεεεε???

Νατάσσα έρχεται καλοκαίρι…πρέπει να είστε σε φόρμα!!! Το Σοφάκι θα σας τα μάθει???

Ούτε ο Σπύρος κάθεται…υπομονή να έχει η κομμώτρια!

Ελίζα κάνω τον χωροφύλακα….. έτσι κ βρω αυτόν που είχε την ιδέα να κάνουμε ομάδες……αααααχχχχχ αλίμονο του!!

Κ για να ξεκινάμε κ εδώ όμορφα…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες,εγκυες και φερεγγυες!!!!!!!!!!

spa!ο Ηλιας την πρωτη φορα εκατσε σαν προβατο μονος του στην σφαγη...ηταν κατι καινουριο και δεν πηρε γρηγορα χαμπαρι...την δευτερη φορα με τιποτα!!κλαμα κακο!!για αυτο και δε του τα εκοψε πολυ...την τριτη φορα,για καλη μας τυχη ηταν κατι κοριτσακια μεσα και τον απασχολουσαν κι εκεινος ουτε καταλαβε πώς εφυγε το μαλλι απο πανω του!!!

παω κι ερχομαι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες,εγκυες και φερεγγυες!!!!!!!!!!

spa!ο Ηλιας την πρωτη φορα εκατσε σαν προβατο μονος του στην σφαγη...ηταν κατι καινουριο και δεν πηρε γρηγορα χαμπαρι...την δευτερη φορα με τιποτα!!κλαμα κακο!!για αυτο και δε του τα εκοψε πολυ...την τριτη φορα,για καλη μας τυχη ηταν κατι κοριτσακια μεσα και τον απασχολουσαν κι εκεινος ουτε καταλαβε πώς εφυγε το μαλλι απο πανω του!!!

παω κι ερχομαι!!!!!!!!!!!

το μηνυμα απευθυνεται κυριως στην Νατασσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...