Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

επιτελουσ θα σας δω!!!!!!!!!

εμεισ καλα ειμαστε...χθες πηγαμε παιδιατρο...εκανε το εμβολιο τησ ανεμοβλογιας και τον επομενο μηνα εχουνε το mmr το εχω καθυστερηση επιτηδες λογω αυτων που λενε αλλα τωρα θα το κανω γιατι θα αρχισει παιδικο και φοβαμαι!επιτελουσ πηγε 11300 και 86 ποντουσ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλέ ολόκληρος άντρας έγινε Ελιζάκι το μωρό σου!!!

Μπράβοοοοο!!!!!

Εμείς δεν θυμάμαι πότε έχουμε εμβόλιο πάλι… κ επίσης μας έσκασε ένα δοντάκι ακόμη κ είναι έτοιμο κ το 10ο…. αλλά από κιλά είμαστε σταθεροί… οι γίγαντες της παρέας, ούτε 10 κιλά κ ούτε 80 εκ. ύψος…. χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουζουνες και ζουζουνακια

Σαββατο ,χωρις αντρες και παιδια ....λοιπον.....σε ποια σταση του μετρο??? δεν θελετε λιγο πιο νωρις απο της 11.30???γιατι θα πειναωωωωωωωωωωωωωω

κατα 10 λεω

μαρακι ευακι απουσιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μουσακα δε θελω γιατι δε θα ειναι φρεσκος...κρυος δε με πειραζει!!

Ελιζα εμεις εχουμε το εμβολιο της ανευμ.την Πεμπτη...κανει πυρετο;τι συμπτωματα εχει;

Κορες επειδη κατα τις 10:00 δινω το φρουτο στον μικρο,μεχρι να τον ταισω και να φυγω θα παει 11:00...αρα 11:30 ειναι καλα...εκτος αν πατε νωριτερα και σας βρισκω εκει που θα καθεστε..κι αυτο παιζει!!

Σαββατο Πλακα τελικα;αν ναι,θα βολευε σταση Μοναστηρακι ή Ακροπολη...διαλεχτεεεεεεεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα να σου πω την αληθεια δεν την ρωτησα...αλλα απ οτι θυμαμαι απο τον μεγαλο τιποτα δεν του ειχε κανει!

Εμενα και οι δυο δεν μου εχουν κανει ποτε πυρετο ουτε τιποτα αλλο σε κανενα εμβολιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί δεν θα είναι φρέσκος?

Τελικά τον τρως ή δεν τον τρως κρύο? Γιατί δεν καταλαβαίνω τι γράφεις παιδί μου??

Κ εμείς κάναμε της ανεμοβλογιάς κ δεν είχαμε καμία παρενέργεια….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ ποτε θα τον εχεις μαγειρεψει;θα εχεις προλαβει Σαββατο πρωι να τον μαγειρεψεις;;;;;;μπου χα χα!!ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γενικα κι εμενα δεν εχει κανει πυρετο,μονο στο προηγουμενο ιλαρα,ερυθρα,παρωτιτιδα εκανε μια μερα δεκατα...

αν φερετε μεζεδακια δε παμε καλυτερα για πικ-νικ;;μπου χα χα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ο Φούφουτος…..

Ενημερώστε με για ώρα κ μέρος γιατί δεν μπαίνω φβ!

Σιγά ρε συ Μαριέττα, το πρωί θα τον φτιάξω…μέχρι να φύγω από εδώ θα είναι έτοιμος!

Μπου χα χα

Εγώ κ αν κάνω πλάκα….. σπάω πλάκα κ πάω Πλάκα!!!

Μου χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες...

Τι κανετε? Εμεις ειμαστε καλα σε γενικες γραμμες, απο υγεια δλδ γιατι απο τα αλα χεστα...

Τα νεα σας δεν τα διαβασα γιατι απο μια γρηγορη ματια που εριξα ολο για την σιναντιση σας λετε και επιδι δεν μπορω να ερθω ψυχοπλακωνομαι....

Καλα να περασετε εσεις και πιητε και εναν καφε και για μενα..

Στην Τετα ευχιθικα εχθες απο το τηλεφωνο, χιλιοχρονη να εισαι φιλεναδα χαρηκα πολυ που τα ξαναειπαμε...

Το πρωι με πηρε και η Αννουλα μας και τα ειπαμε λιγακι, τα πολλα θα τα πουμε απο κοντα...

Παω να ταισω τον μικρο παστιτσιο και να χαζεψω το χαζοκουτι...

Φιλακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!

Ευάκι μου επιτέλους εμφανίστηκες… τι δεν πάει καλά βρε? Να το συζητήσουμε!!!

Τι έγινε με την Φλώρα το τετραήμερο? Κάθισε καλή ή σε τακτοποίησε κατάλληλα ?? χαχα

Που έχουν πάει όλες πάλι?

Η Ίνα? Η Μαρία? Η Ελένη? τι θα γίνει με εσάς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ευακι τι επαθες μωρε?

Αλικακι ακου τωρα τα νεοτερα....μπορεισ κατα 10-10:30 για το Σαββατο?

μου χαλασε τα σχεδια και το παρτυ θα το κανει σαββατο μεσημερι ...ειμαι γκαντεμω το ξερω....και ειπα στα κοριτσια αν μπορειτε πιο νωρις να προλαβω να σας δω τουλαχιστον λιγο και να φυγω μετα κατευθειαν για χαλκιδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελιζάκι!

Ότι ώρα θέλετε εγώ μπορώ!

Θα το παίξω ελεύθερη κ ωραία…… χαχα !

Έλα ρε Ελίζα………. θα περάσεις κ θα φύγεις?? Ποιος κάνει πάρτυ πρωί, πρωί?

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10:30 στο μετρο μοναστηρακι !!!θα κατσω μια ωρα σιγουρα!12 ειναι το παρτυ αλλα θα παω πιο αργα δεν με νοιαζει θελω να σας δω!

Ασε καθε χρονο κανει μια φιλη μου γενεθλια(για τον γιο τησ)και ειναι παντα κυριακη και φετοσ βρηκε να το κανει σαββατο(πραγματικα ταχω παρει) και ναι νταλα μεσημερι παντα...ασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
    • Σε μια βδομάδα πάλι!!!! Και ότι γίνει!!! Μακάρι βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να πω!! Πως γίνεται να έπεσε χτες η χοριακη στα 2.500 και να φάνηκε σήμερα ένα μωρό μεγάλο κ καρδιά? Ενώ ο σακος ήταν κενός με 3.500...τώρα τι έγινε???
    • @marw90 πόσο τέλεια νέα!! Χάρηκα πολύ!! Δεν ξέρω αν έχει ξαναγίνει αλλά τα νέα σου ήταν ανέλπιστα καλά!! Μπράβο στον γιατρό!! Εύχομαι όλα να πάνε πολύ καλά από δω και πέρα!! Κράτα ό,τι είδατε στον υπέρηχο!! Τώρα πότε θα ξαναπάς στον υπέρηχο;
    • Μα έκανα 2 χοριακες....κ με επηρέασαν!!! Αν έπεφτε η χοριακη κ είχα δει σάκο μόνο έπρεπε να μη φανεί κάτι...κ μου λέει καλε αυτό εδώ μεγάλωσε κ ακούω κ καρδιά!!!! Τα παίξε ο γιατρος!!!
    • Είναι στον Αγιο Νικολαο Λασιθίου αλλά έχει κ κλινική στην Αθήνα εάν θέλετε! Είναι πάρα πολύ καλός! Πήγα σε αυτόν διότι πάνε 4 φίλες μου...οι 2 έμειναν αμέσως έγκυες κανωντας ένα δύο εξετάσεις που τους είπε και γενικά είναι κορυφή. Δε ξέρω πως έγινε να έπεσε η χοριακη κι να ακούσαμε καρδιά γι αυτό κρατάω πισινή!!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...