Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Εννοώ το Σάββατο 12/05/2012...

Το Τετάκι μας λογικά γιορτάζει αύριο - γιορτάζει και η νύφη μου!! Να της πάρω δώρο... :shock::shock: !!

Δεν ξέρω Αλίκη μου τι έχουν κανονίσει - από όσο έχω καταλάβει λένε χωρίς παιδιά και άντρες. Μόνες μας... ;):D:DB-)B-) [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ωραία….. μόνο αν γίνεται να είναι κάπου που να έχει μετρό γιατί δεν ξέρω να κυκλοφορώ με αυτοκίνητο στας Αθήνας…. :roll:

Ίδια ημερομηνία γέννησης έχουν ή ονομαστική της νύφης σου?

Καλέ αύριο γιορτάζει κ η Ειρήνη μας…???

Ένα, ένα θα τα θυμηθώ όλα….. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες ειμαι πτωμα!!!!

ο Ηλιας ξυπνησε στην αγκαλια μου 07:45 κι απο κεινη την ωρα μεχρι τις 14:20 ηταν ολος ενεργεια!!

επλυνα τα ριχταρια,εβαλα σκουπα σε ολο το σπιτι,εβαλα τα καλοκαιρινα ριχταρια,επλυνα τις κουβερτες του Ηλια,μαζεψα τα χειμωνιατικα του Ηλια,τον ταισα φρουτο,μαγειρεψα φακες...και το κωλοπαιδο δεν τις εφαγε!!!

του λεω:θες κρεμα;και απαντησε:ναι!ναι!!μεχρι να την φτιαξω τον ειχε παρει ο υπνος στο καρεκλακι του!!οπως οπως τον ταισα και τωρα ειναι αγκαλια με το αρκουδακι του και ροχαλιζει!!

αυριο 5/5 γιορταζει η Σαρα και 7/8 η Τετα εχει γενεθλια!!(τρομαρα της!!)μη ρωτησετε ποσα κλεινει!!θα σας πω αμεσως!!40 χρονων μουλαρα κι ακομα μυαλο δεν εχει βαλει!!!

πω πω!!πολυ στρογγυλο δεν ειναι το 40;ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΡΙΑ ΜΑΜΑ!!!!!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((x_xx_xx_xx_xx_xx_xx_xx_x

καλυτερα δεν ειναι χωρις παιδια και αντρες; τι τους θελουμε μαζι μας; πώς θα κανουμε τις τρελιτσες και τις κορδελιτσες μας!!!μια φορα δεν εγινε και τιποτα να τα φορτωσουμε στον κοκκορα!!η καθε μια εχει τον δικο της!!!μπου χα χα χα χα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδατε;δεν βιαζομαι να μεγαλωσω!!7/5 ηθελα να γραψω οχι 7/8!!!!!

μπου χα χα!!!!!!!!!για τις ξανθιες 7/5 ειναι η ερχομενη Δευτερα...θα εχουμε και νεα κυβερνηση!!!

επετειακα γενεθλια η Τετα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να ξαπλωσω και θα τα πουμε απογευμα....

το απογευμα θα παω τον Ηλια κομμωτηριο..το πρωι προτιμησα να παλουκωθω να κανω καμια δουλεια...

φωτο αν τον κουρεψουμε τελικα θα βαλω το βραδυ!!

καλη ξεκουραση μανες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγες να κλέψεις 3 μήνες….. εεεε???

Παρεμπιπτόντως έχεις μία μέρα διαφορά με την μανούλα μου… 8/5 έχει γενέθλια αυτή!!! Κ σήμερα νομίζω τα έχει η ξαδέρφη μου, ενώ αύριο ο γιός της νονάς μου!

θα έχουμε και νέα κυβέρνηση???? Χμμμ….

Είμαι κουρασμένη…. σωματικά κ ψυχολογικά!

Κ δεν θα καθίσω να πω όλα αυτά που δεν προχωράνε αλλά πραγματικά τα νεύρα μου έχουν σπάσει κ η υπομονή μου έχει εξαντληθεί!!

Με πήρε πάλι ο Π. να μου πει πως τον πήρε η πρώην σπιτονοικοκυρά μας, να του πει πως η ΔΕΗ δεν έκοψε ποτέ το ρεύμα κ πως οι καινούριοι που μπήκαν μία μέρα μετά από εμάς το χρησιμοποιούν σαν να είναι στο όνομά τους!

Τώρα τι να σας πω πως 2 μέρες πριν φύγουμε κ ενώ είχαμε κάνει αίτηση για διακοπή στις 30 του μήνα, ήρθαν κ μας το έκοψαν κ έγινε της πουτ… για να φέρουν κάποιον να μας το ξανασυνδέσει γιατί δεν μπορούσαμε ούτε το γάλα να ζεστάνουμε του παιδιού? Μετά όμως ξέχασαν να το ξανακόψουν!

Άντε να πάει στον άνεμο αυτό…μπορεί να συμβεί στον καθένα!

Πήρε ο Π. τηλ για το τηλ κ του είπαν πως πρώτη φορά τους συμβαίνει αυτό κ αφού τον συνέδεσαν μέχρι κ με τον μπακάλη, του είπαν πως θα τον ειδοποιήσουν γιατί δεν έχουν ιδέα για το πρόβλημα κ δεν ξέρουν πως κ πότε θα λυθεί…..

Χέστο κ αυτό….συμβαίνουν!!

Ήρθαν εχθές από την ευδαπ να συνδέσουν τα ρολόγια… έσκαψαν, τελείωσαν κ το απόγευμα ήρθε ο άντρας μου (δεν πήγε στο μάθημα για να πάμε να τελειώσουμε κάτι δουλειές του σπιτιού) κ με ρωτάει που είναι το συνεργείο γιατί έχουν αφήσει μία τρύπα κ δεν βγαίνει το αυτοκίνητο…. Δεν πήγαμε πουθενά! Πήραμε βέβαια τηλ την ευδαπ κ τους ξεχέσαμε αλλάααα….

Σήμερα ήρθαν να τελειώσουν κ βγήκα κ τους είπα να μην αφήσουν πάλι τρύπες!

Βγήκα έξω κάποια στιγμή, είχαν κλείσει τις τρύπες αλλά άφησαν το κοντέινερ με τα μπάζα για άλλη μια φορά μπροστά από την είσοδο! Αύριο πρέπει το πρωί να πάω να παραλάβω τις κουρτίνες για το σαλόνι… μετά δεν έχω άλλη ευκαιρία γιατί είμαι μόνη μου! Την άλλη εβδομάδα μετά…

Εντάξει θα μου πείτε κ πάλι συμβαίνουν αυτά κ δεν είναι σοβαρά….. αλλά ρε κορίτσια έλεοοοος…..!!!!!!

Έχουν γίνει κ άλλα κουφά που δεν σας έχω πει γιατί πραγματικά δεν θέλω ούτε να τα σκέφτομαι πια!!

Μπου χαχα , μπου χαχα !! Σε λίγο θα λαλήσω!!

Τι να πω ελπίζω να μην έχει σχέση το ότι είναι δίσεκτο το έτος κ να με πάει γαμ…ντας μέχρι το 13…. που εδώ που τα λέμε δεν είναι κ ωραίο νούμερο….! :roll:

Αυτάααααα…. έτσι για να ξεσπάσω λίγο!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεος ρε συ Αλικάκι! Τι είναι όλα αυτά που σας συμβαίνουν;;;; Τυχαία και όλα σε σας; Και δεν έχεις λαλήσει ακόμα;

Κορίτσια είμαι ένα πτώμα. Σήμερα μετά την δουλειά έπιασα και έκανα την τράμπρα καλοκαιρινών με τα χειμωνιάτικα. Μάζεψα και τις κουβέρτες και τα παπλώματα. Έβαλα κάμποσα για πλύσιμο στο ενδιάμεσο άπλωνα και μου έμεινε να κατεβάσω κουρτίνες αλλά΄το καθυστερώ γιατί δεν έχω βρει άλλες που θέλω να αγοράσω και έτσι αύριο θα κάνω σιδερώματα και τα κλασικά σκούπισμα σφουγγάρισμα μέσα έξω.

Η Σοφούλα αλλώνιζε τους δρόμους στην γειτονιά με τον παππού και την γιαγιά μέχρι που τα παρέδωσε και ζήταγε μόνη της να γυρίσει σπίτι και να ξεραθεί στο πάτωμα.

Αύριο θα πάει το πρωί με τον πατέρα της για ποδηλασία για να κάνω εγώ τις δουλίτσες μου. Ήταν να φύγουμε για το χωριο του άντρα μου (Κόρινθο) για να ψηφίσει αλλά θα πάμε αυθυμερόν την κυριακή.

Είμαστε και καλεσμένοι σε παιδικό πάρτυ αύριο το απόγευμα.

Γιορτάζει και η συμπεθέρα μου αύριο.

Τελικά το άλλο Σ/Κ θα βρεθούμε ε; Ωραία! Χωρις παιδια και άντρες συμφωνώ κι εγώ. Επιτέλους να πούμε και καμια κουβέντα. Άντε να οργανωθούμε. Προτείνετε μέρη. Εγω λέω στα ΤΗΕ MALL σας βολεύει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Καλό ΣΚ να έχετε!! Καλούς καφέδες, καλή ξεκούραση κ ότι άλλο επιθυμείτε….

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Ειρήνη μας…. να την χαίρονται οι άντρες της, καλές δουλειές να έχει κ με το καλό να αποκτήσει κ μία κόρη….!!!!

Κορίτσια σήμερα ανέλαβα εγώ να πάρω τηλέφωνο για τα μπάζα κ τις τρύπες που μας άφησαν γιατί ο άντρας μου είναι πίρλας…. Έγινε χαμός κ έκανα τον υπάλληλο του γραφείου να έρθει εδώ παρακαλώντας να τους δώσουμε 10 λεπτά πριν πάω στην αστυνομία, για να λύσουν το ζήτημα!!!

Έτσι λοιπόν ήρθε ο κατασκευαστής κ έβαλε μία, μία με τα χεράκια του τις πέτρες για να βγούμε από το γκαράζ!!

Βαρέθηκα να είμαι μια ζωή ο μαλάκας…. κ τώρα έχει σειρά το τηλέφωνο!!

Νατάσσα μου τελείωσες κ εσύ με τις δουλειές σου….!!

Εγώ ευτυχώς με κουρτίνες έχω τελειώσει… πρέπει να πάω να τις παραλάβω αλλά με αυτά που έγιναν δεν ξέρω αν θα προλάβω σήμερα!

Τα χαλιά θέλω να μαζέψω κ είναι πρόβλημα γιατί κάθε χρόνο έρχονται κ τα παίρνουν για καθαρισμό κ φύλαξη! Του χρόνου όμως θέλω να τα αλλάξω κ δεν αξίζει να χαλάσω χρήματα για αυτό!! Τι θα τα κάνω δεν ξέρω!!

Μάλλον από το απόγευμα δεν θα έχω ιντερνέτ…. Ήθελα να πω μόνο αν η Ελίζα μπορεί να έρθει μόνη της, χωρίς παιδιά κ άντρα που είναι τόσο μακριά! Καλύτερα να μας πει γιατί αν δεν γίνεται μην κανονίσουμε μόνες μας!!

Αυτά…. Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!!!!

Ειρηνάκι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!!Να χαίρεσαι το ονοματάκι σου!!!!

Αλίκη,χαρά στο κουράγιο σου με τόσες αναποδιές!!

Εγώ είμαι οκ για το αλλο Σάββατο εκτός απρόοπτου μόνο που δεν έχω μέσο,μόνο με μετρό αν έρθω κάπου...

Ελιζάκι,θα έρθεις κι εσύ???Ρούλα??Μόνο εσάς δεν έχω γνωρίσει ακόμα και φυσικά το Μαράκι μας...

Σας αφήνω αλλιώς το λαπτοπ δεν θα επιζησει από τα χέρια του Άκη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γεια σας!

Τώρα μαζευτηκαμε σπίτι και ευτυχώς τα μικρα ξεραθηκαν απο το αυτοκίνητο.

Χρόνια πολλα Ειρηνακι μου και απο δω!

λοιπόν θα έρθω σίγουρα ,θα είμαστε οικογενειακως απο Παρασκευή ΑΘηνα .μόνες μας καλύτερα,θα αφήσω τους άντρες μου μόνους τους :lol: για που λέτε όμως?να ξεω να έρθω χιχιι.ξέρω απο ΑΘηνα αλλα καθολου προς νότια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη θελετε να πειτε οτι απο το Σαββατο το μεσημερι δεν εχει γραψει καμια σας και γραφω εγω τωρα για Κυριακη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o

ειμαστε καλα,πηγαμε να ψηφισουμε και το μεσημερι φαγαμε στης ζαμπας...ο μικρος τους κουφανε ολους με τα καμωματα του...

γυρισαμε 17:30 αλλα δεν ενω νυσταζε απιστευτα,δεν μπορεσε να αποκοιμηθει...τωρα εχει τρελο εκνευρισμο και με βλεπω να μη μας παει καλα μεχρι να κοιμηθει...αντε να δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη θελετε να πειτε οτι απο το Σαββατο το μεσημερι δεν εχει γραψει καμια σας και γραφω εγω τωρα για Κυριακη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o

ειμαστε καλα,πηγαμε να ψηφισουμε και το μεσημερι φαγαμε στης ζαμπας...ο μικρος τους κουφανε ολους με τα καμωματα του...

γυρισαμε 17:30 αλλα δεν ενω νυσταζε απιστευτα,δεν μπορεσε να αποκοιμηθει...τωρα εχει τρελο εκνευρισμο και με βλεπω να μη μας παει καλα μεχρι να κοιμηθει...αντε να δουμε!!

.......................αλλα δεν ενω νυσταζε:δε βγαζει νοημα...καταλαβατι ομως τι ηθελα να πω,ε;;;;;;

ξανθιες και μη!!!

μπου χα χα!!

α!μη το ξεχασω!για να προτεινουμε μερος για καφε,που να ειναι και κοντα σε μετρο ωστε το Λιζακι να μη μας χαθει!!!η Νικολουλη παιζει;μπα!!το ΑLTER ΔΕΝ!!!!οποτε δε μας παιρνει!!!μπου χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη Κυριακη μονο εγω;ρε!ειστε καλα ή να βαλω τις φωνες;;;;;σας εφαγαν οι εκλογες..δειτε τα αποτελεσματα και απολαυστε τα!!!εχουμε να φαμε στην μαπα ουκ ολιγη μαλ..............ια!!!!!!

ελατε το απογευμα να σβησουμε κερακι!σιγα μην αναψουμε και πολυελαιο με τοσα κερακια που θα χρειαζοταν για την παρτη μου:40!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::?:?:?:?

να με χαιροσαστε και να συμβουλευετε για οσα σας γκρινιαζω περι σχεσεων,περι ανατροφης Ηλια,περι οικονομικων κλπ..κι εγω να σας χαιρομαι τετοιες που σας εχω!!! :lol::lol::lol::lol:

φιλια πολλα!!!

Υ.Γ.το πρωτο δωρο μου το εκανε ο γιος μου!!κοιμηθηκαμε αγκαλια απο τις 02:30!!!τι αλλο να ζητησω απο την ζωη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετα μου χρονια πολλα κοπελα μου!!!!!!!να σε χαιρονται οι δυο αντρες σου!!!!!τι κανετε κοριτσια??κανενα νεο απο εδω γιατι εχω προλαβει να διαβασω μονο απο fb????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ησυχία έχει πέσει κορίτσια!!!Τι γίνεται???Τελικά τι θα κάνουμε με την συναντησούλα μας??Θέλω να σας δω πριν φύγω...ναι φέυγω....πάω στο πατρικό μου ένα διάστημα μέχρι να σταθεί ο Γιώργος στα πόδια μας γιατί δεν βγαίνουμε...ουφφφ αγχώθηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινα Ελιζα Αννιω!!σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!σας φιλω γλυκα στην μουρη,η θεια σας Τετα!!

Αννακι θα την κανετε για λιγο ετσι;οχι για παντα!!ο,τι ειναι για καλυτερο κοριτσακι μου!!προτεραιοτητα εχει το παιδακι Αννα!!

ο,τι χρειαστεις πες μου!!!(σιγα μη μου πεις....) :roll::roll::roll:

πηζω στο γραφειο....γκρρρρρρρρρρρ....

τελικα Σαββατο γινεται;Κυριακη θα παμε το απογευμα στο παρτυ του ανιψιουμου εχει κι εκεινος γενεθλια!!οποτε αν λειπω Κυριακη πρωι για καφε,θα ειναι δυσκολο να μανουβραρω τον μικρο μετα και να παμε και σε παρτυ..

το Verde στο Χαλανδρι το ξερετε; ειναι ενας μεγαλος κηπος με πολλα πολλα τραπεζια,κατω απο δεντρα!!αλλα απο το μετρο Εθνικη Αμυνα που θα κατεβετε,εχει λιγο περπατημα...μαλλον δε λεει!!κεντρο βολευει; να παμε για καφε πανω στην Πλακα και να κανουμε τις τουριστριες;θελετε;να φοραμε και καπελακια και να κανουμε και τις κινεζες αν δουμε γνωστους!!μπου χα χα!!

κοβω τις βλακειες,παω για ενα τσιγαρο και τα κεφαλια μεσα....νυσταζω!!!!!!!!!πειναω!!!!

Υ.Γ.η Ευη ειναι καλα; απο το πρωι δεν την εχω δει εδω...fb δεν εχω στο γραφειο..

Υ.Γ.Κατερινακι πώς τα πας με την κορακλα σου; ο Γιαννακης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας.

Τι κάνετε;

Εμείς είμαστε καλά. Περάσαμε ένα γεμάτο αλλά πολύ όμορφο Σ/Κ., καναμε τις δουλίτσες μας, πήγαμε σε παιδικό πάρτυ, ρίξαμε τους ψήφους μας, κάναμε οικογενιακώς ποδήλατο. Όλα καλά!

Μαριεττάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ κι απο εδώ! Να χαίρεσαι ότι αγαπάς και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!

Λοιπόν Αλικάκι απευθύνομαι σε σένα γιατί δεν μπαίνεις facebook.

Πριν λίγο ρώτησε η Αννούλα αν θα βρεθούμε τελικά αυτό το Σ.Κ. και απαντώντας της έπεσε η ιδέα να βρεθούμε στην Πλάκα (κέντρο) το Σάββατο γύρω στις 11.30 με 12.00. ΜΟΝΕΣ και ΩΡΑΙΕΣ!. Σε βολεύει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσαροι!!

Είναι δυνατόν να έχετε εξαφανιστεί όλες?? Τι στο καλό κάνετε?

Ελπίζω μέχρι τέλος εβδομάδας να έχω τηλέφωνο γιατί βαρέθηκα στην κυριολεξία!!

Εμείς σε γενικές γραμμές είμαστε καλά…. σε ειδικές, συνεχίζουν τα μικροπροβλήματα!!

Λοιπόν για εμένα είναι οκ στο κέντρο…. Κ η ώρα οκ!!!

Και στο βέρντε επίσης με βολεύει ( Παπάγου εννοείς Τέτα, όχι Χαλάνδρι…..!?!?!)

Κ χωρίς αντρόπαιδα με βολεύει….!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
    • Σε μια βδομάδα πάλι!!!! Και ότι γίνει!!! Μακάρι βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να πω!! Πως γίνεται να έπεσε χτες η χοριακη στα 2.500 και να φάνηκε σήμερα ένα μωρό μεγάλο κ καρδιά? Ενώ ο σακος ήταν κενός με 3.500...τώρα τι έγινε???
    • @marw90 πόσο τέλεια νέα!! Χάρηκα πολύ!! Δεν ξέρω αν έχει ξαναγίνει αλλά τα νέα σου ήταν ανέλπιστα καλά!! Μπράβο στον γιατρό!! Εύχομαι όλα να πάνε πολύ καλά από δω και πέρα!! Κράτα ό,τι είδατε στον υπέρηχο!! Τώρα πότε θα ξαναπάς στον υπέρηχο;
    • Μα έκανα 2 χοριακες....κ με επηρέασαν!!! Αν έπεφτε η χοριακη κ είχα δει σάκο μόνο έπρεπε να μη φανεί κάτι...κ μου λέει καλε αυτό εδώ μεγάλωσε κ ακούω κ καρδιά!!!! Τα παίξε ο γιατρος!!!
    • Είναι στον Αγιο Νικολαο Λασιθίου αλλά έχει κ κλινική στην Αθήνα εάν θέλετε! Είναι πάρα πολύ καλός! Πήγα σε αυτόν διότι πάνε 4 φίλες μου...οι 2 έμειναν αμέσως έγκυες κανωντας ένα δύο εξετάσεις που τους είπε και γενικά είναι κορυφή. Δε ξέρω πως έγινε να έπεσε η χοριακη κι να ακούσαμε καρδιά γι αυτό κρατάω πισινή!!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...