Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια και απο μενα!

Μαριετακι μπραβο απο δω και περα μονο ετσι να ειστε!

Ποια εχει τυψεις για τις δουλειες παρακαλω???μην ακουω τετοια,προηγουνται οι βολτες :lol::lol::lol:

Αλικακι ευχομαι να ειναι το τελευταιο που σας τυχαινει...και καντε και κανεναν εξορκισμο οπως λεει η Ευη!χιχι

Ειρηνακι???????

Ευακι ναι και εμεις εχουμε αυλη και η θαλασσα ειναι διπλα!!!!!!!!!!

Λοιπον εμεις καλα ειμαστε,ολο βολτουλες και παιχνιδι στην αυλη !

καλε ποτε θα γινει η συναντηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλώς την Ειρήνη μας…..!!!

Όλα καλά??? Τα μωρά σου???

Την αμαρτία μου την λέω πάντως…. Τώρα λίγο με το παιδί τα βλέπω πιο χαλαρά με τις δουλειές του σπιτιού, πριν δεν ευχαριστιόμουν τίποτε αν δεν ήταν όλα στην εντέλεια!!! Όταν δούλευα σηκωνόμουν μαζί με τον Π. από τις 6 για να ανοίξω το σπίτι, να σκουπίσω, να ξεσκονίσω, να τακτοποιήσω κ μετά πήγαινα στη δουλειά (βέβαια δούλευα όλες τις μέρες από τις 9 έως τις 10 το βράδυ κ πολλές φορές κ Σάββατο οπότε δεν ήθελα να αφήνω να μαζεύονται όλα το ΣΚ)! Όπως κ να έχει είναι μεγάλο ελάττωμα!!!

Ευάκι μου δεν βαριέσαι, όλα για εμάς τους ανθρώπους είναι….διεκδικώ βέβαια ένα ρεκόρ αλλά τι να κάνουμε είμαι η εκλεκτή…χαχαχα

Θα γυρίσει ο τροχός, θα γαμ…. κ ο φτωχός!!!! Ελπίζωωωωω!!

Χαχαχα κ οι παππούδες αποφεύγουν την Φλώρα….. τι παιδί!!!!

Αλήθεια Ίνα τι κάνεις…. έχεις βάψει όλο το σπίτι μέσα, έξω??? Άντε κ μας έλειψες!!!!

Κορίτσια τι φοράτε στα μικρά σας στον ύπνο? Έχω μπερδευτεί με την απότομη αλλαγή του καιρού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελιζάκι!!!

Τι ωραία κ εσείς…αυλή, ήλιο, θάλασσα!!!!

Θα τον κάνω τον εξορκισμό!!

Αμμ δεν απαντάει καμία…. Έχω ρωτήσει κ εγώ για τον καφέ αλλά δεν βλέπω προκοπή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω η spa να ξαναρωτησει ποτε θα παμε για καφε...

Ελιζα δε το ειχα παρει πρεφα οτι θα εισαι κι εσυ στον καφε... :oops::oops:

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

εγω θα μπορω οποιο Σ/κ θελετε...πρωινη ωρα κατα προτιμηση,να εχω δωσει το φρουτο στον Ηλια και μετα ας τον κρατησει ο μπαμπας του παρεα με την ζαμπα...θα προτιμουσα να ειναι Σαββατο για να εχω καιρο να τον ξαναφερω στα ισια του απο την πολλη μαλακια που θα το χτυπησει το παιδακι παρεα με την ηλιθια...το ρισκαρω γιατι εχω τοση αναγκη να βγω με τις φιλες μου και να κανουμε και κανενα καμακι ετσι; οχι καφες και θαψιμο μονο!!!!

ειμαστε γυναικες,μη το ξεχνατε!!!οχι μονο μαμαδες και συζυγοι....

του Ηλια του φοραω ενα κοντομανικο κορμακι,ενα σορτσακι βαμβακερο και ενα σεντονακι βαμβακερο,το παραθυρο το εχω μισο ανοιχτο....κανει απιστευτη ζεστη...μαλλον παμε για aircondition αν συνεχισει ετσι....

επανερχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΦΕ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????

(παραγγελία Τέτας!!!!)

Καμάκι………χαχαχαχαχα…. πόσα χρόνια έχω να το κάνω…. χαχαχα ( το καμάκι γιατί το άλλο ελπίζω να μείνω έγκυος για να μην ξανακουμπήσω τέτοια πράγματα τουλάχιστον για 9 μήνες)!!!

Αααα εσείς Τέτα είστε πολύ καλοκαιρινοί….. μάλλον θα πρέπει να γίνουμε κ εμείς…τι στο καλό σε άλλη πόλη ζούμε??

Ο γιός μου μόλις έκοψε στην μέση την θηλή του μπιμπερόν………!!!! :shock::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο Φαληρο εχει πολυ υγρασια και απνοια το βραδυ..το μωρο ιδρωνει απιστευτα..οποτε τι κουβερτες και ολοσωμα μπιτζαμακια να του φοραω;τα εχουμε σταματησει απο καιρο..και τον χειμωνα του φοραγα παντελονια φορμας με φουτερ...ολο ξεσκεπαζοταν,οποτε ετσι ηταν πιο ζεστος...τωρα περπαταει ξυπολυτος και χαιρεται!!

τι μου εκανε το κωλοπαιδο το πρωι;τον ταισα 07:00 και μετα το ματι γαριδα!!

τον αφησα κι εγω,γιατι εκνευριζομαι με τις φωνες του οταν τον βαζω παλι στο κρεβατι,οποτε πηγα να φτιαξω καφε..ειχα ξεχασει λιγο το παραθυρο στο σαλονι ανοιχτο για να αεριστει λιγο το σπιτι..το εσπρωξε το κωλοπαιδο και βγηκε εξω χωρις να τον παρω πρεφα...ειχε κατσει στα καγκελα και φωναζε σε ενα σκυλακι εξω...μου πηγε η ψυχη στην κουλουρη...αλλα ηταν τοσο αστεια εικονα!!ο Ηλιας με το βρακακι του,ξυπολυτος και με μουρη νυσταγμενη να φωναζει γαβ γαβ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια....να αποφυγουμε την ελιζα οκ ??????για αυτο να μην κανονισουμε για καφε :lol::lol::lol::lol::lol:

τι λες μαρη? εσυ δεν εχεις ερθει σε καμμια συναντηση....εσυ μας σνομπαρεις :lol::lol:

Ευακι ,δοξα το Θεο η δουλεια παει καλα,σε λιγο θα παρω και γραμματεα..(αντρα ε...μην ξεχνιομαστε) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπον γιατι δεν παμε για καφε την κυριακη αυτη...οσες μπορουμε,και την αλλη εβδομαδα ξαναπαμε......σας χαλαει???????????????????????????????????

κοριτσια ο παναης ειναι ελευθερος,η Σοφια τα εφτιαξε με τον Γρηγορακι,φιληθηκαν κιολας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα!!!!!

Μπράβο ρε Ηλία…… είσαι θεός!!!!!!

Ηλία πες μου πως είσαι κ φεράρι…. γιατί είναι κ ο φίλος σου ο Σπύρος…!!

Εδώ κάνει ζέστη αλλά το βράδυ όχι τόσο… ωστόσο πραγματικά δεν ξέρω κατά πόσο ζεσταίνεται πολύ ή λίγο! Πέρυσι δεν ήταν έτσι!

Ο Σπύρος εχθές στην βόλτα είδε μία γάτα… την πλησίασε κ η αδερφή μου του λέει «μίλα στη γατούλα Σπύρο» κ ο Σπύρος σκύβει κ της λέει « κοκο κο»….. χαχαχαχα

Θα μας τρελάνουν τελείως!!!!

Ειρήνηηηηηη… Άντρα γραμματέα θέλεις εεε? Μη σου έρθει κανένας τοιούτος πρόσεχε!!!

Δε ντρέπεστε λέω εγώ παντρεμένες γυναίκες θέλετε καμάκια κ γκόμενο!!! :lol::lol:

Άτσα ο Γρηγοράκης κ η Σοφούλα… να σας ζήσουν βρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ όταν λέω εγω ότι εμένα αποφεύγετε.........αφού ρε σου ειπανοτι αυτη την ΚΥριακη δεν μπορω!

Και εννοείται θα πάρεις άντρα γραμματέα που να κάνει κορίτσια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ όταν λέω εγω ότι εμένα αποφεύγετε.........αφού ρε σου ειπανοτι αυτη την ΚΥριακη δεν μπορω!

Και εννοείται θα πάρεις άντρα γραμματέα που να κάνει κορίτσια! :lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ μπορώ το επόμενο Σ/Κ ότι μέρα και ότι ώρα θέλετε. Αυτό δεν μπορώ.

Ναι είχαμε ειδύλλιο με το Γρηγοράκι! Ηταν πολύ χαριτωμένα και τα δυο τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθααααα...ολη μερα σημερα απλωνα και επλυνα...και εχω ακομα...μα τι γινεται???δεν θα τελειωσουν ποτε αυτες οι δουλειες???θελω να ξεκουραστω πριν κουραστω... :shock::shock::shock::shock::shock:

εχει κολλησει το μυαλο μου...δεν θυμαμαι τι ηθελα να πω...ααα...η μηχανες θα ειναι το θεμα της βαφτισης μας..τι νομιζατε??οτι θα ηταν κανας πριγκιππας η αλλα τετοια γλυκαναλατα???ημουν αναμεσα σε ποδοσφαιρο και μηχανες η πειρατες...το ποδοσφαιρο το αποφυγαμε μην γινει η βαφτιση γηπεδο και αποβληθουμε ολοι μαζι και ετσι η νονα μας διαλεξε τις μηχανες....

δεν σχολιαζω τον καφε σας που θα κανετε ενα σωρο ατασταλιες κι εγω παλι στην απεξω...να βγαζετε φωτο να μου τις στελνετε με mms να διαλεξω κι εγω...

οσο για τον υπνο εγω πλεον του φοραω σορτσακι και κοντομανικο..και προσπαθω να τον εχω σκεπασμενο αλλα δεν τα καταφερνω...

δεν θυμαμαι αλλα..να επανελθω η θα ειμαι μονη μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια γλυκά!!

Μαράκι μου τελικά μόνη σου ήσουν εχθές!

Μηχανές… ωραίο θέμα για αγόρι!! Οπότε μπομπονιέρες κ συναφή θα έχουν σχέση με αυτό εε? Θα κάνεις κ παιδικές? Θα φτιάξεις τίποτε παραδοσιακό για να προσφέρεις στον κόσμο?? Πες, πες καμία λεπτομέρεια……

Η προετοιμασία της βάφτισης ήταν ίσως το ομορφότερο πράγμα με το οποίο ασχολήθηκα ποτέ!!

Εμείς είχαμε καλοκαιρινό μοτίβο με πρώτη μούρη τον ιππόκαμπο!!

Ο Π. κ η νονά μου ήθελαν θέμα αυτοκίνητο αλλά επειδή ήταν σχεδόν 8 μηνών, ήθελα κάτι πιο ουδέτερο, πιο μωρουδίστικο!!!

Τώρα θα πάρω καδράκια από το ικέα κ θα του φτιάξω για το δωμάτιό, με την μπομπονιέρα κ την πρόσκληση για να μείνουν!

Απ’ ότι βλέπω ο καφές θα πάει για το επόμενο ΣΚ….!Κ η Νατάσσα κ η Ελίζα μπορούν το επόμενο! Κ να το κανονίσουμε από τώρα γιατί το Ελιζάκι μας έχει κ δρόμο να κάνει….. όχι για να μη λέει πως δεν την σκεφτόμαστε!!!! :lol:

Πάω να κάνω καμία δουλειά……!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Αλικακι μου μονο εσυ με σκεφτεσαι! ;) θα με βολευε καλυτερα Σαββατο γιατι Κυριακη παιζει να εχουμε ενα παιδικο παρτυ!

αχ και εμενα μου αρεσουν πολυ οι ετοιμασιες για βαφτιση...αλλα και για παρτυ αφου απο τωρα εχω αρχισει να σκεφτομαι τι να κανω στα γενεθλαι του μεγαλου τον Αυγουστο :lol::lol::lol:

Μαρακι οχι παιζουμε ,οι μηχανες ταιριαζουν με τον αντρακλα σου!περιμενουμε λεπτομερειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω λιώσει στην ζέστη…. Πολύ νωρίς δεν είναι για καλοκαίρι???

Ελίζα μου όλες σε σκέφτονται απλά βαριούνται να οργανώσουν…… τεμπέλεεεεες!!!! χαχαχαχα :lol::lol::lol:

Ίνα τι θα γίνει θα πεις καμία κουβέντα ή θα παραμείνεις σιωπηλή κ πράσινη?!?!?!

Ερώτηση…..??

Οι λεκέδες από φρούτα ή κακά υπάρχει τρόπος να φύγουν ή να το αφήσω καλύτερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν….καφεδάκι Σάββατο 12/05

Είναι καλά για όλες?? Για εμένα, την Ελίζα, την Μαριέττα, νομίζω Νατάσσα κ Ελένη είναι οκ! Κ Ειρήνη αν έχω καταλάβει καλά…. Μένει η Ευγενία κ η Άννα να μας πουν!!

Κ μετά μέρος κ ώρα… αααα κ επειδή ειπώθηκε χωρίς παιδιά, άντρες κ δεν συμμαζεύεται, να διευκρινιστεί αν γίνεται για να ξέρουμε… μην έρθω μόνη κ είστε με γκόμενο εσείς…!!! :D:D

Ναι μωρέ το ξέρω που κάνεις πλάκα….!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το Σάββατο θα γίνουν πολλά!!! Έχω bachelor το βράδυ....καφέ με εσάς...θα ξεφύγω εντελώς!!! ;););)

Μέσα είμαι και εγώ - για τι ώρα λέμε? Να κανονίσουμε νωρίς σχετικά για να έχω χρόνο να ετοιμαστώ για την βραδυνή μου βόλτα.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω και σήμερα έξοδο εγώ με την φίλη μου την ελεύθερη... ;););)

Λοιπόν εγώ του Νώντα του φοράω ψιλή μακρυμάνικη πιζάμα και εσώρουχο απο μέσα και τον σκεπάζω με ένα σεντόνι που ποτέ δεν είναι στην θέση του. Το παράθυρο κλειστό γιατί το βράδυ έχει πολυ υγρασία..εγώ σκεπάζομαι ακόμα με ψιλο παπλωματάκι σαν πικέ..ο Νώντας επειδή ξεσκεπάζεται πάντα τον ντύνω καλύτερα για να μην κρυώνει..Εγώ πάντως έχω θέμα με την θερμοκρασία (κρυώνω πολύ εύκολα, μάλλον λόγο μόνιμης υποθερμίας (35,8 πάντα)..36,6 έχω δέκατα!!!

Λοιπόν που θα πάμε - αν θέλετε φλερτ πρέπει να πάμε κάπου καλά...(και οι παντρεμένες έχουν ψυχή!!!)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία όταν λες αυτό το Σάββατο εννοείς το άλλο……?? ή όχι...??

Γιατί 12/05 είναι το επόμενο….. μην μπερδευτούμε κ πάμε οι μισές αύριο κ οι άλλες μισές το άλλο…. βέβαια εγώ είμαι ούφο άρα εγώ θα πάω μόνη μου!! :roll:

Τελικά μόνες θα πάμε ή με οικογένεια?? Δεν βλέπω κ τι λέτε στο φβ…. για να καταλάβω!!!

Κ εγώ τελικά του Σπύρου του άφησα το ολόσωμο το φορμάκι χωρίς εσώρουχο κ μία πικέ κουβερτούλα…..άμα την βγάλει σημαίνει πως ζεσταίνεται!!

Για πείτε ακόμη κάτι… το Τετάκι μας γιορτάζει αύριο?? Κάτι τέτοιο θυμάμαι…. Θυμάμαι καλά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...