Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

x_xx_xx_x[smilie=toothy1.gif][smilie=toothy1.gif][smilie=toothy1.gif] κουκουυυυυ τσααααα....

μην βαρατε ολες μαζι μια μια να σας προλαβαινω... :oops::oops::oops:

ειμαι εδω...αν και συνεχιζει να μου κολλαει θα κανω μια προσπαθεια...αλικακι μου ελειψες...ελπιζω να εχετε μπει πλεον σε προγραμμα και εκτος απο τις μικροαδιαθεσιες του μικρου ολα να αειναι μια χαρα...τι επαθε???κρυωσε η κοιλιτσα του??

ειρηνακι μου τι σε βασανιζει και ασε τα γεραματα για καμια γρια...

ολες πηρατε τους δρομους σημερα εε??εδω εχουμε εναν παλιοαερα και με εχει τσακισει..ολα τα παλευω το κρυο την ζεστη τα παντα εκτος απο τον αερα... :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙς ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΠΩς ΠΟΘΕΙς...ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙς ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ...ΜΩΡΕ ΠΩς ΠΕΡΑΕ Ο ΚΑΙΡΟς ΟΜΩς ΕΕΕ??θυμαστε ποτε μας το ειχε πει και ηδη η μπεμπουλα μετραει 24ωρα ζωης...γερο και ευτυχισμενο να ειναι και αυτο το μωρακι μας...τωρα περιμενουμε τα δυδιμακια και τις επομενες γκαστρουλες...αχ τι τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αχ καρδούλα μου γλυκιά….. συγκινήθηκα ρε κορίτσια!!

Να είναι πάντα ευτυχισμένη κ τυχερή…..

Άντε κ στα επόμενα Μαράκι μου….. στο εύχομαι ολόψυχα καλή μου!!!!

Χάθηκες κ ανησύχησα μωρέ!!!

Ο Μανωλάκης μας καλά???

Νατάσσα μου αφού περνάς καλά εσύ κ η Σοφούλα, άσε το σπίτι τώρα….αργότερα θα έχουμε καιρό για τέτοια κ θα νοσταλγούμε τα αυτά τα σκατούλια που θα μας περνούν πλέον ένα κεφάλι…..

Ο Σπύρος ή δόντια ή κάποια ιωσούλα έχει…..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχούλα μου όμορφηηηηηηηηη!!!!!!

Αχου μωρέ κι εγώ συγκινήθηκα! και το Κατερινάκι μας τι όμορφο που είναι!! σαν να της μοιάζει η μπέμπα μου φαίνεται ε; αχ είναι μια γλύκα!!!

Να σου ζήσει Κατερίνα μου!! γερή και καλότυχη να είναι στη ζωή της, να διεκδικεί με τσαμπουκά όσα της αξίζουν και να σέρνει τους άντρες από τη μύτη :lol::lol: Κι εσείς να είστε πάντα αγαπημένοι και να τα καμαρώνετε τα αγγελούδια σας!

Πάω να ξεβουρκώσω και επανέρχομαι για τα υπόλοιπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλινα μας γλυκεια!!!!!τι ομορφο πλασματακι εισαι εσυ!!φτου φτου αγαπη μου!!!να ζησεις και να ευτυχησεις!!!

Κατερινα εισαι πολυ ηρεμη στην φωτο!!!σου αξιζει ολη η ευτυχια του κοσμου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε πριν κανενα δυωρο απο το αττικο παρκο!κοριτσια οσες ηστε Αθηνα,αξιζει τον κοπο να πατε..αλλα ξεκινηστε απο νωρις γιατι θελει τουλαχιστον ενα τριωρο να το περπατησετε αργα και να δειτε ολα τα ζωακια!!!στα δελφινια πηγαμε,ηταν πολυ ομορφα,αλλα φυσαγε γαμωτο και ευτυχως ειχα φουτερ του Ηλια με κουκουλα...Νατασσα παρε κανενα μπουφανακι,μη σε ξεγελασει ο ηλιος ο σημερινος αν ισχυει κι αυριο!!!

τα λιονταρια ηταν πολυ γαματα!!!οι καμηλοπαρδαλεις ολα τα λεφτα!!τα μαιμουδακια υπεροχα!!

πηγαμε με μια ξαδελφη του Μ.μαζι με τον αντρα της και το πενταμηνο κοριτσακι τους...στο τελος βεβαια μας βγηκε η κουραση και τωρα εφαγα ενα σουβλακι,ηπια και την μπυρα μου κι ειμαι γκολ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα τι εχεις;ασε τις μαυριλες και προχωρα την σκεψη σου!!!δε θελω τετοια!!

Ευη οταν σε ξαναπιασει η φαση για γενικη φασινα,παρε με τηλ.να την κανουμε μαζι!!να συγχρονιστουμε και στο ραδιο και να κανουμε φασινα on-line!!!

Σπυρακο τι εχεις;μηπως δοντακια;

Ειρηνη κι εσυ ακεφιες;α!!δε θελω τετοια!!!

Νατασσακι καλα εκανες και δεν εκανες τιποτα!!αυτες οι μερες ειναι να χαιρομαστε τα παιδακια μας!!ασε την Θεσσαλονικια να κανει φασινες!!το βραδυ Ευη κερνας μπυρα στην βεραντα;

παω κι ερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα είπα να μπω εδώ και όχι στο fcb, από τότε που ανοίξαμε κι άλλες ομάδες νομίζω ότι αποσυντονιστήκαμε!

Αλικάκι μου τι κάνεις; μου έλειψες πολύυυυυ! τις υπόλοιπες τις βλέπω στο fcb, φαντάστηκα ότι εσύ θα ήσουν εδώ. Τι έχει μωρέ ο Σπυράκος μας; μάλλον από δοντάκια θα είναι. Υπομονή με τις δουλειές της μετακόμισης, σιγά σιγά θα τα καταφέρεις μην μου αγχώνεσαι. Πέραν των δουλειών βολευτήκατε στο καινούριο σπίτι, όλα καλά; ο Πάνος τι κάνει, τι γίνεται με τη δουλειά του;

Νατάσσα μου μία από τα ίδια με τις δουλειές! σήμερα όμως μου τη βάρεσε και έβγαλα τα χαλιά από το σαλόνι, άφησα τη μικρή στη μαμά μου και μόλις σας αφήσω πάω να τραβήξω όσα έπιπλα τραβιούνται να σκουπίσω και να σφουγγαρίσω. Εχω πάρει κι εγώ άδεια αύριο, μπας και κατεβάσω τα καλοκαιρινά μας αλλά για τη μικρή δεν ξέρω ακόμα τι να κάνω, να έχω κάτω και καλοκαιρινά και χειμωνιάτικα δεν παίζει γιατί δεν χωράνε, θα δω... Ας χαρούμε τα παιδάκια μας αυτές τις μέρες που καθόμαστε και θα βρούμε χρόνο και για τα υπόλοιπα.

Ευγενία πως είναι ο Νώντας;

Ειρήνη μου τι σκεφτόσουν και είχες αϋπνίες; τι κάνουν τα αντράκια σου;

Ευάκι ξεμπέρδεψες με το σπίτι;

Μαριέττα περιμένουμε εντυπώσεις του Ηλία από το Αττικό πάρκο!!

Ινα αν θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα, πάρε βούρτσα και πινέλο και ξεκίνα να βάφεις. Είναι δύσκολο να είσαι σπίτι συνέχεια και να μην σε ικανοποιεί και αυτό που βλέπεις, κάνε λοιπόν ότι νομίζεις απαραίτητο για να νιώσεις καλύτερα όπως σου αξίζει.

Τα δικά μας νέα τώρα... πιό πολύ για σένα δηλαδή Αλίκη, στις υπόλοιπες τα έχω πει τα περισσότερα και στο fcb. Από υγεία δόξα τω Θεώ είμαστε όλοι καλά, από δουλειά επίσης. Τα αρνητικά τώρα: αργώ αρκετές φορές να σχολάσω, γυρνάω πτώμα, δεν έχω όρεξη και χρόνο για τίποτα. Με τον άντρα μου είμαστε σαν σε αυτόματο πιλότο ένα πράγμα. Επίκεινται σημαντικές αλλαγές στο γραφείο και με βλέπω να γυρνάω στα παλιά μου ωράρια, και αυτό με έχει ρίξει πολύ. Η μικρή όσο μεγαλώνει γίνεται και πιό απαιτητική, λογικό βέβαια, θέλει να είμαι συνέχεια στο δωμάτιό της και να παίζουμε για αυτό μπαίνω πιό αραιά. Από λόγια όμως και προτάσεις άλλο τίποτα, είναι πολύ μπροστά για την ηλικία της. Οπου πάμε όλοι χαζεύουν μαζί της και όταν ρωτάνε πόσο είναι παθαίνουν σοκ. Ναι είμαι πολύ υπερήφανη μαμά, αλλά είμαι και πολύ κουρασμένη μαμά! Την τελευταία εβδομάδα για να κοιμηθεί δίνουμε μάχη!! δεν ξέρω τι έχει πάθει... ήταν που ήταν νυχτόβια, αλλά τουλάχιστον μέχρι πρότινως απλά την άφηνα στην κούνια της και κοιμόταν. Τώρα αν τολμήσω να κάνω ότι την αφήνω χαλάει τον κόσμο. Μου λέει "κάτω, πέτσουμε παινίγια", της λέω όχι είναι ώρα για νάνι και μου λέει "όχι νάνι μανούλα, αγκαλίτσα". Και η ώρα να είναι περασμένη 1, το άλλο πρωί να δουλεύω και τα νεύρα μου στο κόκκινο!! χθες το βράδυ ήταν λίιιιγο πιό εύκολα τα πράγματα, για να δούμε....

Αυτά λοιπόν τα νέα, σας αφήνω με περιμένει η σκούπα μπας και τελειώσω και πάμε καμιά βόλτα το βράδυ. Φιλάκια κοριτσάρες μου, σας αγαπώ πολύ να το ξέρετε και μου λείπετε!

ΥΓ: όσο για τον καφέ, αφού δεν μπορεί η Νατάσσα το άλλο Σ/Κ τι λέτε να το κλείσουμε επιτέλους για το μεθεπόμενο; το επόμενο των εκλογών δηλαδή. Για πείτε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαριεττάκι μου! μέχρι να γράψω το κατεβατό μου εμφανίστηκες κι εσύ. Χαίρομαι που περάσατε καλά! καλά έκανες και τσάκισες και το σουβλάκι με την μπυρίτσα :D

Για πες, τι έκανε ο Ηλίας; φώναζε τα ζωάκια;

Είχα πάει στο Αττικό πριν πολλά χρόνια, όταν είχε πρωτοανοίξει σχετικά. Ωραία ήτανε θυμάμαι. Την επόμενη φορά θα πάω με τη μικρή και θα το συνδιάσω σαν ολοήμερη εκδρομή με ταπεράκια του μωρού, για να πάω και στο mcarthur επιτέλους! αλλά πρέπει να έχω και λεφτά :roll::roll:

Ινα τι έπαθες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες

η μπεμπουλινα ειναι ιδια το Κατερινακι μας...............ειναι κουκλα!!!!!!

ρε ελενακι ολο λεω να σε παρω τηλ και ακομα σε παιρνω :lol::lol:

ινα ευακι πορτο καρρας ειναι...αλλα θα ερθουμε με το αμαξι.....περναω απο εσας? που μενετε ?θα εχω και τον παναη μου μαζι,θελω να σας γνωρισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!

Λοιπον εχω ξετρελαθει με την μπουμπουκα μας,ειναι κουκλα!Και ναι και εμενα μου φαινεται οτι μοιαζει στην Κατερινα!

Αττικο ειχα παει πριν κατι μηνες.Ειναι πολυ ωραιο οντως ,ομωσ τα δελφινια εχουν συγκεκριμενες ωρες 11 και πιο αργα δεν θυμαμαι...δεν ξερω αν ισχυει ακομα!

Αλικακι που εισαι?πως ειναι ο Σπυρος?

Ειρηνακι????????πως ειστε?

Λοιπον για ποιο Σ/κ λετε συναντηση?θα προσπαθησω να ερθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Καλή εβδομάδα να έχετε!!!

Μαριέττα ο Ηλίας τι έλεγε με τα ζώα?

Εδώ κ πολύ καιρό θέλαμε να πάμε αλλά είχε πάντα κακό καιρό όταν το αποφασίζαμε…. Τώρα νομίζω πως θα είναι καλά!!

Ελενάκι μου…… χάθηκες κ εσύ!!!

Κ πριν πω τίποτε άλλο να πω πως είστε γουρούνες όοοοολες! Κ όταν λέω όλες, εννοώ όοοοοοοοοολες!!

Κανονίζετε καφέ στο φβ πουλάκια μου που δεν μπορώ να μπω εεεεεε???

Κ εγώ σκεφτόμουν πότε θα τελειώσω κάτι μικροπράγματα του σπιτιού για να έρθετε για κρέπες….. φτου σας! γουρούνεεεεεεεες!!! :lol::lol:

Ελενάκι μου επανέρχομαι σε εσένα……

Σχετικά με τη δουλειά σε καταλαβαίνω απόλυτα…. Απλά καλό θα ήταν να μην σε ρίχνει ψυχολογικά γιατί αυτό θα έχει επιπτώσεις στην διάθεσή σου κ τις ώρες που είσαι εκτός κ που πιθανότατα θα περνάς καλά αλλά κ τις ώρες που βρίσκεσαι στο γραφείο διότι ο χρόνος δεν θα περνά με τίποτε κ θα νιώθεις όλο κ χειρότερα!

Ελένη μου να σκέφτεσαι πως είναι πιο σημαντικό που έχεις τη δουλίτσα σου…. οι συνθήκες εργασίας κ τα οράρια, δυστυχώς στις μέρες μας είναι πολυτέλεια!

Τώρα για την Αφροδίτη….. Έχεις ένα παιδάκι κ εσύ ζωή να ‘χει, με κάποιες ιδιαιτερότητες!! Δεν κοιμάται εύκολα, απαιτεί την απόλυτη προσοχή σου όταν είσαι σπίτι κτλ κτλ κ αυτό σε συνδυασμό με την δουλειά στο γραφείο κ το σπίτι είναι εξαντλητικό! Όμως έχεις ένα κοριτσάκι που είναι πανέξυπνο, πανέμορφο κ σου δίνει τόση χαρά….. άμα τα ζυγίσεις θα δεις πόσο ισορροπημένα είναι…. «ουδέν κακό αμιγές καλού»!!

Καταλαβαίνω την κούραση σου - ειδικά εγώ που δεν δουλεύω κ παρόλα αυτά ούτε μέρα, ούτε βράδυ κοιμάμαι- αλλά η Α. είναι πολύ μικρή για να καταλάβει πόσο κουρασμένη είσαι! Το μόνο που θέλει είναι να κερδίσει το χρόνο που χάνει μαζί σου…κ ας είναι κ 1 κ 2 τη νύχτα! Εσύ αφιέρωνε της όσο περισσότερο χρόνο μπορείς, κράτα μία σταθερή στάση απέναντί της την ώρα του ύπνου κ κάποια στιγμή θα ηρεμίσει……

Εγώ χαμηλώνω όλα τα φώτα, τη φωνή της τηλεόρασης κ δεν του μιλάμε καθόλου μέχρι να κοιμηθεί… ο οποίος πλέον αφού βλέπει πως κανείς δεν ασχολείται μαζί του, παίρνει το γατάκι του, ανεβαίνει στον καναπέ κ στριφογυρίζει μέχρι να αποκοιμηθεί μόνος του! Όμως Ελένη δεν τον αφήνω να κοιμηθεί ποτέ μετά τις 5- 5.30 κ αν είναι κομμάτια μόνο για μισή ώρα!

Έχω ξυπνήσει από τα χαράματα για να γράψω με αυτό το σκατό που έχω δίπλα μου!!! :roll:

Καλημέρα Ελιζάκι όμορφο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι… με αρκετή γκρίνια βέβαια!!! ούτε οι ιώσεις δεν τον αντέχουν! χαχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε κοριτσια να σας ρωτησω τωρα που το θυμηθηκα....οσες εχετε αγορακια εννοειται...το πουλακι το εχει κατεβασει ο παιδιατρος?????

αχ εμεις εχουμε εμβολιο γμτ να δω ποτε θα τον παω ........θα μελανιασει παλι απο το κλαμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίζα το πουλάκι δεν πρέπει να το κατεβάσει ο παιδίατρος…. Από όταν γεννηθούν κάθε βράδυ στο μπανάκι τους, τους το κατεβάζεις μέχρι εκεί που πάει…. κάθε φορά θα ανοίγει όλο κ περισσότερο μέχρι να ανοίξει τελείως! Αν δεν κατέβει τελείως, συνήθως στην εφηβεία κατεβαίνει από μόνο του! Αν τώρα του το κατεβάσει ο παιδίατρος με βία κ ματώσει το πιο πιθανό είναι να του κάνει φίμωση κ να θέλει χειρουργείο μετά!

Καλύτερα να μην το πειράξει…. Οι πιο νέοι παιδίατροι το ξέρουν αυτό κ δεν το πειράζουν…. Άμα δουν πως είναι πολύ στενό τότε σε στέλνουν σε παιδοουρολόγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη αυτο κανω στον μικρο....και η παιδιατροσ μου ειπε εγω δεν τα πειραζω μεχρι να βγαλουν το παμπερσ να δουμε πως θα ειναι......δεν καταλαβα γιατι αλλα στον μεγαλο μου το ειχε πειραξει η αλλη παιδιατρος που ειχα αλλα βεβαια το πουλακι του μεγαλου μου δεν ηταν καθολου κολλημενο ,δεν τον ενοχλησε καθολου!

Απλα ρωτησα γιατι εχω αγχωθει επειδη θυμωμουν οτι στον μεγαλο το ειχε πειραξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλιότερα το πείραζαν σε όλα τα μωρά οι παιδίατροι. Με τα καινούρια δεδομένα αυτό απαγορεύεται!

Δεν είναι απαραίτητο να δημιουργηθεί πρόβλημα αλλά είναι πολύ μεγάλο το ποσοστό!

Μην αγχώνεσαι….!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα μανουλια....

Τους εδιοξα παλι και θα ειμαι μονη μου για κανα δυο ωριτσες...

Αυριο τι θα κανετε εχετε κανονισει τιποτα??? Εμεις θα παμε σε κατι φηλους να ψησουμε και ετιμαζω σαλατες και γλυκακι ,το πρωι ψωνισα και τα κρεατα και τωρα αραζω.

Ο μικρος εχει γινει και ο πρωτος γιριστρουλης δεν θελει να μενει μεσα ουτε λεπτο με το που ακουσει την λεξη βολτα παει πρωτα στην κρεμαστρα με το μπουφαν του και μετα σφερα στην εξωπορτα..

Ο δικος μας ο παιδιατρος μας ειπε μετα τον χρονο να αρχισουμε να το κατεβαζουμε το πετσακι καθε μερα στο μπανιο, ελα ομως που εμεις κανουμε μπανιο μεσα στην μπανιερα και βολταρουμε σινχρονος. Οταν αλαζουμε πανα γηνετε χαμος οποτε δεν καταφερνω να το κατεβαζω καθε μερα :roll: Μου ειπε οτι αργοτερα μπορει να μου δοσει μια αληφη να του βαζω για να διεφκολινει, τι ειναι αυτη η αληφη, την ξερει καμια σας???

Ινα στιλε κανενα τηλεφωνο να σε παρω να τα πουμε καλε, μην φοβασε δεν θα σου κανω φαρσες...Μπου χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! τι κάνετε;

Εμείς κοιμηθήκαμε καλά το βράδυ, κοιμήθηκε σχετικά εύκολα γιατί ήταν ξεθεωμένη, την έφερε η μάνα μου με τα πόδια από το σπίτι της, μετά παίζαμε κυνηγητό οι δυό μας σε όλο το σπίτι και κατά τις 12 ήπιε γάλα και μετά από λίγο νάνι χωρίς πολλά δράματα. Και ξύπνησε στις 11 το πρωί, με ένα διάλειμμα στις 8.30 που ζητουσε πιπίλα. Μετά είχα εξωτερικές δουλειές, την φόρτωσα στο καρότσι και πρέπει να έκανα 5-6 χιλιόμετρα με τα πόδια. Πήγαμε τράπεζα (τα πήρα, θα σας τα πω παρακάτω), μετά ταχυδρομείο, μετά της πήρα παπούτσια για μέσα στο σπίτι και μετά την πήγα στις κούνιες. Γυρίσαμε, την τάισα και δεν ήθελε πάλι να κοιμηθεί με τίποτα!! Κοιμήθηκε με τα χίλια ζόρια στις 5.30 και τώρα πάω να την ξυπνήσω γιατί αν την αφήσω κι άλλο καήκαμε!

Για την τράπεζα που σας έλεγα... το ξέρατε ότι απαγορεύεται πλέον η είσοδος με καρότσι;;; εγώ δεν το ήξερα, είχα πολλούς μήνες να πάω με την μικρή παλιά έμπαινα κανονικά. Αναγκαστικά άφησα έξω το καρότσι, μπήκα με την μικρή αγκαλιά και μέχρι να ξεμπερδέψω είχα συνέχεια το νου μου έξω μην μου το κλέψουνε. Απαράδεκτο... αν έχεις δηλαδή παιδί και δεν έχεις που να το αφήσεις τι πρέπει να κάνεις; και καλά που τώρα περπατάει, οπότε την άφησα κάτω μέχρι να ξανανοίξω το καρότσι. Αν ήταν νεογέννητο τι θα έκανα, θα παρακαλούσα κάποιον περαστικό;;; μου φάνηκε πολύ άσχημο και την είπα και στην υπάλληλο που μου είπε "το καρότσι έξω", την ρώτησα αν μου το κλέψουνε αν θα με αποζημιώσει η τράπεζα και με κοίταγε σαν ούφο... είμαι παράλογη;;;;

Αλίκη εννοείται ότι δεν θα κανονίζαμε χωρίς εσένα βρε!!! είναι δυνατόν; για αυτό το ανέφερα κι εδώ. Αντε δηλώστε συμμετοχές ντε!

Εχεις δίκιο σε όλα αυτά που λες περί ύπνου... και προσπαθώ κι εγώ να κρατάω την υπομονή μου. Σε ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια, χρειαζόμουν να το δω αλλιώς! Κι εγώ πάντως αυτό έχω καταλάβει, ότι το κάνει για να ειναι μαζί μου. Γενικά έχει πάθει μια προσκόλληση αυτές τις μέρες πάνω μου, είναι δυνατόν να περνάει το άγχος του αποχωρισμού σε αυτή την ηλικία; ο Σπύρος πως πάει από το θέμα ύπνου, έχεις δει κάποια βελτίωση;

Συμπεθέρα γυριστρούλης ο Τριανταφυλλένιος μας ε; καλά κάνει το παιδί! βλέπω το τικεράκι σου και σε θαυμάζω, μπράβο βρε Εύη μου πολύ χαίρομαι που έχεις τόσο καλά αποτελέσματα! καλά να περάσετε αύριο! εμείς δεν έχουμε κανονίσει κάτι ιδιαίτερο αλλά θα τις πάμε τις βόλτες μας για καφεδάκι.

Ελιζάκι... θα έρθεις κι εσύ αν συναντηθούμε για καφέ;; μακάρι πολύ θα χαρώ να σε δω από κοντά επιτέλους! Εχουν και τα αγοράκια τελικά τα θέματά τους ε; εγώ νόμιζα ότι μόνο τα κορίτσια θέλουν προσοχή με το "παπάκι" τους, αλλά έχω εσάς εδώ και μαθαίνω!

Το χρέος μου το έκανα, το έγραψα το κατεβατό μου πάλι :lol: . Πάω να ξυπνήσω το ταρζανάκι μου και αργότερα θα μπω και fcb να δω και τα υπόλοιπα.

Φιλάκια!!!!!

Α Αλίκη ξέχασα να σχολιάσω τις κρέπες... γιαμ γιαμ!!!! :D

Αααααα!!!! να και ο γαμπρός μου!!! καλέ Εύη, τι κούκλος που είναι και πως μεγάλωσε;;; φτου σου παλικάρι μου! και τι όμορφο χαμόγελο! μην ξεχνιόμαστε, τον έχουμε καπαρώσει πριν γεννηθεί ε;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...τι μερα κι αυτη σημερα..ξεπατωθηκα στις δουλειες μιλαμε και δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι...απλα ξυπνησα το πρωι και αρχιζα την μια τελειωνα την αλλη...μην ανυσηχειτε δεν ειναι τιποτα θα μου περασει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα εγκατασταθηκε και η αδερφη μου...αρχιζει δουλεια την τεταρτη...ελπιζω να περασει καλο καλοκαιρι...και φυσικα ο μανωλης ουτε που ξεκολησε απο πανω της...τι αδυναμια ειναι αυτη ρε παιδια???τωρα τον βαζει για υπνο γιατι εμενα ουτε που με δεχοταν...

ευη εμενα η παιδιατρος δεν του το κατεβαζει μονο μεχρι εκει που πηγαινει αλλα την κρεμα μας την εδωσε δεν θυμαμαι πως την λενε να την βαζω καθε βραδυ πριν πεσει για υπνο για κανα μηνα μεχρι να ξαναπαμε και βλεποντας...παντως εγω δεν το βλεπω να εχει κανα ιδιαιτερο προβλημα..ξερω κι εγω τι να πω??

ινα μου τι εχεις τσουπρα μου???

λενακι η κορη σου ειναι θεα μωρε της λειπεις για αυτο σου τα κανει αυτα...δεν ειδες τον δικο μου που με βλεπει ολη μερα ουτε να τον βαλω για υπνο δεν ηθελε...αυτο με την τραπεζα ειναι εξοργιστικο και εδω ετσι τις εχουν κανει ολες παλιες και καινουριες αλλα καποια στιγμη καποιος πρεπει να κανει κατι εμενα ευτυχως ολες αυτες τις δουλειες τις εχει αναλαβει ο αλεξης ...

αλικη να μη καλεσεις καμια για κρεπεςμονο εμενα... :lol::lol::lol:

λιζακι μου γλυκο :-*:-*:-*:-*:-*

τεταααα....που χαθηκες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!

Πάτε να πιάσετε τον Μάη?? Καλή πρωτομαγιά λοιπόν κ καλό μήνα!

Εγώ κουτουλάω από τη νύστα αλλά γύρισε πριν λίγο ο άντρας μου από την δουλειά κ παρόλο που δεν έχει κλείσει μάτι κ αυτός, μου λέει να βγούμε έξω!

Αν δεν το μετανιώσω μέχρι να φύγουμε…..!!!

Ευάκι καλά να περάσετε…..!!

Ο Τ. είναι κούκλος! Πως έχει μεγαλώσει κ αυτός… παιδάκι έχει γίνει!!

Ελένη το καλοκαίρι που πήγα με τον μικρό στην τράπεζα μπήκα με το καρότσι! Τώρα έγινε αυτό? Έχω καιρό να πάω…. δεν το ήξερα!

Ναι είναι δυνατόν να είναι κολλημένη μαζί σου σε αυτήν την ηλικία η Α.

Κ ο Σπύρος το έχει αυτό με τον πατέρα του! Όταν είναι σπίτι αργεί να κοιμηθεί το βράδυ, δεν κοιμάται την μέρα κ γενικά κάνει τα πάντα για να αποσπά την προσοχή του Π.! Είναι φανερό πως του λείπει κ δεν θέλει να χάνει δευτερόλεπτο από το παιχνίδι μαζί του!

Με το θέμα του ύπνου ο Σπύρος τα πάει σκατά… κ μαζί με αυτόν κ εγώ!!!!

Υπάρχουν μέρες που θα ξυπνήσει 1-2 φορές κ άλλες κάθε 1 ώρα περίπου μέχρι το πρωί! Θα το υποστώ όμως… τι να κάνω αφού δεν μου έδωσαν κάρτα αλλαγής στο μαιευτήριο κ αφού τον λατρεύω!! :roll:

:lol::lol::lol:

Μαράκι μου καλή διαμονή στην αδερφούλα σου κ καλή σεζόν να έχετε!! Τώρα θα έχεις κ παρεούλα! Κ ίσως κ λίγη βοήθεια… όχι??

Κ ο δικός μου λατρεύει την αδερφή μου! Αν του πω πως έρχεται την περιμένει στην πόρτα…..

Για καφέ μπορώ κ αυτό το ΣΚ κ το επόμενο….. οπότε εσείς αποφασίζετε!!!

Αααααα την Τετάρτη μου βάζουν το τηλέφωνο επιτέλους!!! Γιούπιιιιιιιι!!! :D

ΥΓ Ίνα άσε τις κακοκεφιές κ μπες να πούμε καμία κουβέντα να σου περάσουν όλα…..!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό χρυσή μου το ρώτησα από τη πρώτη στιγμή!!!! 🤣🤣🤣🤣 Μα δεν μας έμεινε και τίποτα άλλο!!! 😝🤣🤣🤣🤣 Καλά δεν είναι μόνο αυτό.. το είχα φόβο μετά από κάποια πονηρά έτσι ωραία όνειρα στην αρχή με την προγεστερόνη.. 😳😳😂😂 Και όμως αγάπη! Οι συσπάσεις που προκαλούνται κατά τον οργανισμό δεν είναι ίδιες με τις συσπάσεις που προκαλούνται στη μήτρα που οδηγούν σε πρόωρο τοκετό!! Οι συσπάσεις αυτές μου εξήγησε είναι σαν μασάζ έτσι λένε ότι το αντιλαμβάνεται το έμβρυο.. και μάλιστα επειδή απελευθερώνονται και ορμόνες χαράς, μεταφέρονται στο μωράκι και νοιώθει ότι νοιωθουμε!! Οπότε μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου!!  Ε τώρα που θα μπαίνεις στο 4ο σιγά σιγά.. οι δυνάμεις αναπτερώνονται.. και πολλά άλλα μαζί..!! 😂😂😂😂
    • @Mpourmpoulo φαντάζομαι την αγωνια σου... Κανε την Τρίτη ένα αν μπορεσεις να κρατηθεις. Και εύχομαι ολόψυχα να ειναι θετικο!
    • γέλασα τόοοοοοσο πολύ με τις επαφές φίλη μου!!! χαχαχαχα Εμείς δεν έχουμε κάνει από τη σύλληψη 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  λέω να ρωτήσω κι εγώ τη δικιά μου, αλλά φαντάζομαι θα μου πει οκ γιατί εγώ, μέχρι στιγμής τλχ, δεν είχα ούτε αιμορραγίες ούτε καφέ, ούτε τίποτα... Αλλά να σας πω και την αλήθεια, παρόλο που βλέπω πονηρά όνειρα τλχ 2 φορές τη βδομάδα από την 5η εβδ κιόλας, νιώθω τόσο κουρασμένη για να κάνω κάτι στην "πραγματική" ζωή  🤣🤣🤣🤣🤣  Επίσης, εμένα η δική μου απορία είναι εάν ο γυναικείος οργασμός έχει καμιά επίπτωση στο μωρό γιατί όσο να ναι προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα. Σου είπε κάτι επί τούτου ο γιατρός σου; 🤔
    • Καλησπερα κορίτσι μου! Σήμερα είμαι 8η μέρα μετά την σπερματεγχυνση! Σκέφτομαι να ξεκινήσω τεστ την Δευτέρα που θα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση! Και στις δυο εγκυμοσυνες 11η μέρα βγήκε θετικο! Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα! Εύχομαι σε όλες μας να δούμε το θετικο μας τεστακι και να πανε όλα καλά μέχρι το τελος🙏❤️ @Antonia2στγχαρητηρια κορίτσι μου🥳🥳🥳 εύχομαι μια τελειομηνη και ανέμελη εγκυμοσυνη🙏🥰 
    • Kate μου βρήκα νωρίτερα τυχαία ψάχνοντας πόσες μέρες εγκυμοσύνης μένουν για να ξέρω τι ποσότητα βιταμινών να πάρω τώρα που μου τελειώνουν.. αντίστροφο countdown μέχρι την Πητ και σκέφτηκα εσένα!!! Έχει να επιλέξεις είτε από τη τελευταία έμμηνο ρύση είτε από τη μέρα που σου έδωσαν Πητ..  https://www.babymed.com/tools/pregnancy-countdown-calculator Σου εμφανίζει μέχρι και τα δευτερόλεπτα!!! 🤣🤣🤣🤣    
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...