Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Ελιζα χρονια πολλα κι απο το μαμμυ!να σε χαιρονται οσοι σε αγαπανε!!!να εισαι γερη και να καλοπερνας με τους αντρες σου!!συντομα να ερθει κι η κορη στην ζωη σας και να σας αλλαξει κι εκεινη τα φωτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

κοριτσια τοσο καιρο δε σας εχω πει τιποτα,γιατι εχω γινει κι εγω γραφικη σαν την Κατερινα :lol::lol: αλλα με αλλο θεμα:την ζαμπα...

χθες πηγε ο αδελφος του Μ.στον ψυχιατρο μαζι με την γυναικα του και την ζαμπα...να μη σας το πολυλογω,η κυρια απειλει οτι θελει να φουνταρει,τα παιδια της τρεχουν απο δω κι απο κει κι εγω απλα λεω οτι ενας ανθρωπος που θελει να φουνταρει,δε το φωναζει..απλα το κανει(εξω μακρυα)..

με λιγα λογια ο γιατρος προσπαθει να πεισει τα παιδια της οτι η μαμα τους δεν εχει καταθλιψη,απλα ειναι θεμα προσωπικοτητας και χαρακτηρα κακομαθημενου,που θελει να τραβαει το ενδιαφερον και την προσοχη ολων....

κατι που φωναζω χρονια αλλα εγω τα λεω εγω τα ακουω...ο Μ.χθες οταν μου το ειπε,γυρισα το προσωπο μου στον νεροχυτη κι εφτυσα!!!εβγαλα χολη χρονων!!κι ειπα σε ευχαριστω Θεε μου που με δικαιωνεις!!!(η αντιδραση μου οταν ειμαι εκνευρισμενη ειναι το φτυσιμο...μη φανταστειτε αντρος :lol::lol: )...

ο γιατρος λεει οτι πρεπει να την κανουμε να νιωθει αποδεκτη,να της παιρνουμε εκδρομες μαζι μας(τις πολλες που παμε!!!),να φυλαει το μωρο(πανω απο το πτωμα μου θα περασουν αν γινει για ενα λεπτο και μονο αυτο)..να την εχουμε γενικως κοντα μας!και τωρα σας ρωταω:τι κανω απο δω και περα;ο αδελφος του Μ.κι η γυναικα του λενε στον Μ.οτι μια εβδομαδα θα πηγαινει μαζι τους εκδρομες,μια με εμας!τι λες ρε φιλε;ρωτας κι εμενα που εχω μωρο να μεγαλωσω,οικογενεια και σπιτι να φροντισω που θα πρεπει κιολας να πηγαινουμε ενα μεγαλο μωρο εκδρομες;εδω δεν εχουμε παει με τον Μ.ποσο καιρο,με την ζαμπα θα τρεχουμε;δηλαδη δουλευουμε ολη την εβδομαδα και τα Σαβ/κα θα ειμαστε με την ζαμπα;γιατι απλα η κυρια δεν αντεχει την μοναξια;γιατι απειλει να αυτοκτονησει;τι λεμε τωρα;κοριτσια ενα σας λεω:αν δω οτι η ζωη μου θα επηρρεαστει τοσο πολυ και κυριως αν ο Μ.δε βαλει ορια σε αυτην την παρωδια-κωμωδια που ζουμε,θα παρω το παιδι και θα παω στην μανα μου...ποιος ειδε την Μαριεττα και δε φοβηθηκε....

σορρυ που σας κουραζω,αλλα απο το πρωι εχω μια ημικρανια εξαιτιας μιας κακομαθημενης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε Μαριεττα τωρα?μα ειμαστε καλα?ωραια λυση εδωσε ο ψυχιατρος...ειπαμε οχι και συνεχεια κοντα σας...δλδ τι θα γινει ...για να γινει αυτη καλα θα τρελαθειτε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε Μαριεττα τωρα?μα ειμαστε καλα?ωραια λυση εδωσε ο ψυχιατρος...ειπαμε οχι και συνεχεια κοντα σας...δλδ τι θα γινει ...για να γινει αυτη καλα θα τρελαθειτε εσεις?

Eιζα αυτη καλα ειναι,την δουλεια της κανει κι εν μερει τα εχει καταφερει να ασχολουμαστε συνεχεια μαζι της..κι η δικη μου μητερα ζει μονη της,ο μπαμπας μου εχει φυγει απο την ζωη,αλλα συνεχιζει την ζωη της και δεν επιβαρυνει τα παιδια της να δε νιωθει καλα...κι οταν το λεω στον Μ.αυτο,μου λεει να μη συγκρινω καταστασεις...μα δε γινεται ρε βλακα!!πρεπει να βλεπεις οτι οι ανθρωποι προσπαθουν και δεν παραιτουνται..δεν την παλευω κοριτσια..

αστε που λεει και ψεμματα στον ψυχιατρο,οτι ο Μ.δεν ειναι κοντα της και θα ηθελε να τον εβλεπε πιο συχνα...μωρη ηλιθια!!αυτος δουλευει καθε μερα,δε παει απο καφε σε καφε απο το πρωι μεχρι το βραδυ..κι ερχεται στο σπιτι του να δεν την οικογενεια του και να χαλαρωσει...

δε ξερω πώς να φερθω απο δω και περα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες..

Είμαι στην δουλειά και δεν εχω πολύ χρόνο για σχολιασμό...

Μόνο στην Μαριέττα έχω να πω να μην της κάνετε την χάρη να την πέρνετε στις εκδρομές γιατί μετά θα πάτε εσείς στον ψυχίατρο. Ειναι τρελές μερικές πεθερές - και εμένα έτσι ήταν η πεθερά μου πριν γεννήσω τον Νώντα αλλά όχι σε εμάς (ο Δημήτρης της είχε βάλεί όρια και την έγραφε) αλλά στον άλλο γιο της. Δεν τολμούσαν με την πρώην του να πάνε για ένα καφέ τους έπερνε τηλ ότι πονάει η κοιλιά της, ο κώλος της, το πόδι της...φυσικά χώρισαν τα παιδιά και τώρα θέλει να τα ξαναβρούν. Μετά την γέννηση του Νώντα έχει ηρεμήσει αρκετά και δεν κάνει υστερίες...

Για τα παιδιά είναι η μητέρα τους (είναι λογικό να θέλουν να την βλέπουν καλά) αλλά δεν γίνεται να καταστρέφουν την οικογενειά τους για να είναι η μάνα τους καλά...πρέπει τα παιδιά της να της βάλουν όρια για να καταλάβει ότι πλέον δεν την παίρνει...

Εμείς είμαστε καλά - αύριο ετοιμάζουμε πάρτυ έκπληξη στον φίλο της κουμπάρας μου..μακάρι να τα βρουν μεταξύ τους γιατί έχει περάσει και οι δυο τους πολύ δύσκολες καταστάσεις και τους αξίζει να βρουν την ευτυχία..

Ο Νώντας συνεχίζει να κάνει ψιλοδιάρροια - του κάνουμε αυστηρη διατροφή και περιμένουμε να δουμε μήπως σταματήσει. Έχει απο το Σάββατο που κάνει αλλά δεν είναι ακριβώς διάρροια - δεν χωνεύει καλά τα φαγητά του και κάνει 3-4 φορές την ημέρα κακά του. Γίνεται να είναι απο τα δόντια του τόσες ημερες? Άλλες φορές όταν έβγαζε δόντι έκανε μια μέρα διάρροια. Τώρα του έσκασε το ΣΚ ο κάτω κυνόδοντας και συνεχίζει να κάνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα εδω ο κοσμος καιγεται και η γρια το ξυνει!!!

Ωραια ιδεα εχει ο ψυχιατρος φυγε κακο απο πανω μου!!Εγω λεω την επομενη φορα να της πει να παει σε κανενα γηροκομειο να βρει παρεα και να πηγαινει και τις εκδομες της και οπου θελει!!

Και αγγελος να ηταν η γυναικα οταν σου επιβαλουν να κανεις κατι χωρις τη θεληση σου δε γινεται!Ξεκαθαρισε τη θεση σου χωρις εκβιασμους και με ηρεμια!Μπορει να πηγαινει οποτε μπορει ο αντρας σου αλλα μεχρι εκει.Γιατι κανουμε παιδια για να τους φορτωθουμε με το ζορι?

Αστην να τραγουδαει εσυ βραχος!!Ο σκυλος ζει η ψωφισε απο λυσα?

Ευγενια περαστικα σας! ουλτρα λεβουρ σας εδωσε ο γιατρος σας?Ειναι ιωση που κυκλοφορει αυτη την εποχη!

Η κατερινα κανει βολτες ακομη?

Η ευη τι επαθε την ψαχνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττάκι έμαθα ότι δεν είσαι καλά και μπήκα να συνδράμω!

ΤΙ ΛΕΣ;;;;;;;;; είπε τέτοιο πράγμα ο ψυχίατρος; ε βέβαια, δεν θα την φορτωθεί αυτός!!!

Συμφωνώ με την Ινα απολυτως, δεν την πάτε σε κανένα γηροκομείο; και παρέα, και εκδρομές και τα πάντα θα έχει, θα πηγαίνουν και τα παιδιά της να την βλέπουν και όλα καλά. Αντε να την πείσετε όμως, κορόιδο είναι να πει ναι;;;

Δεν ξέρω τι να σε συμβουλέψω ειλικρινά, δεν μπορώ να σκεφτώ κιόλας μιας και ανεβοκατεβάζω 100 φορές το παράθυρο όλο κάποιος μπαίνει :twisted: , το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να θέσεις από την αρχή τα όριά σου και να προσπαθήσεις όσο γίνεται να διατηρήσεις την ψυχραιμία σου για να μη χάσεις το δίκιο σου.

Σε φιλώ, τα ξαναλέμε αργότερα πάω σπίτι σιγά σιγά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια...βλεπω συνεχιζονται οι απουσιες...

εμεισ καλα ειμαστε ,χθεσ τα ειχαμε παει παλι για ποδηλατο ,ρε κοριτσια ο μικροσ δεν χαμπαριαζει τιποτα μολισ τον βγαζω απο το καροτσι το σκαει και τρεχει...ουτε γυρναει πισω να δει που ειμαι...πω πω τον φοβαμαι πολυ...εννοειται δεν τον αφηνω μονο του αλλα δεν μπορω τρεμω....με τον μεγαλο δεν τα ιεχα αυτα ηταν πιο φοβητσιαρησ ...(μου μοιασε)και δεν απομακρυνοταν απο μενα...δλδ ακομα και τωρα δεν απομακρυνεται πολυ!

αντε καλε ελατε να τα πουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλημέρα!!!

Εγώ δεν έχω τηλέφωνο, εσείς εξαφανιστήκατε…. τι πάθετε? Μήπως δεν θέλετε να αλλάξουμε θέμα πριν να έρθει η μπέμπα…??

Θέλω πολύ να σας γράφω καθημερινά αλλά με το στικάκι δεν έχει παντού σήμα κ κάπου που έχει μπορεί συχνά να χάνεται… γενικά θέλει να κάθομαι ώρες κ δυστυχώς δεν έχω τόσο χρόνο με τον μικρό!!

Γι’ αυτό ναι να παίρνετε τηλ τους υπεύθυνους να μας συνδέσουν!!! Μας είπαν πως 3-4 του μήνα θα έχουμε τηλ κ νετ!!

Μαριέττα δεν πιστεύω να περιμένεις να σου πω να την πηγαίνεις εκδρομές??? Αν μείνει στο ψυχιατρείο μπορεί να οργανώνουν ταξιδάκια κ εκδρομούλες σαν τα καπί…. Πες του Μ. πως ίσως είναι καλύτερα εκεί! Ή αν είναι διαθέσιμος ο ψυχίατρος ας της προτείνει ένα ΣΚ κάπου…..

Πάντως ο ψυχίατρος είναι μαλάκας… καλύτερα να τον αλλάξει! Το θέμα δεν είναι να νιώσει αποδεκτή από τους άλλους κάνοντάς τους τη ζωή άνω κάτω (εκτός κ αν ψάχνει για περισσότερους πελάτες) αλλά να αποδεχτεί η ίδια τη ζωή της έτσι όπως είναι σήμερα! Αν δεν μάθει η ζάμπα να υπάρχει χωρίς να είναι στο επίκεντρο όλων τότε τι ακριβώς κάνει ο ψυχολόγος?

Η Κατερίνα? Περιμένει ακόμη?

Η Μαρία ρε κορίτσια που είναι? την βλέπετε στο φβ?

Ευγενία τα δόντια μπορεί να κάνουν πολλές μέρες διάρροια… τουλάχιστον ο Σπύρος άλλες φορές κάνει πολλές μέρες, άλλες 1-2 μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Αλικακι!

ακομα το τηλ ε?ειναι ηλιθιοι ολο ετσι κανουν για να τα συνδεσουν περνανει ποσο καιρος....

Ναι μωρε ασε...ειναι καλο να φοβουνται λιγο...τι να πω μ αυτο το μικρο θαχω προβλημα...

οσο για τισ διαρροιες που ρωτησε η Ευγενια και εμενα οταν βγαζει δοντια κανει πολλες μερες διαρροια ...τωρα βγκε επιτελουσ το 7ο δοντι και μαλλον σκαει και το 8ο...αντε να δουμε γιατι πολυ πισω μειναμε μου φαινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα το πιστεύετε αλλά ακόμη δεν έχουμε τακτοποιήσει το σπίτι… δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτε! Εχθές πήγαμε να δούμε κρεβάτι για να βάλω στο δωμάτιο του Σπύρου κ μάλλον να τον βάζω σιγά σιγά να κοιμάται εκεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ακομα εδω,σας τα εγραψα και στο fb αναλυτικοτερα...μπηκα μονο να σχολιασω το επειγον περιστατικο μας...μαριεττα μου ηρωας εισαι κοπελα μου νομιζω οτι εχεις τη πιο δυσκολη περιπτωση πεθερας απο ολες μας....σε αυτο παιρνεις το βραβειο!δεν ξερω τι θα εκανα στη θεση σου.μαλλον απλα θα ξεκαθαριζα οτι δε προκειται να ανεχτω τιποτα απο αυτα που κανονιζουν οι αλλοι για την οικογενια μου..οπως οι εκδρομες βδομαδα παρα βδομαδα.........ημαρτον δηλαδη ελεος!τα εχω παρει τωρα!!!!αλικακι δεν εχεις ακομα δικο σου ιντερνετ ε?ασε πονεμενη ιστορια..κι εγω οταν ειχα κανει τη μετακομιση μου ειχαν βγαλει το λαδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!

Εμείς συνεχίζουμε ακάθεκτοι τις διάρροιες και κόψαμε και το γάλα πλέον να δούμε αν θα στρώσει..με φρυγανία και τσάι την βγάζει το πρωι, καμία μπανάνα για φρούτο, λαπά με κοτόπουλο και ρυζόνερο για απόγευμα.... και τα τρώει όλα το παιδάκι μου χωρίς παράπονο και με ιδιαίτερη όρεξη θα έλεγα!!

Κατερινάκι μου θα περιμένεις και άλλο? Δεν πας με πρόκληση λέω εγώ? Η νύφη μου μας δουλεύει κανονικά. Εκεί που λέμε από ώρα σε ώρα θα έρθει μας την φέρνει και ξαναγυρνάει στην βολή της. Δεν εχω διαβάσει τπτ στο FB. Πάω να ενημερωθώ!! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσόπουλα!!!Επέστρεψα κι εγώ...Δεν είχαμε τηλέφωνο και ίντερνετ από το Σάββατο και μου λείψατε πολύ!!!Ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας για την γιορτή του Γιώργου!Είχε έρθει η μανούλα μου τη Δευτέρα απόγευμα και έφυγε χθες αργά το βράδυ,κάνατε το σπίτι τζιτζι!!Η πλάτη και τα πόδια μου τα είχαν παίξει!!Ο Άκης έφαγε μια τούμπα από κάτι σκαλοπάτια που έχουμε έξω,ευτυχώς είναι μόνο 2 και δεν χτύπησε πολύ απλά τρόμαξε και αυτός κι εμείς πάρα πολύ....2 μέρες έχει καλοκαιρινό καιρό και μαρέσει,βάλαμε τα κοντομάνικά μας!!!

Ελίζα χρόνια σου πολλά για τις προάλλες!

Κατερινάκι,κουράγιο!!

Μαριέττα,τι να πω για την πεθερά σου....ας παει σε κανένα γηροκομείο να κάνει παρέες!!

Νατάσσα,η Σοφούλα είναι μια γλύκα με το κράνος της!!!

Σας βάζω και μια φώτο του μικρού με την γιαγιά του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες....................

Ευγενια κυκλοφορει γαστρεντεριτιδα,εμενα κολλησε ο μεγαλος με εμετο διαρροια ,μυξα και βηχα :shock: κουραγιο

Κατερινακι ,συγνωμη που παρεμβαινω αλλα πιστευω οτι πρεπει να μπεις με προκληση, ο πλακουντας μπορει να εχει γερασει και το μωρο να μην τρεφεται σωστα

ποτε θα παμε για καφε οεο ??????????

Ινα, η μικρη σου ειναι ο θηλυκος Γρηγορης....μοιαζει πολυ με τον δικο μου και μιλανε το ιδιο :lol:

24 μαιου ερχομαι Χαλκιδικη σε συνεδριο......ειναι κοντα καμμια σας>???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου! Τι κάνετε;

Εμείς είμαστε καλα. Τώρα που ανοιγει ο καιρός η Σοφούλα δεν μαζεύεται μέσα με τίποτα. Το πρωί με την γιαγιά της ή τον πατέρα της κάποιες μέρες αλλωνίζουν είτε στο δρόμο της γειτονιάς είτε στον κήπο. Το απόγευμα την βγάζω κι εγώ λίγο, πάμε για ψώνια και γυρνάμε ψόφιες! Τα βράδια μου κάνει πάλι κάτι κόλπα. Γκρινιάζει μες στον ύπνο της και αν δεν την πάρω λίγο αγκαλίτσα δεν σταματάει. Μάλλον βγάζει άλλα δύο δόντια το πουλάκι μου. Και τις άλλες φορές που έβγαζε δόντια το βράδυ έτσι μου έκανε. Δεν έχουμε άλλα συπτώματα εμείς. Ούτε ξύξες, ούτε διάροια αλλα΄ούτε γκρίνια μεσα στην ημέρα. Μόνο το βράδυ για λίγο. Τι να πω;

Ελισάκι welcome to the club. Έτσι κάνει η Σοφούλα. Παίρνει έναν δρόμο και πίσω δεν κοιτά. ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΟΜΩΣ! ρε τι την φοβερίζω, τι την μαλώνω, τι της λέω η μανούλα φεύγει και θα σε πάρουν άλλοι δεν γυρνάει να έρθει κοντά μου. Αν δεν τρέξω να την μαζέψω είναι ικανή να φύγει από το οπτικό μου πεδίο. Ειναι στο παιδί αυτό. Την πατήσαμε!

Αλικάκι τι κάνεις; Αντε μωρε να έχεις κανονικό internet να μας συντονήσεις γιατί έχουμε ξεφύγει εντελώς.... Ειμαστε αλλού για αλλού...

Αννούλα μου ευχαριστήθηκες την μανούλα σου; Μη λετε για δουλειές σας παρακαλώ γιατί δεν νοιώθω καλά. Ποτε θα το κάνω το σπίτι μου λαμπίκο οέο; ΘΕΛΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ να τα βγάλω όλα εξω να το καθαρίσω και να τα ξαναβάλω.

Ευγενία μου είναι από τα δόντια ρε συ τόσες μέρες; πήρες τον γιατρό; Ε το πουλάκι μου έχει όρεξη να φάει πάντως έστω κι αυτά.

Μαρριετάκι τι να σου πω κοπέλα μου;.... Που έχεις μπλέξει Παναγία μου; Τι θα την κάνετε αυτήν την μουρλοκαμπέρο μου λές;

Κατερινάκι έλεος η κόρη σου! Θα ξεχάσουμε κι αυτά που ξέρουμε. Τα έχεις δει όλα. Και βλέννες και υγρά, πονάκια, συσπάσεις, έχει φύγει η τάπα. Τώρα και αιματάκι. ΜΠΕΜΠΑ ΒΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ δεν αντέχει άλλο η μαμά.

Αυτά! Πάω να χτίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσαροι!!!

Λοιπόν έχετε εξαφανιστεί κ δεν μ’ αρέσει καθόλου…. Δηλαδή ξαφνικά δεν έχετε χρόνο να πείτε μία καλημέρα ή μία καλησπέρα???

Άντε μην τα πάρω….

Εμείς είμαστε καλά… λίγο μπουκωμένος είναι ο Σπυρέτος αλλά θα περάσει που θα πάει!

Προσπαθώ να φτιάξω λίγο το σπίτι κ να τελειώσω με τις τελευταίες εκκρεμότητες αλλά τελικά τρέχω χιλιόμετρα γύρω από το ίδιο σημείο…. κ όλα τα ίδια μένουν!

Αννούλα είχες παρεούλα την μαμά…??? Μπράβο… χρειάζεται που κ που ένα χέρι βοήθειας!!!

Ευγενία μπορεί να είναι κ ίωση αφού σας παιδεύει καιρό….!

Ειρήνη μου ταξιδάκι στη Χαλκιδική? Τυχερούλα…. Θέλουμε κ εμείς να πάμε προς τα πάνω….αλλά πότε? Κ επίσης πότε θα πιούμε καφέ??? Πότε????

Γεια σου Τέτα…. Τι θα γίνει θα σου οργανώσω την μετακόμιση? Τρομάρα μου….!!!

Νατάσσα μου είδα κ τη Σοφούλα σου στο ποδήλατο με την ενδυμασία….. είναι τρέλαααα!!! Καλά κάνετε κ γυρνάτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύηηηηηηηη!!!!

Μαρίααααααα!!!!

Ελένηηηηηηη!!!!!

Όσες έχετε φβ τις βλέπετε εκεί? Ειδικά η Μαρία λείπει καιρό…

Είναι καλά?

Ίνα που είσαι? Μαριέττα?

Η Ρούλα είναι καλά??

Αυτό το μήνυμα θα το ποστάρω ξανά κ ξανά μέχρι να απαντήσετε όλες…. Μην μου πείτε μετά ότι σας τα έπρηξα…….!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!

Αλικακι ετσι φωναξε λιγο μπασ και εμφανιστουν!δεν σε φοβαμαι εσενα ειμαι σιγουρη οτι λιγα σου εχουν μεινει....θα τα καταφερεις που θα παει!

Αχ Νατασσα ετσι ακριβωσ τα ιδια κανει και ο δικος μου.....ασε ειμαι μονιμως με ενα αγχος...

Εμεισ καλα ειμαστε...τωρα που εχει φτιαξει ο καιρος δεν μπορω να τουσ μαζεψω ,ολο εξω θελουν να ειναι...ο μικρος μου φερνει συνεχεια τα παπουτσια του για να τα βαλω και παει και περιμενει στην πορτα. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...