Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!

Νατάσσα μου χρόνια πολλά για την γιορτή σου!! Να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν!!!

Εγώ θέλω δυο μέρες άδεια για να ξεκουραστώ! Περάσαμε όμορφα χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Δεν πολυκατάλαβα γιορτές γιατί δεν σουβλισαμε - οι γονείς μου έκαναν πρώτη φορά Πάσχα στο σπίτι μας μετά απο 35 χρόνια και δεν υπήρχε ο κατάλληλος εξοπλισμός για σούβλισμα. Ψήσαμε στον ξυλοφουρνο...Είχαμε βέβαια την καλύτερη επίσκεψη και αυτό ήταν το πιο όμορφο δώρο για το Πάσχα - ήρθε ο ανηψιός μου για να κάνουμε Πάσχα (σήμερα είναι 15 ημερών!!) Ο Δημήτρης ζήλεψε και θέλει να βάλουμε μπροστά και για το 2ο....

Ανάσταση δεν ήρθε ο μικρός γιατί το είχε κόψει στον υπνο απο τις 10 - πάλι καλά γιατί πρώτη φορά σε εμάς δεν εριξαν βεγγαλικά και δεν θα καταλαβαινε και τπτ. Πήγαμε όμως στον επιτάφιο...

Χθες μονο ξεκουράστικα λίγο και σημερα κανονικά γραφείο - εννοείτε καθόλου όρεξη για δουλειά!!! Λείπουν και οι μισοί με ιώσεις και είμαστε χαλαρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αμαν με αυτες τις γιορτες...Καλα κανω εγω και δεν δινω σιμασια στις γιορτες μονο μπερδεμα ειναι...

Αλικη ποτε επιστρεφεις??? Τελικα δεν το γλιτωνεις το πιδιμα (απο το παραθυρο) χαχαχαχα, κοντεβει Μαιος και ο καιρος ακομι μας κανει νουμερα,τι να πω και εδω χαλια ειναι σημερα..

Ειρηνη τι κουκλι ο Παναης στην φωτο που εβαλες, φτου σκορδα το παλικαρι σου...

Ο δικος μου βλεπει (η μαλον ακουει) στρουμφακια και καθομε και εγω λιγο..

Η μεγαλη εμηνε στο χωριο και θα εχουμε ισιχια ολη την εβδομαδα, Βρηκε εκει ενα κοριτσακι και κανουν παρεα ειναι το τελειο τερι, και εκινη θηριο σαν την δικια μου. Θα καψουν το χωριο μαζι αυτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

τι κουκλοσ ειναι ο Παναης!!!!!!!

Καλα Ειρηνακι τα αγορακια σου ειναι για φαγωμα....τι εχασα χθεσ!

και που να δεις επιτυχια που θα εχει η κορη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!Σιγά σιγά ξαναμαζευόμαστε ε??Μια χαρά τα περάσατε!Εμείς δεν κάναμε απολύτως τίποτα,μόνο κούνιες που πάμε κάθε μέρα!

Ειρηνάκι,ο Παναής είναι όλα τα λεφτά στη φώτο!!!Άντε βάλτε μπρος για την κόρη!!!

Ευγενία,ξεκινήστε κι εσείς προσπάθειες για το δεύτερο αφού θέλει και ο Δημήτρης!

Αχ κι εγώ θέλω......

Εύη,την πάτησες σαν την μάνα μου που έκανε αυστηρή νηστεία 40 μέρες και την Κυριακή όρμηξε στο φαϊ και μέχρι και πυρετό ανέβασε!!Και τελικά το πήρε απόφαση να πάρει παράδειγμα από την κόρη της και να γίνει χορτοφάγος!

Κατερινάκι,υπομονή,φαντάζομαι πόσο κουραστικό είναι να είσαι με την κοιλιά στο στόμα και τον Γιαννάκη να αλωνίζει...δεν αργεί η μπεμπούλα!!Που είπαμε ότι γεννάς???Να σου έρθω επίσκεψη!!

Ελίζα,περαστικά σας μωρέ,αμάν αυτές οι ιώσεις φέτος...

Η Μαριέττα μας που έχει χαθεί???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρτε το αποφαση κοριτσια....θα αλλαξουμε θεματακι και θα πρεπει να ξαναγραψουμε καλως τη μπεμπα!σημερα πηγα για καρδιοτοκογραφο αλλα τιποτα..πολυ λιγες συσπασεις...ο γιατρος εντομεταξυ ειναι τυπος που θα με αφησει στανταρ και μια βδομαδα ακομα μετα τη πητ μου που ειναι τη κυριακη για να μη σας πω και παραπανω γιατι ειναι κατα της προκληση γενικα οποτε.....καντε βρε κοριτσια καμια προσευχουλα για μενα να με πιασουν οι πονοι....κουραστικα πια!

αννουλα μου τωρα ειδα το μηνυμα στο κινητο!!!εβαζα το γιαννακι για υπνο θα σε παρω.

ευη μετα πο διαιτα το στομαχι αμα φας πολυ τα παιζει ειναι η αληθεια!!!ελπιζω να ειναι καλυτερα τωρα!

συμπεθερα υπομονη με τη δουλεια και ο αντρας μου ετσι ηταν σημερα δεν ηθελε να παει με τιποτα!!!!

ελιζα περαστικα σας...!τι να πω μα ολοι μαζι????

ειρηνακι χρονια πολλα!!!δε πειραζει που δεν εχεις τη γιορτη σου εγω θα σου ευχηθω!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ομορφιές μου!!

Τι κάνετε; εγώ κουρασμένη... γύρισα στις 8 από το γραφείο, αλλά το χειρότερο δεν είναι αυτό. Νομίζω ότι βγάζω έρπη και κοντεύω να σκάσω!!! πως θα αντέξω μέχρι να περάσει χωρίς φιλάκι στο νινί μου;;;;;; :cry::cry:

Ελιζάκι περαστικά στα μικρά σου. Μα τι κακό φέτος ρε κορίτσια... πείτε μου όσες έχετε και μεγαλύτερα παιδιά, έτσι είναι κάθε χρόνο;;;;;

Ευγενία να σου ζήσει ο ανιψιός! τι λες, θα βάλετε μπρος τελικά για δεύτερο; νιώθεις έτοιμη;

Αλίκη μην πηδηχτείς (από το παράθυρο), σκέψου ότι τουλάχιστον εκεί δεν έχεις δουλειές σπιτιού κλπ και έχεις βοήθεια για τον Σπυράκο, οπότε κάτσε να ηρεμήσεις και να ξεκουραστείς. Πότε επιστρέφετε με το καλό;

Αννούλα στο Αλεξάνδρα νομίζω ότι θα γεννήσει πάλι η Κατερινούλα μας. Που είσαι εγκυούλα να μας πεις τα νέα;

Ρηνιώ ώστε ήμουν η δεύτερη επιλογή σου ε;;;;;;;;; :lol: . ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ είναι αυτή; από τη βάφτιση ε; τον βλεπω έτοιμο τον Παναή για μοντέλο, φτου φτου!

Συμπεθέρα είσαι καλύτερα τώρα με το στομάχι σου;

Που είναι οι υπόλοιπες; Αχ θέλω να σας πω τα κατορθώματα της μικρής μου μιας και έχω καιρό να σας τα πω αλλά δυστυχώς πρέπει να πάω να καθαρίσω το μπάνιο, να ξεσκονίσω και να βάλω σκούπα. Βαριέμαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαι αλλά πάω, φιλάκια καλό βράδυ!

Αχ γειά σου Κατερίνα τώρα σε είδα! τίποτα ακόμα η μπουμπού ε;;; έχει βολευτεί για τα καλά εκεί μέσα μου φαίνεται. Λοιπόν, τώρα πάω για άλλο στοίχημα: 2 μέρες πριν την ΠΗΤ, όπως γέννησα κι εγώ την δική μου "βολεμένη" :lol: . Θα κάνουμε πολλές πολλές προσευχούλες, και για να γεννήσεις γρήγορα αλλά κυρίως για να γεννήσεις ένα υγιέστατο πανέμορφο μωράκι! Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες...

Μαζεφτικατε επιτελους? Φτανουν οι βολτες...

Εξω ριχνει καρεκλοποδαρα και μου την εχει δοσει γιατι χαλαει ολα τα σχεδια μου. Εκτος το οτι δεν μπορω να βγαλω τον μικρο στο παρκο επιστρεφει αυριο το θηριο μου γιατι και εκει βρεχει και δεν μπορει να αλονιζει εξω...

Κατερινα κανενα σεξακι κανεις??? Λενε οτι βοηθαει στο τελος. Δεν χαιρεσαι που εχεις τετιο γιατρο?? Αλος αν ηταν θα σε εχει βαλει την προιγουμενη εβδομαδα με προκλιση μην τυχον και του χαλασεις το Πασχα...Εγω τον Τ τον γεννησα 40+2 και αυτο με προκλιση γιατι δεν ειχε σκοπο να βγει ο κυριος.

Βρε σημπεθερα τι βαρβαρες ωρες ειναι αυτες που κανεις δουλειες?? Να μου πεις τι να κανεις αφου δουλευεις σαν το σκυλι καθε μερα μεχρι αργα...

Εγω ευτυχος σινιλθα απο την κρεπαλι και μεταξι μας, καλα να παθω αφου ξερω τι με περιμενει οταν τροω πολλα λιπαρα και ιδικα κρεατα ψημενα στα καρβουνα..

Οταν αρχισει η Αφροδιτη στον παιδικο να δεις εσυ αρρωστια και κακο, τις 2 εβδομαδες απο τις 4 θα την εχεις σπιτι με ιωση... :?

Αννουλα μου τι κανετε?? Δεν πηγατε πουθενα τελικα το Πασχα εε??..Και στο χωριο του αντρα μου φετος πολυ νεκρα παντος, εχει χασει ο κοσμος το κεφι του με ολα τα χαλια μας...

Ευγενια αντε να βαλετε μπρος για το δευτερο τωρα αφου τον βρικες ζεστω τον Δημητρη, βουρρρ στο ψητο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες μου! Να μαι κι εγώ πίσω.

Back to reality λοιπόν και η ζωή συνεχίζεται. Σήμερα γραφείο, δουλειές του σπιτιού, ξεπακετάρισμα βαλιτσών, πλυντήρια και δεν συμαζεύεται. Πολύ πίκρα....

Περάσαμε πολύ όμαρφα στην Έδεσσα τελικά παρ' όλο την κακή αρχή που είχαμε...

Θα σας τα πω εν τάχει. Το πρωι της Μ. Παρασκευής που ταξιδεύαμε σηκωθήκαμε με την υσηχία μας έτοιμοι από βραδύς με τα πακεταρίσματα, πολύ περίφανη εγώ εν το μεταξύ τρομάρα μου που με τις σημειώσεις μου και τα πλανογράμματα μου ένοιωθα πολύ οργανωμένη και χωρίς να μου έχει ξεφύγει τίποτα. Έλα μου ντε που μου ξέφυγε όμως... όταν φτάσαμε στο check in ξενέρωσα με την ζωή μου γιατί μας είπαν πως δεν μπορούμε να ταξιδεψουμε μιας και δεν είχα τίποτα μαζί μου που να πιστοποιεί ότι η Σοφουλα είναι παιδί μας. Ένα βιβλάριο ασθενείας, ένα πιστοποιητικό γέννησης, κάτι. Τρελάθηκα! Ο Βασίλης με μια φυσικότητα και με απίστευτη ψυχραιμία τους πετάει το κορυφαίο "Μα δεν μου μοιάζει;;;" Ασχολίαστο από τους υπάλληλους του αεροδρομίου. Μας λέγανε να αλλάξουμε την πτήση και να ταξιδέψουμε με την αμέσως επόμενη που ήταν το απόγευμα. Δεν μπορουσα να το χωνέψω ότι θα φύγω από το αεροδρόμιο και θα ξαναπήγαινα το απόγευμα. Το ρίσκαρα λοιπόν και πήρα την απόφαση να αφήσω τον Βασίλη και το παιδί στο αεροδρόμιο να βουτήξω ένα ταξί και να πάω σπίτι να φέρω το βιβλιάριο. Είχα μία ώρα μπροστά μου. Η απόσταση του αεροδρομίο από το σπίτι μας Μενίδι υπό νορμάλ συνθήκες είναι μισή ώρα να πας και μισή ώρα να γυρίσεις. Μην σας τα πολυλέω βρήκα έναν ταξιτζη πιλότο και με πολύ άγχος και αγωνία τα καταφέρμε και ταξιδέψαμε. Η Σοφία μόνο πέρασε καλά και δεν κατάλαβε τίποτα γιατί όσπου να πάω ξανα αεροδρόμιο είχε γυρίσει ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΤΑ όλο το αεροδρόμιο. Τον ξεπάτωσε τον πατέρα της.

Μέσα σε αυτην την αναμπομπούλα ξέχασα και με τρομερή καθυστέρηση και της πτήσης ξέχασα να ενημερώσω την πεθερά μου ότι δεν είχαμε σκοπό να πάμε κατευθείαν Έδεσσα και να μην στείλει τον κο Τάσο να μας πάρει για να δω την Εύη και εκείνη τον είχε στείλει από τις 12.30 που κανονικά έπρεπε να είχαμε φτάσει και στις 14.30 που φτάσαμε και ενώ είχα ξεσηκώσει και κανονίσει με όλη την οικογένεια της Ευης μας, μιλάω με την πεθερά μου και μου λέει "σας περιμένει ο Τάσος από τις 12.30 και έχουμε στρώσει και τραπέζι σας περιμένουμε" "δεν γίνεται να μείνει να σας περιμένει". Προσπάθησα να βρω μια λύση αλλά η μόνη λύση ήταν να του πω να φύγει και να πάμε με ταξί στην Έδεσσα που θα μας ξεζούμιζε κι αυτό όπως και το ταξί από το αεροδρόμιο στην Αθήνα... Είχα ήδη δώσει 80 ευρώ για το πήγαινε-έλα. Δεν το άντεχε η τσέπη μου γαμώτο. Προτιμώ να αρπάξω το αεροπλάνο μια μέρα και να πάω αυθημερόν σε κάποια άλλη φάση να τον πιω το καφέ με το Ευάκι μας. Ευάκι στον χρωστάω αυτόν τον καφέ.

Κατα τ' άλλα εκεί περάσαμε ωραία, κυρίως την Κυριακή του Πάσχα που είχε καλό καιρό. Η Σοφία ήταν κυρία και στο αεροπλάνο και εκεί στο σπίτι. Φυσικά έτρεχε παντού και δεν φοβόταν πουθενά. Έκανε τα σκέρτσα της, χόρεψε πολύ την Κυριακή καθώς επίσης έφαγε και πολύ!!! Αυτά από εμάς. Θα σας βάλω και φώτο όταν τις περάσω απο την φωτογραφική στο λαπτοπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι καλά σου λέει η Εύη ρε συ ΚΑΝΕ ΣΕΞ.!!!

Ευγενία κι εσύ κάνε πολύ ΣΕΞ!!!!!! Πάμε για την δεύτερη εγκυμονούσα μας! Και να ακολουθούν και οι υπόλοιπες που θέλουν φυσικά!

Ελισάκι τι κρίμα ρε γαμώτο πρωτα απ' όλα που αρρωστήσανε τα παιδάκια και δεν κατάφερες κι εσύ να συναντηθείς με την συμπεθέρα μου. Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείτε με αυτήν την κωλο-γαστρεντερήτιδα.

Αλικάκιιιιιιι Απρίλιο μήνα και τζάκι ε;;;; Έ έχει τρελαθεί ο καιρός εντελώς... Παρ' όλα αυτά απόλαυσέ το όσο μπορείς.

Ελενάκι σε νοιώθω με τις δουλειές αλλά μην ξεπατώνεσαι ρε συ, δεν αξιζει τον κόπο. Είναι πολύ πιο οφέλιμο και για μας και για σένα να μας πεις τα κατορθώματα της Αφροδιτούλας μας! Αναμένουμε!

Αννούλα μου είδα τις φωτο του Άκη σου. Δεν το χωρταίνω αυτό το παιδί να το χαζεύω!!!

Άντε να μαζευόμαστε πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!Χρονια πολλα!!και στην Αναστασια μας που γιορταζε!!

Επιστρεψαμε και τα νευρα πανω απο το κεφαλι!Θα την παθω την καταθλιψη τελικα!

Το σπιτι πανικος απλυτα πλυντηριο πραγματα που πρεπει να μπουν στη θεση τους και γω βαριεμαι!!

Η μικρη μολις μπηκε στο σπιτι ετρεξε στα παιχιδια!!! δεν ηξερε τι να πιασει και τι να αφησει!!Τελικα μονο αυτο της ελειψε απο το σπιτι μας!

ΣΤην Ευβοια τελικα περασαμε αρκετα καλα αλλα η μικρη υπεροχα νομιζω!Χορτασε κουνιες αγκαλιες και δωρα!τωρα πως τη μαζευουν δε ξερω!

Στο δρομο ηταν κυρια σηκωνοταν απο το καθισματακι της καθε τρεις ωρες!ειχε τη πιπιλα της αλλα τραγουδουσε και γυρω γυρω μαμωλη!οταν καναμε στασεις δεν μπορουσαμε να την πιασουμε δεν αφηνε τιποτα που να μην το δει και να μην το πιασει!!

Την ρωτουσαν πως σε λενε και αυτη ελεγε Μαρια και γελουσε!ειναι ενα μικρο καθαρματακι το μωρο μου

Κατερινακι υπομονη μετραμε μερες!Ποσες θα ειναι δε μπορει, μερες ειναι θα περασουν

Νατασσα δεν ειδε να λες οτι πηγες στα λουτρα!!!!Θα σε μαλωσω και θα σε τιμωρισω και πρεπει να ξαναπας!!!Αυτα δεν εχω κουραγιο να γραψω τιποτα αλλα παω να κανω κανενα χορτο για φαγητο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα Ινάκι και στα λουτρά και στους καταρράχτες και στο χωριο Ορμα. Ολα αυτά ηταν κοντά μας και καταφέραμε να πάμε. Ηταν πολύ ωραία! Άνετα ξαναπάω κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθετε στην καρεκλα της και τρωει αρακα με τα χερια!ηθελε μονη εχει και χαρτοπετσετα να σκουπιζει τα χερακια της.μπορει να φαει μια κατσαρολα μπαλακι μπαλακι μονη της!

Κανει πως παει να μου δωσει να φαω μπιζελι παω να το παρω, τραβαει το χερι της πισω και λεει οχι!

Νατασσα χαιρομαι που σου αρεσε!Μου λειπουν πολυ τα λουτρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε την σκατιαρια σου Ίνα μου! Έτσι ε? Όχι η μαμα, μόνο η Αναστασία να τρώει.

Έχει αρχίσει κι εμένα να τρώει μόνη της και πολύ μου αρέσει. Εμένα μου δίνει να φάω. Μόνο μην είναι η τελευταία της μπουκιά. Αν καταλάβει ότι δεν έχει άλλο το πιατο της. Κάνει σαν τρελή. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες κοριτσοπουλα,αγορια και αγορακια!!!!

ειμαστε καλα,ο Ηλιας ζωηρευει και θελει συνεχεια την προσοχη μου,ειχα αδεια χθες,αλλα απο την λαχταρα μου να τον χορτασω,εμπαινα για λιγο,διαβαζα αλλα βαριομουν να γραψω :oops::oops:

ειμαστε καλα,εχουν βγει αλλοι δυο τραπεζιτες πανω,αλλα το γλυκο μου τους περασε αναιμακτα!!

φιλια σε ολες,θα προσπαθησω να μπω το βραδυ...

δεν εχω χρονο να σχολιασω...υποσχομαι να το κανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ή ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ;;;;;;

ΧΤΙΖΕΤΕ ΒΑΣΙΛΕΙΑ;

ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ;

ΞΕΣΚΑΤΙΖΕΤΕ;

ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ;(ΣΕ ΑΥΤΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ)

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΤΙΜΩΡΙΑ....

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ;

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!!!!

ΦΤΟΥ ΣΑΣ!!! :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p[-([-([-([-([-([-([-([-([-([-([-([-([-(:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλια....

Σιγα καλε με τα φτου και φτου, ειδαμε και παθαμε να γλιτωσουμε απο την βροχη και τωρα θα μας φτινεις??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Επιτελους λιακαδα σημερα, θα κανω ενα φαγακι και λεω να βγαλω τα τρελοπαιδα μου μια βολτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

η Κατερινα γεννησε η λεει να το κρατησει?

Αλικη που εισαι?????

μουλαρα Μαριεττα τι κανεις αγαπουλα μου? :lol:

εγω εδω προσπαθω

η ζαμπα ειναι εδω ,,,,την εχω βαλει να κανει γενικη καθαριοτητα και να σηκωσει τα χαλια :D

φιλιαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!

Ελένη μου έτοιμη για δεύτερο είμαι εδώ και καιρό αλλά ο Δημήτρης το έπαιζε λίγο δύσκολος, το σεξ επίσης το παίζει δύσκολο (δεν θέλει να γίνεται πολύ συχνά... :cry::cry::lol::lol: ). Το πρώτο το φτιάξαμε...το δεύτερο μας μένει τώρα!!!! :oops::oops: Μαριέττα εσύ τι κάνεις? Είδε το φως το αληθινό ο Μάνος? Μπου χα χα!!!

Κατερινάκι μου εννοείτε πως θα έρθω να σε δω και εγώ στο νοσοκομείο...να μην δω την νύφη μου???

Ειρήνη καλημέρα!!!! Δεν στέλνεις την ζάμπα σου και απο το σπίτι μου γιατί απο τον χθεσινό αέρα τα μπαλκόνια μου έχουν γίνει σαν βομβαρδισμένο τοπίο!! Να δω τι θα προλάβω να κάνω σήμερα. Εχουμε το απόγευμα τα γενέθλια του φίλου μας του Νικόλα που έγινε σήμερα 1 και δυστυχώς ο Νώντας δεν θα του ευχηθεί απο κοντά. Αύριο έχω ανταύγειες και το Σάββατο τα γενέθλια της φίλης του Νώντα της Μαρίνας (και αυτή 1). Το άλλο ΣΚ έχουμε Σάββατο βάφτιση του Νικόλα και την Κυριακή πάρτυ για την Κέλλυ και την βαπτιστηρα μου Μαριλία.... ουφ κουράστηκααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Ειρηνη προσεχε να μην σου παθει κανενα λουμπαγκο η ζαμπα και εχεις να την νταντεβεις μετα....

Γεια σου Ευγενια.....Αυτο το πραγμα να μην θελει ο αντρας σεξ δεν μπορω ουτε να το φανταστω, ο δικος μου θελει σινεχιααααααα, πρωι βραδυ μεσημερι ξιμεροματα οτι ωρα και να νε ειναι ετιμοπολεμος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...