Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Μαιρουλα κουραγιο κοπελα μου!!βοηθεια απο κανεναν δε θα εχεις,την ζαμπα μη την υπολογιζεις και καλυτερα!!

Ελενη ειστε καλα;Ειρηνη χαρας το κουραγιο σου με την ζαμπα κι εσυ!!φιλησε μου τον καπετανιο και τον Γρηγορακη!!

Ελιζα,Ευγενια,Ρουλα,Ευη,Γιωτα,Μαρια φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Γεια σας μανουλια....

Αν και δεν εχω καθολου χρονο για χασιμο, (οσο κοιματε ο μικρος πρεπει να κανω χιλια πραγματα) αν δεν γραψω τωρα θα σας εχω γραψει καπου αλου και αυτο δεν το θελω με τπτ.....

Το Κατερινακι σημερα που ειναι, φανικε πουθενα????

Εγω απο αυριο που θα φηγω μεχρι και την Δευτερα που θα γιρισω δεν θα εχω internet οποτε αν γινει κατι αυτες τις μερες στιλτε μου κανενα sms στο κινιτο μου καλα???

Μαριεττα την πηρε την δουλεια ο Μανος, μπραβοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!

Με το σπιτι τι εγηνε που ελεγες διπλα στην αδερφη σου, θα το παρετε???

Αχχχχ τι καλα να καταφερουμε να παμε στην Κρητη το καλοκαιρι :ympray::ympray::ympray::ympray: Σηγα να μην κανω διαιτα εκει χαζη εισαι...Εχει να πεσει πολυ τσικουδια στο λαριγγι μου αν καταφερουμε να παμε, φισικα οχι ξεροσφιρι...

Καλο ταξιδι σε οσες ταξιδεβουν αυτες τις μερες, μακαρι ολοι να παμε και ολοι να γηρισουμε παλι στα σπιτακια μας απο Δευτερα. Αυτες τις μερες πολυ φοβαμε τα ταξιδια στους δρομους...

Αννουλα να σας ζησει η ξαδερφουλα, να ειναι γερη και ευτυχιζμενη...

Κοριτσια παω και θα προσπαθισω να ξαναμπω το βραδυ μετα της 22.00 γιατι οσο ειναι ξιπνιος ο ταρζαν δεν μ'αφινει...

Ελπιζω να βρω καμια μεσα τοτε, φιλιααααααα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! να'μαι κι εγώ!!

Καλορίζικο το καινούριο μας θεματάκι!

Την Κατερίνα την βρήκατε τελικά; λέτε να γεννάει;; αχ μακάρι! όλα καλά να πάνε Παναγίτσα μου.

Θα μπω για περισσότερα το βραδάκι, πάω να ετοιμάσω τη μικρή να πάμε βολτούλα μέχρι το εμπορικό.

Καλό ταξίδι σε όσες ταξιδεύουν, καλά να περάσετε και να προσέχετε στο δρόμο.

Πολλά φιλάκια, τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Μπήκα για λίγο να σας πω ότι πήρα την Κατερίνα μας,δεν γεννάει ακόμα...Η μπέμπα έχει βολευτει!Περιμένει το αρνάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ! Ετοίμασα τα πάντα (νομίζω) και περιμένω πως και πως να ξημερώσει αύριο να ταξιδέψουμε! Είμαι περίεργη πως θα φανεί στην Σοφούλα το ταξίδι με το αερποπλάνο.

Ινα μου κι εσύ ανγώνεσαι ε; Όλα καλά θα πάνε βρε θα δεις, χαράρωσε και απόλαυσε τηνκάφε στιγμή των διακοπών σας. Το ίδιο θα προσπαθήσω να κάνω κι εγώ.

Αννούλα να σας ζήσει το κοριτσάκι! Να είναι πάντα γερό και καλότυχο!

Μαριεττάκι συγχαρητήρια στον άντρα σου που πήρε την δουλειά! Εύχομαι από εδώ και στο εξής όλα να σας πηγαίνουν υπέροχα!

Κατερινάκι μου γέλασα πολύ με την περιγραφή σου για το δώρο του άντρα σου. Δεν μπορείς να πεις, αν μην τι άλλο είχε παιχνιδιάρικη διάθεση κι αυτό κάνει το όλο σκηνικό πολύ γλυκό.

Άντε να βγει και η μπουμπού να τον αποτρελάνει εντελώς τον μπαμπά!

Κορίτσια μου εγώ θα έχω internet πάνω οπότε πάλι θα τα λέμε.

Δεν σας εύχομαι από τώρα.

Εύη μου που είσαι;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανες ομορφες τι κανετε???

βρε να δω το πουλμανακι να σταματαει εξω απο το σπιτικο μου και να κατεβαινετε μια μια και δεν προκειται να παω στην βαφτιση μαλλον στο νοσοκομειο απο εγκεφαλικο θα καταληξω...αγαπες μου εσεις...

ειμαστε καλα..πηγαμε στην εκκλησια...αντεξα δυο ωρες μια χαρα ηταν...οταν εσβησαν τα φωτα για να πει ο παπας το σημερον κρεμαται απο ξυλου...και οταν περασε απο μπροστα μας εβαλε το παιδι μου κατι κλαματα τον επιασε ενα παραπονο..αλλο πραγμα...ψυχουλα μου...επισης ο πατερας του εκανε φουσκες με την τσιχλα του το μεσημερι και παλι τρομαζε και δακρυζε...πως θα την βγαλει στην ανασταση???ελπιζω να ειναι ηρεμα στην εκκλησια που θα παμε φετος..χαλαλι του παντως γιατι εγω δεν ειμαι για τα χαλαρα..οπου εχει τον περισσοτερο σαματα εκει παω...

αλλαξανε τα πλανα μας σας το ειπα???τελικα ανατσαση θα κανουμε εδω την κυριακη ευτυχως θα παμε στο χωριο μου και την δευτερα θα ψησουμε εδω...γιατι τελικα το σοι δεν μας καταδεχεται και ετσι θα παμε στους δικους μου..χιχιχι..να τα λεμε αυτα...

ευη πως ειναι το λουλουδακι σου???

φιλεναδα μπραβο στον μανο...αντε καλη αρχη στον συναγωνιστη βαζελο και ολα θα φτιαξουν..δεν πιστευω παντως να περιμενει λεφτα απο το πρωην αφεντικο εε??και ασε τα στοιχηματα με την γεννα της κατερινας γιατι σε ακουει η μικρη και το κανει επιτηδες για να χασεις και δεν βγαινει και στο τελος θα την χωνεψει η δολια η μανα... :lol::lol::lol: ο ηλιας ειναι υπεροχος στην φωτο...μην του κοβεις πολυ τα μαλλια ρε..

αννουλα μου να χαιρεστε το νεο μελος και σταματα με τα καλιτσουνια...του χρονου να ερθεις να τα φας εδω και θα σου δωσω πιο πολλα να εχεις..

ινα μου καλο ταξιδι να εχετε και μην φοβασαι τιποτα...να κανετε και καμια σταση ομως...και μεχρι να φτασετε μην μαθετε και την προπεδια εε???

λοιπον δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω κοριτσια για αυτο σας ευχομαι απο τωρα καλη ανασταση και καλο σουβλισμα..να περασετε υπεροχα με τις οικογενειες σας για να ζηλευουν οι εχθροι σας...

σας αγαπω πολυ

καληνυχτα..ηρεμη και υσηχη να ειναι..

νατασσα εκλεινα και σε ειδα..καλα να περασετε και εσεις και μην σε νοιαζει για το αεροππλανο μια χαρα θα ειναι...ο δικος μου που ηταν και πιο μικρος και δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα...μονο στην προσγειωση ψιλογκρινιαζε...να της εχεις κατι να μασαει εκεινη την ωρα η νερο για να μην βουλωνουν τα αφτακια της...αντε μια χαρα θα περασετε...φιλιαααα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα εδω ειμαι, εσενα εχασα τωρα....

Σου εκανα και μια αναπαντιτη στο κινιτο για να μην ξιπνισω την Σοφουλα αλλα μαλον δεν το ακουσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Εύη μου έχω σοκαριστεί με τον Τριαντάφυλλο... πόσο εύκολο είναι ρε γαμώτο να γίνουν ατυχήματα! περαστικά του του παιδιού μας... από την ίωση συνήλθε;

Σήμερα ήταν και η μέρα της Αφροδίτης, το πρωί έπαιζαν κρυφτό με τη Ρούλα και κάπου έπεσε και μάτωσε τα χειλάκια της, το απόγευμα έσκυψε να πιάσει κάτι και χτύπησε - ευτυχώς κάτω από το μάτι και όχι μέσα - στη γωνία του κομοδίνου μου, και στο εμπορικό που πήγαμε δεν θα το πιστέψετε τι κουλό συνέβη! πεταχτήκαμε στο σούπερ μάρκετ και για να μπεις έχει αυτή την αυτόματη μπάρα. Την κρατούσα από το χεράκι, περάσαμε μαζί, κοντοστάθηκε για λίγο και έκλεισε η μπάρα και την χτύπησε στο πρόσωπο, πάλι στο ματωμένο χειλάκι και δως του το αίμα να τρέχει, μας άκουσε και όλο το μάρκετ.

Νωντάκο μου χρόνια πολλά για τη γιορτούλα σου έστω και καθυστερημένα, να τον χαίρεσαι Ευγενία τον κούκλο σου! απίστευτες οι φωτογραφίες που ανέβασες.

Μαριεττάκι συγχαρητήρια στον Μάνο!!! καλή αρχή!

Αννούλα επειδή έχω χάσει πολλάααααα επεισόδια, τι έγινε με τον Γιώργο έδωσε εξετάσεις ή όχι ακόμα; το είδα το μήνυμά σου, θα σου απαντήσω αύριο. Τι κάνει ο Ακης;

Ινα, Αλίκη, Νατάσσα καλό ταξίδι και καλά να περάσετε! φεύγει και κάποια άλλη; η Ευγενία μήπως; α και η Εύη νομίζω ε; εμείς θα μείνουμε εδώ τελικά, φοβήθηκα να τολμήσω το ταξίδι στα Γιάννενα...

Μαρία κατάλαβα καλά;;; είχες και τον Μανώλη 2 ώρες μαζί σου στην εκκλησία; και έκατσε;;;;; :shock: . Μπράβο το παιδί!!! κι εμείς πήγαμε εκκλησία αλλά στα γρήγορα μόνο για να μεταλάβουμε το πρωί γιατί έπρεπε να φύγω για δουλειά μετά. Μόλις μπήκαμε η Α. άκουγε τον παπά που έψελνε και.... χόρευε!! :lol:

Μαιρούλα χαίρομαι που είσαι - είστε μάλλον, καλά!! φίλησέ μου τον Νικόλα και δώσε ένα χαδάκι στα κοριτσάκια σου και από εμένα!

Κατερινιωωωωωω! εγώ εμμένω στο αρχικό μου στοίχημα, ότι η μικρή θα έρθει Κυριακή του Πάσχα. Εμ πως, ο μεγάλος ήρθε Χριστούγεννα εκείνη να μην κάνει εντυπωσιακή είσοδο στον κόσμο;

Ρουλάκι εσύ πως είσαι; ο Φιλιππάκος; ηρέμησε καθόλου ο άντρας σου; εσύ θα είσαι εδώ το Πάσχα; γιατί υπάρχει περίπτωση να έρθουμε Ν.Σμύρνη για καφέ κ βόλτα στην πλατεία μια από αυτές τις μέρες, λες να καταφέρουμε να ειδωθούμε κι εμείς επιτέλους;

Ελιζάκι πως είναι ο μικρός από μύξες; εσείς θα μείνετε σπίτι το Πάσχα;

Ειρηνάκι μου τι έπαθες εσύ; γιατί έχεις ιλίγγους; βρε μπας και έρχεται η κόρη; ;)

Αχ αν ξεχνάω καμία συγχωρέστε με... απορώ κιόλας με όλα αυτά που έγραψα με μισό μόλις μάτι ανοιχτό από τη νύστα. Φιλάκια πολλά, καλό ξημέρωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια δεν προλαβενω να γραψω πολλα μπικα για να σας ευχιθω καλο Πασχα και καλη Ανασταση και να παω να σινεχισω το σιδερομα μπας και καταφερουμε να φυγουμε το απογεβμα....

Καλα να περασετε ολες σας και τα λεμε παλι απο βδομαδα....

Ο Τ ειναι μια χαρα το ξεπερασε το σοκ, φθινα την γλιτωσε τελικα γιατι θα μπορουσε να ειναι πολυ χιροτερα τα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλή Ανάσταση κι από μένα. Καλά να περάσετε. Υγεία σε όλες μας και στις οικογένειες μας.

Εμείς είμαστε καλά, ωραία είναι εδώ όμως έχει πολύ άσχημο καιρό και έχουμε κλειστεί μέσα. Εντωμεταξύ υπάρχει διαθέσιμο μόνο ένα αυτοκίνητο για τρεις οικογένειες και ο καθένας να θέλει τα δικά του. Δεν κατάφερα να δω και την Εύη και ξενερώσα πολυ γι αυτό.

Ευακι σου ζητώ και πάλι συγνωμη κι από εδώ.

Φιλενάδες σας φιλώ! Σας αγαπώ όλες πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα μπαίνω κ εγώ στα γρήγορα να σας ευχηθώ ολόψυχα…. η Άγια Ανάσταση μόνο χαρμόσυνα νέα να φέρνει στις οικογένειές σας, αγάπη, υγεία κ ευτυχία!!!

Ο καιρός είναι χάλια εδώ κ κάνει κρύο… κάτω από αυτές τις συνθήκες θα ψήσουμε το αρνί αύριο κ μάλλον έτσι κ την Δευτέρα (στο χωριό μου ψήνουμε Δευτέρα)!! Δεν πειράζει όμως γιατί θα την αράξω στο τζάκι που τόσο μου έχει λείψει κ θα αφήσω τους άλλους να με υπηρετούν…….!! Χαχαχα

Από αύριο θα μπορώ να μπαίνω πιο συχνά να διαβάζω νέα σας! Ελπίζω να περνάτε όλες υπέροχα!

Μου λείπετε πολύ πολύ….!!! Σας αγαπώ….. φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου καλή Ανάσταση σας εύχομαι και από εδώ, να περάσετε τέλεια ότι κι αν κάνετε και μην αφήνετε τον καιρό να σας πτοεί!

Νατασσάκι μου κρίμα μωρέ που δεν καταφέρατε να βρεθείτε με την Εύη.. ελπίζω αύριο να σας κάνει καλό καιρό για να ευχαριστηθείτε περισσότερο.

Αλίκη τέλειο μου ακούγεται το πλάνο σου για το τζάκι!! καλά να περάσετε.

Λέμε να πάμε με την μικρή το βράδυ στην εκκλησία, ελπίζω να μην τρομάξει με τα βαρελότα. Να ανάψουμε και την πρώτη της λαμπάδα :D . Ααα δεν σας είπα τι λαμπάδα μου πήρε ο άντρας μου φέτος: την barbie νεράιδα!!!!!!

Γελάτε ε;;; εγώ πάντως θα την πάρω την λαμπάδα μου στην εκκλησία και θα την κρατάω με καμάρι :lol:

Πολλά φιλάκια κουκλίτσες μου σε όλες, καλά να περάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ να έχουμε όλοι μας και να χαίρεστε τις όμορφες οικογενειές σας!! Να σας έχει ο Θεός πάντα καλά γεμάτες υγεία!! Σας αγαπώ όλες πάρα πολύ!! Καλά να περάσετε!!

Κατερινάκι μου εύχομαι η μπουμπούκα σου να έρθει πολύ πολύ σύντομα και να κερδίσει το στοιχημα η Αλίκη...και εγώ για αύριο λέω ότι θα το αποφασίσει - αφού φας το αρνάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη κορες!!μαλλον το μαθατε,ετσι;

μπου χα χα χα χα!!!

ευχομαι ο,τι καλυτερο για εσας προσωπικα και για τις οικογενειες σας!!να χαιρομαστε τα παιδακια μας και να εχουμε ΑΓΑΠΗ στα σπιτικα μας!!

Νατασσα!!!!!!!!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Μαριέττα μου Αληθώς Ανέστη!!!Χρόνια πολλά κοριτσάρες μου!!!!Υγεία και ευτυχία εύχομαι!!!Εμείς έχουμε καλό καιρό αν και δεν θα πάμε πουθενά,το πολύ πολύ σε καμιά παιδική χαρά!!

Ελένη,πως αντέδρασε η μικρή τελικά??

Νατασσάκι,κρίμα που δεν βρεθήκατε μωρε με την Εύη...να χαίρεσαι το ονοματάκι σου,και οι αγαπημένοι σου να χαίρονται εσένα!

Ίνα,να χαίρεσαι την κοράκλα σου!!

Κατερινάκι,περιμένουμε μήνυμά σου ότι γεννάς επιτέλους!!

Αλικάκι μου,ξεκουράσου κοριτσάκι!!

Καλά να περάσετε όλες!!!Τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Μπήκα κι εγώ να σας πω "Χριστός Ανέστη" αλλά είδα ότι σας πληροφόρησε ήδη η Μαριέττα =))

Νατασσούλα μου γλυκιά χρόνια πολλά για τη γιορτούλα σου! να είσαι πάντα γερή και να χαίρεσαι την πανέμορφη τσαχπίνα σου!

Πως τα περάσατε; ελπίζω πολύ πολύ όμορφα και μαζί με όλους τους αγαπημένους σας ανθρώπους. Τα πήγατε τα ζουζούνια σας στην εκκλησία για την Ανάσταση; φάγατε μέχρι σκασμού;

Εμείς ναι και στα δύο :lol: . Ακόμα προσπαθώ να συνέλθω από τη μεσημεριανή κραιπάλη. Η Αφροδίτη χθες βράδυ στην εκκλησία ήταν κυρία. Καθότανε στο καροτσάκι της, χαμογελούσε και χαιρετούσε όσους ήταν τριγύρω, φώναζε "μπαμ" κάθε φορά που άκουγε βεγγαλικά, χάζευε τον ουρανό και ευτυχώς δεν τρόμαξε καθόλου. Μαγειρίτσα δεν της έδωσα νομίζω δεν κάνει, εσείς τους δώσατε;

Μπαμπάς και κόρη κοιμούνται, περιμένω να ξυπνήσουν να πάμε βόλτα για καφεδάκι. Ευτυχώς η μέρα ήταν υπέροχη και έκανε και ποδηλατάδα το πρωί.

Κατερίναααααααααα! που είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλα κοριτσακια ,Χριστός Ανέστη! Μπήκα βιάστηκα να σας ευχηθώ γιατί είμαι πτώμα.περάσαμε πολυ ωραία,πήγαμε χθες Ανάσταση αλλα πήρα μονο τον μεγάλο!σήμερα φαΐ μέχρι σκαςμου ,τα μικρα ξεθεωθηκαν στο παιχνίδι!

Νατάσσα μου χρόνια πολλα πάντα ευτυχισμένη,να χαίρεσαι την οικογένεια σου.

Θα τα πούμε αύριο κοριτσακια!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστος ανεστη κοριτσια!!!!!!!φαγατε καλα???εγω παντως χθες του εδωσα και καταλαβε!η μπεμπα εχει βολευτει για τα καλα και με ολα αυτα που εφαγε το σκ εχει αραξει!

ελενη ειδες μια χαρα η μικρη με τα βεγγαλικα!

αυριο πρωι εχω να κανω καρδιοτοκογραφο να δουμε πως τα παω απο συσπασεις θα σας γραψω νεοτερα φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια !!!τι εγινε ολες βγηκατε off?αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα!

Λοιπον εμεισ ξανα αρρωστοι και τα δυο μικρα απο χθεσ με μυξεσ και βηχα και ο αντρασ μου ξυπνησε χθεσ με εμετουσ και διαρροιες...τελεια!!!!!! :(

Εχω σκασει ,χθες ειχαμε κανονισει να ερθει η Ειρηνη βολτα Χαλκιδα για καφεδακι και φαγητο και ξυπνησαμε πρωι πρωι αρρωστοι...μονο εγω την γλυτωσα παλι!

Ειρηνακι συγνωμη και απο δω ....πραγματικα εχω στεναχωρηθει που εγινε αυτο!

Κατα τ αλλα καλα!σημερα γραφειο τα μικρα στην μαμα και αυτα!ελπιζω να μεινουμε μονο στον βηχα και τιποτα αλλο!ευτυχωσ ο Μανοσ (ο μεγαλοσ μου0 βα ζει μονοσ του ορο και δεν εχω πλεον και αυτο το κυνηγι...

Κατερινακι τι εγινε????ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα με υγεια ζουζουνες και ζουζουνοπαιδακια

κατερινακι με το καλο η μπεμπα

μην ακουτε τα ψεματα της ελιζας.......δεν αντεχε τον ανταγωνισμο,γι αυτο με απεφυγε......επισης βαρεθηκε να μαγειρεψει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μην ανυσηχεις φιλεναδα....ο καφες ακυρωθηκε αλλα συντομα θα τον πιουμε :shock:

φιλακια σε ολες κουκλιτσες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλια....

Γεια σου Ελιζακι, τι εγηνε καινουριος γηρος αρχισε με γριπες παλι??? Περαστικα σας.

Και ο δικος μου παλι αρχισε να βηχει μολης κοψαμε την μασκα και απο μυξες αλο τπτ...

Αχχχχχ εγω εχθες του εδοσα και καταλαβε με το φαγητο, το παραχεσα να λεω καλιτερα και σημερα ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩ με πεθενει το στομαχι μου, εχω παρει 4 malox και ενα controloc (τα χαπια για το στομαχι που περνω) αλλα τπτ ακομα σερνομε...

Επιστρεψατε ολες στην βαση σας??

Εχθες ηταν μακραν η καλιτερη μερα του Πασχα για μενα γιατι πηγαμε στην θεια μου και περασαμε πολυ ωραια, ευτυχος Κυριακη και Δευτερα ειχε πολυ καλο καιρο και ειμασταν εξω ολη μερα με τον μικρο..

Ξεσαλωσε να λεω καλιτερα....Μονο στον υπνο μας τα χαλασε ο μικρος και γι'αυτο γηρισαμε την Κυριακη το βραδυ να κοιμηθουμε στο σπιτι μας και Δευτερα πρωι πρωι ξαναφιγαμε.....

παω γιατι λισαξε δεμενος στο καρεκλακι του φαγητου...

Γεια σου Ειρηνακι, σημερα ειδα στο MEGA οτι γιορταζουν ο Ραφαιλ και η Ειρηνη.....

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες κ Χριστός Ανέστη!!!

Ότι επιθυμείτε κορίτσια μου να το πάθετε…..!!!

Εμάς ο καιρός μας έχει χαλάσει τα σχέδια για τα καλά…. δεν βγαίνουμε παρά μόνο από σπίτι σε σπίτι κ αυτό μας έχει εκνευρίσει (εμένα δηλαδή περισσότερο)!! μάλλον έτσι θα το πάει μέχρι να φύγουμε κ τελικά θα πηδηχτώ από το παράθυρο!!!

Ωστόσο στην εκκλησία πήγαμε την Ανάσταση το βράδυ με τον Σπύρο, ο οποίος δεν φοβήθηκε κ τρελάθηκε με τις καμπάνες που χτυπούσαν…. Χαχαχα

Φάγαμε κ Κυριακή κ Δευτέρα του σκασμού!! Είμαστε από εχθές στο χωριό μου, ο μικρός γυρίζει με τον παππού του τώρα κ εμείς λιώνουμε στο τζάκι! Τι άλλο να κάνουμε…

Κατερινάκι τελικά η μπέμπα θα πάρει όλες τις μέρες….!!

Σας φιλώ όλες γιατί μου έφεραν τον γιό μου…. θα μπω αργότερα!!

Καλημέρα Ελιζάκι…. καλημέρα Ειρηνάκι!! Κρίμα ρε κορίτσια!! δεν πειράζει όμως καλά να είστε κ περαστικά κ θα βρεθείτε!!

Καλημέρα Εύη…!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω αν υπάρχει συγκεκριμένος χρόνος που πρέπει να φτάσουν το βάρος γεννησης. Πάντως μέχρι να το φτάσουν πρέπει να το ταΐζεις κάθε 2 ώρες το πρωί κ κάθε 3 το βράδυ. Αν τρέφεται επαρκώς το βλέπεις από τις πάνες που έχει. Θέλεις συγκεκριμένο αριθμό (που δεν θυμάμαι να σου πω τωρα) με πάνες με ουρά.
    • Εμείς κάναμε εξέταση Σπερμοδιαγραμμα καλλιέργεια και dfi όταν κλείσαμε ένα χρόνο προσπάθειες  η γνωμη μου είναι πως αν μπει σε αυτήν την διαδικασία ο σύντροφος να κάνει την εξέταση σε εξειδικευμένο κέντρο μην πάει σε μικροβιολογικά την περιοχής έχουμε δει τεράστιες αποκλίσεις στα αποτελέσματα απο κορίτσια εδώ που πήγαν σε μικροβιολογικά και το αποτέλεσμα βγήκε ένα σπερμα  μέτριο προς καλό και τελικά όταν πήγαν σε εξειδικευμένο είχαν ένα κακο αποτέλεσμα  παντως θα συμφωνήσω και εγω μπορείτε να πάτε σε έναν ουρολόγο (κάτι εμείς που δεν το κάναμε και βλακεία μας) και μετά να πάτε για εξέταση αλλά θα έλεγα άσε να περάσει το καλοκαίρι και μετά από Σεπτέμβρη Οκτώβρη να πάτε να κάνετε μερικές προσπάθειες ακόμα 
    • Εγώ είχα γεννήσει στο μαιευτήριο στην Βέροια (1 έχει μονο) γιατί μένω Νάουσα.  Διακοπες πάμε 10 - 25 Ιουλίου, οπότε όταν γυρίσουμε θα έχω χρόνο να τα ετοιμάσω, 1 μήνα σχεδόν.
    • Καλημέρα κορίτσι μου  εγω δεν βλέπω κάτι αλλά δεν βοηθάει και η φωτο που είναι ασπρόμαυρη αν μπορείς ανέβασε άλλη φωτο με χρωμα εγω από αυτήν την εταιρία δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένη γιατί αν δεν είσαι σε καθυστέρηση δεν δείχνουν καλά βγάζουν γραμμή εξατμίσεις  εύχομαι πραγματικά να είναι όντως θετικό 🙏
    • Καλημέρα κορίτσια. Περιμένω αύριο ή Τρίτη την περίοδο μου. Είναι το τρίτο βράδυ που ξυπνάω για τουαλέτα και είπα να κάνω ένα τεστ clearblue που δείχνει 6 μέρες νωρίτερα. Και βγήκε σαν αχνος σταυρός στα 3 λεπτά ενώ είναι το τεστ με τις δυο γραμμές. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ εμπιστεύομαι. Έβγαλα και φώτο αλλά εννοείται πως δεν φαίνεται όπως από κοντά. Τι μπέρδεμα μαυτα τα τεστ 😒. Εσείς βλέπετε κάτι η κάνουν πουλιά τα μάτια μου?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...