Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλημέρα, καλησπέρα κ καλή όρεξη όμορφα κορίτσια!!!

Πάλι αρρωστούλικα μωρά έχουμε?? Περαστικά μανούλες!

Εγώ τα έχω παίξει… ο Σπύρος ούτε εψές κοιμήθηκε! Δεν αντέχω, νομίζω πως θα σωριαστώ κάτω από την κούραση… Εντωμεταξύ κλαίει με το παραμικρό, γκρινιάζει όλη την ώρα κ μου έχει κάνει το κεφάλι καζάνι!!

Αφήστε που τραβάει τα μαλλιά του κ τσιρίζει…. Τι έχει πάθει το παιδί μου???

Αν θυμόμουν κ τι γράψατε καλά θα ήταν… άντε να μου βάλουν το τηλέφωνο!!

Κατερινάκι για την δυσκοίλια πραγματικά δεν έχω ιδέα…. Χαμομηλάκι πίνει? Αν του έκανες 1-2 μέρες σουπίτσα να φάει?

Εύη τι καλός ο Τ.!!!!!! Τα βιβλία κ ο δικός μου τα τρώει κ τα κόβει με το άνοιξε κλείσε…. κ ούτε υπομονή έχει να του διαβάζω…

Μαράκι όχι δεν κουράζονται με τίποτε… 1000 φορές κ λίγες που λες!!

Ελίζα δεν πειράζει για το λίγο γαλατάκι που ήπιες….

Άννα έχετε φωτογράφιση???

Ειρήνη καλώς την δέχτηκες…. Γι’ αυτό σε έπιασε ίλιγγος… διώξε την παιδί μου να πάει σπίτι της!! ή μήπως έφυγε από εκεί γιατί το πήρε κατάκαρδα για το αγόρι??

Βάλε της το κολάρο κ πάρε την στην πλατεία μία βόλτα να τρέξει…… μπου χα χα

Νατάσσα βολτάρετε στη φύση…? Πότε φεύγετε εσείς?

Ίνα μην αγχώνεσαι για το ταξίδι…. Απλά να υπολογίζετε παραπάνω στάσεις γιατί κουράζονται πολύ τα μικρά… εκτός βέβαια κ αν το ρίξει στον ύπνο η δικιά σου!!

Μαριετάκι….??? Κανένα νέο από την δουλειά του Μ.?

Η Ελένη δεν μπαίνει… η Ευγενία το ίδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα πες αλευρι?

Εμενα αυτος ηταν ο πονος μου στη γεννα!τιποτα αλλο το απογευμα παρε και τη βαλιτσουλα σου μαζι!

Οσο για τη νυστεια απο το τρεξιμο που εκανα σημερα το ξεχασα τελειως!Εφαγα και τσουρεκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικακι μου μηπως ειναι δυσκολιες προσαρμογης αυτη η συμπεριφορα??μηπως περναει καποια φαση και ξεσπαει ετσι??ξερω ποσο δυσκολο ειναι αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι εκτος απο το να εχεις υπομονη μαζι του..κανε τον αγκαλιτσα και κανε τον να νοιωσει ασφαλεια και θα ηρεμησει...ασε καθε τι στην ακρη και ασχολεισου μαζι του..τι αλλο πια να πω??

κοριτσια μην ανυχειτε για την νηστεια και στο κατω κατω το σημαντικοτερο νομιζω ειναι να νηστεψουμε απο τις καες σκεψεις...και οχι απο το φαγητο...για αυτο και θα προτεινω για αυτην την βδομαδα να μην μιλησουμε και να μην σκεφτουμε πραγματα που βγαζουν μπροστα το μικρο κοκκινο διαβολακι μας(πχ.ζαμπα,σογια και αλλα ομορφα)εεε???τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!!

Δεν μπορούσα να μπω τις προηγουμενες ημέρες γιατι δεν έμενε καθόλου χρόνος - είμαστε όλοι καλά, αλλά λίγο κουρασμένοι.

Αλίκη οι αλλαγές στα παιδιά δεν τους αρέσουν - μέχρι να συνηθήσει το νέο σπίτι λογικά θα έχει γκρίνια..ίσως και να πονάει κανένα δόντι.

Ο μικρός είναι μια χαρά ευτυχώς - μέχρι και χθες είχε λιγο βήχα αλλά σήμερα ήταν σουπερ. Ευτυχώς γιατί το Πάσχα θα έρθει και ο ξάδερφος του να κάνουμε όλοι μαζι και δεν θέλω ούτε καν να βήξει. Στην δουλειά τελικά μου έκοψαν 130 ευρώ και ελπιζω να μην έχει συνέχεια...

Χθες καναμε το παρτυ μας σε παιδότοπο τελικά - πάλι καλά - γιατί δεν θα την πάλευα καθόλου. Στον παιδότοπο και δεν έκατσα λεπτό - που να ήμασταν και στο σπίτι. Περάσαμε καλά, φάγαμε, τα παιδιά ευτυχώς μας έκαναν την χάρη και έπαιξαν αρκετά στον παιδότοπο και δεν ήμασταν συνέχεια από πίσω τους. Είχε έρθει και η πεθερα μου με μια φίλη της και μετά ήθελαν επίσκεψη και στο σπίτι. Τον Δημήτρη δεν τον έκανα καλά να κλειστεί μέσα στο σπίτι με τέτοια λιακάδα και τελικά τις αφήσαμε σπίτι μου με την μάνα μου και εμείς πήγαμε με όλη την παρέα και για καφέ αλλού χωρίς τα παιδιά. όταν γυρίσαμε σπίτι ήταν η ώρα να φύγουν η πεθερά και η φίλη της!!Εγω ντράπηκα πάρα πολύ που τις άφησα αλλά δεν άντεχα και να κάτσω μαζί τους. Μετά ήρθαν οι κουμπάρες μου και στο σπίτι για να συνεχίσουν τα παιδια το παιχνίδι και σήμερα ήμουην ένα πτώμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Αλλες δουλευετε και αλλες κανετε πασχαλιατικες δουλειες, και αλλες μπορει να γεννατε!

Εγω παλι δεν κανω τιποτα περιφερομαι μεσα στο σπιτι χωρις να κανω τιποτα!

Ευχομαι να περσουν ηρεμα οι μερες του Πασχα και μετα να λυσουμε τα προβληματα μας!

Εγω θελω μια δουλεια δεν αντεχω αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα!!!

Οι μισές ετοιμάζεστε για τις γιορτές κ οι άλλες μισές για τα ταξίδια σας???

Εμείς καλά είμαστε… με τα ξενύχτια μας βέβαια αλλά εχθές έπεσα νωρίς για ύπνο κ κατάφερα να κοιμηθώ λίγο περισσότερο….

Περισσότερο λέω γιατί δεν μου φτάνει ο Σπύρος, τώρα έχω κ τους από πάνω οι οποίοι εχθές μέχρι τις 3 ξέρετε τι έκαναν…. κ φώναζαν!!

Ο Σπύρος σηκώθηκε πρωί, πρωί κ έτρεξε να φιλήσει την εικόνα της Παναγίτσας….ετοιμάζεται κ αυτός για να πάει εκκλησία τις μέρες τον εορτών με τον παππού κ τη γιαγιά (τους δικούς μου)! Ο μπαμπάς μου είναι ψάλτης οπότε θα τον έχει μαζί του μπροστά να τραγουδάει κ αυτός… χαχα!

Δεν ξέρω ρε κορίτσια τι γίνεται με αυτό το παιδί….ήταν πολύ ήρεμο μωρό κ τώρα εξελίσσεται σε ένα νευρόσπαστο παιδί!!

Ναι Μαράκι μου αυτό είναι το πιο σωστό για την Μ. Εβδομάδα….. ας προσπαθήσουμε λοιπόν….!!! ;)

Ευγενία είσαι καλά λοιπόν κ αυτό μας φτάνει!! Να είσαι πάντα καλά να κάνεις τις βολτίτσες σου με την παρέα σου κ τα 130 ευρώ δεν είναι τίποτε!

Η Κατερίνα είναι σπίτι ακόμη??

Ίνα καλημέρα… κάτι θα βρεθεί μην αγχώνεσαι! Κ η αδερφή μου τώρα βρήκε κάτι κ ούτε για Πάσχα δεν θα ανέβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

Αλικακι τι ακουγαν τα αυτακια σου βραδιατικα????ασε και εγω δεν ειχα καταλαβει οτι ειχα μωρο αλλα τωρα ειναι απελπισια....πολυ γκρινιαρης!

λετε να γενναει η Κατερινα?

Εμεισ καλα ειμαστε ο ενασ στη μια γιαγια ο αλλοσ στην αλλη ,το μεσημερακι θα παω να κουρευτω ειναι χαλια το μαλλι και το βραδακι σπιτι με τα μικρα θα βγει ο αντρασ μου με εναν φιλο του αλλα αυριο εχω εγω εξοδο.....θα βγω με φιλεσ για ουζακι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από πολύ καιρό απουσίας να μαι κι εγώ.......

είμαστε όλοι μια χαρά!Ο Νικόλας κοιμάται αυτή τη στιγμή ,εγώ στο νετ,έχω διακοπές από το Ιεκ ,τα διδυμάκια μου μεγαλώνουν μια χαρά,κοριτσάκια!

Κορίτσια δεν έμπαινα τόσο καιρό γιατι τα βγαζω πέρα δύσκολα με την εγκυμοσύνη που πρέπει να προσέχω κ τον Νικολα να τριγυρίζει συνέχεια,βοήθεια δεν έχω καμία παρά μόνο τον άντρα μου οταν δεν δουλευει.έχω κ την πεθερά να μου σπάζει τα νεύρα κατα διαστήματα.

Τα δικά σας νέα ποιά είναι ???έχω μείνει πίσω .η Κατερίνα γέννησε? η Αννούλα μου είχε στείλει μην στο φατσοβιβλίο να μάθει νέα μου ,να ναι καλά!τί έχετε κάνει στο φατσοβιβλίο??ομάδα του μαμυ γενικά ή μόνο η δική μας ομάδα???μπαίνω ενημερώνομαι για το θηλασμό κ βγαινω απο το φατσοβιβλίο.Καμία άλλη εγκυούλα έχουμε???

θα προσπαθήσω να διαβάσω νέα σας ανατρέχωντας στις προηγούμενες σελίδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρούλα!!!!!! Χαίρομαι που είστε όλοι καλά! Φιλάκια πολλά στην κοιλίτσα σου και στον Νικόλα σου. Μπράβο σας που τα καταφέρνετε με τον άντρα σου. Φαντάζομαι κούραση ε?

Δεν έχεις χάσει κάτι πολύ συνταρακτικό. Την Κατερινουλα την περιμένουμε να γεννήσει από στιγμή σε στιγμή μόνο. Σήμερα γιορτάζει ο Νωντακος της Ευγενίας! Ευγενακι να τον χαίρεσαι!!! Και να τον καμαρώνεις πάντα!!!

Κορίτσια μου θα ξαναμπώ αργότερα για υπόλοιπα. Πάω να κάνω καμια δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια....

Μαιρουλα πολυ χαιρομαι που ειστε ολοι καλα, λογικο ειναι να εισαι κουραζμενη με ολα αυτα που εχεις να κανεις καθε μερα + ενα μωρο... Περασαν τοσες εβδομαδες και εχεις μπει στην 18η εεεε????

Ποσο γρηγορα περναει ο καιρος τελικα....

Το Κατερινακι σημερα αφαντο ειναι, λετε να γενναει???

Ολες εχετε παει κομμωτιριο μου φενετε, μονο εγω δεν θα προλαβω και θα μηνω ετσι... :(:(

Το κομμωτιριο που πηγενω ειναι μακρια απο το σπιτι μου και πρεπει να με παει ο αντρας μου, τα πρωινα ποτε να ξιπνισει ποτε να ετιμαστουμε, 2 η ωρα θελει να τρωει για να φηγει στην δουλεια....

Ευγενια χρονια πολλα στον Νωντα και απο εδω, να ειναι παντα γερος και ευτυχιζμενος...

Αλικη τι εγηνε εχεις ζωηρουλιδες γειτονες??? Θα καλοπερασεις πουλακι μου, ειμαι παθουσα και ξερω για αυτο στο λεω....

ΑΑΑαααααα ξιπνισε ο αντρας της ζωης μου, παω να τον βγαλω απο την κουνια του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλα γλυκια το σημαντικο ειναι να ειστε καλα και αφου ειστε ολα οκ...μπορω να την καταλαβω την κουραση σου αλλα να προσεχεις εε???ειδικα οσο θα μεγαλωνει η κοιλιτσα...να μου την χαιδεψεις και να μου στειλεις και εμενα λιγο γουρι γιατι δεν με βλεπω καλα..

ευη εμεις οι δυο παμε πακετοοοο..και εμενα με βλεπω χωρις μιζαπλι φετος...το κομμωτηριο μονο απ'εξω νομιζω θα το δω...

Νωντακο μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ και απο δω και εσυ ομορφη μανουλα να τον καμαρωνεις παντα...και ποσο χαιρομαι που εχεις τοσο γεματο προγραμμα γεματο παρεες και βολτες δεν λεγεται..και δεν πειραζει που κουραζεσαι γιατι αυτη ειναι η πιο ξεκουραστη κουραση...αχ μου λειπουν οι βολτες με φιλες..γενικα μου λειπει να εχω φιλες..κοντα εννοοω..γιατι εσας τι να σας κανω που εισται ξενιτεμενα και με εχετε αφησει σαν την καλαμια στον καμπο...

νατασσακι μου εσυ εισαι μια χαρα...

ελιζακι αυτα ειναι..σημερα εγω αυριο εσυ..οχι παιζουμε ... αν ελεγα παντως του αλεξη οτι θα βγω και θα τον αφησω να προσεχει τον μανωλη θα μου ελεγε να του βαλω κατι στο γαλα να μην ξυπνησει αλλιως να φωναξω την μανα μου(η την δικια του)και να κατσει μαζι του... :lol::lol::lol::lol::lol:

ινα υπομονη καλη μου και κατι θα βρεθει οταν θα ερθει η ωρα η σωστη θα γινει και αυτο...

αλικη τυχερη εχεις τζαμπα σοου και παραπονιεσαι?? :lol::lol::lol::lol: να εχεις κοντα μια σκουπα να χτυπας το ταβανι... :oops::oops::oops:

εμεις ειμαστε καλα αλλα δυο μερες τωρα ενω το πρωι ο καιρος ειναι μια χαρα το απογευμα βρεχει και εχουν παιξει τα νευρα μου γιατι θελω να παω στην εκκλησια...τι αλλο ηθελα να πω??καταραμενα γηρατειαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άραξα κι εγώ.

Η μικρή κοιμάται. Έβαλα το κρασάκι μου και το απολαμβάνω.

Ελισάκι θελετε παρέα και μένα αύριο;;;; Πολύ γουστάρω γυναικοπαρέα και ουζοκατάσταση. Καλά που μου το θύμησες να το κανονίσω. Το ωραιότερο κανόνισμα βέβαια θα ήταν να μπορούσαμε να τα πιούμε ελες μας παρέα. Ειλικρινά είναι το όνειρό μου να βρεθούμε όλες μαζί αλήθεια σας το λέω. Εγώ άμα βάλω κάτι στο μυαλό μου δεν το παρατάω θα το καταφέρω. Θα σας συγκετρωσω κάποια στιγμή.Ίσως λιγάκι αργότερα που θα έχουν ξεπεταχτεί τα παιδία μας και τα πρώτα και τα δεύτερα για όσες θα έχουν κάνει.

Προς το παρόν αναμένω να δω την Εύη που μιλήσαμε κιολας σήμερα στο τηλέφωνο και δεν προλάβαμε γαμώτο να κανονίσουμε τα της συνάντησης γιατί ήρθε η πεθερά μου για να πάρει τα πράγματά μας (τα μισά) για πάνω για να μην έχουμε πολλές αποσκευές στο αεροπλάνο.

Της έδωσα το ένα από τα δύο καρεκλάκια που έχω για το αμάξι ούτως ώστε μόλις έρθουν να μας πάρουν από το αεροδρόμειο να βάλουμε την Σοφούλα, το παρκοκρέβατο, το καρότσι και ένα τεράστιο σακουβαγιάζ με τα ρούχα της Σοφίας και σεντόνια, πάπλωμα, πετσέτες του παιδιού. Ά! και ένα βαλιτσάκι με τα φαρμακάκια πρώτης ανάγκης για όλους μας για να μην μας λύψει κάτι αν χρειαστούμε. Σίγουρα φρίκαρε η γυναίκα αλλά δεν είπε τίποτα.

Εγώ τώρα έχω να ετοιμάσω μια βαλίτσα με τα ρούχα τα δικά μας και μια τσάντα που θα έχω μέσα στο αεροπλάνο με τα απαραίτητα του παιδιού. Μια αλλαξιά, μπεϊμπιλινο, νερό, πιπίλες, κανα παιχνίδι κατι τέτοια. Πολλά τσιμπλίκια ακόμα πάντως κουβαλάμε για τα μωρά μας. Άντε να δούμε πότε θα πέρνουμε τα ρούχα τους μόνο και θα φεύγουμε.

Μαράκι το καλοκαίρι είναι η σειρά σου. Ψύνω τον άντρα μου (δεν θέλει και πολλά) για διακοπές στην Κρήτη. Ελπίζω να τα καταφέρω. Μέχρι τότε θέλω πολύ να μιλήσω και μαζί σου στο τηλέφωνο.

Αλικάκι δεν το πιστεύω αυτό που σας έλαχε με τους γείτονες. Ελπίζω να μην το κάνουν σκοινί κορδόνι.

Τι άλλα ρε κορίτσια;

Μίλησα με την συμπεθέρα μου, θα την δω κι από κοντά πριν φύγω. Καλά είναι, την πεδεύει λίγο ο ίλλιγγος αλλά το κοντρολάρει. Τα παιδιά είναι μια χαρά επιτέλους.

Αυτά προς το παρόν αν θυμηθώ τίποτα άλλο θα επανέρθω.

Εδώ γύρω θα περιφέρομαι ξέρετε. Λιγο μαμμυ, λιγο φατσομπούκι, λιγο castevilly ώσπου να πιω το κρασάκι μου.

Πάλι μόνη μου μπεκροπίνω εντομεταξύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους τον εβαλα για υπνο....Αργησε σημερα γιατι κοιμηθικε πολυ το μεσημερι και ξιπνισε αργα.

Πεξαμε πεξαμε μου εβγαλε το λαδι ο ατιμος αλλα αξιζε τον κοπο.

Νατασσα δεν πιραζει που δεν προλαβαμε σημερα και αυριο μερα ειναι, ειμαι και πολυλογου οπως καταλαβες :lol::lol::lol::lol::lol:

Πω πω τωρα μου θιμισες οτι δεν εχω κανει τπτ ακομι με τα πραγματα που θα παρουμε μαζι μας και ανχωθικα. Διπλα θα ειμαστε και πρεπει να μεταφερουμε ολο το σπιτι γμτ.

Νατασσα για φαντασου και το δικο μου ονειρο ειναι να βρεθουμε ολες μαζι καπια στιγμη και να απολαφσουμε την παρεα και απο κοντα επιτελους...

Για την Κρητη ειμαι και εγω στο ψυστιρι με τον δικο μου για το καλοκαιρι, προχθες του λεω "ειμαστε καλεζμενοι και σε μια βαφτιση το ξεχασες"...Αν εχουμε λεφτα κατι μπορει να γινει δεν το απεκλισε κιολας....

Ελιζακι ζηλευωωωωω, θελω και εγω ουζακι με κανενα μεζεδακι και γυναικοπαρεα....

Και κρασακι θελω και ολα τα θελω, πηραζειιιιιιιιιι???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!

Μπαίνω στα γρήγορα γιατί σε 20 λεπτά λήγει η κάρτα μου κ δεν θα έχω νετ!!

Τώρα μάλλον θα βάλω στην Κέρκυρα γιατί είμαι μόνη κ ο Π. θα έρθει αύριο το μεσημέρι!

Να πω χρόνια πολλά στο Νωντάκο της Ευγενίας που το ξέχασα εντελώς εχθές!! Να τον χαίρεσαι Ευγενία μου!!!

Μαιρούλα μου υπομονή σίγουρα είναι δύσκολα με ένα παιδί, έγκυος κ χωρίς βοήθεια…

Η Κατερίνα τι έγινε ρε κορίτσια?

Ούτε εγώ είμαι για κομμωτήριο… έτσι θα μείνω!!! Τον Σπύρο πρέπει να πάω!

Νατάσσα τα παίρνετε όλα εεε?

Βαριέμαι να φτιάχνω βαλίτσες… κ πρέπει να το κάνω! Αφήστε που με αυτόν τον καιρό δεν ξέρεις τι να πάρεις μαζί σου!!

Εύη καλά είναι ο Τ. τώρα?? Παθούσα κ εσύ με γείτονες? Ελπίζω να μην προσπαθούν για μωρό μόνο….. κάθε μέρα ποιος αντέχει?? Χαχαχα

Μαρία τι σόου…. Δεν μπορώ να σας πω τώρα τι λέγανε αλλά σε κάποια φάση μου ερχόταν να πάω πάνω να τους πω: ρε παιδιά να βάλω ένα χεράκι να τελειώσετε πιο γρήγορα γιατί όλο το λέτε κ δεν το κάνετε….. χαχαχαχαχα

Κοριτσάκια μου σας χαιρετώ… αν δεν τα πούμε αύριο θα τα πούμε τις επόμενες μέρες από το νησί… όσες ταξιδέψουν καλό ταξίδι να έχουν… σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα....συγνωμη να ρωτησω κατι???σας βγαζει κι εσας ενα διαφημιστικο οταν πατε να κανετε κατι?να μπειτε σε μια συζητηση η να απαντησετε καπου???

νατασσα και ευη εγω παντως σας υπολογιζω στην βαφτιση οπως και την μαριεττα και μεχρι τοτε θα εχουν μεγαλωσει κι αλλο τα μικρακια μας και ετσι δεν θα χρειαζομαστε και πολλα πολλα εε???παντως εγω οποτε βαλω να πιω ποτακι η κρασι μονη μου με κοιταει ο αλεξης σαν εξωγηινο...

ευη πως ειναι ο μικρος??

αλικη τι γειτονισσα εισαι εσυ βρε???ετοιμη να τους βοηθησεις ολους εισαι.. :lol::lol::lol::lol:

κοριτσια παω να ριξω κανα τουβλο...θα ξαναπερασω απο δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες γλυκες!χθες με πηρε τη η νατασσα και μου ειπε οτο με ψαχνατε!σορρυ που δε μπηκα βρε κοριτσια αλλα ειχα θεμα με το γιαννη ολη μερα!και μετα το βραδακι που ειπα οτι θα καταφερω να μπω ειχαμε αλλα...... :evil::evil::evil: ας μη τα αναφερω τωρα γιατι συγχυζομαι!

παντως με συγκινητε βρε κοριτσια με το ενδιαφερον σας...βασικα χθες προβληματιστηκα πολυ......εδω καλες φιλες που υποτιθεται οτι εχω καμια φορα εχουν μερες να με παρουν να δουν αν γεννησα....τελικα το θεμα φιλία δε θα το καταλαβω ποτε!απο την αλλη βλεπεις ανθρωπους που γνωριζεις πολυ λιγοτερο καιρο να ενδιαφερονται για σενα πολυ περισσοτερο....ειναι να μη προβληματιζεσαι τελικα???

ασχετα που εγω νιωθω λες και ειστε ολες δικοι μου ανθρωποι(και δε το λεω μονο για οσες εχω γνωρισει απο κοντα!) :x:x:x:x:x

χθες ειχα επετειο καικαθε αλλο παρα ρομαντικα περασα....αυτοι οι αντρες ρε κοριτσια ωρες ωρες ειναι ντιπ για ντιπ.......ειχα βγει για μια δουλιτσα γυρναω και βλεπω στην εξωπορτα σημειωμα"πηγαινε στο ψυγειο"παω και ανοιγω στο ψυγειο και βλεπω παλι σημειωμα"οχι δεν ειναι τουρτα"...τελος παντωςειδα πολλα σημειωματα που με στελναν απο τη μια μερια του σπιτιου στην αλλη.στο τελος ειχα βρει το πολυ ποθητο δωρο μου για την επετειο και με πηρα δακρυα συγκινησης.μολις ομως ανοιξα το δωρο προσγειωθηκα ανωμαλα....και μου εφυγε καθε συγκηνηση!!!!!!τι μου ειχε παρει λετε???

ενα nirtedo 3d για να μπορω να παιζω σουπερ μαριο απο παντου!πηγε και εδωσε τοσα λεφτα για να μου παρει ενα δωρο που ασχετα που δεν θα επαιζα....δεν εχω χρονο ουτε για κατουριμα για αυτα θα εχω???τεσπα τουλαχιστον εχει και αλλες πολλες χρησιμες εφαρμογες οποτε δε παει αχρηστο.

πως σας φαινεται το δωρο που πηρε ο αντρας μου στον εαυτο του???? :evil::evil::evil::evil::evil:

το βραδυ δε καταφερα να μπω γιατι εγω συμαζευα με τη κοιλια στο στομα τα παιχνιδια του γιαννη απο το πατωμα καθαριζα τη κουζινα και ο αντρας μου επαιζε σουπερ μαριο στο καναπε...μετα οπως καταλαβαινεται τον πηρε ο διαολος και καταληξαμε αυτος στο καναπε κι εγω στο κρεβατι για υπνο απο νωρις!

με εχει παρει πολυ απο κατω ρε γαμωτο γιατι νιωθω οτι δε με καταλαβαινεικι ετσι ειναι....χθες οχι μονο δε καταλαβε γρι αλλα στεναχωρηθηκε πολυ κι απο πανω που δεν μου αρεσε η εκπληξη του....τι να πω

παω να διαβασω νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μου αν δεν ειχα τωρα τη μπουμπου μου σιγουρα θα το σκεφομουν σοβαρα να ερθω με το γιανναρο στη βαφτιση σας!!!!αχ κι εμενα ειναι ονειρο μου να συναντηθουμε ολες μαζι..που θα παει θα τα καταφερουμε οταν θελεις ολα μπορουν να συμβουν!!

αναστασια μετακομιση βρε κανετε ή διακοπες? :lol::lol::lol::lol::lol: καλα να περασετε και να δωσεις πολλα φιλια και στην ευη απο μενα αμα συναντηθητε τελικα!

ευη καλυτερα ειναι ο τριανταφυλλος?πως τα πατε?

μαιρουλα μια χαρουλα ειστε ολοι μπραβο!!!!!!υπομονη κοριτσακι θα τη χρειαστεις τα πρωτα χρονια σιγουρα!ομως εχει και τα καλα του θα εχεις 3 υπεροχα παιδακια που θα σε γεμιζουν χαρα καθε μερα!!!κι εγω σκεφτομαι πως θα ειναι στην αρχη με 2 μωρα μεσα στο σπιτι...και φρικαρω αλλα τι να κανω..υπενθυμηζω συνεχεια στον εαυτο μου οτι ειναι προσορινο και προσπαθω να χαρω τη κατασταση ...γιατι η αληθεια ειναι αυτες οι στιγμες οσο κουρστικες κι αν ειναι δε ξαναγυρνουν!τουλαχιστον βοηθαει ο αντρας σου κατι ειναι κι αυτο.τη πεθερα γραψτη καλυτερα εχεις αλλα πραγματα να ασχοληθεις τωρα!

ελιζα μαζευεται βαλιτσες??αντε καλα να περασετε!κι εμεις ειχαμε θεμα με γειτονες στο προηγουμενο σπιτι..το κανανε καθε μερα 5 το πρωι και μας ξυπναγανε :roll::roll::roll: καποια μερα το σταματησανε γιατι με επιασε νευρικος κλονισμος και αρχισα να ουρλιαζω στην εισοδο! :lol::lol::lol:

αννουλα γεννησε αυτη η γνωστη σου?ποτε ειπες μπαινει?

ελιζα ζηλευω που θα βγεις για ουζακι!!!!!!!καλα να περασεις!!και να ευχηθω και στα δικα μας!! :lol::lol::lol:

η ελενη ειναι καλα?

ινα θα βρεθει δουλιτσα πιστευω δε μπορει τι στο καλο τοσο καιρο.μην απογοητευεσαι ειναι δυσκολοι καιροι τωρα για ολους...και χωρις να θελω να φανω απαισιοδοξη πιστευω μετα τις εκλογες θα μας ..μπιπ...κανονικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα το τι γελιο εριξα δε φανταζεσαι!!!Κοιμαται και η μικρη οχι τιποτα αλλο!

Τα παιδια πρεπει να τα επιβραβευουμε ακομα και οταν προσπαθουν!Προσπαθησε και το εστεισε πολυ καλα, μαλλον για να σου γλυκανει το βυσσινο!!

Εισαι σιγουρη οτι δεν θα εχεις τρια παιδια μεσα στο σπιτι???

Εγω παλι στη θεση σου θα του το επερνα να το κρατησω για το Γιαννακη σε ενα χρονο θα ειναι σουπερ παιχνιδι για το μικρο!και αστον να χτυπαει το κεφαλι του στο τοιχο!

Εχω απο χθες αρχισε να μαζευω και δεν τελειωνουν με τιποτα και το σπιτι παλι αχουρι!και με την επιστροφη το ιδιο!λεω να κουβαλησω και τον υπολογιστη μαζι να βλεπω καμια ταινιουλα γιατι νομιζω θα βαρεθω λιγο!Και μ αυτο το καιρο παιρνεις διπλα ρουχα μαζι!φαρμακα να μην ξεχασω!!

Αναστασια μη ξεχασεις τα μαγιο να πας για μπανιο!αλλα και να τα ξεχασεις δε πειραζει ;)

Εμεις ειμαστε καλα και γω εχω αγωνια για το αυριανο ταξιδι!

Αλικη ευχομαι να πατε και να γυρισετε καλα!και να σπασεις μια σταμνα για μας!

Ευη θα ειστε περδικια για το κατσικι!!Να φας και εσυ εκεινη τη μερα μη κατσεις να τα βλεπεις μονο!

Μαιρουλα η γλυκια η κοιλιτσα σου να μας φερει θετικη ενεργεια!

Τετα Ευγενια Ελιζα Αννουλα :-* Καλο Πασχα να εχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ινακι καλο ταξιδι για αυριο!!!!εμ αυτο που λες θα κανω!μη σου πω οτι αφου το πηρε για μενα δεν θα του το δινω γιανα σκασει! :lol::lol::lol::lol: φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω τοσο αγχος που θα βγω στο δρομο αυριο δεν θα ησυχασω αν δεν επιστρεψουμε στο σπιτι μας!Προσπαθω να μην το σκεφτομαι!

Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γλυκά κοριτσάκια!!Όλα καλά???Χάθηκα λίγο αλλά ο Γιώργος παίρνει το λαπ τοπ για να διαβάσει κι έτσι μπαίνω 10 λεπτά το πρωί και 10 λεπτά το βράδυ μόνο!!

Καλό ταξίδι για όσες φεύγετε!!καλά να περάσετε!!!

Σήμερα γέννησε η γυναίκα του ξαδέρφου του Γιώργου,το ξαδερφάκι του Άκη μας!Κοριτσάκι!!Μόνο που έχω συγχυστεί γιατί ενώ είχε ΠΗΤ 14.04 την έβαλε σήμερα με τεχνητούς πόνους ο βλάκας ο γιατρός γιατί ήθελε φαίνεται να πάει διακοπές!!!!Το μωράκι το ρώτησε αν ήθελε να βγει από τώρα???!! :evil:

Μαράκι μου,τα καλιτσούνια σου είναι όλα τα λεφτά!!!!Πραγματικά τα λάτρεψα!!!Ευχαριστώ!!!

Κατερινάκι,χαχαχαχα πολύ πλάκα ο άντρας σου!!Η μπέμπα να δεις που θα έρθει ανήμερα πάσχα!!!Υπομονή λίγο ακόμα!!Και όπως είπαμε,ότι βοήθεια χρειαστείς,εγώ εδώ είμαι,μη διστάσεις καθόλου!!

Μαιρούλα,χαίρομαι που είσαι καλά!!Περνάει γρήγορα ο καιρός ε?Υπομονή κι εσύ,θα ζοριστείς λίγο στην αρχή αλλά αξίζει!!

Κορίτσια με συγχωρείτε αλλά είναι και λίγο αργά και δεν θυμάμαι πολλά...Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημερα!!

Ινα καλο ταξιδι,Αλικη επισης καλο ταξιδι,Νατασσα καλο ταξιδι!!

δε θυμαμαι ποια αλλη μαμα πανε διακοπες; :oops::oops:

Επισης δε θυμαμαι τι εχετε γραψει....

επισης εχω ξεχασει να σας πω!ο Μανος την πηρε την δουλεια,συμφωνησαν στο οικονομικο και αρχιζει τα νεα του καθηκοντα μια εβδομαδα μετα το Πασχα!!!ανακοινωσε οτι φευγει κι ο δ/ντης του τρωει σιδερα...ειναι σιγουρο οτι θα χασει τα λεφτα του,θα αργησει πολυ να τον πληρωσει δεδουλευμενα απο Φεβρουαριο,αλλα;;;

ειμαστε καλα,ο Ηλιας μαλλον ειχε μυξες απο δοντια,δε ξαναεκανε πυρετο απο προχθες..

χθες ηρθε η ζαμπα και μας εφερε ποδηλατο κι ο Ηλιας ειναι ικανος να κοιμηθει εκει απο την χαρα του!!τα ποδαρακια του δε φτανουν στα πεταλια ακομα :lol::lol: ,αλλα μεχρι το καλοκαιρι θα εχει ψηλωσει και θα ειμαστε οκ!!μου εχει φυγει η μεση να τον τσουλαω σε ολο το σπιτι!!εχει το χερουλι το μακρυ απο πισω,αλλα ολη την ωρα βολτα δε λεει!!!μπου χα χα!!

εχω αδεια απο σημερα μεχρι και Τριτη,οποτε εδω θα ειμαι και θα τα λεμε...οσο θα με αφηνει ο Ηλιας!!!

ελεγα να παω να τον κοινωνησω σημερα,αλλα θα παμε καλυτερα το Σαββατο..

φιλια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα ο Λουκα εχει χιουμορ!!εγω το βρηκα πολυ αστειο!!τον παρεξηγησες!!

εντωμεταξυ,σε βλεπω Κυριακη κατα το μεσημερακι,την ωρα που θα τρως την πετσουλα απο το αρνακι,τακ τακ θα κανει η μικρη και θα σου πει:ρε μανα!!δωσε κι εμενα λιγο!! :lol::lol:

Αννα να σας ζησει το κοριτσακι!!γερο καλοτυχο και καλους θηλασμους!!!

επισης θα βαλω στοχο καλοκαιρι να παμε στα βαπτισια του Μανωλακη κι εκει να πινουμε και να τρωμε μερες ολοκληρες μαζι!!Ευη θα ερθετε κι εσεις κι η διαιτα σου θα παει χαμενη :lol::lol::lol: ,Νατασσα επισης,αλλα οχι για την διαιτα!!μπου χα χα!!ρε σεις!!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!το σκεφτομαι και χαμογελαω σαν χαζη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...