Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

η ταπα ειναι η τραχηλικη βλενα που κλεινει το τραχηλο κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.ειναι σαν ενα κομματακι ζελε,

αντε να πεφτουν τα στοιχηματα!!!!!!!παντως εγω οπως ξαναειπα δε νιωθω οτι θα γεννησω συντομα :( σα καρπουζι νιωθω πια ελεος!

αλικη ρε συ εμενα ο σπυρος οταν τον ειδα γιατι μου φανηκε μια χαρα στην αναπτυξη του???αφου η γιατρος λεει οτι ολα ειναι στα φυσιολογικα γιατι ανησυχεις???να του δωσεις πολλα πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

κοριτσια καλημεραααα...τελεια μερα και σημερα..εφτιαξα τα καστρα μου και ειπα να σας δω πριν παω για μαγειρεμα..

μαριεττα εγω του εχω δωσει χταποδι..αρκετες φορες..μια χαρα το δεχτηκε..βεβαια καθε παιδι ειναι αλλιως οποτε αν το φοβασαι αστον και πιο μετα...

κατερινακι βρε μια γιορτη ηρεμη να μην κανεις..ολο σε μαιευτηρια να εισαι... :lol::lol::lol::lol: μωρε να ερθει με το καλο κι οποτε θελει ας ειναι...παντως εσυ πες να σου κρατησουν και κανα αυγο κοκκινο μηπως και δεν προλαβεις να το τσουγκρισεις... :shock::shock::shock::shock: οσο για τον σταυρο ναι τον κανει..προσπαθει τουλαχιστον..πριν λιγο καιρο εδειχνε μονο το κεφαλι τωρα πηγαινει απο τον ενα ωμο στον αλλο..ελπιζω μεχρι την βαφτιση να τα εχει συδιασει και να τον κανει κανονικα...παντως χαιρομαι γιατι εχει μαθει μολις πεφτουμε για υπνο κανουμε σταυρο και μολις σηκωθει απο το φαγητο...καλο μου χριστιανακι..

αλικακι μου γλυκο βρε αφησε τον σπυρο στην υσηχια του..μπασκεμπολιστα θα τον κανεις και ανυσηχεις??παντως κι εγω απο την 6δημοτικου περιοδος..ελεος τοσα χρονια...αλλα μην το λες για τα γονιδια ειδικα αν στα σογια σας εχετε ψηλους ειναι πιθανοτερο να παρει κι απο κει..αλλωστε ο μανωλης που ειναι ψηλος απο που πηρε απο μας???χλωμοοοοο...απο τους θειους πηρε...

ινα θα συμφωνησω μαυτο που λεει η μαριεττα κι εμενα με ενα βιβλιο ειναι και κοιταει εικονες και τους μιλαει..αλλα αν δεν ειναι στο παιδι δεν γινεται κατι...δεν βαριεσαι καθε παιδι εχει την γλυκα του και τον χρονο του...

επισης θελω να πω πως πολυ σας ζηλευω που δεν θα κατσετε σπιτια σας..εγω δεν θελω να μεινω εδω..γιατι μας βλεπω να ειμαστε εγω αυτος κι η μανα του...τα νευρα μουυυυυυυυυ.....

φευγω...παω για να κανω καμια δουλειαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kρητικια καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

διαβασα βιαστικα οσα εγραψες,αλλα μη στεναχωριεσαι...ουτε εμεις θα φυγουμε και μαλλον η ζαμπα θα ειναι μαζι μας!!!!!τι χαρα!τι χαρα!!σκιζει η βαρκα τα νερα!!!! :lol::lol::lol:

φιλια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσο την βλέπω την συνηθιζω την λαμπάδα ,εντάξει εννοείται δεν με πειράζει είναι τέλειος νονός!και εξάλλου ο γιος μου του παρήγγειλε να είναι άσπρο το κερί και ο καηνενος έφαγε τον τόπο να βρει.

Ινακι αν μπορείτε βρε να συναντηθούμε.αλήθεια που πάτε στην Εύβοια;

Κατερινακι καί εγω Δευτέρα με Τρίτη λέω θα γεννήσεις.

Κοριτσακια επειδή γράφω απο κινητο δεν μπορω να σχολιάσω αλλα.σορρυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου. Πριν λίγο γυρίσαμε. Είχαμε πάει στο πάρκο του Τρίτση γιατί έκανε τα γενέθλια της εκεί η κορούλα της κουμπάρας μου. Ώραία περάσαμε!

Η μικρή μου όπως πάντα έτρεχε εδώ και εκεί μέχρι που νύσταξε και την κοίμησε ο πατέρας της και την έβαλε στο καρότσι.

Τώρα έχουμε αράξει στον καναπέ και η μικρή παίζει με τα παιχνίδια της. Πονάνε τα πόδια μου δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτα.

Κατερινάκι κι εγώ λέω πως αύριο θα υποδεχθείς την μπεμπούλα σου. Άντε με το καλό κοπέλα μου. Να μας πάρεις τηλέφωνο ε; Όποια θες, αρκει να το μάθουμε.

Μαράκι σε έτρεχε κι εσένα ο Μανωλιος ε; Σιγά να μην καθόταν παραπάνω από 15 λεπτά. Και πολλά ήταν!

Αλικάκι λες να τον πείραξε το εμβόλιο; Ελπίζω να μην στο ξανακάνει. Άντε να πας στο νησί σου να ξεκουραστεις λίγο ρε κοπέλα μου.

Ελισάκι ναι μωρε σιγά μην σκάσεις για την λαμπάδα. Ούτε για μια ώρα δε είναι η υπόθεση.

Και εμας την Τρίτη θα έρθουν οι νονοί μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια...

Σημερα μου την εσπασε το μαμμυ, δεν μπορουσα να μπω σαν μελος αλλα μονο σαν απλος επισκεπτης. (ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΠΛΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΚΑΛΕ????) Και φισικα δεν μπορουσα να γραψω πουθενα....

Εμεις ειμαστε ετσι και ετσι απο εχθες. Ο Τριανταφυλλος εχει τοσες πολλες μιξες, τρεχει η μιτουλα του σαν βριση ασταματιτα και φισικα με το που πεφτει να κοιμηθει σκαει στο βηχα...

Αν σινεχισει ετσι αυριο λεω να παρω τον παιδιατρο να δω τι θα μου πει, δεν θελω να μου το γιρισει σε τπτ αλο αργοτερα...

Κατερινα και εγω λεω αυριο το πολυ μεθαυριο θα εχεις γεννησει. Εγω θημαμε η μαια που μας εκανε μαθημα τοτε στην Σουηδια ειχε πει οτι αν φηγει η ταπα μπορει να κανετε και μια εβδομαδα να γεννησετε, ουτε ειναι απαρετιτο να εσθανεσε κατι πρην σε πιασουν οι πονοι. Εμενα μου εφηγε Παρασκευη απογεβμα, Σαββατο ημουν στην αγορα και ψωνιζα (δεν ειχα ουτε σισπασοις ουτε τπτ) και το βραδυ αργα αρχισα να ποναω ελαφρος. Καταλαβα οτι ειναι σισπασοις γιατι ερχοταν ανα μια ωρα περιπου..Αλλα ειχα παρα πολλα υγρα πρην με πιασουν οι σισπασοις....

Ααααα να ρωτισω και κατι αλο??? Μιπως εχεις διαρια???? Γενικα αδιαζει το ενετερακι?????

Το χταποδι ακουσα εναν διατροφολογο στην tv να λεει οτι εχει πολυ σιδιρο, 3 φορες περισοτερο απο το μοσχαρι. Νομιζω ομως οτι εχει και μπολικη χολιστερινη (νομιζω ειπα εε δεν ειμαι σηγουρη).

Τετα με γεια το μαλι , αχχχχ εγω ποτε θα παω στο κομμωτιριο εχω γινει σαν μπουφος....

Αλικη βολεφτικατε στο σπιτι??? Ο Σπυρος κανει παλι τα ιδια εεε???

Ααααα σας αφινω ξιπνισε το μικρο μου και βηχει :evil::evil::evil::evil::evil: σκατοαρρωστιες πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε μια επισκεπτρια!!!καλως την και περαστικα στον μικρο!!!

ειμαι κομματια!!γυρναμε απο το πρωι,το μεσημερι φαγαμε στης μαμας μου κι ενω γυρισαμε κατα τις 16:00 και νυσταζε ο μικρος,δε κοιμηθηκε ρουπι και αλωνιζει....να δω τι ωρα θα πεσει για βραδυ..εχω ενα κεφαλι καζανι!!παω να του δωσω γιαουρτι κι επανερχομαι,αν με αφησει να γραψω τιποτα της προκοπης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kρητικια καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

διαβασα βιαστικα οσα εγραψες,αλλα μη στεναχωριεσαι...ουτε εμεις θα φυγουμε και μαλλον η ζαμπα θα ειναι μαζι μας!!!!!τι χαρα!τι χαρα!!σκιζει η βαρκα τα νερα!!!! :lol::lol::lol:

φιλια!!!!!!!!!

ελα να ενωσουμε τις τυχες μας φιλεναδα..το καλο παντως θα ειναι να βλεπω την φατσα της οταν ο μανωλης θα ειναι κολλημενος στην μανα μου και στην αδερφη μου...χιχιχι...ειμαι κακια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα να ενωσουμε τις τυχες μας φιλεναδα..το καλο παντως θα ειναι να βλεπω την φατσα της οταν ο μανωλης θα ειναι κολλημενος στην μανα μου και στην αδερφη μου...χιχιχι...ειμαι κακια?????

ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Τελειωσαμε τις υποχρεωσεις με τους κουμπαρους!!!!!!!!!

Η μικρη πλακωσε στις γρηγορες τον μικρο που ειναι ιδια ηλικια με αυτη γιατι ηθελαν το ιδιο βιβλιο!και αυτο γιατι ειδε της αλλης μου κουμπαρας το μικρο που εκεινος χτυπαει.

Φευγει ενας φιλος για σουηδια το εμαθα και μου ηρθε καπως!Αφηνει τη γυναικα του και τα παιδια του εδω και απο σεπτεμβριο θα δουν τι θα κανουν.

Εμεις που θα καταληξουμε δε ξερω!Καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σημειωσω οτι εμενα η περιοδος μου ηρθε στα 14 και θυμαμαι χρησιμοποιησα για πρωτη φορα σερβιετες cloe (εσεις που ειστε πιτσιρικες δε τις ξερετε,αν ρωτησετε τις μαμαδες σας θα τις θυμουνται)...ποσο γρια ειμαι πια; :oops::oops::roll::roll::(:(

ελεγα λοιπον οτι οι σερβιετες αυτες ηταν τετραπαχες κι ημουν πολυ δυστυχισμενη!!επρεπε να καθομαι στον κωλο μου δεκα ωρες για να ηταν καπως καλυτερα :lol::lol::lol:

μετα ανακαλυψα τις εφηβικες κι ηρθα στα ισια μου!!! :lol::lol::lol:

επισης να σημειωσω οτι ξεχασα Ινα να σημειωσω την μαρκα του καθισματος του Ηλια...

θα επανορθωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με το ζορι σας γραφω ειμαι να με κλαιν οι ρεγγες..θελω να παω στο κρεβατακι μου...το παιδι μου μαλλον περνει κατι κρυφα απο μενα..αλλιως δεν εξηγειτε και να σας ρωτησω σας ζητανε κι εσας τα δικα σας να κανετε τα ιδια και τα ιδια ξανα και ξανα???οταν τυχει και κανουμε κατι που του αρεσει πρεπει να το κανουμε ισαμε 1000 φορες..μα δεν το βαριεται?δεν κουραζεται??

επισκεπτρια τι θα γινει με αυτες τις αρρωστιες???ποτε θα ξεκουμπηστουν???προλαβετο στην αρχη παντως να κανετε και πασχα...εσυ που θα εισαι???

νατασσουλι ειλικρινα πρεπει να βρεθουμε να δω πως θα ειναι τα δυο ζιζανια μαζι...αλλα να ειναι καπου με περιφραξη εεε??? :shock::shock::shock:

ελιζα την καημενη την λαμπαδα θα την ματιαξεις...και αφου την ζητησε ο ιδιος μην σε νοιαζει καθολου...μεταξυ μας να σας πω και κατι μου πηρα κι εγω φετος λαμπαδα...δεν θα εχω ενα απλο κερακι ημουν στα τζαμπο και ειδα μια με ενα τελειο βραχιολι και λεω οσο και να κοροιδευουν εγω θα την παρω..οχι θα κατσω να σκασω... :oops::oops::oops::oops::oops:

να ρωτησω ειναι καμια εδω η να πω καληνυχτα..παω να ριξω μια ματια στο βασιλειο και επανερχομαι...

εκλεινα και σας ειδα...

ινα δεν παιζουμε με τα εργαλεια της δουλειας ενταξει???ειπαμε τα βιβλια ειναι αποκλειστικοτητα της δοιανιας μας..δεν θα μας τα παιρνει ο ενας και ο αλλος...οχουυυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τετα μου τι ειναι αυτες οι αναμνησεις βραδυατικα??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!Κάθισα και διάβασα 4 σελίδες και νύσταξα!!!Δεν είχα όλη μέρα το λαπ τοπ γιατί το παίρνει ο Γιώργος για να διαβάζει οπότε....

Αύριο ο Άκης έχει φωτογράφιση για ανανέωση φωτογραφιών στο πρακτορείο και να δω πως θα πάμε μες τη βροχή!!!

Εύη,περαστικά στον Τριανταφυλλένιο μας!!

Κατερινάκι,ε-ε-έρχεται!!!!!Άντε να ξεφουσκώσεις επιτέλους!!!Να γνωρίσουμε την μπεμπούλα!!

Κι ο Άκης τρελαίνεται για βιβλία,έχουμε 2 μικρά με καθαρές εικόνες και τον ρωτάω που είναι το κάθε τι και μου δείχνει!!!Θα σας ανεβάσω και βιντεάκι αύριο-μεθαύριο πως παίρνει το βιβλίο και ανεβαίνει στην πολυθρόνα να διαβάσει!! :lol::lol::lol:

Εγώ το Πάσχα θα είμαι εδώ πάντως...μόνο αν μας καλέσει καμιά θεία του Γιώργου για φαγητό..

Αυτά θυμάμαι,νυστάζω κιόλας...Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ρε ακη φωτομοντελοοοοο...βρεχει ρε παιδια στην υπολοιπη ελλαδα???εδω παντως εχουμε ανοικτη την πορτα να δροσιζει...αχ μωρε αννουλα και να μην ημουν εκει..θα καναμε ενα πασχα...τρικουβερτοοοοοοοοο....γιατι ειστε ολες μακρια μου???/γιατι????γιατι????? :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ρε ακη φωτομοντελοοοοο...βρεχει ρε παιδια στην υπολοιπη ελλαδα???εδω παντως εχουμε ανοικτη την πορτα να δροσιζει...αχ μωρε αννουλα και να μην ημουν εκει..θα καναμε ενα πασχα...τρικουβερτοοοοοοοοο....γιατι ειστε ολες μακρια μου???/γιατι????γιατι????? :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

στην περιπτωση μας ομως δεν ισχυει το μακρυα και αγαπημενοι...θελουμε κοντα και ερωτευμενοι!!! :lol::lol::lol:

παω γιατι θα αρχισω τις μαλακιες και δε λεει!!!

καληνυχτα κορες!!!!!!!!!!

Υ.Γ.η Σαρα παλι κανει κοπανες!!επισης η Γιωτα μπαινει αραια και πού...η Ρουλα χμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κι απο δω μην παραπονιεσται...

η σαρα ελπιζω να ειναι ολοι τους καλα και απλα να μην προλαβαινει απο την πολλη δουλεια να μπει...

καληνυχτα ομορφες ηρεμη και υσηχη να ειναι η νυχτα για ολες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι μανουλια....

Οχχχχχ τι θα κανω ρε κοπελιες ο Τριανταφυλλενιος μου εχει 39 πυρετο και βηχει βηχει βηχει, θα σκασει απο τον βηχα το μωρο μου......

Παντος ειναι ενας αγγελος η ψυχουλα μου, ουτε αχ ουτε βαχ ουτε κλαμμα. Και εχθες το βραδυ παλι πνηγοταν στον βηχα και ελεγα τωρα θα κλαψει μετα θα κλαψει αλλα ουτε κιχ δεν εκανε το καλο μου....

Αυριο θα παρω τον γιατρο για να παμε απο εκει μια βολτα να μας ακουσει για να μην εχουμε τπτ ιστοριες μεσα στο Πασχα...

Εμεις λεμε να φηγουμε Μ. Παρασκευη για το χωριο του αντρα μου που ειναι στο Κιλκις (οχι δεν ειναι ποντιος) και θα γιρισουμε Δευτερα, αλλα την Δευτερα θα παμε να φαμε στην Θεια μου στα δικα μου τα μεροι.....

Μιας και λεμε για τα παλια, εμενα μου ηρθε η περιοδος στα 12 και καμαρωνα σαν γιφτικο σκεπαρνι λες και ειχα κερδισει το λοττο. Αυτο μεχρι την επομενη φορα που μου ηρθαν και ημουν διακοπες στην θαλασσα, ολοι εκαναν μπανιο και εγω τους εβλεπα :? Εμενα ο κολος μου φορουσε Αlways απο τοτε....

Μονο ο δικος μου τρωει τα βιβλια του η μου φενετε??? Του πηρα καναδυο απο αυτα με το χοντρο το χαρτι για την ιλικια του, ειχαμε και καναδυο απο την Φλωρα και τα εχει διαλισει ολα, τα εχει χορισει φυλο φυλο και εχει καταφαει τις γωνιες....Αυτο ενοουν οταν λενε βιβλιοφαγος εεεεε?????

Φιλια κορες, καλο ξημερωμα να εχουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Δεν του ξεκινησες σιροπι να ηρεμει!Εγω εχω και τις μασκες που κανουν πιο γρηγορα δραση!

Σκληρο αντρακι ουτε δακρυ δε ριχνει!

Καλη εβδομαδα να εχουμε και τουλαχιστον το Μ.Σαββατο και τη Κυριακη να εχει καλη μερα!

Ακη περιμενουμε το πρωτο σου εξωφυλλο!

Κατερινα τι προγραμμα εχεις σημερα???Αχ τι καλα!!Τουλαχιστον μεχρι να βγεις απο την κλινικη εσυ πραγματικα θα ξεκουραστεις!!Μη ξεχασετε να παρετε δωρα το Γιαννη να του το δωσετε την ημερα που θα ερθει η αδερφη του στο σπιτι και να του πειτε οτι του το εφερε αυτη!Για να την παρει με το καλο ματι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!!μαριετα σε βλεπω να χανεις το στοιχημα για σημερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εδω ακομα ινα μου σημερα εχω ραντεβου με το γυναικολογο και θα ξερουμε αν κοντευω ή οχι επιτελους!ελπιζω να μη μου ξανακυρωσει το ραντεβου γιατι δε θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα!συσπασεις χθες βραδυ δεν ειχα καθολου.αλλα με ταραξε τα κλοτσιδια και σπρωχνει κατω με το κεφαλι τοσο που με κανει να φωναζω απο το πονο ή ατιμη.φανταστητε ξυπνησα και το γιαννη χθες μεσα στο βραδυ!

ευη τελικα δε τη γλιτωσατε ρε γαμωτο πασχαλιατικα!περαστικα στο τριανταφυλενιο σου ειναι σωστος αντρας!!!!!!!εχω μεγαλη απορια παντως γιατι ολα αρρωσταινουν μεσα στις γιορτες παντα!ελπιζω να ειμαστε η εξαιρεση σε αυτο το κανονα γιατι δε μας παιρνει τωρα που ερχεται η μπεμπα μονο αυτο μας λειπει!

μαρια ελπιζω καποια στιγμη να ξανακατεβουμε κρητη εχω κατι συγγενεις εκει....αμα γινει ποτε αυτο θα σου ερθω με το γιαννακη κατευθειαν!!!!

παω καριτσια να βαλω ερωτηση στο μαμμυ για τη δυσκοιλιοτητα...απο το πρωι παλι κλαιει και πριν λιγο καταφερε να τα κανει παλι ειχε αιματακι....τι θα κανω με αυτο το θεμα δεν αντεχω να τον βλεπω να υποφερει ετσι?τα εχουμε δοκιμασει ολα τωρα παιρνει φαρμακο τη μεγαλυτερη ποσοτητα που μπορει συμφωνα με το βαρος του.....ουφφφφ θα παθει τιποτα το εντερακι του στο τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

χαθηκα γιατι εχω ιλιγγο και ειμαι με κολαρο

ηρθε και η ζαμπα και εδεσε!!!!!!!

επισης δεν ειμαι και στα καλυτερα μου........

Αρε κατερινα.....πασχα μεσα θα εισαι ...αλλα αξιζει τον κοπο!!!!!

δεν διαβασα νεα σας,ελπιζω να ειστε ολες καλα.....

φιλακια αγαπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

ευακι μου περαστικα ρε συ....ο Τριανταφυλλακος ομως ολοκληρο θηριο δεν μασαει!

και εμενα ο μικροσ μου εκανε ωσ συνηθωσ λιγο μυξα και λιγο βηχα ,σκεφτομαι ο βηχασ μηπωσ ειναι απο τα φλεματα γιατι δεν βηχει συνεχεια αλλα μηπωσ παιζει να ειναι και αλλεργικο?τι να πω....

Κατερινακι μεχρι το βραδυ εχεισ καιρο :lol::lol::lol:

Ειρηνακι εχεισ προβλημα με αυχενικο και εσυ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες...κατερινιω ακομα εδω εεε??βαστα γερα και που θα παει θα μας την κανει η κορη σου την τιμη..που θα παει εκει μεσα θα μεινει???μα τι εχει παθει μωρε ο γιαννακης??μακαρι μωρε να σταματησει να ταλαιπωρειτε..δεν ξερω κι εγω τι να σου πω γιατι δεν μου εχει τυχει ουτε εχω ακουσει κατι...

ειρηνη αλλεργεια στην ζαμπα εχεις η μου φενεται???

λιζακι καλημερα περαστικα να ειναι και σας...αμαααααααννν..θα αρχισω να ουρλιαζω..περιμενω την μερα που ολα τα μυνηματα μας θα ειναι απολυτως υγιεις...

ευακι πως ξυπνησατε?

ινα...μαριεττα...αλικη...καλημεραααααα!!!!

μεγαλη βδομαδα αρχισε και ολοι νυστευουμε εκτος τον μανωλη φυσικα οποτε σημερα ξεκιναμε με φακες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω βρε Μαρακι...α να δουμε ποτε θαρθει αυτη η μερα?πηρα την παιδιατρο και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και αλλεργικο αυτην την εποχη απο την γυρη και την σκονη!

Ρε σεις εγω το ξεχασα το πρωι και ηπια γαλα.....δεν πειραζει ομως αφου δεν το θυμηθηκα ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...