Μετάβαση σε περιεχόμενο

POIA MERA MPOREI NA DOYME TA KAFE UGRA TIS EMFITEYSIS?


Recommended Posts

Κοριτσαρα μου τι εγινε;;;..εχουμε κανενα ευχαριστο;;;;

κοιτα εγω στη δευτερη εγκυμοσυνη ειδα λιγο καφε την ημερα που κανονικα περιμενα περιοδο..ισος να ηταν απο την εμφυτευση...αλλα ποια μερα του κυκλου ηταν ακριβως δεν θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλάκι τα'χεις παίξει από την αγωνία εε;;.. :)

Δεν πας να κάνεις μια χοριακή αύριο; Θα δείξει! Λίγο μεν, αλλά θα δείξει.. ;)

Εγώ πάντως είχα δει κανονικό αίμα 25η μέρα και τελικά 30η έμαθα ότι ήμουν έγκυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληπσερα

ειχα και εγω αλλα εγω ημουν απο εξωσωματικη και δεν θυμαμαι ,ουτε μπορω να υπολογισω ποια μερα του κυκλου ηταν...

εμενα ηταν ροζ αιματακι πολυ απαλο

η μαμα μου νεναια στην αδερφη μου ειχε κανινικη περιοδο 4 περιπου μερες και ηταν εγκυος

γιατι δεν κανεις μια χοριακη που λενε και τα κοριτσια;

σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα δει ροζ υγρά πρώτη φορά και από εκεί το έψαξα, ήταν στην 23η ημέρα...

Αχ, ροζ δε θα το ξεχάσω ποτέ αυτό το ροζ!!!!!!!!

Σου εύχομαι ένα θετικότατο τεστάκι!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia sas euxaristw gia tis apantiseis sas!!!!cesiliaki mmm gia na doume tha ei nai euxaristo xixiixixixix crazy mouuuu oso iremi k an prospathw na mai to mualo mou me pipilizei xiixixi.....exthes to vradu eida sto xarti ligo kafee ala itane midamino san 2 megales koukides kai auto itane olo!!!!simera oli mera exw kati ponakia.....kai apo thermokrasia twra to apogeuma 37.2 kai to prwii edw kai 2 meres 36.9 sxedon 37......ti n a pw tha dixei....den kanw xwriakii giati 3 xornia twra trrww ta moutra mouu...kai oso periergo kai xazo an akougete estw kai mia mera parappanw thelw na elpizw....alla den xerw ama antexw kai isws na paw na kanw to prwi......ante na doume ti tha doume!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ Κ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΑΥΤΑ!!!ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ,ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai gw sagapwww poli filenada mouuuuuu!!!kai xerwww poso to theleis na eimai.......makari na pane ola kalaaaa........tha dixei mia mera emeine ouf!!!!!pantos to prwi evala thermometro kai xanapige 37.1...ai na doumeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tha sou til to apogeuma!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...