Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Σουλα και σε μενα κολλαει πολυ!!!

Δεν σας ειπα η περιοδος ακομη αφαντη!! :lol::lol: αλλα δεν αγχωνομαι θα περιμενω, δεν μου περισσευουν να τα πεταξω σ'ενα τεστ. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεωργιαννα τοση ωρα ημουν στο ποστ που γραφαμε τοτε που γεννουσαμε συγκηνηθηκα απιστευτα κοιτα ομως κ τι αλλο βρηκα κ αντεγραψα

....................εμαθα μετα οτι ημουνα τυχερη που ηταν το 2ο μου γτ ηρθε με οπισθια προβολη, δηλ.κοιταγε προς τα πανω και οχι προς τα κατω που ειναι φυσιολογικα, και γι'αυτο παυδευτηκα τοσο πολυ.

Ειναι τρελο αλλα πανω στο τοκετο του ειπα του γιατρου μου οτι στο τριτο θα μου κανει επισκληριδιο!!!

αντε ευχομε κ το τριτο σου μωρακι να ειναι γερο να κατουραει καθηστο κ να σου κανουν επισκληριδιο!!!!!!

τεον!!!!

σε κουφανα????? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!

Xtes perasame teleia ola itan poli wraia k ta fagita k ta glika, mas eferan k polla rouxa 8a vgaloume aneta to kalokairaki mas :) alla eixe poooooli kourasi to party mas, eutixws me voi8isane poli oi siggeneis, mou eplinan arketa piatia, potiria ok pou efigan ekana hoover k sfoggarisma giati eginan ola mavra xalia k taktopoiisa ola ta plimmena, mas vgike o kwlos na feroume to spiti se mia ta3i, ponesa poli ta kokkala mou alla xalali tis 1000 fores den metaniwsa lepto pou tis ekana ta gene8lia tis spiti!!!! Mas evgale k polles fwtografies o nonos tis k exoume en8imio..

Gewrgianna mou oti epi8imeis na ginei!!

Soula mou k egw me to kalo an einai koritsaki Anastasia 8a tin vgalw, einai k i pe8era mou ALLA DEN EINAI GI'AUTI alla gia tin 8eia tou mpampa mou pou itan anipantri k eixe ton mpampa mou san gio tis, ton agapouse poli Xristougenna, Pasxa k Kalokairi pigaine sto xwrio k emene mazi tis k tou egra4e k to spiti tis opou o mpampas mou to evale ipo8iki se ena organismo opou mou dinoun 1 fora ton xrono ton toko tou stegastikou daneiou pou ekana giati to spiti einai stin Tourkokratoumeni perioxi k epeidi den mporoume na to ekmetalleutoume mas dinoun voi8ima k 3elafrwnoume ligo oikonomika k i mama mou an ekane k 3o paidaki 8a tis edine to onoma tis k etsi eipa eukairia einai na to vgalw egw!!!

Anastasia mou na sas zisei i mikroula sas.. Na tin xereste!!!! Kalotixi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλιτσα μου ευχαριστω!! το θυμαμαι αυτο πολυ καλα, αλλα επισκληριδιο ΔΕΝ θα εκανα και παλι!! Αχ πονουσα παρα πολυ τοτε και του ελεγα αυτα τα λογια, η νοσοκομα τρελαθηκε!!

Μακαρι να ημασταν οικονομικα καλα και δεν θα με πειραζε καθολου.

Ανδρια εαν ειμαι εγκυος θα ειμαστε μαζι!!

Και κοριτσια ειρωνια, η ΠΗΤ αυτη θα πεσει μαζι με τα γενεθλια του ανδρα μου!! :lol::lol::lol:

σημερα βρηκα παιδικο σταθμο που να πληρει τις προδιαγραφες μου και 320ε με φαγητο ή 280 χωρις φαγητο, δηλ. να του δινω εγω. ειμαι πολυ χαρουμενη γτ δεν ειναι απαγορευτικο ποσο. και ειναι καινουργιο απο μεσα και πεντακαθαρο!!! και πολλα θετικα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλε καμμια φωτογραφια βρε αντριουλα!!!!!!!

ρε συ μην κουραζεσε τοσο παλι ξεχνιεσε!!!!!!!!

ασε λιγο το σπιτι κ λιγο να βρωμισει τι εγινε?τα μωρακια σου να ειναι καλα σκεψου οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχες μονο το σπιτι ενω τωρα εχεις το σπιτι ενα μικρο μωρο κ την δουλεια!!!να προσεχεις τουλαχιστον το πρωτο τριμηνο να περασει!!!

ωραιο το αναστασια!!!μου αρεσει ολοκληρο αλλα θελω να βρω κ ενα υποκοριστικο....για πες καμμια ιδεα????

γεωργιαννα μου μια χαρα!!!αφου βγαινει οικονομικα στειλε τον μπεμπινο σου εκει κ να μην εχεις αναγκη κανεναν ουτε να παρακαλας ουτε τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou 8a fernw 1 fora tin evdomada kopela na mou kanei tis varetes douleies aplws savvato ta kaname me tin kopela k logw tou party egine xalia, ta ekana anagkastika giati i mikri oti vrei apo katw to vazei sto stoma tis k prepei na einai toulaxisto ka8aro to patwma!!!

Den 3erw gia ipokoristiko, an tin vgalw Anastasia 8a tin fwnazw olokliro to onoma, tin pe8era mou merikoi tin fwnazoun Tasoula k 8imwnw den mou arese ka8olou k mia fili mou Nasia krima einai toso wraio onoma na to xalas..Akousa na to kanoun k Tasia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ηταν μια πολυ ωραια στιγμη που εισασταν μαζεμενοι ολοι μαζι να τους πεις οτι εισαι εγκυος ξανα!!!φανταζεσε αντιδρασεις??? :lol::lol::lol: καγκελο θα εμεναν ολοι :lol::lol::lol:

αλιθεια το εχεις πει πουθενα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Osoi itan ekei to i3eran giati eimastan oi pio kontinoi siggeneis k oi koumparoi mas k etsi to eipame (oxi x8es) se merikous otan piga giatro k mou eipe pws einai stin mitra!!! Me voi8isan apisteuta i mama mou me voi8ise me ta fagita k oi ipoloipoi eplenan piata k potiria, ti kala xexe :)

Eseis to eipate etsi ee?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριά μου να την χαίρεσαι την κορούλα σου,χαλαλι η κουραση εφοσον περασατε ωραία.

Αναστασία μου επίσης χιλιόχρονες να είναι σαν τα ψηλά βουνα!!!!

Γεωργιάννα καλη περιπτωση ο παιδικος ε?Καλα ακούγεται!!!

Αφαντη η περιοδος???Α παπααα θα γελαμε!!!!

Α και εγω θελω καποια στιγμη να εκτυπωσω τα παλια ποστ που συζηταγαμε,θα ειναι πολυ συγκινητικα,αρκει να μην διαβασει κανενας αλλος απο τριγυρω μου οσα μοιραζομουν μαζί σας γτ πρεπει να εκραζα κ λιγο....ορμόνες βλεπετε :D

Σημερα πηγα την Χριστινα σε καινουργια γιατρό στο Αιγάλεω,η μικρη όλο εκλαιγε δεν ηθελε να κατσει με τιποτα εκει...οι συμβουλές της ηταν χαλαρες κ γνωστες...μα δεν υπαρχει ενας γιατρος με συνιστωμενη γραπτη διατροφη???Θελω οργανωση σε αυτα τα θεματα.

Μου ειπε οχι φραουλες φετος,του χρόνου.

Κιλα 8.460 κ υψος 79 ποντους.

Καναμε εμβόλιο ανεμοβλογιάς στο οποιο μας ειπε,πιθανοτατα να κανει πυρετο μετα απο 7-9 ημέρες κ ισως βγαλει κανενα σαν σπιρακι μικρο, δεν ειναι ανυσηχητικό κ επισης μακριά απο εγκυους κ αρρωστους προληπτικα για 2 εβδομάδες.

Δεν ξερω η Χριστινα δεν την συμπαθησε,επισης το περιβαλλον εκανε νοσοκομείο κ δεν μας εδωσε κ απόδειξη.....ουφφ με εχει κουρασει το ολο θεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou euxaristoume..

Oso gia tin paidiatro k egw pelagwsa me tin dikia mas, merikes fores einai 4ixri k apomakri k skeftomai 2-3 fores gia na tin parw til k panw apo ola einai i epikoinwneia meta3i mas.. Fisika tin mikri tin pernw 1 fora ka8e 2-3 mines giati emvolia tin pernw sta kratika iatreia aplws tin exw gia epeigon katastaseis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ευχαριστούμε πολύ-πολύ για τις ευχές! Το μωράκι μου χρόνισε! Δεν το πιστεύω!

Σήμερα περίμενα να πάει 14:10 για να της πω χρόνια πολλά ακριβώς τη στιγμή που πέρσυ τέτοια ώρα ήρθε στη ζωή και άλλαξε τα ΠΑΝΤΑ!!! Κοριτσάκι μου, εγώ και ο μπαμπάς σου σε ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ!!!

Το πάρτυ μας το κάναμε χτες και περάσαμε super!!!!!!!!!!

Σούλα, ωραίο όνομα το Αναστασία! :lol: Άντρια, το σκέφτεσαι κι εσύ αν κάνεις κοριτσάκι? Εμένα μου αρέσει ολόκληρο!

Γωγώ αν θέλεις "δες" και τον δικό μου παιδίατρο. Είναι κοντά στη δουλειά σου.

Γιουλάκι, να σου ζήσει ο Αλέξης! Όλα καλά στη βάφτιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου ο δικος μου μου δινει γραπτες οδηγιες για την διατροφη. τωρα μου εγραψε τι πρεπει να κανω μεχρι 2 χρονων. εαν θελεις να στο γραψω ή να στο βγαλω φωτοτυπια. Φραουλες και κερασια μετα τα 4!!

Εγω ειμαι χαλια μαυρα! θα στα τα πω αυριο. Παντως η περιοδος αφαντη ακομη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα γελασει και το παρδαλο κατσικι!!!

σημερα για να συγουρευτω ποτε μου ηρθαν τελευταια φορα πηγα στις προηγουμενες σελιδες!! ημερολογιο!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Γερή,καλότυχη,αγαπησιάρα,χαμογελαστή,ευτυχισμένη!!!!Σαν σήμερα ήταν και η ΠΗΤ για τη Μυρτώ αλλά ήρθε λίγο νωρίτερα!

Γεωργιάννα,πολύ μου αρέσει η φωτο με τα αγοράκια σου!ακόμα να φανεί;;;; :D:D άντε να δούμε!

κουτουλάωωωω,διάβασα κάποια από τα νέα σας..θέλω να ελπίζω ότι θα ξεκλέψω χρόνο να διαβάσω κ τα υπόλοιπα...

αααα Συγχαρητήρια κ στον Αρούλη μας για τα πρώτα του βηματάκια!!!!καλοτάξιδος!!! [smilie=wav.gif]

παω να την πέσω...καλή ξεκούραση σε όλες κ όλους! i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στη βικτωρια και στην γεωργια μας!!!!!!!!!!!!!!! ΧΟΑΝΙΤΑ μπερδευτηκες εγω δεν περιμενω νεο μελοσσσσς παναγια μου!!!!! Μη με βαλετε στοχο α πα πα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΨΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΕΛΙΔΑ Κ ΧΑΘΗΚΑΝ....

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ....ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ....ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ,ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΗ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ ΗΣΥΧΗ ΟΥΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ...ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΝΩ ΧΤΕΝΙΖΟΜΟΥΝ ΜΟΥ ΤΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΟΛΑ ΤΟΥΜΠΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ...ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ,ΕΙΧΑ Κ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΙΓΟΝΤΑΡΙΖΕ,ΜΕ ΣΚΑΣΑΝΕ....ΟΤΙ ΛΕΓΑΜΕ ΕΔΩ Κ 14 ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΕΡΕ ΟΛΑ ΤΟΥΜΠΑ.....ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ???ΑΛΕΞΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ....ΜΕΤΑ Η ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ Η ΗΛΙΘΙΑ ΜΕ ΧΤΕΝΙΣΕ ΣΑ ΓΙΔΙ,ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΛΟΙ...ΕΝΩ ΣΤΗ ΠΡΟΒΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΝΤ'ΑΛΛΩΝ...ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΕΙΧΑ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100 ΑΤΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ ΗΡΘΑΝ 60....ΕΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΗ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ????ΜΕΤΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΔΙΑ,Κ ΜΕΣ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ...ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΓΕ ΚΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ....ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ....ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΔΩΡΟ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ,Κ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΗΓΗΣΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΑ ΑΤΟΜΑ....ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ???ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 900 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 600 ΒΑΡΙΑ ΒΑΡΙΑ....Κ ΑΥΤΟ ΓΤ ΛΕΤΕ????ΓΤ Η ΠΕΘΕΡΑ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΚΑΛΕΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΣΟΙ,ΚΑΤΙ ΜΑΚΡΙΝΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ Κ ΚΑΤΙ ΓΑΜΠΡΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΑΜΕ,Κ ΑΥΤΟΙ ΗΠΙΑΝ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΠΟΥ ΜΕΘΥΣΑΝ Κ ΧΤΥΠΑΓΑΝΕ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ,ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΑΝΕ ΠΑΓΑΚΙΑ Σ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΑΝ... :evil::evil::evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted::roll::roll::roll::roll:

ΜΕΤΑ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΝΤΙΡΛΑ Κ ΕΠΕΡΝΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ,ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΕ ΨΗΛΑ Κ ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟΥ ΧΕΡΙ....ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΡΟΜΑΖΕ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ Κ ΕΒΑΖΕ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ.ΤΟ ΟΛΟ ΣΟΙ ΓΕΛΟΥΣΕ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ...ΟΟΟΟΣΟ Κ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΝΟΗΜΑ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ Κ ΧΑΖΟΓΕΛΑΓΕ....ΕΓΩ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ....ΜΕΤΑ ΤΕΛΙΩΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ,ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ,ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ....ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΠΙΤΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ Κ ΕΓΩ,Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΖΟΥ....ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΑΝ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ....ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΩ ΣΟΒΑΡΑ....ΤΟ ΣΟΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΙΧΑΘΕΙ,ΤΩΡΑ ΑΠΟΓΙΝΕ ΤΟ ΚΑΚΟ....

Υ.Γ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΤΕ ΑΛΛΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΒΑΦΤΙΖΟΤΑΝ...ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΤΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΜΙΡΑΝΤΑ Κ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΒΕΝΤΑΛΙΑ ΔΩΡΟ....ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΑΓΡΑΦΑ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.....ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!!ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!

Καλα Γιουλη ποσο μ.......... ολοι τους μπορει να ειναι; Απαραδεκτοι και πολλα αλλα ..... εχω μεινει αφωνη με ολα αυτα που περιγραφεις!!! καλα εκανες και μας τα ειπες, τωρα δεν νιωθει λιγο πιο ηρεμη;

Η περιοδος μου αφαντη ακομη αλλα πεθαινω στον πονο κατω χαμηλα σαν να ειναι 1η μερα περιοδου, τι να πω θα δουμε!!!

εχω ενα σοβαρο θεμα με τον Αλεξανδρο που του εβαλε ιδεες ο πατερουλης του να παει να μεινει μζι του επειδη εγω τον μαλωνω!!!! εχθες κλαιγαμε και οι 2!! το καλο που ο ανδρας μου ηρθε γρηγορα απο την δουλεια του οταν του το ζητησα. δεν μπορει να μου το παρει και το ξερω αλλα γτ του βαζει ιδεες; τωρα θυμηθηκε οτι εχει παιδι;

τα λεμε το απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρόνια πολλά στη μικρή Γεωργία! Steicy να τη χαίρεστε και να είναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη!

Γιούλη να σας ζήσει ο Αλέξης! Φαντάζομαι σύγχιση που θα τράβηξες. Εγώ μόνο που τα διάβασα μου τσίτωσαν τα νεύρα. Άστα πίσω σου. Ξεμπερδέψατε με τη βάπτιση και τώρα ακολούθησε το "μακριά κι αγαπημένοι".

Γεωργιάννα, μη στενοχωριέσαι. Βλακείες λέει για να τον καλοπιάνει. Ούτε ο Αλέξανδρος πιστέυω ότι θα θέλει, και αν μου επιτρέπεις, ούτε ο πατέρας του νομίζω ότι θα ήθελε να τον έχει full time.

Φιλιά σε όλα τα μωράκια και τις μανούλες τους! Και στα σποράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο την βροχερη ορεστιαδα!!!!

γωγω μου λιγουλακι εκραζες :lol::lol::lol::lol::lol: ακομη ταλαιπωρησε να βρεις εναν παιδιατρο που να σας κανει ε?δραμα γενικα η κατασταση με τους παιδιατρους....εγω με μια ξετρελαθηκα οταν ειχε νοσηλευτη στο πανεπ.νοσ.αλεξ/πολης η ελενα...ηταν μια βρε κοριτσια ειχε τετοια επαφη με τα παιδια μιλουσε τοσο ομορφα στους γονεις καθησυχαστικη κ τρυφερη,η μοναδικη που της επαιρνε αιματακι με την πρωτη κ ηταν 2,5 μηνων τοτε...μονο αυτην εμπιστευομουν αν την ειχα κοντα με κλειστα τα ματια θα πηγαινα!!!!εχω αρχισει να πιστευω πως οι περισσοτεροι δεν το αγαπουν αυτο που κανουν....

αντρια εννοειτε το ξερουν ολοι οι δικοι μας κ να μην ηθελα να το μαθουν δεν γινετε γιατι μοιαζω με ετοιμογεννη :lol::lol::lol: βρηκα ενα ακομη υποκοριστικο!!!τεσυ......το τασουλα κ το τασια δεν μου αρεσουν καθολου..

πως τα περασατε στειση???πες μας λεπτομερειες??συγκηνηθηκες???

αυτο ελειπε να μην σου αρεσει κ το αναστασια :lol::lol::lol::lol: εσενα πως σε φωναζουν?????

δαναη μου πως τα πας με την εγκυμοσυνη????εχεις εμετους υπνηλια κ τετοια ωραια συμπτωματα???

δαφνουλα μου αντε ετοιμασε την περπατοπιτα κ στειλε κ εδω ενα κομματακι :lol::lol::lol: καλα τρεχαματα!!!!!

αφρο :lol::lol::lol::lol: μας εχεις παρει απο φοβο????τι κανει η κουλιτσα σου????

ρε γιουλι πες μου γιατι καθεσαι κ τους ανεχεσε???πες μου εναν καλο λογο!!!!!νευριασα!!!αν μου τα εκαναν αυτα θα γινοταν της ποπης το καγκελο!!!!ανοιξε κ εσυ λιγο το σταματακι σου!!!σε ταιζουν η σε ποτιζουν??????εγω ειχα πει στην μανα μου οτι αν ηθελε να φερει κοσμο θα τους πληρωνε αυτη απο που κ ως που καλει κοσμο σε ενα τραπεζι που δεν ειναι δικο της κ ουτε τσονταρη ενα ευρω???ο νικος το ηξερε???νομιζω πως πρεπει να αγριεψεις λιγο αφου δεν βαζει ο ιδιος τους γονεις του στην θεση του καιρος να το κανεις εσυ....καλα για το ονομα τι να πω?????εγω ημουν ικανη να ακυρωσω την βαφτιση κ αυτο οχι γιατι θα ημουν στριγγλα αλλα τελευταια στιγμη να τα γυρνανε ενω συμφωνησαν με την θεληση τους ε οχι δεν νομιζω...!!!!!!

ουφ φουντωσα τωρα!!!

γεωργιαννα αλλος παπαρας κ ο πρωην σου!!!!πω πω σημερα μου ανεβηκε το αιμα στον εγκεφαλο με αυτα που διαβαζω!!!!!τι καθετε μωρε κ λεει σε μικρο παιδι?κ τι ειναι το παιδι κουκλα????ετσι ευκολα μεγαλωνει???αντε γιατι θα αρχισω τα καντηλια πρωι πρωι!!!!!!

εσυ να μην στεναχωριεσε κ να μην κλαις τιποτα δεν μπορει να κανει εισαι κ εγκυος πρεπει να προσεχεις...τεον....!!!!! :lol::lol::lol:

φιλακια κ σε εσενα δεσποινα απο μενα την κορακλα μου κ την κορακλα μεσα στην κοιλια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!!!!!!

Diavasa ta nea sas k 8imwsa toooooooooosssssssooooooooooo poli..

Gioulaki k egw 8a simperiferomoun opws i Soula 8a anoiga to stoma mou k 8a tous eperne olous to potami..8a eperna tin Victoria k 8a efeuga k 8a mas e4axnan, vaftisi ennoeitai den 8a ginotan alla kideia :lol: ..Me poli ipoulo tropo egine olo auto me to onoma..K i pe8era poli 3ediantropi..I pe8era mou me fovate, mas ekane poli apaisia pragmata palia k gia 1 xrono k vale den tis milousa k o pe8eras den tin mazeve den i3eran kan an zw, o george tous epiane 1 fora stous tosous mines til aplws apo tipikotita giati den simfwnouse me tin simperifora tous apenanti mas, twra den tolma na anoi3ei to stoma tis na pei kamia m@lakia giati 3erei pws den 8elw k poli na ta parw sto kranio k na min mas 3anadei.. Den menw apo katw k lew auta pou niw8w alliws 8a skasw..

Gewrgianna skilos pou gavgizei min to fovase..Den mporei na kanei tipota!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kata tis 5-6 8a paw ginaikologo, kanonika rantevou exw tin Pempti alla simera eimoun xalia eixa foverous ponous apo katw mou eswterika, ponos itan tsou3imo itan den mporw na to perigra4w, ton pira til k mou eipe kata tis 5-6 to apogeumataki na paw na me dei..Auta ta simptwmata ta eixe k i nimfi mou k itan mikites telika k me ena ipo8eto k mia e3wteriki krema li8ike, makari k mena kati tetoio na einai k na min einai kati sovaro :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

Ta nea mas den einai k toso kala..Aimatwma-apokollisi k o giatros mas eko4e ta ftera..Oso an megalwnei kala me mperde4e, se kapoia fasi mas eipe: ''ma den megalwse k toso apo tin proigoumeni fora" k otan feugame mas eipe: "to 8etiko einai pws megalwnei k einai stin mitra alla to arnitiko einai to aimatwma" k mperdeutika megalwnei nai i oxi? edwsa k aima gia xoriaki gia na doume pws ta pane k oi monades mas..

Egw SKATA!!!!!!! EKLA4A EKLA4A EKLA4A STERE4A..Aa exw k mikites..3ekinw 8erapeies k gia ta dio (aimatwma-mikites)..

Signwmi pou sas egra4a auto to minima alla den mporousa na min ta pw kapou..

Sas euxaristw pou eisaste toso kairo dipla mou..Den 3erw pote 8a 3ana mpw, den eimai k tosa kala k niw8w pws den exw kati na dwsw stin fasi pou eimai..Signwmi k min me pare3igisete!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια πολυ στεναχωρηθηκα!!!!!!!!!!! να μπαινεις να μας τα γραφεις για να ηρεμησεις. ολα καλα ευχομαι να πανε!! ολο αυτο το τσουξιμο ειναι απο τους μυκητες. ελα μην μου σταναχωριεσαι σε παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαμογελα και λιγο προσοχη θελει!!

Δεσποινα εννοειται πως επιτρεπετε η γνωμη σου, γι'αυτο το γραφω να με εμψυχωνετε λιγακι!!

Εμενα με εχει τσαντισει το γεγονος οτι τολμαει και βαζει λογια στο παιδι! ενω εγω ποτε δεν το εκανα αλλα αντιθετα κιολας!! ειναι πολυ μ.... και τι να πω εδω μου εκοψε 50ε απο την διατροφη και θελει να κραταει το παιδι αυτος!!

Καλα Σουλα πολυ γελασα με το μνμ σου!!! δεν ξερω ακομη! αλλα ευσιγκινητη ειμαι!

Γιουλη οπως σου ειπανε και τα κοριτσια ουτε σε μενα δεν θα ειχε γινει βαπτιση!! Ανοιγε το στομα σου γτ δεν θα χασει αλλα ολα θα στρωσουν! θυμασε που ειχα προβλημα με τον ανδρα μου τα Χριστουγεννα; του ειπα πως δεν μου αρεσει ολα αυτα που κανει και που δεν με βοηθαει και να χωρισουμε καλυτερα! μετα απο πολλα υποχωρησε και ναι σε μικρο βαθμο με βοηθαει. Ελα σε θελω ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχχχχχ βρε κοριτσάκι μου... Και εγώ αποφεύγω να σε κάνω tag σε αυτό το τοπικ για να μην σου προκαλώ περισσότερο πόνο.. τι δύναμη ψυχής έχεις για να έρχεσαι να μας γράφεις για να μας δώσεις κουράγιο.. παρακαλάω και προσεύχομαι να κλείσει αυτός ο κύκλος του βαναυσου και άδικου αυτού πόνου εδώ.. να είσαι η τελευταία θεέ μου... καμία γυναίκα να μην το ζήσει ξανά... να πάνε όλα κατ'ευχήν με υγιή και τελειόμηνα μωράκια σε όλες μας και σύντομα η Παναγίτσα μας να σε ευλογήσει με ένα ακόμα υγιές θαυματακι στην αγκαλιά σου..! Πάρε αγκαλιά την κορούλα σου.. πάρε δύναμη από το θαύμα που έχεις ήδη στη ζωή σου.. και σίγουρα όταν μαζέψεις τα κομμάτια σου και είσαι έτοιμη, θα έρθει και το αδερφάκι..! Έχεις όλη την αγάπη μου... Κουράγιο κοριτσάκι μου.. 
    • Στο γενεσις θα πάω. Για αγιο Λούκα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια 
    • Ναι Θεσσαλονίκη μένω!  Θα πάμε να δούμε κάποιες κλινικές γιατί ο γιατρός μου συνεργάζεται με σχεδόν όλες της Θεσσαλονίκης.  Θα δούμε γενεσις,άγιο Λουκά, βιοκλινικη και ίσως γενική κλινική !  Εσύ;
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα!!! 🥰🥰🥰 μονο εσεις με νιωθετε απολυτς... εννοω ολα τα κοριτσια της ομαδας μας!!! 🫂 Το Σαββατο εχω τη χοριακη με το καλο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!🙏🫄🧿🫶 Ευχαριστω πολυ Αγαπη!!!!🥰🥰 Ναι σε νιωθω... 1η ετ για μενα κ χαωθηκα λιγο με τα φαρμακα...αλλο ειναι υποθετο, αλλο απ στομα, αλλο ανα 8ωρο, αλλο ανα 12ωρο..... σαστησα λιγο αλλα συνηθιζονται...
    • @Christi.D. από Θεσσαλονίκη είσαι? Που θα γεννήσεις?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...